Cz En

063616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michal Melounek, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Dream Jump Jett Team, Pudl střední

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Finále: 4/9, 39.76 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  4. Jumping 1: 9/14, 34.97 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  5. Jumping 2: 5/12, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  6. Zkouška 1: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2: Diskvalifikován

  8. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  9. Agility M: Diskvalifikován

  10. Jumping M: 1/12, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  11. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  12. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  13. MA2 - I.: Diskvalifikován

  14. MA2 - II.: Diskvalifikován

  15. MA2 - III.: Diskvalifikován

  16. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  17. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  18. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  20. II. zkouška: 2/7, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  21. I. zkouška: Diskvalifikován

  22. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  23. Agility M: 14/15, 31.92 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  24. Jumping M: 4/15, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  25. Zkoušky MA2: 2/5, 33.75 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  26. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  27. 1.zkouška: 1/7, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  28. 2.zkouška: 4/7, 38.16 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  29. Jumping Standard: 7/16, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  30. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  31. Ne. - Agility II. M: 27/52, 41.86 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  32. Ne. - Jumping II. M: 3/52, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  33. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  34. So. - Jumping I. M: 16/52, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  36. Jumping MA2 - I: 2/9, 40.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  37. Jumping MA2 - II: 3/9, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  38. Jumping speciál MA2: Diskvalifikován

  39. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  40. Agility I M: Diskvalifikován

  41. Jumping III M: Diskvalifikován

  42. Jumping II M: 4/35, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  43. Jumping I M: Diskvalifikován

  44. Jumping IV pudlové M: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  46. Czech Imp Jump: 10/24, 24.91 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  47. Jumping 1: 7/24, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  48. Jumping 2: 8/24, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  49. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  50. AGILITY M: Diskvalifikován

  51. JUMPING M: 8/15, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  52. Zkoušky MA2: 3/6, 33.48 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  53. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  54. Agility: 16/42, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  55. Agility DRUZSTVA: 18/43, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  56. Jumping: Diskvalifikován

  57. Jumping DRUZSTVA: 7/43, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  58. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  59. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška MA2: 4/7, 27.75 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  61. 3. zkouška MA2: 1/7, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  62. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  63. Agility II. M: 13/48, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  64. Agility I. M: 12/48, 41.68 s, 25.68 tr. b., 4.08 m/s

  65. Jumping II. M: 3/49, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  66. Jumping I. M: 2/48, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  67. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  68. QA4 Agility: Diskvalifikován

  69. QA5 Agility: Diskvalifikován

  70. QA6 Agility: Diskvalifikován

  71. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  72. QJ5 Jumping: 15/43, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  73. QJ6 Jumping: 7/38, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  74. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  75. Ne-: Diskvalifikován

  76. Ne-Agility: Diskvalifikován

  77. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  78. So-: 3/7, 38.41 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  79. So-Agility: Diskvalifikován

  80. So-Jumping: 1/22, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  82. QA1 agility: 30/57, 37.7 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  83. QA2 agility: Diskvalifikován

  84. QA3 agility: 25/56, 38.41 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  85. QJ1 jumping: 2/58, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  86. QJ2 jumping: 33/58, 38.31 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  87. QJ3 jumping: 2/57, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  88. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  89. Agility I Medium: 18/33, 40.19 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  90. Jumping III Medium: 1/30, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  91. Jumping II Medium: 5/32, 33.4 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  92. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  93. MR pudl Medium - II. kolo: 7/11, 29.15 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  94. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  95. I Agility Open: Diskvalifikován

  96. II Agility Open: Diskvalifikován

  97. II Jumping Open: 1/66, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  98. I Jumping Open: 37/69, 36.07 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  99. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  100. Zkoukša 1 MA1: 5/11, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  101. Zkouška 2 MA1: 7/11, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  102. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  103. JUMPING 1 M: 6/15, 32.12 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  104. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  105. JUMPING 3 M: 4/15, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  106. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  107. MA1/1 MA1: 1/6, 25.38 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  108. MA1/2 MA1: Diskvalifikován

  109. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  110. Agility - Ne: Diskvalifikován

  111. Agility - So: 16/53, 34.49 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  112. Jumping - Ne: 30/52, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  113. Jumping - So: 24/53, 30.79 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  115. QA4 agility: Diskvalifikován

  116. QA5 agility: Diskvalifikován

  117. QA6 agility: Diskvalifikován

  118. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  119. QJ5 jumping: 18/49, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  120. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  121. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  122. QA1 agility: Diskvalifikován

  123. QA2 agility: Diskvalifikován

  124. QA3 agility: Diskvalifikován

  125. QJ1 jumping: 33/70, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  126. QJ2 jumping: 27/69, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  127. QJ3 jumping: 20/67, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  128. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  129. Agility : 4/8, 38.77 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  130. Jumping: Diskvalifikován

  131. Zkouška A1: 1/4, 32.43 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  132. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  133. Agility II Medium: Diskvalifikován

  134. Agility I Medium: 10/44, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  135. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  136. Jumping II Medium: 17/41, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  137. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  138. Jumping IV - pudl (M): 1/16, 27.06 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  139. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  140. 1. zkouška A1 MA1: 1/5, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  141. 2. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  142. Hra - tuneliáda pro A1 M: 1/6, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  143. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility 1: 17/50, 49.49 s, 17.49 tr. b., 4.04 m/s

  145. Agility 2: 11/50, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: Diskvalifikován

  148. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  149. 1. běh M: 2/17, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  150. 2. běh M: 5/17, 31.38 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s