Cz En

Dana Tůmová

  1. Číslo: 001945
  2. OSA: ZKO Pňov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 20. 02. 2022
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 037208 (XS), Sába

  2. 047010 (L), Angela Steinerwood

  3. 062411 (L), Axis Nieder Bohemia

  4. 016917 (L), Medea Kwanah

Výsledky

  1. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  2. 1. zkouška A3 L, Medea Kwanah: 1/5, 45.1 s, 6.1 tr. b., 3.97 m/s

  3. 2. zkouška A3 L, Medea Kwanah: 3/5, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  4. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  5. 1.Zkouska, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  6. 2.Zkouska, Medea Kwanah: 2/3, 49.12 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  7. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  8. Agility družstev BO, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  9. Agility jednotlivců BO, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  10. Jumping družstev BO, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  11. Jumping jednotlivců BO, Medea Kwanah: 5/28, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  12. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  13. 1. zkouška, Medea Kwanah: 8/12, 47.61 s, 11.61 tr. b., 3.61 m/s

  14. 2. zkouška, Medea Kwanah: 8/12, 55.3 s, 12.3 tr. b., 3.2 m/s

  15. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  16. LA3 - I., Medea Kwanah: Diskvalifikován

  17. LA3 - II., Medea Kwanah: Diskvalifikován

  18. LA3 - III., Medea Kwanah: Diskvalifikován

  19. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  20. Agility L, Medea Kwanah: 7/24, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  21. Jumping L, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  22. Zkouška LA3, Medea Kwanah: 4/10, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  23. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  24. Agility družstev, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  25. Agility jednotlivci, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  26. Jumping družstev L, Medea Kwanah: 12/69, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  27. Jumping jednotlivců, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  28. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  29. Agility Open, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  30. Agility Squads as Individual, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  31. Jumping Open, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  33. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  34. LA3 - I., Medea Kwanah: 5/7, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  35. LA3 - II., Medea Kwanah: 1/7, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  36. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  37. 2. Jumping L, Medea Kwanah: 6/27, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  38. Zkouška LA3 I, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA3 II, Medea Kwanah: 4/17, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  40. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  41. zkouška 1 LA2, Medea Kwanah: 1/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  42. zkouška 2 LA2, Medea Kwanah: 2/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  43. zkouška 3 LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  44. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  45. Agility I, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  46. Agility II, Medea Kwanah: 39/165, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  47. Jumping I, Medea Kwanah: 42/169, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  48. Jumping II, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  49. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  50. 1. Zkouška LA2, Medea Kwanah: 6/11, 46.34 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  51. 2. Zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  52. 3. Zkouška LA2, Medea Kwanah: 2/10, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  53. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  54. 1. Zka - LA2, Medea Kwanah: 2/20, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  55. 2. Zka - LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  56. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  57. Zkouška II LA2, Medea Kwanah: 1/14, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  58. Zkouška I LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  59. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  60. Agility open L, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  61. Jumping open L, Medea Kwanah: 3/32, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  62. Zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  63. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  64. 1.zkouška LA2, Medea Kwanah: 7/17, 46.25 s, 11.25 tr. b., 3.31 m/s

  65. 2.zkouška LA2, Medea Kwanah: 3/17, 40.5 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  66. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  67. 1. zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  69. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  70. 1. zkouška LA1, Medea Kwanah: 1/10, 26.43 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  71. 2. zkouška LA1, Medea Kwanah: 6/10, 25.53 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  72. 3. zkouška LA1, Medea Kwanah: 1/10, 27.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  73. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  74. LA1/1 LA1, Medea Kwanah: 5/14, 33.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  75. LA1/2 LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  76. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  77. Zkouška II LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  78. Zkouška I LA1, Medea Kwanah: 8/15, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  79. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  80. ZkA. I. LA1, Medea Kwanah: 5/14, 37.83 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  81. ZkA. ll. LA1, Medea Kwanah: 4/14, 32.15 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  82. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  83. 1.zkouška LA1, Medea Kwanah: 7/10, 55.97 s, 23.97 tr. b., 2.63 m/s

  84. 2.zkouška LA1, Medea Kwanah: 4/10, 46.47 s, 12.47 tr. b., 3.38 m/s

  85. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  86. 1. zkouška SA3, Sába: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška SA3, Sába: 2/7, 45.25 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  88. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  89. 1.zkouška SA3, Sába: 3/10, 37.65 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  90. 2.zkouška SA3, Sába: 4/10, 38.18 s, 5.18 tr. b., 3.75 m/s

  91. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  92. Agility, Sába: 3/17, 48.49 s, 6.49 tr. b., 3.82 m/s

  93. Jumping, Sába: 2/17, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  94. ZkA, Sába: 2/6, 47.36 s, 1.36 tr. b., 3.89 m/s

  95. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  96. Agility Open S, Sába: 2/19, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  97. Jumping Open S, Sába: 4/19, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  98. Zkoušky SA3, Sába: 3/4, 57.87 s, 13.87 tr. b., 3.46 m/s

  99. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  100. 1.zkouška LA2, Axis Nieder Bohemia: 1/18, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  101. 1.zkouška SA3, Sába: 2/4, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  102. 2.zkouška LA2, Axis Nieder Bohemia: 9/18, 34.46 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  103. 2.zkouška SA3, Sába: 2/4, 47.33 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  104. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  105. Horní Počernice, 1. běh, Axis Nieder Bohemia: 1/33, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  106. Horní Počernice, 2. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  107. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  108. FINÁLE LARGE, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  109. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 11/48, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  110. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: 22/47, 32.25 s, 12.25 tr. b., 4.37 m/s

  111. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  112. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  113. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 19/64, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  114. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  115. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  116. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  117. Heroutice, 1. běh, Axis Nieder Bohemia: 4/22, 40.8 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  118. Heroutice, 2. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  119. Heroutice, 3. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  120. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  121. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 9/45, 25.54 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  122. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  123. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  124. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  125. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Axis Nieder Bohemia: 6/24, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  126. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Sába: 8/11, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  127. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Sába: Diskvalifikován

  128. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  129. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  130. (So-1) Alfova zkouška, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  131. (So-1) Alfova zkouška, Sába: Diskvalifikován

  132. (So-2) Dejdyho memoriál, Sába: 2/8, 44.83 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  133. (So-2) Dejdyho memoriál, Axis Nieder Bohemia: 5/14, 36.15 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  134. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  135. Ne-1, Sába: 4/11, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  136. Ne-1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  137. Ne-2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  138. Ne-2, Sába: Diskvalifikován

  139. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  140. SO - Acana Agility L, Axis Nieder Bohemia: 8/31, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  141. SO - Acana Agility S, Sába: 4/22, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  142. SO - Acana Jumping L, Axis Nieder Bohemia: 9/32, 33.28 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  143. SO - Acana Jumping S, Sába: 12/22, 44.05 s, 19.05 tr. b., 3.68 m/s

  144. SO - Zkoušky LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  145. SO - Zkoušky SA3, Sába: 7/12, 57.47 s, 12.47 tr. b., 3.43 m/s

  146. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2013, 09. 06. 2013

  147. Agility, Axis Nieder Bohemia: 4/48, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  148. Jumping, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  149. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  150. Agility, Sába: 23/37, 47.8 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  151. Agility, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  152. Jumping, Sába: Diskvalifikován

  153. Jumping, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  154. Zka, Sába: 6/14, 54.12 s, 14.12 tr. b., 3.33 m/s

  155. Zka, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  156. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  157. Agility L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  158. Agility S, Sába: 3/19, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  159. Jumping L, Axis Nieder Bohemia: 7/26, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  160. Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  161. Zkoušky LA1, Axis Nieder Bohemia: 6/13, 29.7 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  162. Zkoušky SA3, Sába: Diskvalifikován

  163. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  164. Zkouška 1 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  165. Zkouška 2 LA1, Axis Nieder Bohemia: 1/17, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  166. Zkouška 3 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  167. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  168. Agility individuals, Sába: Diskvalifikován

  169. Jumping individuals, Sába: 45/88, 42.75 s, 2.75 tr. b., 4.02 m/s

  170. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  171. agility, Sába: 18/44, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  172. jumping, Sába: 6/45, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  173. zkouška A3, Sába: 2/12, 46.33 s, 0.33 tr. b., 3.91 m/s

  174. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  175. 1. LA1, Axis Nieder Bohemia: 1/28, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  176. 1. SA3, Sába: 1/7, 44.71 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  177. 2. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  178. 2. SA3, Sába: 1/7, 52.79 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  179. 3. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  180. 3. SA3, Sába: Diskvalifikován

  181. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  182. Zkouška 1 LA1, Axis Nieder Bohemia: 4/17, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  183. Zkouška 2 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  184. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  185. Agility Large, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  186. Agility Small, Sába: 14/27, 52.36 s, 25.36 tr. b., 3.23 m/s

  187. Jumping Large, Axis Nieder Bohemia: 23/40, 45.98 s, 27.98 tr. b., 3.55 m/s

  188. Jumping Small, Sába: 18/26, 47.18 s, 21.18 tr. b., 3.45 m/s

  189. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  190. SA3, Sába: 4/13, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  191. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  192. So-Agility L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  193. So-Agility S, Sába: Diskvalifikován

  194. So-Jumping L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  195. So-Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  196. So- LA1, Axis Nieder Bohemia: 6/22, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  197. So- SA3, Sába: Diskvalifikován

  198. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  199. AGILITY-L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  200. JUMPING-L, Axis Nieder Bohemia: 5/43, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  201. LA1, Axis Nieder Bohemia: 2/11, 48.08 s, 1.08 tr. b., 2.97 m/s

  202. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  203. So-Agility L, Axis Nieder Bohemia: 9/34, 46.18 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  204. So-Agility S, Sába: 4/19, 49.95 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  205. So-Jumping L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  206. So-Jumping S, Sába: 11/19, 43.61 s, 16.61 tr. b., 3.19 m/s

  207. So- LA1, Axis Nieder Bohemia: 4/14, 32.82 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  208. So- SA3, Sába: 4/9, 53.4 s, 16.4 tr. b., 3.0 m/s

  209. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  210. Zk 1, Sába: Diskvalifikován

  211. Zk 2, Sába: 1/11, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  212. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 09. 10. 2011

  213. SA2, Sába: 4/17, 44.11 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  214. SA2 II., Sába: 2/17, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  215. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  216. AGILITY, Sába: 2/35, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  217. JUMPING, Sába: 10/36, 37.37 s, 7.37 tr. b., 4.01 m/s

  218. SA2, Sába: Diskvalifikován

  219. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  220. So-Agility S, Sába: 4/19, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  221. So-Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  222. So-Zkouška SA2, Sába: 1/9, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  223. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  224. So-Zkouška1 SA2, Sába: 3/5, 51.24 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  225. So-Zkouška2 SA2, Sába: 1/6, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  226. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  227. 1.zkouška SA2, Sába: 6/15, 42.69 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  228. 2.zkouška SA2, Sába: 2/15, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  229. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  230. Ne-Agility S, Sába: Diskvalifikován

  231. Ne-Jumping S, Sába: 9/15, 42.41 s, 7.41 tr. b., 3.49 m/s

  232. Ne-SA2 SA2, Sába: 3/7, 42.52 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  233. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  234. Agility SA2, Sába: 14/26, 45.45 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  235. Agility SA2 - 2., Sába: 8/26, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  236. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  237. SA2, Sába: 8/16, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  238. SA2, Sába: Diskvalifikován

  239. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  240. Agility SA2, Sába: 9/20, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  241. Agility SA2 - 2., Sába: 6/20, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s