Cz En

066916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Petrů, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Gauner in Black z Říše Fantazie, Sheltie

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 26/62, 55.12 s, 3.12 tr. b., 3.9 m/s

  4. Jumping I: 29/64, 45.5 s, 1.5 tr. b., 4.09 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  7. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška MA3: 4/13, 49.44 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  9. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  10. II zkouška A3 M: 3/16, 44.41 s, 1.41 tr. b., 4.28 m/s

  11. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  12. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  13. Zk Agility I: Diskvalifikován

  14. Zk Agility II: 1/13, 48.96 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  15. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  16. Zkouška I.: 2/8, 44.69 s, 0.69 tr. b., 3.96 m/s

  17. Zkouška II.: Diskvalifikován

  18. Zkouška III.: Diskvalifikován

  19. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  20. ZkA I: 3/6, 40.17 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  21. ZkA II: 2/6, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  22. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  23. Agility I: 15/36, 44.9 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  24. Jumping I: Diskvalifikován

  25. Jumping II: Diskvalifikován

  26. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  27. III. Zkouška: 1/3, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  28. II. Zkouška: Diskvalifikován

  29. I. Zkouška : 3/3, 44.23 s, 11.23 tr. b., 3.69 m/s

  30. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  31. TRIAL I.: Diskvalifikován

  32. TRIAL II.: 1/7, 43.19 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  33. TRIAL III.: Diskvalifikován

  34. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  35. ZkA I: 3/5, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  36. ZkA II: 1/5, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  37. ZkA III: Diskvalifikován

  38. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  39. Agility Zk I: 1/4, 42.05 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  40. Agility Zk II: Diskvalifikován

  41. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  42. Agility Open: 6/17, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  43. Agility Zk: Diskvalifikován

  44. Jumping Open: 10/17, 43.87 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  45. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  46. Jumping open MA: Diskvalifikován

  47. Jumping tunel MA: Diskvalifikován

  48. Zkouška MA1: 2/4, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  49. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  50. 1. zkouška MA1: 5/8, 48.51 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  51. 2. zkouška MA1 : 2/8, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  52. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  53. Agility Open: Diskvalifikován

  54. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  55. Agility M: 7/21, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  56. Jumping M: Diskvalifikován

  57. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  58. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  59. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA1 2 MA1: Diskvalifikován

  61. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  62. Agility Trial II: Diskvalifikován

  63. Agility Trial III: Diskvalifikován

  64. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  65. Agility Trial I: Diskvalifikován

  66. Agility Trial II: Diskvalifikován

  67. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  68. Agility Trial I: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II: Diskvalifikován

  70. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  71. Agility Open: Diskvalifikován

  72. Agility Trial I: Diskvalifikován

  73. Agility Trial II: Diskvalifikován

  74. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  75. Agility Open: Diskvalifikován

  76. Agility Trial: Diskvalifikován

  77. Jumping Open: Diskvalifikován

  78. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  79. Jumping MA M: 8/29, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  80. Jumping special MA M: 15/29, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  81. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  82. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  83. Agility M M: Diskvalifikován

  84. Jumping M M: 12/26, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  85. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  86. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  87. Agility Trial I: Diskvalifikován

  88. Agility Trial II: Diskvalifikován

  89. Agility Trial III: Diskvalifikován

  90. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  91. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  92. CURRICULUM M: Diskvalifikován

  93. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  94. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  95. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  96. Jumping II M: 12/19, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  97. Jumping I. M: 10/19, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  98. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  99. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  100. agility open M: Diskvalifikován

  101. Jumping open M: 18/40, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  102. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  103. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  104. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  105. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  106. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  107. druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  108. první zkouška MA1: Diskvalifikován

  109. třetí zkouška MA1: Diskvalifikován

  110. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  111. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  113. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  114. Agility I: Diskvalifikován

  115. Agility II: Diskvalifikován

  116. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  117. 1. zkouška MA1: 3/7, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  118. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  119. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  120. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  121. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  122. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  123. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  124. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  125. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  126. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  127. II. zkouška MA1: 2/8, 29.36 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  128. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  129. tuneliáda A1 MA1: 4/8, 24.71 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  130. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  131. Agility I: Diskvalifikován

  132. Jumping I: 15/37, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  133. Jumping II: 17/37, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  134. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  135. Agility Trial I: Diskvalifikován

  136. Agility Trial II: 4/7, 41.77 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  137. Jumping: 3/7, 33.0 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  138. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  139. Agility Trial I: Diskvalifikován

  140. Agility Trial II: 2/6, 37.78 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  141. Jumping I: 7/22, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  142. Jumping II: 12/22, 50.43 s, 25.43 tr. b., 3.53 m/s

  143. Jumping Open: 13/24, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  144. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  145. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  146. Agility M: Diskvalifikován

  147. Jumping M: Diskvalifikován

  148. Zkouška MA1: 2/4, 34.1 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  149. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  150. Jumping M: Diskvalifikován

  151. zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  152. zkouška 4 MA1: Diskvalifikován

  153. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  154. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  155. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  156. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  157. Agility 1: Diskvalifikován

  158. Agility 2: Diskvalifikován

  159. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  160. Agility Trial I: 1/3, 40.18 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  161. Agility Trial II: Diskvalifikován

  162. Agility Trial III: Diskvalifikován

  163. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  164. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  165. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  166. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  167. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  168. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  170. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  171. 1. zkouška MA1: 9/13, 42.86 s, 15.86 tr. b., 3.22 m/s

  172. 2. zkouška MA1: 12/13, 48.65 s, 19.65 tr. b., 2.98 m/s

  173. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  174. 1. Zkouška MA1: 6/12, 46.85 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  175. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  176. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  177. Agility Trial I: Diskvalifikován

  178. Agility Trial II: 3/4, 43.86 s, 7.86 tr. b., 2.78 m/s

  179. Jumping Trial: 3/4, 43.91 s, 18.91 tr. b., 3.01 m/s

  180. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  181. Agility Open: Diskvalifikován

  182. Agility Trial: Diskvalifikován

  183. Jumping Open: Diskvalifikován