Jakub Diviš

  1. Číslo: 002024
  2. OSA: Tachyon Sport Arena
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 050008 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

    Arrow_down
  2. 056912 (ML), Gaelica Mintaka

    Arrow_down
  3. 056717 (S), Isabella Moravské srdce

    Arrow_down
  4. 911119 (ML), Finrod Frances Wonderfull Dream

    Arrow_down
  5. 076620 (M), A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  2. Agility III 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  3. Agility II 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 4/36, 49.12 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  4. Agility I 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  5. Jumping III 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/33, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  6. Jumping II 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/36, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  7. Jumping I 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 6/36, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  8. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  9. Czech Imp Jump Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/36, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  11. Jumping 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 6/36, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  12. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  13. Czech Imp Jump Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 11/31, 24.54 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  14. Jumping 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/32, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  15. Jumping 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 13/31, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  16. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  17. Agility II / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 9/36, 46.55 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. Agility I / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  19. Finále / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 11/18, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  20. Jumping III / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 7/34, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  21. Jumping II / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 10/28, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  22. Jumping I / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  23. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  24. Agility / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 10/35, 45.7 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  25. Jumping / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 6/37, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  26. Jumping / L / 3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/14, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  27. TACHYON AGILITY / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 10/35, 42.06 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  28. TACHYON JUMPING / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 6/34, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  29. Zkouška A3 / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  30. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  31. Agility III / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/27, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  32. Agility II / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  33. Agility I / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 4/30, 42.94 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  34. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  35. 1.zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/13, 41.19 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  36. 2.zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/13, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  37. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  38. Agility, Finrod Frances Wonderfull Dream: 6/58, 43.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  39. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Finrod Frances Wonderfull Dream: 18/58, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  40. Jumping, Finrod Frances Wonderfull Dream: 15/58, 40.88 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  41. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  42. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  43. ll. Zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  44. l. Zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  46. 1.zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/10, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  47. 2.zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/10, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  48. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  49. QA4 Agility, Finrod Frances Wonderfull Dream: 24/73, 51.42 s, 14.97 tr. b., 4.28 m/s

  50. QA5 Agility, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  51. QA6 Agility, Finrod Frances Wonderfull Dream: 16/60, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  52. QJ4 Jumping, Finrod Frances Wonderfull Dream: 28/73, 41.86 s, 5.52 tr. b., 5.09 m/s

  53. QJ5 Jumping, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  54. QJ6 Jumping, Finrod Frances Wonderfull Dream: 36/69, 40.92 s, 6.41 tr. b., 4.96 m/s

  55. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  56. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: 14/25, 52.44 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  57. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: 10/47, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  58. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  59. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  60. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  61. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  62. Agility 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/47, 23.62 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  63. Agility 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 6/47, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  64. Jumping 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/47, 23.56 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  65. Jumping 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 25/45, 31.15 s, 8.15 tr. b., 4.17 m/s

  66. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  67. Czech Imp Jump Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 13/27, 32.29 s, 14.29 tr. b., 3.78 m/s

  68. Jumping 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/27, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  69. Jumping 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/27, 42.01 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  70. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  71. Agility III 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/25, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  72. Agility II 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 4/26, 41.55 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  73. Agility I 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 7/26, 43.75 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  74. Jumping III 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  75. Jumping II 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 7/26, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  76. Jumping I 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/27, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  77. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  78. 1.zkouška MLA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/4, 43.64 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  79. 2.zkouška MLA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/4, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  80. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  81. VITAR Agility Trial I, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/15, 50.05 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  82. VITAR Agility Trial II, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/15, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  83. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  84. 1.zkouška MLA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/4, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. 2.zkouška MLA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/4, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  86. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  87. Czech Imp Jump Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 17/46, 20.94 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  88. Jumping 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/48, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  89. Jumping 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/48, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  90. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  91. II. Zk LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/7, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  92. I. Zk LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  93. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  94. 1. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/12, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  95. 2. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/12, 28.08 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  96. 3. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  97. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  98. 1. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  100. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  101. 1. Zkouška LA2 neděle, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/8, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  102. 1. Zkouška LA2 sobota, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška LA2 neděle, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/8, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  104. 2. Zkouška LA2 sobota, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/9, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  105. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  106. Agility Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 7/24, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  107. Jumping Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 12/24, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  108. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  109. Agility L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 10/28, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  110. Jumping L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/29, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  111. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/8, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  112. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  113. 1.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/10, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  114. 2.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/10, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  115. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  116. Agility Trial I, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/5, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  117. Agility Trial II, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/5, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  118. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  119. 1. Zkouška LA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/10, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  120. 2. Zkouška LA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/10, 28.25 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  121. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  122. 1.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/7, 29.67 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  123. 2.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/7, 28.12 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  124. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  125. 1.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/5, 27.39 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  126. 2.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/5, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  127. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  128. 1.kvalifikace, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  129. 2.kvalifikace, Finrod Frances Wonderfull Dream: 18/38, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  130. 3.kvalifikace, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  131. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  132. Jumping light, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/15, 29.19 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  133. Jumping open, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  134. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  135. 1. Jumping A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  136. 2. Jumping A2/A3, Gaelica Mintaka: 4/10, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  137. 3. jumping A2/A3, Gaelica Mintaka: 6/10, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  138. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  139. Czech Imp Jump, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  140. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  141. Jumping 2, Gaelica Mintaka: 3/9, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  142. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  143. MLA3 - I., Gaelica Mintaka: 1/2, 45.09 s, 21.09 tr. b., 3.88 m/s

  144. MLA3 - II., Gaelica Mintaka: 2/2, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  145. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  146. Jumping I, Isabella Moravské srdce: 8/16, 47.02 s, 17.02 tr. b., 3.25 m/s

  147. Jumping I, Gaelica Mintaka: 11/21, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  148. Jumping II, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  149. Jumping II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  150. Jumping III, Isabella Moravské srdce: 8/16, 39.41 s, 3.41 tr. b., 3.48 m/s

  151. Jumping III, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  152. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  153. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  154. Jumping L, Gaelica Mintaka: 8/24, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  155. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 8/10, 37.46 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  156. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  157. Zkouška2, Gaelica Mintaka: 5/6, 34.71 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  158. ZK1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  159. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  160. Jumping 1 - ML, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  161. Jumping 2 - ML, Gaelica Mintaka: 3/8, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  162. Jumping 3 - ML, Gaelica Mintaka: 2/8, 27.64 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  163. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  164. Agility Open ML, Gaelica Mintaka: 8/15, 45.96 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  165. Jumping Open ML, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  166. Jumping Open ML I., Gaelica Mintaka: 10/14, 27.41 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  167. Jumping Open ML II., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  168. ZkA. MLA3, Gaelica Mintaka: 2/5, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  169. ZkA. MLA3 I., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  170. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  171. QA4 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  172. QA5 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  173. QA6 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  174. QJ4 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  175. QJ5 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  176. QJ6 Jumping, Gaelica Mintaka: 60/87, 50.84 s, 23.84 tr. b., 4.31 m/s

  177. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  178. Agility LA, Gaelica Mintaka: 2/16, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  179. Agility SA, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  180. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 8/16, 33.65 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  181. Jumping SA, Isabella Moravské srdce: 8/15, 44.35 s, 12.35 tr. b., 3.16 m/s

  182. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  183. Zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  184. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  185. 1. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 5/8, 49.31 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  186. 1. zkouška SA SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 3/7, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  188. 2. zkouška SA SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  189. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  190. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 15/44, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  191. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: 15/51, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  192. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  193. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: 2/50, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  194. Zkouška neděle LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  195. Zkouška sobota LA3, Gaelica Mintaka: 14/21, 52.87 s, 14.87 tr. b., 3.59 m/s

  196. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  197. 1. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  198. 2. Jumping L, Gaelica Mintaka: 14/28, 35.21 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  199. 3. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  200. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  201. 1. běh LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  202. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: 4/8, 42.38 s, 5.38 tr. b., 3.47 m/s

  203. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  204. 2. běh LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  205. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  206. Czech Imp Jump, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  207. Jumping 1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  208. Jumping 2, Isabella Moravské srdce: 24/31, 40.35 s, 11.35 tr. b., 3.35 m/s

  209. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  210. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 5/10, 76.26 s, 29.26 tr. b., 2.44 m/s

  211. AGILITY, Gaelica Mintaka: 10/31, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  212. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 11/19, 65.36 s, 15.36 tr. b., 2.97 m/s

  213. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  214. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 7/10, 52.89 s, 6.89 tr. b., 3.14 m/s

  215. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 11/17, 58.53 s, 15.53 tr. b., 3.09 m/s

  216. JUMPING, Gaelica Mintaka: 16/31, 36.04 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  217. JUMPING, Gaelica Mintaka: 24/38, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  218. LA3, Gaelica Mintaka: 10/18, 56.29 s, 9.29 tr. b., 3.7 m/s

  219. LA3, Gaelica Mintaka: 15/21, 71.53 s, 32.53 tr. b., 3.01 m/s

  220. SA1, Isabella Moravské srdce: 2/4, 47.88 s, 4.88 tr. b., 3.05 m/s

  221. SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  222. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  223. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 37.32 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  224. 2. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  225. 3. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  226. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  227. Agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  228. Jumping S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  229. Zkouška_neděle SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 43.25 s, 8.25 tr. b., 3.17 m/s

  230. Zkouška_sobota_01 SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  231. Zkouška_sobota_02 SA1, Isabella Moravské srdce: 1/8, 43.23 s, 8.23 tr. b., 3.26 m/s

  232. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  233. AGILITY DRUZSTVA, Gaelica Mintaka: 26/79, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  234. J Agility, Gaelica Mintaka: 17/53, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  235. J Hra, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  236. J Jumping, Gaelica Mintaka: 25/53, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  237. JUMPING DRUZSTVA, Gaelica Mintaka: 10/79, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  238. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  239. Zkouška II. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  240. Zkouška I. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  241. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  242. Agility Open, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  243. Agility Open, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  244. Agility Trial, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  245. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  246. Jumping Open, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  247. Jumping Open, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  248. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  249. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  250. Agility 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  251. Agility 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  252. Agility 3, Gaelica Mintaka: 82/179, 51.06 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  253. Agility 4, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  254. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  255. Jumping 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  256. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  257. Agility II. L, Gaelica Mintaka: 48/92, 43.33 s, 25.0 tr. b., 4.55 m/s

  258. Agility I. L, Gaelica Mintaka: 14/94, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  259. Jumping II. L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  260. Jumping I. L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  261. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  262. QA1 agility, Gaelica Mintaka: 51/127, 51.87 s, 28.87 tr. b., 3.86 m/s

  263. QA2 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  264. QA3 agility, Gaelica Mintaka: 47/125, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  265. QJ1 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  266. QJ2 jumping, Gaelica Mintaka: 68/126, 54.26 s, 19.26 tr. b., 3.67 m/s

  267. QJ3 jumping, Gaelica Mintaka: 63/122, 42.25 s, 14.25 tr. b., 4.4 m/s

  268. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  269. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  270. Jumping Trial, Gaelica Mintaka: 5/11, 44.33 s, 22.33 tr. b., 4.24 m/s

  271. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  272. druhá zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  273. druhá zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 3/5, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  274. první zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  275. první zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/5, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  276. třetí zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 3/8, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  277. třetí zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/5, 53.08 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  278. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  279. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  280. Agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  281. JUMPING L, Gaelica Mintaka: 2/51, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  282. JUMPING S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  283. Zkouška agility LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  284. Zkouška agility SA1, Isabella Moravské srdce: 4/9, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  285. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  286. Ju Agility IV, Gaelica Mintaka: 17/27, 41.78 s, 9.15 tr. b., 4.74 m/s

  287. Ju Agility V, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  288. Ju Agility VI, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  289. Ju Jumping IV, Gaelica Mintaka: 18/27, 38.02 s, 21.63 tr. b., 4.29 m/s

  290. Ju Jumping V, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  291. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  292. Nedele LA3 1, Gaelica Mintaka: 4/8, 43.68 s, 8.68 tr. b., 3.73 m/s

  293. Nedele LA3 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  294. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  295. Agility I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  296. Agility II, Gaelica Mintaka: 16/36, 49.06 s, 31.72 tr. b., 3.97 m/s

  297. Agility III, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  298. Jumping I, Gaelica Mintaka: 6/36, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  299. Jumping II, Gaelica Mintaka: 5/34, 34.28 s, 0.09 tr. b., 4.99 m/s

  300. Jumping III, Gaelica Mintaka: 20/33, 37.87 s, 13.14 tr. b., 4.41 m/s

  301. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  302. II. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  303. I. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  304. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  305. 1. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  306. 2. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  307. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  308. Zk.A II. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  309. Zk.A II. SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  310. ZkA. I. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  311. ZkA. I. SA1, Isabella Moravské srdce: 3/8, 56.39 s, 20.39 tr. b., 2.62 m/s

  312. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  313. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  314. 3. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  315. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  316. Czech Imp Jump Large, Gaelica Mintaka: 4/51, 22.07 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  317. Czech Imp Jump Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  318. Jumping 1 Large, Gaelica Mintaka: 9/51, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  319. Jumping 1 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  320. Jumping 2 Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  321. Jumping 2 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  322. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  323. Agility LA neděle, Gaelica Mintaka: 11/21, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  324. Agility LA sobota, Gaelica Mintaka: 11/21, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  325. Agility SA neděle, Isabella Moravské srdce: 18/23, 72.23 s, 36.23 tr. b., 2.6 m/s

  326. Agility SA sobota, Isabella Moravské srdce: 14/21, 63.66 s, 26.66 tr. b., 2.95 m/s

  327. Jumping LA neděle, Gaelica Mintaka: 5/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  328. Jumping LA sobota, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  329. Jumping SA neděle, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  330. Jumping SA sobota, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  331. Zkouška LA3 neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  332. Zkouška LA3 sobota, Gaelica Mintaka: 2/7, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  333. Zkouška SA1 neděle, Isabella Moravské srdce: 7/11, 63.01 s, 23.01 tr. b., 2.87 m/s

  334. Zkouška SA1 sobota, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  335. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  336. Agility Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  337. Agility Squads, Gaelica Mintaka: 22/76, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  338. Hra Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  339. Jumping Ju, Gaelica Mintaka: 27/59, 43.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  340. Jumping Squads, Gaelica Mintaka: 12/75, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  341. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  342. Jumping L, Gaelica Mintaka: 9/24, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  343. Speciál Jumping L, Gaelica Mintaka: 15/24, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  344. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  345. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  346. Horní Počernice, 1. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  347. Horní Počernice, 2. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  348. Horní Počernice, 3. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  349. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  350. QA4 agility, Gaelica Mintaka: 41/99, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  351. QA5 agility, Gaelica Mintaka: 37/97, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  352. QA6 agility, Gaelica Mintaka: 37/95, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  353. QJ4 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  354. QJ5 jumping, Gaelica Mintaka: 38/91, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  355. QJ6 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  356. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  357. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  358. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 61/117, 38.03 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  359. Power & speed A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  360. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 38/121, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  361. 1Q Jumping, Gaelica Mintaka: 72/157, 40.61 s, 22.61 tr. b., 3.77 m/s

  362. 2Q Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  363. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  364. QA1 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  365. QA2 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  366. QA3 agility, Gaelica Mintaka: 52/130, 45.94 s, 11.94 tr. b., 4.01 m/s

  367. QJ1 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  368. QJ2 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  369. QJ3 jumping, Gaelica Mintaka: 67/118, 48.74 s, 24.74 tr. b., 3.59 m/s

  370. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  371. Jumping, Gaelica Mintaka: 6/35, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  372. 1.vítězná, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  373. 2.vítězná, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  374. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  375. Agility LA neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  376. Agility LA sobota, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  377. Jumping LA neděle, Gaelica Mintaka: 5/18, 31.28 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  378. Jumping LA sobota, Gaelica Mintaka: 4/19, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  379. Zkouška LA3 neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  380. Zkouška LA3 sobota, Gaelica Mintaka: 2/5, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  381. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  382. Agility 1 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  383. Agility 2 Ju, Gaelica Mintaka: 11/33, 39.13 s, 6.58 tr. b., 4.34 m/s

  384. Agility 3 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  385. Agility 4 Ju, Gaelica Mintaka: 10/33, 33.65 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  386. Jumping 1 Ju, Gaelica Mintaka: 21/33, 32.46 s, 12.81 tr. b., 4.59 m/s

  387. Jumping 2 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  388. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  389. Agility 1, Gaelica Mintaka: 21/128, 50.05 s, 9.05 tr. b., 3.92 m/s

  390. Agility 2, Gaelica Mintaka: 35/128, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  391. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  392. Jumping 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  393. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  394. Agility Trial I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  395. Jumping Trial I, Gaelica Mintaka: 9/24, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  396. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  397. AGILITY, Gaelica Mintaka: 8/57, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  398. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  399. JUMPING, Gaelica Mintaka: 5/57, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  400. JUMPING, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  401. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  402. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  403. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  404. Zkouška 1 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  405. Zkouška 2 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  406. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  407. ZkA. II. LA2, Gaelica Mintaka: 3/28, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  408. ZkA. I. LA2, Gaelica Mintaka: 7/28, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  409. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  410. Agility LA, Gaelica Mintaka: 8/42, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  411. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 11/42, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  412. Zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  413. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  414. Agility družstva, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  415. Jumping družstva, Gaelica Mintaka: 16/77, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  416. Jumping - junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  417. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  418. 1. ZK LA2, Gaelica Mintaka: 5/23, 48.4 s, 5.4 tr. b., 3.8 m/s

  419. 2. ZK LA2, Gaelica Mintaka: 3/23, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  420. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  421. AGILITY, Gaelica Mintaka: 3/23, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  422. JUMPING, Gaelica Mintaka: 13/22, 38.34 s, 13.34 tr. b., 3.78 m/s

  423. LA2, Gaelica Mintaka: 1/6, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  424. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  425. druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 1/12, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  426. první běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  427. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  428. 1. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 10/20, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  429. 2. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 8/20, 46.77 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  430. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  431. Jumping Open, Gaelica Mintaka: 13/25, 34.5 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  432. 1.zkouška, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  433. 2.zkouška, Gaelica Mintaka: 2/13, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  434. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  435. Druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 1/10, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  436. První běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  437. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  438. Družstva - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  439. Družstva - Jumping, Gaelica Mintaka: 19/139, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  440. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Gaelica Mintaka: 39/100, 46.88 s, 10.88 tr. b., 4.14 m/s

  441. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  442. Power & speed A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  443. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 11/103, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  444. 1Q Jumping, Gaelica Mintaka: 71/131, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  445. 2Q Agility, Gaelica Mintaka: 57/139, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  446. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  447. QA3 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  448. QA4 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  449. QJ3 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  450. QJ4 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  451. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  452. J Agility 1, Gaelica Mintaka: 7/46, 39.4 s, 5.14 tr. b., 4.62 m/s

  453. J Agility 2, Gaelica Mintaka: 10/45, 31.78 s, 5.08 tr. b., 4.75 m/s

  454. J Agility 3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  455. J Agility 4, Gaelica Mintaka: 12/44, 43.48 s, 8.49 tr. b., 4.32 m/s

  456. J Jumping 1, Gaelica Mintaka: 24/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  457. J Jumping 2, Gaelica Mintaka: 1/45, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  458. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  459. QA1 Agility, Gaelica Mintaka: 96/213, 60.54 s, 36.54 tr. b., 3.22 m/s

  460. QA2 Agility, Gaelica Mintaka: 85/204, 50.26 s, 17.26 tr. b., 3.98 m/s

  461. QJ1 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  462. QJ2 Jumping, Gaelica Mintaka: 27/197, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  463. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  464. Agility I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  465. Agility II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  466. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  467. AGILITY, Gaelica Mintaka: 22/49, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  468. JUMPING, Gaelica Mintaka: 8/49, 27.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  469. Zkoušky LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  470. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  471. Agility LA, Gaelica Mintaka: 33/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  472. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 19/38, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  473. Zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  474. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  475. Agility L - neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  476. Agility L - sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  477. Jumping L - neděle L, Gaelica Mintaka: 17/46, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  478. Jumping L - sobota L, Gaelica Mintaka: 17/48, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  479. LA2 - neděle LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  480. LA2 - sobota LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  481. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  482. LA2 I., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  483. LA2 II., Gaelica Mintaka: 4/18, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  484. LA2 III., Gaelica Mintaka: 7/18, 33.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  485. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  486. 1. běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  487. 2. běh LA2, Gaelica Mintaka: 2/12, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  488. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  489. Agility, Gaelica Mintaka: 2/72, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  490. Agility - J, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  491. Jumping, Gaelica Mintaka: 19/72, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  492. Jumping - J, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  493. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  494. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 11/46, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  495. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  496. Jump neděle L, Gaelica Mintaka: 20/44, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  497. Jump sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  498. Zkouška neděle LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  499. Zkouška sobota LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  500. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  501. Agility 1, Gaelica Mintaka: 89/183, 49.12 s, 11.12 tr. b., 4.03 m/s

  502. Agility 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  503. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  504. Jumping 2, Gaelica Mintaka: 50/182, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  505. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  506. Zkouška 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  507. Zkouška 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  508. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  509. Agility III - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  510. Agility II - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: 17/44, 44.15 s, 12.15 tr. b., 3.71 m/s

  511. Agility I - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  512. Agility IV - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  513. Jumping II - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  514. Jumping I - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: 8/45, 30.08 s, 0.08 tr. b., 4.82 m/s

  515. SEKVENCE - Large, Gaelica Mintaka: 10/40, 31.99 s, 8.99 tr. b., 3.47 m/s

  516. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  517. LA2 II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  518. LA2 II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  519. LA2 I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  520. LA2 I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  521. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  522. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  523. Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  524. Zk, Gaelica Mintaka: 6/20, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  525. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  526. LARGE - JUMPING 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  527. LARGE - JUMPING 2, Gaelica Mintaka: 21/47, 30.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  528. LARGE - JUMPING 3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  529. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  530. LA2 I , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  531. LA2 II , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  532. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  533. Zkouska_sobota_01 LA2, Gaelica Mintaka: 3/15, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  534. Zkouska_sobota_02 LA2, Gaelica Mintaka: 2/15, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  535. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  536. Agility jednotlivci, Gaelica Mintaka: 8/17, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  537. Družstva - Agility, Gaelica Mintaka: 24/58, 47.33 s, 17.33 tr. b., 3.59 m/s

  538. Družstva - Jumping, Gaelica Mintaka: 41/57, 34.49 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  539. Jumping jednotlivci, Gaelica Mintaka: 10/17, 45.5 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  540. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  541. Agility L L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  542. II LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  543. I LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  544. Jumping L L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  545. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  546. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  547. Jumping, Gaelica Mintaka: 10/29, 39.25 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  548. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  549. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  550. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  551. II. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  552. I. LA1, Gaelica Mintaka: 6/14, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  553. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  554. II. LA1, Gaelica Mintaka: 1/11, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  555. I. LA1, Gaelica Mintaka: 4/11, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  556. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  557. Zkouška A1 II LA1, Gaelica Mintaka: 1/27, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  558. Zkouška A1 - II LA1, Gaelica Mintaka: 2/27, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  559. Zkouška A1 I LA1, Gaelica Mintaka: 1/27, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  560. Zkouška A1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  561. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  562. JUMPING 1, Gaelica Mintaka: 11/40, 46.23 s, 22.23 tr. b., 3.35 m/s

  563. JUMPING 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  564. LA1, Gaelica Mintaka: 1/11, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  565. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  566. Heroutice, 1. běh, Gaelica Mintaka: 9/28, 32.08 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  567. Heroutice, 2. běh, Gaelica Mintaka: 1/28, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  568. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  569. JUMPING 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  570. JUMPING 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  571. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  572. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  573. AGILITY L sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  574. JUMPING L neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  575. JUMPING L sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  576. LA1n LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  577. LA1s LA1, Gaelica Mintaka: 2/13, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  578. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  579. DĚTI - Agility, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/20, 48.52 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  580. DĚTI - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  581. DĚTI - Jumping, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 9/20, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  582. DĚTI - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  583. DĚTI - Left or Right, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  584. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  585. Ne-1, Gaelica Mintaka: 1/21, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  586. Ne-1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/6, 49.65 s, 2.65 tr. b., 3.18 m/s

  587. Ne-2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  588. So-1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/7, 64.88 s, 12.88 tr. b., 2.88 m/s

  589. So-1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  590. So-2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  591. So-3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  592. So-3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  593. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  594. AGILITY-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  595. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  596. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  597. LA1, Gaelica Mintaka: 4/14, 30.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  598. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  599. Malé finále LA neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  600. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/7, 59.88 s, 20.88 tr. b., 2.67 m/s

  601. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/7, 56.1 s, 14.1 tr. b., 3.03 m/s

  602. Velké finále SA neděle, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 9/21, 53.54 s, 8.54 tr. b., 3.27 m/s

  603. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  604. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Gaelica Mintaka: 20/61, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  605. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Gaelica Mintaka: 28/62, 44.49 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  606. Power a Speed - Hra A1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  607. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  608. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  609. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  610. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  611. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  612. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  613. Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  614. Jumping , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  615. LA1, Gaelica Mintaka: 2/7, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  616. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  617. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  618. Agility 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  619. Jumping 1, Gaelica Mintaka: 47/90, 48.45 s, 19.45 tr. b., 3.55 m/s

  620. Zkouška, Gaelica Mintaka: 1/8, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  621. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  622. Agility 1 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  623. Agility 2 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  624. Agility 3 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  625. Agility 4 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  626. Jumping 1 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  627. Jumping 2 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  628. Sekvence 1 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  629. Sekvence 2 L, Gaelica Mintaka: 4/7, 34.75 s, 10.75 tr. b., 3.45 m/s

  630. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  631. LA1 - II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  632. LA1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  633. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  634. LA1 - II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  635. LA1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  636. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  637. 1. zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  638. 2. zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  639. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  640. LA1 A, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  641. LA1 B, Gaelica Mintaka: 10/23, 41.96 s, 10.0 tr. b., 3.22 m/s

  642. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  643. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  644. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  645. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  646. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  647. LA1, Gaelica Mintaka: 3/21, 39.48 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  648. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  649. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  650. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  651. Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  652. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  653. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 11/47, 45.69 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  654. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  655. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  656. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  657. LA1n LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  658. LA1s LA1, Gaelica Mintaka: 9/16, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  659. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  660. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  661. Ne-1. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  662. Ne-2. LA1, Gaelica Mintaka: 9/17, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  663. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  664. So-1. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  665. So-2. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  666. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  667. AGILITY, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/17, 39.77 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  668. AGILITY, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  669. JUMPING 1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  670. JUMPING 1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  671. JUMPING 2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 7/16, 46.38 s, 12.38 tr. b., 3.26 m/s

  672. JUMPING 2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/14, 54.82 s, 28.82 tr. b., 2.7 m/s

  673. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/9, 47.75 s, 5.75 tr. b., 3.35 m/s

  674. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  675. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  676. Agility SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/20, 45.23 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  677. Agility SA2 - 2., A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován