Cz En

Dana Tůmová

  1. Číslo: 001945
  2. OSA: ZKO Pňov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 20. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 037208 (XS), Sába

  2. 047010 (L), Angela Steinerwood

  3. 062411 (L), Axis Nieder Bohemia

  4. 016917 (L), Medea Kwanah

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  2. 1. zkouška, Medea Kwanah: 8/12, 47.61 s, 11.61 tr. b., 3.61 m/s

  3. 2. zkouška, Medea Kwanah: 8/12, 55.3 s, 12.3 tr. b., 3.2 m/s

  4. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  5. LA3 - I., Medea Kwanah: Diskvalifikován

  6. LA3 - II., Medea Kwanah: Diskvalifikován

  7. LA3 - III., Medea Kwanah: Diskvalifikován

  8. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  9. Agility L, Medea Kwanah: 7/24, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  10. Jumping L, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA3, Medea Kwanah: 4/10, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  12. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  13. Agility družstev, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  14. Agility jednotlivci, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  15. Jumping družstev L, Medea Kwanah: 12/69, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  16. Jumping jednotlivců, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  17. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  18. Agility Open, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  19. Agility Squads as Individual, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  20. Jumping Open, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  21. Jumping Squads as Individual, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  22. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  23. LA3 - I., Medea Kwanah: 5/7, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  24. LA3 - II., Medea Kwanah: 1/7, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  25. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  26. 2. Jumping L, Medea Kwanah: 6/27, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  27. Zkouška LA3 I, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA3 II, Medea Kwanah: 4/17, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  29. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  30. zkouška 1 LA2, Medea Kwanah: 1/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. zkouška 2 LA2, Medea Kwanah: 2/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  32. zkouška 3 LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  33. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  34. Agility I, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  35. Agility II, Medea Kwanah: 39/165, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  36. Jumping I, Medea Kwanah: 42/169, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  37. Jumping II, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  38. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  39. 1. Zkouška LA2, Medea Kwanah: 6/11, 46.34 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  40. 2. Zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  41. 3. Zkouška LA2, Medea Kwanah: 2/10, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  42. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  43. 1. Zka - LA2, Medea Kwanah: 2/20, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  44. 2. Zka - LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  45. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  46. Zkouška II LA2, Medea Kwanah: 1/14, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  47. Zkouška I LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  48. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  49. Agility open L, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  50. Jumping open L, Medea Kwanah: 3/32, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  51. Zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  52. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  53. 1.zkouška LA2, Medea Kwanah: 7/17, 46.25 s, 11.25 tr. b., 3.31 m/s

  54. 2.zkouška LA2, Medea Kwanah: 3/17, 40.5 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  55. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  56. 1. zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  58. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  59. 1. zkouška LA1, Medea Kwanah: 1/10, 26.43 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  60. 2. zkouška LA1, Medea Kwanah: 6/10, 25.53 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  61. 3. zkouška LA1, Medea Kwanah: 1/10, 27.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  62. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  63. LA1/1 LA1, Medea Kwanah: 5/14, 33.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  64. LA1/2 LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  65. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  66. Zkouška II LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  67. Zkouška I LA1, Medea Kwanah: 8/15, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  68. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  69. ZkA. I. LA1, Medea Kwanah: 5/14, 37.83 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  70. ZkA. ll. LA1, Medea Kwanah: 4/14, 32.15 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  71. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  72. 1.zkouška LA1, Medea Kwanah: 7/10, 55.97 s, 23.97 tr. b., 2.63 m/s

  73. 2.zkouška LA1, Medea Kwanah: 4/10, 46.47 s, 12.47 tr. b., 3.38 m/s

  74. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  75. 1. zkouška SA3, Sába: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška SA3, Sába: 2/7, 45.25 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  77. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  78. 1.zkouška SA3, Sába: 3/10, 37.65 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  79. 2.zkouška SA3, Sába: 4/10, 38.18 s, 5.18 tr. b., 3.75 m/s

  80. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  81. Agility, Sába: 3/17, 48.49 s, 6.49 tr. b., 3.82 m/s

  82. Jumping, Sába: 2/17, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  83. ZkA, Sába: 2/6, 47.36 s, 1.36 tr. b., 3.89 m/s

  84. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  85. Agility Open S, Sába: 2/19, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  86. Jumping Open S, Sába: 4/19, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  87. Zkoušky SA3, Sába: 3/4, 57.87 s, 13.87 tr. b., 3.46 m/s

  88. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  89. 1.zkouška LA2, Axis Nieder Bohemia: 1/18, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  90. 1.zkouška SA3, Sába: 2/4, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  91. 2.zkouška LA2, Axis Nieder Bohemia: 9/18, 34.46 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  92. 2.zkouška SA3, Sába: 2/4, 47.33 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  93. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  94. Horní Počernice, 1. běh, Axis Nieder Bohemia: 1/33, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  95. Horní Počernice, 2. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  96. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  97. FINÁLE LARGE, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  98. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 11/48, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  99. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: 22/47, 32.25 s, 12.25 tr. b., 4.37 m/s

  100. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  101. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  102. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 19/64, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  103. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  104. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  105. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  106. Heroutice, 1. běh, Axis Nieder Bohemia: 4/22, 40.8 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  107. Heroutice, 2. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  108. Heroutice, 3. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  109. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  110. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 9/45, 25.54 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  111. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  112. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  113. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  114. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Axis Nieder Bohemia: 6/24, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  115. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Sába: 8/11, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  116. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  117. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Sába: Diskvalifikován

  118. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  119. (So-1) Alfova zkouška, Sába: Diskvalifikován

  120. (So-1) Alfova zkouška, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  121. (So-2) Dejdyho memoriál, Sába: 2/8, 44.83 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  122. (So-2) Dejdyho memoriál, Axis Nieder Bohemia: 5/14, 36.15 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  123. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  124. Ne-1, Sába: 4/11, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  125. Ne-1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  126. Ne-2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  127. Ne-2, Sába: Diskvalifikován

  128. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  129. SO - Acana Agility L, Axis Nieder Bohemia: 8/31, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  130. SO - Acana Agility S, Sába: 4/22, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  131. SO - Acana Jumping L, Axis Nieder Bohemia: 9/32, 33.28 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  132. SO - Acana Jumping S, Sába: 12/22, 44.05 s, 19.05 tr. b., 3.68 m/s

  133. SO - Zkoušky LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  134. SO - Zkoušky SA3, Sába: 7/12, 57.47 s, 12.47 tr. b., 3.43 m/s

  135. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2013, 09. 06. 2013

  136. Agility, Axis Nieder Bohemia: 4/48, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  137. Jumping, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  138. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  139. Agility, Sába: 23/37, 47.8 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  140. Agility, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  141. Jumping, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  142. Jumping, Sába: Diskvalifikován

  143. Zka, Sába: 6/14, 54.12 s, 14.12 tr. b., 3.33 m/s

  144. Zka, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  145. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  146. Agility L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  147. Agility S, Sába: 3/19, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  148. Jumping L, Axis Nieder Bohemia: 7/26, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  149. Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  150. Zkoušky LA1, Axis Nieder Bohemia: 6/13, 29.7 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  151. Zkoušky SA3, Sába: Diskvalifikován

  152. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  153. Zkouška 1 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  154. Zkouška 2 LA1, Axis Nieder Bohemia: 1/17, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  155. Zkouška 3 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  156. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  157. Agility individuals, Sába: Diskvalifikován

  158. Jumping individuals, Sába: 45/88, 42.75 s, 2.75 tr. b., 4.02 m/s

  159. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  160. agility, Sába: 18/44, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  161. jumping, Sába: 6/45, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  162. zkouška A3, Sába: 2/12, 46.33 s, 0.33 tr. b., 3.91 m/s

  163. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  164. 1. LA1, Axis Nieder Bohemia: 1/28, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  165. 1. SA3, Sába: 1/7, 44.71 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  166. 2. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  167. 2. SA3, Sába: 1/7, 52.79 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  168. 3. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  169. 3. SA3, Sába: Diskvalifikován

  170. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  171. Zkouška 1 LA1, Axis Nieder Bohemia: 4/17, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  172. Zkouška 2 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  173. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  174. Agility Large, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  175. Agility Small, Sába: 14/27, 52.36 s, 25.36 tr. b., 3.23 m/s

  176. Jumping Large, Axis Nieder Bohemia: 23/40, 45.98 s, 27.98 tr. b., 3.55 m/s

  177. Jumping Small, Sába: 18/26, 47.18 s, 21.18 tr. b., 3.45 m/s

  178. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  179. SA3, Sába: 4/13, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  180. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  181. So-Agility L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  182. So-Agility S, Sába: Diskvalifikován

  183. So-Jumping L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  184. So-Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  185. So- LA1, Axis Nieder Bohemia: 6/22, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  186. So- SA3, Sába: Diskvalifikován

  187. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  188. AGILITY-L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  189. JUMPING-L, Axis Nieder Bohemia: 5/43, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  190. LA1, Axis Nieder Bohemia: 2/11, 48.08 s, 1.08 tr. b., 2.97 m/s

  191. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  192. So-Agility L, Axis Nieder Bohemia: 9/34, 46.18 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  193. So-Agility S, Sába: 4/19, 49.95 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  194. So-Jumping L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  195. So-Jumping S, Sába: 11/19, 43.61 s, 16.61 tr. b., 3.19 m/s

  196. So- LA1, Axis Nieder Bohemia: 4/14, 32.82 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  197. So- SA3, Sába: 4/9, 53.4 s, 16.4 tr. b., 3.0 m/s

  198. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  199. Zk 1, Sába: Diskvalifikován

  200. Zk 2, Sába: 1/11, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  201. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 09. 10. 2011

  202. SA2, Sába: 4/17, 44.11 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  203. SA2 II., Sába: 2/17, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  204. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  205. AGILITY, Sába: 2/35, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  206. JUMPING, Sába: 10/36, 37.37 s, 7.37 tr. b., 4.01 m/s

  207. SA2, Sába: Diskvalifikován

  208. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  209. So-Agility S, Sába: 4/19, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  210. So-Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  211. So-Zkouška SA2, Sába: 1/9, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  212. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  213. So-Zkouška1 SA2, Sába: 3/5, 51.24 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  214. So-Zkouška2 SA2, Sába: 1/6, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  215. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  216. 1.zkouška SA2, Sába: 6/15, 42.69 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  217. 2.zkouška SA2, Sába: 2/15, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  218. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  219. Ne-Agility S, Sába: Diskvalifikován

  220. Ne-Jumping S, Sába: 9/15, 42.41 s, 7.41 tr. b., 3.49 m/s

  221. Ne-SA2 SA2, Sába: 3/7, 42.52 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  222. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  223. Agility SA2, Sába: 14/26, 45.45 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  224. Agility SA2 - 2., Sába: 8/26, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  225. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  226. SA2, Sába: 8/16, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  227. SA2, Sába: Diskvalifikován

  228. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  229. Agility SA2, Sába: 9/20, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  230. Agility SA2 - 2., Sába: 6/20, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s