Cz En

Lukáš Krejčí

  1. Číslo: 001074
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 10. 05. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 036005 (L), Drum Okřešická perla

  2. 089609 (ML), Annie Ganden Monge

  3. 003317 (M), Absolute Speed Jump Jett Team

  4. 074818 (L), Amaretta brown Laronna

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  2. Agility MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 8/23, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  3. Jumping MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 7/23, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  4. Zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 5/9, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  5. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  6. Agility 1, Absolute Speed Jump Jett Team: 6/58, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  7. Agility 1, Annie Ganden Monge: 28/212, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Agility 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  9. Agility 3, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  10. Agility 3, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  11. Agility 4, Absolute Speed Jump Jett Team: 11/50, 46.01 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  12. Agility Trial, Absolute Speed Jump Jett Team: 3/13, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  13. Agility Trial, Annie Ganden Monge: 23/104, 48.02 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  14. Grand Final, Absolute Speed Jump Jett Team: 13/29, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  15. Jumping 1, Annie Ganden Monge: 59/214, 44.23 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  16. Jumping 1, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  17. Jumping 2, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  18. Jumping 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  19. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  20. Agility II. L, Annie Ganden Monge: 46/92, 42.15 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  21. Agility II. M, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  22. Agility I. L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  23. Agility I. M, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  24. Jumping II. L, Annie Ganden Monge: 34/92, 41.69 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  25. Jumping II. M, Absolute Speed Jump Jett Team: 12/49, 38.37 s, 0.37 tr. b., 4.17 m/s

  26. Jumping I. L, Annie Ganden Monge: 22/94, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  27. Jumping I. M, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  28. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  29. QA4 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 27/44, 50.86 s, 22.86 tr. b., 3.38 m/s

  30. QA5 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  31. QA6 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 23/43, 50.67 s, 12.67 tr. b., 3.87 m/s

  32. QJ4 Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 21/44, 53.73 s, 20.73 tr. b., 3.35 m/s

  33. QJ5 Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 26/43, 47.72 s, 12.72 tr. b., 3.67 m/s

  34. QJ6 Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  35. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  36. QA1 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 16/57, 42.41 s, 0.41 tr. b., 4.29 m/s

  37. QA1 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  38. QA2 agility, Annie Ganden Monge: 56/125, 50.02 s, 14.02 tr. b., 4.12 m/s

  39. QA2 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  40. QA3 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 21/56, 44.97 s, 5.97 tr. b., 4.23 m/s

  41. QJ1 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 16/58, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  42. QJ1 jumping, Annie Ganden Monge: 68/126, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  43. QJ2 jumping, Annie Ganden Monge: 67/126, 49.0 s, 19.0 tr. b., 4.06 m/s

  44. QJ2 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  45. QJ3 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  46. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  47. Agility II Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: 11/32, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  48. Agility I Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/33, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  49. Jumping III Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: 12/30, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  50. Jumping II Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  51. Jumping I Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: 6/31, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  52. MR pudl Medium - II. kolo, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  54. I Agility Open, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  55. I Agility Open, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  56. II Agility Open, Annie Ganden Monge: 55/137, 50.78 s, 11.78 tr. b., 3.9 m/s

  57. II Agility Open, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  58. II Jumping Open, Annie Ganden Monge: 71/135, 36.48 s, 10.48 tr. b., 4.44 m/s

  59. II Jumping Open, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  60. I Jumping Open, Absolute Speed Jump Jett Team: 22/69, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  61. I Jumping Open, Annie Ganden Monge: 56/139, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  62. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  63. Agility LA, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  64. Agility MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 12/20, 43.66 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  65. Jumping LA, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  66. Jumping MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 5/22, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  67. Zkouška LA3, Annie Ganden Monge: 6/12, 48.93 s, 25.0 tr. b., 4.05 m/s

  68. Zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/9, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  69. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  70. Agility LA, Annie Ganden Monge: 10/35, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  71. Agility MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 9/26, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  72. Jumping LA, Annie Ganden Monge: 11/40, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  73. Jumping MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 9/26, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  74. Zkouška LA3, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  75. Zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/11, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  76. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  77. Zkoušky III - LA2, Annie Ganden Monge: 1/14, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  78. Zkoušky III - MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 4/5, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  79. Zkoušky II - LA2, Annie Ganden Monge: 1/14, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  80. Zkoušky II - MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  81. Zkoušky I - LA2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  82. Zkoušky I - MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/5, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  83. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  84. Agility družstev, Annie Ganden Monge: 45/88, 38.53 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. Agility jednotlivců, Annie Ganden Monge: 17/87, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  86. Jumping družstev, Annie Ganden Monge: 52/88, 50.52 s, 20.52 tr. b., 3.96 m/s

  87. Jumping jednotlivců, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  88. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  89. 1. Zk LA2, Annie Ganden Monge: 9/23, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  90. 1. Zk MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 3/6, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  91. 2. Zk LA2, Annie Ganden Monge: 10/23, 38.2 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  92. 2. Zk MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 3/6, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  93. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  94. Agility 1, Absolute Speed Jump Jett Team: 8/36, 45.42 s, 1.42 tr. b., 3.74 m/s

  95. Agility 1, Annie Ganden Monge: 24/77, 49.59 s, 17.59 tr. b., 3.77 m/s

  96. Agility 2, Annie Ganden Monge: 4/77, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  97. Agility 2, Absolute Speed Jump Jett Team: 9/36, 48.19 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  98. Jumping 1, Absolute Speed Jump Jett Team: 17/36, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  99. Jumping 1, Annie Ganden Monge: 18/77, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  100. Jumping 2, Absolute Speed Jump Jett Team: 16/36, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  101. Jumping 2, Annie Ganden Monge: 22/77, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  102. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  103. QA4 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  104. QA4 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  105. QA5 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 14/49, 46.3 s, 6.3 tr. b., 4.02 m/s

  106. QA5 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  107. QA6 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  108. QA6 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  109. QJ4 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 25/48, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  110. QJ4 jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  111. QJ5 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 20/49, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  112. QJ5 jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  113. QJ6 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 28/49, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  114. QJ6 jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  115. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  116. QA1 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 23/68, 47.2 s, 8.2 tr. b., 4.03 m/s

  117. QA1 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  118. QA2 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 16/67, 46.41 s, 1.41 tr. b., 4.14 m/s

  119. QA2 agility, Annie Ganden Monge: 48/127, 39.06 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  120. QA3 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 35/70, 43.68 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  121. QA3 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  122. QJ1 jumping, Annie Ganden Monge: 55/135, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  123. QJ1 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  124. QJ2 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  125. QJ2 jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  126. QJ3 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 17/67, 41.1 s, 3.1 tr. b., 3.94 m/s

  127. QJ3 jumping, Annie Ganden Monge: 23/118, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  128. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  129. Zkouška MA1, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/3, 30.28 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  130. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  131. Agiity , Annie Ganden Monge: 1/15, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  132. Agility , Absolute Speed Jump Jett Team: 1/8, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  133. Jumping, Annie Ganden Monge: 1/15, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  134. Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/8, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  135. Zkouška A1, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  136. Zlouška A2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  137. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  138. Agility II Large, Annie Ganden Monge: 4/14, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  139. Agility I Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  140. Jumping III Large, Annie Ganden Monge: 5/14, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  141. Jumping II Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  142. Jumping I Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  143. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  144. Agility LA, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  145. Agility MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 7/30, 51.93 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  146. Jumping LA, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  147. Jumping MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/30, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  148. Zkouška LA2, Annie Ganden Monge: 1/13, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  149. Zkouška MA1, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  150. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  151. Heroutice, 1. běh, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/4, 29.08 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  152. Heroutice, 1. běh, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  153. Heroutice, 2. běh, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/4, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  154. Heroutice, 2. běh, Annie Ganden Monge: 5/25, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  155. Heroutice, 3. běh, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/4, 35.48 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  156. Heroutice, 3. běh, Annie Ganden Monge: 5/24, 39.32 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  157. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  158. Agility LA neděle, Annie Ganden Monge: 3/19, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  159. Jumping LA neděle, Annie Ganden Monge: 14/19, 28.39 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  160. Zkouška LA2 neděle, Annie Ganden Monge: 2/6, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  161. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  162. Agility L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  163. Jump L, Annie Ganden Monge: 12/35, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  164. Zkouška LA2, Annie Ganden Monge: 1/9, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  165. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  166. Agility I, Annie Ganden Monge: 30/192, 49.34 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  167. Agility II, Annie Ganden Monge: 36/195, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  168. Agility III, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  169. Agility IV, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  170. Jumping I, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  171. Jumping II, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  172. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  173. 1Q Jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  174. 2Q Agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  175. Družstva - Agility, Annie Ganden Monge: 39/140, 42.72 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  176. Družstva - Jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  177. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  178. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  179. Power & speed A2/A3, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  180. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  181. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  182. Agility Ne, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  183. Agility So, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  184. Jumping Ne, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  185. Jumping So, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  186. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  187. Agility II Open, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  188. Agility I Open, Annie Ganden Monge: 35/165, 46.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  189. Jumping II Open, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  190. Jumping I Open, Annie Ganden Monge: 72/165, 30.48 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  191. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  192. LARGE - Czech Imp Jump, Annie Ganden Monge: 10/46, 21.36 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  193. LARGE - JUMPING 1, Annie Ganden Monge: 10/46, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  194. LARGE - JUMPING 2, Annie Ganden Monge: 6/46, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  195. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  196. Agility 1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  197. Agility 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  198. Jumping 1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  199. Jumping 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  200. Jumping 3, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  201. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  202. Agility 1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  203. Agility 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  204. Jumping 1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  205. Jumping 2, Annie Ganden Monge: 27/117, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  206. Zkouška, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  207. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  208. II. LA2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  209. I. LA2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  210. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  211. Agility Open, Annie Ganden Monge: 22/69, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  212. Agility "Zkoušky", Annie Ganden Monge: 10/31, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  213. Agility "Zkoušky", Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  214. Jumping Open, Annie Ganden Monge: 18/68, 39.33 s, 10.33 tr. b., 3.94 m/s

  215. Jumping Open II, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  216. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  217. Agility sobota L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  218. Jumping sobota L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  219. LA2s LA2, Annie Ganden Monge: 5/23, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  220. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  221. LA2-zkoušky I, Annie Ganden Monge: 4/14, 45.78 s, 10.78 tr. b., 3.6 m/s

  222. LA2-zkoušky II, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  223. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  224. Agility Super G Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  225. Jumping Super G Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  226. Zkouška A LA2, Annie Ganden Monge: 4/18, 39.5 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  227. Zkouška J2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  228. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  229. Jumping Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  230. Open Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  231. Zkouška A2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  232. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  233. LA2-II LA2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  234. LA2-I LA2, Annie Ganden Monge: 10/23, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  235. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  236. Agility III L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  237. Agility III L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  238. Agility II L, Annie Ganden Monge: 28/119, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  239. Agility II L, Drum Okřešická perla: 43/119, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  240. Agility I L, Drum Okřešická perla: 26/123, 39.79 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  241. Agility I L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  242. Agility Small final L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  243. Jumping II L, Drum Okřešická perla: 23/85, 33.52 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  244. Jumping II L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  245. Jumping I L, Annie Ganden Monge: 61/122, 35.76 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  246. Jumping I L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  247. Mikulov - Mikulovský dvojhrb II, 26. 02. 2011

  248. II. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  249. II. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  250. I. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: 8/15, 34.82 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  251. I. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  252. Mikulov - Mikulovský dvojhrb I, 29. 01. 2011

  253. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: 6/26, 37.99 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  254. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: 9/26, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  255. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: 6/19, 39.41 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  256. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  257. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  258. AGILITY, Annie Ganden Monge: 5/19, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  259. AGILITY, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  260. AGILITY, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  261. AGILITY, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  262. JUMPING 1, Annie Ganden Monge: 5/20, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  263. JUMPING 1, Annie Ganden Monge: 9/19, 38.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  264. JUMPING 1, Drum Okřešická perla: 15/19, 32.8 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  265. JUMPING 1, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  266. JUMPING 2, Annie Ganden Monge: 3/19, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  267. JUMPING 2, Annie Ganden Monge: 10/19, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  268. JUMPING 2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  269. JUMPING 2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  270. LA1, Annie Ganden Monge: 1/4, 29.1 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  271. LA1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  272. LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  273. LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  274. Brno - AGILITY INTERCANIS, 26. 06. 2010 - 27. 06. 2010

  275. AGILITY, Drum Okřešická perla: 3/13, 40.19 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  276. AGILITY, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  277. AGILITY, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  278. AGILITY, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  279. JUMPING, Drum Okřešická perla: 1/12, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  280. JUMPING, Drum Okřešická perla: 6/10, 31.75 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  281. JUMPING, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  282. JUMPING, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  283. LA1-I, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  284. LA1-I, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  285. LA1-II, Annie Ganden Monge: 1/3, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  286. LA1-II, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  287. LA2-I, Drum Okřešická perla: 2/5, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  288. LA2-I, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  289. LA2-II, Drum Okřešická perla: 3/4, 31.67 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  290. LA2-II, Drum Okřešická perla: 4/5, 43.53 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  291. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 20. 02. 2010

  292. Agility L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  293. Jumping L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  294. Zkoušky 1 LA2, Drum Okřešická perla: 5/22, 42.39 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  295. Brno - Zimní Robinsonáda, 09. 01. 2010

  296. Agility L, Drum Okřešická perla: 9/27, 40.73 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  297. Agility L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  298. Jumping L, Annie Ganden Monge: 7/26, 35.62 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  299. Jumping L, Drum Okřešická perla: 13/26, 35.49 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  300. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  301. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: 6/10, 44.37 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  302. Brno - Robinsonáda na Ostrově, 06. 06. 2009

  303. Agility L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  304. Jumping L, Drum Okřešická perla: 10/30, 31.36 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  305. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: 3/10, 34.97 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  306. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  307. Jumping - L, Drum Okřešická perla: 15/27, 29.93 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  308. Open Agility - L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  309. Zkouška - L A2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován