Cz En

Jakub Diviš

  1. Číslo: 002024
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 29. 12. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2018
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 050008 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

  2. 056912 (L), Gaelica Mintaka

  3. 056717 (S), Isabella Moravské srdce

Výsledky

  1. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  2. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 5/10, 76.26 s, 29.26 tr. b., 2.44 m/s

  3. AGILITY, Gaelica Mintaka: 10/31, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  4. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 11/19, 65.36 s, 15.36 tr. b., 2.97 m/s

  5. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  6. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 7/10, 52.89 s, 6.89 tr. b., 3.14 m/s

  7. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 11/17, 58.53 s, 15.53 tr. b., 3.09 m/s

  8. JUMPING, Gaelica Mintaka: 16/31, 36.04 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  9. JUMPING, Gaelica Mintaka: 24/38, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  10. LA3, Gaelica Mintaka: 10/18, 56.29 s, 9.29 tr. b., 3.7 m/s

  11. LA3, Gaelica Mintaka: 15/21, 71.53 s, 32.53 tr. b., 3.01 m/s

  12. SA1, Isabella Moravské srdce: 2/4, 47.88 s, 4.88 tr. b., 3.05 m/s

  13. SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  14. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  15. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 37.32 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  16. 2. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  17. 3. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  18. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  19. Agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  20. Jumping S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  21. Zkouška_neděle SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 43.25 s, 8.25 tr. b., 3.17 m/s

  22. Zkouška_sobota_01 SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  23. Zkouška_sobota_02 SA1, Isabella Moravské srdce: 1/8, 43.23 s, 8.23 tr. b., 3.26 m/s

  24. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  25. AGILITY DRUZSTVA, Gaelica Mintaka: 26/79, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  26. J Agility, Gaelica Mintaka: 17/53, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  27. J Hra, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  28. J Jumping, Gaelica Mintaka: 25/53, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  29. JUMPING DRUZSTVA, Gaelica Mintaka: 10/79, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  30. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  31. Zkouška II. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  32. Zkouška I. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  33. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  34. Agility Open, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  35. Agility Open, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  36. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  37. Agility Trial, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  38. Jumping Open, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  39. Jumping Open, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  40. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  41. Agility 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  42. Agility 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  43. Agility 3, Gaelica Mintaka: 82/179, 51.06 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  44. Agility 4, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  45. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  46. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  47. Jumping 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  48. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  49. Agility II. L, Gaelica Mintaka: 48/92, 43.33 s, 25.0 tr. b., 4.55 m/s

  50. Agility I. L, Gaelica Mintaka: 14/94, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  51. Jumping II. L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  52. Jumping I. L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  54. QA1 agility, Gaelica Mintaka: 51/127, 51.87 s, 28.87 tr. b., 3.86 m/s

  55. QA2 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  56. QA3 agility, Gaelica Mintaka: 47/125, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  57. QJ1 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  58. QJ2 jumping, Gaelica Mintaka: 68/126, 54.26 s, 19.26 tr. b., 3.67 m/s

  59. QJ3 jumping, Gaelica Mintaka: 63/122, 42.25 s, 14.25 tr. b., 4.4 m/s

  60. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  61. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  62. Jumping Trial, Gaelica Mintaka: 5/11, 44.33 s, 22.33 tr. b., 4.24 m/s

  63. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  64. druhá zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  65. druhá zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 3/5, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  66. první zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  67. první zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/5, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  68. třetí zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 3/8, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  69. třetí zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/5, 53.08 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  70. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  71. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  72. Agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  73. JUMPING L, Gaelica Mintaka: 2/51, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  74. JUMPING S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  75. Zkouška agility LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  76. Zkouška agility SA1, Isabella Moravské srdce: 4/9, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  77. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  78. Ju Agility IV, Gaelica Mintaka: 17/27, 41.78 s, 9.15 tr. b., 4.74 m/s

  79. Ju Agility V, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  80. Ju Agility VI, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  81. Ju Jumping IV, Gaelica Mintaka: 18/27, 38.02 s, 21.63 tr. b., 4.29 m/s

  82. Ju Jumping V, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  83. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  84. Nedele LA3 1, Gaelica Mintaka: 4/8, 43.68 s, 8.68 tr. b., 3.73 m/s

  85. Nedele LA3 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  86. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  87. Agility I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  88. Agility II, Gaelica Mintaka: 16/36, 49.06 s, 31.72 tr. b., 3.97 m/s

  89. Agility III, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  90. Jumping I, Gaelica Mintaka: 6/36, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  91. Jumping II, Gaelica Mintaka: 5/34, 34.28 s, 0.09 tr. b., 4.99 m/s

  92. Jumping III, Gaelica Mintaka: 20/33, 37.87 s, 13.14 tr. b., 4.41 m/s

  93. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  94. II. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  95. I. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  96. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  97. 1. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  100. Zk.A II. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  101. Zk.A II. SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  102. ZkA. I. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  103. ZkA. I. SA1, Isabella Moravské srdce: 3/8, 56.39 s, 20.39 tr. b., 2.62 m/s

  104. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  105. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  106. 3. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  107. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  108. Czech Imp Jump Large, Gaelica Mintaka: 4/51, 22.07 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. Czech Imp Jump Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  110. Jumping 1 Large, Gaelica Mintaka: 9/51, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  111. Jumping 1 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  113. Jumping 2 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  114. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  115. Agility LA neděle, Gaelica Mintaka: 11/21, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  116. Agility LA sobota, Gaelica Mintaka: 11/21, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  117. Agility SA neděle, Isabella Moravské srdce: 18/23, 72.23 s, 36.23 tr. b., 2.6 m/s

  118. Agility SA sobota, Isabella Moravské srdce: 14/21, 63.66 s, 26.66 tr. b., 2.95 m/s

  119. Jumping LA neděle, Gaelica Mintaka: 5/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  120. Jumping LA sobota, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  121. Jumping SA neděle, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  122. Jumping SA sobota, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA3 neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  124. Zkouška LA3 sobota, Gaelica Mintaka: 2/7, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  125. Zkouška SA1 neděle, Isabella Moravské srdce: 7/11, 63.01 s, 23.01 tr. b., 2.87 m/s

  126. Zkouška SA1 sobota, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  127. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  128. Agility Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  129. Agility Squads, Gaelica Mintaka: 22/76, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  130. Hra Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  131. Jumping Ju, Gaelica Mintaka: 27/59, 43.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  132. Jumping Squads, Gaelica Mintaka: 12/75, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  133. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  134. Jumping L, Gaelica Mintaka: 9/24, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  135. Speciál Jumping L, Gaelica Mintaka: 15/24, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  136. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  137. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  138. Horní Počernice, 1. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  139. Horní Počernice, 2. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  140. Horní Počernice, 3. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  142. QA4 agility, Gaelica Mintaka: 41/99, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  143. QA5 agility, Gaelica Mintaka: 37/97, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  144. QA6 agility, Gaelica Mintaka: 37/95, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  145. QJ4 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  146. QJ5 jumping, Gaelica Mintaka: 38/91, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  147. QJ6 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  148. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  149. 1Q Jumping, Gaelica Mintaka: 72/157, 40.61 s, 22.61 tr. b., 3.77 m/s

  150. 2Q Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  151. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  152. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 61/117, 38.03 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  153. Power & speed A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  154. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 38/121, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  155. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  156. QA1 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  157. QA2 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  158. QA3 agility, Gaelica Mintaka: 52/130, 45.94 s, 11.94 tr. b., 4.01 m/s

  159. QJ1 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  160. QJ2 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  161. QJ3 jumping, Gaelica Mintaka: 67/118, 48.74 s, 24.74 tr. b., 3.59 m/s

  162. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  163. 1.vítězná, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  164. 2.vítězná, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  165. Jumping, Gaelica Mintaka: 6/35, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  166. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  167. Agility LA neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  168. Agility LA sobota, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  169. Jumping LA neděle, Gaelica Mintaka: 5/18, 31.28 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  170. Jumping LA sobota, Gaelica Mintaka: 4/19, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  171. Zkouška LA3 neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  172. Zkouška LA3 sobota, Gaelica Mintaka: 2/5, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  173. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  174. Agility 1 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  175. Agility 2 Ju, Gaelica Mintaka: 11/33, 39.13 s, 6.58 tr. b., 4.34 m/s

  176. Agility 3 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  177. Agility 4 Ju, Gaelica Mintaka: 10/33, 33.65 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  178. Jumping 1 Ju, Gaelica Mintaka: 21/33, 32.46 s, 12.81 tr. b., 4.59 m/s

  179. Jumping 2 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  180. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  181. Agility 1, Gaelica Mintaka: 21/128, 50.05 s, 9.05 tr. b., 3.92 m/s

  182. Agility 2, Gaelica Mintaka: 35/128, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  183. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  184. Jumping 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  185. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  186. Agility Trial I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  187. Jumping Trial I, Gaelica Mintaka: 9/24, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  188. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  189. AGILITY, Gaelica Mintaka: 8/57, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  190. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  191. JUMPING, Gaelica Mintaka: 5/57, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  192. JUMPING, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  193. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  194. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  195. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  196. Zkouška 1 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  197. Zkouška 2 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  198. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  199. ZkA. II. LA2, Gaelica Mintaka: 3/28, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  200. ZkA. I. LA2, Gaelica Mintaka: 7/28, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  201. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  202. Agility LA, Gaelica Mintaka: 8/42, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  203. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 11/42, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  204. Zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  205. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  206. Agility družstva, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  207. Jumping družstva, Gaelica Mintaka: 16/77, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  208. Jumping - junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  209. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  210. 1. ZK LA2, Gaelica Mintaka: 5/23, 48.4 s, 5.4 tr. b., 3.8 m/s

  211. 2. ZK LA2, Gaelica Mintaka: 3/23, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  212. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  213. AGILITY, Gaelica Mintaka: 3/23, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  214. JUMPING, Gaelica Mintaka: 13/22, 38.34 s, 13.34 tr. b., 3.78 m/s

  215. LA2, Gaelica Mintaka: 1/6, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  216. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  217. druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 1/12, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  218. první běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  219. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  220. 1. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 10/20, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  221. 2. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 8/20, 46.77 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  222. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  223. 1.zkouška, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  224. 2.zkouška, Gaelica Mintaka: 2/13, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  225. Jumping Open, Gaelica Mintaka: 13/25, 34.5 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  226. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  227. Druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 1/10, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  228. První běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  229. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  230. 1Q Jumping, Gaelica Mintaka: 71/131, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  231. 2Q Agility, Gaelica Mintaka: 57/139, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  232. Družstva - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  233. Družstva - Jumping, Gaelica Mintaka: 19/139, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  234. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Gaelica Mintaka: 39/100, 46.88 s, 10.88 tr. b., 4.14 m/s

  235. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  236. Power & speed A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  237. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 11/103, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  238. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  239. QA3 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  240. QA4 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  241. QJ3 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  242. QJ4 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  243. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  244. J Agility 1, Gaelica Mintaka: 7/46, 39.4 s, 5.14 tr. b., 4.62 m/s

  245. J Agility 2, Gaelica Mintaka: 10/45, 31.78 s, 5.08 tr. b., 4.75 m/s

  246. J Agility 3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  247. J Agility 4, Gaelica Mintaka: 12/44, 43.48 s, 8.49 tr. b., 4.32 m/s

  248. J Jumping 1, Gaelica Mintaka: 24/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  249. J Jumping 2, Gaelica Mintaka: 1/45, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  250. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  251. QA1 Agility, Gaelica Mintaka: 96/213, 60.54 s, 36.54 tr. b., 3.22 m/s

  252. QA2 Agility, Gaelica Mintaka: 85/204, 50.26 s, 17.26 tr. b., 3.98 m/s

  253. QJ1 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  254. QJ2 Jumping, Gaelica Mintaka: 27/197, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  255. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  256. Agility I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  257. Agility II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  258. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  259. AGILITY, Gaelica Mintaka: 22/49, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  260. JUMPING, Gaelica Mintaka: 8/49, 27.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  261. Zkoušky LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  262. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  263. Agility LA, Gaelica Mintaka: 33/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  264. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 19/38, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  265. Zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  266. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  267. Agility L - neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  268. Agility L - sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  269. Jumping L - neděle L, Gaelica Mintaka: 17/46, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  270. Jumping L - sobota L, Gaelica Mintaka: 17/48, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  271. LA2 - neděle LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  272. LA2 - sobota LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  273. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  274. LA2 I., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  275. LA2 II., Gaelica Mintaka: 4/18, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  276. LA2 III., Gaelica Mintaka: 7/18, 33.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  277. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  278. 1. běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  279. 2. běh LA2, Gaelica Mintaka: 2/12, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  280. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  281. Agility, Gaelica Mintaka: 2/72, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  282. Agility - J, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  283. Jumping, Gaelica Mintaka: 19/72, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  284. Jumping - J, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  285. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  286. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 11/46, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  287. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  288. Jump neděle L, Gaelica Mintaka: 20/44, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  289. Jump sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  290. Zkouška neděle LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  291. Zkouška sobota LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  292. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  293. Agility 1, Gaelica Mintaka: 89/183, 49.12 s, 11.12 tr. b., 4.03 m/s

  294. Agility 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  295. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  296. Jumping 2, Gaelica Mintaka: 50/182, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  297. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  298. Zkouška 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  299. Zkouška 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  300. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  301. Agility III - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  302. Agility II - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: 17/44, 44.15 s, 12.15 tr. b., 3.71 m/s

  303. Agility I - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  304. Agility IV - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  305. Jumping II - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  306. Jumping I - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: 8/45, 30.08 s, 0.08 tr. b., 4.82 m/s

  307. SEKVENCE - Large, Gaelica Mintaka: 10/40, 31.99 s, 8.99 tr. b., 3.47 m/s

  308. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  309. LA2 II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  310. LA2 II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  311. LA2 I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  312. LA2 I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  313. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  314. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  315. Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  316. Zk, Gaelica Mintaka: 6/20, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  317. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  318. LARGE - JUMPING 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  319. LARGE - JUMPING 2, Gaelica Mintaka: 21/47, 30.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  320. LARGE - JUMPING 3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  321. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  322. LA2 I , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  323. LA2 II , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  324. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  325. Zkouska_sobota_01 LA2, Gaelica Mintaka: 3/15, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  326. Zkouska_sobota_02 LA2, Gaelica Mintaka: 2/15, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  327. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  328. Agility jednotlivci, Gaelica Mintaka: 8/17, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  329. Družstva - Agility, Gaelica Mintaka: 24/58, 47.33 s, 17.33 tr. b., 3.59 m/s

  330. Družstva - Jumping, Gaelica Mintaka: 41/57, 34.49 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  331. Jumping jednotlivci, Gaelica Mintaka: 10/17, 45.5 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  332. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  333. Agility L L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  334. II LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  335. I LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  336. Jumping L L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  337. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  338. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  339. Jumping, Gaelica Mintaka: 10/29, 39.25 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  340. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  341. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  342. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  343. II. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  344. I. LA1, Gaelica Mintaka: 6/14, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  345. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  346. II. LA1, Gaelica Mintaka: 1/11, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  347. I. LA1, Gaelica Mintaka: 4/11, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  348. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  349. Zkouška A1 - II LA1, Gaelica Mintaka: 2/27, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  350. Zkouška A1 II LA1, Gaelica Mintaka: 1/27, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  351. Zkouška A1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  352. Zkouška A1 I LA1, Gaelica Mintaka: 1/27, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  353. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  354. JUMPING 1, Gaelica Mintaka: 11/40, 46.23 s, 22.23 tr. b., 3.35 m/s

  355. JUMPING 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  356. LA1, Gaelica Mintaka: 1/11, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  357. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  358. Heroutice, 1. běh, Gaelica Mintaka: 9/28, 32.08 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  359. Heroutice, 2. běh, Gaelica Mintaka: 1/28, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  360. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  361. JUMPING 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  362. JUMPING 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  363. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  364. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  365. AGILITY L sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  366. JUMPING L neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  367. JUMPING L sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  368. LA1n LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  369. LA1s LA1, Gaelica Mintaka: 2/13, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  370. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  371. DĚTI - Agility, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/20, 48.52 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  372. DĚTI - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  373. DĚTI - Jumping, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 9/20, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  374. DĚTI - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  375. DĚTI - Left or Right, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  376. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  377. Ne-1, Gaelica Mintaka: 1/21, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  378. Ne-1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/6, 49.65 s, 2.65 tr. b., 3.18 m/s

  379. Ne-2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  380. So-1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/7, 64.88 s, 12.88 tr. b., 2.88 m/s

  381. So-1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  382. So-2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  383. So-3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  384. So-3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  385. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  386. AGILITY-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  387. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  388. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  389. LA1, Gaelica Mintaka: 4/14, 30.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  390. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  391. Malé finále LA neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  392. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/7, 59.88 s, 20.88 tr. b., 2.67 m/s

  393. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/7, 56.1 s, 14.1 tr. b., 3.03 m/s

  394. Velké finále SA neděle, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 9/21, 53.54 s, 8.54 tr. b., 3.27 m/s

  395. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  396. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Gaelica Mintaka: 20/61, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  397. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Gaelica Mintaka: 28/62, 44.49 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  398. Power a Speed - Hra A1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  399. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  400. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  401. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  402. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  403. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  404. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  405. Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  406. Jumping , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  407. LA1, Gaelica Mintaka: 2/7, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  408. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  409. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  410. Agility 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  411. Jumping 1, Gaelica Mintaka: 47/90, 48.45 s, 19.45 tr. b., 3.55 m/s

  412. Zkouška, Gaelica Mintaka: 1/8, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  413. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  414. Agility 1 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  415. Agility 2 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  416. Agility 3 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  417. Agility 4 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  418. Jumping 1 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  419. Jumping 2 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  420. Sekvence 1 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  421. Sekvence 2 L, Gaelica Mintaka: 4/7, 34.75 s, 10.75 tr. b., 3.45 m/s

  422. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  423. LA1 - II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  424. LA1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  425. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  426. LA1 - II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  427. LA1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  428. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  429. 1. zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  430. 2. zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  431. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  432. LA1 A, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  433. LA1 B, Gaelica Mintaka: 10/23, 41.96 s, 10.0 tr. b., 3.22 m/s

  434. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  435. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  436. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  437. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  438. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  439. LA1, Gaelica Mintaka: 3/21, 39.48 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  440. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  441. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  442. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  443. Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  444. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  445. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 11/47, 45.69 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  446. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  447. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  448. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  449. LA1n LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  450. LA1s LA1, Gaelica Mintaka: 9/16, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  451. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  452. Ne-1. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  453. Ne-2. LA1, Gaelica Mintaka: 9/17, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  454. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  455. So-1. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  456. So-2. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  457. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  458. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  459. AGILITY, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/17, 39.77 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  460. AGILITY, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  461. JUMPING 1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  462. JUMPING 1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  463. JUMPING 2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 7/16, 46.38 s, 12.38 tr. b., 3.26 m/s

  464. JUMPING 2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/14, 54.82 s, 28.82 tr. b., 2.7 m/s

  465. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/9, 47.75 s, 5.75 tr. b., 3.35 m/s

  466. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  467. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  468. Agility SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/20, 45.23 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  469. Agility SA2 - 2., A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován