Cz En

Kehely McPotter´s Creek´s

  1. Plemeno: Mudi
  2. Datum narození: 07. 10. 2015
  3. Pohlaví: fena
  4. Identifikace: 900182001013859 čip
  5. Kohoutková výška: 41.0
  6. Zdroj měření: Přeměřeno KAČR
  7. Velikost: M

Průkazy

  1. 004517 (M), Aneta Obrusníková

Výsledky

  1. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  2. Agility M, Aneta Obrusníková: 1/17, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  3. Jumping M, Aneta Obrusníková: 2/17, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  4. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  5. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  6. Agility 1 M, Aneta Obrusníková: 3/22, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  7. Agility 2 M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  8. Finále M, Aneta Obrusníková: 1/14, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  9. Jumping 1 M, Aneta Obrusníková: 1/22, 29.7 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  10. Jumping 2 M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  11. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  12. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  13. 1.běh bez zón, Aneta Obrusníková: 1/26, 18.94 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  14. 1.běh se zónami, Aneta Obrusníková: 1/27, 18.33 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  15. 2.běh bez zón, Aneta Obrusníková: 1/24, 15.48 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  16. 2.běh se zónami, Aneta Obrusníková: 1/27, 20.26 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  17. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  18. Agility M, Aneta Obrusníková: 10/22, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. Jumping M, Aneta Obrusníková: 8/22, 36.08 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  20. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  22. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  23. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/29, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  24. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 1/29, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  25. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  26. Agility M, Aneta Obrusníková: 1/26, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  27. Jumping M, Aneta Obrusníková: 14/27, 30.92 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  28. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/12, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  29. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  30. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 1/20, 18.22 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  31. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/21, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  32. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 1/21, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  33. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  34. III. jumping M, Aneta Obrusníková: 12/29, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  35. II. jumping M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  36. I. jumping M, Aneta Obrusníková: 2/29, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  37. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  38. Agility MA neděle, Aneta Obrusníková: 1/27, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  39. Agility MA sobota, Aneta Obrusníková: 1/25, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  40. Jumping MA neděle, Aneta Obrusníková: 1/27, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  41. Jumping MA sobota, Aneta Obrusníková: 1/25, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  42. Zkouška MA3 neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  43. Zkouška MA3 sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  45. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 10/17, 21.16 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  46. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 2/17, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  47. Jumping 2 , Aneta Obrusníková: 1/17, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  48. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  49. Agility Finále M_neděle, Aneta Obrusníková: 1/5, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  50. Agility Open M_sobota, Aneta Obrusníková: 1/6, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  51. Jumping M_neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  52. Jumping M_sobota, Aneta Obrusníková: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  53. MA3_neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  54. MA3_sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  56. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  57. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/23, 31.12 s, 0.0 tr. b., 6.68 m/s

  58. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/22, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  59. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  60. Agility Open M, Aneta Obrusníková: 2/7, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  61. Jumping Open M, Aneta Obrusníková: 1/8, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  62. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/4, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  63. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  64. Neděle Agility MA, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  65. Neděle Jumping MA, Aneta Obrusníková: 1/20, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  66. Neděle Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  67. Sobota Agility MA, Aneta Obrusníková: 1/21, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  68. Sobota Jumping MA, Aneta Obrusníková: 2/20, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  69. Sobota zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  70. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  71. Agility Open, Aneta Obrusníková: 19/65, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  72. Agility Squads as Individual, Aneta Obrusníková: 2/69, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  73. Jumping Open, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  74. Jumping Squads as Individual, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  75. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  76. Jelenův Jumping M, Aneta Obrusníková: 6/22, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  77. PhysioDOG Agility M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  78. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  79. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  80. III. jumping M, Aneta Obrusníková: 1/11, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  81. II. jumping M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  82. I. jumping M, Aneta Obrusníková: 1/11, 27.26 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  83. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  84. Agility Open M, Aneta Obrusníková: 4/25, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  85. Jumping Open M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  86. ZkA. MA3, Aneta Obrusníková: 1/11, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  87. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  88. Agility Open M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  89. Jumping Open M, Aneta Obrusníková: 1/11, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  90. ZkA. MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  91. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  92. Agility 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  93. Agility 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  94. Agility 3, Aneta Obrusníková: 28/76, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  95. Agility 4, Aneta Obrusníková: 3/72, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  96. Agility Trial, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  97. Grand Final, Aneta Obrusníková: 9/30, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  98. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 4/79, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  99. Jumping 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  100. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  101. QA4 Agility, Aneta Obrusníková: 1/56, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  102. QA5 Agility, Aneta Obrusníková: 25/56, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  103. QA6 Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  104. QJ4 Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  105. QJ5 Jumping, Aneta Obrusníková: 7/53, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  106. QJ6 Jumping, Aneta Obrusníková: 16/49, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  107. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  108. A3M sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  109. Agility sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  110. Jumping sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  111. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  112. Finále medium, Aneta Obrusníková: 1/8, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.92 m/s

  113. Jumping II. medium, Aneta Obrusníková: 1/13, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  114. Jumping I. medium, Aneta Obrusníková: 1/13, 32.56 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  115. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  116. QA1 agility, Aneta Obrusníková: 2/61, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  117. QA2 agility, Aneta Obrusníková: 11/60, 40.77 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  118. QA3 agility, Aneta Obrusníková: 2/60, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  119. QJ1 jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  120. QJ2 jumping, Aneta Obrusníková: 23/61, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  121. QJ3 jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  122. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  123. Agility Finále, Aneta Obrusníková: 1/8, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  124. Agility I., Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  125. Agility II., Aneta Obrusníková: 2/23, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  126. Agility III., Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  127. Jumping Finále, Aneta Obrusníková: 1/9, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  128. Jumping I., Aneta Obrusníková: 5/23, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  129. Jumping II., Aneta Obrusníková: 1/23, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  130. Jumping III., Aneta Obrusníková: 1/21, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  131. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  132. Agility II M, Aneta Obrusníková: 1/33, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  133. Agility I M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  134. Jumping III M, Aneta Obrusníková: 1/30, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  135. Jumping II M, Aneta Obrusníková: 1/35, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  136. Jumping I M, Aneta Obrusníková: 1/36, 32.33 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  137. Jumping IV MUDI M, Aneta Obrusníková: 1/7, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  138. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  139. 1.Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  140. 2.Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  141. 3.Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  142. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  143. Agility I, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  144. Agility II, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  145. Jumping I, Aneta Obrusníková: 3/87, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  146. Jumping II, Aneta Obrusníková: 3/87, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  147. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  148. 2. zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  149. I. zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  150. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  151. Jumping, Aneta Obrusníková: 2/18, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  152. Zkouška 1, Aneta Obrusníková: 1/11, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  153. Zkouška 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  154. Zkouška 3, Aneta Obrusníková: 1/9, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  155. Zkouška 4, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  156. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  157. Jumping M, Aneta Obrusníková: 6/8, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  158. MA3, Aneta Obrusníková: 1/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  159. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  160. Agility 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  161. Agility 2, Aneta Obrusníková: 10/28, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  162. Finále, Aneta Obrusníková: 1/14, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  163. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/29, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  164. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 7/28, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  165. Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  166. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  167. Agility MA sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  168. Finále MA neděle, Aneta Obrusníková: 3/8, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  169. Jumping MA neděle, Aneta Obrusníková: 1/15, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  170. Jumping MA sobota, Aneta Obrusníková: 1/17, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  171. Zkoušky MA3 neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  172. Zkoušky MA3 sobota, Aneta Obrusníková: 7/10, 88.59 s, 35.59 tr. b., 2.4 m/s

  173. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  174. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  175. Jumping, Aneta Obrusníková: 2/26, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  176. Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  178. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 2/20, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  179. Jumping 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  180. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 6/20, 34.48 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  181. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  182. Agility klubů M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  183. Jumping M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  184. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  185. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  186. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  187. Jumping, Aneta Obrusníková: 1/23, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  188. Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  189. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  190. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 1/24, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  191. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/24, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  192. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 1/24, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  193. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  194. Agility MA, Aneta Obrusníková: 10/22, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  195. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  196. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  197. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 2/21, 18.12 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  198. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 8/23, 26.36 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  199. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 3/23, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  200. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  201. Agility 1 M, Aneta Obrusníková: 3/17, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  202. Agility 2 M, Aneta Obrusníková: 6/16, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  203. Jumping 1 M, Aneta Obrusníková: 10/17, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  204. Jumping 2 M, Aneta Obrusníková: 2/16, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  205. Jumping 3 M, Aneta Obrusníková: 4/16, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  206. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  207. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  208. Jumping M, Aneta Obrusníková: 5/10, 32.31 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  209. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  210. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  211. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 2/23, 20.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  212. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  213. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 8/24, 25.78 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  214. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  215. QA1 agility, Aneta Obrusníková: 31/57, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  216. QJ1 jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  217. QJ2 jumping, Aneta Obrusníková: 4/58, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  218. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  219. Agility 1, Aneta Obrusníková: 9/23, 44.0 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  220. Agility 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  221. Agility 3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  222. Finále Jumping SA, Aneta Obrusníková: 1/8, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  223. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/23, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  224. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 1/23, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  225. Jumping 3, Aneta Obrusníková: 10/22, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  226. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  227. Agility II Medium, Aneta Obrusníková: 1/32, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  228. Agility I Medium, Aneta Obrusníková: 12/33, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  229. Jumping III Medium, Aneta Obrusníková: 10/30, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  230. Jumping II Medium, Aneta Obrusníková: 8/32, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  231. Jumping I Medium, Aneta Obrusníková: 2/31, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  232. MR mudi Medium - II. kolo, Aneta Obrusníková: 2/8, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  233. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  234. 1. běh MA3, Aneta Obrusníková: 1/2, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  235. 2. běh MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  236. 3. běh MA3, Aneta Obrusníková: 1/2, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  237. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  238. Nedele MA3 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  239. Nedele MA3 2, Aneta Obrusníková: 2/5, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  240. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  241. 1. Zka - MA3, Aneta Obrusníková: 1/7, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  242. 2. Zka - MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  243. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  244. I Agility Open, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  245. II Agility Open, Aneta Obrusníková: 22/66, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  246. II Jumping Open, Aneta Obrusníková: 24/66, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  247. I Jumping Open, Aneta Obrusníková: 4/69, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  248. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  249. AGILITY, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  250. JUMPING, Aneta Obrusníková: 4/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  251. JUMPING, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  252. MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  253. MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  254. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  255. Agility, Aneta Obrusníková: 6/19, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  256. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  257. Jumping, Aneta Obrusníková: 2/23, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  258. Jumping, Aneta Obrusníková: 8/19, 29.58 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  259. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  260. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  261. Agility, Aneta Obrusníková: 2/31, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  262. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  263. Finále, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  264. Jumping, Aneta Obrusníková: 6/30, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  265. Jumping, Aneta Obrusníková: 16/31, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  266. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  267. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  268. II. Packa MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  269. I. Packa MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  270. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  271. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  272. Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  273. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/10, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  274. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  275. Agility MA sobota, Aneta Obrusníková: 10/16, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  276. Jumping MA neděle, Aneta Obrusníková: 6/15, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  277. Jumping MA sobota, Aneta Obrusníková: 2/16, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  278. Velké finále MA neděle, Aneta Obrusníková: 3/8, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  279. Zkoušky MA2 neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  280. Zkoušky MA2 sobota, Aneta Obrusníková: 2/2, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  281. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  282. II. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  283. I. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  284. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  285. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  286. Jumping, Aneta Obrusníková: 2/28, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  287. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 2/5, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  288. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  289. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: 4/21, 22.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  290. Jumping 1 Medium, Aneta Obrusníková: 13/21, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  291. Jumping 2 Medium, Aneta Obrusníková: 7/21, 24.51 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  292. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  293. III. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 2/6, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  294. II. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 2/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  295. I. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/6, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  296. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  297. Barelový a tunelový běh M, Aneta Obrusníková: 1/19, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  298. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/2, 28.02 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  299. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  300. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  301. Jumping 1 Medium, Aneta Obrusníková: 13/29, 33.29 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  302. Jumping 2 Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  303. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  304. Agility MA sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  305. Jumping MA neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  306. Jumping MA sobota, Aneta Obrusníková: 3/22, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  307. Velké finále MA neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  308. Zkoušky MA2 neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  309. Zkoušky MA2 sobota, Aneta Obrusníková: 1/3, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  310. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  311. II. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/10, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  312. II. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/12, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  313. I. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  314. I. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 5/10, 27.99 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  315. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  316. Heroutice, 1. běh, Aneta Obrusníková: 1/3, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  317. Heroutice, 2. běh, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  318. Heroutice, 3. běh, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  319. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  320. Agility - hra Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  321. Agility SuperG - Basic Medium, Aneta Obrusníková: 1/4, 35.82 s, 0.0 tr. b., 0.39 m/s

  322. Jumping - hra Medium, Aneta Obrusníková: 1/11, 27.32 s, 0.32 tr. b., 3.95 m/s

  323. Jumping SuperG - Basic Medium, Aneta Obrusníková: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  324. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  325. Jumping MA2, Aneta Obrusníková: 1/7, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  326. Zkouška první MA2, Aneta Obrusníková: 3/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  327. Zkouška VIP MA2, Aneta Obrusníková: 3/7, 42.1 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  328. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  329. 1.běh MA2, Aneta Obrusníková: 1/9, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  330. 2.běh MA2, Aneta Obrusníková: 1/9, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  331. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  332. Jumping II. M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  333. Jumping I. M, Aneta Obrusníková: 6/15, 41.7 s, 16.7 tr. b., 3.93 m/s

  334. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  335. Horní Počernice, 1. běh, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  336. Horní Počernice, 2. běh, Aneta Obrusníková: 2/5, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  337. Horní Počernice, 3. běh, Aneta Obrusníková: 2/5, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  338. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  339. Agility Kluby Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  340. Jumping Družstva Medium, Aneta Obrusníková: 2/15, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  341. Jumping Dvojice Medium, Aneta Obrusníková: 12/15, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  342. Podle roku narození Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  343. Soutěž feny proti psům Medium, Aneta Obrusníková: 8/15, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  344. Soutěž plemen Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  345. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  346. Agility open M, Aneta Obrusníková: 2/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  347. Jump III. M, Aneta Obrusníková: 1/16, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  348. Jump II. M, Aneta Obrusníková: 1/18, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  349. Jump I. M, Aneta Obrusníková: 2/19, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  350. Tunel I. M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  351. ZkA. Ne MA1, Aneta Obrusníková: 2/4, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  352. ZkA. So MA1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  353. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  354. ZkA. I. MA1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  355. ZkA. ll. MA1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  356. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  357. Agility II Medium, Aneta Obrusníková: 3/36, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  358. Agility I Medium, Aneta Obrusníková: 29/44, 47.57 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  359. Jumping III Medium, Aneta Obrusníková: 14/36, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  360. Jumping II Medium, Aneta Obrusníková: 19/41, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  361. Jumping I Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  362. Jumping IV - mudi (M), Aneta Obrusníková: 2/5, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  363. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  364. Horní Počernice, 1. běh, Aneta Obrusníková: 5/9, 43.33 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  365. Horní Počernice, 2. běh, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  366. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  367. Agility, Aneta Obrusníková: 2/15, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  368. Agility M, Aneta Obrusníková: 2/17, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  369. Fun Jumping, Aneta Obrusníková: 2/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  370. Fun Jumping M, Aneta Obrusníková: 1/16, 25.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  371. Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  372. Jumping M, Aneta Obrusníková: 1/17, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  373. Zkouška MA1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován