Jakub Štýbr

  1. Číslo: 001448
  2. OSA: DogFriends Lukov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 30. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 012807 (L), Anee Oridix

    Arrow_down
  2. 035410 (V), Atu Ketunpolun

    Arrow_down
  3. 051310 (L), Putee Deabei

    Arrow_down
  4. 074012 (L), A3Ch Ykuk Deabei

    Arrow_down
  5. 078719 (L), Apple Deabei

    Arrow_down
  6. 078819 (L), Quiana Deabei

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  2. Agility FINÁLE L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  3. Agility OPEN L, Quiana Deabei: 7/50, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  4. Jumping OPEN L neděle, Quiana Deabei: 33/49, 46.59 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  5. Jumping OPEN L sobota, Quiana Deabei: 10/50, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  6. Zkouška LA3 neděle, Quiana Deabei: 11/22, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  7. Zkouška LA3 sobota, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  9. Agility III 600, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  10. Agility II 600, Quiana Deabei: 32/49, 47.05 s, 15.05 tr. b., 4.23 m/s

  11. Agility I 600, Quiana Deabei: 24/50, 41.14 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  12. Jumping III 600, Quiana Deabei: 7/44, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  13. Jumping II 600, Quiana Deabei: 11/49, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  14. Jumping I 600, Quiana Deabei: 25/49, 39.99 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  15. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  16. LA3 I, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  17. LA3 II, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  18. LA3 III, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  19. LA3 IV, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  20. L Jumping I A2+A3, Quiana Deabei: 1/11, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  21. L Jumping II A2+A3, Quiana Deabei: 1/10, 30.19 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  22. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  23. Agility družstev BO, Apple Deabei: 1/37, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  24. Agility jednotlivců BO, Apple Deabei: 15/34, 35.51 s, 10.0 tr. b., 6.17 m/s

  25. Jumping družstev BO, Apple Deabei: 1/37, 30.57 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  26. Jumping Jednotlivci BO, Apple Deabei: 1/35, 35.31 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  27. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  28. ZkA. LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  29. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  30. Agility družstev L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  31. Agility jednotlivci L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  32. Jumping družstev L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  33. Jumping jednotlivci L, Apple Deabei: 1/103, 34.59 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  34. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  35. Neděle Agility L, Apple Deabei: 2/33, 37.33 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  36. Neděle Jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  37. Neděle zkouška L A3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  38. Sobota Agility L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  39. Sobota Jumping L, Apple Deabei: 8/34, 36.65 s, 10.0 tr. b., 6.0 m/s

  40. Sobota zkouška L A3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  41. Čebín - Čebínský rozjezd 2023, 01. 09. 2023

  42. 1. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  44. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  45. FINAL INDIVIDUALS LARGE, Apple Deabei: Diskvalifikován

  46. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Apple Deabei: Diskvalifikován

  47. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Apple Deabei: 47/151, 49.22 s, 14.22 tr. b., 4.47 m/s

  48. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Apple Deabei: Diskvalifikován

  49. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Apple Deabei: 52/147, 37.48 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  50. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L, Apple Deabei: 6/122, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  51. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Apple Deabei: 34/156, 36.22 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  52. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Apple Deabei: Diskvalifikován

  53. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE, Apple Deabei: 35/135, 40.02 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  54. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  55. Agility 4 L, Apple Deabei: 16/73, 40.0 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  56. Agility 5 L, Apple Deabei: 26/71, 37.34 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  57. Agility 6 L, Apple Deabei: 14/64, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  58. Jumping 4 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  59. Jumping 5 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  60. Jumping 6 L, Apple Deabei: 22/67, 33.4 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  61. Terezín - Agility pro Ukrajinu III., 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  62. Jumping II 2+3 L, Apple Deabei: 1/6, 32.98 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  63. Jumping II 2+3 L, Quiana Deabei: 3/6, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  64. Jumping 2+3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  65. Jumping 2+3 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  66. LA3 I, Quiana Deabei: 2/4, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  67. LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  68. LA3 II, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  69. LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  70. LA3 III, Quiana Deabei: 1/4, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  71. LA3 III, Apple Deabei: Diskvalifikován

  72. LA3 IV, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  73. LA3 IV, Apple Deabei: Diskvalifikován

  74. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  75. Agility 1 L, Quiana Deabei: 24/109, 58.08 s, 31.08 tr. b., 3.79 m/s

  76. Agility 1 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  77. Agility 2 L, Apple Deabei: 30/99, 39.91 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  78. Agility 2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 L, Apple Deabei: 9/109, 33.16 s, 5.0 tr. b., 6.39 m/s

  80. Jumping 1 L, Quiana Deabei: 26/109, 39.79 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  81. Jumping 2 L, Quiana Deabei: 3/106, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  82. Jumping 2 L, Apple Deabei: 37/106, 34.83 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  83. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  84. 1. zkouška A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  86. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  87. Agility Open L, Quiana Deabei: 8/32, 43.34 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  88. Agility Open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  89. Jumping Open L, Quiana Deabei: 2/33, 24.18 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  90. Jumping Open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  91. Zkouška A3 L, Quiana Deabei: 2/19, 43.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  92. Zkouška A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  93. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  94. QA1 Agility, Apple Deabei: Diskvalifikován

  95. QA2 Agility, Apple Deabei: Diskvalifikován

  96. QA3 Agility, Apple Deabei: 52/114, 38.38 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  97. QJ1 Jumping, Apple Deabei: Diskvalifikován

  98. QJ2 Jumping, Apple Deabei: 42/112, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  99. QJ3 Jumping, Apple Deabei: 1/108, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  100. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  101. LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  102. LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  103. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  104. LA3 I, Quiana Deabei: 5/16, 45.65 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  105. LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  106. LA3 II, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  107. LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  108. LA3 III, Apple Deabei: Diskvalifikován

  109. LA3 III, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  110. LA3 IV, Quiana Deabei: 4/16, 39.94 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  111. LA3 IV, Apple Deabei: Diskvalifikován

  112. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  113. 1. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  114. 1. Zkouška LA3, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška LA3, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  117. 3. Zkouška LA3, Quiana Deabei: 5/17, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  118. 3. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  119. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  120. Jumping 2+3 L, Apple Deabei: 10/28, 30.98 s, 10.0 tr. b., 5.97 m/s

  121. Jumping 2+3 L, Quiana Deabei: 11/28, 31.39 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  122. LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  123. LA3 I, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  124. LA3 II, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  125. LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  126. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  127. LA3 I, Quiana Deabei: 2/10, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  128. LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  129. LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  130. LA3 II, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  131. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  132. Agility FINÁLE L, Apple Deabei: 8/26, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  133. Agility OPEN L, Apple Deabei: 1/40, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  134. Agility OPEN L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  135. Jumping OPEN L neděle, Apple Deabei: 1/39, 33.04 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  136. Jumping OPEN L sobota, Quiana Deabei: 12/40, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  137. Jumping OPEN L sobota, Apple Deabei: 16/40, 37.0 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  138. Zkouška LA2 sobota, Quiana Deabei: 3/9, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  139. Zkouška LA3 neděle, Apple Deabei: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA3 sobota, Apple Deabei: 1/25, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  141. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  142. 1. zkouška LA2, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  143. 1. zkouška LA3, Apple Deabei: 2/11, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  144. 2. zkouška LA2, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška LA3, Apple Deabei: 1/10, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  146. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  147. Agility III 600, Apple Deabei: 16/53, 49.46 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  148. Agility II 600, Apple Deabei: Diskvalifikován

  149. Agility I 600, Apple Deabei: 28/54, 34.78 s, 10.0 tr. b., 6.33 m/s

  150. Jumping III 600, Apple Deabei: 3/53, 35.78 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  151. Jumping II 600, Apple Deabei: 20/54, 36.62 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  152. Jumping I 600, Apple Deabei: 14/54, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  153. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  154. Jumping2+3 L, Apple Deabei: 4/29, 29.8 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  155. Jumping2+3 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  156. LA2 I, Quiana Deabei: 3/12, 47.15 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  157. LA2 II, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  158. LA3 I, Apple Deabei: 1/18, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  159. LA3 II, Apple Deabei: 4/18, 37.25 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  160. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  161. LA2 I, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  162. LA2 II, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  163. LA3 I, Apple Deabei: 1/5, 37.09 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  164. LA3 II, Apple Deabei: 3/5, 36.39 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  165. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  166. Jumping 2+3 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  167. LA2 I, Quiana Deabei: 3/4, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  168. LA2 II, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  169. LA2 III, Quiana Deabei: 1/7, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  170. LA2 IV, Quiana Deabei: 1/7, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  171. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  172. Zkouška LA2, Quiana Deabei: 2/6, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  173. 2. zkouška LA2, Quiana Deabei: 3/6, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  174. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  175. 1. Zkouška LA2, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  176. 2. Zkouška LA2, Quiana Deabei: 3/13, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  177. 3. Zkouška LA2, Quiana Deabei: 2/13, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  178. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  179. 1. Zkouška LA2, Quiana Deabei: 3/7, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  180. 2. Zkouška LA2, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  181. 3. Zkouška LA2, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  182. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  183. Agility, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  184. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Quiana Deabei: 14/102, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  185. Jumping, Quiana Deabei: 53/101, 41.68 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  186. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  187. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  188. QA4 Agility, Apple Deabei: Diskvalifikován

  189. QA5 Agility, Apple Deabei: 16/70, 34.84 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  190. QA6 Agility, Apple Deabei: Diskvalifikován

  191. QJ4 Jumping, Apple Deabei: 6/73, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  192. QJ5 Jumping, Apple Deabei: Diskvalifikován

  193. QJ6 Jumping, Apple Deabei: 40/69, 34.55 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  194. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  195. Agility 1 L, Quiana Deabei: 4/92, 43.24 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  196. Agility 1 L, Apple Deabei: 29/92, 38.59 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  197. Agility 2 L, Quiana Deabei: 4/88, 45.38 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  198. Agility 2 L, Apple Deabei: 24/88, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  199. Jumping 1 L, Apple Deabei: 1/91, 34.05 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  200. Jumping 1 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  201. Jumping 2 L, Apple Deabei: 28/90, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  202. Jumping 2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  203. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  204. Jumping A2 + A3 L, Quiana Deabei: 1/7, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  205. Jumping A2 + A3 L, Apple Deabei: 2/7, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  206. Zkouška A2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  207. Zkouška A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  208. Zkouška II. A2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  209. Zkouška II. A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  210. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  211. QA1 Agility, Apple Deabei: 13/108, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  212. QA2 Agility, Apple Deabei: 15/107, 36.52 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  213. QA3 Agility, Apple Deabei: 14/66, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  214. QJ1 Jumping, Apple Deabei: Diskvalifikován

  215. QJ2 Jumping, Apple Deabei: Diskvalifikován

  216. QJ3 Jumping, Apple Deabei: 17/104, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  217. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  218. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  219. 2. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  220. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  221. LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  222. LA3 II., Apple Deabei: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  223. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  224. ZkA. II. LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  225. ZkA. I. LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  226. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  227. Neděle Jumping2+3 L, Apple Deabei: 4/16, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  228. Neděle LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  229. Neděle LA3 II, Apple Deabei: 1/11, 42.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  230. Sobota Jumping2+3 L, Apple Deabei: 6/18, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  231. Sobota LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  232. Sobota LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  233. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  234. neděle Jumping2+3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  235. neděle LA3, Apple Deabei: 4/12, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  236. Sobota Jumping2+3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  237. sobota LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  238. sobota LA3 II, Apple Deabei: 2/10, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  239. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  240. 1. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  241. 2. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  242. 3. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  243. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  244. Pátek LA3 I., Apple Deabei: Diskvalifikován

  245. Pátek LA3 II., Apple Deabei: Diskvalifikován

  246. Sobota Jumping2+3 L, Apple Deabei: 1/22, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  247. Sobota LA3 I., Apple Deabei: Diskvalifikován

  248. Sobota LA3 II., Apple Deabei: 5/15, 36.22 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  249. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  250. Agility open L sobota, Apple Deabei: 10/36, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  251. FINÁLE agility L, Apple Deabei: 6/20, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  252. Jumping L neděle, Apple Deabei: 9/35, 34.58 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  253. Jumping L sobota, Apple Deabei: 18/36, 33.58 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  254. Zkouška LA3 neděle, Apple Deabei: Diskvalifikován

  255. Zkouška LA3 sobota, Apple Deabei: 1/24, 39.77 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  256. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  257. Agility III 600, Apple Deabei: Diskvalifikován

  258. Agility I 600, Apple Deabei: Diskvalifikován

  259. Jumping III 600, Apple Deabei: Diskvalifikován

  260. Jumping II 600, Apple Deabei: 14/37, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  261. Jumping I 600, Apple Deabei: 3/37, 34.65 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  262. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  263. Jumping 2+3 L, Apple Deabei: 9/21, 41.64 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  264. LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  265. LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  266. LA3 So I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  267. LA3 So II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  268. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  269. 1.zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  270. 2.zkouška LA3, Apple Deabei: 1/10, 39.38 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  271. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  272. II. zkouška A3 L, Apple Deabei: 1/1, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  273. I. zkouška A3 L, Apple Deabei: 1/1, 32.68 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  274. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  275. Agility Open L, Apple Deabei: 12/38, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  276. Finále Agility L, Apple Deabei: 4/17, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  277. Jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  278. Jumping L neděle , Apple Deabei: 3/35, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  279. Zkouška LA3, Apple Deabei: 1/24, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  280. Zkouška LA3 neděle , Apple Deabei: Diskvalifikován

  281. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  282. II. zkouška A2 L, Quiana Deabei: 4/11, 30.67 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  283. II. zkouška A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  284. I. ZKOUŠKA A2 L, Quiana Deabei: 4/11, 33.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  285. I. zkoušk A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  286. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  287. LA2 I., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  288. LA2 II., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  289. LA3 I., Apple Deabei: Diskvalifikován

  290. LA3 II., Apple Deabei: 2/5, 36.14 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  291. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  292. Agility družstev BO, Apple Deabei: Diskvalifikován

  293. Agility jednotlivců BO, Apple Deabei: Diskvalifikován

  294. Jump družstev BO, Apple Deabei: 4/27, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  295. Jump Jednotlivci BO, Apple Deabei: Diskvalifikován

  296. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  297. Agility OPEN L, Apple Deabei: 4/46, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  298. Agility OPEN L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  299. Jumping OPEN L, Quiana Deabei: 6/45, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  300. Jumping OPEN L, Apple Deabei: 13/45, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  301. Zkouška LA2, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  302. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  303. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  304. 1. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  305. 2. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  306. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  307. Agility Individual, Apple Deabei: Diskvalifikován

  308. Agility Squads as Individual, Apple Deabei: 50/94, 38.06 s, 15.0 tr. b., 5.78 m/s

  309. Jumping Individual, Apple Deabei: 30/94, 36.43 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  310. Jumping Squads as Individual, Apple Deabei: 14/94, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  311. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  312. 1. zkouška, Apple Deabei: 7/17, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  313. 2. zkouška, Apple Deabei: 6/15, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  314. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  315. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Quiana Deabei: 3/20, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  316. Agility Spokojenypes.cz L, Quiana Deabei: 11/20, 49.07 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  317. Jelení Jumping Short L, Quiana Deabei: 2/20, 19.54 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  318. PetExpert Jumping L, Quiana Deabei: 2/21, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  319. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  320. Sobota Jumping L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  321. Sobota zkouška L A2, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  322. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  323. 1. Zkouška LA1, Quiana Deabei: 1/4, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  324. 2. Zkouška LA1, Quiana Deabei: 1/4, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  325. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  326. 1.zkouška LA3, Apple Deabei: 3/12, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  327. 2.zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  328. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  329. Zkouška LA1 I., Quiana Deabei: 2/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  330. Zkouška LA1 II., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  331. Zkouška LA3 I., Apple Deabei: 4/11, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  332. Zkouška LA3 II., Apple Deabei: 4/11, 45.25 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  333. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  334. 1. Zkouška LA1, Quiana Deabei: 3/10, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  335. 1. Zkouška LA2, Apple Deabei: 1/6, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  336. 2. Zkouška LA1, Quiana Deabei: 2/10, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  337. 2. Zkouška LA2, Apple Deabei: 1/6, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  338. 3. Zkouška LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  339. 3. Zkouška LA2, Apple Deabei: 1/6, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  340. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  341. II. Zk LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  342. II. Zk LA2, Apple Deabei: 1/4, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  343. I. Zk LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  344. I. Zk LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  345. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  346. Agility I, Apple Deabei: 21/103, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  347. Agility II, Apple Deabei: 22/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  348. Jumping I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  349. Jumping II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  350. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  351. TRIAL I., Apple Deabei: 4/6, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  352. TRIAL II., Apple Deabei: 1/6, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  353. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  354. 1. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  355. 2. Zkouška LA2, Apple Deabei: 3/9, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  356. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  357. 1. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  358. 2. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  359. 3. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  360. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  361. 1. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  362. 2. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  363. 3. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  364. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  365. Agility družstev BO, Apple Deabei: 8/27, 43.32 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  366. Agility jednotlivců BO, Apple Deabei: Diskvalifikován

  367. Jumping družstev BO, Apple Deabei: 11/27, 31.13 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  368. Jumping jednotlivců BO, Apple Deabei: Diskvalifikován

  369. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  370. Agility Open L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  371. Agility Open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  372. Jumping Open L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  373. Jumping Open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  374. ZkA. LA1, Quiana Deabei: 1/11, 38.37 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  375. ZkA. LA2, Apple Deabei: 4/13, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  376. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  377. Agility Individual, Apple Deabei: 53/106, 39.67 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  378. Agility Squads as Individual, Apple Deabei: Diskvalifikován

  379. Jumping Individual, Apple Deabei: Diskvalifikován

  380. Jumping Squads as Individual, Apple Deabei: Diskvalifikován

  381. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  382. Agility Large Ne, Apple Deabei: 1/33, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  383. Agility Large Ne, Quiana Deabei: 14/33, 34.17 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  384. Agility Large So, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  385. Agility Large So, Apple Deabei: Diskvalifikován

  386. Jumping Large Ne, Apple Deabei: 10/34, 29.96 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  387. Jumping Large Ne, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  388. Jumping Large So, Apple Deabei: Diskvalifikován

  389. Jumping Large So, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  390. LA1 Ne, Quiana Deabei: 6/9, 32.23 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  391. LA1 So, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  392. LA2 Ne, Apple Deabei: Diskvalifikován

  393. LA2 So, Apple Deabei: Diskvalifikován

  394. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  395. LA1 I., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  396. LA1 II., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  397. LA2 I., Apple Deabei: 2/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  398. LA2 II., Apple Deabei: 2/7, 31.65 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  399. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  400. agility open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  401. agility open L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  402. Jumping open L, Apple Deabei: 1/20, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  403. Jumping open L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  404. Zkouška A1 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  405. Zkouška A2 L, Apple Deabei: 1/4, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  406. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  407. Druhá zkouška, Apple Deabei: Diskvalifikován

  408. První zkouška, Apple Deabei: Diskvalifikován

  409. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  410. ZkA. LA2 I., Apple Deabei: Diskvalifikován

  411. ZkA. LA2 II., Apple Deabei: Diskvalifikován

  412. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  413. agility open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  414. Jumping open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  415. Zkouška A2 L, Apple Deabei: 2/3, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  416. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  417. I. agility L, Apple Deabei: 1/95, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  418. II. agility L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  419. II. jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  420. I. jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  421. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  422. II. zkouška A2 L, Apple Deabei: 3/11, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  423. I. zkouška A2 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  424. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  425. Jumping, Apple Deabei: 5/38, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  426. 1.Zkouška, Apple Deabei: Diskvalifikován

  427. 2.Zkouška, Apple Deabei: 1/9, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  428. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  429. Agility Trial I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  430. Agility Trial II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  431. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  432. Agility 1 L, Apple Deabei: 3/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  433. Agility 1 L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/19, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  434. Agility 1 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  435. Agility 2 L, Apple Deabei: 5/19, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  436. Agility 2 L, A3Ch Ykuk Deabei: 6/19, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  437. Agility 2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  438. Finále L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/11, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  439. Finále L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  440. Jumping 1 L, Quiana Deabei: 6/19, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  441. Jumping 1 L, A3Ch Ykuk Deabei: 9/19, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  442. Jumping 1 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  443. Jumping 2 L, A3Ch Ykuk Deabei: 1/19, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  444. Jumping 2 L, Apple Deabei: 3/19, 33.13 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  445. Jumping 2 L, Quiana Deabei: 6/19, 41.15 s, 5.15 tr. b., 4.25 m/s

  446. Zkouška LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  447. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  448. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/10, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  449. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  450. Agility L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  451. Agility L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  452. Jumping L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  453. Jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  454. Zkouška LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  455. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  456. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  457. Agility L - finále, Apple Deabei: 11/20, 43.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  458. Agility L sobota, Apple Deabei: Diskvalifikován

  459. Jumping L neděle, Apple Deabei: Diskvalifikován

  460. Jumping L sobota, Apple Deabei: 2/38, 33.18 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  461. Zkouška LA2 neděle, Apple Deabei: Diskvalifikován

  462. Zkouška LA2 sobota, Apple Deabei: Diskvalifikován

  463. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  464. A1 II L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  465. A1 I L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  466. A2 II L, Apple Deabei: 2/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  467. A2 I L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  468. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  469. Zkouška LA2 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  470. Zkouška LA2 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  471. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  472. Agility L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  473. Agility L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  474. Jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  475. Jumping L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  476. Zkouška LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  477. Zkouška LA2, Apple Deabei: 1/9, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  478. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  479. Druhá zkouška, Apple Deabei: 1/8, 21.67 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  480. První zkouška, Apple Deabei: 1/8, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  481. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  482. A1 II L, Apple Deabei: 1/13, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  483. A1 I L, Apple Deabei: 1/13, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  484. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  485. Agility družstev, A3Ch Ykuk Deabei: 2/70, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  486. Agility jednotlivci, A3Ch Ykuk Deabei: 1/69, 43.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  487. Jumping družstev L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/69, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  488. Jumping jednotlivců, A3Ch Ykuk Deabei: 2/69, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  489. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  490. Agility Open, A3Ch Ykuk Deabei: 5/125, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  491. Agility Squads as Individual, A3Ch Ykuk Deabei: 39/137, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  492. Jumping Open, A3Ch Ykuk Deabei: 5/136, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  493. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ykuk Deabei: 5/138, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  494. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  495. QA4 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 19/97, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  496. QA5 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  497. QA6 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 48/93, 42.76 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  498. QJ4 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  499. QJ5 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 10/94, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  500. QJ6 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/87, 36.42 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  501. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  502. QA1 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 18/123, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  503. QA2 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 32/120, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  504. QA3 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 42/120, 41.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  505. QJ1 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 17/123, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  506. QJ2 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 62/122, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  507. QJ3 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 40/111, 35.34 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  508. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  509. Agility I, A3Ch Ykuk Deabei: 3/167, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  510. Agility II, A3Ch Ykuk Deabei: 6/165, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  511. Jumping I, A3Ch Ykuk Deabei: 8/169, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  512. Jumping II, A3Ch Ykuk Deabei: 8/161, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  513. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  514. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/60, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  515. Zkouška 1, A3Ch Ykuk Deabei: 10/35, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  516. Zkouška 2, A3Ch Ykuk Deabei: 4/33, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  517. Zkouška 3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  518. Zkouška 4, A3Ch Ykuk Deabei: 12/36, 43.48 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  519. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  520. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: 2/39, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  521. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 2/40, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  522. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 1/16, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  523. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  524. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 5/40, 30.94 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  525. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 4/21, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  526. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  527. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 4/70, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  528. Finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 3/33, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  529. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  530. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 9/71, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  531. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  532. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 3/34, 41.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  533. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  534. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/39, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  535. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/40, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  536. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 6/21, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  537. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  538. Zkouška LA3 I, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  539. Zkouška LA3 II, A3Ch Ykuk Deabei: 2/12, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  540. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  541. QA4 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 4/95, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  542. QA5 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 8/93, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  543. QA6 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 34/88, 40.6 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  544. QJ4 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 34/95, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  545. QJ5 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 7/90, 38.6 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  546. QJ6 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 12/77, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  547. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  548. QA1 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 4/127, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  549. QA2 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 32/125, 48.22 s, 7.22 tr. b., 4.27 m/s

  550. QA3 agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  551. QJ1 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 11/126, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  552. QJ2 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 13/126, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  553. QJ3 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 54/122, 36.86 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  554. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  555. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  556. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 5/8, 37.32 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  557. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  558. I Agility Open, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  559. II Agility Open, A3Ch Ykuk Deabei: 42/137, 37.94 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  560. II Jumping Open, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  561. I Jumping Open, A3Ch Ykuk Deabei: 4/139, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  562. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  563. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 2/41, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  564. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  565. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 6/53, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  566. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 8/42, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  567. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  568. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  569. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/50, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  570. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 8/47, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  571. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 7/19, 37.27 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  572. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 12/47, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  573. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  574. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  575. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  576. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 16/49, 28.81 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  577. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/50, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  578. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 5/21, 33.31 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  579. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  580. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  581. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 5/62, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  582. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  583. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 4/32, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  584. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 10/32, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  585. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  586. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  587. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 4/22, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  588. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/22, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  589. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  590. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  591. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/44, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  592. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/17, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  593. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  594. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/25, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  595. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 9/25, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  596. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  597. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 7/60, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  598. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 3/58, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  599. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 7/61, 26.97 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  600. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  601. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 2/37, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  602. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  603. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  604. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  605. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  606. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  607. Agility družstev, A3Ch Ykuk Deabei: 3/88, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  608. Agility jednotlivců, A3Ch Ykuk Deabei: 11/87, 36.27 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  609. Jumping družstev, A3Ch Ykuk Deabei: 2/88, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  610. Jumping jednotlivců, A3Ch Ykuk Deabei: 25/87, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  611. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  612. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  613. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  614. Agility Open BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/28, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  615. Agility Open BO Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 2/27, 37.32 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  616. Jumping Open BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/30, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  617. Jumping Open BO Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 2/28, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  618. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  619. QA4 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 21/99, 36.8 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  620. QA5 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 43/97, 40.46 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  621. QA6 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 4/95, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  622. QJ4 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/98, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  623. QJ5 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 30/91, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  624. QJ6 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/76, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  625. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  626. QA1 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 50/135, 41.24 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  627. QA2 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 23/127, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  628. QA3 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 39/130, 39.85 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  629. QJ1 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  630. QJ2 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 7/135, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  631. QJ3 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 20/118, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  632. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  633. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  634. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 2/128, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  635. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 3/128, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  636. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 2/128, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  637. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  638. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/36, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  639. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 2/39, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  640. Fun Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 4/34, 24.08 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  641. Fun Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 17/31, 30.41 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  642. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 23/39, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  643. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  644. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/21, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  645. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  646. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/46, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  647. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 15/43, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  648. FINÁLE, A3Ch Ykuk Deabei: 1/17, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  649. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 12/48, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  650. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  651. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  652. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  653. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 7/47, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  654. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 7/48, 32.3 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  655. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/10, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  656. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  657. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 2/63, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  658. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 5/35, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  659. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 5/32, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  660. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  661. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/47, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  662. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 3/48, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  663. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  664. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  665. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/9, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  666. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  667. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  668. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/12, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  669. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  670. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  671. Agility Ne L, A3Ch Ykuk Deabei: 1/43, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  672. Agility So L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/46, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  673. Jumping Ne L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/47, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  674. Jumping So L, A3Ch Ykuk Deabei: 13/47, 29.83 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  675. Zkouška Ne LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  676. Zkouška So LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/20, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  677. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  678. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 4/11, 33.53 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  679. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  680. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  681. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/11, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  682. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/11, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  683. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  684. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 6/50, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  685. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 10/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  686. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 5/18, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  687. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 50/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  688. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 48/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  689. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 1/16, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  690. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  691. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/13, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  692. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  693. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  694. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 11/55, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  695. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/55, 26.24 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  696. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  697. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  698. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 1/67, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  699. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 8/65, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  700. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 2/66, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  701. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 1/33, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  702. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  703. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  704. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  705. ZkA 1 So, A3Ch Ykuk Deabei: 1/15, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  706. ZkA 2 So, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  707. ZkA 3 So, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  708. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  709. agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  710. jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/51, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  711. zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 2/15, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  712. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  713. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  714. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  715. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  716. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  717. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 4/28, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  718. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  719. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  720. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  721. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  722. Agility BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  723. Agility - družstva BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/32, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  724. Jumping BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  725. Jumping - družstva BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/32, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  726. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  727. Jumping sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 14/37, 34.98 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  728. Open agility sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/36, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  729. Zkouška sobota LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  730. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  731. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 2/43, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  732. Agility squads, A3Ch Ykuk Deabei: 5/48, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  733. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/50, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  734. Jumping Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 26/47, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  735. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  736. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  737. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/22, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  738. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 1/18, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  739. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 1/22, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  740. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/22, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  741. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  742. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  743. Agility I, A3Ch Ykuk Deabei: 22/176, 40.78 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  744. Agility II, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  745. Agility IV, A3Ch Ykuk Deabei: 19/149, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  746. FINAL, A3Ch Ykuk Deabei: 5/45, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  747. Jumping I, A3Ch Ykuk Deabei: 10/182, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  748. Jumping II, A3Ch Ykuk Deabei: 57/169, 32.57 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  749. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  750. 1.ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/4, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  751. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  752. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  753. Agility Ne, A3Ch Ykuk Deabei: 15/140, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  754. Agility So, A3Ch Ykuk Deabei: 9/151, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  755. Jumping Ne, A3Ch Ykuk Deabei: 64/133, 37.16 s, 13.16 tr. b., 4.17 m/s

  756. Jumping So, A3Ch Ykuk Deabei: 5/146, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  757. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  758. Agility II Open, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  759. Agility I Open, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  760. Jumping II Open, A3Ch Ykuk Deabei: 49/162, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  761. Jumping I Open, A3Ch Ykuk Deabei: 46/165, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  762. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  763. Agility Squads, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  764. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: 3/128, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  765. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 16/120, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  766. Final Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 5/60, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  767. Final Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 28/62, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  768. Jumping Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 8/73, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  769. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 11/130, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  770. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  771. Agility Open, A3Ch Ykuk Deabei: 7/108, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  772. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  773. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: 75/183, 39.97 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  774. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 6/175, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  775. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 6/184, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  776. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 39/182, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  777. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  778. Zkouška 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  779. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  780. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  781. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  782. 3. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  783. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  784. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  785. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  786. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  787. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 4/48, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  788. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  789. FINÁLE, A3Ch Ykuk Deabei: 1/19, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  790. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/50, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  791. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 3/43, 28.36 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  792. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 5/19, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  793. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  794. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 10/49, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  795. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/49, 26.38 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  796. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/17, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  797. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  798. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/7, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  799. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  800. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  801. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 6/76, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  802. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 16/78, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  803. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 4/77, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  804. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 11/36, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  805. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 2/27, 46.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  806. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 2/32, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  807. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  808. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 6/47, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  809. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/47, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  810. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/21, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  811. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  812. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/12, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  813. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/12, 34.37 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  814. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  815. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 12/69, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  816. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 4/72, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  817. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 3/70, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  818. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 7/32, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  819. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  820. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  821. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  822. Agility Individual, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  823. Agility Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 22/55, 34.7 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  824. Jumping Individual, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  825. Jumping Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 31/55, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  826. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  827. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/13, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  828. Zkouška 2 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  829. Zkouška 3 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/13, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  830. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  831. II. Zka LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  832. I. Zka LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/7, 39.38 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  833. Jumping - L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/21, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  834. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  835. Agility Parkur A, A3Ch Ykuk Deabei: 51/162, 40.37 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  836. Agility (Parkur A), A3Ch Ykuk Deabei: 2/143, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  837. Agility Parkur C, A3Ch Ykuk Deabei: 2/159, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  838. Agility (Parkur C), A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  839. Agility Trial Parkur B, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  840. FINALE (parkur A), A3Ch Ykuk Deabei: 19/44, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  841. Jumping Parkur B, A3Ch Ykuk Deabei: 20/164, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  842. Jumping (Parkur B), A3Ch Ykuk Deabei: 25/157, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  843. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  844. Agility Final, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  845. I. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  846. II. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  847. II. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/98, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  848. I. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/103, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  849. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  850. Agility Open I., A3Ch Ykuk Deabei: 10/91, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  851. Agility Open II., A3Ch Ykuk Deabei: 20/84, 41.37 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  852. Jumping Open I., A3Ch Ykuk Deabei: 11/91, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  853. Jumping Open III, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  854. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2014, 18. 05. 2014

  855. Agility BO L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/25, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  856. Jumping BO L, A3Ch Ykuk Deabei: 1/25, 27.51 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  857. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  858. Agility L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  859. Jumping L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/49, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  860. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 6/13, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  861. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  862. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  863. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 7/118, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  864. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 9/19, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  865. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 10/122, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  866. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 23/117, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  867. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 1/37, 39.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  868. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  869. ZkA 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  870. ZkA 2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  871. ZkA 3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  872. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  873. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  874. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  875. ZkA, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  876. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  877. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  878. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 2/13, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  879. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/29, 27.1 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  880. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  881. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 2/18, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  882. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  883. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  884. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  885. Zkouška 2 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/18, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  886. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  887. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 4/79, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  888. Finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 5/39, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  889. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  890. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  891. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 6/31, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  892. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  893. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  894. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  895. Zkouška 2 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 4/18, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  896. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  897. 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/5, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  898. 2 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/5, 37.02 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  899. 3 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  900. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  901. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  902. Agility družstev, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  903. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  904. Jumping družstev, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  905. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  906. Agility CACIAg, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  907. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  908. Agility L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/29, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  909. Jumping L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  910. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/14, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  911. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  912. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 4/7, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  913. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  914. Agility LARGE L, A3Ch Ykuk Deabei: 4/50, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  915. Finále LARGE L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/21, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  916. Jumping LARGE L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  917. Neděle Jumping LARGE L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  918. Neděle zkoušky LA2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  919. Zkoušky LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 2/19, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  920. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  921. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 3/35, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  922. Agility I BarkingHeads, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  923. Agility II BarkingHeads, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  924. Agility III ArdenGrange, A3Ch Ykuk Deabei: 42/123, 50.51 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  925. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Ykuk Deabei: 9/113, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  926. BarkingHeads GRAND FINAL, A3Ch Ykuk Deabei: 9/29, 46.64 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  927. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Ykuk Deabei: 13/127, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  928. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  929. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  930. Agility I., A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  931. Agility II., A3Ch Ykuk Deabei: 10/62, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  932. Jumping I., A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  933. Jumping II., A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  934. Jumping III., A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  935. Jumping IV., A3Ch Ykuk Deabei: 4/45, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  936. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2013, 09. 06. 2013

  937. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/48, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  938. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/48, 26.53 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  939. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  940. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/46, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  941. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 10/42, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  942. Zka, A3Ch Ykuk Deabei: 10/18, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  943. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  944. Agility- So, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  945. Jumping - So, A3Ch Ykuk Deabei: 5/24, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  946. Zka1, A3Ch Ykuk Deabei: 2/11, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  947. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  948. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  949. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  950. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  951. Jumping , A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  952. LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/30, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  953. LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 14/31, 34.61 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  954. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  955. Agility sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  956. Jumping neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  957. Jumping sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 20/40, 34.75 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  958. zkouška neděle LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 5/16, 37.16 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  959. Zkouška sobota LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  960. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  961. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  962. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 32/85, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  963. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 41/90, 40.31 s, 6.31 tr. b., 4.27 m/s

  964. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 17/85, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  965. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 2/33, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  966. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  967. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  968. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  969. ZkA, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  970. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  971. Zkouška 1 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/12, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  972. Zkouška 2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  973. Zkouška 3 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/12, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  974. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  975. Agility - neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: 7/26, 36.34 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  976. Agility - sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  977. Finále L, A3Ch Ykuk Deabei: 6/19, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  978. Jumping - neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  979. Jumping - sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/28, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  980. Zkouška So LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  981. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  982. AGILITY-L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  983. JUMPING-L, A3Ch Ykuk Deabei: 16/74, 44.95 s, 16.95 tr. b., 3.74 m/s

  984. JUMPING-L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  985. LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 5/31, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  986. LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 13/32, 31.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  987. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  988. Agility L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  989. Jumping L, A3Ch Ykuk Deabei: 3/32, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  990. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  991. 1.zkouška A2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 5/17, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  992. 2.zkouška A2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  993. 3.zkouška A2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  994. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  995. 1. zkouška LA1, A3Ch Ykuk Deabei: 1/21, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  996. 2. zkouška LA1, A3Ch Ykuk Deabei: 2/21, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  997. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  998. Agility Belgičáci ned L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  999. Agility Belgičáci sob L, A3Ch Ykuk Deabei: 10/16, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  1000. Agility neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  1001. Agility sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 24/48, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  1002. Jumping Belgičáci ned L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  1003. Jumping Belgičáci sob L, A3Ch Ykuk Deabei: 3/16, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1004. Jumping neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  1005. Jumping sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 8/48, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1006. LA1n LA1, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1007. LA1s LA1, A3Ch Ykuk Deabei: 8/16, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  1008. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  1009. Zka1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  1010. Zka2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  1011. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  1012. Ne-Agility BO L, Putee Deabei: 5/16, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1013. Ne-Jumping L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1014. Ne-1. LA3, Putee Deabei: 7/17, 38.02 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  1015. Ne-2. LA3, Putee Deabei: 11/17, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1016. So-Agility BO L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1017. So-Jumping L, Putee Deabei: 19/57, 36.15 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  1018. So-1. LA3, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1019. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  1020. Agility II / Parkur A L, Putee Deabei: 31/107, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1021. Agility I / Parkur B L, Putee Deabei: 52/121, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1022. Jumping I / Parkur A L, Putee Deabei: 30/121, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1023. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  1024. Test Agility / Parkur B LA3, Putee Deabei: 19/57, 48.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1025. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1026. Agility Open - neděle L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1027. Agility Open - sobota L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1028. Jumping Open - neděle L, Putee Deabei: 20/69, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1029. Jumping Open - sobota L, Putee Deabei: 19/74, 36.98 s, 10.98 tr. b., 4.22 m/s

  1030. Zkoušky neděle LA3, Putee Deabei: 14/21, 43.15 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  1031. Zkoušky sobota LA3, Putee Deabei: 6/32, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1032. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  1033. Agility L, Putee Deabei: 6/32, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1034. Jumping L, Putee Deabei: 14/36, 32.98 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  1035. Zkouška A3 LA3, Putee Deabei: 2/9, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1036. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1037. AGILITY I, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1038. AGILITY II, Putee Deabei: 22/118, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1039. JUMPING I, Putee Deabei: 40/109, 39.63 s, 10.63 tr. b., 4.44 m/s

  1040. JUMPING II, Putee Deabei: 9/124, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1041. JUMPING III, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1042. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  1043. Agility, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1044. Jumping, Putee Deabei: 10/20, 30.49 s, 10.49 tr. b., 4.72 m/s

  1045. Zkouška LA3, Putee Deabei: 5/9, 37.59 s, 6.59 tr. b., 4.44 m/s

  1046. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  1047. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Putee Deabei: 2/8, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1048. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1049. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  1050. Agility Ne, Putee Deabei: 1/30, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1051. Agility So, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1052. Jumping Ne, Putee Deabei: 2/30, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1053. Jumping So, Putee Deabei: 9/27, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1054. Zk Ne, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1055. Zk So, Putee Deabei: 1/8, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1056. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1057. Zk1, Putee Deabei: 4/7, 39.5 s, 5.97 tr. b., 3.8 m/s

  1058. Zk2, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1059. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1060. Zk 1, Putee Deabei: 3/14, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1061. Zk 2, Putee Deabei: 2/14, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1062. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  1063. Agility III L, Putee Deabei: 5/109, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1064. Agility II L, Putee Deabei: 62/119, 37.69 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  1065. Agility I L, Putee Deabei: 22/123, 40.89 s, 15.89 tr. b., 4.67 m/s

  1066. Agility IV L, Putee Deabei: 8/55, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1067. Agility Small final L, Putee Deabei: 5/24, 36.12 s, 6.12 tr. b., 4.57 m/s

  1068. Jumping II L, Putee Deabei: 15/85, 34.94 s, 5.94 tr. b., 4.72 m/s

  1069. Jumping I L, Putee Deabei: 13/122, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1070. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1071. Trial LA3, Putee Deabei: 3/35, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1072. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1073. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 14/39, 36.75 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  1074. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 13/39, 36.75 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  1075. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 8/39, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1076. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 8/39, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1077. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 13/38, 40.59 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  1078. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 13/38, 40.59 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  1079. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 9/38, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1080. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 9/38, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1081. Jumping C (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 22/39, 40.91 s, 17.91 tr. b., 3.64 m/s

  1082. Jumping C (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 22/39, 40.91 s, 18.91 tr. b., 3.64 m/s

  1083. Jumping D (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1084. Jumping D (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1085. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1086. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 18/45, 39.83 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1087. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 18/45, 39.83 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1088. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 13/45, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1089. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 13/45, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1090. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1091. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1092. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1093. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1094. Jumping A (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1095. Jumping A (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1096. Jumping B (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1097. Jumping B (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1098. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  1099. Ne-Agility L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1100. Ne-Jumping L, Putee Deabei: 23/53, 33.38 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  1101. Ne-Zkouška LA2, Putee Deabei: 7/31, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1102. So-Agility L, Putee Deabei: 9/59, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1103. So-Jumping L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1104. So-Zkouška LA2, Putee Deabei: 3/34, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1105. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  1106. 1. zkouška LA2, Putee Deabei: 2/18, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1107. 2. zkouška LA2, Putee Deabei: 6/18, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1108. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1109. Ne-Agility L, Putee Deabei: 17/46, 38.57 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  1110. Ne-Jumping L, Putee Deabei: 14/46, 32.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1111. Ne-LA2 LA2, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1112. So-Agility L, Putee Deabei: 15/52, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  1113. So-Jumping L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  1114. So-LA2 LA2, Putee Deabei: 5/25, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1115. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  1116. Agility LA1, Putee Deabei: 6/39, 26.81 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1117. Agility LA1 - 2., Putee Deabei: 2/39, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1118. Agility LA2, Atu Ketunpolun: 8/33, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1119. Agility LA2 - 2., Atu Ketunpolun: 9/32, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1120. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  1121. LA1, Putee Deabei: 2/14, 44.31 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  1122. LA1, Atu Ketunpolun: 4/14, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1123. LA1_2, Putee Deabei: 1/14, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1124. LA1_2, Atu Ketunpolun: Diskvalifikován

  1125. Praha 8 - Březiněves - Dvojzkoušky na umělé trávě, 23. 03. 2008

  1126. Agility LA3, Anee Oridix: 2/5, 46.1 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  1127. Agility LA3, Anee Oridix: Diskvalifikován