Cz En

Lucie Lapišová

  1. Číslo: 001094
  2. OSA: Tricolori team
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 11. 03. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 001806 (S), Fandy

  2. 055910 (L), Rek

  3. 021316 (L), Adrenalin Ninuland

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual, Adrenalin Ninuland: 38/106, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  3. Agility Squads as Individual, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual, Adrenalin Ninuland: 39/108, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  5. Jumping Squads as Individual, Adrenalin Ninuland: 41/108, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  6. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  7. JUMPING ORIGINAL II L, Adrenalin Ninuland: 1/30, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  8. JUMPING ORIGINAL I L, Adrenalin Ninuland: 5/31, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  9. ZKOUŠKA LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  10. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  11. Agility Open, Adrenalin Ninuland: 7/17, 40.7 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  12. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  13. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  14. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  15. zkouška LA3 1, Adrenalin Ninuland: 5/10, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  16. zkouška LA3 2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  17. zkouška LA3 3, Adrenalin Ninuland: 7/8, 39.2 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  18. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  19. Jumping Final, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  20. Jumping Open I, Adrenalin Ninuland: 1/29, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  21. Jumping Open II, Adrenalin Ninuland: 4/29, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. Jumping Open III, Adrenalin Ninuland: 4/28, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  23. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. Agility I, Adrenalin Ninuland: 21/80, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  25. Agility II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  26. Jumping I, Adrenalin Ninuland: 11/80, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  27. Jumping II, Adrenalin Ninuland: 47/79, 43.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  29. 1. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 3/8, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. 2. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 5/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  31. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  32. TRIAL I., Adrenalin Ninuland: 3/18, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  33. TRIAL II., Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  34. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  35. ZkA I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  36. ZkA II, Adrenalin Ninuland: 2/8, 40.61 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  37. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  38. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  39. ZkA I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  40. ZkA II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  41. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  42. ZkA I, Adrenalin Ninuland: 2/9, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  43. ZkA II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  44. ZkA III, Adrenalin Ninuland: 1/9, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  45. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  46. 1. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 2/6, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  47. 2. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 2/6, 41.66 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  48. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  49. Jumping open LA, Adrenalin Ninuland: 6/16, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  50. Jumping tunel LA, Adrenalin Ninuland: 2/16, 26.06 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  51. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 3/3, 43.12 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  52. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  53. Zkouška č.1 LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  54. Zkouška č.2 LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  55. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  56. Zkouška 1 LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  57. Zkouška 2 LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  58. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  59. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: 4/15, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  60. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: 8/15, 40.78 s, 10.78 tr. b., 4.12 m/s

  61. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  62. 1. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 3/8, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  64. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  65. 1. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 2/13, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  66. 2. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  67. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  68. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: 8/15, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  69. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: 6/15, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  70. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  71. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  72. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: 7/9, 34.22 s, 20.0 tr. b., 5.46 m/s

  73. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  74. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  75. Agility L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  76. Jump L, Adrenalin Ninuland: 1/36, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  77. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  78. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  79. Agility A2A3, Adrenalin Ninuland: 41/95, 47.48 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  80. Agility Squads as individual, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  81. Jumping A2A3, Adrenalin Ninuland: 41/113, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  82. Jumping Squads as Individual, Adrenalin Ninuland: 74/162, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  83. Power & Speed A2A3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  84. Special Agility, Adrenalin Ninuland: 37/159, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  85. Special Jumping, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  86. Tachyon Trophy A2A3, Adrenalin Ninuland: 35/106, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  87. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  88. Agility Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  89. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  90. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  91. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  92. Agility I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  93. Agility II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  94. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  95. 1. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  97. 3. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 2/9, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  98. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  99. Zkouška č.1 LA2, Adrenalin Ninuland: 1/22, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  100. Zkouška č.2 LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  101. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  102. zkouška 1 LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  103. zkouška 2 LA2, Adrenalin Ninuland: 1/17, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  104. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  105. II. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 4/18, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  106. I. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  107. Jumping A2 + A3 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  108. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  109. Agility open 1 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  110. Agility open 2 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  111. Zkoušky LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  112. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  113. Trial II. LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  114. Trial I. LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  115. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  116. Agility Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  117. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  118. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: 6/47, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  119. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  120. Agility Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  121. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  122. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: 4/29, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  123. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  124. Agility L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  125. Jumping L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  126. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  127. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  128. 1Q Jumping, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  129. 2Q Agility, Adrenalin Ninuland: 20/157, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  130. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Adrenalin Ninuland: 51/108, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  131. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  132. Power & speed A2/A3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  133. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Adrenalin Ninuland: 23/121, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  134. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  135. Jumping 1 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 L, Adrenalin Ninuland: 1/35, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  137. Zkoušky LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  138. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  139. zkouška 1 LA2, Adrenalin Ninuland: 14/22, 44.19 s, 25.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. zkouška 2 LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  141. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  142. FALCO 1. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 5/18, 29.42 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  143. FALCO 2. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 6/18, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  144. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  145. 1. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 9/17, 38.74 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  146. 2. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 1/17, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  147. 3. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  148. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  149. Agility Lar Ne, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  150. Agility Lar So, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  151. Jumping Lar Ne, Adrenalin Ninuland: 33/85, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  152. Jumping Lar So, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  153. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  154. 1.běh LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  155. 2.běh LA2, Adrenalin Ninuland: 1/24, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  156. 3.běh LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  157. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  158. Agility LA, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  159. Jumping LA, Adrenalin Ninuland: 7/46, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  160. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 5/13, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  161. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  162. V Agility, Adrenalin Ninuland: 2/18, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  163. VI Agility, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  164. VII Agility, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  165. VIII Agility, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  166. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  167. Agility LA L, Adrenalin Ninuland: 10/30, 40.99 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  168. Jumping II LA L, Adrenalin Ninuland: 9/34, 23.97 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  169. Jumping I LA L, Adrenalin Ninuland: 10/35, 31.81 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  170. Zkouška LA2 LA2, Adrenalin Ninuland: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  171. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  172. 1. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 5/21, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  173. 2. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  174. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  175. Agility LA, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  176. Jumping LA, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  178. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  179. II. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 1/13, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  180. I. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 5/12, 35.14 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  181. Jumping open L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  182. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  183. Agility Ne L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  184. Agility So L, Adrenalin Ninuland: 14/46, 37.08 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  185. Jumping Ne L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  186. Jumping So L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  187. Zkouška Ne LA2, Adrenalin Ninuland: 6/15, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  188. Zkouška So LA2, Adrenalin Ninuland: 7/14, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  189. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  190. Jumping I, Adrenalin Ninuland: 1/44, 23.94 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  191. Jumping II, Adrenalin Ninuland: 2/44, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  192. Jumping III, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  193. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  194. Agility 1 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  195. Agility 1 L, Rek: Diskvalifikován

  196. Agility 2 L, Rek: 10/28, 44.17 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  197. Agility 2 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  198. Zkoušky LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  199. Zkoušky LA3, Rek: Diskvalifikován

  200. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  201. 1. běh LA1 LA1, Adrenalin Ninuland: 1/18, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  202. 2. běh LA1 LA1, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  203. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  204. Agility, Adrenalin Ninuland: 2/12, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  205. Agility II, Adrenalin Ninuland: 4/12, 31.23 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  206. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  207. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  208. Agility I, Adrenalin Ninuland: 3/10, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  209. Agility I, Rek: Diskvalifikován

  210. Agility II, Adrenalin Ninuland: 1/9, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  211. Agility II, Rek: 7/12, 35.06 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  212. TUNELIADA, Adrenalin Ninuland: 2/43, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  213. TUNELIADA, Rek: 31/43, 29.23 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  214. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  215. 1Q Jumping, Adrenalin Ninuland: 46/131, 30.65 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  216. 2Q Agility, Adrenalin Ninuland: 26/139, 35.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  217. 3Q Finále, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  218. Družstva - Agility, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  219. Družstva - Jumping, Adrenalin Ninuland: 9/139, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  220. Jednotlivci A1 - Agility, Adrenalin Ninuland: 1/39, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  221. Jednotlivci A1 - Jumping, Adrenalin Ninuland: 1/38, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  222. Power & speed A1, Adrenalin Ninuland: 5/38, 22.32 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  223. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Adrenalin Ninuland: 2/38, 24.92 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  224. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  225. Jumping II L, Adrenalin Ninuland: 20/42, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  226. Jumping II L, Rek: Diskvalifikován

  227. Jumping I. L, Adrenalin Ninuland: 10/40, 27.12 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  228. Jumping I. L, Rek: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA1, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  230. Zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  231. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  232. Agility Open Large, Rek: Diskvalifikován

  233. Agility Open (neděle) Large, Rek: Diskvalifikován

  234. Jumping Open Large, Rek: Diskvalifikován

  235. Jumping Open (neděle) Large, Rek: Diskvalifikován

  236. Zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA3 (Ne), Rek: 4/19, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  238. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  239. Agility, Rek: 2/12, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  240. Agility Open, Rek: Diskvalifikován

  241. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  242. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  243. Agility, Rek: Diskvalifikován

  244. Agility Open, Rek: 14/32, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  245. Jumping Open, Rek: 17/44, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  246. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  247. Zk, Rek: 3/7, 42.58 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  248. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  249. II. zkouška LA3, Rek: 9/11, 43.01 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  250. I. zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  251. Jumping L, Rek: 6/38, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  252. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  253. 1.zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  254. 2.zkouška LA3, Rek: 6/18, 47.22 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  255. 3.zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  256. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  257. 1 zkouska LA3 LA3, Rek: Diskvalifikován

  258. 2 zkouska LA3 LA3, Rek: 4/12, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  259. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  260. Agility Individual, Rek: Diskvalifikován

  261. Agility Squads, Rek: Diskvalifikován

  262. Jumping Individual, Rek: 30/84, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  263. Jumping Individual, Rek: Diskvalifikován

  264. Jumping Squads, Rek: 34/84, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  265. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  266. Agility I, Rek: Diskvalifikován

  267. Agility II, Rek: 5/8, 41.98 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  268. Agility III, Rek: Diskvalifikován

  269. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  270. Agility I, Rek: Diskvalifikován

  271. Agility II, Rek: 5/17, 44.54 s, 5.54 tr. b., 3.82 m/s

  272. Agility Open I, Rek: 14/54, 45.49 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  273. Jumping Open I, Rek: Diskvalifikován

  274. Jumping Open II, Rek: Diskvalifikován

  275. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  276. Agility, Rek: 5/16, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  277. Agility Open, Rek: Diskvalifikován

  278. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  279. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  280. Agility, Rek: 4/11, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  281. Agility Open, Rek: 4/27, 33.68 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  282. Agility SuperG challenge, Rek: 4/15, 39.86 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  283. Jumping, Rek: 2/12, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  284. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  285. Jumping Super G challenge, Rek: 5/13, 40.22 s, 15.22 tr. b., 4.18 m/s

  286. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  287. Agility 1 L, Rek: Diskvalifikován

  288. Agility 2 L, Rek: 1/22, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  289. Zkoušky LA3, Rek: Diskvalifikován

  290. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  291. zkouška 1 LA3, Rek: Diskvalifikován

  292. zkouška 2 LA3, Rek: Diskvalifikován

  293. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  294. Agility Neděle L, Rek: 9/19, 35.26 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  295. Jumping Neděle L, Rek: Diskvalifikován

  296. Zkoušky LA3 Neděle LA3, Rek: Diskvalifikován

  297. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  298. 1. Agility, Rek: 2/13, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  299. 2. Agility, Rek: Diskvalifikován

  300. 3. Agility, Rek: Diskvalifikován

  301. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  302. Agility, Rek: Diskvalifikován

  303. Agility FINAL, Rek: 4/18, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  304. Agility II, Rek: Diskvalifikován

  305. Agility Open, Rek: Diskvalifikován

  306. Agility Open II, Rek: Diskvalifikován

  307. Jumping Open, Rek: 15/35, 33.36 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  308. Jumping Open II, Rek: 3/34, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  309. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  310. 1. zkouška LA3, Rek: 2/11, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  311. 2. zkouška LA3, Rek: 5/11, 46.68 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  312. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  313. Jumping 1 L, Rek: 9/22, 40.83 s, 17.83 tr. b., 3.72 m/s

  314. Jumping 2 L, Rek: 3/22, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  315. Zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  316. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  317. Agility Open I., Rek: 31/91, 40.89 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  318. Agility Open II., Rek: Diskvalifikován

  319. Jumping Open I., Rek: Diskvalifikován

  320. Jumping Open II., Rek: 23/61, 37.7 s, 8.7 tr. b., 4.06 m/s

  321. Jumping Open III, Rek: Diskvalifikován

  322. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  323. Agility 1, Rek: Diskvalifikován

  324. Agility 2, Rek: 10/26, 45.21 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  325. Jumping 1, Rek: Diskvalifikován

  326. Jumping 2, Rek: 5/26, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  327. Jumping 3, Rek: 7/26, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  328. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  329. Agility "zkoušky I.", Rek: Diskvalifikován

  330. Agility "zkoušky II.", Rek: Diskvalifikován

  331. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  332. Agility Open, Rek: 9/40, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  333. Agility Open II., Rek: Diskvalifikován

  334. Agility "zkoušky", Rek: Diskvalifikován

  335. Agility "zkoušky II.", Rek: Diskvalifikován

  336. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  337. Jumping Open II., Rek: 13/39, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  338. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  339. Agility Open, Rek: Diskvalifikován

  340. Agility "Zkoušky", Rek: 11/19, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  341. Agility "Zkoušky", Rek: Diskvalifikován

  342. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  343. Jumping Open II, Rek: Diskvalifikován

  344. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  345. 1. Agility, Rek: Diskvalifikován

  346. 2. Agility, Rek: 5/13, 44.47 s, 17.47 tr. b., 3.51 m/s

  347. 3. Agility, Rek: 7/13, 39.27 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  348. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  349. 1. zkouška, Rek: 2/14, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  350. 2. zkouška, Rek: Diskvalifikován

  351. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  352. Agility, Rek: Diskvalifikován

  353. Jumping, Rek: Diskvalifikován

  354. Zkoušky, Rek: Diskvalifikován

  355. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  356. ne - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  357. ne - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  358. ne - zkouška LA2, Rek: 6/10, 35.83 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  359. so - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  360. so - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  361. so - zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  362. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  363. agility III. LA2, Rek: 1/17, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  364. agility II. LA2, Rek: Diskvalifikován

  365. agility I. LA2, Rek: 2/17, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  366. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  367. Agility I., Rek: Diskvalifikován

  368. Agility II., Rek: 18/62, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  369. Jumping I., Rek: Diskvalifikován

  370. Jumping II., Rek: 15/47, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  371. Jumping III., Rek: 20/62, 39.21 s, 5.21 tr. b., 4.26 m/s

  372. Jumping IV., Rek: 20/45, 33.89 s, 7.89 tr. b., 4.25 m/s

  373. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  374. 1. agility L, Rek: 2/37, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  375. 2. agility L, Rek: Diskvalifikován

  376. Agility LA2, Rek: 4/21, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  377. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  378. Agility, Rek: 10/82, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  379. Agility, Rek: 19/85, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  380. Jumping, Rek: Diskvalifikován

  381. Jumping , Rek: Diskvalifikován

  382. LA2, Rek: Diskvalifikován

  383. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  384. Agility 1, Rek: 5/90, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  385. Agility 2, Rek: 44/85, 42.77 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  386. Finále, Rek: Diskvalifikován

  387. Jumping 1, Rek: Diskvalifikován

  388. Jumping 2, Rek: Diskvalifikován

  389. Zkouška, Rek: Diskvalifikován

  390. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  391. II. Zkouška LA2 LA2, Rek: 1/18, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  392. I. Zkouška LA2 LA2, Rek: Diskvalifikován

  393. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  394. 1. agility LA2, Rek: 3/20, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  395. 2. agility LA2, Rek: 6/20, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  396. 3. agility LA2, Rek: Diskvalifikován

  397. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  398. Ne - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  399. Ne - Jumping L, Rek: 2/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  400. Ne - Zkouška LA2, Rek: 9/15, 32.4 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  401. So - Agility L, Rek: 11/28, 40.66 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  402. So - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  403. So - Zkouška LA2, Rek: 7/15, 31.23 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  404. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  405. Ne - Agility L, Rek: 12/32, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  406. Ne - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  407. Ne - Zkouška LA2, Rek: 6/14, 46.66 s, 22.66 tr. b., 3.84 m/s

  408. So - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  409. So - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  410. So - Zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  411. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  412. AGILITY-L, Rek: 31/74, 42.36 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  413. JUMPING-L, Rek: Diskvalifikován

  414. JUMPING-L, Rek: Diskvalifikován

  415. LA2, Rek: 12/31, 45.66 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  416. LA2, Rek: Diskvalifikován

  417. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  418. Agility L, Rek: 6/31, 42.21 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  419. Jumping L, Rek: 7/31, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  420. Zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  421. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  422. ne - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  423. ne - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  424. ne - zkouška LA2, Rek: 6/9, 39.79 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  425. so - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  426. so - Jumping L, Rek: 7/27, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  427. so - zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  428. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  429. 1. Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  430. 2. Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  431. Agility LA2, Rek: Diskvalifikován

  432. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  433. Agility kluby, Rek: Diskvalifikován

  434. Jumping družstev, Rek: 4/39, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  435. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  436. Agility Open L, Rek: Diskvalifikován

  437. Agility Open neděle L, Rek: Diskvalifikován

  438. Jumping Open L, Rek: 2/10, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  439. Jumping Open neděle L, Rek: 5/11, 32.46 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  440. Zkoušky LA2, Rek: 4/6, 43.43 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  441. Zkoušky neděle LA2, Rek: Diskvalifikován

  442. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  443. Agility II. L, Rek: 7/26, 45.22 s, 8.22 tr. b., 3.25 m/s

  444. Agility I. L, Rek: 2/26, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  445. Agility LA2, Rek: 2/12, 41.51 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  446. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  447. 1. Jumping LA, Rek: 6/17, 40.01 s, 11.01 tr. b., 3.95 m/s

  448. 1. Open LA, Rek: Diskvalifikován

  449. 2. Jumping LA, Rek: 5/11, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.94 m/s

  450. 2. Open LA, Rek: Diskvalifikován

  451. 3. Open LA, Rek: 2/11, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  452. 4. Open LA, Rek: Diskvalifikován

  453. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  454. Druhá zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  455. První zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  456. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  457. Jump Large ne, Rek: Diskvalifikován

  458. Jump Large so, Rek: Diskvalifikován

  459. LA2 ne, Rek: 5/12, 39.57 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  460. LA2 so, Rek: 1/12, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  461. Open large ne, Rek: Diskvalifikován

  462. Open Large so, Rek: Diskvalifikován

  463. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  464. Zkouška III LA2, Rek: Diskvalifikován

  465. Zkouška II LA2, Rek: Diskvalifikován

  466. Zkouška I LA2, Rek: 1/19, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  467. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  468. Agility LA2, Rek: Diskvalifikován

  469. Agility Open L, Rek: Diskvalifikován

  470. Jumping Open L, Rek: 8/45, 33.89 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  471. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  472. ne-AGILITY L, Rek: 5/30, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  473. ne-JUMPING L, Rek: Diskvalifikován

  474. ne-zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  475. so-AGILITY L, Rek: 9/32, 44.26 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  476. so-JUMPING L, Rek: Diskvalifikován

  477. so-zkouška LA2, Rek: 6/15, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  478. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  479. Zkouška II. LA2, Rek: Diskvalifikován

  480. Zkouška I. LA2, Rek: 8/11, 42.32 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  481. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  482. Jumping Large, Rek: 7/18, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  483. Jumping Large, Rek: Diskvalifikován

  484. LA1, Rek: 1/10, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  485. LA1, Rek: 2/6, 30.79 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  486. LA1-2, Rek: Diskvalifikován

  487. LA1-2, Rek: Diskvalifikován

  488. Mikulov - Mikulovský dvojhrb I, 29. 01. 2011

  489. Zkouška LA1, Rek: Diskvalifikován

  490. Zkouška LA1, Rek: Diskvalifikován

  491. Zlín - O Zlínský ranec III., 05. 06. 2010

  492. Agility Open Small, Fandy: 1/24, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  493. Jump Open Small, Fandy: Diskvalifikován

  494. SA2, Fandy: 4/11, 46.04 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  495. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  496. Agility small, Fandy: 6/18, 45.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  497. Agility small, Fandy: Diskvalifikován

  498. Jump Small, Fandy: 2/19, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  499. Jump Small, Fandy: Diskvalifikován

  500. SA2, Fandy: 2/7, 43.67 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  501. SA2, Fandy: 4/7, 46.47 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  502. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  503. SA2 (1), Fandy: Diskvalifikován

  504. SA2 (2), Fandy: Diskvalifikován

  505. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  506. 1. Jumping SA, Fandy: 3/35, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  507. 1. Open SA, Fandy: 1/35, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  508. 2. Jumping SA, Fandy: 5/35, 29.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  509. 2. Open SA, Fandy: Diskvalifikován

  510. 3. Open SA, Fandy: Diskvalifikován

  511. 4. Open SA, Fandy: Diskvalifikován

  512. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  513. Agility S, Fandy: Diskvalifikován

  514. Jumping S, Fandy: Diskvalifikován

  515. Zkoušky 1 SA3, Fandy: 3/7, 37.58 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  516. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  517. Agility S, Fandy: Diskvalifikován

  518. Jumping S, Fandy: Diskvalifikován

  519. Zkoušky 1 SA3, Fandy: 2/6, 47.31 s, 0.0 tr. b., 3.0 m/s