Cz En

054816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Novák, KK Rohatec

Pes

  1. Amira PlyshaDog, Australský ovčák

Výsledky

  1. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. 1.zkouška LA2: 2/9, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  3. 2.zkouška LA2: 4/9, 45.65 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  4. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. I. agility L: Diskvalifikován

  6. II. agility L: Diskvalifikován

  7. II. jumping L: Diskvalifikován

  8. I. jumping L: Diskvalifikován

  9. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  10. Canviťácký Jumping L: 10/21, 31.94 s, 15.0 tr. b., 5.76 m/s

  11. Husse Jumping L: Diskvalifikován

  12. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  13. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  14. LA1 - I.: 1/11, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  15. LA1 II.: 7/11, 25.39 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  16. LA1 - III.: 1/11, 26.98 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  17. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  18. Agility Spokojeného psa L: 25/34, 25.59 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  19. Jacob & Joseph Jumping L: Diskvalifikován

  20. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  21. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  22. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  23. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  24. Jumping L_neděle: 19/33, 31.92 s, 15.0 tr. b., 5.76 m/s

  25. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  26. LA1_neděle: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  27. LA1_sobota: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  29. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  30. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  32. Agility družstev: 35/70, 43.18 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  33. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  34. Jumping družstev L: 37/69, 37.38 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  35. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  36. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  37. Agility Open L: Diskvalifikován

  38. Jumping Open L: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA1: 2/9, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  40. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  41. Agility L: Diskvalifikován

  42. Jumping L: Diskvalifikován

  43. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  45. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  48. Jumping 1: Diskvalifikován

  49. Jumping 2: Diskvalifikován

  50. Jumping 3: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  52. Agility 1: Diskvalifikován

  53. Agility 2: 89/222, 49.33 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  54. Agility 3: Diskvalifikován

  55. Agility 4: Diskvalifikován

  56. Agility Trial: Diskvalifikován

  57. Jumping 1: Diskvalifikován

  58. Jumping 2: Diskvalifikován

  59. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  60. Ne. - Agility II. L: 43/105, 41.03 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  61. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  62. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  63. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  64. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  65. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  66. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  67. Agility L: Diskvalifikován

  68. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  69. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA1: 8/20, 38.11 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  71. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  72. Agility I: Diskvalifikován

  73. Agility II: 107/165, 45.48 s, 25.0 tr. b., 4.31 m/s

  74. Jumping I: 89/169, 31.86 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  75. Jumping II: Diskvalifikován

  76. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  77. 1. Zkouška LA1: 3/14, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  78. 2. Zkouška LA1: 9/14, 37.71 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  79. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  80. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  81. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  82. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  83. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  84. Agility I: Diskvalifikován

  85. Agility II: Diskvalifikován

  86. Jumping I: Diskvalifikován

  87. Jumping II: Diskvalifikován

  88. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  89. Agility L Ne: Diskvalifikován

  90. Agility L So: Diskvalifikován

  91. Jumping L Ne: 3/96, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  92. Jumping L So: Diskvalifikován

  93. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  94. AGILITY: 2/52, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  95. AGILITY: Diskvalifikován

  96. JUMPING: Diskvalifikován

  97. JUMPING: Diskvalifikován

  98. LA1: 1/10, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  99. LA1: Diskvalifikován

  100. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  101. Agility L: Diskvalifikován

  102. Jumping L: Diskvalifikován

  103. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  105. Agility LA: Diskvalifikován

  106. Jumping LA: Diskvalifikován

  107. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  108. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  109. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  110. TRIAL I. LA1: 6/23, 32.6 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  111. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  112. JUMPING 1 L: 22/43, 40.53 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  113. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  114. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  115. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  116. Jumping I: Diskvalifikován

  117. Jumping II: Diskvalifikován

  118. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 10/24, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  119. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  120. 1. Jumping LA: 14/37, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  121. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  122. 3. Jumping LA: 7/37, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  123. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  124. Agility Individuals Large: Diskvalifikován

  125. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  126. Jumping Individuals Large: Diskvalifikován

  127. Jumping Nations Large: Diskvalifikován

  128. Jumping Pairs Large: Diskvalifikován

  129. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  130. Agility open L: Diskvalifikován

  131. Jumping open L: 14/21, 38.5 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  132. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  134. A1 Jump II. LA1: Diskvalifikován

  135. A1 Jump I. L: Diskvalifikován