Cz En

065016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Váňa, Agility Mělník-Chloumek

    Člen KA

Pes

  1. Tartuffe Taien, Bílý švýcarský ovčák

Výsledky

  1. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  2. 1.ZkA - LA2: Diskvalifikován

  3. 2.ZkA - LA2: 5/14, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  4. 3. ZkA - LA2: 3/14, 41.56 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  5. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  6. A2 - 1. LA2: 8/17, 59.52 s, 9.52 tr. b., 3.24 m/s

  7. A2 - 2. LA2: 2/17, 53.64 s, 5.64 tr. b., 3.47 m/s

  8. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  9. Zkouška: 1/5, 44.98 s, 8.98 tr. b., 3.42 m/s

  10. Zkouška II: 4/5, 44.21 s, 13.21 tr. b., 3.48 m/s

  11. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  12. 1.běh LA2: 10/16, 41.86 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  13. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  14. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  15. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška LA2: 5/14, 40.09 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  17. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  18. 1.zkouška LA2: 6/17, 44.41 s, 9.41 tr. b., 3.45 m/s

  19. 2.zkouška LA2: 11/17, 44.75 s, 12.75 tr. b., 3.58 m/s

  20. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  21. 1. zkouška LA2: 10/21, 47.06 s, 10.06 tr. b., 3.53 m/s

  22. 2. zkouška LA2: 9/21, 39.29 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  23. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  25. Sobota LA2 1: Diskvalifikován

  26. Sobota LA2 2: Diskvalifikován

  27. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  28. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2 LA2: 8/22, 51.08 s, 14.08 tr. b., 3.72 m/s

  30. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  31. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. 2.zkouška LA2: 14/26, 45.47 s, 11.47 tr. b., 3.52 m/s

  33. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  34. Agility L: 5/34, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  35. Jumping L: 21/34, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  36. Zkoušky LA2: 11/16, 52.58 s, 20.58 tr. b., 3.23 m/s

  37. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  38. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  39. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  40. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  41. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  42. 1. Zka - LA1: 5/10, 36.52 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  43. 2. Zka - LA1: 2/10, 33.41 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  44. 3. Zka - LA1: 4/10, 44.07 s, 16.07 tr. b., 3.45 m/s

  45. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  46. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  49. 1. běh LA1: 10/14, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  50. 2. běh LA1: 4/14, 37.26 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  51. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  52. 1.zkouška LA1: 4/10, 44.92 s, 12.92 tr. b., 3.27 m/s

  53. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  55. Agility L: Diskvalifikován

  56. Jumping L: Diskvalifikován

  57. Zkoušky LA1: Diskvalifikován