Cz En

Lenka Prokešová

  1. Číslo: 001686
  2. OSA: LbP Agility Team
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 049307 (S), Questy Happy Naux

  2. 005911 (M), Pépé Le Moko Interpet-SC

  3. 014411 (M), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia

  4. 073811 (M), Mikey

  5. 004313 (L), Bandito's Boomerang Wonderfull Dream

  6. 077913 (M), Fortuna of Volcano Cotopaxi

  7. 078013 (M), Besso Blanco De Ithaka Bohemia

  8. 000016 (L), According To Wish Breembark

  9. 020220 (ML), Lime

  10. 022220 (M), E´Chia Carassou

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  2. II. Zk MA1, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  3. I. Zk MA1, E´Chia Carassou: 1/4, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  4. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  5. Agility 1 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  6. Agility 2 M, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 M, E´Chia Carassou: 25/62, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  8. Jumping 2 M, E´Chia Carassou: 7/51, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  9. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  10. 1. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: 1/6, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  11. 2. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: 1/6, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  12. 3. Zkouška MA1, E´Chia Carassou: 2/5, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  13. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  14. 1.kvalifikace, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  15. 2.kvalifikace, E´Chia Carassou: 3/15, 30.72 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  16. 3.kvalifikace, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  17. Finále, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  18. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  19. Agility Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/67, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  20. Agility Squads as Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  21. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 48/70, 33.84 s, 5.84 tr. b., 4.49 m/s

  22. Jumping Squads as Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 21/72, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  23. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  24. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  25. Jumping , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/8, 31.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  26. Jumping , E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  27. Zkoušky, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  29. Agility open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/16, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  30. Jumping light, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/18, 23.25 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  31. Jumping light, E´Chia Carassou: 15/18, 29.92 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  32. Jumping open, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  33. Jumping open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  34. PYRENÍ AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/12, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  35. PYRENÍ JUMPING, E´Chia Carassou: Diskvalifikován

  36. PYRENÍ JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  37. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  39. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 33/62, 47.51 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  40. Jumping I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 17/64, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  41. Jumping II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 17/58, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  43. Czech Imp Jump, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/20, 19.41 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  44. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/21, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  45. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/21, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  47. Czech Imp Jump, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/17, 20.04 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  48. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/17, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  50. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  51. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 22/65, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  52. Agility Squads as Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  53. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  54. Jumping Squads as Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  55. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  56. AGILITY I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/37, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  57. AGILITY II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  58. JUMPING I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/38, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  59. JUMPING II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  60. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  61. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  62. Agility 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 16/76, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  63. Agility 4, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/72, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  64. Agility Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  65. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  66. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  67. Ne. - Agility II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/52, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  68. Ne. - Jumping II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/52, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  69. So. - Agility I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  70. So. - Jumping I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/52, 38.21 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  71. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  72. QA4 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  73. QA5 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/56, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  74. QA6 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  75. QJ4 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  76. QJ5 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 28/53, 44.42 s, 5.42 tr. b., 4.5 m/s

  77. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  78. QA1 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  79. QA2 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  80. QA3 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  81. QJ1 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  82. QJ2 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  83. QJ3 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  84. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  85. Agility Challenge M MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  86. Agility I M M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  87. Jumping Challenge M MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 9/21, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  88. Jumping I M M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/31, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  89. Tuneliáda M M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  90. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  91. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  92. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  93. Czech Imp Jump, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/20, 27.52 s, 6.52 tr. b., 3.92 m/s

  94. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  95. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  96. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  97. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/23, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  98. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/23, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  99. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  100. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  101. Agility DRUZSTVA, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  102. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 25/43, 36.97 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  103. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 19/43, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  104. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  105. Jumping III M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  106. Jumping II M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  107. Jumping I M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  108. Tuneliáda M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  109. ZkA III. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  110. ZkA. II. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  111. ZkA. I. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  112. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  113. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  114. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  115. Agility 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  116. Agility 4, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 27/50, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  117. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  118. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/43, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  119. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  120. III. jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  121. II. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  122. I. JUMPING M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  123. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  124. II.zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  125. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  126. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  127. Agility II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/48, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  128. Agility I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  129. Jumping II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/49, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  130. Jumping I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/48, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  131. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  132. QA4 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  133. QA5 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 16/42, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  134. QA6 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  135. QJ4 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/44, 40.29 s, 7.29 tr. b., 4.47 m/s

  136. QJ5 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  137. QJ6 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  138. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  139. 1. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/7, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  141. 3. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  143. QA1 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/57, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  144. QA2 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 37/57, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  145. QA3 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 9/56, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  146. QJ1 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/58, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  147. QJ2 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 28/58, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  148. QJ3 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/57, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  149. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  150. Agility Open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/28, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  151. Jumping Open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 22.04 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  152. Zkoušky MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/9, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  153. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  154. I. Batmanova zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  155. II. Supermanova zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  156. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  157. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/31, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  158. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  159. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/15, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  160. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/31, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  161. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  162. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  163. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  164. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  165. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  166. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  167. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/24, 18.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  168. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  169. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/24, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  170. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  171. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  172. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/28, 29.51 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  173. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  174. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/21, 22.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  175. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/21, 27.71 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  176. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/21, 24.67 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  177. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  178. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  179. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/29, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  180. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  182. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/30, 19.09 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  183. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/30, 27.22 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  184. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/30, 25.14 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  185. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  186. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  187. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  188. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  189. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 25.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  190. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/7, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  191. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  192. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  193. Jumping II. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  194. Jumping I. M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  195. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  196. Agility družstev, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  197. Agility jednotlivců, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  198. Jumping družstev, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 23/50, 33.08 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  199. Jumping jednotlivců, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 27/47, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  200. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  201. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  202. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  203. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  204. II. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/5, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  205. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  206. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  207. 1. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  208. 2. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  209. 3. Zka - MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  210. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  211. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 22/65, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  212. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  213. Agility 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  214. Agility 4, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  215. Agility Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  216. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  217. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  218. Agility - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  219. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  220. Jumping - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/52, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  221. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 32/53, 29.3 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  222. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  223. QA4 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  224. QA5 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  225. QA6 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  226. QJ4 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  227. QJ5 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  228. QJ6 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/49, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  229. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  230. QA1 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/68, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  231. QA2 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  232. QA3 agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  233. QJ1 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  234. QJ2 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  235. QJ3 jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  236. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  237. Agility open L, According To Wish Breembark: 8/24, 38.57 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  238. II. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  239. I. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 1/5, 26.34 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  240. Jumping open L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  241. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  242. III. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 1/12, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  243. II. zkouška LA1, According To Wish Breembark: 8/12, 35.44 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  244. IV. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  245. I.zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  246. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  247. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/50, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  248. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  249. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/50, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  250. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/50, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  251. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  252. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  253. Fun Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  254. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  255. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  256. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  257. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  258. FINÁLE, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/15, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  259. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/22, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  260. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  261. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  262. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  263. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/19, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  264. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  265. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  266. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/22, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  267. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  268. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  269. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  270. 1. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  271. 2. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  272. 3. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  273. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  274. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  275. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  276. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  277. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  278. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/7, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  279. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  280. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  281. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/13, 27.69 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  282. Ne-zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/5, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  283. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  284. Agility Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  285. Jumping Trial, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  286. RSDC Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  287. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  288. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/34, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  289. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/34, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  290. ZkA - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  291. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  292. Agility družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/44, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  293. Agility jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/44, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  294. Jumping družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  295. Jumping jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  296. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  297. 1. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  298. 2. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  299. 3. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  300. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  301. ZkA. II. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  302. ZkA. I. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  303. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  304. Agility 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  305. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  306. Jumping 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  307. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  308. Zkouška A3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/4, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  309. Zkouška Ne MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  310. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  311. Agility, According To Wish Breembark: 2/27, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  312. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  313. Agility I, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  314. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  315. Agility II, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  316. Agility III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/52, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  317. Agility III, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  318. Agility IV, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  319. Agility IV, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  320. Jumping I, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  321. Jumping I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  322. Jumping II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/48, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  323. Jumping II, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  324. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  325. QA5 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/72, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  326. QA6 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  327. QJ5 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  328. QJ6 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/79, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  329. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  330. QA3 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/69, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  331. QA4 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/69, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  332. QJ3 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/69, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  333. QJ4 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  334. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  335. Běh dvojic, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/16, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  336. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/16, 31.51 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  337. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  338. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  339. QA1 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 16/88, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  340. QA2 Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/82, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  341. QJ1 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  342. QJ2 Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  343. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  344. Agility Ne M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  345. Agility So M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/8, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  346. Jumping Ne M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 23.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  347. Jumping So M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  348. Zkouška Ne MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  349. Zkouška So MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  350. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  351. AGILITY, According To Wish Breembark: 2/49, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  352. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/18, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  353. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  354. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  355. Zkoušky LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  356. Zkoušky MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  357. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  358. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 21/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  359. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  360. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/13, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  361. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  362. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 20/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  363. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  364. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  365. Agility - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  366. Agility - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  367. Jumping - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 9/23, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  368. Jumping - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/21, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  369. ZkA - Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  370. ZkA - So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  371. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  372. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/23, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  373. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  374. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/12, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  375. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  376. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  377. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/26, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  378. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/26, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  379. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  380. Agility MA sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  381. Jumping MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/25, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  382. Jumping MA sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  383. Velké finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  384. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  385. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  386. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  387. agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/18, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  388. jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/19, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  389. zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  390. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  391. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/18, 14.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  392. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  393. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/18, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  394. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  395. Jump III M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  396. Jump II M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  397. Jump I M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  398. Zkouška A3 II MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  399. Zkouška A3 I MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  400. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  401. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  402. Jumping 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  403. Jumping 2 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  404. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  405. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  406. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/20, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  407. ZkA 1 So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  408. ZkA 2 So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/9, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  409. ZkA Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  410. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  411. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  412. Agility So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  413. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/22, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  414. Jumping So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  415. ZkA Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  416. ZkA So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/11, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  417. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  418. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  419. Agility squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  420. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  421. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/32, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  422. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  423. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  424. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  425. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  426. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  427. Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  428. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  429. Agility veteráni SV, Questy Happy Naux: 1/1, 52.35 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  430. Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  431. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  432. Jumping veteráni SV, Questy Happy Naux: 1/1, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.14 m/s

  433. Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  434. Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  435. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  436. II. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  437. I. zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  438. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  439. ZkA 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  440. ZkA 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  441. ZkA 3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  442. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  443. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  444. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  445. Finále, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  446. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  447. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  448. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  449. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  450. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  451. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  452. Agility III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  453. Agility IV, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/47, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  454. Jumping I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  455. Jumping II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  456. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  457. Agility I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  458. Agility II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  459. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/15, 30.21 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  460. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  461. Agility Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/62, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  462. Agility So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/62, 50.63 s, 0.63 tr. b., 3.95 m/s

  463. Jumping Ne, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 30/63, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  464. Jumping So, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 36/65, 28.83 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  465. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  466. Agi M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  467. Jump 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  468. Jump 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/12, 28.98 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  469. Jump M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  470. Zk 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  471. Zk 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  472. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  473. Agility II Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  474. Agility I Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/71, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  475. FINAL, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  476. Jumping II Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 33/68, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  477. Jumping I Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/71, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  478. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  479. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  480. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 12/60, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  481. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  482. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/62, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  483. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  484. Agility Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  485. Agility Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/43, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  486. FINAL, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  487. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/45, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  488. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  489. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 23/44, 27.28 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  490. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  491. 1.ZK MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  492. 2. ZK MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  493. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  494. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  495. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  496. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/3, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  497. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  498. Agility Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 13/38, 41.13 s, 15.13 tr. b., 3.94 m/s

  499. Agility Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/38, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  500. Jumping Individual, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/38, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  501. Jumping Squads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  502. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  503. 1. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  504. 2. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  505. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  506. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  507. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  508. Majsa Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  509. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  510. 1 zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  511. 2 zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  512. Zkouška A3 - 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  513. Zkouška A3 - 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  514. Zkouška A3 - 3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  515. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  516. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  517. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  518. Zkouška 3 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  519. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  520. Agility (Parkur A), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  521. Agility Parkur A, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  522. Agility (Parkur C), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  523. Agility Parkur C, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  524. Agility Trial Parkur C, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  525. Jumping (Parkur B), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  526. Jumping Parkur B, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 20/44, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  527. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  528. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  529. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  530. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  531. I. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  532. II. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  533. III. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  534. II. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  535. I. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  536. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  537. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 31.61 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  538. MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  539. Velké finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  540. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  541. Agility - Malé finále , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/11, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  542. Agility Open I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/48, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  543. Agility Open II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/47, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  544. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  545. Jumping Open I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  546. Jumping Open II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/36, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  547. Jumping Open III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  548. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  549. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  550. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/17, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  551. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  552. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  553. Agility 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  554. Agility 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  555. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  556. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  557. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  558. Zlechov - 5. Zlechovské dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  559. 1.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  560. 2.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  561. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  562. 1.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  563. 2.Zkouška MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  564. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  565. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  566. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  567. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  568. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  569. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  570. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  571. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  572. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  573. Agility "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  574. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  575. Jumping Open II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  576. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  577. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/15, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  578. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  579. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  580. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  581. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  582. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  583. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  584. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  585. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  586. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  587. Agility Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  588. Agility "zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/22, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  589. Agility - "Zkoušky", A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  590. Jumping Open, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  591. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  592. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  593. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  594. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  595. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  596. Agility MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  597. Finále MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  598. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 15/25, 25.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  599. Jumping MA neděle, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  600. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  601. Ratenice - Mistrovství republiky bíglů v agility 2013, 09. 11. 2013 - 10. 11. 2013

  602. Ne-Agility M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: 2/22, 46.39 s, 3.39 tr. b., 3.41 m/s

  603. Ne-Agility Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 2/4, 52.22 s, 6.22 tr. b., 2.24 m/s

  604. Ne-Jumping M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: Diskvalifikován

  605. Ne-Jumping Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: Diskvalifikován

  606. So-Agility M, Fortuna of Volcano Cotopaxi: Diskvalifikován

  607. So-Agility Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 4/4, 56.03 s, 6.03 tr. b., 2.64 m/s

  608. So-Jumping Veterán MV, Besso Blanco De Ithaka Bohemia: 2/4, 39.32 s, 3.32 tr. b., 2.95 m/s

  609. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  610. JUNIOŘI - Agility, Questy Happy Naux: 18/29, 62.88 s, 12.88 tr. b., 3.13 m/s

  611. JUNIOŘI - Jumping, Questy Happy Naux: 21/30, 46.04 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  612. JUNIOŘI - Left or Right, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  613. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  614. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  615. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  616. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  617. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  618. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/11, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  619. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 6/11, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  620. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  621. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  622. Agility JUNIORS, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  623. Agility JUNIORS, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  624. Agility squads/družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  625. Agility squads/družstva, Questy Happy Naux: 14/34, 59.49 s, 13.49 tr. b., 2.89 m/s

  626. Jumping JUNIORS, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  627. Jumping JUNIORS, Questy Happy Naux: 12/23, 50.09 s, 8.09 tr. b., 3.19 m/s

  628. Jumping squads/družstva, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  629. Jumping squads/družstva, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  630. Trmice - Ústecký gaučák 2013, 04. 08. 2013

  631. Finále M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/3, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  632. Kvalifikace M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 21.14 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  633. Kvalifikace S, Questy Happy Naux: 13/17, 41.02 s, 17.02 tr. b., 2.93 m/s

  634. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  635. Zkouška 2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/6, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  636. Zkouška 3 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  637. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  638. Agility MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  639. Finále MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  640. Jumping MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 10/18, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  641. Neděle Jumping MEDIUM M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/17, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  642. Neděle zkoušky MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  643. Zkoušky MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  644. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  645. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/12, 44.99 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  646. Agility I BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  647. Agility II BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  648. Agility III ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/47, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  649. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  650. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  651. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  652. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  653. Agility, Questy Happy Naux: 11/15, 60.57 s, 19.57 tr. b., 3.24 m/s

  654. Agility, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  655. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  656. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  657. Jumping, Questy Happy Naux: 8/14, 46.31 s, 13.31 tr. b., 3.26 m/s

  658. Jumping, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  659. Zkouška, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/8, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  660. Zkouška, Questy Happy Naux: 5/8, 56.7 s, 13.7 tr. b., 3.02 m/s

  661. Zkouška, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  662. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  663. Agility I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/29, 59.99 s, 14.99 tr. b., 3.03 m/s

  664. Agility II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  665. Jumping I., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  666. Jumping II., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  667. Jumping III., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  668. Jumping IV., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  669. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  670. Neděle Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/12, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  671. Neděle Agility MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  672. Neděle Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  673. Sobota Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  674. Sobota Agility MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  675. Sobota Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  676. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  677. agility Medium M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  678. jumping Medium M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/25, 25.57 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  679. MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  680. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  681. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/6, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  682. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/6, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  683. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  684. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  685. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Mikey: Diskvalifikován

  686. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  687. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  688. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  689. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  690. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  691. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  692. 2. zkouška MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  693. zkouška MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/7, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  694. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  695. Agility 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  696. Agility 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  697. Agility 3 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  698. Agility 4 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  699. Jumping 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/15, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  700. Jumping 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/15, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  701. Sekvence 1 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  702. Sekvence 2 M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  703. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  704. MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  705. MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  706. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  707. MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  708. MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  709. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  710. Ne - Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  711. Ne - Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  712. Ne - Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  713. Ne - Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  714. Ne - Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  715. Ne - Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  716. So - Agility L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  717. So - Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  718. So - Jumping L, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  719. So - Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  720. So - Zkouška LA2, Bandito's Boomerang Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  721. So - Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  722. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  723. Zkouška MA2 - II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  724. Zkouška MA2 - I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  725. Zkouška SA2 - II SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  726. Zkouška SA2 - I SA2, Questy Happy Naux: 4/19, 52.28 s, 8.28 tr. b., 3.18 m/s

  727. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  728. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/16, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  729. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/16, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  730. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  731. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  732. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/8, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  733. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  734. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  735. Agility jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 7/13, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  736. Družstva - Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/23, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  737. Hra, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/13, 28.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  738. Jumping jednotlivci, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/14, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  739. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  740. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  741. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  742. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  743. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  744. Agility - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/10, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  745. Agility - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  746. Agility - Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  747. Jumping - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/10, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  748. Jumping - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  749. Jumping - Small, Questy Happy Naux: 12/28, 44.04 s, 10.04 tr. b., 3.29 m/s

  750. Jumping - Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  751. Zkouška Agility A2 - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  752. Zkouška Agility A2 - Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  753. Zkouška Agility A2 - Small, Questy Happy Naux: 4/7, 48.2 s, 9.2 tr. b., 3.05 m/s

  754. Zkouška Agility A2 - Small, Questy Happy Naux: 5/10, 53.89 s, 6.89 tr. b., 3.58 m/s

  755. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  756. Agility III / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 3/40, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  757. Agility II / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  758. Agility I / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  759. Agility IV / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  760. Jumping II / Parkur B M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  761. Jumping I / Parkur A M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  762. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  763. Test Agility / Parkur A MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  764. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  765. Agility Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  766. Agility Open - junioři S, Questy Happy Naux: 2/8, 53.87 s, 3.87 tr. b., 3.12 m/s

  767. Jumpig Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  768. Jumpig Open - junioři S, Questy Happy Naux: 5/8, 49.72 s, 19.72 tr. b., 3.22 m/s

  769. Jumping Open - junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  770. Jumping Open - junioři S, Questy Happy Naux: 6/8, 49.56 s, 20.56 tr. b., 3.43 m/s

  771. Zkouška Agility - junioři MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  772. Zkouška Agility - junioři SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  773. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  774. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  775. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  776. Jumping Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  777. Zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  778. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 4/18, 51.62 s, 1.62 tr. b., 3.39 m/s

  779. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  780. Agility 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  781. Agility 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  782. Agility Medium 3 Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  783. Agility Medium 4 Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  784. Jumping 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 8/14, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  785. Jumping 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  786. Sekvence 1 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  787. Sekvence 2 Medium Junioři, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  788. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  789. AGILITY I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  790. AGILITY II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 14/55, 60.88 s, 27.88 tr. b., 3.17 m/s

  791. JUMPING I, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  792. JUMPING II, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  793. JUMPING III, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  794. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  795. Agility M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  796. Jumping M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  797. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  798. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  799. MA2-2-Ne MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  800. MA2-Ne MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  801. SA2-2-Ne SA2, Questy Happy Naux: 7/11, 63.43 s, 18.43 tr. b., 3.0 m/s

  802. SA2-Ne SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  803. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  804. MA2-2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  805. MA2 MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  806. SA2-2 SA2, Questy Happy Naux: 4/14, 51.1 s, 8.1 tr. b., 3.21 m/s

  807. SA2 SA2, Questy Happy Naux: 5/13, 47.8 s, 6.8 tr. b., 3.24 m/s

  808. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  809. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  810. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  811. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  812. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/9, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  813. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  814. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  815. AGILITY-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  816. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 11/18, 41.76 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  817. JUMPING-M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  818. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  819. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  820. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  821. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  822. Zkouška A2 II SA2, Questy Happy Naux: 4/22, 56.12 s, 5.12 tr. b., 3.1 m/s

  823. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  824. Zkouška A2 I SA2, Questy Happy Naux: 5/20, 52.16 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  825. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  826. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  827. Agility, Questy Happy Naux: 1/11, 52.15 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  828. Agility, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  829. Agility, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  830. Jumping, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  831. Jumping, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  832. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  833. Agility Junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/21, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  834. Jumping Junioři M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 18/21, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  835. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  836. Agility S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  837. Denní Jumping 1.kolo M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  838. Denní Jumping 1.kolo S, Questy Happy Naux: 6/22, 39.99 s, 5.99 tr. b., 3.4 m/s

  839. Denní Jumping 3.kolo S, Questy Happy Naux: 8/26, 49.15 s, 9.15 tr. b., 3.03 m/s

  840. Noční Jumping 2.kolo M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  841. Noční Jumping 2.kolo S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  842. Zkouška MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  843. Zkouška MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  844. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 2/8, 51.87 s, 14.87 tr. b., 3.08 m/s

  845. Zkouška SA2, Questy Happy Naux: 3/9, 51.03 s, 14.03 tr. b., 3.1 m/s

  846. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  847. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  848. JUMPING MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/5, 32.77 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  849. MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  850. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  851. Agility 1 Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  852. Agility 2 Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  853. Agility Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  854. Agility Small, Questy Happy Naux: 7/34, 54.07 s, 12.07 tr. b., 2.98 m/s

  855. Jumping Medium, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  856. Jumping Small, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  857. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  858. Agility 1 Small junioři, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  859. Agility 2 Small junioři, Questy Happy Naux: 12/20, 57.25 s, 22.25 tr. b., 2.95 m/s

  860. Agility 3 Small junioři, Questy Happy Naux: 7/20, 57.0 s, 14.0 tr. b., 3.11 m/s

  861. Jumping 1 Small junioři, Questy Happy Naux: 13/20, 42.05 s, 12.05 tr. b., 3.85 m/s

  862. Sekvence 1 Small junioři, Questy Happy Naux: 4/20, 40.86 s, 7.86 tr. b., 2.37 m/s

  863. Sekvence 2 Small junioři, Questy Happy Naux: 6/16, 30.15 s, 9.15 tr. b., 3.35 m/s

  864. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  865. Agility MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  866. Agility MA1 - 2., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  867. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  868. Agility MA1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  869. Agility MA1 - 2., A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  870. Agility SA2, Questy Happy Naux: 10/17, 49.67 s, 8.67 tr. b., 3.28 m/s

  871. Agility SA2 - 2., Questy Happy Naux: 7/17, 50.54 s, 0.54 tr. b., 3.07 m/s

  872. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  873. Agility SA, Questy Happy Naux: 4/14, 49.58 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  874. Agility SA2, Questy Happy Naux: 1/7, 54.66 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  875. Jumping SA, Questy Happy Naux: 4/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  876. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  877. Agility S, Questy Happy Naux: 14/30, 55.73 s, 17.73 tr. b., 3.03 m/s

  878. Agility SA2, Questy Happy Naux: 3/13, 47.05 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  879. Agility SA2, Questy Happy Naux: 6/13, 55.31 s, 10.31 tr. b., 2.86 m/s

  880. Jumping S, Questy Happy Naux: 9/31, 45.56 s, 6.56 tr. b., 3.23 m/s

  881. Jumping S, Questy Happy Naux: 17/27, 58.65 s, 22.65 tr. b., 2.75 m/s

  882. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  883. Agility S, Questy Happy Naux: 20/26, 46.12 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  884. Agility S, Questy Happy Naux: 28/45, 48.87 s, 13.87 tr. b., 2.89 m/s

  885. Agility SA2, Questy Happy Naux: 8/12, 48.09 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  886. Agility SA2, Questy Happy Naux: Diskvalifikován

  887. Jumping S, Questy Happy Naux: 27/43, 45.79 s, 7.79 tr. b., 3.28 m/s

  888. Jumping S, Questy Happy Naux: Diskvalifikován