Nikola Banotová

  1. Číslo: 001774
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009908 (L), Sára

    Arrow_down
  2. 046909 (L), A3Ch Jude Hrdlička

    Arrow_down
  3. 074613 (L), A3Ch Beneris Yabalute

    Arrow_down
  4. 059416 (XS), Guliver of Mine Little Soulmate

    Arrow_down
  5. 075716 (L), Wakita Anubis the Second

    Arrow_down
  6. 000818 (L), Crocodile Yabalute

    Arrow_down
  7. 042018 (L), Catalyn Jankari

    Arrow_down
  8. 083819 (L), Zulu Velox Crur

    Arrow_down
  9. 091919 (L), Devil Is My Little Brother

    Arrow_down
  10. 030021 (L), Rozárka

    Arrow_down
  11. 008222 (L), A Lime Müsli from Malibo Land

    Arrow_down
  12. 009222 (L), A Chocolate Müsli from Malibo Land

    Arrow_down

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 55 - A2 speciál, 14. 10. 2022

  2. Zkouška 1., A Lime Müsli from Malibo Land: 1/7, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. Zkouška 2., A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  4. Zkouška 3., A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  6. Agility družstev BO, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/37, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  7. Agility družstev BO, Crocodile Yabalute: 5/37, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  8. Agility družstev BO, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 6/37, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  9. Agility jednotlivců BO, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/30, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  10. Agility jednotlivců BO, Crocodile Yabalute: 12/30, 42.43 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  11. Agility jednotlivců BO, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  12. Agility veteránů BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  13. Jumping družstev BO, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 3/37, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  14. Jumping družstev BO, Crocodile Yabalute: 5/37, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  15. Jumping družstev BO, A Lime Müsli from Malibo Land: 11/37, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  16. Jumping Jednotlivci BO, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/37, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  17. Jumping Jednotlivci BO, A Lime Müsli from Malibo Land: 10/37, 35.66 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  18. Jumping Jednotlivci BO, Crocodile Yabalute: 13/37, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  19. Jumping Veteránů BO, A3Ch Beneris Yabalute: 1/3, 30.42 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  20. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  21. Agility OPEN L, A Lime Müsli from Malibo Land: 1/38, 35.85 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  22. Agility OPEN L, Devil Is My Little Brother: 4/38, 36.36 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  23. Agility OPEN L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  24. Agility OPEN L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  25. Jumping OPEN L, Devil Is My Little Brother: 1/36, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  26. Jumping OPEN L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/36, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  27. Jumping OPEN L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  28. Jumping OPEN L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  29. ZkA. I. LA2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  30. ZkA. I. LA3, Crocodile Yabalute: 1/15, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  31. ZkA. I. LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  32. ZkA. I. LA3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  33. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  34. Agility L, Devil Is My Little Brother: 1/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  35. Agility L, A Lime Müsli from Malibo Land: 6/30, 40.28 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  36. Agility L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 7/30, 41.03 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  37. Jumping L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/31, 33.43 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  38. Jumping L, A Lime Müsli from Malibo Land: 7/31, 33.19 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  39. Jumping L, Devil Is My Little Brother: 8/31, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  40. Zkouška LA2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 1/15, 41.22 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  42. Zkouška LA3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  43. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  44. Agility Trial I, A Lime Müsli from Malibo Land: 1/8, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  45. Agility Trial I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/7, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  46. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  47. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: 1/7, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  48. Agility Trial II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  49. Agility Trial II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  50. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  51. 1.Zkouška LA2, A Lime Müsli from Malibo Land: 1/5, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  52. 1.Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 1/8, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  53. 1.Zkouška LA3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/8, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  54. 2.Zkouška LA2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  55. 2.Zkouška LA3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/8, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. 2.Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 3/8, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  57. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  58. Neděle Agility L, A Lime Müsli from Malibo Land: 2/30, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  59. Neděle Agility L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 3/30, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  60. Neděle Agility L, Crocodile Yabalute: 11/30, 52.75 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  61. Neděle Jumping L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 6/32, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  62. Neděle Jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  63. Neděle Jumping L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  64. Neděle zkouška L A2, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/11, 38.19 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  65. Neděle zkouška L A3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 3/17, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  66. Neděle zkouška L A3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  67. Sobota Agility L, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/32, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  68. Sobota Agility L, Crocodile Yabalute: 6/32, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  69. Sobota Agility L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  70. Sobota Jumping L, Crocodile Yabalute: 1/32, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  71. Sobota Jumping L, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/32, 33.52 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  72. Sobota Jumping L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  73. Sobota zkouška L A2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  74. Sobota zkouška L A3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  75. Sobota zkouška L A3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  76. Čebín - Čebínský Rozjezd 2022, 09. 09. 2022

  77. 1. Zkouška LA2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  78. 1. Zkouška LA3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška LA3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  81. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  82. Agility, A Lime Müsli from Malibo Land: 8/100, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  83. Agility, Crocodile Yabalute: 13/100, 42.16 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  84. Agility, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 16/100, 42.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  85. Agility, Devil Is My Little Brother: 35/100, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  86. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  87. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  88. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  89. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  90. Jumping, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 13/101, 42.88 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  91. Jumping, Devil Is My Little Brother: 15/101, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. Jumping, Crocodile Yabalute: 18/101, 43.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  93. Jumping, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  94. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Crocodile Yabalute: 18/102, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  95. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Devil Is My Little Brother: 56/102, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  96. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A Lime Müsli from Malibo Land: 59/102, 38.28 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  97. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  98. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  99. ZKOUŠKA I., A Lime Müsli from Malibo Land: 1/11, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  100. ZKOUŠKA I., A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/17, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  101. ZKOUŠKA II., A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/17, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  102. ZKOUŠKA II., A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  103. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  104. Agility EXTRA DRY L, Crocodile Yabalute: 2/23, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  105. Agility EXTRA DRY L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 4/23, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  106. Agility EXTRA DRY L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  107. Jumping DRY L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 7/23, 37.2 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  108. Jumping DRY L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  109. Jumping DRY L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  110. Jumping ZERO BRUT L, A Lime Müsli from Malibo Land: 4/23, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  111. Jumping ZERO BRUT L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 5/23, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  112. Jumping ZERO BRUT L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  113. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  114. Agility Trial I, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/7, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  115. Agility Trial I, Crocodile Yabalute: 5/13, 37.66 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  116. Agility Trial I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 7/13, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  117. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: 1/13, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  118. Agility Trial II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  119. Agility Trial II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  120. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  121. Jumping L, A Lime Müsli from Malibo Land: 1/25, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  122. Jumping L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/25, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  123. Jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  124. Jumpng II L, Crocodile Yabalute: 2/24, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  125. Jumpng II L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 8/24, 42.28 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  126. Jumpng II L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 3/12, 41.45 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  129. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  130. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  131. Finále L, Devil Is My Little Brother: 11/35, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  132. Finále L, Crocodile Yabalute: 19/35, 39.37 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  133. LA Agility 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  134. LA Agility 1, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  135. LA Agility 1, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  136. LA Agility 1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  137. LA Agility 2, Crocodile Yabalute: 9/148, 43.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  138. LA Agility 2, Devil Is My Little Brother: 11/148, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  139. LA Agility 2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  140. LA Agility 2, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  141. LA Agility 3, Devil Is My Little Brother: 31/136, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  142. LA Agility 3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 43/136, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  143. LA Agility 3, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  144. LA Agility 3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  145. LA Agility 4, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  146. LA Agility 4, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  147. LA Agility 4, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  148. LA Agility 4, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  149. LA Jumping 1, A Lime Müsli from Malibo Land: 21/141, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  150. LA Jumping 1, Crocodile Yabalute: 31/141, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  151. LA Jumping 1, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 32/141, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  152. LA Jumping 1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  153. LA Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  154. LA Jumping 2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  155. LA Jumping 2, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  156. LA Jumping 2, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  157. Zkouška Exam LA2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  158. Zkouška Exam L A3, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  159. Zkouška Exam L A3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  160. Zkouška Exam L A3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  161. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  162. Agility I, Devil Is My Little Brother: 5/64, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  163. Agility I, A Lime Müsli from Malibo Land: 7/64, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  164. Agility I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 8/64, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  165. Agility I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  166. Agility II, Crocodile Yabalute: 1/63, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  167. Agility II, Devil Is My Little Brother: 8/63, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  168. Agility II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  169. Agility II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  170. Jumping I, Crocodile Yabalute: 8/65, 34.04 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  171. Jumping I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 9/65, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  172. Jumping I, A Lime Müsli from Malibo Land: 10/65, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  173. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 29/65, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  174. Jumping II, Devil Is My Little Brother: 2/63, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  175. Jumping II, A Lime Müsli from Malibo Land: 6/63, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  176. Jumping II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 8/63, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  177. Jumping II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  178. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  179. Zkouška A1 L, A Lime Müsli from Malibo Land: 1/9, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  180. Zkouška LA2, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/2, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  181. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  182. Agility Trial I, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  183. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  184. Agility Trial I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  185. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: 1/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  186. Agility Trial II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  187. Agility Trial II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  188. Agility Trial III, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/6, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  189. Agility Trial III, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  190. Agility Trial III, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  191. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  192. TRIAL I., A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/7, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  193. TRIAL I., A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  194. TRIAL II., A Lime Müsli from Malibo Land: 1/9, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  195. TRIAL II., A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/7, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  196. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  197. QA4 Agility, Crocodile Yabalute: 14/73, 44.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  198. QA4 Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  199. QA4 Agility, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  200. QA4 Agility, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  201. QA5 Agility, Devil Is My Little Brother: 6/70, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  202. QA5 Agility, Crocodile Yabalute: 7/70, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  203. QA5 Agility, A Lime Müsli from Malibo Land: 9/70, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  204. QA5 Agility, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  205. QA6 Agility, Crocodile Yabalute: 1/60, 43.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  206. QA6 Agility, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 14/60, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  207. QA6 Agility, Devil Is My Little Brother: 17/60, 48.68 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  208. QA6 Agility, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  209. QJ4 Jumping, Devil Is My Little Brother: 9/73, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  210. QJ4 Jumping, Crocodile Yabalute: 25/73, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  211. QJ4 Jumping, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 37/73, 45.65 s, 14.31 tr. b., 4.67 m/s

  212. QJ4 Jumping, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  213. QJ5 Jumping, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 14/72, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  214. QJ5 Jumping, Devil Is My Little Brother: 16/72, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  215. QJ5 Jumping, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  216. QJ5 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  217. QJ6 Jumping, Devil Is My Little Brother: 10/69, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  218. QJ6 Jumping, A Lime Müsli from Malibo Land: 21/69, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  219. QJ6 Jumping, Crocodile Yabalute: 28/69, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  220. QJ6 Jumping, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  221. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  222. Agility II L, A Lime Müsli from Malibo Land: 2/25, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  223. Agility II L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 6/25, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  224. Agility II L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  225. Agility I L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  226. Agility I L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  227. Agility I L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  228. Agility lepší běh L, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/25, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  229. Agility lepší běh L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 8/25, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  230. Agility lepší běh L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  231. Jumping II L, Crocodile Yabalute: 3/22, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  232. Jumping II L, A Lime Müsli from Malibo Land: 4/22, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  233. Jumping II L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 9/22, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  234. Jumping I L, Crocodile Yabalute: 2/24, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  235. Jumping I L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  236. Jumping I L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  237. Jumping lepší běh L, Crocodile Yabalute: 3/25, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  238. Jumping lepší běh L, A Lime Müsli from Malibo Land: 5/25, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  239. Jumping lepší běh L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 10/25, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  240. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  241. Agility L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  242. Agility L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  243. Agility L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  244. Agility L Finále, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/12, 46.66 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  245. Agility L Finále, Crocodile Yabalute: 5/12, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  246. I. Jumping L, Crocodile Yabalute: 7/30, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  247. I. Jumping L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 11/30, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  248. I. Jumping L, A Lime Müsli from Malibo Land: 16/30, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  249. lI. Jumping L, Crocodile Yabalute: 2/29, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  250. lI. Jumping L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 5/29, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  251. lI. Jumping L, A Lime Müsli from Malibo Land: 7/29, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  252. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  253. Agility I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 5/96, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  254. Agility I, Devil Is My Little Brother: 16/96, 41.96 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  255. Agility I, A Lime Müsli from Malibo Land: 21/96, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  256. Agility I, Crocodile Yabalute: 29/96, 43.0 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  257. Agility II, Devil Is My Little Brother: 5/91, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  258. Agility II, Crocodile Yabalute: 7/91, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  259. Agility II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 38/91, 42.63 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  260. Agility II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  261. Jumping I, Crocodile Yabalute: 10/94, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  262. Jumping I, A Lime Müsli from Malibo Land: 11/94, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  263. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 35/94, 38.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  264. Jumping I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 46/94, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  265. Jumping II, Devil Is My Little Brother: 5/93, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  266. Jumping II, Crocodile Yabalute: 8/93, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  267. Jumping II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 24/93, 42.14 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  268. Jumping II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  269. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  270. TRIAL I., A Lime Müsli from Malibo Land: 1/10, 29.41 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  271. TRIAL I., Crocodile Yabalute: 3/10, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  272. TRIAL I., A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  273. TRIAL II., A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/13, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  274. TRIAL II., A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  275. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  276. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  277. Agility Trial I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/10, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  278. Agility Trial I, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/10, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  279. Agility Trial II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/10, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  280. Agility Trial II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  281. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  282. zkouška LA1 1, A Lime Müsli from Malibo Land: 1/13, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  283. zkouška LA1 1, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  284. zkouška LA1 2, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/13, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  285. zkouška LA1 2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  286. Kaňovice - Máj v Kaňkách II., 01. 05. 2022

  287. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  288. 1. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  289. 2. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  290. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  291. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  292. QA1 Agility, Crocodile Yabalute: 5/108, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  293. QA1 Agility, Devil Is My Little Brother: 29/108, 45.72 s, 6.13 tr. b., 4.81 m/s

  294. QA2 Agility, Crocodile Yabalute: 25/107, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  295. QA2 Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  296. QA3 Agility, Devil Is My Little Brother: 5/66, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  297. QA3 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  298. QJ1 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  299. QJ1 Jumping, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  300. QJ2 Jumping, Crocodile Yabalute: 15/108, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  301. QJ2 Jumping, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  302. QJ3 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  303. QJ3 Jumping, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  304. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  305. 1. Zkouška A3 L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  306. 2. Zkouška A3 L, Devil Is My Little Brother: 1/7, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  307. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  308. Agility LA, Devil Is My Little Brother: 6/29, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  309. Agility LA, Crocodile Yabalute: 15/29, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  310. Jumping LA, Devil Is My Little Brother: 1/31, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  311. Jumping LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  312. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 3/16, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  313. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  314. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  315. Agility Open, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  316. Agility Open, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  317. Jumping Light, Catalyn Jankari: 1/16, 23.48 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  318. Jumping Light, Crocodile Yabalute: 2/16, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  319. Jumping Open, Catalyn Jankari: 1/16, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  320. Jumping Open, Crocodile Yabalute: 2/16, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  321. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  322. agility CHALLENGE L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  323. agility CHALLENGE L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  324. jumping HRA L, Devil Is My Little Brother: 5/10, 58.07 s, 0.0 tr. b., 2.58 m/s

  325. jumping HRA L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  326. jumping CHALLENGE L, Devil Is My Little Brother: 2/6, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  327. jumping CHALLENGE L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  328. open AGILITY L, Devil Is My Little Brother: 2/12, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  329. open AGILITY L, Crocodile Yabalute: 5/12, 40.87 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  330. open JUMPING L, Devil Is My Little Brother: 4/14, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  331. open JUMPING L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  332. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  333. Agility družstev BO, Crocodile Yabalute: 2/27, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  334. Agility družstev BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  335. Agility jednotlivců BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  336. Agility jednotlivců BO, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  337. Jump družstev BO, A3Ch Beneris Yabalute: 1/27, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  338. Jump družstev BO, Crocodile Yabalute: 6/27, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  339. Jump Jednotlivci BO, Crocodile Yabalute: 1/27, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  340. Jump Jednotlivci BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  341. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  342. Agility 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  343. Agility 1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  344. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  345. Agility 2, Devil Is My Little Brother: 3/13, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  346. Agility 2, Crocodile Yabalute: 6/13, 38.47 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  347. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  348. Jumping, Devil Is My Little Brother: 2/14, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  349. Jumping, Crocodile Yabalute: 3/14, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  350. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  351. Jumping 1, Crocodile Yabalute: 1/14, 40.32 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  352. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  353. Jumping 1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  354. Jumping 2, Devil Is My Little Brother: 2/14, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  355. Jumping 2, Crocodile Yabalute: 3/14, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  356. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  357. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  358. Agility Individual, Devil Is My Little Brother: 7/85, 43.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  359. Agility Individual, Crocodile Yabalute: 25/85, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  360. Agility Squads as Individual, Devil Is My Little Brother: 8/94, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  361. Agility Squads as Individual, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  362. Jumping Individual, Crocodile Yabalute: 7/94, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  363. Jumping Individual, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  364. Jumping Squads as Individual, Devil Is My Little Brother: 6/94, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  365. Jumping Squads as Individual, Crocodile Yabalute: 7/94, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  366. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  367. 1. zkouška, Devil Is My Little Brother: 3/17, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  368. 1. zkouška, Crocodile Yabalute: 5/17, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  369. 2. zkouška, Crocodile Yabalute: 3/15, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  370. 2. zkouška, Devil Is My Little Brother: 5/15, 43.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  371. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  372. Neděle Agility L, Crocodile Yabalute: 7/27, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  373. Neděle Agility L, Devil Is My Little Brother: 13/27, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  374. Neděle Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  375. Neděle Jumping L, Devil Is My Little Brother: 5/30, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  376. Neděle Jumping L, Crocodile Yabalute: 9/30, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  377. Neděle Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  378. Neděle zkouška L A3, Devil Is My Little Brother: 3/13, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  379. Neděle zkouška L A3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  380. Neděle zkouška L A3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  381. Sobota Agility L, Devil Is My Little Brother: 2/29, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  382. Sobota Agility L, Crocodile Yabalute: 3/29, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  383. Sobota Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  384. Sobota Jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  385. Sobota Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  386. Sobota Jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  387. Sobota zkouška L A3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  388. Sobota zkouška L A3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  389. Sobota zkouška L A3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  390. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  391. 1. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  392. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  393. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  394. 2. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  395. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  396. Agility L, Devil Is My Little Brother: 4/16, 40.39 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  397. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: 9/16, 49.8 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  398. Agility L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  399. Jumping L, Devil Is My Little Brother: 2/16, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  400. Jumping L, Crocodile Yabalute: 3/16, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  401. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  402. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 1/8, 43.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  403. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  404. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  405. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  406. Agility Brut L, Crocodile Yabalute: 4/29, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  407. Agility Brut L, Devil Is My Little Brother: 5/29, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  408. Demi Z LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  409. Demi Z LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  410. Jumping Extra Dry L, Crocodile Yabalute: 5/30, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  411. Jumping Extra Dry L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  412. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  413. Agility OPEN L, Crocodile Yabalute: 3/30, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  414. Agility OPEN L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  415. Jumping OPEN III. L, Crocodile Yabalute: 5/22, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  416. Jumping OPEN III. L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  417. Jumping OPEN II. L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  418. Jumping OPEN II. L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  419. Jumping OPEN I. L, Crocodile Yabalute: 3/29, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  420. Jumping OPEN I. L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  421. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 2/16, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  422. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 3/16, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  423. Zkouška LA3 Neděle, Devil Is My Little Brother: 1/12, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  424. Zkouška LA3 Neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  425. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  426. Agility L, Devil Is My Little Brother: 4/40, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  427. Agility L, Rozárka: Diskvalifikován

  428. Agility L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  429. Jumping L, Crocodile Yabalute: 12/40, 38.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  430. Jumping L, Rozárka: 24/40, 42.59 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  431. Jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  432. Zkouška LA1, Rozárka: 1/16, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  433. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  434. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  435. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  436. Agility I, Devil Is My Little Brother: 15/103, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  437. Agility I, Crocodile Yabalute: 24/103, 43.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  438. Agility II, Devil Is My Little Brother: 15/99, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  439. Agility II, Crocodile Yabalute: 27/99, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  440. Jumping I, Crocodile Yabalute: 8/100, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  441. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 13/100, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  442. Jumping II, Crocodile Yabalute: 9/101, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  443. Jumping II, Devil Is My Little Brother: 11/101, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  444. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  445. TRIAL I., Crocodile Yabalute: 5/14, 43.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  446. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  447. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: 2/14, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  448. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  449. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  450. Canviťácký jumping L, Crocodile Yabalute: 4/23, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  451. Canviťácký jumping L, Devil Is My Little Brother: 5/23, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  452. Canviťácký jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/23, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  453. Husse jumping L, Crocodile Yabalute: 5/24, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  454. Husse jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 8/24, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  455. Husse jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  456. Stávečkovo jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/24, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  457. Stávečkovo jumping L, Crocodile Yabalute: 8/24, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  458. Stávečkovo jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  459. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  460. Trial I., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  461. Trial II., Crocodile Yabalute: 2/3, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  462. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  463. 1. Zkouška A3 L, Devil Is My Little Brother: 4/10, 37.85 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  464. 1. Zkouška A3 L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  465. 2. Zkouška A3 L, Devil Is My Little Brother: 2/10, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  466. 2. Zkouška A3 L, Crocodile Yabalute: 3/10, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  467. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  468. TRIAL I., Crocodile Yabalute: 2/7, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  469. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: 4/7, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  470. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  471. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  472. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  473. Agility open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/25, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  474. Agility open, Crocodile Yabalute: 2/25, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  475. Agility open, Devil Is My Little Brother: 4/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  476. Jumping light, A3Ch Beneris Yabalute: 1/26, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  477. Jumping light, Devil Is My Little Brother: 11/26, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  478. Jumping light, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  479. Jumping open, A3Ch Beneris Yabalute: 2/26, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  480. Jumping open, Devil Is My Little Brother: 7/26, 41.91 s, 5.91 tr. b., 4.06 m/s

  481. Jumping open, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  482. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  483. II. zkouška, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  484. I. zkouška, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  485. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  486. Agility družstev BO, Crocodile Yabalute: 2/27, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  487. Agility družstev BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  488. Agility jednotlivců BO, A3Ch Beneris Yabalute: 1/28, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  489. Agility jednotlivců BO, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  490. Jumping družstev BO, Crocodile Yabalute: 4/27, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  491. Jumping družstev BO, A3Ch Beneris Yabalute: 8/27, 35.01 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  492. Jumping jednotlivců BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  493. Jumping jednotlivců BO, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  494. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  495. Agility Open L, Crocodile Yabalute: 1/41, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  496. Agility Open L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/41, 41.16 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  497. Agility Open L, Devil Is My Little Brother: 4/41, 38.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  498. Jumping Open L, Devil Is My Little Brother: 3/40, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  499. Jumping Open L, Crocodile Yabalute: 4/40, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  500. Jumping Open L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/40, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  501. ZkA. LA3, Devil Is My Little Brother: 3/17, 42.15 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  502. ZkA. LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  503. ZkA. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  504. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  505. Agility Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 12/106, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  506. Agility Individual, Devil Is My Little Brother: 41/106, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  507. Agility Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 13/109, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  508. Agility Squads as Individual, Devil Is My Little Brother: 15/109, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  509. Jumping Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 11/108, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  510. Jumping Individual, Devil Is My Little Brother: 18/108, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  511. Jumping Squads as Individual, Devil Is My Little Brother: 14/108, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  512. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  513. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  514. JUMPING ORIGINAL II L, Devil Is My Little Brother: 2/30, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  515. JUMPING ORIGINAL II L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/30, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  516. JUMPING ORIGINAL II L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  517. JUMPING ORIGINAL I L, Devil Is My Little Brother: 1/31, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  518. JUMPING ORIGINAL I L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/31, 32.49 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  519. JUMPING ORIGINAL I L, Crocodile Yabalute: 6/31, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  520. ZKOUŠKA LA3, Devil Is My Little Brother: 2/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  521. ZKOUŠKA LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  522. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  523. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  524. 1. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 1/10, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  525. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 2/10, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  526. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 1/10, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  527. 2. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 5/10, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  528. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  529. Agility Large Ne, Devil Is My Little Brother: 9/33, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  530. Agility Large Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 12/33, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  531. Agility Large Ne, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  532. Agility Large So, Devil Is My Little Brother: 4/35, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  533. Agility Large So, Crocodile Yabalute: 9/35, 41.02 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  534. Agility Large So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  535. Jumping Large Ne, Crocodile Yabalute: 4/34, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  536. Jumping Large Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 5/34, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  537. Jumping Large Ne, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  538. Jumping Large So, Crocodile Yabalute: 6/36, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  539. Jumping Large So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  540. Jumping Large So, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  541. LA3 Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 4/14, 40.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  542. LA3 Ne, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  543. LA3 Ne, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  544. LA3 So, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  545. LA3 So, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  546. LA3 So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  547. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  548. LA3 I., Devil Is My Little Brother: 1/6, 42.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  549. LA3 II., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  550. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  551. Agility L, Crocodile Yabalute: 1/12, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  552. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  553. Agility L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  554. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  555. Jumping L, Crocodile Yabalute: 2/12, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  556. Jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  557. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 2/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  558. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 3/5, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  559. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  560. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  561. Finále Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 2/24, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  562. Finále Agility, Crocodile Yabalute: 7/24, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  563. Finále Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  564. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 3/53, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  565. Jumping 1, Crocodile Yabalute: 4/53, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  566. Jumping 1, Devil Is My Little Brother: 15/53, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  567. Jumping 2, Devil Is My Little Brother: 10/53, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  568. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 11/53, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  569. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  570. Jumping 3, A3Ch Beneris Yabalute: 6/52, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  571. Jumping 3, Devil Is My Little Brother: 9/52, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  572. Jumping 3, Crocodile Yabalute: 11/52, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  573. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  574. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: 2/8, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  575. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  576. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  577. Agility L, Crocodile Yabalute: 7/33, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  578. Agility L, Devil Is My Little Brother: 8/33, 42.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  579. Jumping L, Devil Is My Little Brother: 4/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  580. Jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  581. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: 1/9, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  582. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  583. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  584. 1. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  585. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  586. 2. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  587. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  588. 3. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: 1/7, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  589. 3. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  590. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  591. ZkA I, Crocodile Yabalute: 1/12, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  592. ZkA I, Devil Is My Little Brother: 1/11, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  593. ZkA II, Devil Is My Little Brother: 1/11, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  594. ZkA II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  595. ZkA III, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  596. ZkA III, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  597. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  598. ZkA I Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  599. ZkA II Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  600. ZkA III Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  601. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  602. Jumping Final, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  603. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  604. Jumping Open I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  605. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 7/29, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  606. Jumping Open II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  607. Jumping Open III, A3Ch Beneris Yabalute: 6/28, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  608. Jumping Open III, Devil Is My Little Brother: 8/28, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  609. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  610. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  611. Agility I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  612. Agility I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  613. Agility II, Devil Is My Little Brother: 5/73, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  614. Agility II, Crocodile Yabalute: 20/73, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  615. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 34/73, 42.69 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  616. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 42/80, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  617. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 45/80, 43.48 s, 6.48 tr. b., 4.25 m/s

  618. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  619. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 27/79, 39.35 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  620. Jumping II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  621. Jumping II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  622. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  623. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: 1/9, 24.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  624. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  625. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  626. 1. zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  627. 2. zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 2/4, 32.66 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  628. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  629. 1. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  630. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  631. 1. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  632. 2. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 1/10, 26.19 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  633. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 6/15, 41.42 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  634. 3. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 1/10, 25.34 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  635. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  636. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: 3/8, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  637. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  638. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  639. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  640. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: 2/12, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  641. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  642. III. jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  643. III. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  644. III. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  645. II. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  646. II. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  647. II. jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  648. I. jumping L, Crocodile Yabalute: 7/30, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  649. I. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 12/30, 44.7 s, 13.7 tr. b., 3.83 m/s

  650. I. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  651. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  652. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: 2/5, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  653. TRIAL I., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  654. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  655. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  656. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  657. ZkA I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  658. ZkA I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  659. ZkA II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  660. ZkA II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  661. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  662. Agility L - finále, Crocodile Yabalute: 9/20, 40.67 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  663. Agility L - finále, A3Ch Beneris Yabalute: 10/20, 41.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  664. Agility L sobota, Crocodile Yabalute: 3/37, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  665. Agility L sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 10/37, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  666. Jumping L neděle, Crocodile Yabalute: 6/36, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  667. Jumping L neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 9/36, 33.05 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  668. Jumping L sobota, Crocodile Yabalute: 15/38, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  669. Jumping L sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  670. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/18, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  671. Zkouška LA3 neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  672. Zkouška LA3 sobota, Crocodile Yabalute: 2/17, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  673. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  674. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  675. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 3/34, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  676. Agility LA neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  677. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 2/40, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  678. Agility LA sobota, Crocodile Yabalute: 10/40, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  679. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 5/38, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  680. Jumping LA neděle, Crocodile Yabalute: 8/38, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  681. Jumping LA neděle, Zulu Velox Crur: Diskvalifikován

  682. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 1/42, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  683. Jumping LA sobota, Zulu Velox Crur: Diskvalifikován

  684. Jumping LA sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  685. Zkouška LA3 neděle, Crocodile Yabalute: 3/18, 41.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  686. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  687. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 4/21, 41.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  688. Zkouška LA3 sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  689. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  690. Zkouška I., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  691. Zkouška II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  692. Zkouška III., Crocodile Yabalute: 1/6, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  693. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  694. Agility družstev, A3Ch Beneris Yabalute: 5/70, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  695. Agility družstev, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  696. Agility jednotlivci, Crocodile Yabalute: 4/69, 43.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  697. Agility jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: 6/69, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  698. Jumping družstev L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/69, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  699. Jumping družstev L, Crocodile Yabalute: 24/69, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  700. Jumping jednotlivců, A3Ch Beneris Yabalute: 3/69, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  701. Jumping jednotlivců, Crocodile Yabalute: 4/69, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  702. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  703. Agility Open L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  704. Agility Open L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  705. Jumping Open L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/33, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  706. Jumping Open L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  707. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  708. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  709. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  710. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 3/30, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  711. Agility Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  712. Agility Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  713. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  714. A2 Large, Crocodile Yabalute: 3/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  715. A2 Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  716. A3 Large, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  717. A3 Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  718. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 3/31, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  719. Jumping Open Large, Crocodile Yabalute: 10/31, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  720. Jumping Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  721. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  722. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  723. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  724. Agility Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 7/137, 41.39 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  725. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 12/136, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  726. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 33/138, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  727. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  728. Agility Trial, Crocodile Yabalute: 2/53, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  729. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 32/129, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  730. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/217, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  731. Agility 1, Crocodile Yabalute: 31/217, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  732. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 29/222, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  733. Agility 2, Crocodile Yabalute: 33/222, 43.65 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  734. Agility 3, Crocodile Yabalute: 13/177, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  735. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  736. Agility 4, Crocodile Yabalute: 30/181, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  737. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  738. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: 24/44, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  739. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  740. Jumping 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  741. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  742. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  743. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  744. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 2/38, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  745. Jumping 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  746. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/36, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  747. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  748. Zkoušky, Crocodile Yabalute: 1/12, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  749. Zkoušky, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  750. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  751. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  752. Agility I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  753. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/85, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  754. Agility II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  755. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  756. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  757. Jumping II, Crocodile Yabalute: 6/84, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  758. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  759. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  760. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 11/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  761. Agility LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  762. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/33, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  763. Jumping L, Crocodile Yabalute: 8/33, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  764. LA 2, Crocodile Yabalute: 3/9, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  765. LA 3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/10, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  766. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  767. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 8/97, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  768. QA4 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  769. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  770. QA5 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  771. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 22/93, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  772. QA6 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  773. QJ4 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  774. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  775. QJ5 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  776. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  777. QJ6 Jumping, Crocodile Yabalute: 9/87, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  778. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 11/87, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  779. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  780. QA1 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 17/123, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  781. QA1 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  782. QA2 agility, Crocodile Yabalute: 34/120, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  783. QA2 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 41/120, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  784. QA3 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 7/120, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  785. QA3 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  786. QJ1 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 33/123, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  787. QJ1 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  788. QJ2 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 12/122, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  789. QJ2 jumping, Crocodile Yabalute: 22/122, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  790. QJ3 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 7/111, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  791. QJ3 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  792. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  793. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 9/34, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  794. Agility Open, Crocodile Yabalute: 13/34, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  795. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  796. Agility Trial, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  797. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  798. Jumping Open, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  799. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  800. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/31, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  801. Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  802. Agility Trial, Crocodile Yabalute: 3/9, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  803. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  804. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  805. Agility Trial II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  806. Agility Trial III, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  807. Agility Trial III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  808. Jumping, Crocodile Yabalute: 9/32, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  809. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 10/32, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  810. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  811. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 21/167, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  812. Agility I, Crocodile Yabalute: 24/167, 40.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  813. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 9/165, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  814. Agility II, Crocodile Yabalute: 15/165, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  815. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 14/169, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  816. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  817. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 11/161, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  818. Jumping II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  819. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  820. Agility LA, Crocodile Yabalute: 4/38, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  821. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 7/38, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  822. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  823. Jumping LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  824. Zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  825. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  826. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  827. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 7/70, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  828. Agility LA sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  829. Finále LA neděle, Crocodile Yabalute: 4/33, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  830. Finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  831. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/70, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  832. Jumping LA neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  833. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 10/71, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  834. Jumping LA sobota, Crocodile Yabalute: 15/71, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  835. Zkoušky LA2 neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  836. Zkoušky LA2 sobota, Crocodile Yabalute: 2/24, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  837. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 4/30, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  838. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  839. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  840. 1. zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  841. 2. zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  842. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  843. TRIAL II. LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  844. TRIAL I. LA2, Crocodile Yabalute: 2/17, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  845. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  846. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  847. Agility LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  848. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 18/43, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  849. Jumping LA, Crocodile Yabalute: 20/43, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  850. Zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  851. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  852. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  853. Agility Trial I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  854. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: 1/12, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  855. Jumping Open, Crocodile Yabalute: 4/36, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  856. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  857. Agility neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/28, 36.0 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  858. Agility neděle L, Crocodile Yabalute: 12/28, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  859. Agility sobota L, Crocodile Yabalute: 2/26, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  860. Agility sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/26, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  861. Jumping neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  862. Jumping neděle L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  863. Jumping sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 6/26, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  864. Jumping sobota L, Crocodile Yabalute: 7/26, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  865. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  866. Agility Trial I, Crocodile Yabalute: 1/24, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  867. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: 1/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  868. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  869. Agility Družstva L, Crocodile Yabalute: 6/68, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  870. Agility Družstva L, A3Ch Beneris Yabalute: 31/68, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  871. Agility jednotlivci BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/27, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  872. Agility jednotlivci BO L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  873. Jumping Družstva L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/68, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  874. Jumping Družstva L, Crocodile Yabalute: 6/68, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  875. Jumping jednotlivci BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/27, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  876. Jumping jednotlivci BO L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  877. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  878. Agility OPEN L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  879. Agility OPEN L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  880. Jumping OPEN L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/58, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  881. Zk.A LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  882. Zk.A LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 46.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  883. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  884. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 4/86, 36.47 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  885. Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  886. Agility DRUZSTVA, Catalyn Jankari: 35/97, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  887. Agility DRUZSTVA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  888. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 21/97, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  889. Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  890. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  891. Jumping DRUZSTVA, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  892. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  893. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/38, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  894. Agility 1 L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  895. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/37, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  896. Agility 2 L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  897. Zkouška LA1, Crocodile Yabalute: 3/8, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  898. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/15, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  899. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  900. Agility L L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/43, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  901. Agility L L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  902. Jumping L L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/43, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  903. Jumping L L, Crocodile Yabalute: 4/43, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  904. Zkouška LA1 LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  905. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  906. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  907. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 11/104, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  908. Agility Trial, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  909. Agility 1, Crocodile Yabalute: 7/212, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  910. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  911. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 10/217, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  912. Agility 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  913. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: 18/179, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  914. Agility 3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  915. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: 22/191, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  916. Agility 4, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  917. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: 13/44, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  918. Grand Final, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  919. Jumping 1, Crocodile Yabalute: 21/214, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  920. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 22/214, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  921. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 20/205, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  922. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  923. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  924. 1.zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  925. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  926. 2.zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  927. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/10, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  928. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  929. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 16/75, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  930. Agility I, Crocodile Yabalute: 20/75, 47.4 s, 17.4 tr. b., 4.01 m/s

  931. Agility I, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  932. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/74, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  933. Agility II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  934. Agility II, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  935. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 27/76, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  936. Jumping I, Catalyn Jankari: 29/76, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  937. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  938. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/73, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  939. Jumping II, Catalyn Jankari: 7/73, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  940. Jumping II, Crocodile Yabalute: 41/73, 39.19 s, 12.19 tr. b., 3.78 m/s

  941. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  942. Jumping II L, Catalyn Jankari: 2/30, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  943. Jumping II L, Crocodile Yabalute: 4/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  944. Jumping II L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  945. Jumping I. L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/33, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  946. Jumping I. L, Crocodile Yabalute: 3/33, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  947. Jumping I. L, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  948. Zkouška LA1, Crocodile Yabalute: 2/11, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  949. Zkouška LA2, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  950. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  951. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  952. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 22/95, 45.72 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  953. QA4 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  954. QA4 Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  955. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 10/93, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  956. QA5 Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  957. QA5 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  958. QA6 Agility, Catalyn Jankari: 36/88, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  959. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  960. QA6 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  961. QJ4 Jumping, Crocodile Yabalute: 35/95, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  962. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  963. QJ4 Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  964. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 22/90, 43.26 s, 3.26 tr. b., 4.55 m/s

  965. QJ5 Jumping, Catalyn Jankari: 28/90, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  966. QJ5 Jumping, Crocodile Yabalute: 41/90, 41.8 s, 11.8 tr. b., 4.71 m/s

  967. QJ6 Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  968. QJ6 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  969. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  970. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  971. QA1 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 5/127, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  972. QA1 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  973. QA2 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 21/125, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  974. QA2 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  975. QA3 agility, Crocodile Yabalute: 19/125, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  976. QA3 agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  977. QJ1 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 82/126, 33.3 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  978. QJ1 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  979. QJ2 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 18/126, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  980. QJ2 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  981. QJ3 jumping, Crocodile Yabalute: 23/122, 39.74 s, 1.74 tr. b., 4.68 m/s

  982. QJ3 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 43/122, 39.29 s, 6.29 tr. b., 4.73 m/s

  983. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  984. III. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  985. II. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  986. I. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  987. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  988. ZKouška LA1 1 LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  989. Zkouška LA1 2 LA1, Crocodile Yabalute: 2/10, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  990. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  991. Agility L Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  992. Agility L So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  993. Jumping L Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 27/96, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  994. Jumping L So, A3Ch Beneris Yabalute: 8/100, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  995. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  996. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  997. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  998. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  999. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  1000. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1001. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 20/62, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  1002. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1003. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 9/32, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  1004. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1005. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  1006. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1007. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 2/31, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1008. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1009. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  1010. TRIAL II. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1011. TRIAL I. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1012. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  1013. Agility L (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: 2/21, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1014. Agility L (So), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1015. Jumping L (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: 3/20, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1016. Jumping L (So), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1017. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  1018. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 31.51 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  1019. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1020. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  1021. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  1022. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/6, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1023. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1024. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  1025. Agility open 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1026. Agility open 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/33, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1027. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1028. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  1029. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1030. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1031. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 8/30, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  1032. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1033. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/10, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1034. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1035. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  1036. Agility Open BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1037. Agility Open BO Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 7/27, 41.59 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  1038. Jumping Open BO, A3Ch Beneris Yabalute: 4/30, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  1039. Jumping Open BO Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 1/28, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1040. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  1041. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 24/58, 37.53 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  1042. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1043. Agility Trial, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1044. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1045. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 6/57, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1046. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 23/57, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1047. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  1048. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1049. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 3/15, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1050. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1051. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  1052. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1053. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1054. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1055. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  1056. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 30/112, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1057. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1058. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 11/216, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1059. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/190, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  1060. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: 15/196, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1061. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1062. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 21/209, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1063. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1064. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  1065. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 25/77, 37.05 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  1066. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1067. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1068. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1069. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  1070. Jumping 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1071. Jumping 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1072. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/7, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1073. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  1074. 1. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1075. 2. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1076. 3. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  1077. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  1078. zkouška 1 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 6/18, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1079. zkouška 2 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1080. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  1081. Agility Lar Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 3/85, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1082. Agility Lar So, A3Ch Beneris Yabalute: 24/87, 37.2 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  1083. Jumping Lar Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 59/85, 28.0 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  1084. Jumping Lar So, A3Ch Beneris Yabalute: 37/87, 28.82 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  1085. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  1086. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1087. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 19/46, 35.13 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  1088. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1089. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  1090. Agility LA L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1091. Jumping II LA L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1092. Jumping I LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/35, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  1093. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 4/11, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1094. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  1095. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 3/63, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1096. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 33/63, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  1097. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 3/66, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1098. Velké finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 4/35, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1099. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1100. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1101. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  1102. Agility LA, A3Ch Jude Hrdlička: 7/42, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1103. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 19/42, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1104. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 5/42, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  1105. Jumping LA, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1106. Zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1107. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1108. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  1109. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1110. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1111. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/21, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1112. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  1113. Agility Trial I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1114. Agility Trial II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1115. Agility Trial III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1116. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  1117. Agility Ne L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1118. Agility So L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1119. Jumping Ne L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1120. Jumping So L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1121. Zkouška Ne LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/17, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1122. Zkouška So LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1123. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  1124. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1125. Agility LA neděle, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  1126. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 8/18, 30.66 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  1127. Agility LA sobota, Wakita Anubis the Second: 10/18, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  1128. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1129. Jumping LA neděle, Wakita Anubis the Second: 12/19, 28.17 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1130. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1131. Jumping LA sobota, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  1132. Zkouška LA1 neděle, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  1133. Zkouška LA1 sobota, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  1134. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1135. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1136. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  1137. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/31, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1138. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1139. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1140. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  1141. 1. běh LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1142. 2. běh LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1143. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  1144. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/22, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1145. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 5/22, 30.19 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1146. Jumping speciál L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/21, 34.5 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  1147. Jumping speciál L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/21, 37.13 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1148. Zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1149. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1150. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  1151. Agility družstva, A3Ch Beneris Yabalute: 29/66, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  1152. Agility jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1153. Jumping družstva, A3Ch Beneris Yabalute: 31/66, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1154. Jumping jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: 19/65, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  1155. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  1156. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1157. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  1158. Agility, Guliver of Mine Little Soulmate: 4/8, 45.16 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  1159. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 6/16, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1160. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 11/16, 38.9 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  1161. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/40, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1162. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 7/40, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1163. Agility Open, Guliver of Mine Little Soulmate: 11/24, 55.28 s, 32.28 tr. b., 3.08 m/s

  1164. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/40, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  1165. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1166. Jumping Open, Guliver of Mine Little Soulmate: Diskvalifikován

  1167. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  1168. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1169. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1170. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/11, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1171. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  1172. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1173. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1174. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 9/195, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1175. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 41/178, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1176. Agility IV, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1177. FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1178. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1179. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/175, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1180. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  1181. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/8, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1182. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1183. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  1184. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1185. Agility I, A3Ch Jude Hrdlička: 4/12, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1186. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1187. Agility II, A3Ch Jude Hrdlička: 5/12, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1188. TUNELIADA, A3Ch Beneris Yabalute: 4/43, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  1189. TUNELIADA, A3Ch Jude Hrdlička: 11/43, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1190. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1191. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 34/182, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1192. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 39/186, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1193. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1194. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1195. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  1196. I Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 5/28, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1197. II Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1198. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  1199. Agility BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1200. Jumping BO, A3Ch Beneris Yabalute: 1/26, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  1201. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  1202. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: 6/51, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1203. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1204. Zk LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/16, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1205. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  1206. Jumping II L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/42, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1207. Jumping I. L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/40, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1208. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1209. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1210. QA3 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1211. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 42/174, 34.19 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  1212. QJ3 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 53/176, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1213. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 11/174, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1214. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1215. QA1 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1216. QA2 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 55/204, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1217. QJ1 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1218. QJ2 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 16/197, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1219. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1220. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1221. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/36, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1222. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1223. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1224. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1225. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1226. Jumping Open (neděle) Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1227. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/20, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1228. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1229. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  1230. Druhá LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1231. Druhá LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1232. První LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1233. První LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1234. Třetí LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/14, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1235. Třetí LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1236. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  1237. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 4/38, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1238. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1239. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/15, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1240. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  1241. Agility LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/35, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1242. Jumping LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 18/35, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1243. Zk LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1244. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  1245. LA3-1, A3Ch Jude Hrdlička: 2/16, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1246. LA3-1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1247. LA3-2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/15, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1248. LA3-2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1249. LA3-3, A3Ch Jude Hrdlička: 2/15, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1250. LA3-3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1251. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  1252. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1253. Agility Open I, A3Ch Beneris Yabalute: 2/40, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1254. Agility Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/27, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1255. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1256. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 1/27, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1257. Jumping Open III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1258. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  1259. Agility L - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1260. Agility L - neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1261. Agility L - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/43, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1262. Agility L - sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 12/43, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1263. Jumping L - neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/46, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1264. Jumping L - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 10/46, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1265. Jumping L - sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/48, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  1266. Jumping L - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/48, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1267. LA3 - neděle LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1268. LA3 - neděle LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1269. LA3 - sobota LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/13, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1270. LA3 - sobota LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1271. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  1272. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1273. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 7/41, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1274. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/41, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1275. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  1276. Agility BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1277. Agility - družstva BO, A3Ch Beneris Yabalute: 2/32, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1278. Jumping BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1279. Jumping - družstva BO, A3Ch Beneris Yabalute: 4/32, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1280. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  1281. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/14, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1282. 1.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 6/14, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1283. 2.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 8/14, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  1284. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1285. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1286. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1287. Agility squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1288. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 8/50, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  1289. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 16/47, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1290. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  1291. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 6/14, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  1292. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 1/32, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1293. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 3/44, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1294. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  1295. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1296. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1297. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1298. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 9/157, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1299. Agility IV, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1300. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1301. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1302. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  1303. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1304. 1. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1305. 2. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1306. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1307. Agility Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1308. Agility So, A3Ch Beneris Yabalute: 22/151, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1309. Jumping Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1310. Jumping So, A3Ch Beneris Yabalute: 24/146, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1311. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1312. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1313. Agility II Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1314. Agility I Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1315. Jumping II Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1316. Jumping I Open, A3Ch Beneris Yabalute: 42/165, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1317. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  1318. Zkoušky LA3 1 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1319. Zkoušky LA3 2 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1320. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  1321. Agility Squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1322. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/128, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  1323. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1324. Final Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 29/60, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  1325. Final Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 5/62, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1326. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 32/73, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  1327. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1328. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 52/120, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1329. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  1330. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1331. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1332. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1333. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/183, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1334. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 30/175, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1335. Finále, A3Ch Beneris Yabalute: 7/19, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1336. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 56/184, 32.54 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1337. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 9/182, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1338. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1339. Zkouška 1, A3Ch Beneris Yabalute: 6/48, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1340. Zkouška 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1341. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  1342. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1343. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 7/18, 44.08 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1344. 3.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/17, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1345. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  1346. 1 zkouska LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1347. 2 zkouska LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 3/12, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1348. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  1349. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1350. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1351. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 4/9, 28.1 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1352. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  1353. Agility Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 4/82, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1354. Agility Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 13/83, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1355. FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1356. Jumping Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 20/84, 31.87 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1357. Jumping Individual, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1358. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1359. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1360. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 25/76, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1361. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1362. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 11/77, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1363. Velké finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 3/36, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1364. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1365. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 4/32, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1366. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  1367. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 13/26, 40.82 s, 17.82 tr. b., 3.55 m/s

  1368. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1369. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1370. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  1371. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 2/15, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1372. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1373. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1374. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  1375. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 1/31, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1376. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1377. Agility Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1378. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1379. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: 3/61, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1380. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1381. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  1382. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1383. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 5/52, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1384. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 11/53, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  1385. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1386. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1387. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1388. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1389. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1390. Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: 22/60, 36.04 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1391. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1392. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 19/55, 34.17 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  1393. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 27/55, 33.16 s, 25.0 tr. b., 5.49 m/s

  1394. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  1395. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/22, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1396. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/22, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1397. Zkoušky LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1398. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  1399. zkouška 1 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1400. zkouška 2 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1401. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  1402. agility L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1403. agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/19, 36.33 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1404. Agility Neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  1405. Agility Neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 6/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  1406. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/19, 27.04 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1407. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 10/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1408. Jumping Neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 8/18, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1409. Jumping Neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1410. Zkoušky LA2 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: 1/8, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1411. Zkoušky LA2 Neděle LA2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/7, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1412. Zkoušky LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1413. Zkoušky LA3 Neděle LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/4, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1414. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  1415. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 9/38, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1416. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 15/38, 47.69 s, 7.69 tr. b., 3.61 m/s

  1417. Ctvrte Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 10/19, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  1418. Ctvrte Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1419. Druhe Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1420. Druhe Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1421. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 3/44, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1422. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 8/44, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1423. Prvni Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/14, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1424. Prvni Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1425. Treti Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/10, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1426. Treti Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1427. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  1428. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  1429. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 4/10, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1430. Agility FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1431. Agility FINAL, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1432. Agility II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1433. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1434. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 1/33, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1435. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 2/33, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1436. Agility Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1437. Agility Open II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1438. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 4/35, 28.35 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1439. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1440. Jumping Open II, A3Ch Jude Hrdlička: 6/34, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1441. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1442. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  1443. Jumping 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/22, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1444. Jumping 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 9/22, 29.14 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  1445. Zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: 3/11, 27.8 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  1446. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1447. Agility Open I., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1448. Agility Open I., A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1449. Agility Open II., A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1450. Jumping Open I., A3Ch Jude Hrdlička: 14/91, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1451. Jumping Open I., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1452. Jumping Open II., A3Ch Jude Hrdlička: 20/61, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1453. Jumping Open III, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1454. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2014, 18. 05. 2014

  1455. Agility BO L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1456. Jumping BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 9/25, 27.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1457. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  1458. Agility "zkouška" I., A3Ch Beneris Yabalute: 2/11, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1459. Agility "zkoušky" II., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1460. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  1461. Zkouška II. LA1 LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1462. Zkouška II. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1463. Zkouška I. LA1 LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1464. Zkouška I. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1465. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  1466. 1.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1467. 1.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 6/11, 45.62 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1468. 2.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1469. 2.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1470. 3.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1471. 3.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 5/11, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1472. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  1473. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1474. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1475. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1476. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1477. Agility "zkoušky", A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1478. Agility "zkoušky", A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1479. Agility - "Zkoušky", A3Ch Beneris Yabalute: 9/23, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1480. Agility - "Zkoušky", A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1481. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 23/62, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1482. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1483. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  1484. 1. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1485. 2. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 3/13, 40.76 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  1486. 3. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/13, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1487. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1488. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1489. Agility družstev, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1490. Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1491. Jumping družstev, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1492. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1493. Agility CACIAg, A3Ch Jude Hrdlička: 4/50, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1494. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  1495. agility III. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1496. agility II. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1497. agility I. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1498. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1499. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1500. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1501. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Jude Hrdlička: 38/100, 21.85 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  1502. Speciální závod - Finále - Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1503. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1504. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 16/186, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1505. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: 4/124, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1506. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  1507. Zkouška II. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1508. Zkouška I. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1509. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  1510. II. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1511. I. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1512. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  1513. 1. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1514. 2. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1515. 3. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1516. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  1517. ne - Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 1/21, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1518. ne - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1519. ne - zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/9, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1520. so - Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 1/27, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1521. so - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1522. so - zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 6/12, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1523. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  1524. LA2 - 1. kolo LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1525. LA2 - 2. kolo LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1526. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1527. Agility Open - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/67, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1528. Agility Open - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 18/73, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1529. Jumping Open - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/69, 31.81 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1530. Jumping Open - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1531. Zkoušky neděle LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1532. Zkoušky sobota LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/30, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1533. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1534. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/88, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1535. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Jude Hrdlička: 5/83, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1536. Power & Speed A2/A3 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1537. Speciální závod Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1538. Speciální závod Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1539. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1540. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1541. Agility 1 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1542. Agility 2 L, A3Ch Jude Hrdlička: 42/80, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1543. Jumping 1 L, A3Ch Jude Hrdlička: 4/70, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1544. Jumping 2 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1545. Jumping 3 L, A3Ch Jude Hrdlička: 30/80, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1546. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1547. AGILITY I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1548. AGILITY II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1549. JUMPING I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1550. JUMPING II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1551. JUMPING III, A3Ch Jude Hrdlička: 8/119, 33.04 s, 0.04 tr. b., 4.51 m/s

  1552. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1553. Agility 5 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1554. Agility 5 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1555. Agility 6 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/39, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1556. Agility 6 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/39, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1557. Agility 7 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/38, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1558. Agility 7 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/38, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1559. Agility 8 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1560. Agility 8 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1561. Jumping C (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/39, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1562. Jumping C (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/39, 32.2 s, 0.2 tr. b., 4.63 m/s

  1563. Jumping D (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 9/37, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1564. Jumping D (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 9/37, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1565. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  1566. Zkouška II. LA2, Sára: 2/11, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1567. Zkouška II. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1568. Zkouška I. LA2, Sára: Diskvalifikován

  1569. Zkouška I. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1570. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1571. Agility 1 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1572. Agility 1 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1573. Agility 2 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1574. Agility 2 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1575. Agility 3 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/44, 34.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1576. Agility 3 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/44, 34.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1577. Agility 4 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1578. Agility 4 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1579. Jumping A (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/45, 34.65 s, 0.65 tr. b., 4.62 m/s

  1580. Jumping A (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/45, 34.65 s, 0.65 tr. b., 4.62 m/s

  1581. Jumping B (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/44, 29.86 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1582. Jumping B (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/44, 29.86 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1583. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1584. Jumping Large, A3Ch Jude Hrdlička: 1/18, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1585. Jumping Large, Sára: 2/22, 42.71 s, 1.71 tr. b., 4.28 m/s

  1586. Jumping Large, Sára: 3/18, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1587. Jumping Large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1588. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/10, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1589. LA2, Sára: 2/13, 43.81 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1590. LA2, Sára: Diskvalifikován

  1591. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1592. LA2-2, Sára: 1/13, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1593. LA2-2, Sára: 2/10, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1594. LA2-2, A3Ch Jude Hrdlička: 5/10, 36.62 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  1595. LA2-2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1596. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  1597. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 2/22, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1598. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 5/13, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1599. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 7/24, 27.86 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1600. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1601. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1602. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1603. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  1604. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1605. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1606. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1607. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1608. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1609. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1610. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1611. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1612. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1613. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1614. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1615. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1616. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1617. AGILITY, A3Ch Jude Hrdlička: 8/27, 36.08 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  1618. AGILITY, Sára: Diskvalifikován

  1619. AGILITY, Sára: Diskvalifikován

  1620. AGILITY, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1621. JUMPING, Sára: 2/27, 37.0 s, 4.0 tr. b., 4.05 m/s

  1622. JUMPING, A3Ch Jude Hrdlička: 10/27, 35.44 s, 7.44 tr. b., 4.23 m/s

  1623. JUMPING, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1624. JUMPING, Sára: Diskvalifikován

  1625. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/17, 33.68 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1626. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/17, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1627. LA3, Sára: 1/5, 45.57 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1628. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1629. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  1630. Agility large, A3Ch Jude Hrdlička: 6/43, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1631. Agility large, Sára: Diskvalifikován

  1632. Agility large, Sára: Diskvalifikován

  1633. Agility large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1634. Jump Large, Sára: 2/42, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1635. Jump Large, Sára: 12/43, 38.1 s, 9.1 tr. b., 4.33 m/s

  1636. Jump Large, A3Ch Jude Hrdlička: 15/43, 35.12 s, 11.12 tr. b., 4.7 m/s

  1637. Jump Large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1638. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1639. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1640. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1641. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1642. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  1643. Zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 6/18, 29.22 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  1644. Zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován