Dana Svobodová

  1. Číslo: 001331
  2. OSA: GODA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035606 (M), Betyna

    Arrow_down
  2. 018809 (L), Goody Goody Ambra Profesional

    Arrow_down
  3. 041611 (S), A3Ch Bonnie Gold Lenfir

    Arrow_down
  4. 053914 (M), Calimero Zapa Moravia

    Arrow_down
  5. 046915 (S), Ťapka

    Arrow_down
  6. 033918, Beetlejuice Bimblu Eriien

    Arrow_down
  7. 017420 (M), Celestin Bred with love

    Arrow_down
  8. 017520 (L), Agatha Christie Schay County

    Arrow_down
  9. 012324 (L), Quota Deabei

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 19. 05. 2024

  2. 1. Zkouška LA1, Quota Deabei: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA1, Quota Deabei: 6/18, 48.76 s, 20.76 tr. b., 3.08 m/s

  4. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  5. Agility M neděle, Celestin Bred with love: 1/14, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  6. Agility M sobota, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  7. Jumping M neděle, Celestin Bred with love: 3/13, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  8. Jumping M sobota, Celestin Bred with love: 7/18, 31.77 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  9. Zkouška MA3 neděle, Celestin Bred with love: 1/9, 41.31 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  10. Zkouška MA3 sobota, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  11. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  12. QA4 Agility, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  13. QA5 Agility, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  14. QA6 Agility, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  15. QJ4 Jumping, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  16. QJ5 Jumping, Celestin Bred with love: 14/91, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  17. QJ6 Jumping, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  18. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  19. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 3/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  21. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  22. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  24. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  25. QA1 Agility, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  26. QA2 Agility, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  27. QA3 Agility, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  28. QJ1 Jumping, Celestin Bred with love: 46/99, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  29. QJ2 Jumping, Celestin Bred with love: 18/97, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. QJ3 Jumping, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  31. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  32. AGILITY L, Quota Deabei: Diskvalifikován

  33. AGILITY M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  34. JUMPIMG I - L, Quota Deabei: Diskvalifikován

  35. JUMPING II - L, Quota Deabei: Diskvalifikován

  36. JUMPING II - M, Celestin Bred with love: 3/14, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  37. JUMPING I - M, Celestin Bred with love: 5/14, 47.58 s, 7.58 tr. b., 4.08 m/s

  38. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  39. Zkouška A1 - II L, Quota Deabei: 7/12, 46.98 s, 11.98 tr. b., 3.49 m/s

  40. Zkouška A1 - I L, Quota Deabei: 3/12, 50.22 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  41. Zkouška A3 - II M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  42. Zkouška A3 - I M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  44. 1. Zkouška LA1, Quota Deabei: 2/14, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  45. 2. Zkouška LA1, Quota Deabei: Diskvalifikován

  46. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 09. 03. 2024

  47. Zkouška L A1 - I., Quota Deabei: Diskvalifikován

  48. Zkouška L A1 - II., Quota Deabei: Diskvalifikován

  49. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  50. 1. Zkouška LA1, Quota Deabei: Diskvalifikován

  51. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/10, 38.95 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  52. 2. Zkouška LA1, Quota Deabei: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  54. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  55. Agility L, Quota Deabei: 14/37, 54.85 s, 16.85 tr. b., 3.83 m/s

  56. Agility M, Celestin Bred with love: 8/23, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  57. Jumping L, Quota Deabei: Diskvalifikován

  58. Jumping M, Celestin Bred with love: 3/23, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  59. Krátký jumping L, Quota Deabei: 27/37, 35.64 s, 23.64 tr. b., 3.25 m/s

  60. Krátký jumping M, Celestin Bred with love: 5/23, 20.78 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  61. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  62. Jumping 1 L, Quota Deabei: Diskvalifikován

  63. Jumping 2+3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  64. LA1 I, Quota Deabei: Diskvalifikován

  65. LA1 II, Quota Deabei: Diskvalifikován

  66. MA3 I, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  67. MA3 II, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  68. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  69. LA1 I, Quota Deabei: Diskvalifikován

  70. LA1 II, Quota Deabei: Diskvalifikován

  71. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 03. 02. 2024

  72. Zkouška L A1 - I., Quota Deabei: Diskvalifikován

  73. Zkouška L A1 - II., Quota Deabei: Diskvalifikován

  74. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  75. Agility III 400, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  76. Agility II 400, Celestin Bred with love: 14/32, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  77. Agility I 400, Celestin Bred with love: 13/31, 40.0 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  78. Jumping III 400, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  79. Jumping II 400, Celestin Bred with love: 11/32, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  80. Jumping I 400, Celestin Bred with love: 18/31, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  81. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  82. Czech Imp Jump Medium, Celestin Bred with love: 8/30, 25.15 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  83. Jumping 1 - Medium, Celestin Bred with love: 4/31, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  84. Jumping 2 - Medium, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  85. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  86. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 4/10, 51.85 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  88. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  89. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/6, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  90. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  91. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  92. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/5, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  93. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/5, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  94. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  95. Czech Imp Jump Medium, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 - Medium, Celestin Bred with love: 2/27, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  97. Jumping 2 - Medium, Celestin Bred with love: 8/26, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  98. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  99. MA3 I, Celestin Bred with love: 1/8, 44.94 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  100. MA3 II, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  101. MA3 III, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  102. M Jumping I A2+A3, Celestin Bred with love: 2/10, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  103. M Jumping II A2+A3, Celestin Bred with love: 4/9, 44.25 s, 7.25 tr. b., 3.77 m/s

  104. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  105. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE M, Celestin Bred with love: 1/8, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  106. OPEN AGILITY sobota M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  107. OPEN JUMPING neděle M, Celestin Bred with love: 3/12, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  108. OPEN JUMPING sobota M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  109. Zkouška MA3 neděle, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  110. Zkouška MA3 sobota, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  111. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  112. Czech Imp Jump Medium, Celestin Bred with love: 12/27, 22.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  113. Jumping 1 - Medium, Celestin Bred with love: 8/27, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  114. Jumping 2 - Medium, Celestin Bred with love: 11/27, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  115. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  116. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 5/10, 42.96 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  118. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  119. 1. zkouška A3 M, Celestin Bred with love: 1/3, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  120. 2. zkouška A3 M, Celestin Bred with love: 1/3, 35.66 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  121. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  122. Jump M II neděle, Celestin Bred with love: 1/13, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  123. Jump M II sobota, Celestin Bred with love: 1/10, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  124. Jump M I neděle, Celestin Bred with love: 1/13, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  125. Jump M I sobota, Celestin Bred with love: 1/10, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  126. Zkouška MA3 neděle, Celestin Bred with love: 1/3, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  127. Zkouška MA3 sobota, Celestin Bred with love: 3/4, 51.92 s, 11.92 tr. b., 3.79 m/s

  128. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  129. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/5, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  130. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/5, 46.81 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  131. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  132. Agility družstev M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  133. Agility jednotlivci M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  134. Jumping družstev M, Celestin Bred with love: 43/67, 48.89 s, 5.89 tr. b., 4.5 m/s

  135. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  136. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/7, 54.75 s, 6.75 tr. b., 4.02 m/s

  137. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 3/7, 48.4 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  138. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  139. Agility M, Celestin Bred with love: 3/15, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  140. Jumping M, Celestin Bred with love: 6/16, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  141. MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  142. Liberec - Psola srpnové dvojzkoušky, 26. 08. 2023

  143. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/3, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  144. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/3, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  145. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  146. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, Celestin Bred with love: 29/74, 47.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  147. FRIDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, Celestin Bred with love: 17/71, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  148. FRIDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, Celestin Bred with love: 33/74, 30.88 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  149. SATURDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, Celestin Bred with love: 11/70, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  150. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  151. SATURDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, Celestin Bred with love: 18/74, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  152. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  153. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  154. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  155. 1. zkouška A3 M, Celestin Bred with love: 1/3, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  156. 2. zkouška A3 M, Celestin Bred with love: 2/3, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  157. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  158. Agility 1 M, Celestin Bred with love: 27/74, 48.22 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  159. Agility 2 M, Celestin Bred with love: 18/69, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  160. Jumping 1 M, Celestin Bred with love: 28/74, 36.74 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  161. Jumping 2 M, Celestin Bred with love: 30/75, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  162. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  163. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/7, 58.36 s, 13.36 tr. b., 3.77 m/s

  164. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 4/7, 53.01 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  165. Liberec - Psola červnové dvojzkoušky, 10. 06. 2023

  166. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/3, 51.64 s, 10.64 tr. b., 3.56 m/s

  167. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/3, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  168. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  169. Agility 1 M, Celestin Bred with love: 6/72, 47.48 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  170. Agility 2 M, Celestin Bred with love: 27/71, 43.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  171. Jumping 1 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  172. Jumping 2 M, Celestin Bred with love: 33/68, 44.43 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  173. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  174. 1. zkouška A3 M, Celestin Bred with love: 1/7, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  175. 2. zkouška A3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  176. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  177. Agility M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  178. Jumping M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  179. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/5, 40.53 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  180. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  181. Agility Open M, Celestin Bred with love: 3/21, 43.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  182. Jumping Open M, Celestin Bred with love: 10/21, 27.16 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  183. Zkouška A3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  184. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  185. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 3/7, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  186. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  187. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  188. Agility M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  189. Jumping M, Celestin Bred with love: 8/27, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  190. Krátký jumping M, Celestin Bred with love: 7/27, 22.22 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  191. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  192. Jumping 2+3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  193. MA3 I, Celestin Bred with love: 3/15, 51.73 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  194. MA3 II, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  195. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  196. MA3 I, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  197. MA3 II, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  198. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  199. Jumping2+3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  200. MA3 I, Celestin Bred with love: 3/16, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  201. MA3 II, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  202. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  203. MA3 I, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  204. MA3 II, Celestin Bred with love: 2/5, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  205. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  206. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  207. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 3/5, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  208. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  209. Agility FINÁLE M , Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  210. Agility OPEN sobota M, Celestin Bred with love: 4/18, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  211. Jumping M neděle, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  212. Jumping sobota M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  213. Zkouška MA3 sobota, Celestin Bred with love: 3/14, 42.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  214. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  215. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  217. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  218. Agility Open, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  219. Jumping Open, Celestin Bred with love: 2/23, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  220. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  221. Czech Imp Jump Medium, Celestin Bred with love: 8/27, 21.71 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  222. Jumping 1 - Medium, Celestin Bred with love: 5/27, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  223. Jumping 2 - Medium, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  224. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  225. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/7, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  226. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  227. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  228. 1. zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/3, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  229. 2. zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  230. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  231. Jumping M Grešík, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  232. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  233. ZkA. II. MA3, Celestin Bred with love: 3/4, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  234. ZkA. I. MA3, Celestin Bred with love: 1/4, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  235. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  236. ZkA. II. MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  237. ZkA. II. MA3, Celestin Bred with love: 3/11, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  238. ZkA. I. MA2, Calimero Zapa Moravia: 3/4, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  239. ZkA. I. MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  240. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  241. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/6, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  242. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/6, 51.65 s, 5.65 tr. b., 4.12 m/s

  243. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  244. Agility 1 M, Celestin Bred with love: 25/64, 46.79 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  245. Jumping 1 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  246. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  247. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  248. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/9, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  249. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  250. Agility 1 M, Celestin Bred with love: 3/72, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  251. Agility 1 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  252. Agility 2 M, Celestin Bred with love: 27/72, 49.36 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  253. Agility 2 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  254. Jumping 1 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  255. Jumping 1 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  256. Jumping 2 M, Calimero Zapa Moravia: 24/69, 49.16 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  257. Jumping 2 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  258. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  259. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  260. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  261. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  262. 1. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  263. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  264. 2. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 3/4, 58.06 s, 12.06 tr. b., 3.31 m/s

  265. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  266. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  267. QA1 Agility, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  268. QA1 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  269. QA2 Agility, Celestin Bred with love: 11/64, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  270. QA2 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  271. QA3 Agility, Celestin Bred with love: 20/61, 43.27 s, 10.03 tr. b., 5.08 m/s

  272. QJ1 Jumping, Calimero Zapa Moravia: 28/64, 49.6 s, 6.85 tr. b., 4.4 m/s

  273. QJ1 Jumping, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  274. QJ2 Jumping, Calimero Zapa Moravia: 34/62, 52.06 s, 18.45 tr. b., 3.9 m/s

  275. QJ2 Jumping, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  276. QJ3 Jumping, Celestin Bred with love: 15/48, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  277. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  278. Jumping A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: 5/9, 37.15 s, 0.15 tr. b., 4.36 m/s

  279. Jumping A2+A3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  280. 1. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 1/6, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  281. 1. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  282. 2. Zkouška MA3, Celestin Bred with love: 2/6, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  283. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 55.43 s, 10.43 tr. b., 3.9 m/s

  284. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  285. MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  286. MA3 II., Celestin Bred with love: 4/7, 46.59 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  287. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  288. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  289. Agility M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  290. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 7/17, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  291. Jumping M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  292. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  293. ZkA. II. MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/18, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  294. ZkA. II. MA3, Celestin Bred with love: 3/18, 53.73 s, 15.73 tr. b., 3.54 m/s

  295. ZkA. I. MA3, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  296. ZkA. I. MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  297. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  298. Jumping III. M, Calimero Zapa Moravia: 5/15, 44.25 s, 0.25 tr. b., 3.86 m/s

  299. Jumping III. M, Celestin Bred with love: 6/15, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  300. Jumping II. M, Celestin Bred with love: 1/15, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  301. Jumping II. M, Calimero Zapa Moravia: 8/15, 46.59 s, 14.59 tr. b., 3.54 m/s

  302. Jumping I. M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  303. Jumping I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  304. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  305. FINÁLE M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  306. neděle Jumping2+3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  307. neděle MA2, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  308. Sobota Jumping2+3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  309. sobota MA2 I, Celestin Bred with love: 1/4, 42.91 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  310. sobota MA2 II, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  311. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  312. Pátek MA2 I., Celestin Bred with love: 2/3, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  313. Pátek MA2 II., Celestin Bred with love: 2/3, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  314. Sobota Jumping2+3 M, Celestin Bred with love: 7/16, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  315. Sobota MA2 I., Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  316. Sobota MA2 II., Celestin Bred with love: 2/5, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  317. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  318. Jumping 2+3 M, Calimero Zapa Moravia: 3/21, 49.22 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  319. Jumping 2+3 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  320. MA2 I, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  321. MA2 II, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  322. MA2 So I, Celestin Bred with love: 2/7, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  323. MA2 So I, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  324. MA2 So II, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  325. MA2 So II, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  326. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  327. Agility Open M, Celestin Bred with love: 7/15, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  328. Agility Open M, Calimero Zapa Moravia: 11/15, 49.84 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  329. Jumping M, Celestin Bred with love: 9/15, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  330. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  331. Jumping M neděle , Celestin Bred with love: 4/14, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  332. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 3/4, 50.66 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  333. Zkouška MA2, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  334. Zkouška MA2 neděle , Celestin Bred with love: 3/3, 50.36 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  335. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  336. III. jumpng M, Celestin Bred with love: 7/22, 22.9 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  337. III. jumpng M, Calimero Zapa Moravia: 10/22, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  338. III. zkouška A2 M, Celestin Bred with love: 2/7, 48.31 s, 7.31 tr. b., 3.5 m/s

  339. III. zkouška A2 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  340. II. jumping M, Calimero Zapa Moravia: 6/22, 35.22 s, 1.22 tr. b., 4.26 m/s

  341. II. jumping M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  342. II. zkouška A2 M, Celestin Bred with love: 2/7, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  343. II. zkouška A2 M, Calimero Zapa Moravia: 4/7, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  344. I. jumping M, Celestin Bred with love: 14/22, 31.82 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  345. I. jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  346. IV. zkouška A2 M, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  347. IV. zkouška A2 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  348. I. zkouška A2 M, Celestin Bred with love: 2/7, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  349. I. zkouška A2 M, Calimero Zapa Moravia: 4/7, 50.95 s, 8.95 tr. b., 3.43 m/s

  350. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  351. 1. Zkouška MA2, Celestin Bred with love: 1/7, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  352. 1. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  353. 2. Zkouška MA2, Celestin Bred with love: 1/7, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  354. 2. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  355. 3. Zkouška MA2, Celestin Bred with love: 2/7, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  356. 3. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 4/7, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  357. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  358. 1. Agility M, Celestin Bred with love: 2/12, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  359. 1. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 4/12, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  360. 1. Jumping M, Celestin Bred with love: 1/12, 25.15 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  361. 1. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 7/12, 32.7 s, 7.7 tr. b., 4.22 m/s

  362. 2. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 3/12, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  363. 2. Agility M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  364. 2. Jumping M, Celestin Bred with love: 6/12, 29.88 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  365. 2. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 7/12, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  366. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  367. 1. Zkouška MA2, Celestin Bred with love: 2/6, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  368. 2. Zkouška MA2, Celestin Bred with love: 2/6, 48.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  369. 3. Zkouška MA2, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  370. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  371. MA2 I., Calimero Zapa Moravia: 1/6, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  372. MA2 I., Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  373. MA2 II., Calimero Zapa Moravia: 3/6, 58.6 s, 10.6 tr. b., 3.34 m/s

  374. MA2 II., Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  375. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  376. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M, Calimero Zapa Moravia: 6/24, 51.46 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  377. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  378. Jumping FirstAnimal M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  379. Jumping FirstAnimal M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  380. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. M, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  381. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  382. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  383. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, Celestin Bred with love: 11/19, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  384. Agility Spokojenypes.cz M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  385. Jelení Jumping Short M, Celestin Bred with love: 3/21, 20.14 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  386. PetExpert Jumping M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  387. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  388. 1. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: 2/7, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  389. 2. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: 4/7, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  390. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  391. 1. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: 1/6, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  392. 1. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 55.73 s, 14.73 tr. b., 3.14 m/s

  393. 1. Zkouška MLA1, Agatha Christie Schay County: 6/10, 30.69 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  394. 2. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: 1/6, 53.51 s, 22.51 tr. b., 2.99 m/s

  395. 2. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 2/3, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  396. 2. Zkouška MLA1, Agatha Christie Schay County: Diskvalifikován

  397. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  398. Agility M, Celestin Bred with love: 4/31, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  399. Jumping M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  400. Zkouška A1 M, Celestin Bred with love: 2/13, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  401. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  402. Agility M, Celestin Bred with love: 1/12, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  403. Jumping M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  404. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  405. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  406. agility open M, Celestin Bred with love: 6/15, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  407. Jumping open M, Celestin Bred with love: 3/15, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  408. Zkouška A1 M, Celestin Bred with love: 2/4, 33.33 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  409. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  410. dr.A1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  411. pr.A1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  412. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  413. agility open M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  414. Jumping open M, Celestin Bred with love: 1/14, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  415. Zkouška A1 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  416. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  417. Open AGI M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  418. Open JUMP M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  419. Zkouška A1 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  420. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  421. 1. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  422. 2. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  423. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  424. Agility 1 ML, Agatha Christie Schay County: 5/11, 42.54 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  425. Agility 2 ML, Agatha Christie Schay County: Diskvalifikován

  426. Finále ML, Agatha Christie Schay County: 7/8, 39.13 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  427. Jumping 1 ML, Agatha Christie Schay County: Diskvalifikován

  428. Jumping 2 ML, Agatha Christie Schay County: 6/10, 39.05 s, 30.0 tr. b., 4.48 m/s

  429. Zkouška MLA1, Agatha Christie Schay County: 1/3, 42.54 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  430. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  431. II. zkouška ML1, Agatha Christie Schay County: 7/9, 43.15 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  432. I. zkouška ML1, Agatha Christie Schay County: 1/9, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  433. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  434. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 5/26, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  435. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 12/27, 40.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  436. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  437. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  438. Agility Open, Calimero Zapa Moravia: 30/65, 47.37 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  439. Agility Squads as Individual, Calimero Zapa Moravia: 33/69, 50.68 s, 9.68 tr. b., 3.67 m/s

  440. Jumping Open, Calimero Zapa Moravia: 26/69, 41.08 s, 4.08 tr. b., 4.04 m/s

  441. Jumping Squads as Individual, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  442. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  443. Ne. - Agility II. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  444. Ne. - Jumping II. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  445. So. - Agility I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  446. So. - Jumping I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  447. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  448. Jumping MA2+MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  449. 1.Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  450. 2.Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  451. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  452. Agility MA, Calimero Zapa Moravia: 3/23, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  453. Jumping MA, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  454. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/11, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  455. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  456. Tuneliáda L, Goody Goody Ambra Profesional: 10/13, 41.65 s, 6.65 tr. b., 3.82 m/s

  457. Tuneliáda M, Calimero Zapa Moravia: 2/5, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  458. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/1, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  459. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  460. Jumping 1 M, Calimero Zapa Moravia: 2/10, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  461. Jumping2 M, Calimero Zapa Moravia: 2/10, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  462. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  463. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  464. Agility I, Calimero Zapa Moravia: 23/88, 45.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  465. Agility II, Calimero Zapa Moravia: 15/84, 44.72 s, 0.72 tr. b., 4.29 m/s

  466. Jumping I, Calimero Zapa Moravia: 43/87, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  467. Jumping II, Calimero Zapa Moravia: 24/87, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  468. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  469. Zkouška MA3 I, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  470. Zkouška MA3 II, Calimero Zapa Moravia: 2/6, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  471. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  472. 1. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  473. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  474. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  475. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 4/8, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  476. MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  477. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  478. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  479. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  480. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  481. 1. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  482. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 6/12, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  483. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  484. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  485. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  486. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  487. Agility klubů M, Calimero Zapa Moravia: 5/17, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  488. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  489. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  490. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  491. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  492. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/8, 47.72 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  493. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  494. Tuneliada L, Goody Goody Ambra Profesional: 6/15, 38.27 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  495. Tuneliada M, Calimero Zapa Moravia: 2/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  496. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  497. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  498. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  499. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/11, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  500. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  501. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  502. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  503. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  504. 1.ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/7, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  505. 2.ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 5/7, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  506. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  507. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  508. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 7/19, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  509. Zkoušky MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  510. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  511. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 2/24, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  512. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 6/24, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  513. Zkouška - MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  514. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  515. 1. Zka - MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  516. 2. Zka - MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  517. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  518. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  519. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  520. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  521. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  522. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  523. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  524. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  525. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  526. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  527. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  528. 3. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  529. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  530. 1. Zk MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  531. 2. Zk MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/6, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  532. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  533. Speed&Power hra M, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 13.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  534. Tunelovo-barelový běh M, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  535. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 8/18, 33.92 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  536. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  537. Zkouška SA2, Ťapka: 2/7, 43.63 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  538. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  539. Jumping - Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  540. 1. Zka - MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/8, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  541. 2. Zka - MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/8, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  542. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  543. 1.zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  544. 2.zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  545. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  546. Agility I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  547. Jumping II. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  548. Jumping I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  549. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  550. Speed&Power hra LV, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  551. Speed&Power hra M, Calimero Zapa Moravia: 5/10, 22.44 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  552. Speed&Power hra S, Ťapka: Diskvalifikován

  553. Tunelovo-barelový běh LV, Goody Goody Ambra Profesional: 2/2, 34.28 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  554. Tunelovo-barelový běh M, Calimero Zapa Moravia: 2/10, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  555. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 6/14, 32.39 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  556. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/1, 53.47 s, 6.47 tr. b., 3.68 m/s

  557. Zkouška SA2, Ťapka: 1/5, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  558. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  559. Speed&Power hra LV, Goody Goody Ambra Profesional: 2/2, 15.7 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  560. Speed&Power hra M, Calimero Zapa Moravia: 1/5, 15.38 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  561. Tunelovo-barelový běh LV, Goody Goody Ambra Profesional: 1/2, 30.97 s, 2.97 tr. b., 4.2 m/s

  562. Tunelovo-barelový běh M, Calimero Zapa Moravia: 1/5, 31.73 s, 3.73 tr. b., 4.1 m/s

  563. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/1, 47.32 s, 8.32 tr. b., 3.34 m/s

  564. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  565. QA1 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  566. QA2 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  567. QA3 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  568. QJ1 jumping, Calimero Zapa Moravia: 20/58, 39.09 s, 0.09 tr. b., 4.27 m/s

  569. QJ2 jumping, Calimero Zapa Moravia: 20/58, 44.32 s, 2.32 tr. b., 4.4 m/s

  570. QJ3 jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  571. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  572. Agility Trial, Calimero Zapa Moravia: 2/3, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  573. Jumping Trial, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  574. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  575. Agility_, Calimero Zapa Moravia: 3/19, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  576. Jumping_, Calimero Zapa Moravia: 6/19, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  577. Zkouška - MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  578. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  579. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 3/13, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  580. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  581. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  582. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  583. I Agility Open, Calimero Zapa Moravia: 9/69, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  584. II Agility Open, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  585. II Jumping Open, Calimero Zapa Moravia: 22/66, 38.32 s, 0.32 tr. b., 4.25 m/s

  586. I Jumping Open, Calimero Zapa Moravia: 24/69, 42.8 s, 0.8 tr. b., 4.11 m/s

  587. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  588. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 46.99 s, 0.99 tr. b., 3.85 m/s

  589. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 45.22 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  590. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  591. Agility, Calimero Zapa Moravia: 4/30, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  592. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  593. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 5/30, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  594. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 13/31, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  595. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  596. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  597. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/10, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  598. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  599. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  600. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  601. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  602. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/10, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  603. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  604. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  605. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  606. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  607. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  608. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  609. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  610. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  611. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  612. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  613. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  614. Agility_, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  615. Jumping_, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  616. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  617. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/9, 43.25 s, 2.25 tr. b., 3.82 m/s

  618. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  619. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  620. II. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/5, 36.34 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  621. I. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/5, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  622. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  623. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 51.16 s, 18.16 tr. b., 3.38 m/s

  624. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 43.41 s, 6.41 tr. b., 3.43 m/s

  625. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  626. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 10/23, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  627. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 5/23, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  628. Zkouška - MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/9, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  629. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  630. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/5, 50.15 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  631. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  632. Agility So - MA, Calimero Zapa Moravia: 8/23, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  633. Jumping So - MA, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  634. Zka So - MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  635. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  636. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  637. Hra L, Goody Goody Ambra Profesional: 11/18, 17.71 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  638. Hra M, Calimero Zapa Moravia: 8/10, 18.57 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  639. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  640. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  641. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  642. Agility NE M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  643. Agility So M, Calimero Zapa Moravia: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  644. Finále M, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 42.06 s, 6.06 tr. b., 4.18 m/s

  645. Jumping NE M, Calimero Zapa Moravia: 1/11, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  646. Jumping So M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  647. Zkouška So MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/4, 46.57 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  648. Zkoušky NE MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  649. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  650. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  651. Hra M, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 17.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  652. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  653. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  654. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  655. Agility - Ne, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  656. Agility - So, Calimero Zapa Moravia: 24/53, 50.44 s, 24.44 tr. b., 3.23 m/s

  657. Jumping - Ne, Calimero Zapa Moravia: 35/52, 46.77 s, 13.77 tr. b., 3.4 m/s

  658. Jumping - So, Ťapka: Diskvalifikován

  659. Jumping - So, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  660. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  661. QA4 agility, Ťapka: Diskvalifikován

  662. QA4 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  663. QA5 agility, Calimero Zapa Moravia: 18/49, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.64 m/s

  664. QA6 agility, Ťapka: 6/56, 47.19 s, 2.19 tr. b., 4.13 m/s

  665. QA6 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  666. QJ4 jumping, Calimero Zapa Moravia: 20/48, 38.5 s, 3.5 tr. b., 3.79 m/s

  667. QJ5 jumping, Calimero Zapa Moravia: 21/49, 40.78 s, 1.78 tr. b., 3.92 m/s

  668. QJ5 jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  669. QJ6 jumping, Calimero Zapa Moravia: 21/49, 37.73 s, 0.73 tr. b., 4.13 m/s

  670. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  671. QA1 agility, Ťapka: Diskvalifikován

  672. QA1 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  673. QA2 agility, Ťapka: 19/64, 46.54 s, 1.54 tr. b., 4.23 m/s

  674. QA2 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  675. QA3 agility, Ťapka: 28/68, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  676. QA3 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  677. QJ1 jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  678. QJ1 jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  679. QJ2 jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  680. QJ2 jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  681. QJ3 jumping, Ťapka: 28/66, 44.38 s, 6.38 tr. b., 3.65 m/s

  682. QJ3 jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  683. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  684. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 1/7, 43.06 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  685. Agility S, Ťapka: 4/8, 42.26 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  686. Hra M, Calimero Zapa Moravia: 4/6, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  687. Hra S, Ťapka: 11/16, 26.47 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  688. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  689. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  690. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  691. Zkouška SA2, Ťapka: 1/4, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  692. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  693. AGI Kategorie A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  694. AGI Kategorie A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  695. AGI Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 1/9, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  696. AGI Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 7/10, 38.9 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  697. JUMP Kategorie A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: 4/6, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  698. JUMP Kategorie A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  699. JUMP Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 6/11, 47.16 s, 7.16 tr. b., 3.6 m/s

  700. JUMP Kategorie A2+A3 S, Ťapka: Diskvalifikován

  701. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  702. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  703. Zkouška SA2, Ťapka: 3/4, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  704. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  705. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  706. Agility - Medium, Calimero Zapa Moravia: 3/22, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  707. Agility - Small, Ťapka: 14/32, 43.33 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  708. Jumping - Medium, Calimero Zapa Moravia: 10/23, 39.41 s, 5.41 tr. b., 3.93 m/s

  709. Jumping - Small, Ťapka: 5/32, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  710. ZkA - MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  711. ZkA - SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  712. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  713. Agility 1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  714. Agility 1, Ťapka: Diskvalifikován

  715. Agility 2, Ťapka: Diskvalifikován

  716. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  717. Jumping 1, Calimero Zapa Moravia: 28/50, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  718. Jumping 1, Ťapka: Diskvalifikován

  719. Jumping 2, Ťapka: Diskvalifikován

  720. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  721. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  722. Agility Trial I, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  723. Agility Trial I, Ťapka: Diskvalifikován

  724. Jumping Trial I, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  725. Jumping Trial I, Ťapka: Diskvalifikován

  726. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  727. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 6/9, 53.26 s, 19.26 tr. b., 3.57 m/s

  728. 1. ZK SA2, Ťapka: 6/12, 52.94 s, 12.94 tr. b., 3.55 m/s

  729. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/9, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  730. 2. ZK SA2, Ťapka: 3/12, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  731. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  732. Agility, Calimero Zapa Moravia: 9/22, 59.63 s, 18.63 tr. b., 3.02 m/s

  733. Agility, Calimero Zapa Moravia: 12/22, 59.65 s, 25.65 tr. b., 3.1 m/s

  734. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  735. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  736. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 8/22, 44.18 s, 4.18 tr. b., 3.44 m/s

  737. Jumping, Ťapka: 13/25, 52.99 s, 22.99 tr. b., 2.94 m/s

  738. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  739. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  740. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  741. Zkouška SA2, Ťapka: 1/5, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  742. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  743. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  744. 1. ZK SA2, Ťapka: 4/8, 42.63 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  745. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  746. 2. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  747. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  748. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  749. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  750. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 8/19, 51.55 s, 12.55 tr. b., 3.3 m/s

  751. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  752. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  753. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  754. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  755. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  756. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  757. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  758. 2. ZK SA2, Ťapka: 6/11, 57.47 s, 24.47 tr. b., 2.52 m/s

  759. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  760. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  761. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  762. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 5/22, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  763. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  764. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  765. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  766. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  767. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  768. 1. zkouška SA2, Ťapka: 2/12, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  769. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  770. 2. zkouška SA2, Ťapka: 6/12, 45.1 s, 12.1 tr. b., 3.77 m/s

  771. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  772. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  773. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  774. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.24 m/s

  775. 2. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  776. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  777. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  778. Agility S, Ťapka: Diskvalifikován

  779. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 6/13, 37.96 s, 11.96 tr. b., 3.19 m/s

  780. Jumping S, Ťapka: 5/13, 32.04 s, 1.04 tr. b., 3.78 m/s

  781. Ne-zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  782. Ne-zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  783. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 62.65 s, 31.65 tr. b., 2.84 m/s

  784. 1. zkouška SA2, Ťapka: 3/7, 43.26 s, 12.26 tr. b., 3.56 m/s

  785. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/8, 45.69 s, 1.69 tr. b., 3.66 m/s

  786. 2. zkouška SA2, Ťapka: 1/7, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  787. 3. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/8, 52.03 s, 19.03 tr. b., 3.09 m/s

  788. 3. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  789. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  790. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 47.3 s, 12.3 tr. b., 3.28 m/s

  791. 1. ZK SA2, Ťapka: 6/20, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  792. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/4, 44.73 s, 6.73 tr. b., 3.71 m/s

  793. 2. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  794. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  795. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  796. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  797. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  798. 2. ZK SA2, Ťapka: 2/5, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  799. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  800. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  801. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  802. 1. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  803. 1. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  804. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 42.98 s, 3.98 tr. b., 3.51 m/s

  805. 2. Zkouška SA2, Ťapka: 2/7, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  806. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  807. QA5 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  808. QA5 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  809. QA6 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  810. QA6 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  811. QJ5 Jumping, Ťapka: 34/96, 40.78 s, 9.78 tr. b., 3.68 m/s

  812. QJ5 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  813. QJ6 Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  814. QJ6 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  815. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  816. I Agility, Calimero Zapa Moravia: 6/13, 55.04 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  817. I Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  818. II Agility, Ťapka: 7/13, 58.43 s, 23.43 tr. b., 3.08 m/s

  819. II Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  820. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  821. QA3 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  822. QA3 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  823. QA4 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  824. QA4 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  825. QJ3 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  826. QJ3 Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  827. QJ4 Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  828. QJ4 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  829. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  830. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  831. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  832. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  833. ZkA, Calimero Zapa Moravia: 1/5, 45.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  834. ZkA, Ťapka: Diskvalifikován

  835. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  836. Agility II Large, Ťapka: Diskvalifikován

  837. Agility II Medium, Calimero Zapa Moravia: 7/28, 40.95 s, 1.95 tr. b., 3.91 m/s

  838. Agility II Small, Ťapka: Diskvalifikován

  839. Agility I Medium, Calimero Zapa Moravia: 17/29, 51.23 s, 18.23 tr. b., 3.12 m/s

  840. Agility I Small, Ťapka: 43/61, 58.34 s, 28.34 tr. b., 2.74 m/s

  841. Jumping III Large, Ťapka: 13/25, 38.33 s, 11.33 tr. b., 3.86 m/s

  842. Jumping III Medium, Calimero Zapa Moravia: 17/28, 47.94 s, 8.94 tr. b., 3.09 m/s

  843. Jumping III Small, Ťapka: Diskvalifikován

  844. Jumping II Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  845. Jumping II Small, Ťapka: Diskvalifikován

  846. Jumping I Medium, Calimero Zapa Moravia: 18/28, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  847. Jumping I Small, Ťapka: Diskvalifikován

  848. MR pudlů (medium) - 2.kolo, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  849. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  850. QA1 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  851. QA1 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  852. QA2 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  853. QA2 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  854. QJ1 Jumping, Calimero Zapa Moravia: 24/88, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  855. QJ1 Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  856. QJ2 Jumping, Ťapka: 53/109, 45.83 s, 23.83 tr. b., 3.51 m/s

  857. QJ2 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  858. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  859. Agility I, Calimero Zapa Moravia: 4/11, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  860. Agility I, Ťapka: Diskvalifikován

  861. Agility II, Ťapka: 8/15, 55.3 s, 7.3 tr. b., 3.44 m/s

  862. Agility II, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  863. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  864. Agility, Calimero Zapa Moravia: 1/19, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  865. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  866. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 4/19, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  867. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  868. ZkA, Ťapka: 5/10, 38.39 s, 10.39 tr. b., 3.83 m/s

  869. ZkA, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  870. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  871. Tunelový běh M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  872. Tunelový běh S, Ťapka: 10/21, 29.18 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  873. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  874. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  875. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  876. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  877. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  878. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  879. 2. ZK SA2, Ťapka: 2/8, 50.73 s, 1.73 tr. b., 3.49 m/s

  880. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  881. Agility, Ťapka: 7/29, 49.51 s, 1.51 tr. b., 3.64 m/s

  882. Agility, Calimero Zapa Moravia: 20/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  883. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: 14/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  884. Agility 2, Ťapka: 22/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  885. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 6/21, 44.61 s, 2.61 tr. b., 4.03 m/s

  886. Jumping, Ťapka: 8/29, 45.97 s, 3.97 tr. b., 3.92 m/s

  887. Jumping 2, Ťapka: 11/28, 52.43 s, 19.43 tr. b., 3.28 m/s

  888. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: 17/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  889. Zkouška, Calimero Zapa Moravia: 2/9, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  890. Zkouška, Ťapka: 6/11, 47.66 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  891. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  892. Agility Open M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  893. Agility Open S, Ťapka: 7/15, 44.85 s, 5.85 tr. b., 3.3 m/s

  894. Finále S, Ťapka: Diskvalifikován

  895. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  896. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  897. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  898. Zkouska IV MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  899. Zkouska IV SA2, Ťapka: 3/8, 49.44 s, 1.44 tr. b., 3.72 m/s

  900. Zkouska VI MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  901. Zkouska VI SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  902. Zkouska V MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/8, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  903. Zkouska V SA2, Ťapka: 2/8, 57.37 s, 13.37 tr. b., 3.36 m/s

  904. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  905. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  906. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  907. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  908. 2. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  909. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  910. Agility, Calimero Zapa Moravia: 8/23, 46.99 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  911. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 9/23, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  912. Zkouška, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  913. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  914. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  915. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 3/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  916. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  917. 5.prorubská, Ťapka: Diskvalifikován

  918. 5.prorubská, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  919. 6.prorubská, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  920. 6.prorubská, Ťapka: Diskvalifikován

  921. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  922. ZkA 1 Ne, Calimero Zapa Moravia: 9/9, 48.55 s, 14.55 tr. b., 3.19 m/s

  923. ZkA 1 Ne, Ťapka: Diskvalifikován

  924. ZkA 2 Ne, Calimero Zapa Moravia: 2/9, 35.11 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  925. ZkA 2 Ne, Ťapka: 9/9, 58.03 s, 35.03 tr. b., 2.34 m/s

  926. ZkA 3 Ne, Calimero Zapa Moravia: 4/9, 37.8 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  927. ZkA 3 Ne, Ťapka: Diskvalifikován

  928. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  929. agility, Ťapka: 16/34, 44.15 s, 12.15 tr. b., 3.92 m/s

  930. agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  931. jumping, Ťapka: 5/34, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  932. jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  933. zkouška, Ťapka: 2/5, 30.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  934. zkouška, Calimero Zapa Moravia: 5/11, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  935. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  936. Czech Imp Jump Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  937. Jumping 1 Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  938. Jumping 2 Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  939. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  940. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  941. 1. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  942. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  943. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  944. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  945. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  946. 1. ZK SA1, Ťapka: 1/7, 43.65 s, 6.65 tr. b., 3.62 m/s

  947. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  948. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  949. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  950. Tunelový běh M, Calimero Zapa Moravia: 4/16, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  951. Tunelový běh S, Ťapka: Diskvalifikován

  952. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 44.16 s, 0.16 tr. b., 3.76 m/s

  953. ZK SA1, Ťapka: 5/8, 53.5 s, 33.5 tr. b., 2.6 m/s

  954. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  955. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 45.39 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  956. 1. ZK SA1, Ťapka: 1/7, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  957. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  958. 2. ZK SA1, Ťapka: 2/7, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  959. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  960. AGILITY, Ťapka: Diskvalifikován

  961. AGILITY, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  962. JUMPING, Calimero Zapa Moravia: 9/15, 42.96 s, 13.96 tr. b., 3.47 m/s

  963. JUMPING, Ťapka: 19/32, 41.9 s, 12.9 tr. b., 3.56 m/s

  964. MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  965. SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  966. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  967. Agility 1, Calimero Zapa Moravia: 3/9, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  968. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  969. Finále, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  970. Jumping 1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  971. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  972. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  973. 1.ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  974. 1. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  975. 2.ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 2/2, 60.01 s, 21.01 tr. b., 2.38 m/s

  976. 2.ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  977. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  978. Agility So, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  979. Jumping So, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  980. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  981. Agility, Calimero Zapa Moravia: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  982. Agility II Open, Calimero Zapa Moravia: 33/67, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.52 m/s

  983. Agility I Open, Calimero Zapa Moravia: 28/71, 43.9 s, 9.9 tr. b., 3.74 m/s

  984. Jumping II Open, Calimero Zapa Moravia: 28/68, 39.8 s, 1.8 tr. b., 3.64 m/s

  985. Jumping I Open, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  986. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  987. Agility Open II Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  988. Agility Open I Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  989. Jumping IV, MR-pudl M, Calimero Zapa Moravia: 7/10, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.13 m/s

  990. Jumping Open III Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  991. Jumping Open II Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  992. Jumping Open I Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  993. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  994. Agility 1, Calimero Zapa Moravia: 22/62, 59.61 s, 21.61 tr. b., 3.12 m/s

  995. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  996. Finále, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  997. Jumping 1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  998. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  999. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1000. Zkouška 1, Calimero Zapa Moravia: 10/13, 41.62 s, 11.62 tr. b., 3.15 m/s

  1001. Zkouška 2, Calimero Zapa Moravia: 1/13, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1002. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  1003. 1. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1004. 2. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1005. 3. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1006. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  1007. 1. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: 5/10, 54.72 s, 15.72 tr. b., 2.56 m/s

  1008. 2. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1009. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1010. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1011. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1012. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 8/19, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  1013. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1014. Zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1015. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  1016. 1. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 50.88 s, 23.88 tr. b., 2.57 m/s

  1017. 2. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 46.67 s, 14.67 tr. b., 2.79 m/s

  1018. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  1019. 1.ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1020. 2. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1021. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1022. Agility, Calimero Zapa Moravia: 7/19, 54.95 s, 23.95 tr. b., 3.06 m/s

  1023. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 12/19, 54.12 s, 29.12 tr. b., 2.62 m/s

  1024. Zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 37.64 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  1025. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  1026. ZkA II MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 55.5 s, 19.5 tr. b., 2.88 m/s

  1027. ZkA I MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1028. ZkA NE II MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1029. ZkA NE I MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1030. ZkJ MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1031. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  1032. 1. zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 4/7, 28.53 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1033. 2. zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 6/7, 58.94 s, 27.94 tr. b., 1.97 m/s

  1034. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  1035. Agility MA sobota, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1036. Jumping MA neděle, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1037. Jumping MA sobota, Calimero Zapa Moravia: 10/24, 44.36 s, 9.36 tr. b., 3.65 m/s

  1038. Zkoušky MA1 neděle, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  1039. Zkoušky MA1 sobota, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 41.25 s, 0.25 tr. b., 3.54 m/s

  1040. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  1041. Zka ne1, Goody Goody Ambra Profesional: 4/9, 41.92 s, 30.0 tr. b., 3.77 m/s

  1042. Zka ne2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1043. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  1044. Zka so1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1045. Zka so2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1046. Zka so3, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1047. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  1048. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 11/37, 32.75 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  1049. Zkouška LA3, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1050. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1051. 1. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 2/19, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1052. 2. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1053. 3. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 11/19, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1054. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1055. Ne-1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1056. Ne-2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1057. So-1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1058. So-2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1059. So-3, Goody Goody Ambra Profesional: 6/22, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1060. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  1061. Zkouška 1 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 1/14, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1062. Zkouška 2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1063. Zkouška 3 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1064. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  1065. 1. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 5/16, 38.71 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  1066. 2. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 5/16, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1067. 3. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 4/14, 36.13 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  1068. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1069. AGILITY-L, Goody Goody Ambra Profesional: 1/46, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1070. AGILITY-VETERAN, Betyna: Diskvalifikován

  1071. JUMPING-L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1072. JUMPING-L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1073. JUMPING-VETERAN, Betyna: 3/5, 70.13 s, 10.13 tr. b., 2.55 m/s

  1074. JUMPING-VETERAN, Betyna: 4/6, 70.09 s, 30.09 tr. b., 2.57 m/s

  1075. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1076. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1077. Velké finále LA neděle, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1078. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1079. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Goody Goody Ambra Profesional: 50/113, 38.13 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  1080. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Goody Goody Ambra Profesional: 56/121, 36.19 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  1081. Power a Speed - Hra A2/A3, Goody Goody Ambra Profesional: 39/100, 21.92 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  1082. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1083. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1084. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1085. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1086. Agility, Goody Goody Ambra Profesional: 26/82, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  1087. Agility, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1088. Jumping, Goody Goody Ambra Profesional: 30/84, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1089. Jumping , Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1090. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 10/30, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1091. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1092. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  1093. Agility sobota L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1094. Jumping neděle L, Goody Goody Ambra Profesional: 15/43, 38.19 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  1095. Jumping sobota L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1096. zkouška neděle LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 3/16, 32.19 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1097. Zkouška sobota LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1098. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  1099. zkouška LA2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1100. 2. zkouška LA2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 10/29, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  1101. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1102. Agility 1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1103. Agility 2, Goody Goody Ambra Profesional: 34/85, 39.88 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  1104. Jumping 1, Goody Goody Ambra Profesional: 37/90, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1105. Jumping 2, Goody Goody Ambra Profesional: 60/85, 34.08 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  1106. Zkouška, Goody Goody Ambra Profesional: 14/33, 36.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  1107. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  1108. Agility open L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1109. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 13/28, 40.57 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1110. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1111. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1112. Zkouška 1 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1113. Zkouška 2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 8/12, 36.98 s, 12.98 tr. b., 3.95 m/s

  1114. Zkouška 3 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1115. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1116. Agility - neděle L, Goody Goody Ambra Profesional: 10/26, 37.94 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  1117. Agility - neděle M, Betyna: 8/9, 63.18 s, 28.18 tr. b., 2.25 m/s

  1118. Agility - sobota L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1119. Agility - sobota M, Betyna: 6/11, 56.56 s, 12.56 tr. b., 2.49 m/s

  1120. Finále L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1121. Finále M, Betyna: Diskvalifikován

  1122. Jumping - neděle L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1123. Jumping - neděle M, Betyna: Diskvalifikován

  1124. Jumping - sobota L, Goody Goody Ambra Profesional: 13/28, 30.74 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1125. Jumping - sobota M, Betyna: 7/11, 47.28 s, 12.28 tr. b., 2.86 m/s

  1126. Zkouška So LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 5/10, 31.99 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  1127. Zkouška So MA2, Betyna: 1/3, 53.23 s, 7.23 tr. b., 2.69 m/s

  1128. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1129. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1130. Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  1131. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 21/40, 25.44 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  1132. Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  1133. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1134. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  1135. Zkouška1 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1136. Zkouška2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1137. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1138. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1139. Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  1140. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1141. Jumping M, Betyna: 8/9, 46.28 s, 14.28 tr. b., 2.98 m/s

  1142. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2013, 11. 01. 2013

  1143. Zkouška1 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1144. Zkouška2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1145. Mikulov - Podpálavská drkotačka II., 15. 12. 2012

  1146. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1147. Agility M, Betyna: 12/21, 63.03 s, 39.03 tr. b., 2.3 m/s

  1148. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1149. Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  1150. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1151. Zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1152. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  1153. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 20/33, 42.29 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1154. Jumping I-denní L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1155. Jumping II-noční L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1156. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 12/34, 32.98 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1157. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 5/11, 40.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1158. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1159. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  1160. Agility, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1161. Jumping, Goody Goody Ambra Profesional: 10/22, 38.74 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  1162. ZkA, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1163. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  1164. 1. Zkouška, Goody Goody Ambra Profesional: 1/10, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1165. 2. Zkouška, Goody Goody Ambra Profesional: 6/10, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1166. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1167. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 31/88, 39.87 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  1168. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1169. Power & Speed A2/A3 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1170. Speciální závod Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 13/136, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1171. Speciální závod Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1172. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 33/82, 36.36 s, 25.0 tr. b., 5.09 m/s

  1173. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1174. Agility 1 L, Goody Goody Ambra Profesional: 33/79, 48.98 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  1175. Agility 2 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1176. Jumping 1 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1177. Jumping 2 L, Goody Goody Ambra Profesional: 54/79, 37.03 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  1178. Jumping 3 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1179. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1180. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 11/34, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1181. Finále Čebínský král L, Goody Goody Ambra Profesional: 12/20, 46.47 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  1182. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 2/34, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1183. Jumping neděle L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1184. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1185. Zkouška neděle LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1186. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  1187. 1.zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 8/12, 38.08 s, 16.08 tr. b., 3.57 m/s

  1188. 2.zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1189. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1190. AGILITY I, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1191. AGILITY II, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1192. JUMPING I, Goody Goody Ambra Profesional: 49/109, 40.59 s, 16.59 tr. b., 4.34 m/s

  1193. JUMPING II, Goody Goody Ambra Profesional: 62/124, 39.86 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  1194. JUMPING III, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1195. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  1196. Agility CACAg L, Goody Goody Ambra Profesional: 8/46, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1197. Jumping 1 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1198. Jumping 2 CACAg L, Goody Goody Ambra Profesional: 22/37, 38.9 s, 30.0 tr. b., 5.06 m/s

  1199. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  1200. Zkouška II. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1201. Zkouška II. MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1202. Zkouška I. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1203. Zkouška I. MA2, Betyna: 1/6, 57.94 s, 9.94 tr. b., 3.09 m/s

  1204. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  1205. Agility II L, Goody Goody Ambra Profesional: 12/35, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1206. Agility I L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1207. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 20/39, 43.85 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  1208. Jumping II L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1209. Jumping I L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1210. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 12/36, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1211. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  1212. Ne_agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 19/39, 44.87 s, 25.0 tr. b., 4.12 m/s

  1213. Ne_agility M, Betyna: 5/15, 57.68 s, 17.68 tr. b., 3.21 m/s

  1214. Ne_jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 16/38, 29.01 s, 25.0 tr. b., 5.14 m/s

  1215. Ne_jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  1216. Ne_zkoušky LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 6/14, 44.06 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1217. Ne_zkoušky MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1218. So_agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1219. So_agility M, Betyna: 7/12, 75.56 s, 39.56 tr. b., 2.33 m/s

  1220. So_jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1221. So_jumping M, Betyna: 5/12, 53.75 s, 12.75 tr. b., 3.0 m/s

  1222. So_zkoušky LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1223. So_zkoušky MA2, Betyna: 2/5, 61.22 s, 13.22 tr. b., 2.86 m/s

  1224. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  1225. Ne-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 14/41, 48.01 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  1226. Ne-Agility M, Betyna: 5/9, 81.56 s, 40.56 tr. b., 2.24 m/s

  1227. Ne-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1228. Ne-Jumping M, Betyna: 6/9, 68.35 s, 37.35 tr. b., 2.28 m/s

  1229. Ne- LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 3/19, 44.69 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  1230. Ne- MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1231. So-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1232. So-Agility M, Betyna: 5/16, 74.1 s, 32.1 tr. b., 2.28 m/s

  1233. So-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1234. So-Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  1235. So- LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1236. So- MA2, Betyna: 4/6, 63.25 s, 19.25 tr. b., 2.5 m/s

  1237. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1238. Zk1, Betyna: Diskvalifikován

  1239. Zk1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1240. Zk2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1241. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  1242. Ne-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1243. Ne-Agility M, Betyna: 2/11, 53.32 s, 9.32 tr. b., 2.74 m/s

  1244. Ne-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1245. Ne-Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  1246. Ne- LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1247. Ne- MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1248. So-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1249. So-Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  1250. So-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1251. So-Jumping M, Betyna: 8/12, 52.68 s, 22.68 tr. b., 2.64 m/s

  1252. So- LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1253. So- MA2, Betyna: 4/5, 61.0 s, 28.0 tr. b., 2.59 m/s

  1254. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1255. Zk 1, Betyna: 2/7, 79.35 s, 35.35 tr. b., 2.24 m/s

  1256. Zk 1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1257. Zk 2, Betyna: 1/7, 73.29 s, 35.29 tr. b., 2.54 m/s

  1258. Zk 2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1259. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1260. Ne-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1261. Ne-Agility M, Betyna: 3/10, 60.23 s, 9.23 tr. b., 2.87 m/s

  1262. Ne-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1263. Ne-Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  1264. Ne-Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1265. Ne-Zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1266. So-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1267. So-Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  1268. So-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1269. So-Jumping M, Betyna: 4/11, 54.64 s, 20.64 tr. b., 2.96 m/s

  1270. So-Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1271. So-Zkouška MA2, Betyna: 2/4, 62.55 s, 11.55 tr. b., 2.75 m/s

  1272. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  1273. 1.zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1274. 1.zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1275. 1.zkouška SA2, A3Ch Bonnie Gold Lenfir: 7/15, 42.26 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  1276. 2.zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 1/16, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1277. 2.zkouška MA2, Betyna: 4/5, 55.84 s, 15.84 tr. b., 2.79 m/s

  1278. 2.zkouška SA2, A3Ch Bonnie Gold Lenfir: 1/15, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1279. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  1280. AGILITY, Betyna: 2/16, 52.38 s, 7.38 tr. b., 3.26 m/s

  1281. AGILITY, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1282. JUMPING, Betyna: 7/16, 47.41 s, 14.41 tr. b., 3.42 m/s

  1283. LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1284. MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1285. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  1286. agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 16/27, 39.89 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  1287. agility M, Betyna: 1/8, 47.85 s, 1.85 tr. b., 3.57 m/s

  1288. jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1289. jumping M, Betyna: 3/8, 46.42 s, 7.42 tr. b., 3.25 m/s

  1290. Zkouška LA1, Goody Goody Ambra Profesional: 3/9, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1291. Zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1292. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  1293. So-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1294. So-Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  1295. So-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1296. So-Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  1297. So-Zkouška LA1, Goody Goody Ambra Profesional: 2/13, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1298. So-Zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  1299. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  1300. 1. zkouška LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1301. 1. zkouška MA2, Betyna: 4/8, 48.19 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  1302. 2. zkouška LA1, Goody Goody Ambra Profesional: 3/19, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1303. 2. zkouška MA2, Betyna: 1/8, 52.37 s, 5.02 tr. b., 3.4 m/s

  1304. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  1305. LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1306. LA1 - 2., Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1307. MA2, Betyna: 2/6, 47.39 s, 12.39 tr. b., 3.1 m/s

  1308. MA2 - 2., Betyna: Diskvalifikován

  1309. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  1310. AGILITY, Betyna: Diskvalifikován

  1311. AGILITY, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1312. JUMPING, Betyna: 7/13, 69.08 s, 42.08 tr. b., 2.2 m/s

  1313. JUMPING, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1314. LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1315. MA2, Betyna: 1/6, 58.98 s, 7.98 tr. b., 2.85 m/s

  1316. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  1317. Jarní závody agility 2010, Betyna: 5/9, 68.75 s, 21.75 tr. b., 2.47 m/s

  1318. Jarní závody agility 2010, Betyna: 13/20, 60.35 s, 14.35 tr. b., 2.8 m/s

  1319. Jarní závody agility 2010, Betyna: 15/20, 43.11 s, 9.11 tr. b., 3.6 m/s

  1320. Jarní závody agility 2010, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1321. Jarní závody agility 2010, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1322. Jarní závody agility 2010, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1323. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  1324. Agility LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  1325. Agility LA1 - 2., Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován