Cz En

045516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Novotná, Žít je PSINA

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey, Australská kelpie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: 15/100, 42.7 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 16/102, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  6. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  7. 1. Jumping L: 6/15, 27.37 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  8. 2. Jumping L: 2/15, 28.51 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  9. 3. Jumping L: 2/14, 26.41 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  10. 4. Jumping L: 7/15, 26.39 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  11. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  12. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA3: 3/11, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  14. 3. Zkouška LA3: 2/11, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  15. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  16. 1. Zkouška LA3: 4/14, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  17. 2. Zkouška LA3: 2/14, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  18. 3. Zkouška LA3: 4/14, 42.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  20. 1. zkouška A3 L: 1/3, 42.08 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  21. 2 zkouška A3 L: 1/3, 43.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  22. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  23. Agility 1 L: 6/84, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  24. Agility 2 L: 4/84, 39.83 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  25. Jumping 1 L: 9/87, 40.58 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  26. Jumping 2 L: 8/79, 36.11 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  27. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  28. Jumping 1 L: 1/7, 39.24 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  29. Jumping 2 L: 4/7, 33.91 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  30. Jumping 3 L: 1/7, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  31. Jumping 4 L: 2/7, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  32. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  33. QA4 Agility: 11/73, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  34. QA5 Agility: 39/70, 45.56 s, 10.3 tr. b., 4.57 m/s

  35. QA6 Agility: 15/60, 48.04 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  36. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  37. QJ5 Jumping: 34/72, 47.3 s, 10.43 tr. b., 4.59 m/s

  38. QJ6 Jumping: 18/69, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  39. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  40. II. zkouška: Diskvalifikován

  41. I. zkouška: Diskvalifikován

  42. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  43. Agility 1 L: 32/92, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  44. Agility 2 L: Diskvalifikován

  45. Jumping 1 L: 8/91, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  46. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  47. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  48. 1. Zkouška LA3: 2/6, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  49. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  51. Agility L: 2/22, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  52. Jumping L: 5/20, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  53. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  55. QA1 Agility: Diskvalifikován

  56. QA2 Agility: 10/107, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  57. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  58. QJ2 Jumping: 19/108, 41.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  59. QJ3 Jumping: 15/104, 39.03 s, 0.45 tr. b., 5.23 m/s

  60. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  61. LA3: Diskvalifikován

  62. LA3 II.: Diskvalifikován

  63. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  64. Agility L: 3/21, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  65. Jumping L: 1/23, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  66. Zkouška LA3: 4/7, 47.4 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  67. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  68. Jumping 1 - L: 6/17, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  69. Jumping 2 - L: 4/16, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  70. Jumping 3 - L: 4/16, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  71. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  72. Agility open L sobota: Diskvalifikován

  73. FINÁLE agility L: 8/20, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  74. Jumping L neděle: 14/35, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  75. Jumping L sobota: 8/36, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  76. Zkouška LA3 neděle: 11/19, 49.6 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  77. Zkouška LA3 sobota: 9/24, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  78. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  79. Agility Spokojenypes.cz L: 5/25, 31.59 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  80. Jelení Agility L: 2/26, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  81. Jumping L: 6/28, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  82. Jumping Short L: 9/27, 22.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  83. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  84. Agility Individual: 6/85, 43.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  85. Agility Squads as Individual: 10/94, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  86. Jumping Individual: Diskvalifikován

  87. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  88. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  89. 1. zkouška: 9/17, 46.08 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  90. 2. zkouška: Diskvalifikován

  91. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  92. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 2/20, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  93. Agility Spokojenypes.cz L: 2/20, 42.07 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  94. Jelení Jumping Short L: 3/20, 19.92 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  95. PetExpert Jumping L: 4/21, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  96. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  97. 1. Zkouška LA3: 4/10, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  98. 2. Zkouška LA3: 2/9, 41.87 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  99. Jumping 1 L: 3/19, 27.78 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  100. Jumping 2 L: 4/19, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  101. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  102. Agility L: 5/16, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  103. Jumping L: 4/17, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  104. Zkouška L A3 - Ne: 1/7, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  105. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  106. Agility 1 L: 3/82, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  107. Agility 2 L: 3/71, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  108. Jumping 1 L: 5/83, 40.47 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  109. Jumping 2 L: 6/82, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  110. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  111. 1. zkouška A3 L: 2/14, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  112. 1. zkouška A3 L: 2/14, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  113. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  115. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  116. 1. Zkouška LA3: 1/5, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  117. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  119. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  120. První zkouška: 2/5, 46.03 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  121. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  122. Zkouška LA3 I.: 5/7, 40.29 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  123. Zkouška LA3 II.: 1/7, 34.89 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  124. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  125. Druhá zkouška: 1/5, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  126. První zkouška: 1/5, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  127. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  128. Agility L: Diskvalifikován

  129. Jumping L: 3/25, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  130. Zkouška LA3: 3/9, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  131. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  132. Agility L: 4/25, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  133. Jumping L: 2/25, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  134. Zkouška A3 L: 2/11, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  135. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  136. Agility Individual: 45/106, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  137. Agility Squads as Individual: 36/109, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  138. Jumping Individual: 42/108, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  139. Jumping Squads as Individual: 17/108, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  140. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  141. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  142. První zkouška: 1/7, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  143. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  144. Agility L: 8/17, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  145. Jumping L: 3/17, 28.3 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  146. Zkouška LA3: 1/4, 33.2 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  147. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  148. agility open L: Diskvalifikován

  149. Jumping open L: 2/20, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  150. Zkouška A3 L: 1/7, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  151. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  152. 1. Jumping L: 1/19, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  153. 1. Zkouška LA3: 1/11, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  154. 2. Zkouška LA3: 2/11, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  155. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  156. I. agility L: 12/95, 45.37 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  157. II. agility L: 3/90, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  158. II. jumping L: 19/97, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  159. I. jumping L: 8/97, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  160. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  161. 1. Zkouška LA3: 1/12, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  162. 2. Zkouška LA3: 1/12, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  163. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  164. LA3 - I.: Diskvalifikován

  165. LA3 - II.: Diskvalifikován

  166. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  167. Agility 1 L: 6/19, 35.81 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  168. Agility 2 L: Diskvalifikován

  169. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  170. Jumping 2 L: 5/19, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  171. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  172. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  173. Agility L: 3/18, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  174. Jumping L: 2/19, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  175. Zkouška LA3: 2/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  176. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  177. 1. Zkouška A3 L: 2/13, 42.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  178. 2. Zkouška A3 L: 1/13, 40.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  179. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  180. Agility L: 8/24, 33.31 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  181. Jumping L: 5/24, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  182. Zkouška LA3: 1/9, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  183. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  184. II. zkouška LA3: 2/19, 42.16 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  185. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  186. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  187. Agility Spokojeného psa L: 4/34, 25.76 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  188. Jacob & Joseph Jumping L: 21/33, 26.42 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  189. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  190. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  191. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  192. LA3 - I.: Diskvalifikován

  193. LA3 - II.: 4/10, 41.31 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  194. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  195. Agility L: 11/27, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  196. Jumping L: 1/27, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  197. Zkouška A3 L: 1/11, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  198. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  199. Agility Open: 54/125, 51.3 s, 13.3 tr. b., 3.86 m/s

  200. Agility Squads as Individual: 10/137, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  201. Jumping Open: Diskvalifikován

  202. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  203. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  204. Jelenův Jumping L: 2/25, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  205. PhysioDOG Agility L: 3/24, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  206. Zkouška LA3: 4/13, 30.35 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  207. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  208. Agility L: 1/17, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  209. Jumping L: Diskvalifikován

  210. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  211. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  212. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  213. 2. Zka - LA3: 1/15, 26.83 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  214. Jumping - Large: 10/32, 22.77 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  215. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  216. LA3_1: Diskvalifikován

  217. LA3_2: Diskvalifikován

  218. LA3_3: Diskvalifikován

  219. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  220. Zkouška 1 LA3: 2/11, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  221. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  222. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  223. Agility - LA: 1/29, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  224. Jumping - LA: 3/32, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  225. ZKA - LA3: 1/12, 29.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  226. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  227. QA1 agility: Diskvalifikován

  228. QA2 agility: 18/120, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  229. QA3 agility: 17/120, 41.51 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  230. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  231. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  232. QJ3 jumping: 45/111, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  233. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  234. Agility I: 7/167, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  235. Agility II: 17/165, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  236. Jumping I: 19/169, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  237. Jumping II: Diskvalifikován

  238. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  239. LA3 1. LA3: 2/8, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  240. LA3 2. LA3: 2/8, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  241. LA3 3. LA3: 1/8, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  242. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  243. Jumping: Diskvalifikován

  244. Zkouška 1: Diskvalifikován

  245. Zkouška 2: 10/33, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  246. Zkouška 3: 6/36, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  247. Zkouška 4: 7/36, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  248. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  249. Jumping L: 6/26, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  250. LA3: Diskvalifikován

  251. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  252. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  253. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  254. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  255. II. zkouška LA3: 3/18, 42.05 s, 5.05 tr. b., 4.23 m/s

  256. II. zkouška LA3: 6/18, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  257. I. zkouška LA3: 5/18, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  258. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  259. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  260. Agility L: 3/29, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  261. Jumping L: Diskvalifikován

  262. Zkouška - LA3: 1/17, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  263. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  264. Agility: 11/86, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  265. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  266. Jumping: Diskvalifikován

  267. Jumping DRUZSTVA: 33/97, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  268. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  269. A3 - druhá zkouška LA3: 4/9, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  270. A3 - první zkouška LA3: Diskvalifikován

  271. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  272. II. Zkouška: Diskvalifikován

  273. I. Zkouška: 2/16, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  274. Jumping: Diskvalifikován

  275. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  276. Agility II. L: 3/92, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  277. Agility I. L: 29/94, 41.16 s, 10.16 tr. b., 4.42 m/s

  278. Jumping II. L: 5/92, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  279. Jumping I. L: Diskvalifikován

  280. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  281. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  282. Tunelovo-barelový běh L: 1/12, 27.19 s, 0.0 tr. b., 7.36 m/s

  283. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  284. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  285. Agility - LA: Diskvalifikován

  286. Jumping LA: 1/44, 24.39 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  287. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  288. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  289. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  290. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  291. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  292. Zkouška LA2: 2/9, 31.91 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  293. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  294. Zkouška LA2: 1/13, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  295. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  296. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  297. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  298. Jumping - Large: 3/36, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  299. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  300. 1. Zka - LA2: 9/19, 35.54 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  301. 2. Zka - LA2: 2/18, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  302. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  303. Agility Open L: 9/41, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  304. Jump Open L: Diskvalifikován

  305. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  306. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  307. Agility: 2/38, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  308. Jumping: Diskvalifikován

  309. Zka - LA2: 11/18, 39.14 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  310. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  311. Agility L: Diskvalifikován

  312. Hra L: 6/18, 19.75 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  313. Jumping L: 2/15, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  314. Zkouška LA2: 2/10, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  315. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  316. Agility - Large: 3/35, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  317. Jumping - Large: Diskvalifikován

  318. ZkA - LA2: 4/17, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  319. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  320. Agility 1: Diskvalifikován

  321. Agility 2: 29/128, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  322. Jumping 1: Diskvalifikován

  323. Jumping 2: Diskvalifikován

  324. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  325. Agility Trial I: 5/29, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  326. Jumping Trial I: 14/27, 33.71 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  327. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  328. Agility: 13/39, 48.08 s, 5.08 tr. b., 3.74 m/s

  329. Fun Jumping: 8/34, 25.85 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  330. Jumping: 11/39, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  331. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  332. Agility: Diskvalifikován

  333. Agility: Diskvalifikován

  334. Jumping: 12/46, 43.06 s, 15.06 tr. b., 3.53 m/s

  335. Jumping: Diskvalifikován

  336. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  337. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  338. Zkouška1 LA2: 3/33, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  339. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  340. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  341. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  342. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  343. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  344. Agility: 3/47, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  345. Jumping: Diskvalifikován

  346. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  347. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  348. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  349. Jumping LA neděle: 30/63, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  350. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  351. Zkoušky LA2 neděle: 8/22, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  352. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  353. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  354. Agility: Diskvalifikován

  355. Jumping: 6/48, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  356. Zkouška LA2: 2/27, 50.09 s, 10.09 tr. b., 3.59 m/s

  357. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  358. Zkouška pro Charlieho LA2: 2/29, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  359. Zkouška pro Fly LA2: 2/29, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  360. Zkouška pro Jacka LA2: Diskvalifikován

  361. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  362. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  363. 2. zkouška LA1: 2/24, 25.82 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  364. 3. zkouška LA1: 5/23, 27.94 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  365. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  366. Agility LA sobota: 21/63, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  367. Jumping LA neděle: 11/63, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  368. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  369. Velké finále LA neděle: 15/31, 43.67 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  370. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  371. Zkoušky LA1 sobota: 2/8, 47.02 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  372. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  373. JUMPING_LA1 LA1: 2/11, 23.59 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  374. LA1_1 LA1: 2/11, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  375. LA1_2 LA1: 2/11, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  376. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  377. Agility L: Diskvalifikován

  378. Jumping L: 11/36, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  379. Zkoušky LA1: 1/11, 29.4 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  380. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  381. Agility: 2/51, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  382. Jumping: 13/51, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  383. Zka - LA1: Diskvalifikován