Cz En

Milan Jirásek

  1. Číslo: 002032
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 12. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 050708 (L), Elton Darley Arabian

  2. 072009 (L), A3Ch Dag Valiant Mintaka

  3. 079109 (S), A3Ch Bellinda Mysterious Beauty

  4. 052810 (M), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů

  5. 053213 (L), A3Ch Bree Czech Imp

  6. 088614 (S), A3Ch Easter Elfie Koryfej

  7. 044115 (L), A3Ch Accelerated Caddy Breembark

  8. 002217 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

  9. 030518 (M), A3Ch Yantanee ze Shetlandů

  10. 021220 (L), A3Ch Big Shock Breembark

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 38/84, 37.42 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  3. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 14/64, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  4. Agility 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  5. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/55, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  6. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 41/87, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  7. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/64, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  8. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/79, 32.85 s, 0.0 tr. b., 6.7 m/s

  9. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 16/62, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  10. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  11. QA4 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/44, 43.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  12. QA4 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 25/73, 42.15 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  13. QA5 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/42, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  14. QA5 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  15. QA6 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 8/41, 46.64 s, 5.51 tr. b., 4.72 m/s

  16. QJ4 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/44, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  17. QJ4 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  18. QJ5 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/44, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  19. QJ5 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 30/72, 38.18 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  20. QJ6 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 14/39, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  21. QJ6 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  22. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  23. Agility "Simplebiotix" L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  24. Agility "t-shock" M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/23, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  25. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/15, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  26. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  27. Zkouška "Doglover" LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  28. Zkouška "ZERO" MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  29. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  30. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/92, 38.46 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  31. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  32. Agility 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 37/88, 47.73 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  33. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 22/72, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  34. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/69, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  38. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  39. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 4/22, 35.21 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  40. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.6 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  41. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/22, 32.72 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  42. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/16, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  43. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  44. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  45. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/10, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  46. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/5, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  47. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  48. QA1 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/64, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  49. QA1 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 12/108, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  50. QA2 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 19/107, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  51. QA2 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  52. QA3 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/61, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  53. QJ1 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/64, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  54. QJ1 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 21/109, 43.68 s, 13.25 tr. b., 5.04 m/s

  55. QJ2 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  56. QJ2 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  57. QJ3 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  58. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  59. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  60. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  61. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/23, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  62. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  63. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/7, 42.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  64. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  65. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  66. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/13, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  67. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/13, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  68. 3. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  69. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  70. Jumping 1 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/17, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  71. Jumping 1 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  72. Jumping 2 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/16, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  73. Jumping 2 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  74. Jumping 3 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/16, 35.16 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  75. Jumping 3 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  76. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  77. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  79. 3. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  80. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  81. Zkouška MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  82. Zkouška MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  83. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  84. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 40.93 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  85. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  86. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  87. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/12, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  88. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  89. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/12, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  90. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  91. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  92. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  93. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 40.77 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  94. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 43.66 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  95. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  96. Zkouška MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  97. Zkouška MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  98. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  99. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 43.54 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  100. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  101. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  102. Sobota Jumping2+3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  103. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/16, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  104. Sobota LA3 I., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  105. Sobota LA3 II., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/15, 36.26 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  106. Sobota MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  107. Sobota MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  108. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  109. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/7, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  111. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  112. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  113. 1. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/20, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  114. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  115. 2. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/11, 39.5 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  117. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  118. Jumping 2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/21, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  119. LA2 So I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  120. LA2 So II, A3Ch Big Shock Breembark: 1/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  121. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  122. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/9, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  123. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  124. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/9, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  125. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  126. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 31.73 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  128. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  129. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/36, 22.55 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  130. Jumping 1 - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/36, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  131. Jumping 2 - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/36, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  132. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  133. Agility Open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/38, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  134. Agility Open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 41.65 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  135. Finále Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  136. Finále Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/9, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  137. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/38, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  138. Jumping L neděle , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/35, 36.99 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  139. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  140. Jumping M neděle , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  141. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/24, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  142. Zkouška LA3 neděle , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/21, 44.5 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  143. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  144. Zkouška MA3 neděle , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/7, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  145. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  146. III. jumpng L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 21.6 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  147. III. jumpng M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/22, 22.49 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  148. III. zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  149. III. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  150. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/19, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  151. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/22, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  152. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  153. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/22, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  154. IV. zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  155. IV. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  156. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  157. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/19, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  158. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  159. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/27, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  160. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 7/19, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  161. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/25, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  162. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/19, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  163. Finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  164. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/16, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  165. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  166. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  167. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  168. Jumping FirstAnimal L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/35, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  169. Jumping FirstAnimal M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/25, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  170. Zkouška A3 Josera L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  171. Zkouška A3 Josera M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  172. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  173. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  174. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/20, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  175. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  176. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  177. Neděle Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/21, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  178. Neděle Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  179. Neděle Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  180. Neděle Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/20, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  181. Neděle Zkouška L3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/8, 33.45 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  182. Neděle Zkouška M3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/6, 34.67 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  183. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  184. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  185. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  186. Agility Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/71, 43.39 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  187. Agility Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  188. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/73, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  189. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  190. Jumping Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/72, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  191. Jumping Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  192. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/73, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  193. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/94, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  194. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  195. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  196. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  197. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 26.5 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  198. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  199. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  200. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  201. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  202. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  203. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/11, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  204. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/10, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  205. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  206. 1. běh LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  207. 2. běh LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  208. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  209. 1.zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  210. 2.zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  211. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  212. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/4, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  213. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  214. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  215. 1. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  216. 2. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  217. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  218. Agility 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/82, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  219. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 18/61, 42.61 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  220. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  221. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/83, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  222. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/62, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  223. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  224. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  225. 1. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/10, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  226. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  227. 2. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  229. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  230. 1. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/9, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  231. 1. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  232. 2. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  233. 2. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  234. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  235. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/15, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  236. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  237. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/38, 28.43 s, 0.0 tr. b., 6.58 m/s

  238. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  239. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  240. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  241. Finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/9, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  242. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/15, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  243. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  244. Agility Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  245. Agility Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  246. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 63/109, 40.12 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  247. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  248. Jumping Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/108, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  249. Jumping Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  250. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 49/72, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  251. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  252. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  253. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/38, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  254. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/40, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  255. Tuneliáda M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/37, 32.05 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  256. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  257. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/28, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  258. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/21, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  259. Agility Spokojenypes.cz L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/26, 44.8 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  260. Agility Spokojenypes.cz M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/21, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  261. Jelení Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  262. Jelení Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/21, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  263. Jumping Short L Jacob & Joseph, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/29, 22.31 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  264. Jumping Short M Jacob & Joseph, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/21, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  265. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  266. FINÁLE M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  267. I. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  268. I. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  269. II. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  270. II. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/10, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  271. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  272. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  273. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  274. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  275. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  276. Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/18, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  277. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  278. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  279. 2. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  280. I. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  281. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  282. MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  283. MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  284. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  285. Zkouška 1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  286. Zkouška 2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  287. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  288. I. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  289. I. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  290. II. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/90, 40.43 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  291. II. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  292. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  293. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 9/64, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  294. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 23/97, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  295. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/67, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  296. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  297. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/12, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  298. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/12, 51.95 s, 3.95 tr. b., 3.73 m/s

  299. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  300. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/30, 29.96 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  301. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  302. II. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  303. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/30, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  304. I. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  305. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  306. 1.běh bez zón, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/53, 23.09 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  307. 1.běh se zónami , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/53, 18.9 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  308. 2.běh bez zón, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/50, 19.61 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  309. 2.běh se zónami, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/53, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  310. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  311. 1. Zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  312. 2. Zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  313. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  314. II. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  315. I. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  316. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  317. Zkouška MA2 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  318. Zkouška MA2 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  319. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  320. MA2 - I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  321. MA2 - II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/7, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  322. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  323. Druhá zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/4, 26.39 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  324. První zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  325. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  326. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/34, 25.35 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  327. Agility Spokojeného psa M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/19, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  328. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/33, 20.77 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  329. Jacob & Joseph Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/18, 20.93 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  330. Jelenův Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/34, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  331. Jelenův Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  332. PhysioDOG Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/34, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  333. PhysioDOG Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  334. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  335. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  336. III. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  337. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/12, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  338. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  339. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/12, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  340. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  341. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  342. Druhá zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  343. První zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  344. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  345. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  346. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  347. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  348. Druhá zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  349. První zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  350. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  351. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/10, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  352. 1. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  353. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  354. 2. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/5, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  355. 3. Jumping LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  356. 3. Jumping MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  357. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  358. MA1 - I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  359. MA1 - II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  360. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  361. Batmanův jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  362. Batmanův jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/18, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  363. Jumping superhrdinů L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/21, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  364. Jumping superhrdinů M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/18, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  365. Kapitánský jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  366. Kapitánský jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/18, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  367. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  368. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  369. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/38, 28.48 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  370. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/30, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  371. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/11, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  372. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 25.76 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  373. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/7, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  374. Východočeské finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/19, 18.55 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  375. Východočeské finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  376. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  377. Zkouška II MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  378. Zkouška I MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  379. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  380. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  381. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  382. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/25, 29.71 s, 5.0 tr. b., 6.4 m/s

  383. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  384. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/11, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  385. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  386. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  387. 1. běh MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/8, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  388. 2. běh MA1 , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  389. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  390. MA1 1zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  391. MA1 2zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  392. MA1 3zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  393. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  394. Agility Open, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  395. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/137, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  396. Jumping Open, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  397. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  398. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  399. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/31, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  400. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  401. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/32, 36.23 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  402. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  403. 1. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  404. 2. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/15, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  405. Agility veterání - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/3, 25.84 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  406. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/32, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  407. Jumping veterání - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/3, 16.62 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  408. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  409. Agility 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/217, 41.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  410. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 42/222, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  411. Agility 3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 50/177, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  412. Agility Trial, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/129, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  413. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  414. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/200, 32.29 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  415. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  416. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/97, 42.13 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  417. QA5 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  418. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/93, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  419. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  420. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/94, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  421. QJ6 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/87, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  422. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  423. Ne-, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  424. Ne-Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/34, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  425. Ne-Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/34, 26.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  426. So-, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/16, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  427. So-Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/33, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  428. So-Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  429. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  430. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 36/123, 44.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  431. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/120, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  432. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 39/120, 40.06 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  433. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/123, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  434. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  435. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/111, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  436. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  437. Pá. - Oldies (Agility V), A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  438. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  439. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/169, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  440. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  441. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/23, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  442. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 77/175, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  443. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  444. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/170, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  445. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  446. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/167, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  447. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/165, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  448. Jumping I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/169, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  449. Jumping II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/161, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  450. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  451. Agility open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/36, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  452. Jumping open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  453. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  454. LA3 1. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  455. LA3 2. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  456. LA3 3. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/8, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  457. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  458. III.jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  459. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  460. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/32, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  461. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  462. Druhá zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  463. První zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  464. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  465. 1. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/20, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  466. 2. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/20, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  467. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  468. Druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  469. První zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  470. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  471. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  472. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  473. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  474. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  475. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  476. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  477. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  478. LA3 I. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  479. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  480. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  481. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/18, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  482. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  483. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  484. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  485. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  486. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  487. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  488. Druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  489. První zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  490. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  491. Czech Imp Jump, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 20/46, 22.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  492. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/5, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  493. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  494. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/48, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  495. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/5, 46.45 s, 14.45 tr. b., 3.72 m/s

  496. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  497. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  498. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  499. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  500. Východočeské finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  501. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  502. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  503. Agility veteráni L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/4, 32.69 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  504. Agility veteráni M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  505. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  506. Jumping veteráni L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/4, 25.06 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  507. Jumping veteráni M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  508. Zkouška - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  509. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  510. Agility DRUZSTVA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  511. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  512. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/97, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  513. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  514. A3 - druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  515. A3 - první zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/9, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  516. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  517. 1. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  518. 2. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/14, 37.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  519. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  520. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/5, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  521. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  522. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/23, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  523. III. jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  524. II. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  525. II. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  526. I. JUMPING L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/26, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  527. I. JUMPING L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  528. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  529. II.zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  530. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  531. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  532. Agility II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  533. Agility I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  534. Jumping II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  535. Jumping I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/94, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  536. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  537. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  538. QA5 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 25/93, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  539. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 19/88, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  540. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/95, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  541. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/90, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  542. QJ6 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/77, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  543. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  544. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  545. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/125, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  546. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 41/125, 33.39 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  547. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  548. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/126, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  549. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/122, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  550. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  551. Agility A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/95, 40.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  552. Agility Squads as individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/157, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  553. Jumping A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  554. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/162, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  555. Special Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/159, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  556. Special Final, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/28, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  557. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/106, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  558. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  559. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/25, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  560. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  561. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/25, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  562. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  563. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  564. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  565. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  566. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/50, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  567. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/52, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  568. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/49, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  569. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 11/51, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  570. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/24, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  571. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/23, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  572. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  573. ZkA. II. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/26, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  574. ZkA. I. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  575. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  576. 1 LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  577. 2 LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/15, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  578. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  579. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 19.49 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  580. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  581. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/36, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  582. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  583. II. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/12, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  584. I. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/12, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  585. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  586. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 17.44 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  587. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  588. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  589. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  590. III. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  591. II. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/17, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  592. I. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/17, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  593. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  594. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  595. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  596. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  597. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  598. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  599. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/47, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  600. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  601. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  602. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  603. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/60, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  604. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/58, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  605. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/61, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  606. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  607. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  608. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/40, 32.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  609. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  610. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/28, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  611. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 11/27, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  612. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/28, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  613. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  614. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  615. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/51, 22.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  616. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/51, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  617. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  618. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  619. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/40, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  620. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/38, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  621. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/38, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  622. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/12, 29.88 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  623. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/39, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  624. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  625. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/13, 27.87 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  626. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  627. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  628. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/48, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  629. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  630. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/48, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  631. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/48, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  632. Zkouška - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/20, 45.05 s, 25.0 tr. b., 4.15 m/s

  633. Zkouška - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  634. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  635. Agility družstev, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  636. Agility jednotlivců, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/87, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  637. Jumping družstev, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  638. Jumping jednotlivců, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/87, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  639. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  640. Agility Ne - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/50, 27.22 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  641. Agility Ne - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  642. Agility So - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/50, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  643. Agility So - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/50, 29.95 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  644. Jumping Ne - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  645. Jumping Ne - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/51, 29.05 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  646. Jumping So - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  647. Jumping So - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/51, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  648. Zka Ne - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/20, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  649. Zka Ne - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/20, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  650. Zka So - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  651. Zka So - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  652. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  653. 1. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/13, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  654. 1. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/13, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  655. 2. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  656. 2. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/13, 37.82 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  657. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 25.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  658. Jumping - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 21/36, 27.04 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  659. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  660. QA4 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  661. QA5 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  662. QA6 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  663. QJ4 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  664. QJ5 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  665. QJ6 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  666. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  667. 1Q Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/157, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  668. 1Q Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  669. 2Q Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 33/157, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  670. 2Q Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 65/157, 47.72 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  671. 3Q Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  672. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/108, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  673. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 37/108, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  674. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 21/117, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  675. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 37/117, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  676. Power & speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  677. Power & speed A2/A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  678. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/121, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  679. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  680. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  681. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  682. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/127, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  683. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  684. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/135, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  685. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/135, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  686. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 31/118, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  687. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  688. Agility - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/35, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  689. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  690. ZkA - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  691. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  692. Agility 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/128, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  693. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 41/128, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  694. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/128, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  695. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/128, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  696. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  697. Agility Trial I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  698. Jumping Trial I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/24, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  699. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  700. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/57, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  701. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  702. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  703. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/57, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  704. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/25, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  705. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/33, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  706. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  707. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/22, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  708. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/22, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  709. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  710. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  711. FINÁLE, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  712. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/46, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  713. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/22, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  714. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/22, 40.67 s, 5.67 tr. b., 3.74 m/s

  715. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/46, 35.2 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  716. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/48, 33.89 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  717. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  718. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  719. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/19, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  720. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 25/47, 51.66 s, 22.66 tr. b., 3.43 m/s

  721. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  722. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/19, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  723. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/48, 32.74 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  724. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/48, 34.07 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  725. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  726. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/63, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  727. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/66, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  728. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  729. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  730. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  731. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  732. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/22, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  733. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/47, 44.64 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  734. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  735. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/22, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  736. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/48, 37.31 s, 25.0 tr. b., 4.4 m/s

  737. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  738. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  739. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/63, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  740. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/63, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  741. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/63, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  742. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  743. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  744. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  745. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  746. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/6, 49.12 s, 6.12 tr. b., 3.56 m/s

  747. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/20, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  748. Jumping (1), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/55, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  749. Jumping (1), A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/55, 33.47 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  750. Jumping (1), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  751. Jumping (2), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/55, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  752. Jumping (2), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/11, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  753. Jumping (2), A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  754. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  755. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  756. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  757. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  758. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/18, 32.67 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  759. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/51, 31.78 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  760. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  761. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/18, 28.9 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  762. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  763. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  764. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  765. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  766. Zka - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 36.31 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  767. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  768. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/66, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  769. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  770. Agility - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  771. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/65, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  772. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/65, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  773. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  774. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/12, 34.61 s, 25.0 tr. b., 4.94 m/s

  775. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  776. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  777. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  778. Agility družstva, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/44, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  779. Agility družstva, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  780. Agility jednotlivci, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 31/44, 34.86 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  781. Agility jednotlivci, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  782. Jumping družstva, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/66, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  783. Jumping družstva, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 27/44, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  784. Jumping jednotlivci, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/44, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  785. Jumping jednotlivci, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  786. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  787. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  788. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  789. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  790. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  791. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  792. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/2, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  793. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  794. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  795. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/19, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  796. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/41, 28.17 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  797. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  798. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  799. 1. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  800. 1. Zka, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  801. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/13, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  802. 2. Zka, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/13, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  803. 2. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/5, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  804. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/13, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  805. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/41, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  806. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/41, 26.37 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  807. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  808. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  809. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  810. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  811. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/195, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  812. FINAL, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  813. Jumping I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 29/191, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  814. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  815. QA5 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  816. QA6 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  817. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  818. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/187, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  819. QJ5 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 30/74, 42.72 s, 16.72 tr. b., 3.51 m/s

  820. QJ6 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  821. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  822. I Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/31, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  823. II Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  824. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  825. 1Q Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/131, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  826. 1Q Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 58/131, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  827. 2Q Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 28/139, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  828. 2Q Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  829. 3Q Finále, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 36.51 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  830. 3Q Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  831. Družstva - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  832. Družstva - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  833. Družstva - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/139, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  834. Družstva - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  835. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  836. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  837. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 42/102, 37.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  838. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  839. Power & speed A2/A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  840. Power & speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  841. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/103, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  842. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/103, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  843. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  844. QA3 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 25/69, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  845. QA3 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 48/176, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  846. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/174, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  847. QA4 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 21/69, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  848. QJ3 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  849. QJ3 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  850. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/174, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  851. QJ4 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  852. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  853. Agility - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  854. Agility - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/26, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  855. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  856. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/25, 31.85 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  857. Jumping - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/26, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  858. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/6, 25.84 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  859. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/5, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  860. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  861. ZkA - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/11, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  862. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/13, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  863. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  864. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  865. QA1 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  866. QA1 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  867. QA2 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 29/82, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  868. QA2 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  869. QJ1 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/213, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  870. QJ1 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  871. QJ2 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/81, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  872. QJ2 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/197, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  873. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  874. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/43, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  875. Agility I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  876. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/41, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  877. Agility II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  878. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  879. Zkouska LA2 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  880. Zkouska LA2 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  881. Zkouska LA2 3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/32, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  882. Zkouska LA2 4, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/32, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  883. Zkouska MA3 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  884. Zkouska MA3 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  885. Zkouska MA3 3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  886. Zkouska MA3 4, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  887. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  888. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  889. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/50, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  890. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/50, 43.77 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  891. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/49, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  892. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/20, 48.22 s, 5.22 tr. b., 3.73 m/s

  893. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  894. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/18, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  895. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/13, 44.87 s, 5.87 tr. b., 3.57 m/s

  896. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/21, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  897. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/50, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  898. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/50, 36.25 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  899. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/20, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  900. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/49, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  901. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  902. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/16, 34.94 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  903. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  904. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/16, 46.72 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  905. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  906. Zkouska III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  907. Zkouska III LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  908. Zkouska II LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/6, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  909. Zkouska II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  910. Zkouska I LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/6, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  911. Zkouska I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  912. Zkouska IV LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  913. Zkouska IV LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  914. Zkouska VI LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  915. Zkouska VI LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  916. Zkouska V LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  917. Zkouska V LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 43.62 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  918. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  919. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/13, 48.94 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  920. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  921. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  922. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  923. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  924. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  925. Agility - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/60, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  926. Agility - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/60, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  927. Agility - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  928. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/64, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  929. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/21, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  930. Agility - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  931. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  932. Jumping - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/59, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  933. Jumping - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  934. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/65, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  935. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/21, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  936. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  937. ZkA - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/16, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  938. ZkA - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/21, 39.41 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  939. ZkA - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  940. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  941. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  942. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/24, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  943. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  944. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/23, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  945. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/55, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  946. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  947. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/23, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  948. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/55, 27.66 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  949. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  950. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  951. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  952. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  953. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  954. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 54.51 s, 23.51 tr. b., 3.23 m/s

  955. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  956. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  957. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/67, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  958. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/65, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  959. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/66, 30.92 s, 1.92 tr. b., 4.62 m/s

  960. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  961. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/28, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  962. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  963. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  964. ZkA 1 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/10, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  965. ZkA 1 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  966. ZkA 2 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 38.37 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  967. ZkA 2 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/14, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  968. ZkA 3 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  969. ZkA 3 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/14, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  970. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  971. agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  972. agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  973. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  974. jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/19, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  975. jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/51, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  976. jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  977. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/19, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  978. zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  979. zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  980. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  981. Jumping III. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/42, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  982. Jumping II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  983. Jumping I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/46, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  984. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  985. 1. ZK LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  986. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  987. 2. ZK LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  988. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  989. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  990. Jump III L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/33, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  991. Jump III M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/14, 39.83 s, 6.83 tr. b., 3.79 m/s

  992. Jump II L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  993. Jump II M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/14, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  994. Jump I L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/35, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  995. Jump I M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  996. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  997. 1. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  998. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/14, 42.14 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  999. 2. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1000. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1001. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  1002. 1. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1003. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/2, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1004. 2. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1005. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/2, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1006. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  1007. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/43, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1008. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1009. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/45, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  1010. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/45, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  1011. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/12, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1012. ZkA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/18, 27.52 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  1013. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  1014. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/53, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1015. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1016. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M", A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/14, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1017. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1018. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1019. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1020. Zkouška Agility LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/18, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  1021. Zkouška Agility LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/16, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1022. Zkouška Agility MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1023. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  1024. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/22, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1025. Agility Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1026. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/22, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1027. Agility So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 18/49, 29.61 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  1028. Jumping Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/50, 27.28 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  1029. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1030. Jumping So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/50, 29.82 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  1031. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1032. ZkA Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1033. ZkA Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/13, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  1034. ZkA So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1035. ZkA So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1036. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1037. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1038. Agility squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 14/32, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1039. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 20/34, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1040. Jumping Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 18/32, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1041. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  1042. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1043. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/12, 38.1 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  1044. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/12, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1045. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 53.63 s, 10.63 tr. b., 3.47 m/s

  1046. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1047. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  1048. Zkouška III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/16, 43.48 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1049. Zkouška II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1050. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  1051. ZkA I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/9, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  1052. ZkA II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1053. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  1054. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1055. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1056. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1057. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  1058. 1. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1059. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1060. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1061. 2. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1062. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1063. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1064. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  1065. (1) zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1066. (2) zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/11, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1067. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  1068. Jump L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/34, 25.4 s, 15.0 tr. b., 51.93 m/s

  1069. Open Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/34, 27.24 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1070. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1071. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  1072. 1. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1073. 2. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/7, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1074. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  1075. 1.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/4, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1076. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1077. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1078. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 28/62, 52.45 s, 7.45 tr. b., 3.51 m/s

  1079. Agility Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1080. Agility So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/151, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1081. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1082. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/63, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1083. Jumping Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1084. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/65, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1085. Jumping So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1086. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1087. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1088. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1089. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1090. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/23, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1091. Jumping - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/32, 25.63 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  1092. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/21, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  1093. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/32, 24.67 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  1094. ZkA - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/11, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1095. ZkA - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1096. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1097. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1098. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1099. Agility družstva, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/133, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1100. Jumping družstva, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1101. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 40/94, 41.85 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  1102. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1103. Power & Speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1104. Speciální závod - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/140, 38.35 s, 5.35 tr. b., 3.86 m/s

  1105. Speciální závod - Finále, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/24, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1106. Speciální závod - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/127, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1107. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/99, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  1108. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1109. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1110. Agility II Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/67, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1111. Agility II Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1112. Agility I Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 24/71, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1113. Agility I Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 38/165, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1114. FINAL, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/11, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1115. Jumping II Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1116. Jumping II Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1117. Jumping I Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/71, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1118. Jumping I Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 90/165, 29.69 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  1119. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1120. Agility 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 62/183, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1121. Agility 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1122. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/60, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1123. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 57/175, 45.45 s, 11.45 tr. b., 4.25 m/s

  1124. Jumping 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 14/62, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1125. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 93/184, 38.52 s, 25.0 tr. b., 4.26 m/s

  1126. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/62, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1127. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1128. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1129. Zkouška 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1130. Zkouška 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1131. Zkouška 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1132. Zkouška 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1133. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  1134. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 49.59 s, 15.59 tr. b., 3.85 m/s

  1135. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/7, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1136. 3. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1137. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  1138. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 30.75 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1139. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1140. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 27.67 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1141. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/28, 26.37 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1142. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1143. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1144. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  1145. Jumping LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1146. Jumping MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1147. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1148. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1149. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1150. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1151. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  1152. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/12, 34.96 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1153. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1154. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  1155. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1156. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  1157. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1158. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/19, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1159. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/42, 38.85 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1160. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1161. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1162. FINÁLE, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1163. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/20, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1164. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/43, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1165. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/50, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1166. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1167. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1168. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  1169. 1. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/15, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1170. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/15, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  1171. 2. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1172. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1173. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  1174. ZkA III. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1175. ZkA III. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1176. ZkA II. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/16, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1177. ZkA II. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1178. ZkA I. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1179. ZkA I. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1180. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1181. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/49, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1182. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1183. Agility, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1184. Jumping, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 2/34, 27.32 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1185. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/15, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1186. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/49, 26.12 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1187. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/17, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1188. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1189. Zkouška SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1190. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  1191. 1. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/7, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1192. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1193. 1.ZK SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 2/10, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1194. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 42.06 s, 5.06 tr. b., 4.23 m/s

  1195. 2. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1196. 2. ZK SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1197. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1198. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/19, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1199. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/47, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1200. Agility, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1201. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/19, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1202. Jumping, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 14/33, 37.93 s, 6.93 tr. b., 3.74 m/s

  1203. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/47, 27.37 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  1204. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1205. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1206. Zkouška SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 5/11, 40.89 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  1207. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  1208. 1. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/12, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1209. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/12, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1210. 2. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1211. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1212. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  1213. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1214. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/48, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1215. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1216. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1217. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1218. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1219. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  1220. Heroutice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1221. Heroutice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1222. Heroutice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1223. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  1224. 1.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1225. 1.ZK MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1226. 2.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1227. 2.ZK MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1228. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  1229. LA3 I , A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1230. LA3 II , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/27, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1231. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  1232. LA3 -1. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 43.94 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  1233. LA3 - 2. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1234. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  1235. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/17, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1236. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/17, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1237. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  1238. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1239. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/28, 43.06 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  1240. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1241. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/29, 29.19 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1242. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1243. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/9, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1244. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1245. Agility Individual, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/38, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1246. Agility Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1247. Jumping Individual, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/38, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1248. Jumping Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 19/38, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1249. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  1250. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1251. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1252. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/9, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  1253. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 10/42, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1254. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1255. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1256. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  1257. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1258. 1. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/10, 44.32 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1259. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1260. 2. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1261. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  1262. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1263. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1264. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1265. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1266. (1) Bertíkova zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1267. (1) Bertíkova zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1268. (2) Noisy zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1269. (2) Noisy zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1270. (3) Audiho zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1271. (3) Audiho zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1272. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  1273. II. Zka LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1274. II. Zka MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1275. I. Zka LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1276. I. Zka MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1277. Jumping - L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/21, 27.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1278. Jumping - M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/20, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1279. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1280. (1) Kubíkův běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1281. (1) Kubíkův běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/19, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1282. (2) Ferpíkův běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1283. (2) Ferpíkův běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/19, 41.98 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  1284. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  1285. Zk LA3 III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1286. Zk LA3 II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1287. Zk LA3 I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1288. Zk MA3 III MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/10, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1289. Zk MA3 II MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1290. Zk MA3 I MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1291. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  1292. 1. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1293. 1. zk MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1294. 2. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1295. 2. zk MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1296. Jumping - L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/24, 33.43 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  1297. Jumping - M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1298. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1299. I. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/47, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1300. I. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1301. II. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/90, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  1302. II. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1303. III. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 32/94, 41.51 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1304. III. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1305. II. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/47, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1306. II. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 50/98, 38.72 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  1307. I. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1308. I. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1309. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  1310. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1311. ZkA 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1312. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1313. ZkA 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1314. ZkA 3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1315. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1316. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  1317. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/23, 42.82 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1318. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1319. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/23, 34.16 s, 25.0 tr. b., 5.18 m/s

  1320. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/21, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1321. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1322. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1323. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  1324. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1325. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/12, 34.58 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1326. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/11, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1327. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  1328. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1329. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/33, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1330. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/16, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1331. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/33, 33.85 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  1332. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1333. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1334. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1335. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/18, 35.96 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1336. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/9, 35.89 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1337. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1338. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1339. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  1340. Heroutice, 1. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1341. Heroutice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/16, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1342. Heroutice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/16, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1343. Heroutice, 2. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1344. Heroutice, 3. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1345. Heroutice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1346. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  1347. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1348. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/10, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1349. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1350. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1351. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  1352. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/9, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1353. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1354. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1355. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1356. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 45.3 s, 11.3 tr. b., 3.93 m/s

  1357. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1358. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  1359. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1360. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1361. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1362. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/9, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1363. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1364. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1365. Agility družstev, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 33/58, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1366. Agility družstev, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1367. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/9, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1368. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/62, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1369. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 36/102, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  1370. Jumping družstev, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/58, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1371. Jumping družstev, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1372. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1373. Agility CACIAg, A3Ch Bree Czech Imp: 1/50, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1374. Agility CACIAg, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/25, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1375. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  1376. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 12/29, 42.12 s, 12.12 tr. b., 4.2 m/s

  1377. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1378. Agility Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1379. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/35, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  1380. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1381. Jumping Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1382. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 7/14, 34.26 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  1383. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/10, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1384. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  1385. Zka ne1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 38.66 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  1386. Zka ne1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/9, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1387. Zka ne1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1388. Zka ne2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1389. Zka ne2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1390. Zka ne2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1391. Zka ne3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1392. Zka ne3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1393. Zka ne3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1394. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  1395. Zka so1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1396. Zka so1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/9, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1397. Zka so1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1398. Zka so2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1399. Zka so2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/9, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1400. Zka so2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/9, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1401. Zka so3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1402. Zka so3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1403. Zka so3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1404. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  1405. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/33, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1406. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1407. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1408. Agility Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1409. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 7/37, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1410. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/37, 33.18 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  1411. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/17, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1412. Jumping Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1413. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/14, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1414. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1415. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1416. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  1417. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/8, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1418. Zkouška 1 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1419. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/8, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1420. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1421. Zkouška 3 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1422. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1423. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1424. 1. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/19, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1425. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1426. 2. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/19, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1427. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 37.85 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  1428. 3. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/19, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1429. 3. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  1430. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1431. Ne-1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/10, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1432. Ne-1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1433. Ne-2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/21, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1434. Ne-2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1435. So-1, A3Ch Bree Czech Imp: 1/22, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1436. So-1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1437. So-2, A3Ch Bree Czech Imp: 5/22, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1438. So-2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/9, 35.97 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  1439. So-3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/9, 42.56 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  1440. So-3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1441. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  1442. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1443. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/6, 35.13 s, 25.0 tr. b., 4.87 m/s

  1444. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1445. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  1446. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/20, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1447. Agility Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1448. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/20, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  1449. Jumping Vet., A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1450. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1451. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1452. I. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1453. II. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 44.91 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  1454. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  1455. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1456. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1457. Agility I BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/49, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1458. Agility I BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 63/132, 49.85 s, 30.0 tr. b., 3.87 m/s

  1459. Agility II BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1460. Agility II BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 18/46, 41.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1461. Agility III ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 19/47, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1462. Agility III ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 60/123, 47.43 s, 25.0 tr. b., 4.22 m/s

  1463. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/39, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1464. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1465. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 54/127, 35.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  1466. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1467. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 33/111, 38.69 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  1468. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/47, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1469. Small final BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1470. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  1471. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1472. Agility - Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1473. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/23, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1474. Jumping - Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1475. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1476. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1477. Agility I., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/29, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1478. Agility I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1479. Agility II., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/30, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1480. Agility II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1481. Jumping I., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/29, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1482. Jumping I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1483. Jumping II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/47, 36.2 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  1484. Jumping III., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 16/29, 28.97 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1485. Jumping III., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1486. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1487. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1488. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 53/121, 35.12 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  1489. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1490. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/124, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1491. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1492. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/43, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1493. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 28/85, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1494. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 42/82, 44.72 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  1495. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1496. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/44, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1497. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1498. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1499. Jumping , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 25/86, 37.4 s, 35.4 tr. b., 4.55 m/s

  1500. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/11, 39.09 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  1501. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/28, 36.01 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1502. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  1503. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1504. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/24, 33.03 s, 25.0 tr. b., 4.54 m/s

  1505. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/19, 43.28 s, 14.28 tr. b., 3.47 m/s

  1506. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1507. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/19, 28.28 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  1508. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1509. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  1510. III. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1511. II. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1512. II. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 50.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1513. I. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1514. I. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1515. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  1516. Finále Ch s, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1517. JUMPING , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/39, 31.25 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  1518. JUMPING , A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1519. Zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1520. Zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1521. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1522. Agility 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/31, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1523. Agility 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 29/90, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  1524. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/30, 45.17 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1525. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/85, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1526. Jumping 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/31, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1527. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1528. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 57/85, 31.7 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  1529. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1530. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/39, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1531. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1532. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1533. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/23, 33.09 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  1534. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1535. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1536. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1537. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1538. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1539. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1540. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1541. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1542. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1543. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1544. Zkouška 3 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1545. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1546. Ne_Agility_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1547. Ne_Agility_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1548. Ne_Jump_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/33, 27.95 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  1549. Ne_Jump_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1550. Ne_ LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1551. Ne_ MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1552. So_Agility_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/39, 28.76 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  1553. So_Agility_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1554. So_Jump_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/41, 28.76 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1555. So_Jump_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1556. So_ LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  1557. So_ MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/4, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1558. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1559. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 46.16 s, 11.16 tr. b., 3.77 m/s

  1560. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/14, 41.81 s, 25.0 tr. b., 4.16 m/s

  1561. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1562. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/14, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1563. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1564. LA3 A, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/8, 39.68 s, 30.0 tr. b., 4.08 m/s

  1565. LA3 B, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1566. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1567. Agility - neděle L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1568. Agility - sobota L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/28, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1569. Finále L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1570. Jumping - neděle L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/26, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1571. Jumping - sobota L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 10/28, 31.37 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1572. Zkouška So LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1573. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  1574. II. zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1575. I. zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1576. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  1577. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/14, 35.07 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1578. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1579. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1580. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/40, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1581. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/40, 28.7 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  1582. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1583. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1584. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 30/74, 38.52 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1585. Finále LA neděle, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/37, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1586. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/71, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1587. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1588. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/27, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1589. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1590. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1591. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/32, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1592. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/9, 48.52 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  1593. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/32, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1594. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/9, 31.53 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1595. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  1596. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1597. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1598. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/37, 33.19 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1599. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1600. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1601. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1602. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1603. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1604. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1605. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/75, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1606. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1607. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1608. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1609. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1610. CACIAg , A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/29, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1611. CACIAg , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 45/60, 45.27 s, 18.27 tr. b., 3.93 m/s

  1612. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1613. Agility individuals, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 64/98, 42.72 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  1614. Agility individuals, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1615. Jumping individuals, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/57, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1616. Jumping individuals, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 38/98, 36.01 s, 5.01 tr. b., 4.28 m/s

  1617. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  1618. Zkouška LA3 - II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/9, 30.97 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  1619. Zkouška LA3 - I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1620. Zkouška MA3 - II MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1621. Zkouška MA3 - I MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1622. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  1623. Zka1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1624. Zka1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1625. Zka2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1626. Zka2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1627. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  1628. Zkouška II. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/5, 34.47 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1629. Zkouška II. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  1630. Zkouška I. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 41.34 s, 25.0 tr. b., 4.81 m/s

  1631. Zkouška I. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1632. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1633. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1634. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1635. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1636. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1637. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/20, 37.38 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  1638. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1639. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  1640. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1641. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/37, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1642. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1643. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/37, 31.66 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  1644. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/11, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1645. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1646. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  1647. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/42, 33.54 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1648. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/17, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1649. Jump L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/41, 27.86 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  1650. Jump M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1651. Zkouška_A3_1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1652. Zkouška_A3_1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/5, 48.76 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1653. Zkouška_A3_2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1654. Zkouška_A3_2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1655. Zkouška_A3_neděle LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/11, 45.9 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1656. Zkouška_A3_neděle MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1657. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  1658. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1659. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1660. Agility speciál L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1661. Agility speciál M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1662. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/38, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  1663. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1664. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1665. 1. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1666. 1. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1667. 2. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1668. 2. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1669. 3. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/10, 41.5 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  1670. 3. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1671. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  1672. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1673. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/16, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1674. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/16, 29.59 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1675. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1676. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1677. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1678. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1679. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1680. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1681. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1682. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/10, 43.39 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  1683. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1684. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.38 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1685. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  1686. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1687. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1688. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/29, 29.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  1689. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/17, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1690. Zkoušky LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1691. Zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1692. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1693. Agility Open - neděle M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 17/33, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1694. Agility Open - sobota M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/35, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1695. Jumping Open - neděle M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/33, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1696. Jumping Open - sobota M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 13/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1697. Zkoušky neděle MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1698. Zkoušky sobota MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1699. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  1700. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/32, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1701. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1702. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1703. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1704. Zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/9, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1705. Zkouška A3 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1706. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  1707. 1. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/6, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1708. 1. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1709. 2. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 53.66 s, 8.66 tr. b., 3.41 m/s

  1710. 2. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/6, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1711. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1712. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1713. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1714. Speciální závod Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 28/136, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1715. Speciální závod Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1716. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1717. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1718. Agility 1 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/29, 55.85 s, 16.85 tr. b., 3.53 m/s

  1719. Agility 2 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/29, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1720. Jumping 1 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/25, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1721. Jumping 2 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/29, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1722. Jumping 3 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/29, 37.43 s, 0.43 tr. b., 4.43 m/s

  1723. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1724. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/38, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1725. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/16, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1726. Juming M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/16, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1727. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/38, 26.96 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  1728. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1729. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/13, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1730. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1731. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/31, 28.33 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1732. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/13, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1733. Zkouška sobota, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1734. Zkouška sobota, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1735. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  1736. finále ch. st, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1737. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/19, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1738. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1739. Zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1740. Zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1741. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  1742. 1.zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1743. 1.zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1744. 2.zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 45.58 s, 10.58 tr. b., 3.51 m/s

  1745. 2.zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1746. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1747. AGILITY I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1748. AGILITY II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1749. JUMPING I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1750. JUMPING II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1751. JUMPING III, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/54, 33.4 s, 0.4 tr. b., 4.43 m/s

  1752. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  1753. Zkouška II. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1754. Zkouška I. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 53.15 s, 20.15 tr. b., 3.35 m/s

  1755. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  1756. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1757. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1758. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1759. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  1760. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1761. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1762. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1763. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  1764. Ne_agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1765. Ne_jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1766. Ne_zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1767. So_agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1768. So_jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1769. So_zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1770. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  1771. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/12, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1772. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1773. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/12, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1774. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/11, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1775. Zk Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1776. Zk So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1777. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1778. Zk1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1779. Zk1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1780. Zk2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/14, 35.1 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1781. Zk2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1782. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  1783. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1784. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1785. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1786. Zk 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1787. Zk 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1788. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  1789. ZK 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/22, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1790. Zk 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/22, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1791. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  1792. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/35, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1793. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/35, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1794. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  1795. Zk 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1796. Zk 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/20, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1797. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  1798. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/30, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  1799. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/30, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1800. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  1801. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1802. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1803. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/33, 30.43 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1804. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/17, 27.04 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1805. Zkoušky LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1806. Zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1807. Žamberk - C.A.C.I.Ag., 09. 09. 2011

  1808. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1809. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1810. Agility jednotlivci M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/39, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1811. Jumping jednotlivci M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1812. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1813. Ne-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/28, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1814. Ne-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1815. Ne-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1816. Ne-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1817. Ne-Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1818. Ne-Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1819. So-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/30, 40.14 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1820. So-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1821. So-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1822. So-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1823. So-Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1824. So-Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/5, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1825. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  1826. 13.8. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1827. 13.8. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1828. 14.8. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1829. 14.8. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 42.39 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  1830. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1831. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 42.89 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  1832. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1833. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/23, 34.55 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  1834. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1835. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1836. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1837. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1838. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1839. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1840. Denní Jumping 1.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1841. Denní Jumping 1.kolo M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 28.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1842. Denní Jumping 3.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1843. Noční Jumping 2.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1844. Noční Jumping 2.kolo M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1845. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1846. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1847. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1848. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1849. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1850. Agility 5 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1851. Agility 5 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1852. Agility 6 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1853. Agility 6 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1854. Agility 7 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/24, 39.01 s, 5.01 tr. b., 4.1 m/s

  1855. Agility 7 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/24, 39.01 s, 6.01 tr. b., 4.1 m/s

  1856. Agility 8 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1857. Agility 8 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1858. Jumping C (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/24, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1859. Jumping C (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/24, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1860. Jumping D (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/24, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1861. Jumping D (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/24, 34.28 s, 5.28 tr. b., 4.52 m/s

  1862. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  1863. Jumping LA L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1864. Jumping MA M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  1865. ZK LA2 - 1. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1866. ZK LA2 - 2. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/10, 30.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  1867. ZK MA3 - 1. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1868. ZK MA3 - 2. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1869. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  1870. 1.Zkouška MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1871. 2.Zkouška MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1872. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1873. Agility 1 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/27, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1874. Agility 1 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/27, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1875. Agility 2 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1876. Agility 2 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1877. Agility 3 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1878. Agility 3 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1879. Agility 4 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1880. Agility 4 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1881. Jumping A (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1882. Jumping A (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1883. Jumping B (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1884. Jumping B (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1885. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1886. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1887. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1888. AGILITY L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1889. AGILITY M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/7, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1890. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1891. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1892. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/26, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1893. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1894. JUMPING 2., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1895. JUMPING 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1896. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1897. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1898. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1899. ZKOUŠKA AGILITY M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1900. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  1901. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/46, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1902. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/16, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1903. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/16, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1904. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1905. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/16, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1906. MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1907. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  1908. agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1909. agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 38.79 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1910. jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1911. jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1912. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1913. Zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 42.9 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  1914. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  1915. Agility LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1916. Agility LA2 - 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/32, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1917. Agility MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1918. Agility MA2 - 2., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/20, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1919. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  1920. Agility open large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1921. Agility open medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1922. Jumping large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1923. Jumping medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/15, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1924. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/18, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1925. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1926. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  1927. 1. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1928. 1. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/8, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  1929. 1. zkouška SA2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/12, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1930. 2. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1931. 2. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 43.65 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1932. 2. zkouška SA2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/12, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1933. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  1934. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 4/8, 37.44 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  1935. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/16, 35.29 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  1936. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1937. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/8, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1938. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1939. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1940. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1941. So-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1942. So-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1943. So-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1944. So-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1945. So-LA2 LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1946. So-MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1947. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  1948. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/17, 26.56 s, 20.0 tr. b., 5.95 m/s

  1949. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1950. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1951. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  1952. Agility LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 22.91 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  1953. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1954. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1955. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  1956. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/8, 30.22 s, 30.0 tr. b., 5.06 m/s

  1957. LA1 - 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/8, 27.7 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  1958. SA1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/6, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1959. SA1 - 2., A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/6, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1960. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  1961. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1962. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1963. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/19, 44.26 s, 13.26 tr. b., 3.77 m/s

  1964. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1965. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  1966. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1967. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  1968. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1969. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/40, 38.86 s, 22.86 tr. b., 3.91 m/s

  1970. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1971. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  1972. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1973. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1974. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/16, 38.38 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  1975. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  1976. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1977. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1978. Zkoušky A1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 27.76 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1979. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  1980. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1981. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1982. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1983. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  1984. AGILITY-L, Elton Darley Arabian: Diskvalifikován

  1985. AGILITY-L, Elton Darley Arabian: Diskvalifikován

  1986. JUMPING-L, Elton Darley Arabian: 14/42, 37.29 s, 11.29 tr. b., 4.05 m/s

  1987. JUMPING-L, Elton Darley Arabian: 23/42, 38.63 s, 16.63 tr. b., 3.68 m/s

  1988. LA2, Elton Darley Arabian: 3/18, 42.2 s, 6.2 tr. b., 4.08 m/s

  1989. LA2, Elton Darley Arabian: 9/19, 38.61 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s