Cz En

052316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Pucherová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Connie Jane´s dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  2. Jumping I: Diskvalifikován

  3. Jumping II: 2/21, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  4. Jumping III: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  6. Agility: 9/15, 49.79 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  7. Jumping: Diskvalifikován

  8. Jumping light: 3/15, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  10. Czech Imp Jump MiniLarge: 12/17, 33.53 s, 9.53 tr. b., 3.46 m/s

  11. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 - MiniLarge: 10/18, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  13. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  14. Jumping Open: 5/14, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  15. ZkA I: 2/7, 51.73 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  16. ZkA II: 3/7, 52.53 s, 5.53 tr. b., 3.43 m/s

  17. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  18. II. zkouška: Diskvalifikován

  19. I. zkouška: 2/7, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  20. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  21. Zkouška II. MLA2: 2/6, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  22. Zkouška I. MLA2: 1/6, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  23. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  24. Agility L: Diskvalifikován

  25. Jumping L: Diskvalifikován

  26. Zkoušky LA2: 6/13, 50.86 s, 17.86 tr. b., 3.36 m/s

  27. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  28. MLA2 - druhá: Diskvalifikován

  29. MLA2 - první: 1/2, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  30. MLA2 - třetí: 1/2, 48.73 s, 3.73 tr. b., 3.3 m/s

  31. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  32. Agility: Diskvalifikován

  33. Jumping: Diskvalifikován

  34. Zkouška: 3/5, 48.14 s, 12.14 tr. b., 3.47 m/s

  35. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  36. AGILITY: Diskvalifikován

  37. JUMPING: 9/30, 29.84 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  38. LA2: Diskvalifikován

  39. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  40. 1. Jumping ML: 4/9, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  41. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  42. 3. Jumping ML: 3/9, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  43. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  44. Zkouška: Diskvalifikován

  45. Zkouška II: 4/7, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  46. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  47. Agility Trial I: Diskvalifikován

  48. Agility Trial II: Diskvalifikován

  49. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  50. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  51. Jumping So A2+3 L L: 7/17, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  52. Zkouška So-1 LA2: 2/12, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  53. Zkouška So-2 LA2: 3/12, 52.11 s, 16.11 tr. b., 3.3 m/s

  54. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  55. 1.zkouška LA2: 2/13, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  56. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  58. Agility LA: 10/16, 36.26 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  59. Jumping LA: 7/16, 37.95 s, 10.95 tr. b., 3.69 m/s

  60. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  62. Agility Trial I: Diskvalifikován

  63. Agility Trial II: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  65. Czech Imp Jump : 17/35, 20.91 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  66. Jumping 1: Diskvalifikován

  67. Jumping 2: Diskvalifikován

  68. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  69. Agility - 1.kolo L: Diskvalifikován

  70. Jumping - 2.kolo L: 19/31, 33.17 s, 11.17 tr. b., 4.04 m/s

  71. Jumping hra L: 5/33, 19.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  72. Zkoušky LA2: 9/15, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  73. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  74. Agility Open: 2/17, 48.89 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  75. Agility Trial I: 2/4, 49.73 s, 9.73 tr. b., 3.44 m/s

  76. Agility Trial II: Diskvalifikován

  77. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  78. AGILITY L: 14/31, 50.48 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  79. JUMPING L: 7/31, 35.02 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  80. Zkoušky LA2: 2/8, 45.01 s, 5.01 tr. b., 3.89 m/s

  81. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  82. A2 LA2: Diskvalifikován

  83. Agility L: 5/16, 47.3 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  84. Jumping L: 6/17, 44.5 s, 6.5 tr. b., 3.84 m/s

  85. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  86. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  87. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  88. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  89. AGILITY: Diskvalifikován

  90. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  91. LA2: Diskvalifikován

  92. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  93. A2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  94. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  95. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  96. Zkouška: Diskvalifikován

  97. Zkouška II: 3/5, 38.42 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  98. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  99. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  100. TRIAL I. LA2: 2/19, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  101. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  102. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška LA2: 2/14, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  104. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  105. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  109. Agility LA: Diskvalifikován

  110. Jumping LA: 13/21, 33.93 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  111. Zkouška LA2: 1/11, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  112. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  113. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  114. Trial II. LA2: 2/11, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  115. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  116. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  117. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  118. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  119. Jumping LA neděle: 9/21, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  120. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  122. Zkouška LA2 sobota: 2/6, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  123. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  124. Agility L: Diskvalifikován

  125. Jumping L: Diskvalifikován

  126. Zkoušky LA2: 8/16, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  127. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  128. LA1 - 1. LA1: 1/10, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  129. LA1 - 2. LA1: 5/10, 46.28 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  130. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  131. Agility L: Diskvalifikován

  132. Jumping L: 7/34, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  133. Zkouška LA1: 2/9, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  134. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  135. AGILITY: Diskvalifikován

  136. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  137. LA1: 1/17, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  138. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  139. II. zkouška LA1: 4/9, 41.15 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  140. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  141. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  142. LA1/1 LA1: 6/14, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  143. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  144. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  145. Zkouška: Diskvalifikován

  146. Zkouška II: 4/14, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  147. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  148. Agility L: Diskvalifikován

  149. zkouška 1 LA1: 5/10, 32.0 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  150. zkouška 2 LA1: 1/10, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  151. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  152. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  153. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  154. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  155. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  156. Zkouška LA1 1.běh: Diskvalifikován

  157. Zkouška LA1 2.běh: 2/13, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  158. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  159. Agility LA sobota: 11/18, 41.05 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  160. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  161. Zkouška LA1 sobota: 1/4, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  162. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  163. Agility L: Diskvalifikován

  164. Jumping L: Diskvalifikován

  165. Zkoušky LA1: 1/11, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  166. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  167. Agility L: 6/43, 42.83 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  168. Jumping L: Diskvalifikován

  169. Zkoušky LA1: Diskvalifikován