Cz En

Barbora Lerlová

  1. Číslo: 001426
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 18. 11. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 117100 (L), A3Ch Ace Rubínové srdce

  2. 009307 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

  3. 025009 (L), Baby Skip Unique Forever

  4. 083409 (L), Amigo Aibara

  5. 047510 (L), Ace To Win Tachyon

  6. 070411 (ML), Onyx Rubínové srdce

  7. 001815 (L), Jet Rider Rubínové srdce

  8. 005517 (S), Yocarrie Anika Lukato Gold

  9. 082317 (L), A3Ch Dorotka

  10. 023519 (S), Hidden treasure Lukato Gold

  11. 047119 (L), Deiri Sutá Hamyfa

  12. 021920 (L), Amigo Pink Edition

  13. 078720 (L), O'Quark Rubínové srdce

Výsledky

  1. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  2. 1. jumping L, O'Quark Rubínové srdce: Diskvalifikován

  3. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  4. Agility Individual, Hidden treasure Lukato Gold: 31/67, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  5. Agility Individual, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  7. Agility Squads as Individual, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual, Hidden treasure Lukato Gold: 7/68, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  9. Jumping Individual, Yocarrie Anika Lukato Gold: 31/68, 33.19 s, 0.19 tr. b., 4.58 m/s

  10. Jumping Squads as Individual, Hidden treasure Lukato Gold: 3/68, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  11. Jumping Squads as Individual, Yocarrie Anika Lukato Gold: 59/68, 36.32 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  12. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  13. Agility Small Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 5/15, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Agility Small Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  15. Agility Small So, Hidden treasure Lukato Gold: 1/14, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  16. Agility Small So, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  17. Jumping Small Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 8/15, 39.05 s, 5.05 tr. b., 4.61 m/s

  18. Jumping Small Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  19. Jumping Small So, Hidden treasure Lukato Gold: 1/15, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  20. Jumping Small So, Yocarrie Anika Lukato Gold: 3/15, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  21. SA1 Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 2/3, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  22. SA1 So, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/3, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  23. SA2 Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  24. SA2 So, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  26. FINÁLE S, Hidden treasure Lukato Gold: 3/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  27. I. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  28. I. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  29. II. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  30. II. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  31. II. zkouška A1 S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/5, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  32. II. zkouška A2 S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  33. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  34. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 3/13, 40.49 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  35. I. zkouška A1 S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/5, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  36. I. zkouška A2 S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  37. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  38. Jumping 1 - L, Onyx Rubínové srdce: 15/29, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  39. Jumping 1 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  40. Jumping 2 - L, Onyx Rubínové srdce: 12/29, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  41. Jumping 2 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 11/19, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  42. Jumping 3 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  43. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  44. I. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 4/65, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  45. I. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  46. II. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 18/65, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  47. II. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  48. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 3/63, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  49. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 4/63, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  50. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 7/64, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  51. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 30/64, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  52. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  53. 1.Zkouška, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  54. 2.Zkouška, Hidden treasure Lukato Gold: 1/12, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  55. Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: 3/25, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  56. Jumping, Yocarrie Anika Lukato Gold: 9/25, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  57. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  58. II. zkouška S1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  59. I. zkouška S1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  60. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  61. ZkA. SA1 I., Hidden treasure Lukato Gold: 3/5, 27.09 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  62. ZkA. SA1 II., Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  63. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  64. II. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/8, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  65. I. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  66. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  67. III. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 8/31, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  68. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 13/31, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  69. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 4/31, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  70. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  71. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/30, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  72. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 10/30, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  73. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  74. III. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 6/12, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  75. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  76. II. jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  77. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  78. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 10/12, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  79. I. jumping L, Onyx Rubínové srdce: 5/12, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  80. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/12, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  81. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 6/12, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  82. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  83. Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 22/125, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  84. Agility Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 22/137, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  85. Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 62/136, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  86. Jumping Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 22/138, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  87. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  88. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  89. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  90. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  91. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  92. 1. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  94. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  95. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  96. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  97. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  98. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Onyx Rubínové srdce: 65/169, 40.85 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  99. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Onyx Rubínové srdce: 70/169, 44.25 s, 25.0 tr. b., 4.72 m/s

  100. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  101. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  102. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Onyx Rubínové srdce: 93/175, 43.53 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  103. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  104. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  105. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Onyx Rubínové srdce: 62/170, 39.63 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  106. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Onyx Rubínové srdce: 91/170, 47.05 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  107. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  108. Agility I, Onyx Rubínové srdce: 41/167, 42.11 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  109. Agility II, Onyx Rubínové srdce: 37/165, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  110. Jumping I, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  111. Jumping II, Onyx Rubínové srdce: 29/161, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  112. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  113. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 12/60, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  114. Zkouška 1, Onyx Rubínové srdce: 7/35, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  115. Zkouška 2, Onyx Rubínové srdce: 12/33, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  116. Zkouška 3, Onyx Rubínové srdce: 10/36, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  117. Zkouška 4, Onyx Rubínové srdce: 20/36, 51.72 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  118. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  119. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  120. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  121. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 26/71, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  122. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: 6/30, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  123. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  124. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  125. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  126. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 4/19, 42.52 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  127. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 8/43, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  128. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 6/43, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  129. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  130. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  131. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  132. Agility 1 L, Onyx Rubínové srdce: 4/27, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  133. Jumping 1 L, Onyx Rubínové srdce: 9/28, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  134. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 4/19, 51.4 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  135. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  136. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 23/86, 39.63 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  137. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  138. Agility DRUZSTVA, Jet Rider Rubínové srdce: 8/97, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  139. Agility DRUZSTVA, Onyx Rubínové srdce: 27/97, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  140. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  141. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  142. Jumping DRUZSTVA, Onyx Rubínové srdce: 41/97, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  143. Jumping DRUZSTVA, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  144. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  145. II. zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 2/12, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  146. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  147. I. zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  148. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  149. jumping LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 5/15, 23.84 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  150. jumping LA3, Onyx Rubínové srdce: 8/15, 25.5 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  151. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  152. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  153. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  154. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  155. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  156. LA3 - 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  157. LA3 - 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  158. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  159. II.zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  160. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  161. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  162. QA4 Agility, Onyx Rubínové srdce: 36/95, 53.81 s, 17.81 tr. b., 4.09 m/s

  163. QA5 Agility, Onyx Rubínové srdce: 15/93, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  164. QA6 Agility, Onyx Rubínové srdce: 28/88, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  165. QJ4 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 29/95, 38.24 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  166. QJ5 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  167. QJ6 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  168. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  169. QA1 agility, Onyx Rubínové srdce: 16/127, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  170. QA1 agility, A3Ch Dorotka: Diskvalifikován

  171. QA2 agility, A3Ch Dorotka: 14/125, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  172. QA2 agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  173. QA3 agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  174. QA3 agility, A3Ch Dorotka: Diskvalifikován

  175. QJ1 jumping, Onyx Rubínové srdce: 15/126, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  176. QJ1 jumping, A3Ch Dorotka: 86/126, 33.43 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  177. QJ2 jumping, Onyx Rubínové srdce: 20/126, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  178. QJ2 jumping, A3Ch Dorotka: 63/126, 45.83 s, 15.83 tr. b., 4.34 m/s

  179. QJ3 jumping, Onyx Rubínové srdce: 45/122, 40.05 s, 7.05 tr. b., 4.64 m/s

  180. QJ3 jumping, A3Ch Dorotka: 66/122, 39.82 s, 16.82 tr. b., 4.67 m/s

  181. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  182. Agility A2A3, Onyx Rubínové srdce: 8/95, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  183. Agility Squads as individual, Jet Rider Rubínové srdce: 15/157, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  184. Agility Squads as individual, Onyx Rubínové srdce: 66/157, 41.08 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  185. Jumping A2A3, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  186. Jumping A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  187. Jumping Squads as Individual, Jet Rider Rubínové srdce: 16/162, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  188. Jumping Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 35/162, 31.38 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  189. Power & Speed A2A3, Jet Rider Rubínové srdce: 2/100, 20.62 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  190. Power & Speed A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  191. Special Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 7/159, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  192. Special Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  193. Special Final, Jet Rider Rubínové srdce: 11/28, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  194. Special Jumping, Onyx Rubínové srdce: 40/153, 33.28 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  195. Special Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 56/153, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  196. Tachyon Trophy A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  197. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  198. I Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 28/139, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  199. I Agility Open, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  200. II Agility Open, Jet Rider Rubínové srdce: 3/137, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  201. II Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 13/137, 39.03 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  202. II Jumping Open, Jet Rider Rubínové srdce: 21/135, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  203. II Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 40/135, 31.98 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  204. I Jumping Open, Jet Rider Rubínové srdce: 8/139, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  205. I Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 50/139, 32.65 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  206. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  207. Agility, Onyx Rubínové srdce: 7/41, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  208. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  209. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  210. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 10/53, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  211. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 15/53, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  212. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 19/42, 34.16 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  213. Zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 6/28, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  214. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  215. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  216. 1. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  217. 2. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  218. 3. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  219. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  220. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 23/60, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  221. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  222. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 5/59, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  223. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 5/32, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  224. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  225. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  226. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  227. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 15/60, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  228. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  229. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 36/61, 27.36 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  230. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 12/34, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  231. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  232. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  233. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  234. Agility družstev, Onyx Rubínové srdce: 63/88, 39.74 s, 20.0 tr. b., 4.98 m/s

  235. Agility jednotlivců, Onyx Rubínové srdce: 36/87, 45.06 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  236. Jumping družstev, Onyx Rubínové srdce: 37/88, 43.61 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  237. Jumping jednotlivců, Onyx Rubínové srdce: 29/87, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  238. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  239. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  240. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  241. Agility Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  242. Agility Trial, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  243. Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 9/57, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  244. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  245. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  246. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  247. Agility - Ne, Onyx Rubínové srdce: 3/91, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  248. Agility - So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  249. Jumping - Ne, Onyx Rubínové srdce: 29/89, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  250. Jumping - So, Onyx Rubínové srdce: 26/97, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  251. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  252. 1Q Jumping, Onyx Rubínové srdce: 7/157, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  253. 2Q Agility, Onyx Rubínové srdce: 6/157, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  254. 3Q Finále, Onyx Rubínové srdce: 5/24, 38.5 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  255. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: 41/108, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  256. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 48/117, 32.62 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  257. Power & speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  258. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 35/121, 33.95 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  259. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  260. III. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  261. III. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  262. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  263. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  264. IV. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/17, 33.34 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  265. IV. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  266. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  267. I.zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  268. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  269. Agility, Onyx Rubínové srdce: 13/36, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  270. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 16/39, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  271. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  272. Fun Jumping, Onyx Rubínové srdce: 6/34, 24.98 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  273. Fun Jumping, Onyx Rubínové srdce: 10/31, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  274. Fun Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  275. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 4/39, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  276. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 7/39, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  277. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 17/36, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  278. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/21, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  279. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  280. 1. běh S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  281. 2. běh S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  282. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  283. Czech Imp Jump Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  284. Jumping 1 Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  285. Jumping 2 Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: 13/25, 39.26 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  286. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  287. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 8/63, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  288. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  289. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  290. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 9/35, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  291. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  292. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  293. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  294. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  295. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  296. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 10/63, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  297. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  298. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  299. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  300. JUMPING_LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  301. LA3_1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  302. LA3_2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  303. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  304. Agility družstva, Onyx Rubínové srdce: 14/66, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  305. Agility jednotlivci, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  306. Jumping družstva, Onyx Rubínové srdce: 37/66, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  307. Jumping jednotlivci, Onyx Rubínové srdce: 46/65, 38.1 s, 27.1 tr. b., 4.23 m/s

  308. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  309. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  310. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  311. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/6, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  312. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  313. QA5 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  314. QA6 Agility, Onyx Rubínové srdce: 18/186, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  315. QJ5 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 30/187, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  316. QJ6 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 84/182, 36.59 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  317. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  318. 1Q Jumping, Onyx Rubínové srdce: 23/131, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  319. Družstva - Agility, Onyx Rubínové srdce: 26/140, 45.53 s, 10.53 tr. b., 3.87 m/s

  320. Družstva - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 33/139, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  321. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: 6/100, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  322. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 36/102, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  323. Power & speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  324. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  325. QA3 Agility, Onyx Rubínové srdce: 34/176, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  326. QA4 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  327. QJ3 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  328. QJ4 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/174, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  329. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  330. Agility, Onyx Rubínové srdce: 3/40, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  331. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 2/37, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  332. ZkA, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  333. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  334. QA1 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  335. QA2 Agility, Onyx Rubínové srdce: 56/204, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  336. QJ1 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  337. QJ2 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  338. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  339. Agility - Ne, Onyx Rubínové srdce: 1/60, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  340. Agility - So, Onyx Rubínové srdce: 3/64, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  341. Jumping - Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  342. Jumping - So, Onyx Rubínové srdce: 23/65, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  343. ZkA - Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  344. ZkA - So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  345. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  346. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 7/67, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  347. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 14/65, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  348. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  349. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 6/33, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  350. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  351. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: 1/34, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  352. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  353. Agility L L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  354. Jumping L L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  355. Zk LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  356. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  357. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  358. Agility squads, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  359. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 10/50, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  360. Jumping Squads, Jet Rider Rubínové srdce: 12/47, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  361. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  362. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  363. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  364. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  365. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  366. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  367. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  368. Agility Ne, Onyx Rubínové srdce: 6/140, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  369. Agility Ne, Jet Rider Rubínové srdce: 21/140, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  370. Agility So, Jet Rider Rubínové srdce: 57/151, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  371. Agility So, Onyx Rubínové srdce: 67/151, 41.5 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  372. Jumping Ne, Jet Rider Rubínové srdce: 28/133, 29.47 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  373. Jumping Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  374. Jumping So, Jet Rider Rubínové srdce: 34/146, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  375. Jumping So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  376. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  377. Agility družstva, Onyx Rubínové srdce: 38/133, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  378. Jumping družstva, Onyx Rubínové srdce: 58/133, 31.44 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  379. Mistrovství A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  380. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  381. Power & Speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  382. Speciální závod - Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  383. Speciální závod - Finále, Onyx Rubínové srdce: 9/24, 32.84 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  384. Speciální závod - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/127, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  385. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 32/99, 33.56 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  386. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  387. Agility II Open, Jet Rider Rubínové srdce: 4/162, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  388. Agility II Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  389. Agility I Open, Onyx Rubínové srdce: 32/165, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  390. Agility I Open, Jet Rider Rubínové srdce: 50/165, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  391. Jumping II Open, Jet Rider Rubínové srdce: 28/162, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  392. Jumping II Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  393. Jumping I Open, Onyx Rubínové srdce: 13/165, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  394. Jumping I Open, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  395. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  396. Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  397. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 9/40, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  398. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  399. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  400. Agility 1, Jet Rider Rubínové srdce: 12/183, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  401. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: 97/183, 45.43 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  402. Agility 2, Jet Rider Rubínové srdce: 2/175, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  403. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: 15/175, 44.87 s, 0.87 tr. b., 4.3 m/s

  404. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: 76/184, 35.7 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  405. Jumping 1, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  406. Jumping 2, Jet Rider Rubínové srdce: 35/182, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  407. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: 70/182, 36.55 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  408. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  409. Zkouška 1, Jet Rider Rubínové srdce: 2/44, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  410. Zkouška 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  411. Zkouška 2, Onyx Rubínové srdce: 1/43, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  412. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  413. AGILITY, Jet Rider Rubínové srdce: 2/33, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  414. AGILITY, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  415. JUMPING, Onyx Rubínové srdce: 6/33, 29.95 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  416. JUMPING, Jet Rider Rubínové srdce: 8/33, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  417. LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/18, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  418. LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/9, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  419. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  420. Ne_agility L, Jet Rider Rubínové srdce: 5/46, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  421. Ne_agility L, Onyx Rubínové srdce: 6/46, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  422. Ne_jumping L, Onyx Rubínové srdce: 1/45, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  423. Ne_jumping L, Jet Rider Rubínové srdce: 8/45, 26.17 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  424. Ne_ LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/14, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  425. Ne_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  426. So_agility L, Jet Rider Rubínové srdce: 1/49, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  427. So_agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  428. So_jumping L, Jet Rider Rubínové srdce: 7/51, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  429. So_jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  430. So_ LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/16, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  431. So_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  432. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  433. Agility LA sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 22/76, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  434. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 23/76, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  435. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 27/78, 37.29 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  436. Jumping LA neděle, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  437. Jumping LA sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 2/77, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  438. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  439. Velké finále LA neděle, Jet Rider Rubínové srdce: 2/36, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  440. Zkoušky LA2 neděle, Jet Rider Rubínové srdce: 1/30, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  441. Zkoušky LA2 sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 3/32, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  442. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  443. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: 13/32, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  444. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  445. zkouška 1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  446. zkouška 2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  447. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  448. ZkA II LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  449. ZkA I LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/11, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  450. ZkA NE II LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  451. ZkA NE I LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/13, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  452. ZkJ LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/11, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  453. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  454. zkouska1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  455. zkouska2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  456. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  457. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  458. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  459. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  460. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  461. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/8, 41.9 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  462. Cvikov - 15. Cvikovské zkoušky agility, 04. 08. 2014

  463. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  464. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  465. Zk LA3 III LA3, Onyx Rubínové srdce: 4/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  466. Zk LA3 III LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  467. Zk LA3 II LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/12, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  468. Zk LA3 II LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  469. Zk LA3 I LA3, Onyx Rubínové srdce: 6/13, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  470. Zk LA3 I LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  471. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  472. LA3 - 1., Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  473. LA3 - 2., Onyx Rubínové srdce: 4/12, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  474. LA3 - FINÁLE, Onyx Rubínové srdce: 3/6, 41.38 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  475. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  476. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  477. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  478. Agility 3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  479. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  480. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  481. Jumping 3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  482. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  483. Agility Open I., Onyx Rubínové srdce: 25/91, 43.68 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  484. Agility Open II., Onyx Rubínové srdce: 15/84, 36.93 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  485. Jumping Open I., Onyx Rubínové srdce: 33/91, 39.99 s, 21.99 tr. b., 4.03 m/s

  486. Jumping Open II., Onyx Rubínové srdce: 32/61, 36.45 s, 17.45 tr. b., 4.2 m/s

  487. Jumping Open III, Onyx Rubínové srdce: 23/88, 31.79 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  488. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  489. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 12/42, 30.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  490. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  491. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  492. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: 47/122, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  493. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: 28/118, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  494. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: 42/122, 37.43 s, 21.43 tr. b., 4.14 m/s

  495. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  496. Zkouška, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  497. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  498. Ne_agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/38, 42.01 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  499. Ne_jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  500. Ne_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  501. So_agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/43, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  502. So_jumping L, Onyx Rubínové srdce: 18/43, 49.48 s, 24.48 tr. b., 3.25 m/s

  503. So_ LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/17, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  504. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  505. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/45, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  506. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 5/44, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  507. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/10, 43.17 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  508. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  509. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  510. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 32/79, 35.2 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  511. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  512. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: 8/31, 44.89 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  513. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  514. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2014, 17. 01. 2014

  515. 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  516. 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/9, 38.97 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  517. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2013, 06. 12. 2013

  518. 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  519. 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  520. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  521. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: 8/59, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  522. Agility LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  523. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  524. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 4/59, 23.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  525. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  526. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  527. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  528. Agility I, Onyx Rubínové srdce: 11/37, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  529. Jumping I, Onyx Rubínové srdce: 3/37, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  530. Jumping II, Onyx Rubínové srdce: 12/34, 31.25 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  531. Zkoušky NE, Onyx Rubínové srdce: 6/14, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  532. Zkoušky SO, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  533. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  534. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  535. Agility družstev, Onyx Rubínové srdce: 27/105, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  536. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  537. Jumping družstev, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  538. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  539. Agility CACIAg, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  540. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  541. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 2/33, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  542. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 6/37, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  543. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 5/14, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  544. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  545. Zkouška agility LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  546. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  547. 11. Cvikovské zkoušky LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  548. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  549. Agility LARGE L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  550. Finále LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 1/21, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  551. Jumping LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 2/52, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  552. Neděle Jumping LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 1/50, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  553. Neděle zkoušky LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  554. Zkoušky LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/17, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  555. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  556. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Onyx Rubínové srdce: 31/121, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  557. Power a Speed - Hra A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  558. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  559. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Onyx Rubínové srdce: 57/186, 44.51 s, 22.51 tr. b., 4.0 m/s

  560. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  561. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  562. Agility Finále, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  563. Agility I, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  564. Agility II, Onyx Rubínové srdce: 5/39, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  565. Agility III, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  566. Jumping Finále, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  567. JUMPING I, Onyx Rubínové srdce: 3/38, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  568. JUMPING II, Onyx Rubínové srdce: 17/39, 35.78 s, 11.78 tr. b., 3.91 m/s

  569. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  570. Finále Ch s, Onyx Rubínové srdce: 10/19, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  571. JUMPING , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  572. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/15, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  573. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  574. II. zkouška A2 LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  575. I.. zkouška A2 LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  576. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  577. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  578. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  579. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 12/74, 40.65 s, 7.65 tr. b., 4.13 m/s

  580. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 15/71, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  581. LA2, Onyx Rubínové srdce: 18/32, 33.57 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  582. LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  583. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  584. AGILITY-L, Ace To Win Tachyon: 18/63, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  585. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  586. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 12/72, 42.01 s, 18.01 tr. b., 3.59 m/s

  587. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  588. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  589. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  590. LA2, Onyx Rubínové srdce: 3/25, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  591. LA2, Onyx Rubínové srdce: 10/25, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  592. LA3, Ace To Win Tachyon: 8/29, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  593. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  594. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  595. Agility individuals, Ace To Win Tachyon: 20/98, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  596. Jumping individuals, Ace To Win Tachyon: 14/98, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  597. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  598. Agility , Onyx Rubínové srdce: 4/27, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  599. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/36, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  600. Jumping, Ace To Win Tachyon: 11/36, 23.94 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  601. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  602. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  603. Zkoušky jmp, Ace To Win Tachyon: 4/12, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  604. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  605. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Onyx Rubínové srdce: 1/32, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  606. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  607. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  608. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  609. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  610. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  611. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 3/42, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  612. Jumping Ne, Onyx Rubínové srdce: 6/36, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  613. Zkoušky Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  614. Zkoušky So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  615. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  616. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 1/35, 37.36 s, 2.36 tr. b., 4.18 m/s

  617. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  618. Zkouška LA2, Onyx Rubínové srdce: 3/11, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  619. Cvikov - 10. Cvikovské zkoušky, 16. 08. 2012

  620. Cvikovské zkoušky LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  621. Cvikov - 9. Cvikovské zkoušky, 13. 08. 2012

  622. Zkouška agility LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  623. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  624. Zkouška agility LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  625. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  626. Agility Open - neděle L, Ace To Win Tachyon: 22/67, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  627. Agility Open - sobota L, Ace To Win Tachyon: 20/73, 45.99 s, 12.99 tr. b., 4.0 m/s

  628. Jumping Open - neděle L, Ace To Win Tachyon: 22/69, 38.98 s, 7.98 tr. b., 3.93 m/s

  629. Jumping Open - sobota L, Ace To Win Tachyon: 8/74, 36.17 s, 0.17 tr. b., 4.31 m/s

  630. Zkoušky neděle LA3, Ace To Win Tachyon: 7/21, 44.68 s, 0.68 tr. b., 3.74 m/s

  631. Zkoušky sobota LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  632. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  633. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 3/32, 26.6 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  634. Agility L, Amigo Aibara: 21/32, 34.73 s, 12.73 tr. b., 3.8 m/s

  635. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 8/36, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  636. Jumping L, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  637. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  638. Zkouška A1 LA1, Onyx Rubínové srdce: 6/14, 26.76 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  639. Zkouška A2 LA2, Amigo Aibara: 5/13, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  640. Zkouška A3 LA3, Ace To Win Tachyon: 6/9, 39.68 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  641. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  642. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Ace To Win Tachyon: 7/88, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  643. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  644. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 7/51, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  645. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Ace To Win Tachyon: 9/83, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  646. Power & Speed A1 L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  647. Speciální závod Agility L, Onyx Rubínové srdce: 15/136, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  648. Speciální závod Agility L, Ace To Win Tachyon: 45/136, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  649. Speciální závod Jumping L, Ace To Win Tachyon: 41/137, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  650. Speciální závod Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  651. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 19/50, 31.81 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  652. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  653. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  654. Agility 1 L, Ace To Win Tachyon: 5/79, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  655. Agility 2 L, Ace To Win Tachyon: 17/80, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  656. Jumping 1 L, Ace To Win Tachyon: 11/70, 40.74 s, 0.74 tr. b., 4.42 m/s

  657. Jumping 2 L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  658. Jumping 3 L, Ace To Win Tachyon: 3/80, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  659. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  660. finále ch. st, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  661. Jumping, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  662. Jumping, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  663. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  664. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/12, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  665. Zkoušky, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  666. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  667. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  668. AGILITY I, Ace To Win Tachyon: 25/121, 42.74 s, 15.74 tr. b., 3.86 m/s

  669. AGILITY II, Ace To Win Tachyon: 6/118, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  670. JUMPING I, Ace To Win Tachyon: 25/109, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  671. JUMPING II, Ace To Win Tachyon: 49/124, 40.02 s, 10.02 tr. b., 4.45 m/s

  672. JUMPING III, Ace To Win Tachyon: 33/119, 36.44 s, 8.44 tr. b., 4.09 m/s

  673. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  674. Agility II L, Ace To Win Tachyon: 10/35, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  675. Agility II L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  676. Agility I L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  677. Agility I L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  678. Agility L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  679. Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  680. Jumping II L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  681. Jumping II L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  682. Jumping I L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 36.92 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  683. Jumping I L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  684. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 8/36, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  685. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 9/36, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  686. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  687. LA1, Onyx Rubínové srdce: 3/8, 31.91 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  688. LA1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  689. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  690. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  691. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  692. LA1, Onyx Rubínové srdce: 1/11, 32.72 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  693. LA1, Onyx Rubínové srdce: 1/11, 26.78 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  694. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  695. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  696. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  697. Agility jednotlivci L, Ace To Win Tachyon: 2/56, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  698. Jumping jednotlivci L, Ace To Win Tachyon: 5/56, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  699. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  700. II.Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  701. II.Zkouška LA3, Ace To Win Tachyon: 4/10, 43.21 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  702. I.Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  703. I.Zkouška LA3, Ace To Win Tachyon: 5/10, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  704. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 1/35, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  705. Jumping L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  706. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  707. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  708. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  709. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  710. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 41.8 s, 0.8 tr. b., 4.31 m/s

  711. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 11/38, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  712. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 11/38, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  713. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 8/38, 36.24 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  714. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 8/38, 36.24 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  715. Jumping C (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 4/39, 33.58 s, 0.58 tr. b., 4.44 m/s

  716. Jumping C (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 4/39, 33.58 s, 1.58 tr. b., 4.44 m/s

  717. Jumping D (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  718. Jumping D (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  719. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  720. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  721. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  722. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 23/45, 38.01 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  723. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 23/45, 38.01 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  724. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 16/44, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  725. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 16/44, 40.13 s, 10.13 tr. b., 4.36 m/s

  726. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 18/44, 36.02 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  727. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 18/44, 36.02 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  728. Jumping A (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 6/45, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  729. Jumping A (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 6/45, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  730. Jumping B (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  731. Jumping B (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  732. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  733. Jumping, Ace To Win Tachyon: 5/27, 27.1 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  734. Jumping, Amigo Aibara: 11/27, 41.36 s, 26.36 tr. b., 3.26 m/s

  735. Zkoušky, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  736. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  737. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  738. agility L, Amigo Aibara: 14/27, 49.44 s, 13.44 tr. b., 3.46 m/s

  739. agility L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  740. jumping L, Amigo Aibara: 9/27, 49.92 s, 25.92 tr. b., 3.02 m/s

  741. jumping L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  742. Zkouška LA2, Amigo Aibara: 4/13, 43.08 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  743. Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  744. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  745. LA2, Ace To Win Tachyon: 7/19, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  746. LA2_II, Ace To Win Tachyon: 5/19, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  747. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  748. AGILITY-L, Ace To Win Tachyon: 10/40, 38.91 s, 9.9 tr. b., 4.42 m/s

  749. AGILITY-L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  750. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: 2/34, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  751. JUMPING-L, Baby Skip Unique Forever: 4/40, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  752. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: 17/40, 34.21 s, 5.21 tr. b., 4.09 m/s

  753. JUMPING-L, Baby Skip Unique Forever: 20/34, 36.49 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  754. LA2, Ace To Win Tachyon: 2/22, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  755. LA2, Baby Skip Unique Forever: 5/22, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  756. LA2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  757. SPEC -Finále LA neděle, Ace To Win Tachyon: 4/17, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  758. SPEC -Finále LA neděle, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  759. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  760. LA2, Ace To Win Tachyon: 1/15, 26.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  761. LA2_2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  762. Řitka - Zkoušky, 21. 01. 2011

  763. LA2, Ace To Win Tachyon: 6/16, 27.44 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  764. LA2_2, Ace To Win Tachyon: 2/16, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  765. Svojetice - Super G Agility, 21. 11. 2010

  766. Super G, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  767. Super G, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  768. Super G JMP, Ace To Win Tachyon: 1/30, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  769. ZkA 1, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  770. ZkA 1, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  771. ZkA 2, Ace To Win Tachyon: 2/16, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  772. ZkA 2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  773. ZkJ 1, Ace To Win Tachyon: 3/15, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  774. ZkJ 1, Baby Skip Unique Forever: 5/15, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  775. ZkJ 2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  776. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  777. Agility, Baby Skip Unique Forever: 11/42, 29.81 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  778. Jumping, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  779. LA2, Baby Skip Unique Forever: 6/18, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  780. ZKO Cvikov - 2. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2010

  781. ZKOUŠKA AGILITY LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  782. Praha 8 - Březiněves - Dvojzkoušky na umělé trávě, 23. 03. 2008

  783. Agility LA3, A3Ch Ace Rubínové srdce: 4/5, 50.9 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  784. Agility LA3, A3Ch Ace Rubínové srdce: Diskvalifikován