Cz En

052316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Pucherová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Connie Jane´s dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: 4/5, 48.42 s, 5.42 tr. b., 4.03 m/s

  4. 3.zkouška: Diskvalifikován

  5. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  6. ČT - 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  7. ČT - 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  8. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  9. III. zkouška A3 ML: 1/5, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  10. IV. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  12. Agility Open: Diskvalifikován

  13. Jumping Light: Diskvalifikován

  14. Jumping Open: Diskvalifikován

  15. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  16. Zkouška II. MLA3: 1/6, 52.98 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  17. Zkouška I. MLA3: 2/6, 46.92 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  18. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  19. Agility ML: Diskvalifikován

  20. Jumping ML: 1/7, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  21. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  22. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  23. Agility: 4/11, 47.69 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  24. Jumping ML3: 1/5, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  25. Zkouška ML3: 5/6, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  26. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  27. TRIAL I.: Diskvalifikován

  28. TRIAL II.: 2/4, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  29. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  30. Mistrovství Seniorů - běh 1: 1/4, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  31. Mistrovství Seniorů - běh 2: Diskvalifikován

  32. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  33. Trial I.: Diskvalifikován

  34. Trial II.: 1/6, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  35. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  36. II. zkouška: 2/5, 53.81 s, 3.81 tr. b., 3.85 m/s

  37. I. zkouška: Diskvalifikován

  38. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  39. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MLA3: 3/9, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  41. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  42. Agility ML: 3/6, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  43. Jumping ML: 3/6, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  44. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  45. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  46. 1. zkouška: 1/3, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  47. 2. zkouška: 2/3, 52.94 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  48. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  49. Agility: 2/15, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  50. Jumping ML3: Diskvalifikován

  51. Zkouška ML3: 4/7, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  52. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  53. dr.A3: 3/5, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  54. pr.A3: 2/5, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  55. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  56. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  57. 2. Jumping A2/A3: 2/10, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  58. 3. jumping A2/A3: 2/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  59. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  60. Agility senioři: Diskvalifikován

  61. Jumping senioři: 2/4, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  62. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  63. 1.zkouška: Diskvalifikován

  64. 2.zkouška: 1/5, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  65. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  66. II. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  67. I. zkouška MLA2: 1/10, 46.8 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  68. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  69. II. zkouška: Diskvalifikován

  70. I. zkouška: 1/6, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  71. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  72. 8.studenecká: Diskvalifikován

  73. 9.studenecká: Diskvalifikován

  74. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  75. Agility MLA: Diskvalifikován

  76. Jumping MLA: Diskvalifikován

  77. Zkouška MLA2: 2/3, 53.41 s, 0.41 tr. b., 3.76 m/s

  78. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: 2/21, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  81. Jumping III: Diskvalifikován

  82. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  83. Agility: 9/15, 49.79 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  84. Jumping: Diskvalifikován

  85. Jumping light: 3/15, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  86. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  87. Czech Imp Jump MiniLarge: 12/17, 33.53 s, 9.53 tr. b., 3.46 m/s

  88. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  89. Jumping 2 - MiniLarge: 10/18, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  90. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  91. Jumping Open: 5/14, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  92. ZkA I: 2/7, 51.73 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  93. ZkA II: 3/7, 52.53 s, 5.53 tr. b., 3.43 m/s

  94. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  95. II. zkouška: Diskvalifikován

  96. I. zkouška: 2/7, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  97. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  98. Zkouška II. MLA2: 2/6, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  99. Zkouška I. MLA2: 1/6, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  100. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  101. Agility L: Diskvalifikován

  102. Jumping L: Diskvalifikován

  103. Zkoušky LA2: 6/13, 50.86 s, 17.86 tr. b., 3.36 m/s

  104. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  105. MLA2 - druhá: Diskvalifikován

  106. MLA2 - první: 1/2, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  107. MLA2 - třetí: 1/2, 48.73 s, 3.73 tr. b., 3.3 m/s

  108. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  109. Agility: Diskvalifikován

  110. Jumping: Diskvalifikován

  111. Zkouška: 3/5, 48.14 s, 12.14 tr. b., 3.47 m/s

  112. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  113. AGILITY: Diskvalifikován

  114. JUMPING: 9/30, 29.84 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  115. LA2: Diskvalifikován

  116. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  117. 1. Jumping ML: 4/9, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  118. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  119. 3. Jumping ML: 3/9, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  120. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  121. Zkouška: Diskvalifikován

  122. Zkouška II: 4/7, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  123. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  124. Agility Trial I: Diskvalifikován

  125. Agility Trial II: Diskvalifikován

  126. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  127. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  128. Jumping So A2+3 L L: 7/17, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  129. Zkouška So-1 LA2: 2/12, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  130. Zkouška So-2 LA2: 3/12, 52.11 s, 16.11 tr. b., 3.3 m/s

  131. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  132. 1.zkouška LA2: 2/13, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  133. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  134. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  135. Agility LA: 10/16, 36.26 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  136. Jumping LA: 7/16, 37.95 s, 10.95 tr. b., 3.69 m/s

  137. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  139. Agility Trial I: Diskvalifikován

  140. Agility Trial II: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  142. Czech Imp Jump : 17/35, 20.91 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  143. Jumping 1: Diskvalifikován

  144. Jumping 2: Diskvalifikován

  145. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  146. Agility - 1.kolo L: Diskvalifikován

  147. Jumping - 2.kolo L: 19/31, 33.17 s, 11.17 tr. b., 4.04 m/s

  148. Jumping hra L: 5/33, 19.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  149. Zkoušky LA2: 9/15, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  150. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  151. Agility Open: 2/17, 48.89 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  152. Agility Trial I: 2/4, 49.73 s, 9.73 tr. b., 3.44 m/s

  153. Agility Trial II: Diskvalifikován

  154. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  155. AGILITY L: 14/31, 50.48 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  156. JUMPING L: 7/31, 35.02 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  157. Zkoušky LA2: 2/8, 45.01 s, 5.01 tr. b., 3.89 m/s

  158. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  159. A2 LA2: Diskvalifikován

  160. Agility L: 5/16, 47.3 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  161. Jumping L: 6/17, 44.5 s, 6.5 tr. b., 3.84 m/s

  162. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  163. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  164. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  165. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  168. LA2: Diskvalifikován

  169. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  170. A2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  171. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  172. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  173. Zkouška: Diskvalifikován

  174. Zkouška II: 3/5, 38.42 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  175. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  176. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  177. TRIAL I. LA2: 2/19, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  178. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  179. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška LA2: 2/14, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  181. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  182. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  185. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  186. Agility LA: Diskvalifikován

  187. Jumping LA: 13/21, 33.93 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  188. Zkouška LA2: 1/11, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  189. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  190. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  191. Trial II. LA2: 2/11, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  192. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  193. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  194. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  195. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  196. Jumping LA neděle: 9/21, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  197. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  198. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  199. Zkouška LA2 sobota: 2/6, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  200. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  201. Agility L: Diskvalifikován

  202. Jumping L: Diskvalifikován

  203. Zkoušky LA2: 8/16, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  204. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  205. LA1 - 1. LA1: 1/10, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  206. LA1 - 2. LA1: 5/10, 46.28 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  207. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  208. Agility L: Diskvalifikován

  209. Jumping L: 7/34, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  210. Zkouška LA1: 2/9, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  211. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  212. AGILITY: Diskvalifikován

  213. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  214. LA1: 1/17, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  215. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  216. II. zkouška LA1: 4/9, 41.15 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  217. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  218. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  219. LA1/1 LA1: 6/14, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  220. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  221. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  222. Zkouška: Diskvalifikován

  223. Zkouška II: 4/14, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  224. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  225. Agility L: Diskvalifikován

  226. zkouška 1 LA1: 5/10, 32.0 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  227. zkouška 2 LA1: 1/10, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  228. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  229. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  230. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  231. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  232. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  233. Zkouška LA1 1.běh: Diskvalifikován

  234. Zkouška LA1 2.běh: 2/13, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  235. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  236. Agility LA sobota: 11/18, 41.05 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  237. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  238. Zkouška LA1 sobota: 1/4, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  239. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  240. Agility L: Diskvalifikován

  241. Jumping L: Diskvalifikován

  242. Zkoušky LA1: 1/11, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  243. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  244. Agility L: 6/43, 42.83 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  245. Jumping L: Diskvalifikován

  246. Zkoušky LA1: Diskvalifikován