Cz En

Airin

  1. Plemeno: Jack Russell Teriér
  2. Datum narození: 06. 12. 2011
  3. Pohlaví: fena
  4. Kohoutková výška: 28.0
  5. Velikost: S

Průkazy

  1. 057613 (S), Markéta Zákružná

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  2. Agility S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  3. Jumping S, Markéta Zákružná: 12/22, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  4. Zkouška SA2, Markéta Zákružná: 3/5, 45.94 s, 6.94 tr. b., 3.66 m/s

  5. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  6. 1. zkouška SA2, Markéta Zákružná: 6/11, 41.82 s, 11.82 tr. b., 3.25 m/s

  7. 2. zkouška SA2, Markéta Zákružná: 8/11, 51.03 s, 22.03 tr. b., 2.92 m/s

  8. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  9. 1.zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  11. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  12. 1. Zka - SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  13. 2. Zka - SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  14. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  15. 1. zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška SA2, Markéta Zákružná: 2/12, 42.07 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  17. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  18. 1. běh S, Markéta Zákružná: 15/31, 37.38 s, 5.38 tr. b., 3.96 m/s

  19. 2. běh S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  21. ZkA. II. SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  22. ZkA. I. SA2, Markéta Zákružná: 1/17, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  23. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  24. ZkA II. SA2, Markéta Zákružná: 1/9, 45.1 s, 5.1 tr. b., 3.64 m/s

  25. ZkA I. SA2, Markéta Zákružná: 1/11, 45.91 s, 6.91 tr. b., 3.53 m/s

  26. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  27. Jumping III. S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  28. Jumping II. S, Markéta Zákružná: 9/21, 36.08 s, 7.08 tr. b., 3.66 m/s

  29. Jumping I. S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  30. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  31. 1. zkouška SA2, Markéta Zákružná: 8/14, 41.9 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  32. 2. zkouška SA2, Markéta Zákružná: 10/14, 40.12 s, 17.12 tr. b., 3.44 m/s

  33. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  34. Agility S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  35. Jumping S, Markéta Zákružná: 30/45, 51.66 s, 25.66 tr. b., 3.14 m/s

  36. Teriéři agility S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  37. Teriéři jumping S, Markéta Zákružná: 23/33, 51.66 s, 25.66 tr. b., 3.14 m/s

  38. Zkouška SA2, Markéta Zákružná: 6/14, 47.9 s, 7.9 tr. b., 3.26 m/s

  39. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  40. 1.zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  41. 2.zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  42. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  43. Agility, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  44. Jumping, Markéta Zákružná: 8/17, 45.47 s, 6.47 tr. b., 3.87 m/s

  45. ZkA, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  47. ZkA. II. SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  48. ZkA. I SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  49. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  50. Agility Open S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  51. Jumping Open S, Markéta Zákružná: 10/19, 60.97 s, 25.97 tr. b., 2.61 m/s

  52. Zkoušky SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  53. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  54. Jumping III. S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  55. Jumping II. S, Markéta Zákružná: 9/25, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  56. Jumping I. S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  57. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  58. 1.zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  59. 2.zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  60. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  61. 1.zkouška SA2, Markéta Zákružná: 7/13, 43.77 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  62. 2.zkouška SA2, Markéta Zákružná: 9/13, 41.08 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  63. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  64. agility open S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  65. jumping S, Markéta Zákružná: 11/43, 41.3 s, 0.3 tr. b., 4.0 m/s

  66. zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  68. AGILITY, Markéta Zákružná: 11/26, 51.39 s, 12.39 tr. b., 3.62 m/s

  69. AGILITY, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  70. JUMPING, Markéta Zákružná: 16/24, 52.02 s, 20.02 tr. b., 3.23 m/s

  71. JUMPING, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  72. SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  73. SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  75. ZkA III. SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  76. ZkA II. SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  77. ZkA I. SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  78. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  79. (1) Bannyho zkouška, Markéta Zákružná: 2/4, 56.85 s, 24.85 tr. b., 3.13 m/s

  80. (2) Cargova zkouška, Markéta Zákružná: 1/4, 47.02 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  81. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  82. Agility, Markéta Zákružná: 2/9, 47.05 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  83. Agility, Markéta Zákružná: 17/26, 64.08 s, 31.08 tr. b., 2.87 m/s

  84. Agility 2, Markéta Zákružná: 13/24, 51.33 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  85. Agility 2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  86. Jumping, Markéta Zákružná: 13/26, 48.31 s, 14.31 tr. b., 3.68 m/s

  87. Jumping 2, Markéta Zákružná: 19/25, 45.45 s, 15.45 tr. b., 3.61 m/s

  88. Memorial Ivy Patakove, Markéta Zákružná: 10/20, 33.87 s, 3.87 tr. b., 3.84 m/s

  89. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  90. Agility S, Markéta Zákružná: 22/37, 47.67 s, 15.67 tr. b., 3.44 m/s

  91. Jumping S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  92. SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  93. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  94. 1. zkouška SA2, Markéta Zákružná: 5/10, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  95. 2. zkouška SA2, Markéta Zákružná: 7/10, 67.1 s, 37.1 tr. b., 2.28 m/s

  96. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  97. 1 zkouška SA2, Markéta Zákružná: 5/7, 54.16 s, 17.16 tr. b., 3.4 m/s

  98. 2 zkouška SA2, Markéta Zákružná: 1/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  99. Zkouška A2 - 1 SA2, Markéta Zákružná: 6/7, 54.94 s, 18.94 tr. b., 3.42 m/s

  100. Zkouška A2 - 2 SA2, Markéta Zákružná: 4/7, 54.63 s, 8.63 tr. b., 3.44 m/s

  101. Zkouška A2 - 3 SA2, Markéta Zákružná: 3/7, 58.85 s, 10.85 tr. b., 3.38 m/s

  102. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  103. NE - Acana jumping S, Markéta Zákružná: 6/25, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  104. NE - Holdye Memorial Agility S, Markéta Zákružná: 12/26, 40.08 s, 15.08 tr. b., 3.72 m/s

  105. NE - zkouška SA2 SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  106. SO - Acana agility S, Markéta Zákružná: 20/31, 46.59 s, 19.59 tr. b., 3.41 m/s

  107. SO - Acana jumping S, Markéta Zákružná: 16/32, 39.2 s, 8.2 tr. b., 3.78 m/s

  108. SO - zkouška SA2 SA2, Markéta Zákružná: 7/9, 43.15 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  109. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  110. jumping S, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  111. zkouška SA2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  112. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  113. Agility - II. kvalifikační běh, Markéta Zákružná: 11/23, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  114. Jumping - III. kvalifikační běh, Markéta Zákružná: 9/22, 43.11 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  115. Jumping - I. kvalifikační běh, Markéta Zákružná: 6/23, 36.29 s, 5.29 tr. b., 3.97 m/s

  116. ZkA 1, Markéta Zákružná: 6/10, 68.95 s, 31.95 tr. b., 2.58 m/s

  117. ZkA 2, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  118. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  119. Horní Počernice, 1. běh, Markéta Zákružná: 7/16, 67.67 s, 34.67 tr. b., 2.57 m/s

  120. Horní Počernice, 2. běh, Markéta Zákružná: 7/16, 53.95 s, 10.95 tr. b., 3.56 m/s

  121. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  122. Zkouška II SA1, Markéta Zákružná: 2/4, 41.95 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  123. Zkouška I SA1, Markéta Zákružná: 1/4, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  124. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  125. Jumping So SA1, Markéta Zákružná: 3/6, 32.75 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  126. Zkouška II SA1, Markéta Zákružná: 5/6, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  127. Zkouška I SA1, Markéta Zákružná: 2/6, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  128. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  129. 1. zkouška SA1, Markéta Zákružná: 3/7, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  130. 2. zkouška SA1, Markéta Zákružná: 2/7, 34.8 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  131. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  132. Heroutice, 1. běh, Markéta Zákružná: 1/9, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  133. Heroutice, 2. běh, Markéta Zákružná: 5/9, 38.31 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  134. Heroutice, 3. běh, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  135. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  136. 1.zkouška SA1, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  137. 2.zkouška SA1, Markéta Zákružná: 1/6, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  138. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  139. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Markéta Zákružná: 1/16, 31.99 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  140. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Markéta Zákružná: 9/16, 40.54 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  141. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  142. (So-1) Alfova zkouška, Markéta Zákružná: Diskvalifikován

  143. (So-2) Dejdyho memoriál, Markéta Zákružná: 1/4, 45.55 s, 10.55 tr. b., 3.07 m/s