Cz En

Jitka Liznová

  1. Číslo: 001730
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 31. 05. 2013
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035007 (ML), Kesy

  2. 007810, Bestie

  3. 071011 (ML), Lunel

  4. 015015 (L), Anarchy World of Matrix

  5. 042718 (L), Arwen Ginger Jump

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  2. Agility L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  3. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 2/30, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  4. Zkouška LA3, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  5. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  6. ZkA I, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  7. ZkA II, Arwen Ginger Jump: 3/11, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  8. ZkA III, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  9. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  10. III. Zkouška, Arwen Ginger Jump: 1/9, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  11. II: Zkouška, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  12. I. Zkouška , Arwen Ginger Jump: 1/9, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  13. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  14. Jumping Open, Arwen Ginger Jump: 10/26, 37.47 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  15. ZkA I, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  16. ZkA II, Arwen Ginger Jump: 1/10, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  17. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  18. Agility družstev, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  19. Agility jednotlivci, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  20. Jumping družstev L, Arwen Ginger Jump: 6/69, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  21. Jumping jednotlivců, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  22. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  23. A2 Large, Arwen Ginger Jump: 2/14, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  24. A2 Large, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  25. Agility Open Large, Arwen Ginger Jump: 1/32, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  26. Agility Open Large, Arwen Ginger Jump: 2/30, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  27. Jumping Open Large, Arwen Ginger Jump: 4/31, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  28. Jumping Open Large, Arwen Ginger Jump: 5/29, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  29. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  30. Agility Open, Arwen Ginger Jump: 24/125, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  31. Agility Squads as Individual, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  32. Jumping Open, Arwen Ginger Jump: 71/136, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  33. Jumping Squads as Individual, Arwen Ginger Jump: 37/138, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  34. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  35. 1. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  37. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  38. Agility I, Arwen Ginger Jump: 12/85, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  39. Agility II, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  40. Jumping I, Arwen Ginger Jump: 23/85, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  41. Jumping II, Arwen Ginger Jump: 10/84, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  42. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  43. 1. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 1/15, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  45. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  46. QA1 agility, Arwen Ginger Jump: 30/123, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  47. QA2 agility, Arwen Ginger Jump: 68/120, 44.38 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  48. QA3 agility, Arwen Ginger Jump: 43/120, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  49. QJ1 jumping, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  50. QJ2 jumping, Arwen Ginger Jump: 51/122, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  51. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  52. Agility L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  53. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 4/30, 27.1 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  54. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 2/9, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  55. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  56. Agility LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  57. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  59. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  60. Agility LA sobota, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  61. Finále LA neděle, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  62. Jumping LA neděle, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  63. Jumping LA sobota, Arwen Ginger Jump: 17/71, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  64. Zkoušky LA2 sobota, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  65. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  66. TRIAL III. LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  67. TRIAL II. LA2, Arwen Ginger Jump: 2/8, 42.12 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  68. TRIAL I. LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  69. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  70. Agility LA, Arwen Ginger Jump: 15/42, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  71. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: 7/45, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  72. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 3/16, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  73. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  74. 1. Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  75. 2. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 5/36, 44.85 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  76. 3. Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  77. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  78. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: 1/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  79. TRIAL I. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  80. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  81. Agility LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  82. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  83. Zkouška LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  84. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  85. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: 1/18, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  86. TRIAL I. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  87. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  88. Agility Trial I, Arwen Ginger Jump: 2/14, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  89. Agility Trial II, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  90. Agility Trial III, Arwen Ginger Jump: 1/14, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  91. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  92. TRIAL III. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  93. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  94. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  95. Agility neděle L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  96. Agility sobota L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  97. Jumping neděle L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  98. Jumping sobota L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  99. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  100. LA1 - druhá, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  101. LA1 - první, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  102. LA1 - třetí, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  104. QA4 agility, Lunel: Diskvalifikován

  105. QA5 agility, Lunel: 12/97, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  106. QA6 agility, Lunel: Diskvalifikován

  107. QJ4 jumping, Lunel: 22/98, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  108. QJ5 jumping, Lunel: 3/91, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  109. QJ6 jumping, Lunel: 14/76, 38.91 s, 5.91 tr. b., 4.42 m/s

  110. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  111. QA1 agility, Lunel: 45/135, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  112. QA2 agility, Lunel: Diskvalifikován

  113. QA3 agility, Lunel: Diskvalifikován

  114. QJ1 jumping, Lunel: 27/135, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  115. QJ2 jumping, Lunel: 26/135, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  116. QJ3 jumping, Lunel: 8/118, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  117. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  118. 1. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  120. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  121. Agility LA, Lunel: Diskvalifikován

  122. Jumping LA, Lunel: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA3, Lunel: 5/23, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  124. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  125. Agility LA sobota, Lunel: 1/63, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  126. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  127. Jumping LA sobota, Lunel: Diskvalifikován

  128. Velké finále LA neděle, Lunel: 3/35, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  129. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: Diskvalifikován

  130. Zkoušky LA3 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  131. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  132. Agility LA, Lunel: Diskvalifikován

  133. Jumping LA, Lunel: 23/42, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  134. Zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  135. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  136. II. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  137. I. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  138. Jumping open L, Lunel: Diskvalifikován

  139. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  140. QA5 Agility, Lunel: 11/182, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  141. QA6 Agility, Lunel: 13/186, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  142. QJ5 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  143. QJ6 Jumping, Lunel: 3/182, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  144. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  145. QA3 Agility, Lunel: 6/176, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  146. QA4 Agility, Lunel: 21/174, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  147. QJ3 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  148. QJ4 Jumping, Lunel: 33/174, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  149. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  150. QA1 Agility, Lunel: 27/213, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  151. QA2 Agility, Lunel: 45/204, 48.25 s, 5.25 tr. b., 4.15 m/s

  152. QJ1 Jumping, Lunel: 6/213, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  153. QJ2 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  154. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  155. Agility LA sobota, Lunel: 2/67, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  156. Jumping LA neděle, Lunel: 3/65, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  157. Jumping LA sobota, Lunel: 15/66, 27.19 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  158. Velké finále LA neděle, Lunel: 2/33, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  159. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: 6/32, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  160. Zkoušky LA3 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  161. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  162. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  163. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: 2/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  164. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  165. Agility L - neděle L, Lunel: 1/42, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  166. Agility L - sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  167. Jumping L - neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  168. Jumping L - sobota L, Lunel: 10/48, 33.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  169. LA2 - neděle LA2, Lunel: 1/17, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  170. LA2 - sobota LA2, Lunel: 1/17, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  171. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  172. Jumping neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  173. Jumping sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  174. Open agility sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  175. Zkouška neděle LA2, Lunel: Diskvalifikován

  176. Zkouška sobota LA2, Lunel: Diskvalifikován

  177. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  178. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  179. Zkouška, Lunel: Diskvalifikován

  180. Zkouška II, Lunel: Diskvalifikován

  181. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  182. Agility Ne, Lunel: 16/140, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  183. Agility So, Lunel: 59/151, 44.65 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  184. Jumping Ne, Lunel: 34/133, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  185. Jumping So, Lunel: 46/146, 44.83 s, 7.83 tr. b., 4.24 m/s

  186. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  187. Agility II Open, Lunel: Diskvalifikován

  188. Agility I Open, Lunel: 14/165, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  189. Jumping II Open, Lunel: 22/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  190. Jumping I Open, Lunel: 38/165, 29.34 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  191. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  192. Agility 1, Lunel: 55/128, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  193. Agility Squads, Lunel: Diskvalifikován

  194. Final Agility, Lunel: Diskvalifikován

  195. Final Jumping, Lunel: 7/62, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  196. Jumping 1, Lunel: 31/130, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  197. Jumping 2, Lunel: 3/120, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  198. Jumping Squads, Lunel: 4/73, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  199. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  200. Agility 1, Lunel: 16/183, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  201. Agility 2, Lunel: 27/175, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  202. Jumping 1, Lunel: Diskvalifikován

  203. Jumping 2, Lunel: Diskvalifikován

  204. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  205. AGILITY, Lunel: Diskvalifikován

  206. JUMPING, Lunel: Diskvalifikován

  207. LA2, Lunel: 2/15, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  208. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  209. Agility II, Lunel: Diskvalifikován

  210. Agility III, Lunel: Diskvalifikován

  211. Agility IV, Lunel: Diskvalifikován

  212. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  213. Agility, Lunel: 2/42, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  214. Agility, Lunel: 3/48, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  215. FINÁLE, Lunel: Diskvalifikován

  216. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  217. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  218. Zkouška LA2, Lunel: 5/20, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  219. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  220. Agility LA sobota, Lunel: 2/76, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  221. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  222. Jumping LA sobota, Lunel: 23/77, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  223. Velké finále LA neděle, Lunel: 10/36, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  224. Zkoušky LA2 neděle, Lunel: 7/30, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  225. Zkoušky LA2 sobota, Lunel: 1/32, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  226. Brno - Zimní Brno I., 10. 01. 2015

  227. Agility, Lunel: Diskvalifikován

  228. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  229. Zk, Lunel: Diskvalifikován

  230. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  231. Agility, Lunel: 6/44, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  232. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  233. Zk, Lunel: 4/20, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  234. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  235. Agility Open I., Lunel: Diskvalifikován

  236. Agility Open II., Lunel: Diskvalifikován

  237. Jumping Open I., Lunel: Diskvalifikován

  238. Jumping Open III, Lunel: Diskvalifikován

  239. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  240. Agility "zkouška" I., Lunel: Diskvalifikován

  241. Agility "zkouška" II., Lunel: Diskvalifikován

  242. Agility "zkouška" III., Lunel: 5/26, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  243. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  244. Agility 1, Lunel: Diskvalifikován

  245. Agility 2, Lunel: Diskvalifikován

  246. Jumping 1, Lunel: Diskvalifikován

  247. Jumping 2, Lunel: Diskvalifikován

  248. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  249. Agility LA sobota, Lunel: 13/79, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  250. Finále LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  251. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  252. Jumping LA sobota, Lunel: 29/79, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  253. Zkoušky LA2 neděle, Lunel: Diskvalifikován

  254. Zkoušky LA2 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  255. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  256. AGILITY, Lunel: Diskvalifikován

  257. JUMPING, Lunel: Diskvalifikován

  258. LA2, Lunel: Diskvalifikován

  259. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  260. Agility LARGE, Lunel: 10/32, 32.45 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  261. Jumping LARGE, Lunel: Diskvalifikován

  262. zkouška LA 2, Lunel: 4/12, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  263. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  264. LA2-I, Lunel: 2/11, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  265. LA2-II, Lunel: Diskvalifikován

  266. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  267. Agility, Lunel: 1/28, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  268. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  269. LA2, Lunel: Diskvalifikován

  270. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  271. Agility L, Lunel: 2/35, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  272. Jumping L, Lunel: Diskvalifikován

  273. Zkouška LA2, Lunel: Diskvalifikován

  274. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  275. II.zkouška LA1, Lunel: 2/15, 25.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  276. I. zkouška LA1, Lunel: Diskvalifikován

  277. Jumping LA L, Lunel: 13/45, 29.11 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  278. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  279. Agility 17.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  280. Agility 18.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  281. Jumping 17.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  282. Jumping 18.8.2013 L, Lunel: 5/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  283. Zkouška 17.8.2013 LA1, Lunel: Diskvalifikován

  284. Zkouška 18.8.2013 LA1, Lunel: Diskvalifikován

  285. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  286. Agility Large, Lunel: Diskvalifikován

  287. Jumping Large, Lunel: Diskvalifikován

  288. Zkouška LA1, Lunel: 5/15, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  289. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  290. I. agility LA1, Lunel: Diskvalifikován

  291. II. agility LA1, Lunel: Diskvalifikován

  292. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  293. Agility L, Lunel: 16/34, 45.01 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  294. Jumping L, Lunel: 20/34, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  295. Jumping neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  296. Zkouška LA1, Lunel: Diskvalifikován

  297. Zkouška neděle LA1, Lunel: Diskvalifikován

  298. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  299. AGILITY I, Lunel: Diskvalifikován

  300. AGILITY II, Lunel: Diskvalifikován

  301. JUMPING I, Lunel: Diskvalifikován

  302. JUMPING II, Lunel: Diskvalifikován

  303. JUMPING III, Lunel: Diskvalifikován

  304. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  305. Agility I L, Lunel: Diskvalifikován

  306. Agility L, Lunel: Diskvalifikován

  307. Jumping II L, Lunel: 10/34, 38.43 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  308. Jumping I L, Lunel: Diskvalifikován

  309. Jumping L, Lunel: Diskvalifikován

  310. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  311. Agility L, Kesy: 3/27, 46.56 s, 1.56 tr. b., 3.61 m/s

  312. Jumping L, Kesy: Diskvalifikován

  313. Zkouška LA2, Kesy: Diskvalifikován

  314. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  315. Zkouška LA2, Kesy: Diskvalifikován

  316. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  317. Jumping L, Kesy: 21/45, 44.35 s, 20.35 tr. b., 2.89 m/s

  318. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  319. Agility L, Kesy: Diskvalifikován

  320. Jumping L, Kesy: 20/41, 57.19 s, 22.19 tr. b., 2.45 m/s

  321. Zkoušky 1 LA2, Kesy: Diskvalifikován