Cz En

053916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Škarnitzlová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Brisk Brook Runkeeper, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  2. Agility 1: 19/212, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Agility 4: 7/191, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  5. Agility Trial: Diskvalifikován

  6. Jumping 1: Diskvalifikován

  7. Jumping 2: 33/205, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  8. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  9. QA4 Agility: 33/95, 46.15 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  10. QA5 Agility: 6/93, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  11. QA6 Agility: 21/88, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  12. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ5 Jumping: 6/90, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  14. QJ6 Jumping: 6/77, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  15. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  16. QA1 agility: 3/127, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  17. QA2 agility: 5/125, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  18. QA3 agility: 4/125, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  19. QJ1 jumping: 5/126, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  20. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  21. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  22. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  23. Agility A2A3: Diskvalifikován

  24. Agility Squads as individual: 79/157, 38.8 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  25. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  26. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  27. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  28. Special Agility: Diskvalifikován

  29. Special Jumping: 91/153, 30.99 s, 20.0 tr. b., 5.58 m/s

  30. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  31. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  32. Nedele LA2 1: 3/10, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  33. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  34. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  35. I Agility Open: Diskvalifikován

  36. II Agility Open: 40/137, 37.26 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  37. II Jumping Open: 36/135, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  38. I Jumping Open: 29/139, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  40. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  43. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  44. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  45. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  46. Agility: 1/55, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  47. Jumping: 2/53, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  48. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  50. Zk.A II. LA2: 8/22, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  51. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  52. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  53. II. Packa LA2: Diskvalifikován

  54. I. Packa LA2: 3/28, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  55. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  56. II. zkouška LA2: 8/18, 31.38 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  57. I. zkouška LA2: 1/18, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  58. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  59. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  63. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  64. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  65. Jumping LA sobota: 30/61, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  66. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  67. Zkoušky LA2 sobota: 5/16, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  68. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  69. II. zkouška LA2: 8/30, 24.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  70. I. zkouška LA2: 5/30, 27.92 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  71. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  72. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  73. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  74. Heroutice, 3. běh: 2/23, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  75. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  76. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška LA2: 3/26, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  78. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  79. AGILITY: 10/38, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  80. JUMPING: 18/38, 28.13 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  81. LA2: 1/14, 24.25 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  82. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  83. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  84. 2.běh LA2: 1/18, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  85. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  86. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  87. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  89. QA4 agility: Diskvalifikován

  90. QA5 agility: Diskvalifikován

  91. QA6 agility: 8/95, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  92. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  93. QJ5 jumping: 41/91, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  94. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  95. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  96. 1Q Jumping: 62/157, 31.88 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  97. 2Q Agility: 22/157, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  98. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  99. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 51/117, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  100. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  101. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  102. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  103. QA1 agility: Diskvalifikován

  104. QA2 agility: Diskvalifikován

  105. QA3 agility: 6/130, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  106. QJ1 jumping: 60/135, 35.64 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  107. QJ2 jumping: 51/135, 33.77 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  108. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  109. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  110. III. zkouška LA2: 1/25, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  111. II. zkouška LA2: 1/27, 28.63 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  112. IV. zkouška LA2: 12/25, 37.97 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  113. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  115. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  119. Agility 1: 24/128, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  120. Agility 2: Diskvalifikován

  121. Jumping 1: Diskvalifikován

  122. Jumping 2: Diskvalifikován

  123. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  124. 1. běh L: Diskvalifikován

  125. 2. běh L: Diskvalifikován

  126. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  127. 1. zkouška LA1: 2/24, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  128. 2. zkouška LA1: 1/24, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  129. 3. zkouška LA1: 1/23, 23.58 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s