Cz En

Lukáš Ilkanič

  1. Číslo: 001047
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 11. 01. 2011
  5. Členem KA do: 31. 12. 2017
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 032705 (M), Max

  2. 036206 (S), Alan Černovice

  3. 049708 (M), Cody Elita Triumphans

  4. 069211 (L), Atomic Djo od Zlatonosné říčky

  5. 017116 (L), Bacardi of Styrian Westpoint

  6. 017216 (S), Bronson Black Bohemia Willow

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  2. Agility 1, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  3. Agility 2, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  4. Agility 3, Bacardi of Styrian Westpoint: 56/190, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  5. Agility 4, Bacardi of Styrian Westpoint: 64/196, 44.85 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  6. Agility Trial, Bacardi of Styrian Westpoint: 6/49, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  7. Jumping 1, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  8. Jumping 2, Bacardi of Styrian Westpoint: 58/209, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  9. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  10. QA4 agility, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  11. QA5 agility, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  12. QA6 agility, Bacardi of Styrian Westpoint: 25/95, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  13. QJ4 jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  14. QJ5 jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  15. QJ6 jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: 32/76, 44.81 s, 21.81 tr. b., 3.84 m/s

  16. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  17. QA1 agility, Bacardi of Styrian Westpoint: 6/135, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. QA2 agility, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  19. QA3 agility, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  20. QJ1 jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  21. QJ2 jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  22. QJ3 jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: 16/118, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  23. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  24. Agility L, Bacardi of Styrian Westpoint: 10/36, 41.88 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  25. Agility S, Bronson Black Bohemia Willow: 4/17, 43.24 s, 0.24 tr. b., 3.77 m/s

  26. Jumping L, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  27. Jumping S, Bronson Black Bohemia Willow: 5/18, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  28. Zk LA2, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  29. Zk SA2, Bronson Black Bohemia Willow: 2/6, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  30. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  31. 1. zkouška LA2, Bacardi of Styrian Westpoint: 1/17, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  32. 1. zkouška SA2, Bronson Black Bohemia Willow: 1/10, 37.99 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  33. 2. zkouška LA2, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška SA2, Bronson Black Bohemia Willow: Diskvalifikován

  35. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  36. Agility LA L, Bacardi of Styrian Westpoint: 5/30, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  37. Agility SA S, Bronson Black Bohemia Willow: 4/19, 47.64 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  38. Jumping II LA L, Bacardi of Styrian Westpoint: 6/34, 25.18 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  39. Jumping II SA S, Bronson Black Bohemia Willow: 2/19, 27.29 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  40. Jumping I LA L, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  41. Jumping I SA S, Bronson Black Bohemia Willow: 1/19, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  42. Zkouška LA2 LA2, Bacardi of Styrian Westpoint: 2/10, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  43. Zkouška SA2 SA2, Bronson Black Bohemia Willow: Diskvalifikován

  44. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  45. Agility LA, Bacardi of Styrian Westpoint: 23/42, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  46. Agility SA, Bronson Black Bohemia Willow: Diskvalifikován

  47. Jumping LA, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  48. Jumping SA, Bronson Black Bohemia Willow: 11/25, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  49. Zkouška LA2, Bacardi of Styrian Westpoint: 6/18, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  50. Zkouška SA2, Bronson Black Bohemia Willow: 1/7, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  51. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  52. Agility, Bronson Black Bohemia Willow: 2/13, 48.85 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  53. Agility, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  54. Agility I, Bronson Black Bohemia Willow: 20/73, 56.64 s, 6.64 tr. b., 3.53 m/s

  55. Agility I, Bacardi of Styrian Westpoint: 25/192, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  56. Agility II, Bronson Black Bohemia Willow: 17/67, 45.18 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  57. Agility II, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  58. Agility III, Bronson Black Bohemia Willow: 12/71, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  59. Agility III, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  60. Agility IV, Bronson Black Bohemia Willow: 22/73, 49.31 s, 1.31 tr. b., 3.75 m/s

  61. Agility IV, Bacardi of Styrian Westpoint: 26/171, 46.85 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  62. FINAL, Bronson Black Bohemia Willow: 8/29, 47.35 s, 1.35 tr. b., 3.93 m/s

  63. Jumping I, Bronson Black Bohemia Willow: 12/75, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  64. Jumping I, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  65. Jumping II, Bronson Black Bohemia Willow: Diskvalifikován

  66. Jumping II, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  67. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  68. QA3 Agility, Bronson Black Bohemia Willow: 20/100, 45.89 s, 2.89 tr. b., 3.75 m/s

  69. QA3 Agility, Bacardi of Styrian Westpoint: 68/176, 45.59 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  70. QA4 Agility, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  71. QA4 Agility, Bronson Black Bohemia Willow: Diskvalifikován

  72. QJ3 Jumping, Bronson Black Bohemia Willow: 40/101, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  73. QJ3 Jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: 58/176, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  74. QJ4 Jumping, Bronson Black Bohemia Willow: 58/102, 43.52 s, 8.52 tr. b., 3.91 m/s

  75. QJ4 Jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  76. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  77. Agility open L, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  78. Agility open S, Bronson Black Bohemia Willow: 6/24, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  79. Jumping open L, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  80. Jumping open S, Bronson Black Bohemia Willow: 4/25, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  81. Zkouška LA1, Bacardi of Styrian Westpoint: 3/6, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  82. Zkouška SA2, Bronson Black Bohemia Willow: 2/8, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  83. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 30. 04. 2016

  84. 1.Zk LA1, Bacardi of Styrian Westpoint: 3/9, 32.77 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  85. 2.Zk LA1, Bacardi of Styrian Westpoint: 1/9, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  86. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  87. QA1 Agility, Bronson Black Bohemia Willow: 47/113, 54.34 s, 9.34 tr. b., 3.68 m/s

  88. QA1 Agility, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  89. QA2 Agility, Bronson Black Bohemia Willow: 18/110, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  90. QA2 Agility, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  91. QJ1 Jumping, Bronson Black Bohemia Willow: 18/116, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  92. QJ1 Jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  93. QJ2 Jumping, Bronson Black Bohemia Willow: 43/109, 37.28 s, 5.28 tr. b., 4.32 m/s

  94. QJ2 Jumping, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  95. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  96. LA1 II neděle LA1, Bacardi of Styrian Westpoint: 1/17, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  97. LA1 II sobota LA1, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  98. LA1 I neděle LA1, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  99. LA1 I sobota LA1, Bacardi of Styrian Westpoint: Diskvalifikován

  100. SA2 II neděle SA2, Bronson Black Bohemia Willow: 1/11, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  101. SA2 II sobota SA2, Bronson Black Bohemia Willow: 3/10, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  102. SA2 I neděle SA2, Bronson Black Bohemia Willow: 4/11, 49.56 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  103. SA2 I sobota SA2, Bronson Black Bohemia Willow: 3/10, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  104. Brno - Jarní Brno 2015, 09. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  105. Agility sob. M, Cody Elita Triumphans: 2/6, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  106. Jumping sob. M, Cody Elita Triumphans: 2/6, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  107. Zk MA3 sob MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  108. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  109. Agility, Cody Elita Triumphans: 7/14, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  110. Jumping, Cody Elita Triumphans: 4/15, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  111. Zkoušky, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  112. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  113. AGILITY M sobota M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  114. JUMPING M sobota M, Cody Elita Triumphans: 3/18, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  115. MA3s MA3, Cody Elita Triumphans: 1/6, 50.0 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  116. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  117. Agility, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  118. Agility I BarkingHeads, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  119. Agility II BarkingHeads, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  120. Agility III ArdenGrange, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 48/123, 45.0 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  121. Agility IV ArdenGrange, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  122. Jumping I BarkingHeads, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 22/127, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  123. Jumping II ArdenGrange, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  124. Small final BarkingHeads, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 5/28, 45.64 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  125. Brno - Intercanis Agility 2013, 29. 06. 2013 - 30. 06. 2013

  126. Agility neděle L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  127. Jumping neděle L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 3/23, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  128. LA2 neděle LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/8, 33.01 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  129. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  130. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 33/113, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  131. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 11/121, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  132. Speciální závod - Finále - Agility, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  133. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 3/124, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  134. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  135. Agility, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  136. Agility, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  137. Jumping, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 24/84, 36.34 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  138. Jumping , Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  139. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  140. Agility sobota L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/44, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  141. Finále large L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/21, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  142. Jumping neděle L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 3/43, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  143. Jumping sobota L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 3/40, 31.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  144. zkouška neděle LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  145. Zkouška sobota LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  146. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  147. zkouška LA 2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  148. zkouška LA 2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  149. zkouška MA 3, Cody Elita Triumphans: 2/4, 47.8 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  150. zkouška MA 3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  151. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  152. Agility 1, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 22/90, 41.49 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  153. Agility 2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  154. Jumping 1, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 43/90, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  155. Jumping 2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 22/85, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  156. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  157. Agility neděle L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  158. Agility neděle M, Cody Elita Triumphans: 5/13, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  159. Agility sobota L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  160. Agility sobota M, Cody Elita Triumphans: 1/16, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  161. Jumping neděle L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 3/33, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  162. Jumping neděle M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  163. Jumping sobota L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  164. Jumping sobota M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  165. Zkouška neděle LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  166. Zkouška neděle MA3, Cody Elita Triumphans: 2/6, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  167. Zkouška sobota LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  168. Zkouška sobota MA3, Cody Elita Triumphans: 2/9, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  169. Mikulov - Podpálavská drkotačka II., 15. 12. 2012

  170. Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 4/33, 38.42 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  171. Agility M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  172. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 8/32, 33.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  173. Jumping M, Cody Elita Triumphans: 5/21, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  174. Zkouška LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  175. Zkouška MA3, Cody Elita Triumphans: 4/8, 47.95 s, 1.95 tr. b., 3.67 m/s

  176. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  177. Agility, Cody Elita Triumphans: 4/21, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  178. Agility, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 5/41, 42.12 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  179. Jumping, Cody Elita Triumphans: 5/21, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  180. Jumping, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  181. Zkoušky, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 8/19, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  182. Zkoušky, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  183. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  184. Agility, Cody Elita Triumphans: 3/23, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  185. Agility, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  186. Jumping, Cody Elita Triumphans: 2/23, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  187. Jumping, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 3/50, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  188. Zkoušky, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/22, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  189. Zkoušky, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  190. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  191. Agility neděle M, Cody Elita Triumphans: 2/22, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  192. Jumping neděle M, Cody Elita Triumphans: 2/23, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  193. MA3n MA3, Cody Elita Triumphans: 3/6, 52.28 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  194. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  195. Agility jednotlivci, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 7/28, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  196. Agility jednotlivci, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  197. Družstva - Agility, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/36, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  198. Družstva - Agility, Cody Elita Triumphans: 3/23, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  199. Jumping jednotlivci, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/29, 28.79 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  200. Jumping jednotlivci, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  201. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  202. Agility Open - neděle L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 12/67, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  203. Agility Open - neděle M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  204. Agility Open - sobota L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 15/73, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  205. Jumping Open - neděle L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 3/69, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  206. Jumping Open - neděle M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  207. Jumping Open - sobota L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  208. Zkoušky neděle LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  209. Zkoušky neděle MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  210. Zkoušky sobota LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  211. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  212. Agility 1 L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 27/79, 47.93 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  213. Agility 2 L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  214. Jumping 2 L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 16/79, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  215. Jumping 3 L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 28/80, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  216. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  217. Agility 1 Large Junioři, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  218. Agility 1 Medium Junioři, Cody Elita Triumphans: 5/14, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  219. Agility 2 Large Junioři, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  220. Agility 2 Medium Junioři, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  221. Agility 3 Large Junioři, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/24, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  222. Agility 4 Large Junioři, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/23, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  223. Agility Medium 3 Junioři, Cody Elita Triumphans: 3/14, 44.15 s, 3.15 tr. b., 4.14 m/s

  224. Agility Medium 4 Junioři, Cody Elita Triumphans: 4/14, 43.34 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  225. Jumping 1 Large Junioři, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 2/24, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  226. Jumping 1 Medium Junioři, Cody Elita Triumphans: 4/14, 31.02 s, 0.02 tr. b., 4.84 m/s

  227. Jumping 2 Large Junioři, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 3/24, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  228. Jumping 2 Medium Junioři, Cody Elita Triumphans: 1/14, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  229. Sekvence 1 Large Junioři, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 5/21, 38.19 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  230. Sekvence 1 Medium Junioři, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  231. Sekvence 2 Medium Junioři, Cody Elita Triumphans: 6/10, 23.59 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  232. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  233. AGILITY I, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  234. AGILITY I, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  235. AGILITY II, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 4/118, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  236. AGILITY II, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  237. JUMPING I, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  238. JUMPING II, Cody Elita Triumphans: 11/58, 40.87 s, 6.87 tr. b., 3.77 m/s

  239. JUMPING II, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 54/124, 36.75 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  240. JUMPING III, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  241. JUMPING III, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  242. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  243. MA3II MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  244. MA3I MA3, Cody Elita Triumphans: 2/3, 44.39 s, 5.0 tr. b., 0.43 m/s

  245. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  246. MA3-II MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  247. MA3-I MA3, Cody Elita Triumphans: 2/4, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  248. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  249. Agility M, Cody Elita Triumphans: 5/26, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  250. Jumping II M, Cody Elita Triumphans: 4/25, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  251. Jumping I M, Cody Elita Triumphans: 4/26, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  252. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  253. So-Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  254. So-Agility M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  255. So-Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 22/64, 35.9 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  256. So-Jumping M, Cody Elita Triumphans: 2/11, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  257. So- LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  258. So- MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  259. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 18. 02. 2012

  260. Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 10/33, 49.51 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  261. Agility M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  262. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  263. Jumping M, Cody Elita Triumphans: 3/25, 41.7 s, 1.7 tr. b., 3.6 m/s

  264. Zkouška LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  265. Zkouška MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  266. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  267. Agility LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/16, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  268. Agility MA3, Cody Elita Triumphans: 2/5, 51.15 s, 7.15 tr. b., 3.5 m/s

  269. Agility Open L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/38, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  270. Agility Open M, Cody Elita Triumphans: 1/22, 45.44 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  271. Jumping Open L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  272. Jumping Open M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  273. Šlapanice - "O Šlapanického vlka" speciál pro SMALL a MEDIUM, 08. 10. 2011

  274. Agility MEDIUM, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  275. Jumping MEDIUM, Cody Elita Triumphans: 5/22, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  276. MA 3, Cody Elita Triumphans: 2/4, 42.63 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  277. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  278. Agility Junioři M, Cody Elita Triumphans: 3/21, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  279. Jumping Junioři M, Cody Elita Triumphans: 3/21, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  280. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  281. Agility jednotlivci M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  282. Jumping jednotlivci M, Cody Elita Triumphans: 4/40, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  283. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  284. Agility 5 (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  285. Agility 5 (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  286. Agility 6 (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  287. Agility 6 (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  288. Agility 7 (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: 5/24, 40.9 s, 1.9 tr. b., 3.91 m/s

  289. Agility 7 (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: 5/24, 40.9 s, 2.9 tr. b., 3.91 m/s

  290. Agility 8 (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  291. Agility 8 (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  292. Jumping C (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  293. Jumping C (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  294. Jumping D (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  295. Jumping D (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  296. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  297. Agility 1 (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: 7/27, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  298. Agility 1 (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: 7/27, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  299. Agility 2 (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: 12/28, 41.6 s, 5.6 tr. b., 4.06 m/s

  300. Agility 2 (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: 12/28, 41.6 s, 5.6 tr. b., 4.06 m/s

  301. Agility 3 (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: 9/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  302. Agility 3 (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: 9/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  303. Agility 4 (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  304. Agility 4 (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  305. Jumping A (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: 8/28, 32.49 s, 6.49 tr. b., 4.4 m/s

  306. Jumping A (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: 8/28, 32.49 s, 6.49 tr. b., 4.4 m/s

  307. Jumping B (EO + MS družstva) M, Cody Elita Triumphans: 4/28, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  308. Jumping B (MS jednotlivci) M, Cody Elita Triumphans: 4/28, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  309. Brno - KK Zetor - Jarní Brno, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  310. Agility sobota M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  311. Jumping neděle M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  312. Jumping sobota M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  313. MA3n-II MA3, Cody Elita Triumphans: 1/1, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  314. MA3n-I MA3, Cody Elita Triumphans: 1/1, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  315. MA3s-II MA3, Cody Elita Triumphans: 1/2, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  316. MA3s-I MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  317. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  318. Zkouška č.1 MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  319. Zkouška č.2 MA3, Cody Elita Triumphans: 3/6, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  320. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  321. Agility 1 Medium junioři, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  322. Agility 2 Medium junioři, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  323. Agility 3 Medium junioři, Cody Elita Triumphans: 3/20, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  324. Agility 4 Medium junioři, Cody Elita Triumphans: 4/19, 44.36 s, 2.36 tr. b., 3.97 m/s

  325. Jumping 1 Medium junioři, Cody Elita Triumphans: 7/20, 34.48 s, 0.48 tr. b., 4.7 m/s

  326. Jumping 2 Medium junioři, Cody Elita Triumphans: 3/20, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  327. Sekvence 1 Medium junioři, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  328. Sekvence 2 Medium junioři, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  329. Mikulov - Mikulovský dvojhrb II, 26. 02. 2011

  330. II. Zkouška MA3, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  331. I. Zkouška MA3, Cody Elita Triumphans: 1/4, 46.47 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  332. Mikulov - Mikulovský dvojhrb I, 29. 01. 2011

  333. Zkouška MA2, Cody Elita Triumphans: 1/14, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  334. Zkouška MA2, Cody Elita Triumphans: 4/14, 43.08 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  335. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  336. AGILITY, Cody Elita Triumphans: 2/8, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  337. AGILITY, Cody Elita Triumphans: 3/18, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  338. JUMPING 1, Cody Elita Triumphans: 1/9, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  339. JUMPING 1, Cody Elita Triumphans: 3/19, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  340. JUMPING 2, Cody Elita Triumphans: 2/8, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  341. MA2, Cody Elita Triumphans: 1/3, 46.28 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  342. MA2, Cody Elita Triumphans: 2/5, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  343. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  344. Agility Jednotlivci M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  345. Jumping Jednotlivci M, Cody Elita Triumphans: 20/58, 34.26 s, 6.26 tr. b., 4.79 m/s

  346. Brno - AGILITY INTERCANIS, 26. 06. 2010 - 27. 06. 2010

  347. AGILITY, Cody Elita Triumphans: 2/13, 40.88 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  348. JUMPING, Cody Elita Triumphans: 2/14, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  349. MA2-I, Cody Elita Triumphans: 3/9, 39.91 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  350. MA2-II, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  351. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický krápník, 10. 04. 2010

  352. Jumping M, Cody Elita Triumphans: 2/15, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  353. Jumping M, Cody Elita Triumphans: 3/15, 25.71 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  354. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  355. Zkouška MA2, Cody Elita Triumphans: 3/8, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  356. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  357. AGILITY-M, Cody Elita Triumphans: 3/23, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  358. AGILITY-M, Cody Elita Triumphans: 3/20, 41.59 s, 2.59 tr. b., 3.8 m/s

  359. JUMPING-M, Cody Elita Triumphans: 7/21, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  360. JUMPING-M, Cody Elita Triumphans: 7/20, 32.33 s, 0.33 tr. b., 4.52 m/s

  361. MA2, Cody Elita Triumphans: 1/11, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  362. MA2, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  363. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  364. AGILITY-M, Cody Elita Triumphans: 1/17, 42.45 s, 0.45 tr. b., 3.53 m/s

  365. AGILITY-M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  366. JUMPING-M, Cody Elita Triumphans: 5/17, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  367. JUMPING-M, Cody Elita Triumphans: 9/15, 41.6 s, 6.6 tr. b., 3.46 m/s

  368. MA2, Cody Elita Triumphans: 1/11, 39.92 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  369. MA2, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  370. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  371. Jumping M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  372. Jumping M, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován

  373. Zkoušky 1 MA1, Cody Elita Triumphans: 4/8, 39.77 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  374. Zkoušky 1 MA1, Cody Elita Triumphans: Diskvalifikován