Cz En

Jitka Liznová

  1. Číslo: 001730
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 31. 05. 2013
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035007 (L), Kesy

  2. 007810, Bestie

  3. 071011 (L), Lunel

  4. 015015 (L), Anarchy World of Matrix

  5. 042718 (L), Arwen Ginger Jump

Výsledky

  1. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  2. Agility LA sobota, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  3. Finále LA neděle, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  4. Jumping LA neděle, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  5. Jumping LA sobota, Arwen Ginger Jump: 17/71, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  6. Zkoušky LA2 sobota, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  7. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  8. TRIAL III. LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  9. TRIAL II. LA2, Arwen Ginger Jump: 2/8, 42.12 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  10. TRIAL I. LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  11. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  12. Agility LA, Arwen Ginger Jump: 15/42, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  13. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: 7/45, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 3/16, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  15. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  16. 1. Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  17. 2. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 5/36, 44.85 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  18. 3. Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  19. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  20. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: 1/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  21. TRIAL I. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  22. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  23. Agility LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  24. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  25. Zkouška LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  26. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  27. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: 1/18, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  28. TRIAL I. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  29. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  30. Agility Trial I, Arwen Ginger Jump: 2/14, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  31. Agility Trial II, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  32. Agility Trial III, Arwen Ginger Jump: 1/14, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  33. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  34. TRIAL III. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  35. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  36. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  37. Agility neděle L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  38. Agility sobota L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  39. Jumping neděle L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  40. Jumping sobota L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  41. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  42. LA1 - druhá, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  43. LA1 - první, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  44. LA1 - třetí, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  45. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  46. QA4 agility, Lunel: Diskvalifikován

  47. QA5 agility, Lunel: 12/97, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. QA6 agility, Lunel: Diskvalifikován

  49. QJ4 jumping, Lunel: 22/98, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  50. QJ5 jumping, Lunel: 3/91, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  51. QJ6 jumping, Lunel: 14/76, 38.91 s, 5.91 tr. b., 4.42 m/s

  52. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  53. QA1 agility, Lunel: 45/135, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  54. QA2 agility, Lunel: Diskvalifikován

  55. QA3 agility, Lunel: Diskvalifikován

  56. QJ1 jumping, Lunel: 27/135, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  57. QJ2 jumping, Lunel: 26/135, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  58. QJ3 jumping, Lunel: 8/118, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  59. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  60. 1. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  62. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  63. Agility LA, Lunel: Diskvalifikován

  64. Jumping LA, Lunel: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA3, Lunel: 5/23, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  66. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  67. Agility LA sobota, Lunel: 1/63, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  68. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  69. Jumping LA sobota, Lunel: Diskvalifikován

  70. Velké finále LA neděle, Lunel: 3/35, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  71. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: Diskvalifikován

  72. Zkoušky LA3 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  73. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  74. Agility LA, Lunel: Diskvalifikován

  75. Jumping LA, Lunel: 23/42, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  76. Zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  77. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  78. II. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  79. I. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  80. Jumping open L, Lunel: Diskvalifikován

  81. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  82. QA5 Agility, Lunel: 11/182, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  83. QA6 Agility, Lunel: 13/186, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  84. QJ5 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  85. QJ6 Jumping, Lunel: 3/182, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  86. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  87. QA3 Agility, Lunel: 6/176, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  88. QA4 Agility, Lunel: 21/174, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  89. QJ3 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  90. QJ4 Jumping, Lunel: 33/174, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  91. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  92. QA1 Agility, Lunel: 27/213, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  93. QA2 Agility, Lunel: 45/204, 48.25 s, 5.25 tr. b., 4.15 m/s

  94. QJ1 Jumping, Lunel: 6/213, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  95. QJ2 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  96. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  97. Agility LA sobota, Lunel: 2/67, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  98. Jumping LA neděle, Lunel: 3/65, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  99. Jumping LA sobota, Lunel: 15/66, 27.19 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  100. Velké finále LA neděle, Lunel: 2/33, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  101. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: 6/32, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  102. Zkoušky LA3 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  103. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  104. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  105. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: 2/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  106. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  107. Agility L - neděle L, Lunel: 1/42, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  108. Agility L - sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  109. Jumping L - neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  110. Jumping L - sobota L, Lunel: 10/48, 33.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  111. LA2 - neděle LA2, Lunel: 1/17, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  112. LA2 - sobota LA2, Lunel: 1/17, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  113. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  114. Jumping neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  115. Jumping sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  116. Open agility sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  117. Zkouška neděle LA2, Lunel: Diskvalifikován

  118. Zkouška sobota LA2, Lunel: Diskvalifikován

  119. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  120. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  121. Zkouška, Lunel: Diskvalifikován

  122. Zkouška II, Lunel: Diskvalifikován

  123. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  124. Agility Ne, Lunel: 16/140, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  125. Agility So, Lunel: 59/151, 44.65 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  126. Jumping Ne, Lunel: 34/133, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  127. Jumping So, Lunel: 46/146, 44.83 s, 7.83 tr. b., 4.24 m/s

  128. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  129. Agility II Open, Lunel: Diskvalifikován

  130. Agility I Open, Lunel: 14/165, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  131. Jumping II Open, Lunel: 22/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  132. Jumping I Open, Lunel: 38/165, 29.34 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  133. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  134. Agility 1, Lunel: 55/128, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  135. Agility Squads, Lunel: Diskvalifikován

  136. Final Agility, Lunel: Diskvalifikován

  137. Final Jumping, Lunel: 7/62, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  138. Jumping 1, Lunel: 31/130, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  139. Jumping 2, Lunel: 3/120, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  140. Jumping Squads, Lunel: 4/73, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  141. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  142. Agility 1, Lunel: 16/183, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  143. Agility 2, Lunel: 27/175, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  144. Jumping 1, Lunel: Diskvalifikován

  145. Jumping 2, Lunel: Diskvalifikován

  146. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  147. AGILITY, Lunel: Diskvalifikován

  148. JUMPING, Lunel: Diskvalifikován

  149. LA2, Lunel: 2/15, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  150. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  151. Agility II, Lunel: Diskvalifikován

  152. Agility III, Lunel: Diskvalifikován

  153. Agility IV, Lunel: Diskvalifikován

  154. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  155. Agility, Lunel: 2/42, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  156. Agility, Lunel: 3/48, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  157. FINÁLE, Lunel: Diskvalifikován

  158. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  159. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  160. Zkouška LA2, Lunel: 5/20, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  161. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  162. Agility LA sobota, Lunel: 2/76, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  163. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  164. Jumping LA sobota, Lunel: 23/77, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  165. Velké finále LA neděle, Lunel: 10/36, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  166. Zkoušky LA2 neděle, Lunel: 7/30, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  167. Zkoušky LA2 sobota, Lunel: 1/32, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  168. Brno - Zimní Brno I., 10. 01. 2015

  169. Agility, Lunel: Diskvalifikován

  170. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  171. Zk, Lunel: Diskvalifikován

  172. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  173. Agility, Lunel: 6/44, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  174. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  175. Zk, Lunel: 4/20, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  176. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  177. Agility Open I., Lunel: Diskvalifikován

  178. Agility Open II., Lunel: Diskvalifikován

  179. Jumping Open I., Lunel: Diskvalifikován

  180. Jumping Open III, Lunel: Diskvalifikován

  181. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  182. Agility "zkouška" I., Lunel: Diskvalifikován

  183. Agility "zkouška" II., Lunel: Diskvalifikován

  184. Agility "zkouška" III., Lunel: 5/26, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  185. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  186. Agility 1, Lunel: Diskvalifikován

  187. Agility 2, Lunel: Diskvalifikován

  188. Jumping 1, Lunel: Diskvalifikován

  189. Jumping 2, Lunel: Diskvalifikován

  190. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  191. Agility LA sobota, Lunel: 13/79, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  192. Finále LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  193. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  194. Jumping LA sobota, Lunel: 29/79, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  195. Zkoušky LA2 neděle, Lunel: Diskvalifikován

  196. Zkoušky LA2 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  197. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  198. AGILITY, Lunel: Diskvalifikován

  199. JUMPING, Lunel: Diskvalifikován

  200. LA2, Lunel: Diskvalifikován

  201. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  202. Agility LARGE, Lunel: 10/32, 32.45 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  203. Jumping LARGE, Lunel: Diskvalifikován

  204. zkouška LA 2, Lunel: 4/12, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  205. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  206. LA2-I, Lunel: 2/11, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  207. LA2-II, Lunel: Diskvalifikován

  208. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  209. Agility, Lunel: 1/28, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  210. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  211. LA2, Lunel: Diskvalifikován

  212. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  213. Agility L, Lunel: 2/35, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  214. Jumping L, Lunel: Diskvalifikován

  215. Zkouška LA2, Lunel: Diskvalifikován

  216. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  217. II.zkouška LA1, Lunel: 2/15, 25.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  218. I. zkouška LA1, Lunel: Diskvalifikován

  219. Jumping LA L, Lunel: 13/45, 29.11 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  220. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  221. Agility 17.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  222. Agility 18.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  223. Jumping 17.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  224. Jumping 18.8.2013 L, Lunel: 5/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  225. Zkouška 17.8.2013 LA1, Lunel: Diskvalifikován

  226. Zkouška 18.8.2013 LA1, Lunel: Diskvalifikován

  227. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  228. Agility Large, Lunel: Diskvalifikován

  229. Jumping Large, Lunel: Diskvalifikován

  230. Zkouška LA1, Lunel: 5/15, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  231. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  232. I. agility LA1, Lunel: Diskvalifikován

  233. II. agility LA1, Lunel: Diskvalifikován

  234. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  235. Agility L, Lunel: 16/34, 45.01 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  236. Jumping L, Lunel: 20/34, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  237. Jumping neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  238. Zkouška LA1, Lunel: Diskvalifikován

  239. Zkouška neděle LA1, Lunel: Diskvalifikován

  240. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  241. AGILITY I, Lunel: Diskvalifikován

  242. AGILITY II, Lunel: Diskvalifikován

  243. JUMPING I, Lunel: Diskvalifikován

  244. JUMPING II, Lunel: Diskvalifikován

  245. JUMPING III, Lunel: Diskvalifikován

  246. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  247. Agility I L, Lunel: Diskvalifikován

  248. Agility L, Lunel: Diskvalifikován

  249. Jumping II L, Lunel: 10/34, 38.43 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  250. Jumping I L, Lunel: Diskvalifikován

  251. Jumping L, Lunel: Diskvalifikován

  252. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  253. Agility L, Kesy: 3/27, 46.56 s, 1.56 tr. b., 3.61 m/s

  254. Jumping L, Kesy: Diskvalifikován

  255. Zkouška LA2, Kesy: Diskvalifikován

  256. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  257. Zkouška LA2, Kesy: Diskvalifikován

  258. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  259. Jumping L, Kesy: 21/45, 44.35 s, 20.35 tr. b., 2.89 m/s

  260. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  261. Agility L, Kesy: Diskvalifikován

  262. Jumping L, Kesy: 20/41, 57.19 s, 22.19 tr. b., 2.45 m/s

  263. Zkoušky 1 LA2, Kesy: Diskvalifikován