Cz En

Lenka Blachová

  1. Číslo: 001600
  2. OSA: AGILITY KOIRA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 27. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 041907 (L), Lump

  2. 056908 (S), Meluzína

  3. 060310 (L), Berenika Ze Štěnkovského lesa

  4. 027814 (L), A3Ch Beroemde Orlith Esaber

  5. 031316 (ML), Daenerys Arctic shine

  6. 089116 (M), Avatar Hungry Gremlin

  7. 013218 (M), Odin

  8. 065118 (L), Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies

Výsledky

  1. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  2. zkouška LA2 1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  3. zkouška LA2 2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  4. zkouška LA2 3, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  5. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  6. zkouška LA2 1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 4/5, 37.32 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  7. zkouška LA2 2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  8. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  9. Agility I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  10. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  11. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: 45/62, 49.78 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  12. Agility II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  13. Jumping I, Avatar Hungry Gremlin: 41/64, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  14. Jumping I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  15. Jumping II, Avatar Hungry Gremlin: 32/58, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  16. Jumping II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 38/79, 36.89 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  17. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  18. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  19. Agility L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  20. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  21. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/20, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  22. Jumping L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  23. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 15/24, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  24. ZkouškaLA2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  25. ZkouškaLA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  26. ZkouškaMA3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  27. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  28. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/8, 48.16 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  29. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  30. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  31. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 3/18, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  32. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  33. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  34. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  35. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 2/19, 34.18 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  36. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/14, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  37. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  38. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  39. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  40. 1. Zkouška A2 L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/8, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  41. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/10, 50.92 s, 5.92 tr. b., 3.99 m/s

  42. 2. Zkouška A2 L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška A3 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  44. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  45. Zkouška I., Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  46. Zkouška II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  47. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  48. Zk Agility I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  49. Zk Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  50. Zk Agility II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/10, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  51. Zk Agility II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  52. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  53. 1. zkouška LA2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  54. 1. zkouška MA3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška MA3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  57. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  58. Agility LA neděle, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/34, 47.37 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  59. Agility LA neděle, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  60. Agility MA neděle, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  61. Jumping LA neděle, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 15/38, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  62. Jumping LA neděle, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  63. Jumping MA neděle, Avatar Hungry Gremlin: 5/27, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. Zkouška LA2 neděle, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 8/18, 45.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  66. Zkouška MA3 neděle, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  67. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  68. Zkouška I., A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/6, 46.61 s, 12.61 tr. b., 3.8 m/s

  69. Zkouška I., Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  70. Zkouška I., Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  71. Zkouška II., A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/6, 48.74 s, 0.74 tr. b., 3.94 m/s

  72. Zkouška II., Avatar Hungry Gremlin: 4/8, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  73. Zkouška II., Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  74. Zkouška III., Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  75. Zkouška III., A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  76. Zkouška III., Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  77. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  78. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/12, 47.06 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  79. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  80. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  81. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 8/19, 33.49 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  82. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  83. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  84. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  85. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: 6/10, 46.25 s, 10.25 tr. b., 3.81 m/s

  86. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  87. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  88. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/11, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  89. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  90. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  91. ZkA III, Avatar Hungry Gremlin: 3/10, 67.24 s, 27.24 tr. b., 2.84 m/s

  92. ZkA III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/11, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  93. ZkA III, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 6/9, 39.34 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  94. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  95. Agility Open 2+3, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 8/16, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  96. Agility Open 2+3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  97. Agility Open 2+3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  98. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: 2/4, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  99. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/6, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  100. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 5/10, 33.69 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  101. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/10, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  102. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  103. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  104. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  105. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 2/10, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  106. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/9, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  107. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  108. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  109. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  110. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  111. ZkA III, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 55.19 m/s

  112. ZkA III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/9, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  113. ZkA III, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  114. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  115. Zk agility I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/9, 27.35 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  116. Zk agility I, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  117. Zk agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  118. Zk agility II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/9, 28.27 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  119. Zk agility II, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  120. Zk agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  121. Zk agility III, Avatar Hungry Gremlin: 2/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  122. Zk agility III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/6, 44.26 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  123. Zk agility III, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  124. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  125. 1. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 5/12, 24.01 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  126. 1. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/8, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  127. 1. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  131. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  132. 1. zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  133. 1. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  136. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  137. 1. zkouška, Avatar Hungry Gremlin: 3/6, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  138. 1. zkouška, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  139. 1. zkouška, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  140. 2. zkouška, Avatar Hungry Gremlin: 1/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  141. 2. zkouška, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  143. 3. zkouška, Avatar Hungry Gremlin: 3/6, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  144. 3. zkouška, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/8, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  145. 3. zkouška, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  146. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  147. Jumping 1, Avatar Hungry Gremlin: 11/24, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  148. Jumping 1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 17/38, 31.84 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  149. Jumping 1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  150. Jumping 2, Avatar Hungry Gremlin: 4/24, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  151. Jumping 2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 5/36, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  152. Jumping 2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 10/36, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  153. Zkoušky, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/13, 51.2 s, 25.0 tr. b., 4.3 m/s

  154. Zkoušky, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  155. Zkoušky, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  156. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  157. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  158. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  159. Agility I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  160. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 44/85, 48.31 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  161. Agility II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 53/85, 48.78 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  162. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  163. Jumping I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 33/85, 42.15 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  164. Jumping I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  165. Jumping I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  166. Jumping II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 41/84, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  167. Jumping II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  168. Jumping II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  169. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  170. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/33, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  171. Agility LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 15/33, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  172. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  173. Jumping L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 6/33, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  174. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 19/33, 45.92 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  175. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  176. LA 1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  177. LA 3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 8/10, 48.69 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  178. MA 2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  179. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  180. 1. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 2/20, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  181. 1. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/6, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  182. 1. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/6, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  183. 2. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 4/20, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  184. 2. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/6, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  185. 2. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/6, 35.51 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  186. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  187. ZKouška LA1 1 LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 4/21, 32.92 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  188. Zkouška LA1 2 LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  189. Zkouška LA3 1 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/5, 41.72 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  190. Zkouška LA3 2 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/5, 39.35 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  191. Zkouška MA2 1 MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/6, 39.16 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  192. Zkouška MA2 2 MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/6, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  193. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  194. Agility Open, Avatar Hungry Gremlin: 12/30, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  195. Agility Open, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 14/34, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  196. Agility Trial, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  197. Agility Trial, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  198. Jumping Open, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 12/33, 36.7 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  199. Jumping Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  200. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  201. AGILITY, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  202. AGILITY, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  203. JUMPING, Avatar Hungry Gremlin: 4/18, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  204. JUMPING, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 19/48, 37.09 s, 12.09 tr. b., 4.15 m/s

  205. LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  206. MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  207. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  208. 1. Jumping L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 9/28, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  209. 1. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 5/17, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  210. 2. Jumping L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  211. 2. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  212. 3. Agility L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  213. 3. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  214. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  215. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 15/38, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  216. Agility LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  217. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  218. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/39, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  219. Jumping LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 12/39, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  220. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: 5/30, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  221. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 4/6, 33.32 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  222. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/22, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  223. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 6/10, 39.02 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  224. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  225. Zkouška č.1 LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  226. Zkouška č.1 MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  227. Zkouška č.2 LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  228. Zkouška č.2 MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  229. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  230. Trial I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  231. Trial I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  232. Trial II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 7/26, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  233. Trial II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  234. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  235. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 25/42, 42.55 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  236. Agility LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  237. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  238. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 16/45, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  239. Jumping LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 18/45, 39.23 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  240. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  241. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  242. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/20, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  243. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  244. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  245. 1. zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  246. 1. zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: 5/16, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  247. 1. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  248. 1. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  250. 2. zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  252. 2. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  253. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  254. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  255. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  256. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  257. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  258. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/19, 49.99 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  259. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  260. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  261. Agility Trial I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  262. Agility Trial II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  263. Agility Trial III, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  264. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  265. Agility Open 2+3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 8/20, 39.22 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  266. Agility Open 2+3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  267. Agility Trial I, Avatar Hungry Gremlin: 1/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  268. Agility Trial I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/14, 45.36 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  269. Agility Trial II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/14, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  270. Agility Trial II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  271. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  272. TRIAL II. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  273. TRIAL II. MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/4, 45.98 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  274. TRIAL I. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  275. TRIAL I. MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  276. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  277. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/27, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  278. Agility Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  279. Agility Trial, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  280. Agility Trial, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  281. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/27, 37.66 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  282. Jumping Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  283. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  284. Jumping LA L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/26, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  285. Jumping MA M, Avatar Hungry Gremlin: 6/29, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  286. Jumping special LA L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  287. Jumping special MA M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  288. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/6, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  289. Zkouška MA2 MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  290. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  291. Agility Trial I, Avatar Hungry Gremlin: 5/6, 47.63 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  292. Agility Trial I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  293. Agility Trial II, Avatar Hungry Gremlin: 3/6, 45.56 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  294. Agility Trial II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  295. Agility Trial III, Avatar Hungry Gremlin: 2/6, 43.67 s, 25.0 tr. b., 4.05 m/s

  296. Agility Trial III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/12, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  297. Agility Trial IV, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/12, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  298. Agility Trial IV, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  299. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  300. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  301. Agility Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  302. Agility Trial, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/12, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  303. Agility Trial, Avatar Hungry Gremlin: 2/5, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  304. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  305. Jumping Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  306. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  307. TRIAL II. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/13, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  308. TRIAL II. MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  309. TRIAL I. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  310. TRIAL I. MA2, Avatar Hungry Gremlin: 1/6, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  311. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  312. 1.ZkA - LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/14, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  313. 1.ZkA - MA1, Odin: Diskvalifikován

  314. 1.ZkA - MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  315. 2. ZkA - LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  316. 2. ZkA - MA1, Odin: 3/5, 50.06 s, 18.06 tr. b., 2.76 m/s

  317. 2.ZkA - MA2, Avatar Hungry Gremlin: 2/3, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  318. 3.ZkA - LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/14, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  319. 3.ZkA - MA1, Odin: 4/5, 50.47 s, 5.47 tr. b., 2.93 m/s

  320. 3.ZkA - MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  321. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  322. CURRICULUM L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  323. CURRICULUM M, Avatar Hungry Gremlin: 15/25, 41.91 s, 12.91 tr. b., 4.7 m/s

  324. CURRICULUM M, Odin: Diskvalifikován

  325. TRIAL II. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  326. TRIAL II. MA1, Odin: Diskvalifikován

  327. TRIAL II. MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  328. TRIAL I. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  329. TRIAL I. MA1, Odin: 4/10, 51.27 s, 12.27 tr. b., 3.02 m/s

  330. TRIAL I. MA2, Avatar Hungry Gremlin: 3/8, 37.57 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  331. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  332. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  333. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  334. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 17/74, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  335. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: 19/35, 44.66 s, 30.0 tr. b., 4.21 m/s

  336. Jumping I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 37/76, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  337. Jumping I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  338. Jumping II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 12/73, 33.74 s, 1.74 tr. b., 4.39 m/s

  339. Jumping II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  340. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  341. QA4 Agility, Avatar Hungry Gremlin: 24/44, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  342. QA4 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 31/95, 49.83 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  343. QA5 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 21/93, 44.83 s, 0.83 tr. b., 4.35 m/s

  344. QA5 Agility, Avatar Hungry Gremlin: 26/42, 48.34 s, 15.34 tr. b., 3.97 m/s

  345. QA6 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 31/88, 45.72 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  346. QA6 Agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  347. QJ4 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  348. QJ4 Jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  349. QJ5 Jumping, Avatar Hungry Gremlin: 28/43, 44.03 s, 14.03 tr. b., 3.97 m/s

  350. QJ5 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 47/90, 44.4 s, 14.4 tr. b., 4.44 m/s

  351. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  352. Finále Ag M, Avatar Hungry Gremlin: 6/12, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  353. I. Agility L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  354. I. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: 12/28, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  355. II. Jumping L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  356. I. Jumping L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  357. I. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 4/28, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  358. ll. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 14/28, 49.01 s, 11.01 tr. b., 3.86 m/s

  359. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  360. QA1 agility, Avatar Hungry Gremlin: 40/57, 47.64 s, 25.64 tr. b., 3.82 m/s

  361. QA1 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  362. QA2 agility, Avatar Hungry Gremlin: 11/57, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  363. QA2 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  364. QA3 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 20/125, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  365. QA3 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  366. QJ1 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 34/126, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  367. QJ1 jumping, Avatar Hungry Gremlin: 34/58, 49.69 s, 20.69 tr. b., 3.36 m/s

  368. QJ2 jumping, Avatar Hungry Gremlin: 36/58, 50.07 s, 23.07 tr. b., 3.89 m/s

  369. QJ2 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 58/126, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.16 m/s

  370. QJ3 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 65/122, 43.72 s, 15.72 tr. b., 4.25 m/s

  371. QJ3 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  372. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  373. Agility L Ne, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 31/98, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  374. Agility L So, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 27/99, 40.86 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  375. Agility M Ne, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  376. Agility M So, Avatar Hungry Gremlin: 10/47, 47.65 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  377. Jumping L Ne, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 39/96, 36.82 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  378. Jumping L So, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 28/100, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  379. Jumping M Ne, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  380. Jumping M So, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  381. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  382. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 8/28, 48.8 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  383. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  384. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/27, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  385. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: 9/22, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  386. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  387. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 6/9, 43.96 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  388. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  389. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/10, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  390. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  391. Agility I, Odin: Diskvalifikován

  392. Agility II, Odin: 4/11, 43.36 s, 12.36 tr. b., 3.04 m/s

  393. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: 4/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  394. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  395. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  396. 1. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/9, 44.05 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  397. 1. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 1/5, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  398. 2. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/9, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  399. 2. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  400. 3. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/9, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  401. 3. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  402. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  403. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  404. Agility I, Odin: 6/9, 43.95 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  405. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  406. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/8, 43.23 s, 0.23 tr. b., 3.82 m/s

  407. Agility II, Odin: 4/9, 43.82 s, 14.82 tr. b., 3.01 m/s

  408. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  409. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  410. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  411. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: 3/16, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  412. Agility Vet., Meluzína: 1/5, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  413. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 10/24, 30.16 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  414. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 11/16, 30.73 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  415. Jumping Vet., Meluzína: 1/4, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  416. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  417. Zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: 2/5, 28.61 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  418. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  419. Zkouška č.1 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  420. Zkouška č.1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 3/6, 41.78 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  421. Zkouška č.2 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/12, 45.42 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  422. Zkouška č.2 MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  423. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  424. zkouška 1 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/10, 45.65 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  425. zkouška 1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  426. zkouška 2 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  427. zkouška 2 MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  428. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  429. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 19/47, 40.07 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  430. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  431. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 11/51, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  432. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  433. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  434. ZkouškaMA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  435. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  436. II. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  437. II. zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  438. I. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/9, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  439. I. zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: 3/8, 37.53 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  440. Jumping A2 + A3 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  441. tuneliáda A1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 7/8, 24.67 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  442. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  443. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  444. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  445. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/11, 43.91 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  446. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: 6/8, 36.98 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  447. Agility III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/9, 43.23 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  448. Agility III, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  449. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  450. Jumping LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  451. Jumping MA1, Avatar Hungry Gremlin: 4/5, 24.78 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  452. Zkouška první LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/12, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  453. Zkouška první MA1, Avatar Hungry Gremlin: 4/5, 37.63 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  454. Zkouška VIP LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  455. Zkouška VIP MA1, Avatar Hungry Gremlin: 3/5, 53.0 s, 18.0 tr. b., 2.77 m/s

  456. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  457. 1. Zk LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/9, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  458. 1. Zk MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  459. 2. Zk LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  460. 2. Zk MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  461. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  462. Agility open 1 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/35, 46.19 s, 7.19 tr. b., 4.01 m/s

  463. Agility open 1 M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  464. Agility open 2 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  465. Agility open 2 M, Avatar Hungry Gremlin: 6/26, 55.69 s, 16.69 tr. b., 3.59 m/s

  466. Zkoušky LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  467. Zkoušky MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  468. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  469. Trial II. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  470. Trial II. MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  471. Trial I. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/18, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  472. Trial I. MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  473. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  474. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/24, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  475. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  476. Speciál Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/24, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  477. Speciál Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 13/14, 34.85 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  478. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/7, 38.76 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  479. Zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  480. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  481. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/28, 45.03 s, 10.03 tr. b., 3.84 m/s

  482. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  483. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 17/30, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  484. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  485. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  486. Zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  487. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  488. Veteráni, Meluzína: 1/1, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  489. Veteráni II, Meluzína: 1/1, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  490. Zkouška, Avatar Hungry Gremlin: 3/4, 38.32 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  491. Zkouška II, Avatar Hungry Gremlin: 2/4, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  492. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  493. QA4 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  494. QA4 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  495. QA5 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  496. QA5 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  497. QA6 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  498. QA6 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  499. QJ4 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  500. QJ4 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  501. QJ5 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 26/91, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  502. QJ5 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  503. QJ6 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  504. QJ6 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  505. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  506. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/32, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  507. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 10/15, 44.4 s, 17.4 tr. b., 3.4 m/s

  508. Jumping SV, Meluzína: 1/1, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  509. zkouška 3 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  510. zkouška 3 MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  511. zkouška 4 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  512. zkouška 4 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 42.29 s, 16.29 tr. b., 3.41 m/s

  513. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  514. QA1 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 35/135, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  515. QA1 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  516. QA2 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  517. QA2 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  518. QA3 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  519. QA3 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  520. QJ1 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 51/135, 35.24 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  521. QJ1 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  522. QJ2 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  523. QJ2 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  524. QJ3 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  525. QJ3 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  526. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  527. Agility Ne L L, Daenerys Arctic shine: 12/28, 53.84 s, 22.84 tr. b., 3.57 m/s

  528. Agility Ne L L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  529. Agility Ne M M, Avatar Hungry Gremlin: 8/15, 49.54 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  530. Agility So L L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  531. Agility So L L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  532. Agility So M M, Avatar Hungry Gremlin: 9/18, 54.44 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  533. Jumping Ne L L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  534. Jumping Ne L L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  535. Jumping Ne M M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  536. Jumping So L L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  537. Jumping So L L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  538. Jumping So M M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  539. Zkouška Ne LA2 LA2, Daenerys Arctic shine: 5/11, 51.91 s, 11.91 tr. b., 3.66 m/s

  540. Zkouška Ne LA3 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/7, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  541. Zkouška Ne MA1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 1/4, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  542. Zkouška So LA2 LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  543. Zkouška So LA3 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  544. Zkouška So MA1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 3/4, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  545. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  546. AGILITY, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 14/33, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  547. AGILITY, Daenerys Arctic shine: 19/33, 45.42 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  548. JUMPING, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/33, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  549. JUMPING, Daenerys Arctic shine: 4/33, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  550. LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  551. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/16, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  552. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  553. 1.běh LA2, Daenerys Arctic shine: 7/24, 49.81 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  554. 1.běh LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  555. 2.běh LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  556. 2.běh LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  557. 3.běh LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  558. 3.běh LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/10, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  559. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  560. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/43, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  561. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  562. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 15/23, 46.82 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  563. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  564. V Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/18, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  565. V Agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  566. VI Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/18, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  567. VI Agility, Daenerys Arctic shine: 6/18, 50.1 s, 16.1 tr. b., 3.71 m/s

  568. VII Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/18, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  569. VII Agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  570. VIII Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/18, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  571. VIII Agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  572. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  573. 1. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/21, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  574. 1. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: 13/21, 47.62 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  575. 2. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: 11/21, 52.01 s, 16.01 tr. b., 3.81 m/s

  576. 2. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  577. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  578. Agility Trial I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/24, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  579. Agility Trial I, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  580. Agility Trial II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/24, 45.18 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  581. Agility Trial II, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  582. Jumping 2+3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 14/34, 41.12 s, 6.12 tr. b., 3.75 m/s

  583. Jumping 2+3, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  584. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  585. Agility Open, Daenerys Arctic shine: 19/33, 38.01 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  586. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  587. Agility Trial, Daenerys Arctic shine: 7/15, 42.95 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  588. Agility Trial, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  589. Jumping Open, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  590. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  591. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  592. 1. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/17, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  593. 1. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: 7/17, 37.63 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  594. 2. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/17, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  595. 2. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  596. 3. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/17, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  597. 3. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  598. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  599. Agility L, Daenerys Arctic shine: 7/43, 40.7 s, 0.7 tr. b., 3.88 m/s

  600. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 14/43, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  601. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  602. Jumping L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  603. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/16, 40.08 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  604. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  605. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  606. 1. běh LA1 LA1, Daenerys Arctic shine: 3/18, 30.94 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  607. 1. běh LA2 LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/9, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  608. 2. běh LA1 LA1, Daenerys Arctic shine: 7/18, 36.47 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  609. 2. běh LA2 LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/9, 33.08 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  610. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  611. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/37, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  612. Jumping, Daenerys Arctic shine: 26/37, 38.47 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  613. Zkouška, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/17, 35.81 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  614. Zkouška, Daenerys Arctic shine: 10/14, 57.95 s, 17.95 tr. b., 2.61 m/s

  615. Zkouška II, Daenerys Arctic shine: 4/14, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  616. Zkouška II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  617. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  618. QA5 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  619. QA6 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 51/186, 49.66 s, 14.66 tr. b., 3.73 m/s

  620. QJ5 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 21/187, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  621. QJ6 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  622. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  623. I agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/13, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  624. I agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  625. II agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/13, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  626. II agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  627. III agility, Daenerys Arctic shine: 1/12, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  628. III agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  629. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  630. QA3 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  631. QA4 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  632. QJ3 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 69/176, 36.98 s, 5.98 tr. b., 4.38 m/s

  633. QJ4 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 99/174, 44.06 s, 32.06 tr. b., 3.84 m/s

  634. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  635. Agility, Meluzína: 5/17, 50.09 s, 13.09 tr. b., 3.69 m/s

  636. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 10/40, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  637. Jumping, Meluzína: 7/17, 44.08 s, 5.08 tr. b., 3.99 m/s

  638. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 12/37, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  639. ZkA, Meluzína: 3/6, 47.59 s, 11.59 tr. b., 3.87 m/s

  640. ZkA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  641. Kolín - Mistrovství holandských ovčáků v agility 2016, 07. 05. 2016

  642. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/7, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  643. Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/7, 42.08 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  644. Finále, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/6, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  645. Finále, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/6, 50.31 s, 8.31 tr. b., 3.7 m/s

  646. Jumping, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/7, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  647. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/7, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  648. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  649. QA1 Agility, Meluzína: Diskvalifikován

  650. QA1 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  651. QA2 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/204, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  652. QA2 Agility, Meluzína: Diskvalifikován

  653. QJ1 Jumping, Meluzína: 33/116, 45.35 s, 0.35 tr. b., 3.77 m/s

  654. QJ1 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  655. QJ2 Jumping, Meluzína: Diskvalifikován

  656. QJ2 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  657. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  658. I Agility, Meluzína: 1/3, 47.8 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  659. I Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/6, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  660. I Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/22, 41.52 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  661. I Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  662. I Agility, Meluzína: Diskvalifikován

  663. I Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  664. II Agility, Meluzína: 3/4, 56.51 s, 26.51 tr. b., 3.47 m/s

  665. II Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  666. II Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  667. II Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  668. II Agility, Meluzína: Diskvalifikován

  669. II Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  670. III Agility, Meluzína: 1/3, 53.46 s, 8.46 tr. b., 3.59 m/s

  671. III Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/6, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  672. III Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/22, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  673. III Agility, Meluzína: 3/4, 58.0 s, 11.0 tr. b., 3.43 m/s

  674. III Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  675. III Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  676. IV Agility, Meluzína: 3/3, 63.91 s, 33.91 tr. b., 2.97 m/s

  677. IV Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/17, 47.67 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  678. IV Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  679. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  680. II. zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/15, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  681. II. zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  682. II. zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  683. I. zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/16, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  684. I. zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  685. I. zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  686. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  687. Agility I, Meluzína: 6/7, 49.56 s, 12.56 tr. b., 3.51 m/s

  688. Agility I, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  689. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  690. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/11, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  691. Agility II, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/12, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  692. Agility II, Meluzína: Diskvalifikován

  693. Jumping 2+3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/23, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  694. Jumping 2+3, Meluzína: 5/20, 38.87 s, 0.87 tr. b., 4.24 m/s

  695. Jumping 2+3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  696. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  697. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/4, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  698. Agility, Meluzína: 3/6, 48.7 s, 10.7 tr. b., 3.68 m/s

  699. Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  700. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/17, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  701. Agility Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 7/17, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  702. Agility Open, Meluzína: Diskvalifikován

  703. Jumping Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/17, 28.61 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  704. Jumping Open, Meluzína: 8/22, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  705. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/17, 30.81 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  706. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  707. LA1 - druhá, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 10/15, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  708. LA1 - první, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/15, 36.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  709. LA1 - třetí, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/15, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  710. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  711. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/34, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  712. Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/34, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  713. Agility S, Meluzína: Diskvalifikován

  714. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 11/37, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  715. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/37, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  716. Jumping S, Meluzína: 5/19, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  717. Zkoušky LA1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  718. Zkoušky LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  719. Zkoušky SA3, Meluzína: 5/8, 46.2 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  720. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  721. Agility I, Meluzína: 3/7, 55.02 s, 11.02 tr. b., 3.6 m/s

  722. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/10, 43.09 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  723. Agility I, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 10/13, 51.52 s, 17.52 tr. b., 3.84 m/s

  724. Agility II, Meluzína: 2/7, 49.7 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  725. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/10, 45.02 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  726. Agility II, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  727. Agility Veteráni, Lump: Diskvalifikován

  728. Jumping Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 6/40, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  729. Jumping Open, Meluzína: 10/21, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  730. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  731. Jumping Veteráni, Lump: 2/2, 61.04 s, 6.04 tr. b., 2.82 m/s

  732. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  733. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/13, 25.38 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  734. Agility II Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 17/162, 48.33 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  735. Agility II Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  736. Agility I Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  737. Agility I Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  738. Jumping II Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  739. Jumping II Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  740. Jumping I Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 83/165, 39.17 s, 10.17 tr. b., 3.91 m/s

  741. Jumping I Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 87/165, 37.58 s, 13.58 tr. b., 4.07 m/s

  742. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  743. Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/48, 42.76 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  744. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 14/48, 47.49 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  745. Jumping, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 10/51, 34.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  746. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 12/51, 37.46 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  747. Zk LA1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/18, 38.23 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  748. Zk LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  749. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  750. Agility 1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 64/183, 45.96 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  751. Agility 1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 101/183, 54.68 s, 16.68 tr. b., 3.62 m/s

  752. Agility 2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 64/175, 55.48 s, 21.48 tr. b., 3.48 m/s

  753. Agility 2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  754. Jumping 1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 48/184, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  755. Jumping 1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  756. Jumping 2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 30/182, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  757. Jumping 2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 61/182, 42.8 s, 5.8 tr. b., 4.14 m/s

  758. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  759. 1.zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  760. 1.zkouška SA3, Meluzína: 4/8, 54.34 s, 6.34 tr. b., 3.46 m/s

  761. 2.zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  762. 2.zkouška SA3, Meluzína: 4/8, 54.46 s, 12.46 tr. b., 3.49 m/s

  763. 3.zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  764. 3.zkouška SA3, Meluzína: 4/7, 58.47 s, 20.47 tr. b., 3.18 m/s

  765. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  766. Agility Open Large, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/34, 42.1 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  767. Agility Open Large, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  768. Agility Open Small, Meluzína: 9/19, 46.71 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  769. Agility Open Small, Meluzína: 11/19, 56.78 s, 18.78 tr. b., 3.13 m/s

  770. Jumping Open Large, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 13/32, 43.88 s, 20.88 tr. b., 3.97 m/s

  771. Jumping Open Large, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 7/34, 45.27 s, 10.27 tr. b., 4.0 m/s

  772. Jumping Open Small, Meluzína: 6/18, 45.32 s, 3.32 tr. b., 3.75 m/s

  773. Jumping Open Small, Meluzína: 7/19, 45.26 s, 4.26 tr. b., 3.67 m/s

  774. Zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/12, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  775. Zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  776. Zkouška SA3, Meluzína: 7/11, 51.44 s, 18.44 tr. b., 3.38 m/s

  777. Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  778. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  779. Agility I, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/22, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  780. Agility I, Meluzína: 6/7, 51.31 s, 13.31 tr. b., 3.41 m/s

  781. Agility II, Meluzína: 6/7, 58.24 s, 25.24 tr. b., 2.99 m/s

  782. Agility II, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  783. Agility III, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/22, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  784. Agility III, Meluzína: 5/6, 47.16 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  785. Agility IV, Meluzína: Diskvalifikován

  786. Agility IV, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  787. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  788. A3 druhá LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  789. A3 první LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  790. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  791. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/7, 45.67 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  792. Agility, Meluzína: 9/15, 54.66 s, 9.66 tr. b., 3.38 m/s

  793. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  794. Agility Open, Meluzína: Diskvalifikován

  795. Agility SuperG basic, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  796. Agility SuperG challenge, Meluzína: 9/16, 57.34 s, 26.33 tr. b., 2.62 m/s

  797. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/7, 24.7 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  798. Jumping, Meluzína: 11/15, 39.71 s, 1.71 tr. b., 3.65 m/s

  799. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  800. Jumping Open, Meluzína: Diskvalifikován

  801. Jumping Super G basic, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/14, 23.85 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  802. Jumping Super G challenge, Meluzína: Diskvalifikován

  803. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  804. Agility I BarkingHeads, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  805. Agility II BarkingHeads, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 24/118, 40.63 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  806. Agility III ArdenGrange, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 28/123, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  807. Agility IV ArdenGrange, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 35/113, 48.0 s, 6.0 tr. b., 3.92 m/s

  808. Jumping I BarkingHeads, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 63/127, 39.19 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  809. Jumping II ArdenGrange, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 14/111, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  810. Small final BarkingHeads, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  811. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  812. Agility I., Meluzína: 14/39, 57.29 s, 22.29 tr. b., 3.18 m/s

  813. Agility I., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 18/62, 40.29 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  814. Agility II., Meluzína: 16/40, 47.79 s, 13.79 tr. b., 3.35 m/s

  815. Agility II., Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  816. Jumping I., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/60, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  817. Jumping I., Meluzína: Diskvalifikován

  818. Jumping II., Meluzína: 8/31, 46.51 s, 1.51 tr. b., 3.85 m/s

  819. Jumping II., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 14/47, 37.3 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  820. Jumping III., Meluzína: 15/40, 36.06 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  821. Jumping III., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 28/62, 40.19 s, 11.19 tr. b., 4.16 m/s

  822. Jumping IV., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/45, 31.07 s, 0.07 tr. b., 4.63 m/s

  823. Jumping IV., Meluzína: 16/33, 34.24 s, 2.24 tr. b., 4.18 m/s

  824. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  825. Neděle Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  826. Neděle Agility LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/4, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  827. Neděle Agility S, Meluzína: 9/19, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  828. Neděle Agility SA3, Meluzína: 3/3, 47.34 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  829. Neděle Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/13, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  830. Neděle Jumping S, Meluzína: 5/19, 32.34 s, 0.34 tr. b., 4.33 m/s

  831. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  832. Zkouška II. LA3 LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  833. Zkouška II. SA3 SA3, Meluzína: 3/8, 52.71 s, 5.71 tr. b., 3.53 m/s

  834. Zkouška I. LA3 LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  835. Zkouška I. SA3 SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  836. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  837. Agility 1, Meluzína: 37/58, 47.17 s, 22.17 tr. b., 3.82 m/s

  838. Agility 1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  839. Agility 2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 8/85, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  840. Agility 2, Meluzína: 28/59, 60.72 s, 16.72 tr. b., 3.06 m/s

  841. Finále, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  842. Jumping 1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 19/90, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  843. Jumping 1, Meluzína: 26/59, 41.38 s, 1.38 tr. b., 4.11 m/s

  844. Jumping 2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 18/85, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  845. Jumping 2, Meluzína: 34/58, 45.01 s, 11.01 tr. b., 3.38 m/s

  846. Zkouška, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 7/39, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  847. Zkouška, Meluzína: 19/36, 55.41 s, 13.41 tr. b., 3.32 m/s

  848. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  849. 1. agility LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  850. 1. agility SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  851. 2. agility LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  852. 2. agility SA3, Meluzína: 2/6, 51.26 s, 14.26 tr. b., 3.12 m/s

  853. 3. agility LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/5, 44.56 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  854. 3. agility SA3, Meluzína: 3/6, 50.14 s, 13.14 tr. b., 3.35 m/s

  855. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  856. Ne - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  857. Ne - Agility S, Meluzína: 5/20, 49.8 s, 6.8 tr. b., 3.47 m/s

  858. Ne - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/29, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  859. Ne - Jumping S, Meluzína: Diskvalifikován

  860. Ne - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/15, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  861. Ne - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  862. So - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 13/28, 38.55 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  863. So - Agility S, Meluzína: 9/21, 45.25 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  864. So - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/29, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  865. So - Jumping S, Meluzína: 9/21, 50.41 s, 15.41 tr. b., 3.17 m/s

  866. So - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/15, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  867. So - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  868. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  869. Ne - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/32, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  870. Ne - Agility S, Meluzína: Diskvalifikován

  871. Ne - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  872. Ne - Jumping S, Meluzína: 5/14, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  873. Ne - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/14, 42.31 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  874. Ne - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  875. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  876. Agility, Meluzína: 10/23, 49.24 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  877. Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  878. Jumping, Meluzína: 11/23, 45.85 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  879. Jumping, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 17/45, 41.48 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  880. Zkoušky, Meluzína: 3/7, 52.77 s, 9.77 tr. b., 3.16 m/s

  881. Zkoušky, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  882. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  883. Agility neděle L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 18/47, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  884. Agility neděle S, Meluzína: 8/20, 50.39 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  885. Agility sobota L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 16/48, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  886. Agility sobota S, Meluzína: 14/22, 50.66 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  887. Jumping neděle L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 8/49, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  888. Jumping neděle S, Meluzína: 7/20, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  889. Jumping sobota L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 7/48, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  890. Jumping sobota S, Meluzína: 12/23, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  891. LA2n LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/22, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  892. LA2s LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 16/23, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  893. SA3n SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  894. SA3s SA3, Meluzína: 6/17, 49.44 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  895. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů, 14. 10. 2012

  896. Agility LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/1, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  897. Agility SA3, Meluzína: 2/3, 51.37 s, 1.37 tr. b., 3.5 m/s

  898. Zlechov - VI. Zlechovské hopsání, 22. 09. 2012

  899. Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/50, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  900. Agility S, Meluzína: 8/25, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  901. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  902. Jumping S, Meluzína: 4/25, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  903. Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/19, 43.09 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  904. Zkouška SA3, Meluzína: 7/10, 48.67 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  905. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  906. 1. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  907. 1. Jumping S, Meluzína: 7/20, 36.83 s, 2.83 tr. b., 3.8 m/s

  908. 2. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 6/29, 37.88 s, 0.88 tr. b., 4.41 m/s

  909. 2. Jumping S, Meluzína: 7/20, 39.8 s, 2.8 tr. b., 4.2 m/s

  910. Agility LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  911. Agility SA3, Meluzína: 5/10, 43.84 s, 3.84 tr. b., 3.65 m/s

  912. Přerov - Dvojí zkoušky, 19. 08. 2012

  913. 1.zkouska LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  914. 1.zkouska SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  915. 2.zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/14, 48.81 s, 12.81 tr. b., 3.71 m/s

  916. 2.zkouška SA3, Meluzína: 4/7, 53.77 s, 11.77 tr. b., 3.22 m/s

  917. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  918. Jumping LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  919. Jumping SA3, Meluzína: 6/9, 34.53 s, 0.53 tr. b., 3.71 m/s

  920. Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/13, 40.12 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  921. Zkouška SA3, Meluzína: 6/9, 53.75 s, 7.75 tr. b., 3.33 m/s

  922. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  923. I. agility LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 11/17, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  924. I. agility SA3, Meluzína: 4/5, 47.62 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  925. II. agility LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/17, 48.49 s, 6.49 tr. b., 3.2 m/s

  926. II. agility SA3, Meluzína: 4/5, 52.96 s, 6.96 tr. b., 3.47 m/s

  927. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  928. LA2 - 1. kolo LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/15, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  929. LA2 - 1. kolo LA2, Lump: Diskvalifikován

  930. LA2 - 2. kolo LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/14, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  931. LA2 - 2. kolo LA2, Lump: Diskvalifikován

  932. SA3 - 1. kolo SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  933. SA3 - 2. kolo SA3, Meluzína: 1/3, 45.75 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  934. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  935. Druhá zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  936. Druhá zkouška SA3, Meluzína: 2/4, 50.59 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  937. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  938. Jumping S, Meluzína: 5/12, 41.65 s, 5.65 tr. b., 3.72 m/s

  939. První zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/17, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  940. První zkouška SA3, Meluzína: 1/4, 51.45 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  941. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  942. Jump Large ne, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  943. Jump Large so, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 8/37, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  944. Jump Small ne, Meluzína: 12/42, 45.78 s, 7.78 tr. b., 3.43 m/s

  945. Jump Small so, Meluzína: 3/42, 41.5 s, 5.5 tr. b., 3.78 m/s

  946. LA2 ne, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 8/12, 38.94 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  947. LA2 so, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  948. Open large ne, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  949. Open Large so, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/37, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  950. Open Small ne, Meluzína: 12/42, 50.37 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  951. Open Small so, Meluzína: 9/41, 46.07 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  952. SA3 ne, Meluzína: Diskvalifikován

  953. SA3 so, Meluzína: Diskvalifikován

  954. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - II, 11. 02. 2012 - 12. 02. 2012

  955. Ne - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  956. Ne - Agility S, Meluzína: Diskvalifikován

  957. Ne - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/23, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  958. Ne - Zkoušky LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/6, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  959. So - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  960. So - Agility S, Meluzína: 5/10, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  961. So - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 11/22, 39.04 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  962. So - Jumping S, Meluzína: 5/10, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  963. So - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  964. So - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  965. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  966. Neděle - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  967. Neděle - Agility S, Meluzína: 7/20, 54.11 s, 11.11 tr. b., 3.25 m/s

  968. Neděle - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  969. Neděle - Jumping S, Meluzína: Diskvalifikován

  970. Neděle - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/11, 45.24 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  971. Neděle - Zkouška SA3, Meluzína: 5/6, 56.76 s, 16.76 tr. b., 3.21 m/s

  972. Sobota - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  973. Sobota - Agility S, Meluzína: 4/19, 50.09 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  974. Sobota - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  975. Sobota - Jumping S, Meluzína: 2/19, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  976. Sobota - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  977. Sobota - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  978. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  979. Agility LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/13, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  980. Agility Open L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 16/38, 46.07 s, 14.07 tr. b., 3.69 m/s

  981. Agility Open S, Meluzína: 5/29, 46.51 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  982. Agility SA3, Meluzína: 6/13, 52.6 s, 8.6 tr. b., 3.4 m/s

  983. Jumping Open L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  984. Jumping Open S, Meluzína: 3/31, 39.53 s, 0.53 tr. b., 4.05 m/s

  985. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  986. ne-AGILITY L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  987. ne-AGILITY S, Meluzína: 11/29, 48.3 s, 8.3 tr. b., 3.31 m/s

  988. ne-JUMPING L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  989. ne-JUMPING S, Meluzína: 12/26, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  990. ne-zkouška LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 6/9, 40.94 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  991. ne-zkouška SA3, Meluzína: 3/10, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  992. so-AGILITY L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  993. so-AGILITY S, Meluzína: Diskvalifikován

  994. so-JUMPING L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  995. so-JUMPING S, Meluzína: 9/29, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  996. so-zkouška LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/11, 40.23 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  997. so-zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  998. Prostějov - "Skok za skokem" IV, 20. 08. 2011 - 21. 08. 2011

  999. Open Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 18/37, 47.94 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  1000. Open Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  1001. Open Agility S, Meluzína: 5/15, 44.44 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  1002. Open Agility S, Meluzína: Diskvalifikován

  1003. Open Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/37, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1004. Open Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  1005. Open Jumping S, Meluzína: 4/14, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1006. Open Jumping S, Meluzína: Diskvalifikován

  1007. Zkouška LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/9, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1008. Zkouška LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  1009. Zkouška SA3, Meluzína: 1/3, 55.07 s, 5.07 tr. b., 3.27 m/s

  1010. Zkouška SA3, Meluzína: 5/6, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1011. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  1012. Agility III S, Meluzína: 12/45, 55.74 s, 0.74 tr. b., 3.23 m/s

  1013. Agility II S, Meluzína: Diskvalifikován

  1014. Agility I S, Meluzína: Diskvalifikován

  1015. Agility IV S, Meluzína: 13/38, 60.47 s, 12.47 tr. b., 2.81 m/s

  1016. Jumping II S, Meluzína: 14/45, 40.14 s, 5.14 tr. b., 4.11 m/s

  1017. Jumping I S, Meluzína: 19/46, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1018. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1019. Trial SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  1020. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1021. Agility 5 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/25, 45.43 s, 9.43 tr. b., 3.63 m/s

  1022. Agility 5 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/25, 45.43 s, 10.43 tr. b., 3.63 m/s

  1023. Agility 6 (EO + MS družstva) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1024. Agility 6 (MS jednotlivci) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1025. Agility 7 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/25, 51.39 s, 16.39 tr. b., 3.11 m/s

  1026. Agility 7 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/25, 51.39 s, 17.39 tr. b., 3.11 m/s

  1027. Agility 8 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/25, 53.24 s, 36.24 tr. b., 3.12 m/s

  1028. Agility 8 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/25, 53.24 s, 38.24 tr. b., 3.12 m/s

  1029. Jumping C (EO + MS družstva) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1030. Jumping C (MS jednotlivci) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1031. Jumping D (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/25, 42.55 s, 11.55 tr. b., 3.64 m/s

  1032. Jumping D (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/25, 42.55 s, 12.55 tr. b., 3.64 m/s

  1033. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1034. Agility 1 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/27, 45.64 s, 5.64 tr. b., 3.62 m/s

  1035. Agility 1 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/27, 45.64 s, 5.64 tr. b., 3.62 m/s

  1036. Agility 2 (EO + MS družstva) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1037. Agility 2 (MS jednotlivci) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1038. Agility 3 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 13/31, 50.05 s, 11.05 tr. b., 3.5 m/s

  1039. Agility 3 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 13/31, 50.05 s, 13.05 tr. b., 3.5 m/s

  1040. Agility 4 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 13/29, 57.78 s, 34.78 tr. b., 2.94 m/s

  1041. Agility 4 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 13/29, 57.78 s, 36.78 tr. b., 2.94 m/s

  1042. Jumping A (EO + MS družstva) S, Meluzína: 12/28, 38.84 s, 10.84 tr. b., 3.68 m/s

  1043. Jumping A (MS jednotlivci) S, Meluzína: 12/28, 38.84 s, 10.84 tr. b., 3.68 m/s

  1044. Jumping B (EO + MS družstva) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1045. Jumping B (MS jednotlivci) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1046. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1047. AGILITY 1, Meluzína: 13/33, 42.21 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  1048. AGILITY 2, Meluzína: 8/28, 52.77 s, 12.77 tr. b., 2.88 m/s

  1049. JUMPING 1, Meluzína: 1/30, 41.88 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  1050. JUMPING 2, Meluzína: Diskvalifikován

  1051. JUMPING 3, Meluzína: Diskvalifikován

  1052. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  1053. Zkouška č.1 SA3, Meluzína: 3/5, 46.35 s, 7.35 tr. b., 3.5 m/s

  1054. Zkouška č.2 SA3, Meluzína: 2/5, 50.12 s, 3.12 tr. b., 3.35 m/s

  1055. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  1056. 1. Jumping SA, Meluzína: 6/21, 38.42 s, 2.42 tr. b., 4.45 m/s

  1057. 1. Open SA, Meluzína: 7/21, 56.42 s, 14.42 tr. b., 3.35 m/s

  1058. 2. Jumping SA, Meluzína: Diskvalifikován

  1059. 2. Open SA, Meluzína: 4/21, 58.17 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  1060. 3. Open SA, Meluzína: 1/21, 48.59 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1061. 4. Open SA, Meluzína: 7/21, 52.67 s, 6.67 tr. b., 3.44 m/s

  1062. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  1063. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 1/3, 51.41 s, 12.41 tr. b., 3.44 m/s

  1064. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 1/12, 38.46 s, 0.46 tr. b., 3.82 m/s

  1065. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 2/12, 46.65 s, 0.65 tr. b., 3.52 m/s

  1066. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 2/3, 53.79 s, 21.79 tr. b., 3.07 m/s

  1067. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 3/15, 44.05 s, 1.05 tr. b., 3.54 m/s

  1068. Vosacup 2011 - I, Meluzína: Diskvalifikován

  1069. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1070. AGILITY, Meluzína: Diskvalifikován

  1071. AGILITY, Meluzína: Diskvalifikován

  1072. JUMPING, Meluzína: 3/26, 39.24 s, 1.24 tr. b., 3.44 m/s

  1073. JUMPING, Meluzína: 14/26, 50.08 s, 16.08 tr. b., 3.13 m/s

  1074. SA2, Meluzína: 6/12, 54.22 s, 9.22 tr. b., 3.06 m/s

  1075. SA2, Meluzína: Diskvalifikován

  1076. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  1077. SA2 (1), Meluzína: Diskvalifikován

  1078. SA2 (2), Meluzína: 7/11, 45.92 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1079. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár II., 27. 06. 2009 - 28. 06. 2009

  1080. Agility SA, Meluzína: 13/16, 60.95 s, 34.95 tr. b., 2.71 m/s

  1081. Jumping SA, Meluzína: 12/16, 48.23 s, 12.23 tr. b., 3.46 m/s

  1082. Zkouška SA1, Meluzína: 1/6, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  1083. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár I., 30. 05. 2009 - 31. 05. 2009

  1084. Agility SA, Meluzína: 7/12, 50.34 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  1085. Jumping II. - SA, Meluzína: Diskvalifikován

  1086. Jumping I. - SA, Meluzína: Diskvalifikován

  1087. Jumping SA, Meluzína: Diskvalifikován

  1088. Zkouška SA1, Meluzína: 2/5, 45.43 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  1089. Zkouška SA1, Meluzína: 4/6, 55.83 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s