Cz En

045816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Lustyková, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Cipísek Jane's dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping L2: Diskvalifikován

  4. Zkouška L2: 3/4, 36.41 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  5. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  6. Jumping 1 - A2+A3: 3/7, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  8. Jumping 3 - A2+A3: 3/7, 28.68 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  10. Agility 1 L: 21/82, 44.62 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  11. Agility 2 L: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  14. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  15. Agility II L: Diskvalifikován

  16. Agility I L: Diskvalifikován

  17. Jumping III L: Diskvalifikován

  18. Jumping II L: Diskvalifikován

  19. Jumping I L: 6/12, 38.3 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  21. Agility Individual: 44/106, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. Agility Squads as Individual: 57/109, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  23. Jumping Individual: Diskvalifikován

  24. Jumping Squads as Individual: 49/108, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  25. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  26. Agility: Diskvalifikován

  27. Jumping : 7/18, 35.03 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  28. Zkoušky: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  30. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  31. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  32. 3. jumping A2/A3: 5/9, 41.28 s, 12.28 tr. b., 3.88 m/s

  33. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. I. agility L: Diskvalifikován

  35. II. agility L: Diskvalifikován

  36. II. jumping L: Diskvalifikován

  37. I. jumping L: 34/97, 36.98 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  38. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  39. III. jumping L: 6/30, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  40. II. jumping L: 3/30, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  41. I. jumping L: 9/30, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  43. Czech Imp Jump: 5/30, 24.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  44. Jumping 1: Diskvalifikován

  45. Jumping 2: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  47. Jumping I: 5/21, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  48. Jumping II: Diskvalifikován

  49. Jumping III: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  51. Agility: Diskvalifikován

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Jumping light: 5/24, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  54. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  55. Agility L: 9/28, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  56. Jumping L: 1/29, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  57. Zkoušky LA1: 1/9, 31.78 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  58. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  59. Agility 1: 5/22, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  60. Finále: Diskvalifikován

  61. Jumping 1: 4/22, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  62. Jumping 2: Diskvalifikován

  63. Zkouška 1: 2/10, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  64. Zkouška 2: 2/10, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  65. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  66. Agility: Diskvalifikován

  67. Jumping: 3/19, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  68. Zkouška: Diskvalifikován

  69. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  70. Agility Open: Diskvalifikován

  71. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  72. Jumping Open: Diskvalifikován

  73. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  74. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  75. AGILITY: Diskvalifikován

  76. JUMPING: 6/30, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  77. LA1: 3/9, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  78. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  79. 1 .běh LA1: 12/15, 42.19 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  80. 2. běh LA1: 3/15, 29.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  81. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  82. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  83. 2. Jumping L: 4/20, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  84. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  85. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  86. Ne. - Agility II. L: 22/105, 48.74 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  87. Ne. - Jumping II. L: 12/96, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  88. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  89. So. - Jumping I. L: 4/107, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  90. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  91. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. 2.zkouška LA1: 1/11, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  93. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  94. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  95. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 16/28, 46.46 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  96. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  97. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 15/169, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  98. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 3/61, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  99. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 7/62, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  100. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  101. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 38/170, 39.46 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  102. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  103. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  105. Jumping open L: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  107. Jumping III L: Diskvalifikován

  108. Jumping II L: Diskvalifikován

  109. Jumping I L: 1/27, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  110. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  111. AGILITY L: 9/31, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  112. JUMPING L: 16/31, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  113. Zkoušky LA1: 1/11, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  114. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  115. Agility L: Diskvalifikován

  116. Jumping L: Diskvalifikován

  117. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  118. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  119. AGILITY: Diskvalifikován

  120. JUMPING LA1: 1/9, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  121. LA1: 3/10, 27.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  122. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  123. Agility Large: Diskvalifikován

  124. Jumping Large: 3/32, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  125. Zkouška LA1: 2/8, 32.57 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  126. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  127. 1.zkouška LA1: 9/18, 40.95 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  128. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  130. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  133. Agility A1: Diskvalifikován

  134. Agility Squads as individual: 18/157, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  135. Jumping A1: 6/48, 25.17 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  136. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  137. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  138. Special Agility: Diskvalifikován

  139. Special Jumping: Diskvalifikován

  140. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  141. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  142. Jumpy A1 - I.běh LA1: 1/16, 23.69 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  143. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  144. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  145. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  146. Agility Open L: Diskvalifikován

  147. Jumping Open L: 11/34, 24.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  148. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  149. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  150. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  151. Jumping 1 Large: 6/36, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  152. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  154. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  155. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  156. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  157. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  158. Agility L: Diskvalifikován

  159. Jumping L: 19/34, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  160. Zkoušky LA1: 4/11, 26.14 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  161. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  162. Agility L: Diskvalifikován

  163. Jumping L: Diskvalifikován

  164. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING LA1: 4/17, 42.52 s, 10.52 tr. b., 3.5 m/s

  168. LA1: Diskvalifikován

  169. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  170. Agility So L: Diskvalifikován

  171. Jumping So L: 22/37, 47.08 s, 12.08 tr. b., 3.4 m/s

  172. Zkouška So LA1: 5/12, 36.69 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  173. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  174. Agility Large: Diskvalifikován

  175. Jumping Large: 22/39, 49.7 s, 14.7 tr. b., 3.58 m/s

  176. Zk LA1: Diskvalifikován

  177. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  178. Ne-: Diskvalifikován

  179. Ne-Agility: Diskvalifikován

  180. Ne-Jumping: 6/34, 38.12 s, 1.12 tr. b., 4.07 m/s

  181. So-: Diskvalifikován

  182. So-Agility: Diskvalifikován

  183. So-Jumping: Diskvalifikován

  184. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  185. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  186. 2Q Agility: Diskvalifikován

  187. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  188. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  189. Power & speed A1: Diskvalifikován

  190. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  191. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  192. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  193. 2. zkouška A1 LA1: 3/7, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  194. Hra - tuneliáda pro A1 L: 5/7, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  195. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  196. A1 Jump II. LA1: 6/15, 36.26 s, 11.26 tr. b., 3.17 m/s

  197. A1 Jump I. L: Diskvalifikován

  198. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  199. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  200. Agility LA L: Diskvalifikován

  201. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  202. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  203. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  204. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  205. AGILITY: Diskvalifikován

  206. JUMPING: Diskvalifikován

  207. LA1: Diskvalifikován

  208. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  209. Jumping (1): Diskvalifikován

  210. Jumping (2): Diskvalifikován

  211. Zkouška: Diskvalifikován

  212. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  213. Agility 1 L: Diskvalifikován

  214. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  215. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  216. Zkouška 1 LA1: 7/11, 45.96 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  217. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  218. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  219. Agility L: Diskvalifikován

  220. Jumping L: Diskvalifikován

  221. Zkoušky LA1: 2/9, 34.18 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s