Cz En

Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 21. 05. 2020 v 12:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20048
  2. Datum: 23. 05. 2020
  3. Terén: písek + geotextilie
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Speciální, Jumping, Agility
  6. Rozhodčí: Sprij, Jan (NL)
  7. Stránky: http://www.sheltie.cz
  8. Propozice: http://www.sheltie.cz/wp-content/uploads/2012/02/mr-she-propozice20.pdf
  9. Zodpovědná osoba: Jana Zemková
  10. Specifikace: pouze pro sheltie s PP
  11. Upřesnění místa: Jezdecký klub Dvůr Nové Zámky okr. Olomouc
  12. GPS: 49.7222244, 17.0294942

Kontakt

jana.zemkova@seznam.cz

Poznámka

Pořádá Sheltie Club CZ ve spolupráci s CHS ze Smrčkova dvora.

V neděli proběhnou na stejném místě dvojzkoušky, přihlašování: https://www.kacr.info/competitions/3111

Statistika přihlášených

23. 05. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 2 4 1 7
M 1 5 8 0 14
L 0 0 0 0 0
Celkem 1 7 12 1 21
54 volných míst

Přihlášky

Člen KA
056019 MA1 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále
Člen KA
066817 MA2 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance
Člen KA
043819 MA2 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí
Člen KA
082018 MA2 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafne
Člen KA
051017 MA2 Michala Malá Wonder Perla z Polabí
Člen KA
050019 MA2 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí
Člen KA
040815 MA3 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux
Člen KA
001015 MA3 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic
Člen KA
030116 MA3 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej
Člen KA
044416 MA3 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra
Člen KA
067912 MA3 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra
Člen KA
088715 MA3 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála
Člen KA
049711 MA3 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus
Člen KA
036714 MA3 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora
Člen KA
091518 SA2 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky
Člen KA
004913 SA2 Ilona Smrčková Beauty ze Smrčkova dvora
Člen KA
000518 SA3 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic
Člen KA
011914 SA3 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic
Člen KA
088315 SA3 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál
Člen KA
038814 SA3 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí
Člen KA
008614 SV Eva Nováková Godie Kamenitá říčka

Nepotvrzené přihlášky (26)

Člen KA
030919 A1 Veronika Dohnanská Brenner Maradriam
Člen KA
000319 MA1 Ludmila Bartošíková Flirt Vrabčí hnízdo
025818 MA1 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora
Člen KA
071919 MA1 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo
Člen KA
066319 MA2 Jana Jourová Bebop Chancy Remus
Člen KA
001517 MA3 Ludmila Bartošíková Baron Lexus z Faustovy zahrádky
Člen KA
048017 MA3 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu
Člen KA
030518 MA3 Milan Jirásek Yantanee ze Shetlandů
Člen KA
020815 MA3 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova
Člen KA
087214 MA3 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále
Člen KA
080315 MA3 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie
Člen KA
052118 MA3 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia
Člen KA
075814 MA3 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson
Člen KA
067312 MV Michala Malá Angel Biblack Majlia
039810 MV Michaela Sýkorová Dante od Belinky
Člen KA
041519 SA1 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále
Člen KA
078919 SA1 Hana Nytrová Jennifer z Benešovské zahrady
Člen KA
049619 SA2 Soňa Haluzová Aaron Haluzbery
Člen KA
072918 SA2 Šárka Palacká Blue Batik Perla z Polabí
Člen KA
056518 SA2 Zdenek Smrček Annie Lee Castle
Člen KA
058315 SA2 Kristýna Vlachová Afrodite Breeding Fox Angel
Člen KA
017013 SA3 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold
Člen KA
056818 SA3 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej
Člen KA
004312 SV Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri
Člen KA
070211 SV Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia
Člen KA
022514 SV Ilona Smrčková Dambra od Belinky