Cz En

KLADNO - Jahodová BOWLE

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 26. 11. 2020 v 23:59.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20219
  2. Datum: 28. 11. 2020 - 29. 11. 2020
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Agility, Jumping, Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Oven, Blaž (SI)
  7. Zodpovědná osoba: Petra Vyplelová
  8. Upřesnění místa: Kynologická Hala Kladno
  9. GPS: 50.1347151, 14.06801

Kontakt

vyplelovap@centrum.cz

Poznámka

Zveme Vás na tradiční halové závody v Kladně.

Tentokrát Vás na parkurech prověří Blaž Oven (Slovinsko) a závody jsou otevřeny pro 5 velikostních kategorií.

Startovné:

Člen KAČR 800,- Kč (Na oba dny, přihlašování na jeden den není možné.)

Nečlen KAČR: 1 000,- Kč (Na oba dny, přihlašování na jeden den není možné.)

Startovné posílejte na účet: 2200560896/2010, VS - číslo přihlášky vygenerované KACR.info

Podmínky: Předložení VP u prezence, platná očkování, stáří psa nad 18 měsíců, pes musí být klinicky zdráv

ZÁKAZ VSTUPU NA PLOCHU V KOPAČKÁCH, tarfách apod.!!!! Vhodná je klasická běžecká nebo sálová obuv.

Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem nebo psovodem, za úhyn nebo ztrátu psa ani za věci ponechané přes noc v hale.

Na celém území města Kladna se pes musí vodit na vodítku nebo s náhubkem dle platné Vyhlášky o chovu psů.

Program: • Sobota: o 8:15 - 8:30 prezence A1 (XS - S - M - ML - L; toto pořadí bude zachováno po celé závody)

o 8:35 prohlídka trati pro A1

o 9:45 START ZÁVODŮ

o prezence A2 a A3 bude upřesněna v pátek 26. 11. 2020 dle počtu přijatých závodníků

o Jumping

o Agility

o prohlídka zkoušky A3

• Neděle: o 8:45 prohlídka trati zkouška A1 (XS - S - M - ML - L)

o 9:00 START ZÁVODŮ

o Zkouška A2

o Jumping

o Finále AGILITY

o Zkouška A3

• Do finále postupuje v každé velikostní kategorii první 1/4 z výsledkové listiny ze sobotního a nedělního jumpingu s max. 10 tr. body; první 1/4 z výsledkové listiny ze sobotního agility s max. 10 tr. body a ze sobotních zkoušek týmy na 1. a 2. místě s max. 10 tr body. Přesný počet postupujících do finále bude stanoven po prezenci dle počtu zaprezentovaných týmů – 1/4 startovního pole, matematicky zaokrouhleno na celé závodníky dolů. Pokud se tým kvalifikuje ve všech kvalifikačních bězích, nevzniká tím nárok na postup dalšímu týmu v pořadí, postup do finále je nepřenosný na jiný tým.

Změna programu vyhrazena!!!

Ceny: Samozřejmě tradiční „jahodová bowle“ (i pro řidiče!) a mnoho krásných věcných cen.

• V sobotu vyhlašujeme zkoušky samostatně a součet kvalifikačních běhů jumping a agility.

• V neděli vyhlašujeme zkoušky samostatně. Jako hlavní vítěz Jahodové BOWLE bude vyhlášen vítěz nedělního finálového agility v každé velikosti. Obdrží mimo jiné startovné zdarma na jedny naše další závody s automatickou nominací do finále daného závodu.

Kontaktní osoba: Petra Vyplelová vyplelovap@centrum.cz (přihlášky mailem nepřijímáme - pouze řešíme dotazy a změny)

Statistika přihlášených

28. 11. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 2 0 2
S 0 0 1 0 1
M 0 0 1 0 1
ML 0 0 0 0 0
L 1 1 3 0 5
Celkem 1 1 7 0 9
91 volných míst
29. 11. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 2 0 2
S 0 0 1 0 1
M 0 0 1 0 1
ML 0 0 0 0 0
L 1 1 3 0 5
Celkem 1 1 7 0 9
91 volných míst

Přihlášky

Člen KA
045719 LA1 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy
Člen KA
065118 LA2 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies
Člen KA
027814 LA3 Lenka Blachová A3Ch Beroemde Orlith Esaber
Člen KA
033818 LA3 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat
Člen KA
013214 LA3 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra
Člen KA
089116 MA3 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin
Člen KA
031717 SA3 Eva Trtková Fantastica Lararony
Člen KA
045818 XSA3 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour
Člen KA
010018 XSA3 Jitka Ďuricová Daila Arinelle

Nepotvrzené přihlášky (31)

Člen KA
082318 LA1 Tereza Pálová Control Hazard RR
060018 LA1 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow
091712 LA2 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa
Člen KA
002520 LA2 Jan Fiala Kirlie Mawlch
Člen KA
002320 LA2 Petra Gürtlerová Jen Almighty
Člen KA
059716 LA2 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter
Člen KA
063618 LA2 Ladislav Řezníček A3Ch Little Chip Dajavera
Člen KA
017119 LA3 Markéta Adam Zunerry Aeddan
Člen KA
001116 LA3 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska
LA3 Peťa Matušíková Lujča
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
071116 LA3 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure
Člen KA
002215 LA3 Nikola Vitulová Colette Quick Angel
Člen KA
036016 LA3 Pavlína Zitová Arberry von Morseli
Člen KA
067714 LA3 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky
Člen KA
071618 LA3 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois
Člen KA
066319 MA2 Jana Jourová Bebop Chancy Remus
Člen KA
095315 MA3 Klára Kokešová A3Ch Roxy
Člen KA
051017 MA3 Michala Malá Wonder Perla z Polabí
Člen KA
004517 MA3 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s
Člen KA
014519 MA3 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven
Člen KA
035118 MA3 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta
Člen KA
090614 MA3 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea
Člen KA
013919 MLA1 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland
Člen KA
004720 MLA1 Iva Rácová Lily
Člen KA
076118 MLA2 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter
Člen KA
038520 SA2 Kateřina Vomelová Black Coffee Sweet hope
Člen KA
059214 SA3 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru
Člen KA
039716 SA3 Jana Jourová Umpalumpa
Člen KA
000718 SA3 Monika Šaling Azure Pure Nature
Člen KA
028718 XSA2 Nikol Šlosarčíková Izabel