Cz En

Marcela Červená

  1. Číslo: 001445
  2. OSA: ZKO Dolní Přím - Probluz
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 30. 04. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 012307 (L), Princess Vega z Kovárny

  2. 034314 (L), Fleur Těchlovice

  3. 074119 (L), Fixa Novterpod

Výsledky

  1. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  2. II. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  3. I. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  5. II. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  6. I. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: 1/4, 52.65 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  7. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  8. Agility, Fixa Novterpod: 3/3, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  9. Jumping, Fixa Novterpod: 1/3, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  10. Zkouška 1, Fixa Novterpod: 3/4, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  11. Zkouška 2, Fixa Novterpod: 2/4, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  13. ZkA. III. LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  14. ZkA. II. LA3, Fixa Novterpod: 5/9, 45.83 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  15. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  16. II. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  17. I. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  18. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  19. 1. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  21. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  22. Zkouška II LA3 , Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  23. Zkouška I LA3 , Fixa Novterpod: 1/2, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  24. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  25. Agility, Fixa Novterpod: 2/16, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  26. Jumping, Fixa Novterpod: 11/16, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  27. Zkouška sobota, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  29. Agility družstev BO, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  30. Agility jednotlivců BO, Fixa Novterpod: 2/24, 53.29 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  31. Agility veteránů, Fleur Těchlovice: 1/3, 55.95 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  32. Jump družstev BO, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  33. Jumping veteránů, Fleur Těchlovice: 2/3, 55.98 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  34. Jump Jednotlivci BO, Fixa Novterpod: 8/27, 50.27 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  35. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  36. 1. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: 3/4, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  38. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  39. Agility L, Fixa Novterpod: 4/28, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  40. Agility Vet. L, Fleur Těchlovice: 4/4, 39.43 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  41. Jumping L, Fixa Novterpod: 6/29, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  42. Jumping Vet. L, Fleur Těchlovice: 2/4, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  43. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  45. III. Jumping A2&A3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  46. II. Jumping A2&A3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  47. I. Jumping A2&A3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  49. II. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  50. I. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  51. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  52. 1. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  54. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  55. Zkouška 1, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2, Fixa Novterpod: 2/4, 39.31 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  57. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  58. 1. běh LA3, Fixa Novterpod: 3/7, 47.12 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  59. 2. běh LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  60. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  61. Agility, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  62. Jumping L3, Fixa Novterpod: 2/7, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  63. Zkouška L3, Fixa Novterpod: 2/7, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  64. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  65. A3 - Zkouška1, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  66. A3 - Zkouška 2, Fixa Novterpod: 3/7, 47.68 s, 5.68 tr. b., 4.05 m/s

  67. Mistrovství Seniorů - běh 1, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  68. Mistrovství Seniorů - běh 2, Fixa Novterpod: 1/3, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  69. Veteráni - běh 1, Fleur Těchlovice: 2/4, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  70. Veteráni - běh 2, Fleur Těchlovice: 1/4, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  71. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  72. 1. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: 6/7, 58.32 s, 24.32 tr. b., 3.76 m/s

  73. 2. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: 1/7, 56.58 s, 7.58 tr. b., 3.89 m/s

  74. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  75. 1. zkouška, Fixa Novterpod: 4/8, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  76. 2. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  77. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  78. 1. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  79. 1. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: 2/13, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  81. 2. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: 2/13, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  82. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  83. 1 Zkouška LA3, Fixa Novterpod: 5/11, 49.16 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  84. 2 Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  85. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  86. 1. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  89. Jumping I, Fixa Novterpod: 4/21, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  90. Jumping II, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  91. Jumping light, Fixa Novterpod: 3/21, 27.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  92. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  93. ZkA. LA3 I., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  94. ZkA. LA3 II., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  96. Agility družstev BO, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  97. Agility jednotlivců BO, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  98. Agility veteránů, Fleur Těchlovice: 1/3, 49.8 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  99. Jumping družstev BO, Fixa Novterpod: 10/27, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  100. Jumping jednotlivců BO, Fixa Novterpod: 4/28, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  101. Jumping veteránů, Fleur Těchlovice: 1/3, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  102. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  103. Agility L, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  104. Jumping L, Fixa Novterpod: 1/14, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  105. Zkouška LA3 , Fixa Novterpod: 1/6, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  106. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  107. Agility, Fixa Novterpod: 6/29, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  108. Jumping L2, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  109. Zkouška L2, Fixa Novterpod: 1/8, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  110. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  111. dr.A2, Fixa Novterpod: 1/11, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  112. pr.A2, Fixa Novterpod: 4/11, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  113. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  114. 2. zkouška, Fixa Novterpod: 3/5, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  115. I. zkouška, Fixa Novterpod: 1/5, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  116. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  117. Agility senioři, Fixa Novterpod: 1/3, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  118. Jumping senioři, Fixa Novterpod: 1/3, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  119. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  120. 1. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška, Fixa Novterpod: 1/8, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  122. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  123. ZkA. LA2 I., Fixa Novterpod: 2/14, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  124. ZkA. LA2 II., Fixa Novterpod: 3/14, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  125. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  126. II. zkouška, Fixa Novterpod: 2/7, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  127. I. zkouška, Fixa Novterpod: 4/7, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  128. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  129. 1 zkouška A2, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška A2, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  132. ZkA. LA2 I., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  133. ZkA. LA2 II., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  134. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  135. ZkA. LA1 I., Fixa Novterpod: 3/14, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  136. ZkA. LA1 II., Fixa Novterpod: 2/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  137. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  138. Druhá zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  139. První zkouška, Fixa Novterpod: 2/8, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  140. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  141. III. zkouška LA1, Fixa Novterpod: 4/12, 51.41 s, 12.41 tr. b., 2.9 m/s

  142. II. zkouška LA1, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  143. I. zkouška LA1, Fixa Novterpod: 1/12, 35.57 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  144. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  145. Jump Zk LA1 I., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  146. Jump Zk LA1 II., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  147. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  148. Agility veteránů, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  149. Jumping veteránů, Fleur Těchlovice: 1/4, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  150. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  151. 1. běh LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  152. 2. běh LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  153. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  154. A3 - 1. LA3, Fleur Těchlovice: 4/13, 44.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  155. A3 - 2. LA3, Fleur Těchlovice: 3/13, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  156. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  157. 1. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  158. 2. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: 5/13, 43.24 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  159. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  160. II. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  161. I. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  162. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  163. III. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  164. II. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  165. I. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: 7/14, 40.25 s, 15.25 tr. b., 3.98 m/s

  166. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  167. ZkA II. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  168. ZkA I. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  169. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  170. 1. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  173. Agility_, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  174. Jumping_, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  175. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  176. II. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  177. I. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: 4/15, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  178. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  179. Agility L, Fleur Těchlovice: 12/34, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  180. Jumping L, Fleur Těchlovice: 6/34, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  181. Zkoušky LA3, Fleur Těchlovice: 4/7, 46.1 s, 10.1 tr. b., 3.99 m/s

  182. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  183. LA3 - 1. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  184. LA3 - 2. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  186. Agility Open BO, Fleur Těchlovice: 5/28, 45.3 s, 1.3 tr. b., 4.17 m/s

  187. Agility Open BO Squads, Fleur Těchlovice: 10/27, 46.13 s, 17.13 tr. b., 4.21 m/s

  188. Jumping Open BO, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  189. Jumping Open BO Squads, Fleur Těchlovice: 7/28, 36.27 s, 1.27 tr. b., 4.49 m/s

  190. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  191. AGILITY, Fleur Těchlovice: 6/40, 49.92 s, 5.92 tr. b., 3.35 m/s

  192. JUMPING LA3, Fleur Těchlovice: 1/6, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  193. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  194. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  195. Agility open L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  196. Jump I. L, Fleur Těchlovice: 11/46, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  197. ZkA. So LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  198. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  199. LA3/1 LA3, Fleur Těchlovice: 2/13, 51.48 s, 3.48 tr. b., 3.57 m/s

  200. LA3/2 LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  201. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  202. Zkouška II LA3, Fleur Těchlovice: 4/10, 45.7 s, 11.7 tr. b., 3.7 m/s

  203. Zkouška I LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  204. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  205. ZkA. I. LA2, Fleur Těchlovice: 5/26, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  206. ZkA. ll. LA2, Fleur Těchlovice: 11/26, 51.23 s, 14.23 tr. b., 3.3 m/s

  207. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  208. Zkouška, Fleur Těchlovice: 8/21, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  209. Zkouška II, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  210. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  211. 1.vítězná, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  212. 2.vítězná, Fleur Těchlovice: 4/19, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  213. Jumping, Fleur Těchlovice: 11/35, 34.58 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  214. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  215. Jumping_1, Fleur Těchlovice: 8/39, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  216. Jumping_2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  217. Jumping_3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  218. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  219. II. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 6/19, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  220. I. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 2/19, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  221. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  222. AGILITY, Fleur Těchlovice: 12/42, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  223. JUMPING, Fleur Těchlovice: 14/42, 42.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  224. LA2, Fleur Těchlovice: 1/14, 47.95 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  225. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  226. Zkoušky A2-1 LA2, Fleur Těchlovice: 5/9, 44.92 s, 12.92 tr. b., 3.41 m/s

  227. Zkoušky A2-2 LA2, Fleur Těchlovice: 2/9, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  228. Zkoušky A2-3 LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  229. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  230. Agility L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  231. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  232. Zkoušky LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  233. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  234. Agility L, Fleur Těchlovice: 16/37, 46.93 s, 12.93 tr. b., 3.67 m/s

  235. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  236. Zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  237. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  238. 1. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  239. 2. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  240. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  241. Jumping, Fleur Těchlovice: 3/37, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  242. Zkouška, Fleur Těchlovice: 2/17, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  243. Zkouška II, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  244. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  245. 1. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  247. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  248. 1.zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  249. 2.zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 9/20, 30.7 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  250. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  251. Jarní závody agility 2016, Fleur Těchlovice: 2/23, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  252. Jarní závody agility 2016, Fleur Těchlovice: 23/48, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  253. Jarní závody agility 2016, Fleur Těchlovice: 26/48, 38.4 s, 6.4 tr. b., 3.78 m/s

  254. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  255. 1. zkouška A2 LA2, Fleur Těchlovice: 4/22, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  256. 2. zkouška A2 LA2, Fleur Těchlovice: 10/22, 59.74 s, 17.74 tr. b., 3.35 m/s

  257. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  258. III. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  259. II. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  260. I. Jumping L, Fleur Těchlovice: 4/37, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  261. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  262. zkouška_1 LA2, Fleur Těchlovice: 4/12, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  263. zkouška_2 LA2, Fleur Těchlovice: 3/12, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  264. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  265. 7.prorubská, Fleur Těchlovice: 7/19, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  266. 8.prorubská, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  267. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  268. 1.zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  269. 2.zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  270. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  271. Agility L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  272. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  273. Zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 8/22, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  274. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  275. 1. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  276. 2. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  277. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  278. Zkouška II. LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  279. Zkouška I. LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  280. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  281. Agility, Fleur Těchlovice: 18/51, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  282. Jumping, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  283. Zkouška, Fleur Těchlovice: 7/25, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  284. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  285. (1) zkouška, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  286. (2) zkouška, Fleur Těchlovice: 6/30, 41.57 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  287. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  288. Jumping, Fleur Těchlovice: 12/21, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  289. Zkouška, Fleur Těchlovice: 1/14, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  290. Zkouška II, Fleur Těchlovice: 2/14, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  291. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  292. AGILITY, Fleur Těchlovice: 11/41, 44.24 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  293. JUMPING, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  294. LA2, Fleur Těchlovice: 3/16, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  295. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  296. agility open L, Fleur Těchlovice: 10/34, 43.18 s, 6.18 tr. b., 3.52 m/s

  297. jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  298. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  299. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  300. Prvomájové závody agility 2015 - A, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  301. Prvomájové závody agility 2015 - J, Fleur Těchlovice: 5/39, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  302. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  303. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  304. 1. Zkouška A2 LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  305. 2. Zkouška A2 LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  306. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  307. Agility, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  308. Velikonoční, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  309. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  310. agility L, Fleur Těchlovice: 11/24, 47.49 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  311. jumping L, Fleur Těchlovice: 12/24, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  312. nedělní zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  313. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  314. 1. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 12/32, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  315. 2. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 8/29, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  316. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  317. ZkA II LA1 LA1, Fleur Těchlovice: 5/13, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  318. ZkA I LA1 LA1, Fleur Těchlovice: 1/13, 37.31 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  319. ZkJ LA1 LA1, Fleur Těchlovice: 2/13, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  320. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  321. Agility L, Fleur Těchlovice: 2/19, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  322. Jumping L, Fleur Těchlovice: 4/19, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  323. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  324. 1. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 8/20, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  325. 2. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 3/20, 30.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  326. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  327. 1. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 5/13, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  328. 2. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 1/13, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  329. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  330. AGILITY, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  331. JUMPING, Fleur Těchlovice: 2/33, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  332. LA1, Fleur Těchlovice: 6/12, 29.33 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  333. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  334. 1. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 4/13, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  335. 2. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 7/13, 32.72 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  336. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  337. (1) Bertíkova zkouška, Fleur Těchlovice: 2/10, 27.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  338. (2) Noisy zkouška, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  339. (3) Audiho zkouška, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  340. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  341. NE - Acana jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  342. NE - Holdye Memorial Agility L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  343. NE - zkouška LA1 LA1, Fleur Těchlovice: 4/13, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  344. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  345. 1. zkouška, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  346. 2. zkouška , Fleur Těchlovice: 3/10, 31.91 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  347. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  348. Zkouška, Fleur Těchlovice: 2/14, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  349. Zkouška II, Fleur Těchlovice: 5/14, 41.5 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  350. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  351. AGI L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  352. JUMP L, Fleur Těchlovice: 3/54, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  353. Zkoušky LA1, Fleur Těchlovice: 1/24, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  354. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  355. Veteráni Agility V, Princess Vega z Kovárny: Diskvalifikován

  356. Veteráni Jumping LV, Princess Vega z Kovárny: 1/3, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  357. Dolní Přím - Probluz - Závody agility, 08. 05. 2012

  358. Agility veteráni MV, Princess Vega z Kovárny: 1/3, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  359. Jumping veteráni MV, Princess Vega z Kovárny: 1/3, 34.47 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  360. Nymburk - Svátováclavský FitminCup, 25. 09. 2010 - 26. 09. 2010

  361. 1. zkouška LA2, Princess Vega z Kovárny: Diskvalifikován

  362. 2. zkouška LA2, Princess Vega z Kovárny: Diskvalifikován

  363. 3. zkouška LA2, Princess Vega z Kovárny: 8/12, 56.2 s, 16.2 tr. b., 2.99 m/s

  364. Fitmin Agility LARGE, Princess Vega z Kovárny: 11/22, 69.27 s, 27.27 tr. b., 2.47 m/s

  365. Fitmin Jumping LARGE, Princess Vega z Kovárny: 6/22, 45.38 s, 4.38 tr. b., 3.44 m/s

  366. Nymburk - Závody agility, 05. 06. 2010

  367. Agility LARGE, Princess Vega z Kovárny: Diskvalifikován

  368. Jumping LARGE, Princess Vega z Kovárny: 2/39, 37.83 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  369. Zkouška Large A1, Princess Vega z Kovárny: 13/23, 50.07 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s