Cz En

Renata Novotná

  1. Číslo: 000110
  2. OSA: Agility Sezemice
  3. Člen KA: Ne
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 12. 02. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 133700 (L), Bastien Brown z Knížecích sadů

  2. 006705 (M), A3Ch Max

  3. 057716 (M), Action Bumi Jump Jett Team

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  2. Agility M, Action Bumi Jump Jett Team: 9/15, 41.11 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  3. Jumping M, Action Bumi Jump Jett Team: 6/15, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  4. Zkoušky MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  5. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  6. AGILITY M, Action Bumi Jump Jett Team: 5/15, 51.37 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  7. JUMPING M, Action Bumi Jump Jett Team: 10/15, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  8. Zkoušky MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  9. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  10. 1. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  11. 2. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  12. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  13. 1.zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: 3/8, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  15. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  16. Agility II Medium, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  17. Agility I Medium, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  18. Jumping III Medium, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  19. Jumping II Medium, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  20. Jumping I Medium, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  21. MR pudl Medium - II. kolo, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  22. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  23. 1. Zkouška A2 MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška A2 MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  25. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M, Action Bumi Jump Jett Team: 9/12, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  26. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  27. I Agility Open, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  28. II Agility Open, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  29. II Jumping Open, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  30. I Jumping Open, Action Bumi Jump Jett Team: 31/69, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  31. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  32. 1.zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  33. 2.zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  34. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  35. Agility M, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  36. Jumping M, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  37. Zkoušky MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  38. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  39. MA2 - 1. MA2, Action Bumi Jump Jett Team: 4/6, 41.51 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  40. MA2 - 2. MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  41. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  42. 1. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: 3/8, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  44. 3. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  45. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  46. MA2/1 MA2, Action Bumi Jump Jett Team: 5/9, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  47. MA2/2 MA2, Action Bumi Jump Jett Team: 4/9, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  48. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  49. III. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  50. II. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  51. IV. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  52. I. zkouška MA2, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  53. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  54. Agility II Medium, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  55. Agility I Medium, Action Bumi Jump Jett Team: 18/44, 46.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  56. Jumping III Medium, Action Bumi Jump Jett Team: 9/36, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  57. Jumping II Medium, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  58. Jumping I Medium, Action Bumi Jump Jett Team: 9/41, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  59. Jumping IV - pudl (M), Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  60. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  61. 1. zkouška A1 MA1, Action Bumi Jump Jett Team: 3/5, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  62. 2. zkouška A1 MA1, Action Bumi Jump Jett Team: 1/5, 38.22 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  63. Hra - tuneliáda pro A1 M, Action Bumi Jump Jett Team: 4/6, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  64. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  65. Agility M, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  66. Jumping M, Action Bumi Jump Jett Team: 8/18, 41.82 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  67. Zkoušky MA1, Action Bumi Jump Jett Team: 3/6, 27.85 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  68. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  69. Agility 1 M, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  70. Jumping 1 M, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 M, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  72. Zkouška 1 MA1, Action Bumi Jump Jett Team: 2/3, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  73. Zkouška 2 MA1, Action Bumi Jump Jett Team: Diskvalifikován

  74. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  75. AGILITY MV, A3Ch Max: 1/2, 27.48 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  76. JUMPING MV, A3Ch Max: Diskvalifikován

  77. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  78. AGI M, A3Ch Max: 7/11, 76.42 s, 38.42 tr. b., 2.22 m/s

  79. JUMP M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  80. Zkoušky MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  81. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  82. 1. zkouška MA3, A3Ch Max: 2/5, 45.25 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  83. 2. zkouška MA3, A3Ch Max: 2/6, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  84. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  85. Agility, A3Ch Max: 20/62, 52.22 s, 7.22 tr. b., 3.64 m/s

  86. Jumping, A3Ch Max: 24/62, 37.55 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  87. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  88. Ne-1, A3Ch Max: Diskvalifikován

  89. Ne-2, A3Ch Max: Diskvalifikován

  90. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  91. NE - Holdye Memorial Agility M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  92. NE - Jumping M, A3Ch Max: 1/13, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  93. NE - Zkoušky MA3, A3Ch Max: 3/6, 52.42 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  94. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  95. III. zkouška A3 MA3, A3Ch Max: 2/2, 49.74 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  96. II. zkouška A3 MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  97. I. zkouška A3 MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  98. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  99. I. agility, A3Ch Max: Diskvalifikován

  100. II. agility, A3Ch Max: Diskvalifikován

  101. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  102. Agility M, A3Ch Max: 3/20, 42.52 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  103. Jumping M, A3Ch Max: 7/21, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  104. Zkouška MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  105. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  106. Ne-, A3Ch Max: Diskvalifikován

  107. Ne-Agility, A3Ch Max: 4/19, 43.31 s, 11.31 tr. b., 3.79 m/s

  108. Ne-Jumping, A3Ch Max: Diskvalifikován

  109. So-, A3Ch Max: Diskvalifikován

  110. So-Agility, A3Ch Max: Diskvalifikován

  111. So-Jumping, A3Ch Max: 2/18, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  112. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  113. Agility M, A3Ch Max: 8/15, 47.69 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  114. Jumping M, A3Ch Max: 2/15, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  115. Zkoušky MA3, A3Ch Max: 1/3, 45.63 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  116. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  117. Zkouška 1 MA3, A3Ch Max: 2/7, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  118. Zkouška 2 MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  119. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  120. MA3 A, A3Ch Max: Diskvalifikován

  121. MA3 B, A3Ch Max: Diskvalifikován

  122. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  123. Agility individuals, A3Ch Max: Diskvalifikován

  124. Jumping individuals, A3Ch Max: 21/57, 42.88 s, 1.88 tr. b., 3.87 m/s

  125. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  126. Ne-1. MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  127. Ne-2. MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  128. Ne-Jumping M, A3Ch Max: 2/8, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  129. Praha - Hloubětínský drak, 28. 09. 2012

  130. Agility , A3Ch Max: Diskvalifikován

  131. Jumping, A3Ch Max: Diskvalifikován

  132. Zkouška , A3Ch Max: Diskvalifikován

  133. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  134. agility M, A3Ch Max: 3/19, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  135. jumping M, A3Ch Max: 8/19, 39.25 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  136. zkoušky MA3, A3Ch Max: 2/5, 53.13 s, 6.13 tr. b., 3.5 m/s

  137. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  138. NE -agility Holdye memorial M, A3Ch Max: 5/11, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  139. NE - jumping M, A3Ch Max: 5/12, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  140. NE - zkouška agility MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  141. SO - agility M, A3Ch Max: 7/16, 37.43 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  142. SO - jumping M, A3Ch Max: 1/18, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  143. SO - zkouška agility MA3, A3Ch Max: 5/9, 53.75 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  144. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  145. Zkouška 1 MA3, A3Ch Max: 1/4, 44.8 s, 10.0 tr. b., 3.13 m/s

  146. Zkouška 2 MA3, A3Ch Max: 2/4, 45.19 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  147. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  148. Ne-Agility M, A3Ch Max: 9/16, 50.54 s, 15.54 tr. b., 3.52 m/s

  149. Ne-Jumping M, A3Ch Max: 5/14, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  150. Ne- MA3, A3Ch Max: 2/9, 43.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  151. So-Agility M, A3Ch Max: 4/15, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  152. So-Jumping M, A3Ch Max: 2/15, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  153. So- MA3, A3Ch Max: 5/9, 50.19 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  154. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 9. ročník + Speciál BŠO v agility 5. ročník + MR beauceronů v agility 1. ročník, 02. 06. 2012

  155. AGILITY, A3Ch Max: Diskvalifikován

  156. JUMPING, A3Ch Max: 2/13, 35.63 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  157. MA3, A3Ch Max: 1/2, 50.66 s, 6.66 tr. b., 3.43 m/s

  158. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  159. Ne-Agility M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  160. Ne-Jumping M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  161. Ne- MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  162. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  163. Ne-Agility M, A3Ch Max: 2/9, 48.34 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  164. Ne-Jumping M, A3Ch Max: 3/9, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  165. Ne- MA3, A3Ch Max: 1/5, 56.16 s, 2.16 tr. b., 3.28 m/s

  166. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  167. So-Agility M, A3Ch Max: 2/11, 40.9 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  168. So-Jumping M, A3Ch Max: 2/11, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  169. So-Zkouška MA3, A3Ch Max: 4/5, 51.83 s, 10.83 tr. b., 3.36 m/s

  170. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  171. Agility, A3Ch Max: 1/6, 59.44 s, 10.0 tr. b., 2.84 m/s

  172. Jumping, A3Ch Max: Diskvalifikován

  173. Zkouška, A3Ch Max: 1/1, 47.83 s, 14.83 tr. b., 3.18 m/s

  174. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  175. Ne-Zkouška3 MA3, A3Ch Max: 1/1, 50.47 s, 11.47 tr. b., 3.59 m/s

  176. Ne-Zkouška4 MA3, A3Ch Max: 1/1, 53.29 s, 20.29 tr. b., 3.32 m/s

  177. So-Zkouška1 MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  178. So-Zkouška2 MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  179. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  180. AGILITY, A3Ch Max: 3/8, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  181. JUMPING, A3Ch Max: 6/8, 38.76 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  182. MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  183. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  184. Ne-Agility M, A3Ch Max: 5/22, 47.85 s, 6.85 tr. b., 3.89 m/s

  185. Ne-Jumping M, A3Ch Max: 6/22, 32.95 s, 2.95 tr. b., 4.4 m/s

  186. Ne-Zkouška MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  187. So-Agility M, A3Ch Max: 13/21, 57.09 s, 18.09 tr. b., 3.22 m/s

  188. So-Jumping M, A3Ch Max: 14/22, 52.35 s, 23.35 tr. b., 3.4 m/s

  189. So-Zkouška MA3, A3Ch Max: 5/8, 51.56 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  190. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  191. Agility Jednotlivci M, A3Ch Max: 27/58, 52.32 s, 15.32 tr. b., 3.75 m/s

  192. Jumping Jednotlivci M, A3Ch Max: 23/58, 35.25 s, 7.25 tr. b., 4.65 m/s

  193. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  194. AGILITY-M, A3Ch Max: 7/26, 52.63 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  195. AGILITY-M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  196. JUMPING-M, A3Ch Max: 4/23, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  197. JUMPING-M, A3Ch Max: 13/25, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  198. MA3, A3Ch Max: 1/10, 55.97 s, 4.97 tr. b., 3.32 m/s

  199. MA3, A3Ch Max: 4/10, 49.01 s, 16.01 tr. b., 3.57 m/s

  200. Sezemice - HOP SEM - HOP TAM, 23. 05. 2010

  201. AGILITY, A3Ch Max: 6/24, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  202. JUMPING, A3Ch Max: 5/23, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  203. MA3, A3Ch Max: 3/6, 39.1 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  204. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  205. AGILITY-M, A3Ch Max: 7/14, 42.9 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  206. AGILITY-M, A3Ch Max: 10/18, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  207. JUMPING-M, A3Ch Max: 2/14, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  208. JUMPING-M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  209. MA3, A3Ch Max: 3/7, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  210. MA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  211. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  212. AGILITY-M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  213. JUMPING-M, A3Ch Max: 2/18, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  214. MA3, A3Ch Max: 1/5, 44.34 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  215. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  216. AGILITY-M, A3Ch Max: 2/24, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  217. AGILITY-M, A3Ch Max: 4/24, 43.54 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  218. JUMPING-M, A3Ch Max: 1/23, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  219. JUMPING-M, A3Ch Max: 3/26, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  220. MA2, A3Ch Max: 3/6, 44.26 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  221. MA2, A3Ch Max: 4/7, 45.14 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  222. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  223. AGILITY-M, A3Ch Max: 2/21, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  224. AGILITY-M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  225. JUMPING-M, A3Ch Max: 13/21, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  226. JUMPING-M, A3Ch Max: Diskvalifikován

  227. MA2, A3Ch Max: 1/4, 41.29 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  228. MA2, A3Ch Max: Diskvalifikován