Cz En

Petra Vyplelová

  1. Číslo: 001201
  2. OSA: Jahoda Kladno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 017006 (XS), Cunningham's White Beast of Prey

  2. 026908 (S), Drissbee Beast of Prey

  3. 045409 (S), Egalmoth Aglar Beast of Prey

  4. 005111 (S), A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky

  5. 013214 (L), A3Ch Hugg Astra

  6. 007518 (L), A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů

  7. 033818 (L), Flank “Ray” Ballarat

  8. 065719 (ML), Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  2. Jumping Open L, Flank “Ray” Ballarat: 4/31, 31.43 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  3. ZkA. LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  4. ZkA. LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: 2/10, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  5. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  6. 1. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 5/19, 33.09 s, 10.0 tr. b., 6.17 m/s

  7. 1. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  8. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  9. I. agility L, Flank “Ray” Ballarat: 3/95, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  10. I. agility L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  11. II. jumping L, A3Ch Hugg Astra: 39/97, 36.95 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  12. II. jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  13. I. jumping L, A3Ch Hugg Astra: 33/97, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. I. jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  15. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  16. II. zkouška A3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  17. I. zkouška A3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  19. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  20. II. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  21. I. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  22. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  23. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  24. Agility L - finále, Flank “Ray” Ballarat: 8/20, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  25. Agility L - finále, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  26. Agility L sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  27. Agility L sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  28. Jumping L neděle, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  29. Jumping L neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  30. Jumping L sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 5/38, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  31. Jumping L sobota, Flank “Ray” Ballarat: 7/38, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  32. Zkouška LA2 neděle, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  33. Zkouška LA2 neděle, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 2/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  34. Zkouška LA2 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  35. Zkouška LA2 sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  37. LA2 - I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  38. LA2 - II., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  39. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  40. Agility L, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  41. Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  42. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  43. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  46. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  47. Agility Spokojeného psa L, Flank “Ray” Ballarat: 2/34, 25.34 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  48. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Hugg Astra: 11/34, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  49. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 10/33, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  50. Jacob & Joseph Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 16/33, 23.43 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  51. Jelenův Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 3/34, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  52. Jelenův Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 19/34, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.76 m/s

  53. PhysioDOG Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/34, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  54. PhysioDOG Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  55. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  56. Agility Open L_sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  57. Jumping L_sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  58. Jumping L_sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  59. LA2_sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  60. LA3_neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  61. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  62. 1. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  63. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  65. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  67. LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  68. LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  69. LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  70. LA3 II, A3Ch Hugg Astra: 2/6, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  71. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  72. Agility družstev, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  73. Agility jednotlivci, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  74. Jumping družstev L, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  75. Jumping jednotlivců, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  76. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  77. II. zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  78. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 3/14, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  79. I. zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 6/9, 33.56 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  80. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/14, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  81. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  82. Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 14/125, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  83. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  84. Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  85. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 25/138, 39.17 s, 2.17 tr. b., 4.26 m/s

  86. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  87. LA2 - I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  88. LA2 - II., Flank “Ray” Ballarat: 3/6, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  89. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  90. LA2_1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  91. LA2_2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  92. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  93. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  94. Agility I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  95. Agility II, A3Ch Hugg Astra: 31/165, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  96. Agility II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  97. Jumping I, Flank “Ray” Ballarat: 64/169, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  98. Jumping I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  99. Jumping II, A3Ch Hugg Astra: 36/161, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  100. Jumping II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  101. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  102. Zkouška LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  103. Zkouška LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  104. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  107. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/15, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  108. 2. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  109. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  110. Zkouška LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: 1/18, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  111. Zkouška LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: 8/18, 35.19 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  112. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  113. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  114. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  115. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 18/70, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  116. Agility LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  117. Finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 13/33, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  118. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 7/70, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  119. Jumping LA neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  120. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 19/71, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  121. Jumping LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  122. Zkoušky LA2 neděle, Flank “Ray” Ballarat: 9/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  123. Zkoušky LA2 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 7/24, 42.94 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  124. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  125. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  126. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  127. Agility, A3Ch Hugg Astra: 10/39, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  128. Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  129. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  130. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  131. Zkouška, Flank “Ray” Ballarat: 4/9, 49.06 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  132. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: 9/21, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  133. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  134. Druhá zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  135. Druhá zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  136. První zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  137. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  138. Zkouška LA1 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  139. Zkouška LA1 II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  142. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  143. Agility, A3Ch Hugg Astra: 3/28, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  144. Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  145. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 10/28, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  146. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 13/28, 38.39 s, 10.39 tr. b., 3.91 m/s

  147. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  148. Zkouška, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  149. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  150. Druhá zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  151. Druhá zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/10, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  152. První zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  153. První zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  154. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  155. II.zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/10, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  156. II.zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  157. I. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/10, 25.18 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  158. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  159. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  160. 1. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  161. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  162. 2. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  163. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  164. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  165. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 9/43, 53.25 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  166. Agility LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  167. Finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 6/19, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  168. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 17/43, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  169. Jumping LA neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  170. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 7/43, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  171. Jumping LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  172. Zkoušky LA1 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  173. Zkoušky LA1 sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  174. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  175. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  176. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  177. II. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 3/17, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  178. I. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/17, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  179. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 11/19, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  180. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  181. 1. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 8/10, 33.7 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  182. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/18, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  183. 2. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 5/10, 30.03 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  184. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  185. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  186. Agility OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  187. Jumping OPEN L, A3Ch Hugg Astra: 9/58, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  188. Jumping OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  189. Zk.A LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  190. Zk.A LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  191. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  192. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  193. Agility DRUZSTVA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  194. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  195. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  196. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  197. 1.Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  198. 2.Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/13, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  199. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  200. 1. běh LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  201. 2. běh LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  202. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  203. Zkouška II. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  204. Zkouška I. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  205. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  206. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  207. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  208. 1. Zk LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/9, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  209. 2. Zk LA3, A3Ch Hugg Astra: 6/9, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  210. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  211. LA3 - 1. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  212. LA3 - 2. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  213. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  214. Agility II. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  215. Agility I. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  216. Jumping II. L, A3Ch Hugg Astra: 12/92, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  217. Jumping I. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  218. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  219. QA4 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  220. QA4 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  221. QA5 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 64/93, 42.15 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  222. QA5 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  223. QA6 Agility, A3Ch Hugg Astra: 14/88, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  224. QA6 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  225. QJ4 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 18/95, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  226. QJ4 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 45/95, 36.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  227. QJ5 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 42/90, 47.06 s, 12.06 tr. b., 4.19 m/s

  228. QJ5 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  229. QJ6 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 24/77, 36.31 s, 1.31 tr. b., 4.79 m/s

  230. QJ6 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  231. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  232. QA1 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  233. QA1 agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  234. QA2 agility, A3Ch Hugg Astra: 36/125, 49.74 s, 8.74 tr. b., 4.14 m/s

  235. QA2 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 60/125, 44.28 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  236. QA3 agility, A3Ch Hugg Astra: 38/125, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  237. QA3 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  238. QJ1 jumping, A3Ch Hugg Astra: 33/126, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  239. QJ1 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 73/126, 30.57 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  240. QJ2 jumping, A3Ch Hugg Astra: 55/126, 46.81 s, 11.81 tr. b., 4.25 m/s

  241. QJ2 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  242. QJ3 jumping, A3Ch Hugg Astra: 51/122, 42.53 s, 9.53 tr. b., 4.37 m/s

  243. QJ3 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  244. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  245. I Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 22/139, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  246. II Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 9/137, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  247. II Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: 30/135, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  248. I Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: 20/139, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  249. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  250. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  251. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  252. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 5/42, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  253. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 29/53, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  254. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/28, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  255. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  256. II. zkouška LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  257. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  258. I. zkouška LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 7/16, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  259. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  260. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  261. 1 LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  262. 2 LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  263. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  264. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 18/60, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  265. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 33/62, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  266. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  267. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  268. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  269. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  270. ZkA II. LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/21, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  271. ZkA I. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  272. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  273. III. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 7/15, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  274. II. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 8/17, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  275. I. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  276. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  277. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  278. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 25/58, 38.19 s, 5.19 tr. b., 4.06 m/s

  279. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 26/61, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  280. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  281. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  282. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  283. 1. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/17, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  284. 2. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  285. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  286. Agility družstev, A3Ch Hugg Astra: 18/88, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  287. Agility jednotlivců, A3Ch Hugg Astra: 8/87, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  288. Jumping družstev, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  289. Jumping jednotlivců, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  290. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  291. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  292. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  293. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  294. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  295. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  296. QA4 agility, A3Ch Hugg Astra: 32/99, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  297. QA5 agility, A3Ch Hugg Astra: 25/97, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  298. QA6 agility, A3Ch Hugg Astra: 17/95, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  299. QJ4 jumping, A3Ch Hugg Astra: 24/98, 43.98 s, 8.98 tr. b., 4.16 m/s

  300. QJ5 jumping, A3Ch Hugg Astra: 45/91, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  301. QJ6 jumping, A3Ch Hugg Astra: 31/76, 46.53 s, 18.53 tr. b., 3.7 m/s

  302. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  303. QA1 agility, A3Ch Hugg Astra: 19/135, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  304. QA2 agility, A3Ch Hugg Astra: 10/127, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  305. QA3 agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  306. QJ1 jumping, A3Ch Hugg Astra: 48/135, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  307. QJ2 jumping, A3Ch Hugg Astra: 58/135, 40.88 s, 12.88 tr. b., 4.4 m/s

  308. QJ3 jumping, A3Ch Hugg Astra: 25/118, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  309. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  310. 1. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  311. 2. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  312. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  313. Jumping_1, A3Ch Hugg Astra: 7/39, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  314. Jumping_2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  315. Jumping_3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  316. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  317. Agility 1, A3Ch Hugg Astra: 10/128, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  318. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: 39/128, 45.58 s, 5.58 tr. b., 4.23 m/s

  319. Jumping 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  320. Jumping 2, A3Ch Hugg Astra: 13/128, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  321. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  322. Agility Trial I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  323. Jumping Trial I, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  324. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  325. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  326. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  327. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  328. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  329. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/14, 45.48 s, 6.48 tr. b., 3.85 m/s

  330. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  331. Zkouška 1 LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  332. Zkouška 2 LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  333. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  334. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  335. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  336. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 20/63, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  337. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: 8/28, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  338. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  339. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  340. 1. ZK LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 40.36 s, 5.36 tr. b., 4.09 m/s

  341. 2. ZK LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.86 m/s

  342. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  343. 1. Zka - LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  344. 2. Zka - LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  345. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  346. Zk A II. LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/23, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  347. Zk.A I. LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  348. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  349. QA5 Agility, A3Ch Hugg Astra: 14/182, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  350. QA6 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  351. QJ5 Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  352. QJ6 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 77/182, 45.74 s, 9.74 tr. b., 3.74 m/s

  353. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  354. I Agility, A3Ch Hugg Astra: 4/31, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  355. II Agility, A3Ch Hugg Astra: 8/32, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  356. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  357. Agility So Large, A3Ch Hugg Astra: 13/42, 54.98 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  358. Finale Ne Large, A3Ch Hugg Astra: 10/14, 58.37 s, 28.37 tr. b., 3.26 m/s

  359. Jumping Ne Large, A3Ch Hugg Astra: 18/37, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  360. Jumping So Large, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  361. LA2 Ne, A3Ch Hugg Astra: 2/17, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  362. LA2 So, A3Ch Hugg Astra: 4/22, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  363. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  364. QA3 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  365. QA4 Agility, A3Ch Hugg Astra: 31/174, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  366. QJ3 Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  367. QJ4 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 95/174, 43.11 s, 21.11 tr. b., 3.92 m/s

  368. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  369. Zkouska III LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  370. Zkouska II LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  371. Zkouska I LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 40.33 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  372. Zkouska IV LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  373. Zkouska VI LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  374. Zkouska V LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  375. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  376. Agility, A3Ch Hugg Astra: 12/40, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  377. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 13/37, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  378. ZkA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  379. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  380. QA1 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  381. QA2 Agility, A3Ch Hugg Astra: 16/204, 49.03 s, 1.03 tr. b., 4.08 m/s

  382. QJ1 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 67/213, 44.5 s, 8.5 tr. b., 4.02 m/s

  383. QJ2 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 64/197, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  384. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  385. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  386. Agility II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  387. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  388. Zkouska LA2 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  389. Zkouska LA2 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  390. Zkouska LA2 3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  391. Zkouska LA2 4, A3Ch Hugg Astra: 7/32, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  392. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  393. Zkouska III LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  394. Zkouska II LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  395. Zkouska I LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  396. Zkouska IV LA2, A3Ch Hugg Astra: 2/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  397. Zkouska VI LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  398. Zkouska V LA2, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  399. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  400. Agility, A3Ch Hugg Astra: 5/55, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  401. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 7/55, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  402. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: 2/20, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  403. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  404. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  405. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 20/65, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  406. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  407. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  408. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  409. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  410. agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  411. jumping, A3Ch Hugg Astra: 19/51, 44.59 s, 22.59 tr. b., 3.75 m/s

  412. zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  413. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  414. 3.prorubská, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  415. 4.prorubská, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  416. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  417. Jumping III. L, A3Ch Hugg Astra: 11/42, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  418. Jumping II. L, A3Ch Hugg Astra: 13/46, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  419. Jumping I. L, A3Ch Hugg Astra: 11/46, 33.04 s, 6.04 tr. b., 4.03 m/s

  420. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  421. Czech Imp Jump Large, A3Ch Hugg Astra: 11/49, 22.45 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  422. Jumping 1 Large, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  423. Jumping 2 Large, A3Ch Hugg Astra: 25/49, 36.9 s, 10.2 tr. b., 4.28 m/s

  424. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  425. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 27/61, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  426. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 16/30, 64.45 s, 14.45 tr. b., 2.72 m/s

  427. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 27/63, 53.96 s, 21.96 tr. b., 3.34 m/s

  428. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  429. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 62.41 s, 16.41 tr. b., 2.88 m/s

  430. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  431. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  432. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  433. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  434. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 60.54 s, 10.54 tr. b., 2.89 m/s

  435. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  436. Tunelový běh L, A3Ch Hugg Astra: 13/46, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  437. Tunelový běh S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/18, 45.89 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  438. ZK LA2, A3Ch Hugg Astra: 4/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  439. ZK SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 56.86 s, 12.86 tr. b., 2.92 m/s

  440. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  441. Finále L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  442. Jumping neděle L, A3Ch Hugg Astra: 16/38, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  443. Jumping neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/25, 53.56 s, 22.56 tr. b., 2.8 m/s

  444. Jumping sobota L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  445. Jumping sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 11/23, 59.09 s, 15.09 tr. b., 3.08 m/s

  446. Open agility sobota L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  447. Open agility sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/22, 59.62 s, 9.62 tr. b., 3.02 m/s

  448. Zkouška neděle LA1, A3Ch Hugg Astra: 1/9, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  449. Zkouška neděle SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 60.0 s, 16.0 tr. b., 2.97 m/s

  450. Zkouška sobota LA1, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  451. Zkouška sobota SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  452. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  453. ZkA I., A3Ch Hugg Astra: 1/15, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  454. ZkA II., A3Ch Hugg Astra: 1/15, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  455. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  456. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 23/30, 70.65 s, 22.65 tr. b., 2.34 m/s

  457. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  458. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 24/32, 59.31 s, 21.31 tr. b., 2.95 m/s

  459. Velké finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  460. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 45.37 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  461. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  462. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  463. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/10, 65.9 s, 20.9 tr. b., 2.73 m/s

  464. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  465. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  466. Agility I Open, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  467. Jumping I Open, A3Ch Hugg Astra: 31/165, 34.69 s, 0.69 tr. b., 4.41 m/s

  468. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  469. zkouška LA 1, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  470. zkouška LA 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  471. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  472. Agility 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  473. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  474. Jumping 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  475. Jumping 2, A3Ch Hugg Astra: 60/182, 42.31 s, 5.31 tr. b., 4.18 m/s

  476. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  477. Zkouška 1, A3Ch Hugg Astra: 7/19, 26.39 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  478. Zkouška 2, A3Ch Hugg Astra: 8/19, 47.61 s, 22.61 tr. b., 2.75 m/s

  479. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  480. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/24, 66.01 s, 20.01 tr. b., 2.67 m/s

  481. AGILITY, A3Ch Hugg Astra: 14/33, 54.24 s, 20.24 tr. b., 3.43 m/s

  482. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/26, 68.51 s, 24.51 tr. b., 2.71 m/s

  483. AGILITY, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  484. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 11/26, 50.34 s, 13.34 tr. b., 3.4 m/s

  485. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 15/24, 56.55 s, 19.55 tr. b., 2.97 m/s

  486. JUMPING, A3Ch Hugg Astra: 18/33, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  487. JUMPING, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  488. LA1, A3Ch Hugg Astra: 4/8, 51.18 s, 12.18 tr. b., 3.38 m/s

  489. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  490. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/11, 75.0 s, 25.0 tr. b., 2.65 m/s

  491. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  492. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  493. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 38/76, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  494. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  495. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 57/77, 55.06 s, 24.06 tr. b., 2.63 m/s

  496. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: 6/10, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.02 m/s

  497. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  498. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  499. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/39, 56.14 s, 13.14 tr. b., 3.21 m/s

  500. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  501. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/40, 58.77 s, 26.77 tr. b., 2.69 m/s

  502. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/12, 64.14 s, 24.14 tr. b., 2.48 m/s

  503. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/12, 61.82 s, 11.82 tr. b., 2.77 m/s

  504. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  505. ZkA II SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/9, 56.53 s, 11.53 tr. b., 2.74 m/s

  506. ZkA I SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/9, 61.22 s, 11.22 tr. b., 2.48 m/s

  507. ZkA NE II SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/4, 68.44 s, 36.44 tr. b., 2.29 m/s

  508. ZkA NE I SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  509. ZkJ SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  510. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  511. 1. zkouška LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  512. 1. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  513. 2. zkouška LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  514. 2. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/11, 54.0 s, 11.0 tr. b., 2.57 m/s

  515. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  516. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  517. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 20/53, 58.72 s, 10.72 tr. b., 3.15 m/s

  518. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  519. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  520. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/48, 58.78 s, 12.78 tr. b., 3.1 m/s

  521. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  522. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  523. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  524. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/15, 57.05 s, 18.05 tr. b., 2.84 m/s

  525. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/17, 64.74 s, 14.74 tr. b., 3.06 m/s

  526. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  527. Agility, A3Ch Hugg Astra: 4/13, 54.66 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  528. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/26, 56.1 s, 3.1 tr. b., 3.28 m/s

  529. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 61.09 s, 9.09 tr. b., 3.04 m/s

  530. Agility 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/8, 58.32 s, 18.32 tr. b., 2.66 m/s

  531. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  532. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  533. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/26, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.11 m/s

  534. Jumping 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 17/25, 49.3 s, 9.3 tr. b., 3.33 m/s

  535. Memorial Ivy Patakove, A3Ch Hugg Astra: 13/28, 31.5 s, 11.5 tr. b., 4.13 m/s

  536. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  537. Agility open L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  538. Agility open S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/18, 51.36 s, 8.36 tr. b., 3.39 m/s

  539. Jumping open neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  540. Jumping open S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/18, 46.83 s, 8.83 tr. b., 3.01 m/s

  541. LA1 LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  542. SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/4, 58.98 s, 13.98 tr. b., 3.0 m/s

  543. SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  544. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  545. AGILITY-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  546. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/35, 56.37 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  547. JUMPING-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  548. JUMPING-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  549. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/35, 54.59 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  550. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 20/32, 57.27 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  551. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  552. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  553. Malé finále SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/9, 73.32 s, 25.32 tr. b., 2.62 m/s

  554. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/13, 59.11 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  555. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 65.1 s, 1.1 tr. b., 3.07 m/s

  556. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  557. Agility - II. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/23, 68.66 s, 20.66 tr. b., 2.91 m/s

  558. Agility - II. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  559. Jumping - III. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  560. Jumping - III. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/22, 56.99 s, 23.99 tr. b., 3.0 m/s

  561. Jumping - I. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/23, 43.17 s, 12.17 tr. b., 3.34 m/s

  562. Jumping - I. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  563. ZkA 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  564. ZkA 1, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  565. ZkA 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/8, 61.87 s, 6.87 tr. b., 3.05 m/s

  566. ZkA 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  567. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  568. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/46, 56.46 s, 14.46 tr. b., 3.21 m/s

  569. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 31/45, 53.35 s, 14.35 tr. b., 3.26 m/s

  570. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 17/46, 43.93 s, 8.93 tr. b., 3.26 m/s

  571. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/14, 61.7 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  572. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/15, 54.02 s, 8.02 tr. b., 3.35 m/s

  573. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  574. Zkouška II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  575. Zkouška I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  576. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  577. Jumping So SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/9, 46.92 s, 12.92 tr. b., 3.05 m/s

  578. Zkouška II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  579. Zkouška I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 57.45 s, 20.45 tr. b., 2.73 m/s

  580. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  581. 1. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 48.92 s, 11.92 tr. b., 3.21 m/s

  582. 2. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 46.79 s, 0.79 tr. b., 3.27 m/s

  583. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  584. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  585. Agility SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/49, 81.84 s, 26.84 tr. b., 2.35 m/s

  586. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  587. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/49, 67.72 s, 15.72 tr. b., 3.0 m/s

  588. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  589. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  590. Heroutice, 1. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 58.33 s, 15.33 tr. b., 2.91 m/s

  591. Heroutice, 2. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 51.78 s, 6.78 tr. b., 3.03 m/s

  592. Heroutice, 3. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 58.11 s, 10.11 tr. b., 3.06 m/s

  593. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  594. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 56.14 s, 21.14 tr. b., 2.96 m/s

  595. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 58.02 s, 11.02 tr. b., 3.1 m/s

  596. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/25, 55.42 s, 5.42 tr. b., 3.23 m/s

  597. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/7, 54.3 s, 12.3 tr. b., 3.13 m/s

  598. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  599. Velké finále SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  600. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  601. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 19/63, 64.12 s, 19.12 tr. b., 2.96 m/s

  602. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 35/66, 64.35 s, 19.35 tr. b., 2.87 m/s

  603. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 29/64, 51.71 s, 15.71 tr. b., 3.29 m/s

  604. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 44/66, 53.58 s, 23.58 tr. b., 2.71 m/s

  605. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/16, 49.67 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  606. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  607. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  608. Agility sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  609. Jumping neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  610. Jumping sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  611. Zkouška neděle SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  612. Zkouška sobota SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/7, 52.02 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  613. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  614. zkoušky 1 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  615. zkoušky 2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  616. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  617. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  618. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/50, 44.34 s, 10.34 tr. b., 3.41 m/s

  619. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  620. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 15/21, 58.36 s, 6.36 tr. b., 2.95 m/s

  621. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  622. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  623. Zkouška SA2 - II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/19, 52.71 s, 0.71 tr. b., 3.15 m/s

  624. Zkouška SA2 - I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/19, 45.4 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  625. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  626. Agility S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  627. Jumping S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  628. Zkoušky SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  629. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  630. Agility III / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 19/48, 60.69 s, 12.69 tr. b., 2.77 m/s

  631. Agility II / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  632. Agility I / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  633. Agility IV / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  634. Jumping II / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 32/49, 54.67 s, 32.67 tr. b., 3.05 m/s

  635. Jumping I / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  636. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  637. Test Agility / Parkur A SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/18, 54.04 s, 4.04 tr. b., 3.03 m/s

  638. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  639. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/18, 61.06 s, 23.06 tr. b., 2.78 m/s

  640. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  641. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/30, 45.99 s, 11.99 tr. b., 3.15 m/s

  642. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/30, 44.73 s, 22.73 tr. b., 3.22 m/s

  643. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/14, 54.4 s, 7.4 tr. b., 3.13 m/s

  644. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/14, 58.99 s, 20.99 tr. b., 2.37 m/s

  645. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  646. 1.SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/17, 55.9 s, 0.9 tr. b., 3.13 m/s

  647. 2.SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/17, 55.53 s, 5.53 tr. b., 3.15 m/s

  648. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  649. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/34, 68.7 s, 18.7 tr. b., 2.52 m/s

  650. AGILITY VETERÁNI, Cunningham's White Beast of Prey: 1/1, 86.77 s, 31.77 tr. b., 1.99 m/s

  651. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/34, 45.88 s, 10.88 tr. b., 3.49 m/s

  652. JUMPING VETERÁNI, Cunningham's White Beast of Prey: 1/1, 67.25 s, 27.25 tr. b., 2.38 m/s

  653. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/13, 57.26 s, 10.26 tr. b., 3.02 m/s

  654. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  655. AGILITY I, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  656. AGILITY II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 25/81, 72.22 s, 34.22 tr. b., 2.67 m/s

  657. JUMPING I, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 28/83, 52.65 s, 24.65 tr. b., 3.19 m/s

  658. JUMPING II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 25/84, 57.95 s, 23.95 tr. b., 2.66 m/s

  659. JUMPING III, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  660. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  661. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/4, 47.37 s, 1.37 tr. b., 3.08 m/s

  662. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  663. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  664. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  665. AGILITY-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  666. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/35, 45.35 s, 9.35 tr. b., 3.22 m/s

  667. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  668. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 2/2, 55.04 s, 20.04 tr. b., 2.65 m/s

  669. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  670. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/14, 60.09 s, 8.09 tr. b., 2.85 m/s

  671. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/12, 59.04 s, 5.04 tr. b., 3.18 m/s

  672. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  673. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/6, 39.21 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  674. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/6, 49.1 s, 19.1 tr. b., 2.61 m/s

  675. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  676. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  677. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  678. AGILITY-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  679. AGILITY-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 1/3, 67.94 s, 0.0 tr. b., 2.69 m/s

  680. JUMPING-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  681. JUMPING-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  682. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 1/3, 56.71 s, 1.71 tr. b., 2.91 m/s

  683. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 3/3, 56.21 s, 6.21 tr. b., 3.02 m/s

  684. SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  685. SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  686. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  687. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/35, 51.31 s, 7.31 tr. b., 3.51 m/s

  688. AGILITY, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  689. AGILITY, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  690. JUMPING, Cunningham's White Beast of Prey: 20/36, 57.5 s, 22.5 tr. b., 2.61 m/s

  691. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/36, 51.17 s, 26.17 tr. b., 2.93 m/s

  692. JUMPING, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  693. SA1, Drissbee Beast of Prey: 10/16, 65.39 s, 25.39 tr. b., 2.22 m/s

  694. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  695. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  696. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  697. Jumping 30 S, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  698. Jumping 30 S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  699. Jumping 30 S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  700. ZK 1 SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  701. ZK 1 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/7, 53.3 s, 2.3 tr. b., 3.08 m/s

  702. ZK 1 SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 5/7, 72.99 s, 31.99 tr. b., 2.25 m/s

  703. ZK 2 SA1, Drissbee Beast of Prey: 11/18, 74.92 s, 21.92 tr. b., 2.24 m/s

  704. ZK 2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/7, 49.66 s, 3.66 tr. b., 3.12 m/s

  705. ZK 2 SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 5/7, 71.42 s, 35.42 tr. b., 2.17 m/s

  706. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  707. 1.zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  708. 2.zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  709. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  710. Agility III S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/45, 63.39 s, 13.39 tr. b., 2.84 m/s

  711. Agility II S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/45, 64.6 s, 20.6 tr. b., 2.48 m/s

  712. Agility I S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  713. Agility Small final S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  714. Jumping II S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  715. Jumping I S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 31/46, 54.63 s, 19.63 tr. b., 3.02 m/s

  716. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  717. Trial SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 61.57 s, 24.57 tr. b., 2.76 m/s

  718. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  719. Agility SA sobota, Cunningham's White Beast of Prey: 13/23, 70.29 s, 31.29 tr. b., 2.49 m/s

  720. Agility SA sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  721. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  722. Jumping SA sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  723. Jumping SA sobota, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  724. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  725. Zkoušky 1 SA1 neděle, Drissbee Beast of Prey: 14/18, 84.17 s, 49.17 tr. b., 1.78 m/s

  726. Zkoušky 1 SA2 neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/13, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  727. Zkoušky 1 SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/13, 55.32 s, 20.32 tr. b., 2.89 m/s

  728. Zkoušky 1 SA2 neděle, Cunningham's White Beast of Prey: 11/13, 69.83 s, 39.84 tr. b., 2.29 m/s

  729. Zkoušky 2 SA1 neděle, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  730. Zkoušky 2 SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/13, 58.72 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  731. Zkoušky 2 SA2 neděle, Cunningham's White Beast of Prey: 4/13, 92.44 s, 30.44 tr. b., 2.01 m/s

  732. Zkoušky 2 SA2 neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  733. Zkoušky SA1 sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  734. Zkoušky SA2 sobota, Cunningham's White Beast of Prey: 5/8, 73.82 s, 34.82 tr. b., 1.98 m/s

  735. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  736. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/29, 51.77 s, 5.77 tr. b., 3.48 m/s

  737. AGILITY, Cunningham's White Beast of Prey: 27/29, 83.34 s, 37.34 tr. b., 2.16 m/s

  738. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/29, 50.06 s, 12.06 tr. b., 3.54 m/s

  739. JUMPING, Cunningham's White Beast of Prey: 19/29, 69.94 s, 41.94 tr. b., 2.53 m/s

  740. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 1/8, 52.05 s, 0.05 tr. b., 3.07 m/s

  741. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  742. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  743. Finále chovatelských stanic, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/11, 48.7 s, 10.7 tr. b., 2.71 m/s

  744. Finále chovatelských stanic, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  745. Finále chovatelských stanic, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  746. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/25, 36.35 s, 10.35 tr. b., 3.44 m/s

  747. Jumping, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  748. Jumping, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  749. Zkoušky, Drissbee Beast of Prey: 2/3, 52.37 s, 11.37 tr. b., 2.48 m/s

  750. Zkoušky, Cunningham's White Beast of Prey: 9/15, 73.06 s, 36.06 tr. b., 2.14 m/s

  751. Zkoušky, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  752. Měchenice - TOP OUDOOR CUP 2011, 07. 05. 2011

  753. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/22, 62.39 s, 7.39 tr. b., 2.92 m/s

  754. Agility, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  755. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/17, 57.82 s, 20.82 tr. b., 2.87 m/s

  756. Zkouška, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/12, 58.14 s, 6.14 tr. b., 0.34 m/s

  757. Zkouška, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  758. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  759. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  760. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  761. SA2_II, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 3/8, 38.0 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  762. SA2_II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/8, 56.91 s, 12.91 tr. b., 2.48 m/s

  763. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  764. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/14, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  765. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/14, 52.66 s, 14.66 tr. b., 2.64 m/s

  766. SA2_II, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 5/14, 35.56 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  767. SA2_II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/14, 55.71 s, 11.71 tr. b., 2.53 m/s

  768. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  769. AGILITY-S, Cunningham's White Beast of Prey: 17/32, 75.96 s, 40.96 tr. b., 2.58 m/s

  770. AGILITY-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  771. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  772. JUMPING-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 5/32, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  773. JUMPING-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 10/33, 37.42 s, 5.42 tr. b., 3.82 m/s

  774. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/33, 45.9 s, 8.9 tr. b., 3.12 m/s

  775. JUMPING-S, Cunningham's White Beast of Prey: 21/32, 59.16 s, 28.16 tr. b., 2.32 m/s

  776. JUMPING-S, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  777. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  778. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/16, 42.9 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  779. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/15, 58.23 s, 7.23 tr. b., 3.02 m/s

  780. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/16, 55.35 s, 7.35 tr. b., 2.96 m/s

  781. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 8/15, 82.69 s, 46.69 tr. b., 2.13 m/s

  782. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 12/16, 84.73 s, 51.73 tr. b., 1.94 m/s

  783. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  784. SPEC -Finále SA neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 7/13, 47.28 s, 12.28 tr. b., 3.53 m/s

  785. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  786. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 8/11, 57.69 s, 23.69 tr. b., 2.17 m/s

  787. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  788. SA2_2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 44.68 s, 2.68 tr. b., 3.0 m/s

  789. SA2_2, Cunningham's White Beast of Prey: 7/11, 62.0 s, 20.0 tr. b., 2.16 m/s

  790. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  791. Agility SA1, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/24, 37.76 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  792. Agility SA1, Drissbee Beast of Prey: 18/24, 61.37 s, 22.37 tr. b., 2.15 m/s

  793. Agility SA1 - 2., Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/24, 38.36 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  794. Agility SA1 - 2., Drissbee Beast of Prey: 18/24, 62.91 s, 15.91 tr. b., 2.1 m/s

  795. Agility SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 15/26, 63.49 s, 13.49 tr. b., 2.69 m/s

  796. Agility SA2 - 2., Cunningham's White Beast of Prey: 13/26, 61.14 s, 8.14 tr. b., 2.75 m/s