Cz En

Tereza Krejčí

  1. Číslo: 001268
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 10. 05. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 026506 (L), Austin Mladá Živa

  2. 019911 (M), Orchidee Braunkönigin

  3. 051014 (ML), Annie Ganden Monge

  4. 081214 (L), Amaretta brown Laronna

  5. 035119 (M), Absolute Speed Jump Jett Team

  6. 027820 (S), Betty Swift Jump Jett Team

  7. 027920 (ML), Hortensia Z Bretfeldova paprsku

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: Diskvalifikován

  3. Agility I, Betty Swift Jump Jett Team: Diskvalifikován

  4. Agility II, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: Diskvalifikován

  5. Agility II, Betty Swift Jump Jett Team: Diskvalifikován

  6. Jumping I, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: 9/44, 41.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  7. Jumping I, Betty Swift Jump Jett Team: 50/69, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  8. Jumping II, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: 19/44, 49.7 s, 15.7 tr. b., 4.0 m/s

  9. Jumping II, Betty Swift Jump Jett Team: 29/64, 48.47 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  10. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  11. Agility II L, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: Diskvalifikován

  12. Agility II S, Betty Swift Jump Jett Team: 24/43, 43.13 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  13. Agility I L, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: Diskvalifikován

  14. Agility I M, Orchidee Braunkönigin: 3/32, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  15. Agility I S, Betty Swift Jump Jett Team: Diskvalifikován

  16. Jumping III L, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: Diskvalifikován

  17. Jumping III S, Betty Swift Jump Jett Team: 10/43, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  18. Jumping II L, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: Diskvalifikován

  19. Jumping II S, Betty Swift Jump Jett Team: 11/43, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  20. Jumping I L, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: Diskvalifikován

  21. Jumping I S, Betty Swift Jump Jett Team: 6/42, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  22. Jumping IV pudlové L, Hortensia Z Bretfeldova paprsku: 1/4, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  23. Jumping IV pudlové M, Orchidee Braunkönigin: 2/16, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  24. Jumping IV pudlové S, Betty Swift Jump Jett Team: 1/15, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  25. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  26. Agility Individual, Orchidee Braunkönigin: 26/67, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  27. Agility Squads as Individual, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  28. Jumping Individual, Orchidee Braunkönigin: 27/70, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  29. Jumping Squads as Individual, Orchidee Braunkönigin: 35/72, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  30. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  31. TRIAL I., Hortensia Z Bretfeldova paprsku: 6/12, 42.11 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  32. TRIAL I., Betty Swift Jump Jett Team: Diskvalifikován

  33. TRIAL II., Betty Swift Jump Jett Team: Diskvalifikován

  34. TRIAL II., Hortensia Z Bretfeldova paprsku: Diskvalifikován

  35. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  36. Agility MA, Orchidee Braunkönigin: 2/28, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  37. Jumping MA, Orchidee Braunkönigin: 5/30, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  38. Zkouška MA3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  39. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  40. Agility Open, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  41. Agility Squads as Individual, Orchidee Braunkönigin: 10/69, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  42. Jumping Open, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  43. Jumping Squads as Individual, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  44. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  45. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: 18/79, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  46. Agility 3, Orchidee Braunkönigin: 13/76, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  47. Agility 4, Orchidee Braunkönigin: 11/72, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  48. Grand Final, Orchidee Braunkönigin: 11/30, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  49. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: 9/79, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  50. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: 7/56, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  52. QA4 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 6/56, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  53. QA4 Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  54. QA5 Agility, Orchidee Braunkönigin: 10/56, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  55. QA5 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 38/56, 48.35 s, 19.35 tr. b., 4.14 m/s

  56. QA6 Agility, Orchidee Braunkönigin: 17/51, 45.4 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  57. QJ4 Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  58. QJ5 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 26/53, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. QJ5 Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 27/53, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  60. QJ6 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 4/49, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  61. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  62. QA1 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 17/61, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  63. QA1 agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  64. QA2 agility, Orchidee Braunkönigin: 15/60, 46.11 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  65. QA2 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  66. QA3 agility, Orchidee Braunkönigin: 7/60, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  67. QA3 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 15/60, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  68. QJ1 jumping, Orchidee Braunkönigin: 5/61, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. QJ1 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  70. QJ2 jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  71. QJ2 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  72. QJ3 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 18/60, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  73. QJ3 jumping, Orchidee Braunkönigin: 29/60, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  74. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  75. Zkouška 1 MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 6/12, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  76. Zkouška 2 MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 10/12, 43.54 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  77. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  78. Agility II M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  79. Agility I L, Amaretta brown Laronna: 4/15, 55.62 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  80. Agility I M, Orchidee Braunkönigin: 2/40, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  81. Jumping I M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  82. Jumping IV pudlové L, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  83. Jumping IV pudlové M, Orchidee Braunkönigin: 1/15, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  84. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  85. AGILITY, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  86. MA3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  87. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  88. Agility I, Orchidee Braunkönigin: 30/88, 39.78 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  89. Agility II, Orchidee Braunkönigin: 40/84, 44.25 s, 15.25 tr. b., 4.34 m/s

  90. Jumping I, Orchidee Braunkönigin: 26/87, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  91. Jumping II, Orchidee Braunkönigin: 8/87, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  92. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  93. Agility LA, Amaretta brown Laronna: 15/33, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  94. Agility MA, Orchidee Braunkönigin: 11/23, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  95. Jumping LA, Amaretta brown Laronna: 9/33, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  96. Jumping MA, Orchidee Braunkönigin: 10/23, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  97. Zkouška LA2, Amaretta brown Laronna: 6/14, 50.16 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  98. Zkouška MA3, Orchidee Braunkönigin: 2/8, 55.26 s, 23.26 tr. b., 3.44 m/s

  99. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  100. Agility 1, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  101. Agility 2, Amaretta brown Laronna: 24/217, 48.42 s, 0.42 tr. b., 3.88 m/s

  102. Agility 3, Amaretta brown Laronna: 29/179, 50.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  103. Agility 4, Amaretta brown Laronna: 27/191, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  104. Agility Trial, Amaretta brown Laronna: 26/50, 45.25 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  105. Jumping 1, Amaretta brown Laronna: 28/214, 46.93 s, 1.93 tr. b., 4.16 m/s

  106. Jumping 2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  107. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  108. QA4 Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  109. QA5 Agility, Orchidee Braunkönigin: 18/42, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  110. QA6 Agility, Orchidee Braunkönigin: 16/43, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  111. QJ4 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 8/44, 40.53 s, 2.53 tr. b., 4.44 m/s

  112. QJ5 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 16/43, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  113. QJ6 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 9/38, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  115. QA1 agility, Orchidee Braunkönigin: 8/57, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  116. QA2 agility, Orchidee Braunkönigin: 12/57, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  117. QA3 agility, Orchidee Braunkönigin: 28/56, 44.64 s, 15.64 tr. b., 4.26 m/s

  118. QJ1 jumping, Orchidee Braunkönigin: 9/58, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  119. QJ2 jumping, Orchidee Braunkönigin: 14/58, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  120. QJ3 jumping, Orchidee Braunkönigin: 33/57, 39.93 s, 5.93 tr. b., 4.58 m/s

  121. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  122. Agility II Large, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  123. Agility II Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  124. Agility I Large, Amaretta brown Laronna: 3/19, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  125. Agility I Medium, Orchidee Braunkönigin: 14/33, 36.01 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  126. Jumping III Large, Amaretta brown Laronna: 3/18, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  127. Jumping II Large, Amaretta brown Laronna: 10/19, 49.8 s, 13.8 tr. b., 3.41 m/s

  128. Jumping I Large, Amaretta brown Laronna: 1/19, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  129. MR pudl Large - II. kolo, Amaretta brown Laronna: 1/4, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  130. MR pudl Medium - II. kolo, Orchidee Braunkönigin: 2/11, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  131. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  132. I Agility Open, Amaretta brown Laronna: 25/139, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  133. II Agility Open, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  134. II Jumping Open, Amaretta brown Laronna: 78/135, 46.17 s, 15.17 tr. b., 3.51 m/s

  135. I Jumping Open, Amaretta brown Laronna: 61/139, 48.7 s, 13.7 tr. b., 3.55 m/s

  136. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  137. Agility LA, Amaretta brown Laronna: 5/28, 51.15 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  138. Jumping LA, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  139. Zkouška LA2, Amaretta brown Laronna: 1/7, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  140. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  141. Zkoušky III - LA2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  142. Zkoušky II - LA2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  143. Zkoušky I - LA2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  144. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  145. Agility družstev, Orchidee Braunkönigin: 21/50, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  146. Agility jednotlivců, Orchidee Braunkönigin: 6/47, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  147. Jumping družstev, Orchidee Braunkönigin: 6/50, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  148. Jumping jednotlivců, Orchidee Braunkönigin: 8/47, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  149. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  150. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: 3/36, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  151. Agility 1, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  152. Agility 2, Orchidee Braunkönigin: 7/36, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  153. Agility 2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  154. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: 8/36, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  155. Jumping 1, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  156. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: 11/36, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  157. Jumping 2, Amaretta brown Laronna: 12/77, 39.65 s, 0.65 tr. b., 4.14 m/s

  158. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  159. QA4 agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  160. QA5 agility, Orchidee Braunkönigin: 5/49, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  161. QA6 agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  162. QJ4 jumping, Orchidee Braunkönigin: 8/48, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  163. QJ5 jumping, Orchidee Braunkönigin: 11/49, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  164. QJ6 jumping, Orchidee Braunkönigin: 11/49, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  165. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  166. QA1 agility, Orchidee Braunkönigin: 17/68, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  167. QA2 agility, Orchidee Braunkönigin: 6/67, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  168. QA3 agility, Orchidee Braunkönigin: 24/70, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  169. QJ1 jumping, Orchidee Braunkönigin: 6/70, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  170. QJ2 jumping, Orchidee Braunkönigin: 12/69, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  171. QJ3 jumping, Orchidee Braunkönigin: 24/67, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  172. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  173. Agility II Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  174. Agility I Medium, Orchidee Braunkönigin: 1/44, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  175. Jumping III Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  176. Jumping II Medium, Orchidee Braunkönigin: 1/41, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  177. Jumping I Medium, Orchidee Braunkönigin: 7/41, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  178. Jumping IV - pudl (M), Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  179. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  180. Agility LA, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  181. Agility MA, Orchidee Braunkönigin: 9/30, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  182. Jumping LA, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  183. Jumping MA, Orchidee Braunkönigin: 8/30, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  184. Zkouška LA2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  185. Zkouška MA3, Orchidee Braunkönigin: 7/11, 45.02 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  186. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  187. 1. běh L, Amaretta brown Laronna: 9/33, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  188. 1. běh M, Orchidee Braunkönigin: 6/17, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  189. 2. běh L, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  190. 2. běh M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  191. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  192. Heroutice, 1. běh, Amaretta brown Laronna: 1/16, 25.85 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  193. Heroutice, 1. běh, Orchidee Braunkönigin: 3/6, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  194. Heroutice, 2. běh, Amaretta brown Laronna: 1/16, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  195. Heroutice, 2. běh, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  196. Heroutice, 3. běh, Amaretta brown Laronna: 1/15, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  197. Heroutice, 3. běh, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  198. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  199. Agility LA neděle, Amaretta brown Laronna: 5/19, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  200. Jumping LA neděle, Amaretta brown Laronna: 9/19, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  201. Zkouška LA1 neděle, Amaretta brown Laronna: 1/8, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  202. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  203. Agility I, Orchidee Braunkönigin: 4/57, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  204. Agility II, Orchidee Braunkönigin: 5/53, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  205. Agility III, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  206. Agility IV, Orchidee Braunkönigin: 15/55, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  207. FINAL, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  208. Jumping I, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  209. Jumping II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  210. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  211. QA5 Agility, Orchidee Braunkönigin: 12/72, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  212. QA6 Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  213. QJ5 Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  214. QJ6 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 10/79, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  215. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  216. QA3 Agility, Orchidee Braunkönigin: 22/69, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  217. QA4 Agility, Orchidee Braunkönigin: 8/69, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  218. QJ3 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 8/69, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  219. QJ4 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 7/69, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  220. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  221. QA1 Agility, Orchidee Braunkönigin: 8/88, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  222. QA2 Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  223. QJ1 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 3/88, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  224. QJ2 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 5/81, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  225. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  226. Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  227. Agility squads, Orchidee Braunkönigin: 9/32, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  228. Jumping, Orchidee Braunkönigin: 12/34, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  229. Jumping Squads, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  230. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  231. Agility I, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  232. Agility II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  233. Agility III, Orchidee Braunkönigin: 3/44, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  234. Agility IV, Orchidee Braunkönigin: 3/47, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  235. FINAL, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  236. Jumping I, Orchidee Braunkönigin: 2/45, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  237. Jumping II, Orchidee Braunkönigin: 5/42, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  238. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  239. Agility Ne, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  240. Agility So, Orchidee Braunkönigin: 4/62, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  241. Jumping Ne, Orchidee Braunkönigin: 43/63, 36.33 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  242. Jumping So, Orchidee Braunkönigin: 16/65, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  243. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  244. Agility II Open, Orchidee Braunkönigin: 21/67, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  245. Agility I Open, Orchidee Braunkönigin: 18/71, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  246. Jumping II Open, Orchidee Braunkönigin: 10/68, 31.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  247. Jumping I Open, Orchidee Braunkönigin: 6/71, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  248. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  249. Agility Open II Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  250. Agility Open I Large, Amaretta brown Laronna: 12/35, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  251. Agility Open I Medium, Orchidee Braunkönigin: 1/48, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  252. Jumping IV, MR-pudl L, Amaretta brown Laronna: 1/6, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  253. Jumping IV, MR-pudl M, Orchidee Braunkönigin: 1/10, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  254. Jumping Open III Large, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  255. Jumping Open III Medium, Orchidee Braunkönigin: 13/38, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  256. Jumping Open II Large, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  257. Jumping Open II Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  258. Jumping Open I Large, Amaretta brown Laronna: 11/35, 41.49 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  259. Jumping Open I Medium, Orchidee Braunkönigin: 6/43, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  260. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  261. LARGE - Czech Imp Jump, Amaretta brown Laronna: 21/46, 23.76 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  262. LARGE - JUMPING 1, Amaretta brown Laronna: 17/46, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  263. LARGE - JUMPING 2, Amaretta brown Laronna: 8/46, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  264. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  265. Agility Individual, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  266. Agility Squads, Orchidee Braunkönigin: 5/38, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  267. Jumping Individual, Orchidee Braunkönigin: 9/38, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  268. Jumping Squads, Orchidee Braunkönigin: 18/38, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  269. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  270. Agility (Parkur A), Orchidee Braunkönigin: 4/43, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  271. Agility (Parkur A), Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  272. Agility Parkur A, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  273. Agility Parkur A, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  274. Agility (Parkur C), Orchidee Braunkönigin: 12/44, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  275. Agility (Parkur C), Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  276. Agility Parkur C, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  277. Agility Parkur C, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  278. Agility Trial Parkur A, Annie Ganden Monge: 9/23, 41.58 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  279. Agility Trial Parkur C, Orchidee Braunkönigin: 6/29, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  280. Jumping (Parkur B), Orchidee Braunkönigin: 9/41, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  281. Jumping (Parkur B), Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  282. Jumping Parkur B, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  283. Jumping Parkur B, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  284. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  285. I. Agility, Orchidee Braunkönigin: 21/47, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  286. II. Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  287. III. Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  288. II. Jumping, Orchidee Braunkönigin: 5/47, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  289. I. Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  290. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  291. Agility Open I., Orchidee Braunkönigin: 12/48, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  292. Agility Open II., Orchidee Braunkönigin: 8/47, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  293. Jumping Open I., Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  294. Jumping Open III, Orchidee Braunkönigin: 4/47, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  295. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  296. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: 5/26, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  297. Agility 2, Orchidee Braunkönigin: 8/24, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  298. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: 8/25, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  299. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  300. Jumping 3, Orchidee Braunkönigin: 1/24, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  301. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  302. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  303. Agility 2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  304. Finále, Orchidee Braunkönigin: 3/16, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  305. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: 4/50, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  306. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: 20/50, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  307. Zkouška, Orchidee Braunkönigin: 3/19, 45.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  308. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  309. II. MA3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  310. I. MA3, Orchidee Braunkönigin: 2/8, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  311. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  312. Agility Open, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  313. Agility "Zkoušky", Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  314. Agility "Zkoušky", Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  315. Jumping Open, Orchidee Braunkönigin: 3/30, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  316. Jumping Open II, Orchidee Braunkönigin: 11/28, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  317. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  318. Agility finále, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  319. Agility Open, Orchidee Braunkönigin: 3/36, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  320. Agility Open, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  321. Agility "zkoušky", Orchidee Braunkönigin: 9/22, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  322. Agility - "Zkoušky", Orchidee Braunkönigin: 2/22, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  323. Jumping Open, Orchidee Braunkönigin: 11/37, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  324. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  325. Agility, Orchidee Braunkönigin: 6/62, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  326. Agility družstev, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  327. Jumping, Orchidee Braunkönigin: 9/62, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  328. Jumping družstev, Orchidee Braunkönigin: 11/58, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  329. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  330. Agility I BarkingHeads, Orchidee Braunkönigin: 5/49, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  331. Agility II BarkingHeads, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  332. Agility III ArdenGrange, Orchidee Braunkönigin: 5/47, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  333. Agility IV ArdenGrange, Orchidee Braunkönigin: 3/39, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  334. BarkingHeads GRAND FINAL, Orchidee Braunkönigin: 8/15, 44.95 s, 7.95 tr. b., 3.92 m/s

  335. Jumping I BarkingHeads, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  336. Jumping II ArdenGrange, Orchidee Braunkönigin: 2/47, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  337. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  338. Agility I., Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  339. Agility II., Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  340. Jumping I., Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  341. Jumping II., Orchidee Braunkönigin: 3/25, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  342. Jumping III., Orchidee Braunkönigin: 2/29, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  343. Jumping IV., Orchidee Braunkönigin: 5/27, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  344. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  345. Agility, Orchidee Braunkönigin: 1/40, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  346. Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  347. Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  348. Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  349. MA3, Orchidee Braunkönigin: 9/18, 36.3 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  350. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  351. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  352. Agility 2, Orchidee Braunkönigin: 3/30, 47.05 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  353. Finále, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  354. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  355. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  356. Zkouška, Orchidee Braunkönigin: 8/19, 47.45 s, 5.45 tr. b., 3.88 m/s

  357. Brno - 2x zkoušky agility II - 2013, 14. 04. 2013

  358. MA3 II MA3, Orchidee Braunkönigin: 1/4, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  359. MA3 I MA3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  360. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  361. CACIAg , Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  362. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  363. Agility individuals, Orchidee Braunkönigin: 8/56, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  364. Jumping individuals, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  365. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  366. Agility sobota M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  367. Jumping sobota M, Orchidee Braunkönigin: 1/16, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  368. MA3s MA3, Orchidee Braunkönigin: 1/2, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  369. Šlapanice - Speciál pro SMALL a MEDIUM, 13. 10. 2012

  370. Agility MEDIUM, Orchidee Braunkönigin: 2/21, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  371. Jumping MEDIUM, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  372. zkouška MA 3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  373. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  374. MA3-zkoušky I, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  375. MA3-zkoušky II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  376. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  377. Agility Super G Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  378. Jumping Super G Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  379. Zkouška A MA2, Orchidee Braunkönigin: 2/7, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  380. Zkouška J2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  381. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  382. Jumping Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  383. Open Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  384. Zkouška A2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  385. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  386. Agility III / Parkur A M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  387. Agility II / Parkur A M, Orchidee Braunkönigin: 9/38, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  388. Agility I / Parkur B M, Orchidee Braunkönigin: 15/42, 41.87 s, 7.87 tr. b., 4.01 m/s

  389. Agility IV / Parkur B M, Orchidee Braunkönigin: 7/33, 45.52 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  390. Finále / Parkur B M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  391. Jumping II / Parkur B M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  392. Jumping I / Parkur A M, Orchidee Braunkönigin: 4/42, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  393. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  394. Test Agility / Parkur A MA2, Orchidee Braunkönigin: 2/15, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  395. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  396. Agility 1 M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  397. Agility 2 M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  398. Jumping 1 M, Orchidee Braunkönigin: 7/25, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  399. Jumping 2 M, Orchidee Braunkönigin: 8/29, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  400. Jumping 3 M, Orchidee Braunkönigin: 12/29, 39.97 s, 7.97 tr. b., 4.15 m/s

  401. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  402. AGILITY I, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  403. AGILITY II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  404. JUMPING I, Orchidee Braunkönigin: 5/56, 38.95 s, 0.95 tr. b., 4.31 m/s

  405. JUMPING II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  406. JUMPING III, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  407. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  408. MA2-II MA2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  409. MA2-I MA2, Orchidee Braunkönigin: 2/12, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  410. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  411. Agility II M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  412. Agility I M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  413. Jumping M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  414. Brno - KK Zetor - Podzimní Brno, 15. 10. 2011 - 16. 10. 2011

  415. Agility sobota M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  416. Jumping sobota II M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  417. Jumping sobota I M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  418. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  419. Agility final M, Orchidee Braunkönigin: 7/15, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  420. Agility III M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  421. Agility I M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  422. Agilty II M, Orchidee Braunkönigin: 4/41, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  423. Jumping II M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  424. Jumping I M, Orchidee Braunkönigin: 7/41, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  425. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  426. Agility 5 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  427. Agility 5 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  428. Agility 6 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  429. Agility 6 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  430. Agility 7 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: 3/24, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  431. Agility 7 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: 3/24, 38.64 s, 0.64 tr. b., 4.14 m/s

  432. Agility 8 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  433. Agility 8 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  434. Jumping C (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  435. Jumping C (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  436. Jumping D (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: 3/24, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  437. Jumping D (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: 3/24, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  438. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  439. Agility 1 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  440. Agility 1 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  441. Agility 2 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: 7/28, 41.03 s, 0.03 tr. b., 4.12 m/s

  442. Agility 2 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: 7/28, 41.03 s, 0.03 tr. b., 4.12 m/s

  443. Agility 3 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  444. Agility 3 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  445. Agility 4 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: 10/28, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  446. Agility 4 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: 10/28, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  447. Jumping A (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  448. Jumping A (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  449. Jumping B (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  450. Jumping B (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  451. Brno - KK Zetor - 2x zkoušky agility, 23. 04. 2011

  452. MA2-II MA2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  453. MA2-I MA2, Orchidee Braunkönigin: 1/6, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  454. Třebíč - Nejistá sezona III., 09. 04. 2011

  455. Jumping, Orchidee Braunkönigin: 6/12, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  456. MA1, Orchidee Braunkönigin: 2/4, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  457. Mikulov - Mikulovský dvojhrb III, 26. 03. 2011

  458. II. Zkouška MA1, Orchidee Braunkönigin: 1/6, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  459. I. Zkouška MA1, Orchidee Braunkönigin: 1/6, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  460. Brno - Robinsonáda na Ostrově, 06. 06. 2009

  461. Agility L, Austin Mladá Živa: 8/33, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  462. Jumping L, Austin Mladá Živa: 11/30, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  463. Zkouška LA2, Austin Mladá Živa: 2/10, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  464. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  465. Jumping - L, Austin Mladá Živa: 6/27, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  466. Open Agility - L, Austin Mladá Živa: Diskvalifikován

  467. Zkouška - L A1, Austin Mladá Živa: 5/9, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s