Cz En

Jaroslav Frančík

  1. Číslo: 000202
  2. OSA: Kynologický klub Ostrava-Třebovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 23. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 143600 (L), Alf

  2. 038205 (M), Fany

  3. 065809 (S), Black Jack Elita Triumphans

  4. 037813 (S), A3Ch Atis Elita Triumphans

  5. 080516 (S), Atis Alien Life form

  6. 032219 (S), Beautiful Melody Alien Life form

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  2. zkouška SA2 1, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  3. zkouška SA2 2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  4. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. Agility I, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  6. Agility II, Beautiful Melody Alien Life form: 22/40, 58.12 s, 5.12 tr. b., 3.7 m/s

  7. Jumping I, Beautiful Melody Alien Life form: 21/41, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  8. Jumping II, Beautiful Melody Alien Life form: 27/39, 77.64 s, 25.64 tr. b., 2.83 m/s

  9. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  10. 1. Zkouška A2 S, Beautiful Melody Alien Life form: 2/8, 46.62 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  11. 2. Zkouška A2 S, Beautiful Melody Alien Life form: 3/8, 49.67 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  12. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  13. 1. Zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  15. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  16. Jumping open SA, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  17. Jumping tunel SA, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  18. Zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  19. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  20. Agility open S, Atis Alien Life form: 6/17, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  21. Agility open S, Beautiful Melody Alien Life form: 11/17, 50.83 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  22. Jumping open S, Atis Alien Life form: 2/19, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  23. Jumping open S, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  24. Tuneliáda S, Beautiful Melody Alien Life form: 14/17, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  25. Tuneliáda S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  26. Zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 5/5, 55.51 s, 13.51 tr. b., 2.94 m/s

  27. Zkouška SA2 2, Beautiful Melody Alien Life form: 2/6, 53.02 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  28. Zkouška SA3, Atis Alien Life form: 4/10, 54.62 s, 0.62 tr. b., 4.03 m/s

  29. Zkouška SA3 2, Atis Alien Life form: 9/9, 76.17 s, 34.17 tr. b., 2.61 m/s

  30. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  31. Zkouška SA2 1 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 6/11, 49.08 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  32. Zkouška SA2 2 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  33. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  34. Agility II S, Atis Alien Life form: 4/47, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  35. Agility I S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  36. Jumping III S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  37. Jumping II S, Atis Alien Life form: 13/48, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  38. Jumping I S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  39. Jumping IV pudlové S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  40. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  41. Agility Basic S SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  42. Agility I S S, Atis Alien Life form: 11/48, 53.57 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  43. Jumping Basic S SA1, Atis Alien Life form: 1/18, 20.05 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. Jumping I S S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  45. Tuneliáda S S, Atis Alien Life form: 13/48, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  46. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  47. Zkouška č.1 SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  48. Zkouška č.2 SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  49. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  50. Zkouška 1 SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  51. Zkouška 2 SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  52. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  53. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  55. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  56. Jumping S S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  57. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  58. 1.zkouška SA2, Atis Alien Life form: 2/8, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  59. 2.zkouška SA2, Atis Alien Life form: 1/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  60. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  61. 1.zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  63. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  64. Agility I, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  65. Agility II, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  66. Jumping I, Atis Alien Life form: 10/47, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  67. Jumping II, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  68. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  69. Zkouška SA2 1 SA2, Atis Alien Life form: 8/15, 51.56 s, 6.56 tr. b., 3.49 m/s

  70. Zkouška SA2 2 SA2, Atis Alien Life form: 4/16, 46.56 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  71. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  72. Agility II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  73. Agility I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  74. Jumping III Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  75. Jumping II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  76. Jumping I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  77. MR pudl Small - II. kolo, Atis Alien Life form: 3/19, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  78. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  79. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  81. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  82. Agility S Ne , Atis Alien Life form: 30/66, 41.67 s, 17.67 tr. b., 3.89 m/s

  83. Agility S So , Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  84. Jumping S Ne , Atis Alien Life form: 19/66, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  85. Jumping S So , Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  86. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  87. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  89. 3. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  90. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  91. Zkouška č.1 SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  92. Zkouška č.2 SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  93. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  94. zkouška 1 SA2, Atis Alien Life form: 1/10, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  95. zkouška 2 SA2, Atis Alien Life form: 3/10, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  96. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  97. Jumping I, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  98. Jumping II, Atis Alien Life form: 15/20, 42.54 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  99. Jumping III, Atis Alien Life form: 2/19, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  100. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  101. 1.běh SA2, Atis Alien Life form: 1/7, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  102. 2. běh SA2, Atis Alien Life form: 2/7, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  103. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  104. Jumping S, Atis Alien Life form: 2/20, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  105. Speciál Jumping S, Atis Alien Life form: 1/22, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  106. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  107. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  108. Agility Kluby Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  109. Jumping Družstva Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  110. Jumping Dvojice Small, Atis Alien Life form: 21/41, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  111. Podle roku narození Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  112. Soutěž feny proti psům Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  113. Soutěž plemen Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  114. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  115. Agility S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  116. Jumping S, Atis Alien Life form: 16/28, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  117. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: 5/12, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  118. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  119. Agility 1, Atis Alien Life form: 17/45, 44.83 s, 5.83 tr. b., 3.79 m/s

  120. Agility 2, Atis Alien Life form: 6/45, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  121. Jumping 1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  122. Jumping 2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  123. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  124. 1. SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  125. 2. SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  126. 3. SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  127. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  128. zkouška 1 SA2, Atis Alien Life form: 1/10, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  129. zkouška 2 SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  130. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  131. Agility II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  132. Agility I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 46/63, 74.03 s, 27.03 tr. b., 2.49 m/s

  133. Agility I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  134. Jumping III Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  135. Jumping II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  136. Jumping I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  137. Jumping IV - pudl (S), Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  138. Jumping IV - pudl (S), A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  139. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  140. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: 5/10, 42.28 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  141. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  142. 3. zkouška SA2, Atis Alien Life form: 2/10, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  143. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility Sm Ne, Atis Alien Life form: 11/44, 49.51 s, 3.51 tr. b., 3.88 m/s

  145. Agility Sm So, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  146. Jumping Sm Ne, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  147. Jumping Sm So, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  148. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  149. 1.běh SA1, Atis Alien Life form: 1/8, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  150. 2.běh SA1, Atis Alien Life form: 1/8, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  151. 3.běh SA1, Atis Alien Life form: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  152. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  153. 1. zkouška SA1, Atis Alien Life form: 1/6, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  154. 2. zkouška SA1, Atis Alien Life form: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  155. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  156. 1. Zkouška SA1, Atis Alien Life form: 1/5, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  157. 2. Zkouška SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  158. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  159. Jump 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/12, 46.05 s, 8.05 tr. b., 3.67 m/s

  160. Jump 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/12, 40.09 s, 6.09 tr. b., 3.87 m/s

  161. Jump 3 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  162. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  163. Agility Kluby Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  164. Agility Plemen Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/33, 46.13 s, 1.13 tr. b., 3.25 m/s

  165. Agility - podle roku narození Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  166. Jumping Družstev Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 11/34, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  167. Jumping Dvojic Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/35, 42.85 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  168. Jumping Feny-Psi Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  169. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  170. Jumping II S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/19, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  171. Jumping I. S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/20, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  172. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/9, 52.18 s, 16.18 tr. b., 3.81 m/s

  173. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  174. QA3 Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  175. QA4 Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 39/104, 55.22 s, 12.22 tr. b., 3.11 m/s

  176. QJ3 Jumping, A3Ch Atis Elita Triumphans: 47/101, 42.15 s, 2.15 tr. b., 3.96 m/s

  177. QJ4 Jumping, A3Ch Atis Elita Triumphans: 32/102, 41.46 s, 1.46 tr. b., 4.1 m/s

  178. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  179. Agility II Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 17/50, 42.89 s, 1.89 tr. b., 3.73 m/s

  180. Agility I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 17/61, 45.15 s, 0.15 tr. b., 3.54 m/s

  181. Jumping III Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  182. Jumping II Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 13/53, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  183. Jumping I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  184. MR pudlů (small) - 2.kolo, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  185. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  186. Jump 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  187. Jump 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/24, 34.54 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  188. Jump U Lesa S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/24, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  189. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  190. Agility SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  191. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 15/35, 44.62 s, 1.62 tr. b., 3.68 m/s

  192. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  193. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  194. SA3-1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/5, 56.91 s, 5.91 tr. b., 3.51 m/s

  195. SA3-2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  196. SA3-3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/5, 60.62 s, 18.62 tr. b., 2.82 m/s

  197. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  198. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/10, 49.18 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  199. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  200. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 20/28, 35.54 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  201. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  202. Agility 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  203. Agility 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/17, 49.32 s, 5.32 tr. b., 3.75 m/s

  204. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/7, 52.15 s, 3.15 tr. b., 3.8 m/s

  205. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  206. Agility NE S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  207. Agility SO S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 12/19, 53.97 s, 7.97 tr. b., 3.5 m/s

  208. Jumping NE S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/11, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  209. Jumping SO S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  210. Zkoušky NE SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/6, 51.37 s, 8.37 tr. b., 3.6 m/s

  211. Zkoušky SO SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/8, 50.15 s, 4.15 tr. b., 3.61 m/s

  212. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  213. Agility klubů, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  214. Jumping družstev, A3Ch Atis Elita Triumphans: 11/35, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  215. Jumping dvojic, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  216. Soutěž podle roku narození, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  217. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  218. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  219. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  220. Agility FINAL, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/7, 45.36 s, 5.36 tr. b., 3.46 m/s

  221. Agility Open (so), A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/10, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  222. Jumping Open (ne), A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/9, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  223. Jumping Open (so), A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  224. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  225. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  226. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/23, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  227. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  228. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  229. 1. jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  230. 2. jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/22, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  231. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/6, 51.28 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  232. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  233. Agility Ne, A3Ch Atis Elita Triumphans: 40/74, 52.83 s, 12.83 tr. b., 3.48 m/s

  234. Jumping Ne, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  235. Jumping So, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  236. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  237. Agility II Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 37/84, 49.63 s, 19.63 tr. b., 3.63 m/s

  238. Agility I Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  239. Jumping II Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  240. Jumping I Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  241. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  242. Agility Open II Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  243. Agility Open I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  244. Jumping IV, MR-pudl S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/16, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  245. Jumping Open III Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 18/53, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  246. Jumping Open II Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  247. Jumping Open I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 23/57, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  248. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  249. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/9, 54.96 s, 5.96 tr. b., 3.62 m/s

  250. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/20, 46.68 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  251. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  252. Jumping, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/15, 54.52 s, 13.52 tr. b., 3.26 m/s

  253. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  254. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  255. I. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  256. II. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/5, 57.97 s, 17.97 tr. b., 3.43 m/s

  257. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  258. Agility Neděle S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  259. agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/21, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  260. Jumping Neděle S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/19, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  261. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  262. Zkoušky SA2 Neděle SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/8, 44.59 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  263. Zkoušky SA2 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  264. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  265. Agility kl., A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/37, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  266. Jumping dr., A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  267. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  268. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/16, 48.38 s, 0.38 tr. b., 3.56 m/s

  269. Ctvrte Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  270. Druhe Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/7, 50.35 s, 7.35 tr. b., 3.14 m/s

  271. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  272. Prvni Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  273. Treti Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  274. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  275. 1. zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/7, 59.67 s, 21.67 tr. b., 3.05 m/s

  276. 2. zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  277. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  278. Jumping 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/24, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  279. Jumping 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/24, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  280. Zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/13, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  281. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  282. Agility "zkouška" I., A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/11, 54.11 s, 6.11 tr. b., 3.64 m/s

  283. Agility "zkoušky" II., A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/11, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  284. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  285. Agility 1, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  286. Agility 2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  287. Jumping 1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/50, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  288. Jumping 2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  289. Jumping 3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/41, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  290. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  291. Zkouška II. SA2 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/12, 48.07 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  292. Zkouška II. SA2 SA2, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  293. Zkouška I. SA2 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/12, 46.17 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  294. Zkouška I. SA2 SA2, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  295. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  296. Agility Open, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  297. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  298. Agility "Zkoušky", Black Jack Elita Triumphans: 2/5, 70.23 s, 30.23 tr. b., 2.45 m/s

  299. Agility "Zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  300. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  301. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  302. Agility "Zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/16, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  303. Agility "Zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  304. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  305. Jumping Open II, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  306. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  307. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/29, 40.69 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  308. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  309. Agility "zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/12, 42.57 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  310. Agility - "Zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/12, 48.45 s, 0.45 tr. b., 3.67 m/s

  311. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  312. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  313. ne - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  314. ne - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  315. ne - zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/9, 41.28 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  316. so - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 10/23, 37.78 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  317. so - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/24, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  318. so - zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/11, 46.42 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  319. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  320. JUMPING S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  321. Zkoušky 1 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/13, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  322. Zkoušky 2 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  323. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  324. Agility II S S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  325. Agility S S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/14, 42.58 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  326. Jumping II S S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/15, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  327. Jumping S S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/14, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  328. Zkoušky A2 II S SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  329. Zkoušky A2 S SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  330. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  331. Jumping SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  332. Zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/12, 45.03 s, 1.03 tr. b., 3.51 m/s

  333. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  334. 1. agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/18, 52.89 s, 19.89 tr. b., 3.42 m/s

  335. 2. agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  336. 3. agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  337. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  338. agility III. SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/7, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  339. agility II. SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  340. agility I. SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/7, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  341. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  342. Neděle Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  343. Neděle Agility SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/6, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  344. Neděle Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/19, 32.52 s, 0.52 tr. b., 4.31 m/s

  345. Sobota Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  346. Sobota Agility SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/7, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  347. Sobota Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/23, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  348. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  349. 1. agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/17, 47.34 s, 1.34 tr. b., 3.49 m/s

  350. 2. agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  351. Agility SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  352. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  353. Agility, Fany: 3/5, 49.23 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  354. Jumping, Fany: 4/5, 50.87 s, 2.87 tr. b., 2.83 m/s

  355. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  356. ne - Agility MA vet, Fany: 1/1, 54.87 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  357. ne - Jumping MA vet, Fany: Diskvalifikován

  358. so - Agility MA vet, Fany: Diskvalifikován

  359. so - Jumping MA vet, Fany: 1/1, 44.94 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  360. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  361. Agility M, Fany: 3/7, 65.28 s, 14.28 tr. b., 2.68 m/s

  362. Agility M, Fany: 8/11, 87.1 s, 36.1 tr. b., 2.25 m/s

  363. Jumping M, Fany: 4/7, 52.9 s, 4.9 tr. b., 3.08 m/s

  364. Jumping M, Fany: 7/12, 65.12 s, 17.12 tr. b., 2.52 m/s

  365. Zkouška MA3, Fany: 2/2, 62.97 s, 23.97 tr. b., 2.64 m/s

  366. Zkouška MA3, Fany: 2/3, 70.78 s, 19.78 tr. b., 2.56 m/s

  367. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  368. 1. Jumping MA, Fany: 9/14, 54.67 s, 18.67 tr. b., 2.89 m/s

  369. 1. Open MA, Fany: Diskvalifikován

  370. 2. Open MA, Fany: Diskvalifikován

  371. 3. Open MA, Fany: 5/14, 67.99 s, 15.99 tr. b., 2.94 m/s

  372. 4. Open MA, Fany: 3/13, 70.57 s, 18.57 tr. b., 2.83 m/s

  373. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  374. AGILITY M, Fany: Diskvalifikován

  375. AGILITY NE M, Fany: 8/15, 55.39 s, 14.39 tr. b., 3.16 m/s

  376. JUMPING M, Fany: 8/15, 45.53 s, 11.53 tr. b., 3.56 m/s

  377. ZKOUSKA MA3, Fany: 3/5, 61.47 s, 21.47 tr. b., 2.86 m/s

  378. ZKOUSKA NE MA3, Fany: 5/5, 60.73 s, 18.73 tr. b., 3.01 m/s

  379. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  380. Ne - Agility M, Fany: Diskvalifikován

  381. Ne - Zkoušky MA3, Fany: Diskvalifikován

  382. So - Agility M, Fany: 7/15, 50.39 s, 6.39 tr. b., 3.14 m/s

  383. So - Jumping M, Fany: 7/15, 46.73 s, 5.73 tr. b., 3.23 m/s

  384. So - Zkoušky MA3, Fany: 3/5, 49.08 s, 8.08 tr. b., 3.26 m/s

  385. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  386. Neděle - Agility M, Fany: 5/9, 55.04 s, 7.04 tr. b., 3.2 m/s

  387. Neděle - Jumping M, Fany: 1/9, 49.83 s, 8.83 tr. b., 3.31 m/s

  388. Neděle - Zkouška MA3, Fany: 3/5, 75.45 s, 35.45 tr. b., 2.41 m/s

  389. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  390. ne-AGILITY M, Fany: 8/25, 56.66 s, 11.66 tr. b., 2.82 m/s

  391. ne-JUMPING M, Fany: 10/24, 39.8 s, 1.8 tr. b., 3.69 m/s

  392. ne-zkouška MA3, Fany: 5/10, 53.96 s, 7.96 tr. b., 3.15 m/s

  393. so-AGILITY M, Fany: 12/26, 58.68 s, 16.68 tr. b., 2.81 m/s

  394. so-JUMPING M, Fany: 6/27, 38.93 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  395. so-zkouška MA3, Fany: Diskvalifikován

  396. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  397. Agility M, Fany: 2/9, 57.33 s, 1.33 tr. b., 2.84 m/s

  398. Agility M, Fany: 8/9, 75.27 s, 31.27 tr. b., 2.15 m/s

  399. Jumping M, Fany: 3/9, 48.28 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  400. Jumping M, Fany: 6/9, 51.68 s, 6.68 tr. b., 2.96 m/s

  401. Zkouška MA3, Fany: Diskvalifikován

  402. Zkoušky MA3, Fany: 3/4, 66.22 s, 17.22 tr. b., 2.76 m/s

  403. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  404. Agility II. LV, Alf: 1/2, 58.0 s, 5.0 tr. b., 2.69 m/s

  405. Agility II. M, Fany: 5/7, 47.78 s, 9.78 tr. b., 3.26 m/s

  406. Agility M, Fany: 3/9, 56.49 s, 11.49 tr. b., 2.9 m/s

  407. Jumping II. LV, Alf: 2/2, 44.31 s, 0.31 tr. b., 2.98 m/s

  408. Jumping II. M, Fany: 2/7, 41.19 s, 14.19 tr. b., 3.2 m/s

  409. Jumping M, Fany: 5/9, 40.41 s, 7.41 tr. b., 3.69 m/s

  410. Zkoušky II. MA3, Fany: 1/2, 59.39 s, 14.39 tr. b., 2.93 m/s

  411. Zkoušky MA3, Fany: 2/2, 61.06 s, 21.06 tr. b., 2.77 m/s

  412. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  413. Agility 1 M, Fany: 5/10, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  414. Agility 2 M, Fany: 4/11, 51.75 s, 1.75 tr. b., 3.38 m/s

  415. Jumping 1 M, Fany: Diskvalifikován

  416. Zkouška MA3, Fany: Diskvalifikován

  417. Zkouška MA3, Fany: Diskvalifikován

  418. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  419. Zkouška II. MA3, Fany: 4/5, 55.86 s, 10.86 tr. b., 2.88 m/s

  420. Zkouška II. SA2, Black Jack Elita Triumphans: 4/14, 58.16 s, 14.16 tr. b., 2.56 m/s

  421. Zkouška I. MA3, Fany: Diskvalifikován

  422. Zkouška I. SA2, Black Jack Elita Triumphans: 9/14, 52.26 s, 6.26 tr. b., 3.0 m/s

  423. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  424. Agility M, Fany: 3/18, 46.68 s, 3.68 tr. b., 3.64 m/s

  425. Agility M, Fany: 11/18, 48.87 s, 10.87 tr. b., 3.05 m/s

  426. Jumping M, Fany: 3/18, 41.12 s, 1.12 tr. b., 3.62 m/s

  427. Jumping M, Fany: 5/18, 41.19 s, 5.19 tr. b., 3.47 m/s

  428. Zkoušky MA2, Fany: 3/10, 52.34 s, 5.34 tr. b., 3.11 m/s

  429. Zkoušky MA2, Fany: 4/10, 51.53 s, 7.53 tr. b., 3.2 m/s

  430. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  431. 1. Open MA, Fany: 2/16, 53.51 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  432. 2. Jumping MA, Fany: 7/18, 48.63 s, 9.63 tr. b., 3.5 m/s

  433. 2. Open MA, Fany: 3/16, 51.67 s, 2.67 tr. b., 3.66 m/s

  434. 3. Open MA, Fany: 13/18, 58.86 s, 11.86 tr. b., 3.13 m/s

  435. 4. Open MA, Fany: Diskvalifikován

  436. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  437. Vosacup 2011 - II, Fany: 2/6, 49.19 s, 3.19 tr. b., 3.17 m/s

  438. Vosacup 2011 - II, Fany: 5/7, 55.44 s, 11.44 tr. b., 2.85 m/s

  439. Vosacup 2011 - II, Fany: 9/12, 46.3 s, 9.3 tr. b., 2.98 m/s

  440. Vosacup 2011 - II, Fany: Diskvalifikován

  441. Vosacup 2011 - II, Fany: Diskvalifikován

  442. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  443. Vosacup 2011 - I, Fany: 1/7, 45.75 s, 7.75 tr. b., 3.52 m/s

  444. Vosacup 2011 - I, Fany: 2/8, 56.91 s, 9.91 tr. b., 3.09 m/s

  445. Vosacup 2011 - I, Fany: 7/15, 51.47 s, 10.47 tr. b., 3.19 m/s

  446. Vosacup 2011 - I, Fany: 8/15, 45.17 s, 2.17 tr. b., 3.45 m/s

  447. Vosacup 2011 - I, Fany: Diskvalifikován

  448. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  449. AGILITY, Black Jack Elita Triumphans: 14/26, 78.41 s, 37.41 tr. b., 2.05 m/s

  450. AGILITY, Black Jack Elita Triumphans: 18/26, 80.78 s, 33.78 tr. b., 1.94 m/s

  451. JUMPING, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  452. JUMPING, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  453. SA2, Black Jack Elita Triumphans: 7/10, 67.63 s, 26.63 tr. b., 2.23 m/s

  454. SA2, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  455. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  456. AGILITY, Fany: 10/18, 46.73 s, 10.73 tr. b., 3.32 m/s

  457. JUMPING 1, Fany: 5/9, 42.59 s, 2.59 tr. b., 3.64 m/s

  458. JUMPING 1, Fany: Diskvalifikován

  459. JUMPING 2, Fany: 8/17, 42.43 s, 6.43 tr. b., 3.49 m/s

  460. MA2, Fany: 2/3, 54.21 s, 12.21 tr. b., 3.23 m/s

  461. MA2, Fany: 3/5, 48.13 s, 1.13 tr. b., 3.32 m/s

  462. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  463. Agility Jednotlivci M, Fany: 36/58, 64.58 s, 37.58 tr. b., 3.03 m/s

  464. Agility Veteráni LV, Alf: 5/10, 42.94 s, 3.94 tr. b., 3.73 m/s

  465. Jumping Jednotlivci M, Fany: Diskvalifikován

  466. Jumping Veteráni LV, Alf: 9/11, 45.66 s, 13.66 tr. b., 3.34 m/s

  467. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  468. Agility large veterani, Alf: 1/1, 57.79 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  469. Agility large veterani, Alf: 1/1, 56.6 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  470. Agility medium, Fany: Diskvalifikován

  471. Agility medium, Fany: Diskvalifikován

  472. Jumping veterani, Alf: 1/1, 55.43 s, 2.43 tr. b., 3.05 m/s

  473. Jumping veterani, Alf: 1/1, 53.96 s, 15.96 tr. b., 2.91 m/s

  474. Jump Medium, Fany: 3/20, 48.9 s, 10.9 tr. b., 3.46 m/s

  475. Jump Medium, Fany: Diskvalifikován

  476. MA2, Fany: 2/13, 50.5 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  477. MA2, Fany: 3/12, 53.24 s, 6.24 tr. b., 3.23 m/s

  478. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  479. MA2 (1), Fany: 3/11, 44.21 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  480. MA2 (2), Fany: Diskvalifikován

  481. SA2 (1), Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  482. SA2 (2), Black Jack Elita Triumphans: 3/11, 56.57 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  483. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  484. 1. Jumping MA, Fany: Diskvalifikován

  485. 1. Open MA, Fany: 4/30, 48.89 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  486. 2. Jumping MA, Fany: 6/30, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  487. 2. Open MA, Fany: 6/29, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.66 m/s

  488. 3. Open MA, Fany: 4/30, 43.7 s, 0.7 tr. b., 3.66 m/s

  489. 4. Open MA, Fany: Diskvalifikován

  490. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár II., 27. 06. 2009 - 28. 06. 2009

  491. Agility MA, Fany: 4/19, 49.42 s, 2.42 tr. b., 3.7 m/s

  492. Agility MA, Fany: Diskvalifikován

  493. Jumping MA, Fany: 4/20, 37.84 s, 1.84 tr. b., 4.41 m/s

  494. Jumping MA, Fany: 7/19, 40.2 s, 8.7 tr. b., 3.76 m/s

  495. Zkouška MA2, Fany: 1/10, 43.57 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  496. Zkouška MA2, Fany: 4/10, 44.15 s, 11.15 tr. b., 4.01 m/s