Cz En

057916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Suchardová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. Bailey Czech Dreamer, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: 8/10, 63.97 s, 20.97 tr. b., 3.2 m/s

  4. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  5. Druhá zkouška: 2/3, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  6. První zkouška: Diskvalifikován

  7. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  8. Agility M: 2/7, 61.0 s, 32.0 tr. b., 2.72 m/s

  9. Jumping M: Diskvalifikován

  10. Zkouška MA3: 1/2, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  11. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  12. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Jumping Individual: 51/70, 36.5 s, 8.5 tr. b., 4.16 m/s

  14. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  15. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  16. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  17. První zkouška: 3/3, 42.74 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  18. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  19. Agility open: Diskvalifikován

  20. Jumping light: 5/18, 24.54 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  21. Jumping open: Diskvalifikován

  22. PYRENÍ AGILITY: Diskvalifikován

  23. PYRENÍ JUMPING: Diskvalifikován

  24. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  25. Agility M: Diskvalifikován

  26. Jumping M: Diskvalifikován

  27. Zkouška MA3 : Diskvalifikován

  28. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  29. agility open M: Diskvalifikován

  30. Jumping open M: Diskvalifikován

  31. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  32. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  33. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  34. I. zkouška A3 M: 2/6, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  35. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  36. Jumping Open M: Diskvalifikován

  37. ZkA. MA3 I.: 7/13, 60.74 s, 10.74 tr. b., 3.49 m/s

  38. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  39. dr.A3: 3/7, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  40. pr.A3: Diskvalifikován

  41. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  42. Agility I: Diskvalifikován

  43. Agility II: 23/62, 51.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  44. Jumping I: 34/64, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  45. Jumping II: Diskvalifikován

  46. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  47. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  48. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  49. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  50. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  51. První zkouška: Diskvalifikován

  52. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  53. MA2 - 1 běh: 2/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  54. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  55. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  56. Agility 1 M: Diskvalifikován

  57. Agility 2 M: 4/21, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  58. Finále M: Diskvalifikován

  59. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  60. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  62. Czech Imp Jump: 9/28, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  63. Jumping 1: 5/29, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  64. Jumping 2: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  66. ZkA. MA2 I.: 1/6, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  67. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  68. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  69. Druhá zkouška: 1/2, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  70. První zkouška: Diskvalifikován

  71. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  72. Agility M: 9/26, 48.91 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  73. Jumping M: 15/27, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  74. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  75. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  76. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  77. První zkouška: Diskvalifikován

  78. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  79. Jump Zk MA2 I.: 1/4, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  80. Jump Zk MA2 II.: 2/4, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  81. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  82. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  83. ZkA. MA2 II.: 2/10, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  84. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  85. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  86. I. zkouška MA2: 1/7, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  87. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  88. Zkouška1 MA2: Diskvalifikován

  89. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  90. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  91. Zkouška1 MA2: 5/5, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  92. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  93. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  94. Agility M: 4/25, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  95. Jumping M: 14/25, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  96. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  98. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  99. První zkouška MA2: 1/6, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  100. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  101. Neděle Agility MA: Diskvalifikován

  102. Neděle Jumping MA: Diskvalifikován

  103. Neděle Zkouška MA2: 3/9, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  104. Sobota Agility MA: Diskvalifikován

  105. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  106. Sobota Zkouška MA2: Diskvalifikován

  107. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  108. Agility M neděle: 5/9, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  109. Agility M sobota: Diskvalifikován

  110. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  111. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  112. Zkouška MA2 neděle: 1/5, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  113. Zkouška MA2 sobota: 1/4, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  114. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  115. Agility Open M: 13/25, 46.46 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  116. Jumping Open M: Diskvalifikován

  117. ZkA. MA2: 2/9, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  118. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  119. AGILITY I: Diskvalifikován

  120. AGILITY II: 5/13, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  121. JUMPING I: Diskvalifikován

  122. JUMPING II: 7/13, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  123. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  124. Agility Open M: Diskvalifikován

  125. Jumping Open M: Diskvalifikován

  126. Jumping Open M I.: 5/10, 27.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  127. Jumping Open M II.: 6/10, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  128. ZkA. MA2: 1/5, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  129. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  130. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  131. 1. Jumping MJ2: 1/4, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  132. 1. Zkouška MA2: 3/7, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  133. 2. Jumping MJ2: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška MA2: 1/7, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  135. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  136. Agility I: Diskvalifikován

  137. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  138. Agility Basic M MA1: Diskvalifikován

  139. Agility I M M: Diskvalifikován

  140. Jumping Basic M MA1: 6/11, 20.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  141. Jumping I M M: Diskvalifikován

  142. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  143. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  145. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  146. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  147. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  148. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  149. Agility 1: 12/29, 49.56 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  150. Agility 2: Diskvalifikován

  151. Jumping 1: Diskvalifikován

  152. Jumping 2: Diskvalifikován

  153. Zkouška: 3/7, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  154. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  155. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  156. 2. Zkouška MA2: 2/7, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  157. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  158. Zkouška MA2 I: 2/4, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  159. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  160. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  161. Agility: Diskvalifikován

  162. Jumping: 6/26, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  163. Zkouška: 4/9, 48.39 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  164. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  165. Druhá zkouška MA2: 4/9, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  166. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  168. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  170. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  171. Agility: Diskvalifikován

  172. Jumping: 8/23, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  173. Zkouška: Diskvalifikován

  174. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  175. Druhá zkouška MA2: 4/6, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  176. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  177. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  178. Druhá zkouška MA2: 4/5, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  179. První zkouška MA2: 2/5, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  180. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  181. Jumping DUO M: 2/9, 45.0 s, 8.0 tr. b., 3.69 m/s

  182. Jumping Open M: 3/10, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  183. zkouška jumping J1 MA1: 1/5, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  184. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. Jumping DUO: 3/9, 32.57 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  187. Zkouška 1.: 1/6, 28.3 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  188. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  189. Zkouška III. MA1: 2/9, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  190. Zkouška II. MA1: 2/10, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  191. Zkouška I. MA1: 2/10, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  192. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  193. Druhá zkouška neděle MA1: 1/1, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  194. Druhá zkouška sobota MA1: 1/2, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  195. První zkouška neděle MA1: 1/1, 33.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  196. První zkouška sobota MA1: 1/2, 38.28 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  197. SuperG Basic agility M: Diskvalifikován

  198. SuperG Basic jumping M: Diskvalifikován

  199. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  200. Druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  201. První zkouška MA1: Diskvalifikován

  202. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  203. Agility M: Diskvalifikován

  204. Jumping M: Diskvalifikován

  205. Zkouška_neděle MA1: Diskvalifikován

  206. Zkouška_sobota_01 MA1: Diskvalifikován

  207. Zkouška_sobota_02 MA1: 2/3, 37.31 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  208. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  209. Agility M: Diskvalifikován

  210. Jumping M: 3/24, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  211. Zkouška - MA1: 4/12, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  212. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  213. 1.MA1 MA1: 2/7, 41.53 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  214. 2.MA1 MA1: 1/7, 27.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  215. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  216. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  217. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  218. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  219. A1 - druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  220. A1 - první zkouška MA1: 1/2, 36.94 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  221. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  222. Agility M: 2/7, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  223. Jumping M: 1/7, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  224. Zkouška MA1: 1/3, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  225. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  226. Jumping 1 M M: Diskvalifikován

  227. Jumping 2 M M: 4/7, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  228. Slalomář M M: 3/6, 13.97 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  229. Tuneliáda M M: 3/7, 16.85 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  230. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  231. 1.zkouška: 2/8, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  232. 2.zkouška: 3/8, 41.47 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  233. Jumping Light: 2/7, 22.66 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  234. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  235. Agility II. M: Diskvalifikován

  236. Agility I. M: Diskvalifikován

  237. Jumping II. M: Diskvalifikován

  238. Jumping I. M: Diskvalifikován

  239. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  240. AGILITY M: 8/22, 42.44 s, 5.44 tr. b., 4.29 m/s

  241. JUMPING M: 5/22, 32.67 s, 0.67 tr. b., 4.22 m/s

  242. ZKOUŠKA MA1: 1/10, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  243. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  244. Jump neděle M: 8/10, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  245. Zkouška nedělle MA1: 1/2, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  246. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  247. Agility_: 12/19, 45.73 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  248. Zkouška - MA1: 4/8, 43.93 s, 5.93 tr. b., 3.16 m/s

  249. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  250. Agility M: 12/20, 56.59 s, 26.59 tr. b., 3.09 m/s

  251. JUMPING M: Diskvalifikován

  252. Zkouška agility MA1: 1/6, 47.24 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  253. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  254. 1. Zkouška A1 MA1: 3/3, 29.93 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  255. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  256. Hra - tuneliáda pro A1 M: Diskvalifikován

  257. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  258. Zkouška 1 MA1: 4/5, 36.14 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  259. Zkouška 2 MA1: 5/5, 42.45 s, 15.0 tr. b., 3.13 m/s

  260. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  261. Zkoukša 1 MA1: 6/11, 27.57 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  262. Zkouška 2 MA1: 8/11, 42.23 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  263. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  264. Agility: Diskvalifikován

  265. Jumping: 14/23, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  266. Jumping: Diskvalifikován

  267. Zkouška MA1: 3/4, 37.52 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  268. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  269. Agility: 19/31, 48.56 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  270. Agility: Diskvalifikován

  271. Jumping: 26/31, 48.25 s, 17.25 tr. b., 3.15 m/s

  272. Jumping: Diskvalifikován

  273. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  274. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  275. Zkouška druhá MA1: Diskvalifikován

  276. Zkouška první MA1: Diskvalifikován

  277. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  278. Agility: Diskvalifikován

  279. Jumping: Diskvalifikován

  280. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  281. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  282. Agility: Diskvalifikován

  283. Jumping: Diskvalifikován

  284. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  285. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  286. Barelový a tunelový běh M: 11/19, 43.17 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  287. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  288. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  289. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  290. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  291. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  292. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  293. 2. zkouška MA1: 2/6, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  294. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  295. 1. zkouška MA1: 1/7, 24.8 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  296. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  297. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  298. Jumping MA1: 3/5, 23.34 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  299. Zkouška první MA1: 3/5, 27.66 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  300. Zkouška VIP MA1: Diskvalifikován

  301. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  302. Jumping MA1: 3/5, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  303. Zkouška první MA1: Diskvalifikován

  304. Zkouška VIP MA1: 1/5, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  305. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  306. Agility M: Diskvalifikován

  307. Jumping M: Diskvalifikován

  308. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  309. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  310. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  311. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  312. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  313. Agility Open M: Diskvalifikován

  314. Jumping Open M: Diskvalifikován

  315. Zkouška MA1 MA1: 1/5, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  316. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  317. Agility Ne - MA: Diskvalifikován

  318. Agility So - MA: 17/23, 41.33 s, 16.33 tr. b., 3.58 m/s

  319. Jumping Ne - MA: 17/23, 60.38 s, 32.38 tr. b., 2.52 m/s

  320. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  321. Zka Ne - MA1: Diskvalifikován

  322. Zka So - MA1: 3/6, 33.81 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  323. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  324. Agility Open: Diskvalifikován

  325. Agility Trial: Diskvalifikován

  326. Jumping Open: Diskvalifikován

  327. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  328. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  329. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  330. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  331. Hra M: 5/10, 16.66 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  332. Jumping M: Diskvalifikován

  333. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  334. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  335. Agility M: Diskvalifikován

  336. Hra M: 2/7, 17.12 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  337. Jumping M: Diskvalifikován

  338. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  339. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  340. Agility A0 MA1: Diskvalifikován

  341. Hra M: 4/10, 21.12 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  342. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován

  343. Zkouška A0 MA1: Diskvalifikován

  344. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  345. Agility A0 MA1: Diskvalifikován

  346. Hra M: Diskvalifikován

  347. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován

  348. Zkouška A0 MA1: Diskvalifikován

  349. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  350. A0 zkouška MA1: Diskvalifikován

  351. A0 zkouška MA1: Diskvalifikován

  352. AGI Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  353. AGI Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  354. JUMP Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  355. JUMP Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  356. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  357. Hra - tuneliáda pro A1 M: 2/6, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  358. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  359. Fun Jumping: Diskvalifikován

  360. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  361. A0 - AGI MA1: Diskvalifikován

  362. A0 - jump MA1: Diskvalifikován

  363. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  364. Kat. A0 - 1. běh J MA1: 1/3, 25.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  365. Kat. A0 - 2. běh MA1: 3/3, 33.83 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  366. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  367. Kat A0-AGI MA1: 2/3, 22.18 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  368. Kat A0-JUMP MA1: 2/3, 19.42 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  369. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  370. A0 - AGI MA1: Diskvalifikován

  371. A0 - jump MA1: 1/2, 17.22 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s