Cz En

Hana Kolářová

  1. Číslo: 001322
  2. OSA: ZKO 1 Domažlice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 17. 03. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2018
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034506 (L), Quinto Ass Bryvilsár

  2. 059808 (L), Jasper

  3. 007414 (S), Punťa

  4. 007514 (L), Thomas

  5. 084714 (S), Grizabella

  6. 031617 (L), Tiger

Výsledky

  1. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  2. Agility L, Tiger: Diskvalifikován

  3. Agility L, Thomas: Diskvalifikován

  4. Jumping L, Tiger: 32/43, 39.88 s, 20.88 tr. b., 3.23 m/s

  5. Zkouška_neděle LA1, Tiger: 2/9, 43.49 s, 3.49 tr. b., 3.15 m/s

  6. Zkouška_neděle LA3, Thomas: Diskvalifikován

  7. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  8. Veterán 2 SV, Grizabella: 2/2, 63.22 s, 18.22 tr. b., 2.17 m/s

  9. Veterán SV, Grizabella: 2/2, 57.17 s, 5.17 tr. b., 2.5 m/s

  10. Zkouška 1 LA1, Tiger: 11/19, 55.53 s, 29.53 tr. b., 2.58 m/s

  11. Zkouška 1 LA3, Thomas: 9/15, 47.15 s, 7.15 tr. b., 3.8 m/s

  12. Zkouška 2 LA1, Tiger: 4/19, 57.54 s, 17.54 tr. b., 2.75 m/s

  13. Zkouška 2 LA3, Thomas: 11/15, 45.6 s, 12.6 tr. b., 3.82 m/s

  14. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  15. 1.LA1 LA1, Tiger: Diskvalifikován

  16. __1.LA3 LA3, Thomas: Diskvalifikován

  17. 2.LA1 LA1, Tiger: 2/12, 34.38 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  18. __2.LA3 LA3, Thomas: 6/14, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  19. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  20. 1. BĚH LA3, Thomas: 9/16, 42.49 s, 6.49 tr. b., 3.88 m/s

  21. 2. BĚH LA3, Thomas: Diskvalifikován

  22. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  23. Okrouhlice, 1. běh, Tiger: 6/8, 45.72 s, 12.72 tr. b., 2.73 m/s

  24. Okrouhlice, 1. běh, Thomas: 7/13, 47.68 s, 13.68 tr. b., 3.65 m/s

  25. Okrouhlice, 2. běh, Tiger: 5/8, 50.64 s, 35.64 tr. b., 2.41 m/s

  26. Okrouhlice, 2. běh, Thomas: 10/13, 36.12 s, 20.12 tr. b., 4.15 m/s

  27. Okrouhlice, 3. běh, Thomas: 4/13, 46.47 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  28. Okrouhlice, 3. běh, Tiger: 4/8, 55.26 s, 18.26 tr. b., 2.62 m/s

  29. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  30. Agility open L, Thomas: 21/48, 37.65 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  31. Agility open L, Tiger: Diskvalifikován

  32. Agility open S, Grizabella: 23/27, 72.2 s, 37.2 tr. b., 2.15 m/s

  33. Jumping open L, Thomas: Diskvalifikován

  34. Jumping open L, Tiger: Diskvalifikován

  35. zkouška_sobota_01 LA1, Tiger: Diskvalifikován

  36. zkouška_sobota_01 LA3, Thomas: Diskvalifikován

  37. zkouška_sobota_01 SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  38. Zkouška_sobota_02 LA1, Tiger: Diskvalifikován

  39. Zkouška_sobota_02 LA3, Thomas: Diskvalifikován

  40. Zkouška_sobota_02 SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  41. Zkoušky_neděle LA1, Tiger: Diskvalifikován

  42. Zkoušky_neděle LA3, Thomas: Diskvalifikován

  43. Zkoušky_neděle SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  44. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  45. Zkouška 1 - LA1, Tiger: 10/19, 48.98 s, 15.98 tr. b., 2.78 m/s

  46. Zkouška 1 - LA3, Thomas: Diskvalifikován

  47. Zkouška 1 - SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  48. Zkouška 2 - LA1, Tiger: Diskvalifikován

  49. Zkouška 2 - LA3, Thomas: Diskvalifikován

  50. Zkouška 2 - SA2, Grizabella: 8/9, 65.35 s, 31.35 tr. b., 2.42 m/s

  51. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  52. A2 1.běh SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  53. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  54. Agility open S, Grizabella: Diskvalifikován

  55. JUMPING, Grizabella: Diskvalifikován

  56. Zkouška S A2, Grizabella: 2/7, 58.19 s, 15.19 tr. b., 2.92 m/s

  57. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  58. 1. zkouška LA3, Thomas: Diskvalifikován

  59. 1. zkouška SA2, Grizabella: 2/10, 45.69 s, 4.69 tr. b., 3.55 m/s

  60. 2.zkouška LA3, Thomas: 1/4, 49.04 s, 2.04 tr. b., 3.75 m/s

  61. 2.zkouška SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  62. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  63. 1. Zka - LA3, Thomas: Diskvalifikován

  64. 1. Zka - SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  65. 2. Zka - LA3, Thomas: 3/6, 50.81 s, 14.81 tr. b., 3.54 m/s

  66. 2. Zka - SA2, Grizabella: 2/3, 60.52 s, 13.52 tr. b., 2.91 m/s

  67. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  68. Agility 1, Thomas: Diskvalifikován

  69. Agility 2, Thomas: Diskvalifikován

  70. Jumping 1, Thomas: Diskvalifikován

  71. Jumping 2, Thomas: 62/128, 52.06 s, 20.06 tr. b., 3.57 m/s

  72. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  73. 1. Zka - LA2, Thomas: 2/18, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  74. 1. Zka - SA2, Grizabella: 1/3, 50.42 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  75. 2. Zka - LA2, Thomas: Diskvalifikován

  76. 2. Zka - SA2, Grizabella: 3/3, 58.74 s, 21.74 tr. b., 2.93 m/s

  77. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  78. Heroutice, 1. běh, Grizabella: Diskvalifikován

  79. Heroutice, 2. běh, Grizabella: Diskvalifikován

  80. Heroutice, 3. běh, Grizabella: Diskvalifikován

  81. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  82. Zkouška1 LA2, Thomas: 16/33, 33.58 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  83. Zkouška1 SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  84. Zkouška 2 LA2, Thomas: Diskvalifikován

  85. Zkouška 2 SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  86. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  87. Zkouška 1 LA2, Thomas: 8/39, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  88. Zkouška 1 SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  89. Zkouška 2 LA2, Thomas: 3/39, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  90. Zkouška 2 SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  91. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  92. Czech Imp Jump Large, Thomas: 28/49, 25.22 s, 7.22 tr. b., 4.08 m/s

  93. Czech Imp Jump Small, Grizabella: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 Large, Thomas: Diskvalifikován

  95. Jumping 1 Small, Grizabella: Diskvalifikován

  96. Jumping 2 Large, Thomas: 22/49, 33.25 s, 1.25 tr. b., 4.33 m/s

  97. Jumping 2 Small, Grizabella: Diskvalifikován

  98. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  99. 1. ZK LA2, Thomas: Diskvalifikován

  100. 1. ZK SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  101. 2. ZK LA2, Thomas: Diskvalifikován

  102. 2. ZK SA2, Grizabella: Diskvalifikován

  103. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  104. Horní Počernice, 1. běh, Thomas: 6/19, 43.37 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  105. Horní Počernice, 1. běh, Grizabella: Diskvalifikován

  106. Horní Počernice, 2. běh, Thomas: Diskvalifikován

  107. Horní Počernice, 2. běh, Grizabella: Diskvalifikován

  108. Horní Počernice, 3. běh, Thomas: 3/19, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  109. Horní Počernice, 3. běh, Grizabella: Diskvalifikován

  110. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  111. 1. ZK SA1, Grizabella: 5/10, 50.5 s, 13.5 tr. b., 3.03 m/s

  112. 2. ZK SA1, Grizabella: 3/10, 41.41 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  113. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  114. LA2_1 LA2, Thomas: 9/29, 35.45 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  115. LA2_2 LA2, Thomas: 7/29, 39.14 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  116. SA1_1 SA1, Grizabella: 4/12, 57.4 s, 16.4 tr. b., 2.74 m/s

  117. SA1_2 SA1, Grizabella: 2/12, 35.98 s, 0.98 tr. b., 3.45 m/s

  118. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  119. Agility_ne L, Thomas: 8/55, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  120. Agility_ne S, Grizabella: Diskvalifikován

  121. Jumping_ne L, Thomas: 22/49, 32.89 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  122. Jumping_ne S, Grizabella: 21/28, 55.44 s, 25.44 tr. b., 2.27 m/s

  123. Jumping_so L, Thomas: Diskvalifikován

  124. Jumping_so S, Grizabella: Diskvalifikován

  125. Zkouška_ne LA2, Thomas: Diskvalifikován

  126. Zkouška_ne SA1, Grizabella: 4/10, 42.46 s, 6.46 tr. b., 3.37 m/s

  127. Zkouška_so_1 LA2, Thomas: Diskvalifikován

  128. Zkouška_so_1 SA1, Grizabella: 5/11, 44.89 s, 11.89 tr. b., 3.19 m/s

  129. Zkouška_so_2 LA2, Thomas: 11/24, 49.5 s, 24.5 tr. b., 3.27 m/s

  130. Zkouška_so_2 SA1, Grizabella: Diskvalifikován

  131. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  132. LA2-1 LA2, Thomas: 7/24, 41.04 s, 10.04 tr. b., 3.12 m/s

  133. LA2-2 LA2, Thomas: 13/24, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  134. SA1-1 SA1, Grizabella: 2/11, 41.84 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  135. SA1-2 SA1, Grizabella: Diskvalifikován

  136. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  137. QA3 Agility, Thomas: Diskvalifikován

  138. QA4 Agility, Thomas: Diskvalifikován

  139. QJ3 Jumping, Thomas: 74/176, 39.24 s, 8.24 tr. b., 4.13 m/s

  140. QJ4 Jumping, Thomas: 98/174, 56.27 s, 29.27 tr. b., 3.0 m/s

  141. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  142. QA1 Agility, Thomas: 91/213, 54.0 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  143. QA2 Agility, Thomas: 17/204, 50.01 s, 2.01 tr. b., 4.0 m/s

  144. QJ1 Jumping, Thomas: Diskvalifikován

  145. QJ2 Jumping, Thomas: Diskvalifikován

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  147. 1. ZK LA2, Thomas: Diskvalifikován

  148. 1. ZK SA1, Grizabella: Diskvalifikován

  149. 2. ZK LA2, Thomas: Diskvalifikován

  150. 2. ZK SA1, Grizabella: 3/7, 50.63 s, 17.63 tr. b., 2.61 m/s

  151. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  152. Agility SuperG Basic Large, Thomas: 3/10, 45.67 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  153. Jumping SuperG Basic Large, Thomas: 3/10, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  154. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  155. 1. ZK LA2, Thomas: Diskvalifikován

  156. 1. ZK SA1, Grizabella: Diskvalifikován

  157. 2. ZK LA2, Thomas: Diskvalifikován

  158. 2. ZK SA1, Grizabella: 4/7, 54.09 s, 25.09 tr. b., 2.72 m/s

  159. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  160. Tunelový běh L, Thomas: Diskvalifikován

  161. Tunelový běh S, Grizabella: Diskvalifikován

  162. ZK LA2, Thomas: Diskvalifikován

  163. ZK SA1, Grizabella: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  165. 1. ZK LA2, Thomas: Diskvalifikován

  166. 1. ZK SA1, Grizabella: Diskvalifikován

  167. 2. ZK LA2, Thomas: 2/11, 37.93 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  168. 2. ZK SA1, Grizabella: 4/7, 71.18 s, 23.18 tr. b., 1.99 m/s

  169. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  170. Agility open S, Grizabella: Diskvalifikován

  171. JUMPING S, Grizabella: Diskvalifikován

  172. zkouška S A1, Grizabella: Diskvalifikován

  173. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  174. Agility neděle L, Thomas: 26/46, 55.19 s, 17.19 tr. b., 3.26 m/s

  175. Agility sobota L, Thomas: 5/43, 53.27 s, 5.27 tr. b., 3.64 m/s

  176. Jump neděle L, Thomas: 3/44, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  177. Jump sobota L, Thomas: Diskvalifikován

  178. Zkouška neděle LA2, Thomas: Diskvalifikován

  179. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  180. Ne_agility L, Thomas: 19/46, 52.63 s, 30.63 tr. b., 3.53 m/s

  181. Ne_jumping L, Thomas: 19/45, 30.48 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  182. Ne_ LA1, Thomas: 1/15, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  183. So_agility L, Thomas: 12/49, 41.1 s, 11.1 tr. b., 3.92 m/s

  184. So_jumping L, Thomas: 22/51, 47.15 s, 29.15 tr. b., 3.58 m/s

  185. So_ LA1, Thomas: 2/17, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  186. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  187. LARGE - Czech Imp Jump, Thomas: 27/46, 26.29 s, 6.29 tr. b., 4.37 m/s

  188. LARGE - JUMPING 1, Thomas: Diskvalifikován

  189. LARGE - JUMPING 2, Thomas: 20/46, 36.22 s, 5.22 tr. b., 4.47 m/s

  190. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  191. LARGE - Czech Imp Jump, Thomas: Diskvalifikován

  192. LARGE - JUMPING 1, Thomas: 24/57, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  193. LARGE - JUMPING 2, Thomas: Diskvalifikován

  194. SMALL - Czech Imp Jump, Punťa: Diskvalifikován

  195. SMALL - JUMPING 1, Punťa: 18/24, 47.61 s, 17.61 tr. b., 3.3 m/s

  196. SMALL - JUMPING 2, Punťa: Diskvalifikován

  197. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  198. 1. zkouška LA1, Thomas: 8/18, 33.16 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  199. 1. zkouška SA1, Punťa: 1/9, 28.9 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  200. 2. zkouška LA1, Thomas: Diskvalifikován

  201. 2.zkouška SA1, Punťa: 5/9, 45.03 s, 19.03 tr. b., 2.58 m/s

  202. 3. kolo JUNIOŘI L, Thomas: 2/7, 34.9 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  203. 3. kolo JUNIOŘI S, Punťa: Diskvalifikován

  204. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  205. LA1 I , Thomas: 6/32, 44.32 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  206. LA1 II , Thomas: 8/32, 26.74 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  207. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  208. 1 LA1, Thomas: 7/18, 27.92 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  209. 2 LA1, Thomas: Diskvalifikován

  210. Jump_L L, Thomas: 2/44, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  211. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  212. Agility L, Thomas: 14/41, 44.06 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  213. Jumping L, Thomas: 14/41, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  214. Zkouska_nedele LA1, Thomas: Diskvalifikován

  215. Zkouska_sobota_01 LA1, Thomas: 2/13, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  216. Zkouska_sobota_02 LA1, Thomas: Diskvalifikován

  217. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  218. 1. zkouška LA1, Thomas: 5/13, 46.18 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  219. 2. zkouška LA1, Thomas: 6/13, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  220. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  221. Horní Počernice, 1. běh, Thomas: Diskvalifikován

  222. Horní Počernice, 2. běh, Thomas: Diskvalifikován

  223. Horní Počernice, 3. běh, Thomas: Diskvalifikován

  224. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  225. LA1_1 LA1, Thomas: Diskvalifikován

  226. LA1_2 LA1, Thomas: 5/11, 48.06 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  227. SA1_1 SA1, Punťa: 3/9, 52.51 s, 15.0 tr. b., 3.05 m/s

  228. SA1_2 SA1, Punťa: 5/9, 52.13 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  229. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  230. Agility neděle L, Thomas: Diskvalifikován

  231. Agility neděle S, Punťa: 6/19, 43.41 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  232. Agility - sobota L, Thomas: 20/41, 39.39 s, 12.39 tr. b., 4.01 m/s

  233. Agility - sobota S, Punťa: 9/22, 44.76 s, 10.76 tr. b., 3.53 m/s

  234. Jumping - neděle L, Thomas: 17/32, 47.62 s, 10.62 tr. b., 3.72 m/s

  235. Jumping - neděle S, Punťa: Diskvalifikován

  236. Jumping - sobota L, Thomas: Diskvalifikován

  237. Jumping - sobota S, Punťa: Diskvalifikován

  238. Zkoušky LA1, Thomas: Diskvalifikován

  239. Zkoušky neděle LA1, Thomas: 3/9, 34.41 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  240. Zkoušky neděle SA1, Punťa: 2/4, 35.72 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  241. Zkoušky SA1, Punťa: Diskvalifikován

  242. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  243. Ne_agility L, Thomas: Diskvalifikován

  244. Ne_agility S, Punťa: Diskvalifikován

  245. Ne_ LA1, Thomas: Diskvalifikován

  246. Ne_ SA1, Punťa: Diskvalifikován

  247. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  248. JUNIOŘI - Agility, Jasper: 18/26, 48.99 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  249. JUNIOŘI - Jumping, Jasper: 15/27, 45.54 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  250. JUNIOŘI - Left or Right, Jasper: 1/27, 37.34 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  251. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  252. Agility JUNIORS, Jasper: 6/9, 46.41 s, 6.41 tr. b., 4.01 m/s

  253. Agility squads/družstva, Jasper: Diskvalifikován

  254. Jumping JUNIORS, Jasper: 3/9, 46.75 s, 2.75 tr. b., 3.7 m/s

  255. Jumping squads/družstva, Jasper: 5/17, 34.47 s, 7.47 tr. b., 3.97 m/s

  256. Domažlice - Staňkov - Chodské dvojzkoušky, 08. 05. 2013

  257. LA2_1 LA2, Jasper: Diskvalifikován

  258. LA2_2 LA2, Jasper: 6/11, 49.01 s, 17.01 tr. b., 3.26 m/s

  259. L_jump L, Jasper: 5/25, 46.41 s, 16.41 tr. b., 3.58 m/s

  260. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  261. Agility 1 L, Jasper: 1/22, 46.65 s, 3.65 tr. b., 4.07 m/s

  262. Agility 2 L, Jasper: 6/22, 46.88 s, 10.88 tr. b., 4.05 m/s

  263. Agility 3 L, Jasper: Diskvalifikován

  264. Agility 4 L, Jasper: 8/21, 49.47 s, 22.47 tr. b., 3.64 m/s

  265. Jumping 1 L, Jasper: 5/22, 37.35 s, 1.35 tr. b., 4.69 m/s

  266. Jumping 2 L, Jasper: Diskvalifikován

  267. Sekvence 1 L, Jasper: Diskvalifikován

  268. Sekvence 2 L, Jasper: 3/15, 37.4 s, 13.4 tr. b., 3.24 m/s

  269. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  270. Ne_Agility_ L, Jasper: Diskvalifikován

  271. Ne_Jump_ L, Jasper: Diskvalifikován

  272. Ne_ LA2, Jasper: Diskvalifikován

  273. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 10. 2012

  274. Jumping1, Jasper: 5/24, 34.97 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  275. Jumping2, Jasper: 12/24, 37.57 s, 13.57 tr. b., 3.54 m/s

  276. LA2, Jasper: Diskvalifikován

  277. Domažlice - Jirklovka - Chodské podzimní dvojzkoušky, 20. 10. 2012

  278. Zkoušky_1 LA2, Jasper: 4/9, 40.33 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  279. Zkoušky_2 LA2, Jasper: 3/9, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  280. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  281. Agility L, Jasper: Diskvalifikován

  282. Jump L, Jasper: 9/41, 36.76 s, 3.76 tr. b., 4.19 m/s

  283. Zkouška_A2_1 LA2, Jasper: 4/21, 50.15 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  284. Zkouška_A2_2 LA2, Jasper: 2/21, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  285. Zkouška_A2_neděle LA2, Jasper: 4/18, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  286. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  287. Agility jednotlivci, Jasper: 1/28, 39.16 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  288. Družstva - Agility, Jasper: 14/36, 59.65 s, 5.65 tr. b., 2.97 m/s

  289. Hra, Jasper: 10/28, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  290. Jumping jednotlivci, Jasper: 13/29, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  291. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  292. AGILITY, Jasper: 4/38, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  293. JUMPING LA2, Jasper: 7/13, 47.9 s, 16.9 tr. b., 2.8 m/s

  294. LA2, Jasper: 2/13, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  295. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  296. II. Zkouška LA2, Jasper: 3/17, 51.5 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  297. I. Zkouška LA2, Jasper: 9/17, 52.75 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  298. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  299. Agility 1 Large Junioři, Jasper: 1/24, 42.93 s, 3.93 tr. b., 3.8 m/s

  300. Agility 2 Large Junioři, Jasper: 6/24, 54.89 s, 13.89 tr. b., 3.22 m/s

  301. Agility 3 Large Junioři, Jasper: Diskvalifikován

  302. Agility 4 Large Junioři, Jasper: 10/23, 49.06 s, 18.06 tr. b., 3.42 m/s

  303. Jumping 1 Large Junioři, Jasper: 10/24, 35.53 s, 8.53 tr. b., 4.22 m/s

  304. Jumping 2 Large Junioři, Jasper: 7/24, 43.23 s, 6.23 tr. b., 3.93 m/s

  305. Sekvence 1 Large Junioři, Jasper: Diskvalifikován

  306. Sekvence 2 Large Junioři, Jasper: 3/11, 23.57 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  307. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  308. Ne_agility L, Jasper: 5/39, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  309. Ne_jumping L, Jasper: 4/38, 35.45 s, 0.45 tr. b., 4.2 m/s

  310. Ne_zkoušky LA2, Jasper: 8/14, 50.03 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  311. So_agility L, Jasper: 15/45, 47.08 s, 6.08 tr. b., 3.74 m/s

  312. So_jumping L, Jasper: 5/45, 42.63 s, 6.63 tr. b., 3.78 m/s

  313. So_zkoušky LA2, Jasper: 7/14, 61.63 s, 23.63 tr. b., 2.84 m/s

  314. Domažlice - Jirklovka - Chodské podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2011

  315. 1-LA2 LA2, Jasper: Diskvalifikován

  316. 2-LA2 LA2, Jasper: 4/9, 56.83 s, 8.41 tr. b., 2.85 m/s

  317. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  318. Agility Junioři L, Jasper: 21/27, 68.45 s, 38.45 tr. b., 2.35 m/s

  319. Jumping Junioři L, Jasper: 17/27, 48.64 s, 14.64 tr. b., 3.21 m/s