Cz En

Pavla Kamrádová

  1. Číslo: 001917
  2. OSA: Vychovaný pes V(I)P
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 09. 06. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034207 (S), A3Ch Floyd

  2. 031908 (M), Daisy

  3. 002410 (L), Berenika z Lebedova dvora

  4. 057611 (L), Czech Novterpod

  5. 065411 (L), Panthera Rubínové srdce

  6. 028713 (L), Bubble Birell Rainy Love

  7. 065015 (L), Caccao In Unis Kynopolis

  8. 032519 (XS), Energy Cler-de-Lyss

  9. 045721 (L), Cerberos Ťapka

Výsledky

  1. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  2. ZkA. II. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 46.92 s, 6.92 tr. b., 2.98 m/s

  4. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  5. 1. zkouška A1 L, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  6. 1. zkoušku A1 XS, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška A1 L, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška A1 XS, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 50.15 s, 9.15 tr. b., 3.25 m/s

  9. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  10. ZkA. III. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  11. ZkA. III. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 43.07 s, 5.07 tr. b., 3.48 m/s

  12. ZkA. II. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  13. ZkA. II. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 2/3, 45.11 s, 7.11 tr. b., 3.33 m/s

  14. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  15. II. Zkouška LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  16. II. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 44.98 s, 5.98 tr. b., 3.33 m/s

  17. I. Zkouška LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  18. I. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 2/2, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  19. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  20. 1. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 3/3, 53.59 s, 17.59 tr. b., 2.99 m/s

  22. 3. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  23. Lysá nad Labem - Úžasná Nulkoplocha 4 (2x A0 Jump) - neděle, 08. 05. 2022

  24. 1. Jumping LA0, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  25. 2. Jumping LA0, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  27. 1. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 54.42 s, 20.42 tr. b., 2.76 m/s

  28. 2. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  30. 2. zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 49.64 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  31. 2. zkouška, Caccao In Unis Kynopolis: 4/5, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  32. I. zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 2/2, 47.51 s, 19.51 tr. b., 2.82 m/s

  33. I. zkouška, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  34. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  35. LA2 - I., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  36. LA2 - II., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  37. XSA1 - I., Energy Cler-de-Lyss: 2/3, 44.68 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  38. XSA1 - II., Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 54.65 s, 16.65 tr. b., 2.74 m/s

  39. XSA1 - III., Energy Cler-de-Lyss: 2/2, 55.78 s, 14.78 tr. b., 2.83 m/s

  40. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  41. 1. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 3/11, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  42. 2.běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  43. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  44. Zkouška 1, Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 57.59 s, 22.59 tr. b., 2.71 m/s

  45. Zkouška 2, Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 43.72 s, 0.72 tr. b., 3.48 m/s

  46. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  47. ZkA. LA2 I., Caccao In Unis Kynopolis: 6/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  48. ZkA. LA2 II., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  49. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  50. Zkouška LA2 I, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA2 II, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  53. Agility Open XS, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  54. Jumping Open XS I., Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  55. ZkA. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 40.68 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  56. ZkA. XSA1 I., Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  57. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  58. 1.zkouška, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  59. 2.zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 4/4, 51.78 s, 14.78 tr. b., 2.9 m/s

  60. Jumping Light, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  61. Jumping Standard, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  62. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  63. II. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  64. I. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  65. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  66. 1. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  67. 2. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  68. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  69. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 8/27, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  70. Agility L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  71. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  72. Jumping L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  74. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  75. 1. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 7/12, 37.43 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  77. 3. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 6/12, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  78. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  79. Sobota LA2 1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  80. Sobota LA2 2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  81. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  82. 1. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  83. 2. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 5/20, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  84. 3. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  85. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  86. 1. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  89. ZkA. II. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  90. ZkA. I. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  92. ZkA II. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  93. ZkA I. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  94. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  95. Horní Počernice, 1. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  96. Horní Počernice, 2. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  97. Horní Počernice, 3. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  98. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  99. 1. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  102. ZkA. II. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: 2/18, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  103. ZkA. II. LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  104. ZkA. II. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  105. ZkA. I. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  106. ZkA. I. LA3, Panthera Rubínové srdce: 6/15, 52.82 s, 18.82 tr. b., 3.35 m/s

  107. ZkA. I. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  108. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  109. 1. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  110. 2. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  111. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  112. 1. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: 2/9, 26.93 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  113. 2. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  114. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  115. 1. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  116. 2. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  117. 3. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  118. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  119. 10.prorubská, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  120. 9.prorubská, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  121. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  122. Zkouska IV LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  123. Zkouska VI LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  124. Zkouska V LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  126. ZkA II. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  127. ZkA I. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  128. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  129. Heroutice, 1. běh, Caccao In Unis Kynopolis: 4/20, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  130. Heroutice, 2. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  131. Heroutice, 3. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  132. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  133. 1. ZK LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  134. 2. ZK LA1, Caccao In Unis Kynopolis: 9/24, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  135. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  136. 3.prorubská, Caccao In Unis Kynopolis: 4/17, 38.14 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  137. 4.prorubská, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  138. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  139. Jumping neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  140. Jumping sobota L, Panthera Rubínové srdce: 11/37, 38.52 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  141. Open agility sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  142. Zkouška sobota LA3, Panthera Rubínové srdce: 8/12, 48.8 s, 25.0 tr. b., 4.04 m/s

  143. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  144. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  145. Agility II Open, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  146. Agility I Open, Panthera Rubínové srdce: 69/165, 51.73 s, 16.73 tr. b., 3.85 m/s

  147. Jumping II Open, Panthera Rubínové srdce: 50/162, 38.33 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  148. Jumping I Open, Panthera Rubínové srdce: 103/165, 33.09 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  149. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  150. Agility 1, Panthera Rubínové srdce: 28/183, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  151. Agility 2, Panthera Rubínové srdce: 70/175, 53.68 s, 34.68 tr. b., 3.6 m/s

  152. Jumping 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  153. Jumping 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  154. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  155. Zkouška 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  156. Zkouška 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  157. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  158. Horní Počernice, 1. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  159. Horní Počernice, 2. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  160. Horní Počernice, 3. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  161. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  162. LA3 II LA3, Panthera Rubínové srdce: 7/22, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  163. LA3 II LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  164. LA3 I LA3, Panthera Rubínové srdce: 6/22, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  165. LA3 I LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  167. 1. ZK LA3, Panthera Rubínové srdce: 2/7, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  168. 2. ZK LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  169. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  170. Agility LA sobota, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  171. Jumping LA neděle, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  172. Jumping LA sobota, Panthera Rubínové srdce: 8/70, 34.98 s, 0.98 tr. b., 4.63 m/s

  173. Velké finále LA neděle, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  174. Zkoušky LA3 neděle, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  175. Zkoušky LA3 sobota, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  176. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  177. Agility Individual, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  178. Agility Squads, Panthera Rubínové srdce: 39/55, 34.74 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  179. Jumping Individual, Panthera Rubínové srdce: 22/56, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  180. Jumping Squads, Panthera Rubínové srdce: 29/55, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  181. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  182. Finále L, Panthera Rubínové srdce: 6/21, 39.61 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  183. Jumping open L, Panthera Rubínové srdce: 11/36, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  184. Jumping open neděle L, Panthera Rubínové srdce: 4/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  185. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  186. Agility Final, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  187. I. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  188. II. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  189. III. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  190. II. Jumping, Panthera Rubínové srdce: 7/98, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  191. I. Jumping, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  192. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  193. ZkA 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  194. ZkA 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  195. ZkA 3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  196. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  197. Agility Open I., Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  198. Agility Open II., Panthera Rubínové srdce: 10/84, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  199. Jumping Open I., Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  200. Jumping Open II., Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  201. Jumping Open III, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  202. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  203. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 4/56, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  204. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: 20/49, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  205. Zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  206. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  207. Agility 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  208. Agility 2, Panthera Rubínové srdce: 38/118, 48.6 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  209. Jumping 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  210. Jumping 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  211. Zkouška, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  212. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  213. Ne_agility L, Panthera Rubínové srdce: 5/38, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  214. Ne_jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  215. Ne_ LA3, Panthera Rubínové srdce: 3/15, 46.55 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  216. So_agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  217. So_jumping L, Panthera Rubínové srdce: 4/43, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  218. So_ LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  219. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  220. Heroutice, 1. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  221. Heroutice, 2. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  222. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  223. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  224. Jumping, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  225. Zkouška, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  226. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  227. Heroutice, 1. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  228. Heroutice, 2. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  229. Heroutice, 3. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  230. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  231. JUMPING 1, Panthera Rubínové srdce: 4/39, 30.07 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  232. JUMPING 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  233. LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  234. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  235. Agility, A3Ch Floyd: 11/94, 46.98 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  236. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  237. Agility družstev, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  238. Agility družstev, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  239. Jumping, A3Ch Floyd: 27/96, 36.11 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  240. Jumping, Panthera Rubínové srdce: 38/102, 32.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  241. Jumping družstev, A3Ch Floyd: 25/96, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  242. Jumping družstev, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  243. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  244. Agility CACIAg, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  245. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  246. Zka so1, Panthera Rubínové srdce: 1/9, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  247. ZkA so1, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  248. Zka so2, A3Ch Floyd: 1/11, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  249. Zka so2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  250. Zka so3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  251. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  252. 1. zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška SA3, A3Ch Floyd: 2/10, 42.07 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  254. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  255. A3_1_L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  256. A3_1_S, A3Ch Floyd: 5/11, 49.85 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  257. A3_2_L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  258. A3_2_S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  259. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  260. 1. zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: 1/11, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  261. 2. zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: 1/11, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  262. 3. zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: 3/10, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  263. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  264. Zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  265. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  266. Agility, Panthera Rubínové srdce: 24/82, 48.43 s, 6.43 tr. b., 3.86 m/s

  267. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  268. Jumping, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  269. Jumping , Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  270. LA2, Panthera Rubínové srdce: 2/30, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  271. LA2, Panthera Rubínové srdce: 10/31, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  272. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  273. Agility sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  274. Agility sobota S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  275. Finále small S, A3Ch Floyd: 2/12, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  276. Jumping neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  277. Jumping neděle S, A3Ch Floyd: 3/24, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  278. Jumping sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  279. Jumping sobota S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  280. zkouška neděle LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  281. Zkouška sobota LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  282. Zkouška sobota SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  283. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  284. III. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: 2/9, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  285. II. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  286. I. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  287. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  288. 2. zkouška LA2 LA2, Panthera Rubínové srdce: 5/29, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  289. zkouška LA2 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  290. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  291. Agility 1, Panthera Rubínové srdce: 17/90, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  292. Agility 2, Panthera Rubínové srdce: 40/85, 48.88 s, 12.88 tr. b., 3.78 m/s

  293. Jumping 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  294. Jumping 2, Panthera Rubínové srdce: 26/85, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  295. Zkouška, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  296. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  297. 1. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  298. 2. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  299. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  300. Agility - neděle L, Panthera Rubínové srdce: 6/26, 35.69 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  301. Agility - neděle S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  302. Agility - sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  303. Agility - sobota S, A3Ch Floyd: 9/18, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  304. Finále L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  305. Jumping - neděle L, Panthera Rubínové srdce: 10/26, 37.25 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  306. Jumping - neděle S, A3Ch Floyd: 5/17, 37.65 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  307. Jumping - sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  308. Jumping - sobota S, A3Ch Floyd: 12/19, 38.2 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  309. Zkouška So LA2, Panthera Rubínové srdce: 6/10, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  310. Zkouška So SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  311. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  312. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Panthera Rubínové srdce: 3/27, 32.5 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  313. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  314. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  315. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 4/40, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  316. Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  317. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  318. Jumping S, A3Ch Floyd: 8/20, 33.89 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  319. Zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  320. Zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  321. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  322. 1. zkouška LA2 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  323. 2. zkouška LA2 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  324. Mikulov - Podpálavská drkotačka II., 15. 12. 2012

  325. Agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  326. Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  327. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: 11/32, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  328. Jumping S, A3Ch Floyd: 16/26, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  329. Zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  330. Zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  331. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  332. Agility individuals, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  333. Jumping individuals, A3Ch Floyd: 22/88, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  334. Ratenice - "Ratenické Dvojzkoušky", 04. 11. 2012

  335. 1.zkouška dvojky LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  336. 1.zkouška trojky SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  337. 2.zkouška dvojky LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  338. 2.zkouška trojky SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  339. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  340. Zka1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  341. Zka2, Panthera Rubínové srdce: 1/6, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  342. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  343. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 7/42, 36.62 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  344. Jump L, Panthera Rubínové srdce: 16/41, 29.87 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  345. Zkouška_A2_1 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  346. Zkouška_A2_2 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  347. Zkouška_A2_neděle LA2, Panthera Rubínové srdce: 2/18, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  348. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  349. 1. LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  350. 1. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  351. 2. LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  352. 2. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  353. 3. LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  354. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  355. Agility III / Parkur A L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  356. Agility III / Parkur A S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  357. Agility II / Parkur A L, Panthera Rubínové srdce: 21/107, 45.52 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  358. Agility II / Parkur A S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  359. Agility I / Parkur B L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  360. Agility I / Parkur B S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  361. Agility IV / Parkur A L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  362. Agility IV / Parkur B S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  363. Jumping II / Parkur B L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  364. Jumping II / Parkur B S, A3Ch Floyd: 18/49, 38.15 s, 1.15 tr. b., 4.38 m/s

  365. Jumping I / Parkur A L, Panthera Rubínové srdce: 27/121, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  366. Jumping I / Parkur A S, A3Ch Floyd: 19/50, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  367. Small final / Parkur B L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  368. Small final / Parkur B S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  369. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  370. Test Agility / Parkur A LA2, Panthera Rubínové srdce: 4/33, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  371. Test Agility / Parkur B SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  372. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  373. Agility Open - neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  374. Agility Open - neděle S, A3Ch Floyd: 10/51, 38.31 s, 2.31 tr. b., 4.31 m/s

  375. Agility Open - sobota L, Panthera Rubínové srdce: 9/73, 47.35 s, 4.35 tr. b., 3.89 m/s

  376. Agility Open - sobota S, A3Ch Floyd: 33/55, 60.08 s, 23.08 tr. b., 2.75 m/s

  377. Jumping Open - neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  378. Jumping Open - neděle S, A3Ch Floyd: 9/54, 38.79 s, 1.79 tr. b., 3.89 m/s

  379. Jumping Open - sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  380. Jumping Open - sobota S, A3Ch Floyd: 22/55, 35.02 s, 8.02 tr. b., 3.71 m/s

  381. Zkoušky neděle LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  382. Zkoušky sobota LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  383. Zkoušky sobota SA3, A3Ch Floyd: 10/30, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  384. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  385. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  386. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  387. Power & Speed A2/A3 L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  388. Speciální závod Agility L, Panthera Rubínové srdce: 14/136, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  389. Speciální závod Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  390. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  391. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  392. Agility 1 L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  393. Agility 1 S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  394. Agility 2 L, Panthera Rubínové srdce: 24/80, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  395. Agility 2 S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  396. Jumping 1 L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  397. Jumping 1 S, A3Ch Floyd: 4/41, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  398. Jumping 2 L, Panthera Rubínové srdce: 51/79, 39.93 s, 11.93 tr. b., 4.21 m/s

  399. Jumping 2 S, A3Ch Floyd: 15/48, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  400. Jumping 3 L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  401. Jumping 3 S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  402. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  403. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 5/34, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  404. Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  405. Finále Čebínský král L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  406. Finále Čebínský Král S, A3Ch Floyd: 6/12, 44.18 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  407. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: 25/34, 33.45 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  408. Jumping neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  409. Jumping neděle S, A3Ch Floyd: 2/25, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  410. Jumping S, A3Ch Floyd: 5/25, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  411. Zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  412. Zkouška neděle LA2, Panthera Rubínové srdce: 2/14, 42.31 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  413. Zkouška neděle SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  414. Zkouška SA3, A3Ch Floyd: 1/8, 48.22 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  415. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  416. Jumping Large, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  417. LA2, Panthera Rubínové srdce: 4/16, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  418. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  419. AGILITY I, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  420. AGILITY I, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  421. AGILITY II, Panthera Rubínové srdce: 42/118, 60.51 s, 26.51 tr. b., 3.24 m/s

  422. AGILITY II, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  423. JUMPING I, A3Ch Floyd: 17/83, 42.48 s, 9.48 tr. b., 3.95 m/s

  424. JUMPING I, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  425. JUMPING II, A3Ch Floyd: 8/84, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  426. JUMPING II, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  427. JUMPING III, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  428. JUMPING III, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  429. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  430. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Panthera Rubínové srdce: 12/28, 45.56 s, 15.56 tr. b., 3.34 m/s

  431. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  432. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  433. Agility II L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  434. Agility II S, A3Ch Floyd: 4/31, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  435. Agility I L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  436. Agility I S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  437. Agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  438. Agility S, A3Ch Floyd: 8/41, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  439. Finále S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  440. Jumping II L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  441. Jumping II S, A3Ch Floyd: 9/40, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  442. Jumping I L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  443. Jumping I S, A3Ch Floyd: 7/41, 38.98 s, 5.0 tr. b., 2.72 m/s

  444. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  445. Jumping S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  446. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 24. 02. 2012

  447. zkoušky agility – Řitka 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  448. zkoušky agility – Řitka 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  449. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  450. LA1, Panthera Rubínové srdce: 1/8, 23.28 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  451. LA1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  452. SA3, A3Ch Floyd: 2/4, 42.59 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  453. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  454. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  455. AGILITY-M, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  456. AGILITY-M, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  457. JUMPING-M, Berenika z Lebedova dvora: 4/21, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  458. JUMPING-M, Berenika z Lebedova dvora: 6/23, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  459. MA2, Berenika z Lebedova dvora: 2/9, 48.69 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  460. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  461. Ne-Agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  462. Ne-Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  463. Ne-Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  464. Ne-Jumping S, A3Ch Floyd: 1/13, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  465. Ne- LA1, Panthera Rubínové srdce: 5/15, 33.52 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  466. Ne- SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  467. So-Agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  468. So-Agility S, A3Ch Floyd: 2/19, 43.87 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  469. So-Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  470. So-Jumping S, A3Ch Floyd: 3/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  471. So- LA1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  472. So- SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  473. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  474. LA1, Panthera Rubínové srdce: 6/11, 30.35 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  475. LA1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  476. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  477. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  478. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  479. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 09. 10. 2011

  480. LA1, Czech Novterpod: Diskvalifikován

  481. LA1 II., Czech Novterpod: Diskvalifikován

  482. LA2, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  483. LA2 II., Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  484. SA3, A3Ch Floyd: 1/5, 46.4 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  485. SA3 II., A3Ch Floyd: 1/4, 51.71 s, 3.71 tr. b., 3.31 m/s

  486. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  487. Agility, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  488. Jumping, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  489. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 25. 09. 2011

  490. Pedigree 1. zkouška LA1, Czech Novterpod: Diskvalifikován

  491. Pedigree 1. zkouška LA2, Berenika z Lebedova dvora: 16/28, 46.3 s, 25.3 tr. b., 3.65 m/s

  492. Pedigree 1. zkouška SA3, A3Ch Floyd: 1/8, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  493. Pedigree 2. zkouška LA1, Czech Novterpod: Diskvalifikován

  494. Pedigree 2. zkouška LA2, Berenika z Lebedova dvora: 15/28, 49.92 s, 20.0 tr. b., 3.47 m/s

  495. Pedigree 2. zkouška SA3, A3Ch Floyd: 3/8, 52.29 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  496. Česká Lípa - DVOJZKOUŠKY U KOCOURA, 17. 09. 2011

  497. Zkouška_1 LA1, Czech Novterpod: 4/9, 36.84 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  498. Zkouška_1 LA2, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  499. Zkouška_1 SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  500. Zkouška_2 LA1, Czech Novterpod: Diskvalifikován

  501. Zkouška_2 LA2, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  502. Zkouška_2 SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  503. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  504. Agility jednotlivci S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  505. Jumping jednotlivci S, A3Ch Floyd: 37/56, 44.19 s, 15.19 tr. b., 3.42 m/s

  506. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  507. Agility final S, A3Ch Floyd: 8/16, 46.69 s, 10.69 tr. b., 3.43 m/s

  508. Agility III L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  509. Agility III S, A3Ch Floyd: 11/45, 48.87 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  510. Agility II L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  511. Agility II S, A3Ch Floyd: 8/45, 46.25 s, 2.25 tr. b., 3.46 m/s

  512. Agility I L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  513. Agility I S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  514. Agility IV S, A3Ch Floyd: 15/38, 57.9 s, 19.9 tr. b., 2.94 m/s

  515. Jumping II L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  516. Jumping II S, A3Ch Floyd: 21/45, 48.27 s, 18.27 tr. b., 3.42 m/s

  517. Jumping I L, Berenika z Lebedova dvora: 46/122, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  518. Jumping I S, A3Ch Floyd: 11/46, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  519. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  520. Trial SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  521. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  522. Agility 1 Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  523. Agility 1 Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  524. Agility 3 Small, A3Ch Floyd: 2/9, 54.65 s, 15.65 tr. b., 3.18 m/s

  525. Agility 3 Small, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  526. Agility Large, Berenika z Lebedova dvora: 9/40, 43.63 s, 5.63 tr. b., 3.74 m/s

  527. Agility Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  528. Agility Small, A3Ch Floyd: 5/34, 48.4 s, 11.4 tr. b., 3.33 m/s

  529. Agility Small, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  530. Jumping Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  531. Jumping Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  532. Jumping Small, A3Ch Floyd: 18/46, 38.68 s, 13.68 tr. b., 3.77 m/s

  533. Jumping Small, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  534. Mistrovství kříženců - Agility Small, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  535. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  536. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: 14/27, 30.96 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  537. Agility LA1 - 2., Berenika z Lebedova dvora: 13/27, 40.14 s, 10.14 tr. b., 3.84 m/s

  538. Agility SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  539. Agility SA3 - 2., A3Ch Floyd: 3/10, 42.03 s, 8.03 tr. b., 3.74 m/s

  540. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  541. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: 11/29, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  542. Agility LA1 - 2., Berenika z Lebedova dvora: 7/30, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  543. Agility SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  544. Agility SA3 - 2., A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  545. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  546. Agility open large, Berenika z Lebedova dvora: 9/39, 49.95 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  547. Agility open small, A3Ch Floyd: 10/15, 50.83 s, 10.83 tr. b., 3.72 m/s

  548. Jumping large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  549. Jumping small, A3Ch Floyd: 2/15, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  550. zkouška LA1, Berenika z Lebedova dvora: 8/20, 32.38 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  551. zkouška SA3, A3Ch Floyd: 1/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  552. České Budějovice - Halové dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  553. MA1, Daisy: 1/5, 47.75 s, 0.0 tr. b., 2.93 m/s

  554. MA1-2, Daisy: 4/5, 54.43 s, 12.43 tr. b., 2.74 m/s

  555. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  556. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  557. Agility LA1 - 2., Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  558. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  559. LA1, Berenika z Lebedova dvora: 9/20, 37.28 s, 25.0 tr. b., 4.37 m/s

  560. LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  561. SA3, A3Ch Floyd: 2/5, 41.38 s, 0.38 tr. b., 4.25 m/s

  562. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  563. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  564. Agility LA, Berenika z Lebedova dvora: 13/33, 47.57 s, 27.57 tr. b., 3.49 m/s

  565. Agility SA, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  566. Agility SA3, A3Ch Floyd: 1/5, 43.78 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  567. Agiltiy LA1, Berenika z Lebedova dvora: 1/13, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  568. Jumping LA, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  569. Jumping SA, A3Ch Floyd: 6/17, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  570. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  571. Agility Jednotlivci S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  572. Jumping Jednotlivci S, A3Ch Floyd: 26/61, 41.4 s, 9.4 tr. b., 3.51 m/s

  573. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  574. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  575. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  576. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  577. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  578. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  579. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  580. 1.zkouška LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  581. 1.zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  582. 2.zkouška LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  583. 2.zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  584. Nymburk - Závody agility, 05. 06. 2010

  585. Agility LARGE, Berenika z Lebedova dvora: 16/38, 49.46 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  586. Agility SMALL, A3Ch Floyd: 3/34, 44.02 s, 1.02 tr. b., 3.86 m/s

  587. Jumping LARGE, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  588. Jumping SMALL, A3Ch Floyd: 23/34, 48.09 s, 27.09 tr. b., 3.26 m/s

  589. Zkouška Large A1, Berenika z Lebedova dvora: 3/14, 44.75 s, 15.0 tr. b., 3.4 m/s

  590. Zkouška Small A2, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  591. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  592. Agility L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  593. Agility L , Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  594. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  595. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  596. Agility S, A3Ch Floyd: 2/26, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  597. Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  598. Agility SA2, A3Ch Floyd: 1/12, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  599. Agility SA2, A3Ch Floyd: 2/17, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  600. Jumping L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  601. Jumping L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  602. Jumping S, A3Ch Floyd: 6/29, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  603. Jumping S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  604. Mistrovství kříženců S, A3Ch Floyd: 6/10, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s