Cz En

Beroun - Zkoušky - prosinec 2020

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 03. 11. 2020 v 06:26.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20237
  2. Datum: 04. 12. 2020
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  7. Zodpovědná osoba: Jana Grygarová
  8. Upřesnění místa: Dog Academy Beroun
  9. GPS: 49.9672047, 14.0862836

Kontakt

grantagility@seznam.cz

Poznámka

A3 - PLNO.

PREZENCE: A1 15.00, A2 od 16.30, A3 od 18.00. časy prezence pro A2 a A3 jsou orientační. Počet startujících je omezen na 16 týmů v každé výkonnostní třídě (A1, A2, A3), celkem tedy max. 48 týmů. V každé třídě jsou zařazeny dva zkouškové běhy agility po sobě.

Statistika přihlášených

04. 12. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
S 1 1 3 0 5
M 1 1 1 0 3
L 5 4 12 0 21
Celkem 7 6 16 0 29
19 volných míst

Přihlášky

Člen KA
035019 LA1 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin
Člen KA
038220 LA1 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands
016620 LA1 Martina Novotná A New Age Idolo
Člen KA
009120 LA1 Kateřina Ošmerová Quickie Kwanah
Člen KA
004119 LA1 Vanessa Vaníčková Lady Anabell
Člen KA
003218 LA2 Dana Beitlová Elsa Valkar
Člen KA
083319 LA2 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands
Člen KA
084817 LA2 Lenka Jonášová D´Mochica Peruano
Člen KA
085317 LA2 Eliška Rypová Belle Poule Nejaknyt Empire
Člen KA
078115 LA3 Ondřej Choc Django Hola Hopa
Člen KA
087618 LA3 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack
Člen KA
021218 LA3 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant
Člen KA
002713 LA3 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké
Člen KA
001211 LA3 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia
Člen KA
016519 LA3 Rostislav Novotný Brian Valkar
Člen KA
077016 LA3 Iveta Ouředníčková Bady
Člen KA
076016 LA3 Eliška Rypová Meggie
Člen KA
084316 LA3 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai
Člen KA
047115 LA3 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm
Člen KA
049816 LA3 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai
Člen KA
002114 LA3 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké
Člen KA
095019 MA1 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr
Člen KA
034019 MA2 Jana Grygarová Glosa De Nigromanta
Člen KA
070914 MA3 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis
028317 SA1 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut
Člen KA
075118 SA2 Lenka Brojová Chelsea Ťapka
Člen KA
059612 SA3 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White
Člen KA
074914 SA3 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec
Člen KA
000718 SA3 Monika Šaling Azure Pure Nature

Nepotvrzené přihlášky (11)

063420 A1 Hana Rákosová Molly Loucký mlýn
Člen KA
003120 A1 Karolína Vybíralová Vándor Köves-bérci Betyár
Člen KA
012820 LA1 Mira Bednářová Celtic Lady Barathea
Člen KA
058919 LA1 Eva Šoršová Páya Kwanah
025417 LA2 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins
Člen KA
076118 LA2 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
001115 MA3 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár
070515 SA2 Terezie Ferancovicová Bazzi
Člen KA
093514 SA3 Tereza Loučná Gina
Člen KA
038718 SA3 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia