Cz En

060816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Andrea Valentová, ZKO Soběslav

    Člen KA

Pes

  1. Fairy-Tale Freya Black Bubble, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  2. Agility Finále S_neděle: Diskvalifikován

  3. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  4. Jumping S_neděle: 11/14, 31.36 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  5. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  6. SA3_sobota: 1/9, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  7. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  8. Agility Open S: 1/7, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  9. Jumping Open S: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  12. SA3 1zk: 5/8, 34.26 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  13. SA3 2zk: Diskvalifikován

  14. SA3 3zk: Diskvalifikován

  15. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  16. QA1 agility: 18/48, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  17. QA2 agility: Diskvalifikován

  18. QA3 agility: Diskvalifikován

  19. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  20. QJ2 jumping: 17/48, 36.45 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  21. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  22. Jumping 1: Diskvalifikován

  23. JUMPING 2: Diskvalifikován

  24. JUMPING 3 : 1/21, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  25. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  26. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  27. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  28. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  29. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  30. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  31. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  32. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  33. Agility SA: Diskvalifikován

  34. Jumping SA: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  37. 1.Zka - SA3: Diskvalifikován

  38. 2.Zka - SA3: Diskvalifikován

  39. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  40. 1.Zka - SA3: 7/10, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  41. 2.Zka - SA3: Diskvalifikován

  42. 3.Zka - SA3: 1/10, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  44. SA3 - 1. SA3: Diskvalifikován

  45. SA3 - 2. SA3: 1/5, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  46. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  47. Agility II. S: 1/54, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. Agility I. S: Diskvalifikován

  49. Jumping II. S: Diskvalifikován

  50. Jumping I. S: Diskvalifikován

  51. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  52. QA4 Agility: Diskvalifikován

  53. QA5 Agility: 1/45, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  54. QA6 Agility: Diskvalifikován

  55. QJ4 Jumping: 2/45, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  56. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  57. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  58. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  59. QA1 agility: 31/53, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  60. QA2 agility: 39/53, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  61. QA3 agility: Diskvalifikován

  62. QJ1 jumping: 26/53, 32.17 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  63. QJ2 jumping: 35/53, 38.6 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  64. QJ3 jumping: 2/53, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  65. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  66. Agility Trial: Diskvalifikován

  67. Jumping Trial: 2/7, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  68. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  69. Agility_: Diskvalifikován

  70. Jumping_: Diskvalifikován

  71. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  72. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  73. Agility_: Diskvalifikován

  74. Jumping_: 1/18, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  75. Zkouška - SA3: 4/11, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  76. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  77. I Agility Open: Diskvalifikován

  78. I Jumping Open: Diskvalifikován

  79. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  80. SA3-1 SA3: 1/5, 33.75 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  81. SA3-2 SA3: Diskvalifikován

  82. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  83. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  84. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  85. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  86. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  87. Jumping SA neděle: 12/20, 37.07 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  88. Jumping SA sobota: 1/21, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  89. Velké finále SA neděle: 1/13, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  90. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  91. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  92. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  93. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 11/26, 42.0 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  94. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 14/26, 40.98 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  95. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  96. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  97. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  98. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  99. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  100. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  101. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  102. Zkoušky SA2 sobota: 1/11, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  103. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  104. II. zkouška SA2: 1/11, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  105. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  107. Zkouška 1 - SA2: 5/8, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  108. Zkouška 2 - SA2: Diskvalifikován

  109. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  110. Okrouhlice, Zkoušky: Diskvalifikován

  111. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  112. Zkouška 1 - SA2: 3/4, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  113. Zkouška 2 - SA2: 1/4, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  114. Zkouška 3 - SA2: 1/4, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  115. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  116. AGILITY: Diskvalifikován

  117. JUMPING: 1/18, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  118. SA2: Diskvalifikován

  119. TUNELIÁDA SMALL: 1/15, 22.85 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  120. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  121. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  122. ZkA. ll. SA2: Diskvalifikován

  123. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  124. Agility Individuals Small: Diskvalifikován

  125. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  126. Agility Teams Small: Diskvalifikován

  127. Jumping Individuals Small: Diskvalifikován

  128. Jumping Nations Small: 2/47, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  129. Jumping Pairs Small: Diskvalifikován

  130. Jumping Teams Small: 23/45, 36.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  131. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  132. Agility_: Diskvalifikován

  133. Jumping_: Diskvalifikován

  134. Zkouška - SA2: 1/6, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  135. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  136. Běh dvojic Small: 14/20, 71.12 s, 50.0 tr. b., 3.14 m/s

  137. JUMPING: Diskvalifikován

  138. SA2: Diskvalifikován

  139. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  140. Agility Open: 1/35, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  141. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  142. Agility Trial I: 1/8, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  143. Agility Trial II: 1/8, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  144. Jumping Open: Diskvalifikován

  145. Tuneliáda: 26/33, 25.18 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  146. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  147. Zkouška 1 SA1: 1/12, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  148. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  149. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  150. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  151. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  152. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  153. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  154. Agility SA: Diskvalifikován

  155. Jumping SA: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA1: Diskvalifikován