Petra Vyplelová

  1. Číslo: 001201
  2. OSA: Jahoda Kladno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 017006 (XS), Cunningham's White Beast of Prey

    Arrow_down
  2. 026908 (XS), Drissbee Beast of Prey

    Arrow_down
  3. 045409 (S), Egalmoth Aglar Beast of Prey

    Arrow_down
  4. 005111 (S), A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky

    Arrow_down
  5. 013214 (L), A3Ch Hugg Astra

    Arrow_down
  6. 007518 (L), A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů

    Arrow_down
  7. 033818 (L), Flank “Ray” Ballarat

    Arrow_down
  8. 065719 (ML), Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů

    Arrow_down

Výsledky

  1. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  2. Agility FINÁLE L, Flank “Ray” Ballarat: 10/26, 43.03 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  3. Agility OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  4. Jumping OPEN L neděle, Flank “Ray” Ballarat: 16/39, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  5. Jumping OPEN L sobota, Flank “Ray” Ballarat: 3/40, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  6. Zkouška LA3 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA3 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 4/25, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  8. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  9. 1. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 3/11, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  10. 2. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/10, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  11. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  12. 1. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  13. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  14. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 3/21, 46.59 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  15. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  16. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/21, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  17. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  18. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  21. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  22. Agility FINÁLE L , Flank “Ray” Ballarat: 6/16, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  23. Agility OPEN sobota L, Flank “Ray” Ballarat: 8/35, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  24. Jumping L neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  25. Jumping sobota L, Flank “Ray” Ballarat: 1/35, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  26. Zkouška LA3 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA3 sobota , Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  28. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  29. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/10, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. 2. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  31. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  32. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 6/7, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  34. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  35. Zkouška LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  36. Zkouška LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: 7/12, 39.0 s, 15.0 tr. b., 5.51 m/s

  37. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  38. Agility, Flank “Ray” Ballarat: 34/100, 41.7 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  39. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  40. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 20/101, 43.31 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  41. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Flank “Ray” Ballarat: 45/102, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  43. ZKOUŠKA I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  44. ZKOUŠKA II., Flank “Ray” Ballarat: 4/17, 44.37 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  45. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  46. QA4 Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  47. QJ4 Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 36/73, 44.38 s, 13.04 tr. b., 4.8 m/s

  48. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  49. QA1 Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  50. QA2 Agility, Flank “Ray” Ballarat: 38/107, 40.24 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  51. QA3 Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  52. QJ1 Jumping, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  53. QJ2 Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 46/108, 40.42 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  54. QJ3 Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 21/104, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  55. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  56. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  58. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  59. Agility Trial I, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  60. Agility Trial II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  61. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  62. Sobota Jumping2+3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  63. Sobota LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  64. Sobota LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: 3/15, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  65. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  66. Agility open L sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  67. Jumping L neděle, Flank “Ray” Ballarat: 13/35, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  68. Jumping L sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA3 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA3 sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  71. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  72. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA3 II , Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  74. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  75. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 7/9, 34.49 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  77. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  78. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/11, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  79. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  81. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  82. Agility Spokojenypes.cz L, A3Ch Hugg Astra: 9/25, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  83. Agility Spokojenypes.cz L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  84. Jelení Agility L, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  85. Jelení Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  86. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 16/28, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  87. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  88. Jumping Short L, Flank “Ray” Ballarat: 1/27, 21.27 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  89. Jumping Short L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  91. Druhá zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  92. Druhá zkouška, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  93. První zkouška, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  94. První zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  95. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  96. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  97. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/11, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  99. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 4/11, 42.74 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  100. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  101. Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/32, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  102. Agility L, Flank “Ray” Ballarat: 7/32, 41.48 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  103. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 17/32, 45.36 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  104. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  105. LA3, Flank “Ray” Ballarat: 3/17, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  106. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  107. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  108. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/14, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  109. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/14, 47.6 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  110. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 3/14, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  111. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  112. 3. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 8/14, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  113. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  114. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  115. Agility Individual, A3Ch Hugg Astra: 35/85, 50.39 s, 7.39 tr. b., 4.37 m/s

  116. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 22/94, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  117. Jumping Individual, A3Ch Hugg Astra: 26/94, 45.44 s, 5.44 tr. b., 4.58 m/s

  118. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  119. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  120. 1.zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/12, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  121. 1.zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/12, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  122. 2.zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/12, 50.55 s, 8.55 tr. b., 3.88 m/s

  123. 2.zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 5/12, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  124. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  125. Zkouška LA3 I., A3Ch Hugg Astra: 5/11, 47.48 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  126. Zkouška LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA3 II., A3Ch Hugg Astra: 1/11, 49.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  128. Zkouška LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  129. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  130. Agility I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  131. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  132. Agility II, A3Ch Hugg Astra: 42/99, 53.44 s, 7.44 tr. b., 3.99 m/s

  133. Agility II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  134. Jumping I, A3Ch Hugg Astra: 29/100, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  135. Jumping I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  136. Jumping II, A3Ch Hugg Astra: 16/101, 45.92 s, 1.92 tr. b., 4.33 m/s

  137. Jumping II, Flank “Ray” Ballarat: 37/101, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  138. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  139. TRIAL I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  140. TRIAL II., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  141. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  142. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 7/15, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  143. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  144. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 8/14, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  145. 3. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  146. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  147. Agility Individual, Flank “Ray” Ballarat: 35/106, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  148. Agility Individual, A3Ch Hugg Astra: 60/106, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  149. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 43/109, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  150. Agility Squads as Individual, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  151. Jumping Individual, Flank “Ray” Ballarat: 14/108, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  152. Jumping Individual, A3Ch Hugg Astra: 25/108, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  153. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 32/108, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  154. Jumping Squads as Individual, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  155. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  156. NE Agility L, Flank “Ray” Ballarat: 2/24, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  157. NE Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/24, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  158. NE Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  159. NE Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  160. NE Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 4/12, 41.28 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  161. NE Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  162. SO Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/30, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  163. SO Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  164. So Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 13/30, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  165. So Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  166. SO Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  167. SO Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  168. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  169. Jumping Open L, Flank “Ray” Ballarat: 4/31, 31.43 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  170. ZkA. LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  171. ZkA. LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: 2/10, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  172. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  173. 1. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 5/19, 33.09 s, 10.0 tr. b., 6.17 m/s

  174. 1. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  175. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  176. I. agility L, Flank “Ray” Ballarat: 3/95, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  177. I. agility L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  178. II. jumping L, A3Ch Hugg Astra: 39/97, 36.95 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  179. II. jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  180. I. jumping L, A3Ch Hugg Astra: 33/97, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  181. I. jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  182. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  183. II. zkouška A3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  184. I. zkouška A3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  185. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  186. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  187. II. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  188. I. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  189. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  190. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  191. Agility L - finále, Flank “Ray” Ballarat: 8/20, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  192. Agility L - finále, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  193. Agility L sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  194. Agility L sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  195. Jumping L neděle, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  196. Jumping L neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  197. Jumping L sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 5/38, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  198. Jumping L sobota, Flank “Ray” Ballarat: 7/38, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  199. Zkouška LA2 neděle, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  200. Zkouška LA2 neděle, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 2/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  201. Zkouška LA2 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  202. Zkouška LA2 sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  203. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  204. LA2 - I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  205. LA2 - II., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  206. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  207. Agility L, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  208. Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  209. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  210. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  211. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  213. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  214. Agility Spokojeného psa L, Flank “Ray” Ballarat: 2/34, 25.34 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  215. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Hugg Astra: 11/34, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  216. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 10/33, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  217. Jacob & Joseph Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 16/33, 23.43 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  218. Jelenův Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 3/34, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  219. Jelenův Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 19/34, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.76 m/s

  220. PhysioDOG Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/34, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  221. PhysioDOG Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  222. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  223. Agility Open L_sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  224. Jumping L_sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  225. Jumping L_sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  226. LA2_sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  227. LA3_neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  228. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  229. 1. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  230. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  231. 2. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  232. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  233. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  234. LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  235. LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  236. LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  237. LA3 II, A3Ch Hugg Astra: 2/6, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  238. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  239. Agility družstev, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  240. Agility jednotlivci, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  241. Jumping družstev L, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  242. Jumping jednotlivců, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  243. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  244. II. zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  245. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 3/14, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  246. I. zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 6/9, 33.56 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  247. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/14, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  248. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  249. Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 14/125, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  250. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  251. Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  252. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 25/138, 39.17 s, 2.17 tr. b., 4.26 m/s

  253. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  254. LA2 - I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  255. LA2 - II., Flank “Ray” Ballarat: 3/6, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  256. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  257. LA2_1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  258. LA2_2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  259. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  260. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  261. Agility I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  262. Agility II, A3Ch Hugg Astra: 31/165, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  263. Agility II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  264. Jumping I, Flank “Ray” Ballarat: 64/169, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  265. Jumping I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  266. Jumping II, A3Ch Hugg Astra: 36/161, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  267. Jumping II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  268. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  269. Zkouška LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  270. Zkouška LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  271. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  272. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  273. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  274. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/15, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  275. 2. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  276. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  277. Zkouška LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: 1/18, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  278. Zkouška LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: 8/18, 35.19 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  279. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  280. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  281. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  282. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 18/70, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  283. Agility LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  284. Finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 13/33, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  285. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 7/70, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  286. Jumping LA neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  287. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 19/71, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  288. Jumping LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  289. Zkoušky LA2 neděle, Flank “Ray” Ballarat: 9/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  290. Zkoušky LA2 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 7/24, 42.94 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  291. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  292. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  293. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  294. Agility, A3Ch Hugg Astra: 10/39, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  295. Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  296. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  297. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  298. Zkouška, Flank “Ray” Ballarat: 4/9, 49.06 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  299. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: 9/21, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  300. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  301. Druhá zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  302. Druhá zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  303. První zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  304. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  305. Zkouška LA1 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  306. Zkouška LA1 II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  307. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  308. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  309. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  310. Agility, A3Ch Hugg Astra: 3/28, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  311. Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  312. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 10/28, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  313. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 13/28, 38.39 s, 10.39 tr. b., 3.91 m/s

  314. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  315. Zkouška, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  316. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  317. Druhá zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  318. Druhá zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/10, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  319. První zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  320. První zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  321. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  322. II.zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/10, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  323. II.zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  324. I. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/10, 25.18 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  325. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  326. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  327. 1. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  328. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  329. 2. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  330. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  331. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  332. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 9/43, 53.25 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  333. Agility LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  334. Finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 6/19, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  335. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 17/43, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  336. Jumping LA neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  337. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 7/43, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  338. Jumping LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  339. Zkoušky LA1 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  340. Zkoušky LA1 sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  341. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  342. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  343. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  344. II. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 3/17, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  345. I. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/17, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  346. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 11/19, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  347. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  348. 1. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 8/10, 33.7 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  349. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/18, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  350. 2. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 5/10, 30.03 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  351. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  352. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  353. Agility OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  354. Jumping OPEN L, A3Ch Hugg Astra: 9/58, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  355. Jumping OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  356. Zk.A LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  357. Zk.A LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  358. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  359. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  360. Agility DRUZSTVA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  361. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  362. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  363. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  364. 1.Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  365. 2.Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/13, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  366. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  367. 1. běh LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  368. 2. běh LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  369. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  370. Zkouška II. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  371. Zkouška I. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  372. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  373. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  374. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  375. 1. Zk LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/9, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  376. 2. Zk LA3, A3Ch Hugg Astra: 6/9, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  377. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  378. LA3 - 1. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  379. LA3 - 2. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  380. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  381. Agility II. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  382. Agility I. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  383. Jumping II. L, A3Ch Hugg Astra: 12/92, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  384. Jumping I. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  385. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  386. QA4 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  387. QA4 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  388. QA5 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 64/93, 42.15 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  389. QA5 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  390. QA6 Agility, A3Ch Hugg Astra: 14/88, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  391. QA6 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  392. QJ4 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 18/95, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  393. QJ4 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 45/95, 36.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  394. QJ5 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 42/90, 47.06 s, 12.06 tr. b., 4.19 m/s

  395. QJ5 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  396. QJ6 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 24/77, 36.31 s, 1.31 tr. b., 4.79 m/s

  397. QJ6 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  398. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  399. QA1 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  400. QA1 agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  401. QA2 agility, A3Ch Hugg Astra: 36/125, 49.74 s, 8.74 tr. b., 4.14 m/s

  402. QA2 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 60/125, 44.28 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  403. QA3 agility, A3Ch Hugg Astra: 38/125, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  404. QA3 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  405. QJ1 jumping, A3Ch Hugg Astra: 33/126, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  406. QJ1 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 73/126, 30.57 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  407. QJ2 jumping, A3Ch Hugg Astra: 55/126, 46.81 s, 11.81 tr. b., 4.25 m/s

  408. QJ2 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  409. QJ3 jumping, A3Ch Hugg Astra: 51/122, 42.53 s, 9.53 tr. b., 4.37 m/s

  410. QJ3 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  411. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  412. I Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 22/139, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  413. II Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 9/137, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  414. II Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: 30/135, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  415. I Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: 20/139, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  416. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  417. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  418. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  419. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 5/42, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  420. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 29/53, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  421. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/28, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  422. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  423. II. zkouška LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  424. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  425. I. zkouška LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 7/16, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  426. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  427. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  428. 1 LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  429. 2 LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  430. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  431. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 18/60, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  432. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 33/62, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  433. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  434. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  435. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  436. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  437. ZkA II. LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/21, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  438. ZkA I. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  439. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  440. III. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 7/15, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  441. II. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 8/17, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  442. I. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  443. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  444. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  445. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 25/58, 38.19 s, 5.19 tr. b., 4.06 m/s

  446. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 26/61, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  447. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  448. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  449. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  450. 1. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/17, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  451. 2. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  452. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  453. Agility družstev, A3Ch Hugg Astra: 18/88, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  454. Agility jednotlivců, A3Ch Hugg Astra: 8/87, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  455. Jumping družstev, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  456. Jumping jednotlivců, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  457. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  458. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  459. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  460. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  461. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  462. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  463. QA4 agility, A3Ch Hugg Astra: 32/99, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  464. QA5 agility, A3Ch Hugg Astra: 25/97, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  465. QA6 agility, A3Ch Hugg Astra: 17/95, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  466. QJ4 jumping, A3Ch Hugg Astra: 24/98, 43.98 s, 8.98 tr. b., 4.16 m/s

  467. QJ5 jumping, A3Ch Hugg Astra: 45/91, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  468. QJ6 jumping, A3Ch Hugg Astra: 31/76, 46.53 s, 18.53 tr. b., 3.7 m/s

  469. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  470. QA1 agility, A3Ch Hugg Astra: 19/135, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  471. QA2 agility, A3Ch Hugg Astra: 10/127, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  472. QA3 agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  473. QJ1 jumping, A3Ch Hugg Astra: 48/135, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  474. QJ2 jumping, A3Ch Hugg Astra: 58/135, 40.88 s, 12.88 tr. b., 4.4 m/s

  475. QJ3 jumping, A3Ch Hugg Astra: 25/118, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  476. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  477. 1. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  478. 2. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  479. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  480. Jumping_1, A3Ch Hugg Astra: 7/39, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  481. Jumping_2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  482. Jumping_3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  483. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  484. Agility 1, A3Ch Hugg Astra: 10/128, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  485. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: 39/128, 45.58 s, 5.58 tr. b., 4.23 m/s

  486. Jumping 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  487. Jumping 2, A3Ch Hugg Astra: 13/128, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  488. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  489. Agility Trial I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  490. Jumping Trial I, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  491. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  492. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  493. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  494. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  495. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  496. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/14, 45.48 s, 6.48 tr. b., 3.85 m/s

  497. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  498. Zkouška 1 LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  499. Zkouška 2 LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  500. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  501. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  502. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  503. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 20/63, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  504. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: 8/28, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  505. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  506. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  507. 1. ZK LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 40.36 s, 5.36 tr. b., 4.09 m/s

  508. 2. ZK LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.86 m/s

  509. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  510. 1. Zka - LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  511. 2. Zka - LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  512. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  513. Zk A II. LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/23, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  514. Zk.A I. LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  515. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  516. QA5 Agility, A3Ch Hugg Astra: 14/182, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  517. QA6 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  518. QJ5 Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  519. QJ6 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 77/182, 45.74 s, 9.74 tr. b., 3.74 m/s

  520. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  521. I Agility, A3Ch Hugg Astra: 4/31, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  522. II Agility, A3Ch Hugg Astra: 8/32, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  523. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  524. Agility So Large, A3Ch Hugg Astra: 13/42, 54.98 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  525. Finale Ne Large, A3Ch Hugg Astra: 10/14, 58.37 s, 28.37 tr. b., 3.26 m/s

  526. Jumping Ne Large, A3Ch Hugg Astra: 18/37, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  527. Jumping So Large, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  528. LA2 Ne, A3Ch Hugg Astra: 2/17, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  529. LA2 So, A3Ch Hugg Astra: 4/22, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  530. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  531. QA3 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  532. QA4 Agility, A3Ch Hugg Astra: 31/174, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  533. QJ3 Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  534. QJ4 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 95/174, 43.11 s, 21.11 tr. b., 3.92 m/s

  535. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  536. Zkouska III LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  537. Zkouska II LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  538. Zkouska I LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 40.33 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  539. Zkouska IV LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  540. Zkouska VI LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  541. Zkouska V LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  542. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  543. Agility, A3Ch Hugg Astra: 12/40, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  544. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 13/37, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  545. ZkA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  546. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  547. QA1 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  548. QA2 Agility, A3Ch Hugg Astra: 16/204, 49.03 s, 1.03 tr. b., 4.08 m/s

  549. QJ1 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 67/213, 44.5 s, 8.5 tr. b., 4.02 m/s

  550. QJ2 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 64/197, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  551. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  552. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  553. Agility II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  554. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  555. Zkouska LA2 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  556. Zkouska LA2 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  557. Zkouska LA2 3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  558. Zkouska LA2 4, A3Ch Hugg Astra: 7/32, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  559. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  560. Zkouska III LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  561. Zkouska II LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  562. Zkouska I LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  563. Zkouska IV LA2, A3Ch Hugg Astra: 2/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  564. Zkouska VI LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  565. Zkouska V LA2, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  566. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  567. Agility, A3Ch Hugg Astra: 5/55, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  568. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 7/55, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  569. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: 2/20, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  570. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  571. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  572. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 20/65, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  573. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  574. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  575. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  576. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  577. agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  578. jumping, A3Ch Hugg Astra: 19/51, 44.59 s, 22.59 tr. b., 3.75 m/s

  579. zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  580. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  581. 3.prorubská, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  582. 4.prorubská, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  583. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  584. Jumping III. L, A3Ch Hugg Astra: 11/42, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  585. Jumping II. L, A3Ch Hugg Astra: 13/46, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  586. Jumping I. L, A3Ch Hugg Astra: 11/46, 33.04 s, 6.04 tr. b., 4.03 m/s

  587. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  588. Czech Imp Jump Large, A3Ch Hugg Astra: 11/49, 22.45 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  589. Jumping 1 Large, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  590. Jumping 2 Large, A3Ch Hugg Astra: 25/49, 36.9 s, 10.2 tr. b., 4.28 m/s

  591. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  592. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 27/61, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  593. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 16/30, 64.45 s, 14.45 tr. b., 2.72 m/s

  594. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 27/63, 53.96 s, 21.96 tr. b., 3.34 m/s

  595. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  596. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 62.41 s, 16.41 tr. b., 2.88 m/s

  597. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  598. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  599. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  600. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  601. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 60.54 s, 10.54 tr. b., 2.89 m/s

  602. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  603. Tunelový běh L, A3Ch Hugg Astra: 13/46, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  604. Tunelový běh S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/18, 45.89 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  605. ZK LA2, A3Ch Hugg Astra: 4/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  606. ZK SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 56.86 s, 12.86 tr. b., 2.92 m/s

  607. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  608. Finále L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  609. Jumping neděle L, A3Ch Hugg Astra: 16/38, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  610. Jumping neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/25, 53.56 s, 22.56 tr. b., 2.8 m/s

  611. Jumping sobota L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  612. Jumping sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 11/23, 59.09 s, 15.09 tr. b., 3.08 m/s

  613. Open agility sobota L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  614. Open agility sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/22, 59.62 s, 9.62 tr. b., 3.02 m/s

  615. Zkouška neděle LA1, A3Ch Hugg Astra: 1/9, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  616. Zkouška neděle SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 60.0 s, 16.0 tr. b., 2.97 m/s

  617. Zkouška sobota LA1, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  618. Zkouška sobota SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  619. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  620. ZkA I., A3Ch Hugg Astra: 1/15, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  621. ZkA II., A3Ch Hugg Astra: 1/15, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  622. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  623. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 23/30, 70.65 s, 22.65 tr. b., 2.34 m/s

  624. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  625. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 24/32, 59.31 s, 21.31 tr. b., 2.95 m/s

  626. Velké finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  627. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 45.37 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  628. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  629. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  630. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/10, 65.9 s, 20.9 tr. b., 2.73 m/s

  631. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  632. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  633. Agility I Open, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  634. Jumping I Open, A3Ch Hugg Astra: 31/165, 34.69 s, 0.69 tr. b., 4.41 m/s

  635. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  636. zkouška LA 1, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  637. zkouška LA 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  638. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  639. Agility 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  640. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  641. Jumping 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  642. Jumping 2, A3Ch Hugg Astra: 60/182, 42.31 s, 5.31 tr. b., 4.18 m/s

  643. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  644. Zkouška 1, A3Ch Hugg Astra: 7/19, 26.39 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  645. Zkouška 2, A3Ch Hugg Astra: 8/19, 47.61 s, 22.61 tr. b., 2.75 m/s

  646. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  647. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/24, 66.01 s, 20.01 tr. b., 2.67 m/s

  648. AGILITY, A3Ch Hugg Astra: 14/33, 54.24 s, 20.24 tr. b., 3.43 m/s

  649. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/26, 68.51 s, 24.51 tr. b., 2.71 m/s

  650. AGILITY, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  651. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 11/26, 50.34 s, 13.34 tr. b., 3.4 m/s

  652. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 15/24, 56.55 s, 19.55 tr. b., 2.97 m/s

  653. JUMPING, A3Ch Hugg Astra: 18/33, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  654. JUMPING, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  655. LA1, A3Ch Hugg Astra: 4/8, 51.18 s, 12.18 tr. b., 3.38 m/s

  656. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  657. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/11, 75.0 s, 25.0 tr. b., 2.65 m/s

  658. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  659. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  660. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 38/76, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  661. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  662. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 57/77, 55.06 s, 24.06 tr. b., 2.63 m/s

  663. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: 6/10, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.02 m/s

  664. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  665. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  666. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/39, 56.14 s, 13.14 tr. b., 3.21 m/s

  667. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  668. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/40, 58.77 s, 26.77 tr. b., 2.69 m/s

  669. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/12, 64.14 s, 24.14 tr. b., 2.48 m/s

  670. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/12, 61.82 s, 11.82 tr. b., 2.77 m/s

  671. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  672. ZkA II SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/9, 56.53 s, 11.53 tr. b., 2.74 m/s

  673. ZkA I SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/9, 61.22 s, 11.22 tr. b., 2.48 m/s

  674. ZkA NE II SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/4, 68.44 s, 36.44 tr. b., 2.29 m/s

  675. ZkA NE I SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  676. ZkJ SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  677. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  678. 1. zkouška LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  679. 1. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  680. 2. zkouška LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  681. 2. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/11, 54.0 s, 11.0 tr. b., 2.57 m/s

  682. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  683. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  684. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 20/53, 58.72 s, 10.72 tr. b., 3.15 m/s

  685. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  686. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  687. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/48, 58.78 s, 12.78 tr. b., 3.1 m/s

  688. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  689. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  690. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  691. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/15, 57.05 s, 18.05 tr. b., 2.84 m/s

  692. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/17, 64.74 s, 14.74 tr. b., 3.06 m/s

  693. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  694. Agility, A3Ch Hugg Astra: 4/13, 54.66 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  695. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 61.09 s, 9.09 tr. b., 3.04 m/s

  696. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/26, 56.1 s, 3.1 tr. b., 3.28 m/s

  697. Agility 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/8, 58.32 s, 18.32 tr. b., 2.66 m/s

  698. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  699. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  700. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/26, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.11 m/s

  701. Jumping 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 17/25, 49.3 s, 9.3 tr. b., 3.33 m/s

  702. Memorial Ivy Patakove, A3Ch Hugg Astra: 13/28, 31.5 s, 11.5 tr. b., 4.13 m/s

  703. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  704. Agility open L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  705. Agility open S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/18, 51.36 s, 8.36 tr. b., 3.39 m/s

  706. Jumping open neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  707. Jumping open S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/18, 46.83 s, 8.83 tr. b., 3.01 m/s

  708. LA1 LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  709. SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/4, 58.98 s, 13.98 tr. b., 3.0 m/s

  710. SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  711. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  712. AGILITY-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  713. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/35, 56.37 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  714. JUMPING-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  715. JUMPING-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  716. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/35, 54.59 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  717. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 20/32, 57.27 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  718. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  719. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  720. Malé finále SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/9, 73.32 s, 25.32 tr. b., 2.62 m/s

  721. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/13, 59.11 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  722. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 65.1 s, 1.1 tr. b., 3.07 m/s

  723. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  724. Agility - II. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/23, 68.66 s, 20.66 tr. b., 2.91 m/s

  725. Agility - II. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  726. Jumping - III. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  727. Jumping - III. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/22, 56.99 s, 23.99 tr. b., 3.0 m/s

  728. Jumping - I. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/23, 43.17 s, 12.17 tr. b., 3.34 m/s

  729. Jumping - I. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  730. ZkA 1, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  731. ZkA 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  732. ZkA 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/8, 61.87 s, 6.87 tr. b., 3.05 m/s

  733. ZkA 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  734. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  735. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/46, 56.46 s, 14.46 tr. b., 3.21 m/s

  736. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 31/45, 53.35 s, 14.35 tr. b., 3.26 m/s

  737. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 17/46, 43.93 s, 8.93 tr. b., 3.26 m/s

  738. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/14, 61.7 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  739. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/15, 54.02 s, 8.02 tr. b., 3.35 m/s

  740. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  741. Zkouška II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  742. Zkouška I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  743. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  744. Jumping So SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/9, 46.92 s, 12.92 tr. b., 3.05 m/s

  745. Zkouška II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  746. Zkouška I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 57.45 s, 20.45 tr. b., 2.73 m/s

  747. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  748. 1. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 48.92 s, 11.92 tr. b., 3.21 m/s

  749. 2. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 46.79 s, 0.79 tr. b., 3.27 m/s

  750. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  751. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  752. Agility SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/49, 81.84 s, 26.84 tr. b., 2.35 m/s

  753. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  754. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/49, 67.72 s, 15.72 tr. b., 3.0 m/s

  755. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  756. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  757. Heroutice, 1. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 58.33 s, 15.33 tr. b., 2.91 m/s

  758. Heroutice, 2. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 51.78 s, 6.78 tr. b., 3.03 m/s

  759. Heroutice, 3. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 58.11 s, 10.11 tr. b., 3.06 m/s

  760. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  761. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 56.14 s, 21.14 tr. b., 2.96 m/s

  762. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 58.02 s, 11.02 tr. b., 3.1 m/s

  763. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/25, 55.42 s, 5.42 tr. b., 3.23 m/s

  764. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/7, 54.3 s, 12.3 tr. b., 3.13 m/s

  765. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  766. Velké finále SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  767. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  768. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 19/63, 64.12 s, 19.12 tr. b., 2.96 m/s

  769. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 35/66, 64.35 s, 19.35 tr. b., 2.87 m/s

  770. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 29/64, 51.71 s, 15.71 tr. b., 3.29 m/s

  771. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 44/66, 53.58 s, 23.58 tr. b., 2.71 m/s

  772. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/16, 49.67 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  773. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  774. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  775. Agility sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  776. Jumping neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  777. Jumping sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  778. Zkouška neděle SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  779. Zkouška sobota SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/7, 52.02 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  780. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  781. zkoušky 1 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  782. zkoušky 2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  783. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  784. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  785. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/50, 44.34 s, 10.34 tr. b., 3.41 m/s

  786. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  787. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 15/21, 58.36 s, 6.36 tr. b., 2.95 m/s

  788. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  789. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  790. Zkouška SA2 - II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/19, 52.71 s, 0.71 tr. b., 3.15 m/s

  791. Zkouška SA2 - I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/19, 45.4 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  792. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  793. Agility S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  794. Jumping S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  795. Zkoušky SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  796. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  797. Agility III / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 19/48, 60.69 s, 12.69 tr. b., 2.77 m/s

  798. Agility II / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  799. Agility I / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  800. Agility IV / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  801. Jumping II / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 32/49, 54.67 s, 32.67 tr. b., 3.05 m/s

  802. Jumping I / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  803. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  804. Test Agility / Parkur A SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/18, 54.04 s, 4.04 tr. b., 3.03 m/s

  805. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  806. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/18, 61.06 s, 23.06 tr. b., 2.78 m/s

  807. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  808. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/30, 45.99 s, 11.99 tr. b., 3.15 m/s

  809. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/30, 44.73 s, 22.73 tr. b., 3.22 m/s

  810. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/14, 54.4 s, 7.4 tr. b., 3.13 m/s

  811. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/14, 58.99 s, 20.99 tr. b., 2.37 m/s

  812. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  813. 1.SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/17, 55.9 s, 0.9 tr. b., 3.13 m/s

  814. 2.SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/17, 55.53 s, 5.53 tr. b., 3.15 m/s

  815. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  816. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/34, 68.7 s, 18.7 tr. b., 2.52 m/s

  817. AGILITY VETERÁNI, Cunningham's White Beast of Prey: 1/1, 86.77 s, 31.77 tr. b., 1.99 m/s

  818. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/34, 45.88 s, 10.88 tr. b., 3.49 m/s

  819. JUMPING VETERÁNI, Cunningham's White Beast of Prey: 1/1, 67.25 s, 27.25 tr. b., 2.38 m/s

  820. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/13, 57.26 s, 10.26 tr. b., 3.02 m/s

  821. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  822. AGILITY I, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  823. AGILITY II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 25/81, 72.22 s, 34.22 tr. b., 2.67 m/s

  824. JUMPING I, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 28/83, 52.65 s, 24.65 tr. b., 3.19 m/s

  825. JUMPING II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 25/84, 57.95 s, 23.95 tr. b., 2.66 m/s

  826. JUMPING III, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  827. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  828. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/4, 47.37 s, 1.37 tr. b., 3.08 m/s

  829. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  830. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  831. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  832. AGILITY-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  833. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/35, 45.35 s, 9.35 tr. b., 3.22 m/s

  834. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  835. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 2/2, 55.04 s, 20.04 tr. b., 2.65 m/s

  836. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  837. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/14, 60.09 s, 8.09 tr. b., 2.85 m/s

  838. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/12, 59.04 s, 5.04 tr. b., 3.18 m/s

  839. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  840. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/6, 39.21 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  841. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/6, 49.1 s, 19.1 tr. b., 2.61 m/s

  842. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  843. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  844. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  845. AGILITY-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  846. AGILITY-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 1/3, 67.94 s, 0.0 tr. b., 2.69 m/s

  847. JUMPING-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  848. JUMPING-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  849. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 1/3, 56.71 s, 1.71 tr. b., 2.91 m/s

  850. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 3/3, 56.21 s, 6.21 tr. b., 3.02 m/s

  851. SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  852. SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  853. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  854. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/35, 51.31 s, 7.31 tr. b., 3.51 m/s

  855. AGILITY, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  856. AGILITY, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  857. JUMPING, Cunningham's White Beast of Prey: 20/36, 57.5 s, 22.5 tr. b., 2.61 m/s

  858. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/36, 51.17 s, 26.17 tr. b., 2.93 m/s

  859. JUMPING, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  860. SA1, Drissbee Beast of Prey: 10/16, 65.39 s, 25.39 tr. b., 2.22 m/s

  861. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  862. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  863. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  864. Jumping 30 S, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  865. Jumping 30 S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  866. Jumping 30 S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  867. ZK 1 SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  868. ZK 1 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/7, 53.3 s, 2.3 tr. b., 3.08 m/s

  869. ZK 1 SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 5/7, 72.99 s, 31.99 tr. b., 2.25 m/s

  870. ZK 2 SA1, Drissbee Beast of Prey: 11/18, 74.92 s, 21.92 tr. b., 2.24 m/s

  871. ZK 2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/7, 49.66 s, 3.66 tr. b., 3.12 m/s

  872. ZK 2 SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 5/7, 71.42 s, 35.42 tr. b., 2.17 m/s

  873. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  874. 1.zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  875. 2.zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  876. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  877. Agility III S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/45, 63.39 s, 13.39 tr. b., 2.84 m/s

  878. Agility II S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/45, 64.6 s, 20.6 tr. b., 2.48 m/s

  879. Agility I S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  880. Agility Small final S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  881. Jumping II S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  882. Jumping I S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 31/46, 54.63 s, 19.63 tr. b., 3.02 m/s

  883. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  884. Trial SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 61.57 s, 24.57 tr. b., 2.76 m/s

  885. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  886. Agility SA sobota, Cunningham's White Beast of Prey: 13/23, 70.29 s, 31.29 tr. b., 2.49 m/s

  887. Agility SA sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  888. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  889. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  890. Jumping SA sobota, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  891. Jumping SA sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  892. Zkoušky SA1 sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  893. Zkoušky SA2 sobota, Cunningham's White Beast of Prey: 5/8, 73.82 s, 34.82 tr. b., 1.98 m/s

  894. Zkoušky 1 SA1 neděle, Drissbee Beast of Prey: 14/18, 84.17 s, 49.17 tr. b., 1.78 m/s

  895. Zkoušky 1 SA2 neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/13, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  896. Zkoušky 1 SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/13, 55.32 s, 20.32 tr. b., 2.89 m/s

  897. Zkoušky 1 SA2 neděle, Cunningham's White Beast of Prey: 11/13, 69.83 s, 39.84 tr. b., 2.29 m/s

  898. Zkoušky 2 SA1 neděle, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  899. Zkoušky 2 SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/13, 58.72 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  900. Zkoušky 2 SA2 neděle, Cunningham's White Beast of Prey: 4/13, 92.44 s, 30.44 tr. b., 2.01 m/s

  901. Zkoušky 2 SA2 neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  902. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  903. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/29, 51.77 s, 5.77 tr. b., 3.48 m/s

  904. AGILITY, Cunningham's White Beast of Prey: 27/29, 83.34 s, 37.34 tr. b., 2.16 m/s

  905. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/29, 50.06 s, 12.06 tr. b., 3.54 m/s

  906. JUMPING, Cunningham's White Beast of Prey: 19/29, 69.94 s, 41.94 tr. b., 2.53 m/s

  907. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 1/8, 52.05 s, 0.05 tr. b., 3.07 m/s

  908. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  909. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  910. Finále chovatelských stanic, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/11, 48.7 s, 10.7 tr. b., 2.71 m/s

  911. Finále chovatelských stanic, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  912. Finále chovatelských stanic, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  913. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/25, 36.35 s, 10.35 tr. b., 3.44 m/s

  914. Jumping, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  915. Jumping, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  916. Zkoušky, Drissbee Beast of Prey: 2/3, 52.37 s, 11.37 tr. b., 2.48 m/s

  917. Zkoušky, Cunningham's White Beast of Prey: 9/15, 73.06 s, 36.06 tr. b., 2.14 m/s

  918. Zkoušky, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  919. Měchenice - TOP OUDOOR CUP 2011, 07. 05. 2011

  920. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/22, 62.39 s, 7.39 tr. b., 2.92 m/s

  921. Agility, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  922. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/17, 57.82 s, 20.82 tr. b., 2.87 m/s

  923. Zkouška, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/12, 58.14 s, 6.14 tr. b., 0.34 m/s

  924. Zkouška, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  925. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  926. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  927. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  928. SA2_II, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 3/8, 38.0 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  929. SA2_II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/8, 56.91 s, 12.91 tr. b., 2.48 m/s

  930. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  931. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/14, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  932. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/14, 52.66 s, 14.66 tr. b., 2.64 m/s

  933. SA2_II, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 5/14, 35.56 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  934. SA2_II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/14, 55.71 s, 11.71 tr. b., 2.53 m/s

  935. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  936. AGILITY-S, Cunningham's White Beast of Prey: 17/32, 75.96 s, 40.96 tr. b., 2.58 m/s

  937. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  938. AGILITY-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  939. JUMPING-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 5/32, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  940. JUMPING-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 10/33, 37.42 s, 5.42 tr. b., 3.82 m/s

  941. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/33, 45.9 s, 8.9 tr. b., 3.12 m/s

  942. JUMPING-S, Cunningham's White Beast of Prey: 21/32, 59.16 s, 28.16 tr. b., 2.32 m/s

  943. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  944. JUMPING-S, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  945. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/16, 42.9 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  946. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/15, 58.23 s, 7.23 tr. b., 3.02 m/s

  947. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/16, 55.35 s, 7.35 tr. b., 2.96 m/s

  948. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 8/15, 82.69 s, 46.69 tr. b., 2.13 m/s

  949. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 12/16, 84.73 s, 51.73 tr. b., 1.94 m/s

  950. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  951. SPEC -Finále SA neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 7/13, 47.28 s, 12.28 tr. b., 3.53 m/s

  952. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  953. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 8/11, 57.69 s, 23.69 tr. b., 2.17 m/s

  954. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  955. SA2_2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 44.68 s, 2.68 tr. b., 3.0 m/s

  956. SA2_2, Cunningham's White Beast of Prey: 7/11, 62.0 s, 20.0 tr. b., 2.16 m/s

  957. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  958. Agility SA1, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/24, 37.76 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  959. Agility SA1, Drissbee Beast of Prey: 18/24, 61.37 s, 22.37 tr. b., 2.15 m/s

  960. Agility SA1 - 2., Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/24, 38.36 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  961. Agility SA1 - 2., Drissbee Beast of Prey: 18/24, 62.91 s, 15.91 tr. b., 2.1 m/s

  962. Agility SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 15/26, 63.49 s, 13.49 tr. b., 2.69 m/s

  963. Agility SA2 - 2., Cunningham's White Beast of Prey: 13/26, 61.14 s, 8.14 tr. b., 2.75 m/s