Cz En

Lucie Jeřábková

  1. Číslo: 002161
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 06. 10. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 013909 (XS), A3Ch Zanna Žlutá Řeka

  2. 070016 (S), Amazing Jessamine Erya's Elita

Výsledky

  1. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  2. Jumping 1 - S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/19, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  3. Jumping 2 - S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/19, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  4. Jumping 3 - S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/17, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  5. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  6. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/11, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  7. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/11, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  8. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/6, 39.87 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  9. Domanín - Ohnivý pohár, 28. 08. 2021

  10. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  11. Open Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/6, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  13. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  14. 1.zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/9, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  15. 2.zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 6/9, 43.73 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  17. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/8, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  19. 3. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/8, 47.81 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  20. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  21. 1.zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  23. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  24. Zkouška SA3 I., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  25. Zkouška SA3 II., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  26. Zkouška SA3 III., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  27. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  28. Agility 1 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  29. Agility 2 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  30. Agility 3 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  31. Agility 4 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  32. Jumping 1 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  34. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  35. Agility I, Amazing Jessamine Erya's Elita: 10/68, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  36. Agility II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  37. Jumping I, Amazing Jessamine Erya's Elita: 38/69, 42.07 s, 5.07 tr. b., 4.4 m/s

  38. Jumping II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  39. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  40. 1. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  41. 1. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  42. 2. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/13, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  43. 2. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  44. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  45. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/3, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  46. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/3, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  47. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  48. II. zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  49. I. zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/3, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  50. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  51. 1. zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  53. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  54. Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: 14/22, 33.42 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  55. Zkouška 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  57. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  58. Agility Light - Časopis Psí Sporty S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  59. Agility Spokojenypes.cz S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  60. Jelení Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/20, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  61. Jumping Short S Jacob & Joseph, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/18, 23.85 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  62. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  63. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/12, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  64. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  65. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  66. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/26, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  67. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  68. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  69. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  70. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  72. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  73. TRIAL I., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  74. TRIAL II., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  75. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  76. 1.zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  78. Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  79. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  80. 1. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/7, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  82. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  83. SA2 I, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/6, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  84. SA2 II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  85. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  86. I. agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  87. II. agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  88. II. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  89. I. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 12/64, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  90. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  91. TRIAL I., Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/7, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  92. TRIAL II., Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/7, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  93. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  94. Agility SA, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  95. Jumping SA, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  96. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/7, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  97. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  98. Czech Imp Jump, Amazing Jessamine Erya's Elita: 14/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  99. Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 9/24, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  100. Jumping 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  101. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  102. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  103. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  104. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  106. Czech Imp Jump, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  107. Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/18, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  108. Jumping 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  109. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  110. II. zkouška SA2 neděle, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/8, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  111. I. zkouška SA2 neděle, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  112. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  113. 1. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  115. 3. Jumping SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/3, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  116. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  117. Czech Imp Jump Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  118. Jumping 1 - Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/29, 33.57 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  119. Jumping 2 - Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  120. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  121. Jumping Open, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  122. ZkA I, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  123. ZkA II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  125. ZkA. SA2 I., Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  126. ZkA. SA2 II., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  128. 1.Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  129. 2.Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  130. 3.Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/6, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  131. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  132. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  133. agility S neděle, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/21, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  134. Jump S neděle, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/21, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  135. Zkouška A1 - neděle S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/4, 37.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  136. Zkouška A1 - sobota - 1 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/5, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  137. Zkouška A1 - sobota -2 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  138. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  139. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  140. Zkouška II. SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  141. Zkouška I. SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/6, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  142. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  143. 1. Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  145. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  146. II.zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/2, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  147. I. zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  149. Czech Imp Jump, Amazing Jessamine Erya's Elita: 6/21, 22.19 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  150. Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  151. Jumping 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  152. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  153. 1.SJ1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  154. 2SJ1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/8, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  155. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  156. Czech Imp Jump, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  157. Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  158. Jumping 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: 15/31, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  159. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  160. III. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  161. II. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  162. I. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/20, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  163. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  164. Jumping Light, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/7, 25.45 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  165. Jumping Standard, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/11, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  166. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  167. 1. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 14/25, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  168. 2. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 15/25, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  169. 3. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  170. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  171. JUMPING, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  172. Jumping II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  173. Ztřeštěněc, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  174. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  175. Jumpy A1 - I.běh SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/7, 26.83 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  176. Jumpy A1 - II. běh SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  177. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  178. III. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  179. II. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  180. I. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  182. Czech Imp Jump Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: 18/28, 20.28 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  183. Jumping 1 Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  184. Jumping 2 Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: 6/28, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  185. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  186. JUMPING 1 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  187. JUMPING 2 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  188. JUMPING 3 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/19, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  189. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  190. Czech Imp Jump Small , Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/36, 21.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  191. Jumping 1 Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  192. Jumping 2 Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  193. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  194. Czech Imp Jump XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 22.29 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  195. Jumping 1 XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  196. Jumping 2 XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 40.21 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  197. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  198. Agility , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  199. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  200. Speciální zTřeštěnec, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  201. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  202. Agility II Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 15/50, 40.51 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  203. Agility I Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 15/61, 43.54 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  204. Jumping III Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 21/51, 37.91 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  205. Jumping II Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 23/53, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  206. Jumping I Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 15/52, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  207. MR yorkshirských teriérů - 2.kolo, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/7, 40.34 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  208. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  209. Zkouska SA3 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/17, 48.0 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  210. Zkouska SA3 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  211. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  212. Jumping 1 S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/18, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  213. Jumping 2 S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  214. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  215. III. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 11/16, 45.0 s, 16.0 tr. b., 3.47 m/s

  216. II. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/17, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  217. I. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/17, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  218. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  219. 1. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 47.61 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  220. 2. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  221. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  222. Jumping III. XS S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  223. Jumping II. XS S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  224. Jumping I. XS S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  225. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  226. Finálový běh S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/12, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  227. Jumping 2 S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/12, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  228. Zkouška 2 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/5, 50.97 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  229. Česká Třebová - Junior Open PKO, 07. 06. 2015

  230. agility junioři S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/5, 34.24 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  231. jumping junioři S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/5, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  232. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  233. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/21, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  234. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/21, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  235. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/4, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  236. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS Jarní tlapkování, 25. 04. 2015

  237. 1. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/18, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  238. 2. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/18, 41.4 s, 6.4 tr. b., 3.86 m/s

  239. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  240. XS - Czech Imp Jump, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  241. XS - JUMPING 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/16, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  242. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/16, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  243. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  244. XS - Czech Imp Jump, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/14, 22.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  245. XS - JUMPING 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  246. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/14, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  247. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  248. XS - Czech Imp Jump, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/15, 25.97 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  249. XS - JUMPING 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  250. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  251. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  252. XS - JUMPING 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/14, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  253. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/14, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  254. XSmall - Czech Imp Jump, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/14, 21.97 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  255. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  256. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/13, 47.93 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  257. Agility XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/26, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  258. Jumping XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/26, 30.05 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  259. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  260. XS - FINÁLE, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 23.51 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  261. XS - JUMPING 1 , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  262. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/18, 38.78 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  263. XS - JUMPING 3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/18, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  264. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  265. Agility Individual, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 18/61, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  266. Agility Squads, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 20/60, 45.16 s, 2.16 tr. b., 3.79 m/s

  267. Jumping Individual, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 36/62, 39.27 s, 6.27 tr. b., 4.05 m/s

  268. Jumping Squads, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 36/61, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  269. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  270. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/19, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  271. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  272. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/6, 52.74 s, 9.74 tr. b., 3.7 m/s

  273. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  274. 1. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  275. 2. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/8, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  276. 3. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 45.64 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  277. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  278. zkouška 1 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/12, 44.47 s, 5.47 tr. b., 3.69 m/s

  279. zkouška 2 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/12, 44.31 s, 2.31 tr. b., 3.79 m/s

  280. zkouška 3 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  281. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  282. Zkouška III. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/7, 47.03 s, 6.03 tr. b., 3.7 m/s

  283. Zkouška II. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/7, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  284. Zkouška I. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/7, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  285. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  286. agility ne S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  287. agility so S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/29, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  288. jumping ne S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/26, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  289. jumping so S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 7/29, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  290. zkouška A3 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/10, 44.5 s, 1.5 tr. b., 3.8 m/s

  291. zkouška ne SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/11, 46.46 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  292. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  293. Agility OPEN S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/20, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  294. Zkouska SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 46.47 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  295. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  296. AGILITY S neděle S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/17, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  297. AGILITY S sobota S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/17, 42.68 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  298. JUMPING S neděle S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 7/17, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  299. JUMPING S sobota S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/17, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  300. SA3n SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/10, 50.35 s, 1.35 tr. b., 3.85 m/s

  301. SA3s SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/9, 51.15 s, 6.15 tr. b., 3.87 m/s

  302. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  303. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 14/94, 47.41 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  304. Agility družstev, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 56/96, 53.33 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  305. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 23/96, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  306. Jumping družstev, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 58/96, 40.31 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  307. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  308. Agility CACIAg, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/33, 42.4 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  309. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  310. Agility Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/38, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  311. Jumping Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/38, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  312. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/17, 42.83 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  313. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  314. Zkouška 1 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  315. Zkouška 2 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  316. Zkouška 3 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  317. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  318. Agility JUNIORS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/23, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  319. Agility squads/družstva, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  320. Jumping JUNIORS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  321. Jumping squads/družstva, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 22/34, 40.36 s, 16.36 tr. b., 3.17 m/s

  322. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2013

  323. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  324. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/27, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  325. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  326. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  327. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/15, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  328. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/14, 42.19 s, 14.19 tr. b., 3.58 m/s

  329. Zkouška, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  330. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  331. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/7, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  332. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/7, 49.7 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  333. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  334. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  335. agility Small S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/50, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  336. jumping Small S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 7/49, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  337. SA3 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  338. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  339. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/26, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  340. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/26, 36.46 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  341. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  342. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  343. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/26, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  344. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/5, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  345. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/26, 39.88 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  346. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  347. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/16, 49.04 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  348. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/16, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  349. ZK SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/3, 54.84 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  350. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  351. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/19, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  352. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  353. Zkoušky SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/6, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  354. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  355. Agility open S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/16, 46.21 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  356. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/16, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  357. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  358. Sokolov - Dolní Rychnov - 9. velikonoční závody agility, 30. 03. 2013

  359. AGILITY S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  360. Jumping S S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/8, 34.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  361. ZK SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  362. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  363. SA3 A, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  364. SA3 B, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/9, 45.47 s, 0.47 tr. b., 3.45 m/s

  365. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  366. AGILITY-S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 20/50, 44.28 s, 10.28 tr. b., 3.79 m/s

  367. JUMPING-S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  368. JUMPING-S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  369. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/19, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  370. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/18, 49.2 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  371. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  372. CACIAg , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 12/35, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  373. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  374. Agility individuals, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 19/87, 45.29 s, 2.29 tr. b., 3.89 m/s

  375. Jumping individuals, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  376. Ratenice - "Ratenické Dvojzkoušky", 04. 11. 2012

  377. 1.zkouška trojky SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/4, 48.81 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  378. 2.zkouška trojky SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/4, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  379. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  380. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  381. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  382. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  383. Zka1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/10, 48.3 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  384. Zka2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/10, 56.17 s, 8.17 tr. b., 3.29 m/s

  385. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  386. Zkouška II. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  387. Zkouška I. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  388. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  389. 1. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  390. 2. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/8, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  391. Praha - Hloubětínský drak, 28. 09. 2012

  392. Agility , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/25, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  393. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/24, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  394. Zkouška , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  395. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  396. Agility jednotlivci, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/27, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  397. Družstva - Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/44, 47.48 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  398. Hra, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/27, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  399. Jumping jednotlivci, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  400. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  401. agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 7/25, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  402. jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/26, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  403. zkoušky SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/9, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  404. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  405. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  406. Jumping I-denní S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/27, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  407. Jumping II-noční S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  408. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 12/30, 37.87 s, 6.87 tr. b., 4.01 m/s

  409. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/11, 46.61 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  410. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 43.34 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  411. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  412. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/24, 42.45 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  413. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/24, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  414. Zkouška, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  415. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  416. AGILITY, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  417. JUMPING, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  418. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 40.72 s, 0.72 tr. b., 4.08 m/s

  419. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  420. Agility Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/34, 39.71 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  421. Jumping Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/36, 38.63 s, 1.63 tr. b., 3.55 m/s

  422. MR Toyů, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/15, 38.82 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  423. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  424. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  425. Agility 1 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/19, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  426. Agility 2 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  427. Agility 3 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/19, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  428. Agility 4 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  429. Jumpimg 2 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/19, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  430. Jumping 1 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/19, 32.44 s, 0.44 tr. b., 4.62 m/s

  431. Sekvence 1 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  432. Sekvence 2 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/12, 21.5 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  433. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  434. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  435. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/14, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  436. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  437. Plzeň Křimice - JARNÍ POHÁR VÁCLAVA, 14. 04. 2012

  438. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 11/31, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  439. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  440. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/14, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  441. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  442. Agility Junioři S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/28, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  443. Jumping Junioři S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/27, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  444. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  445. Agility jednotlivci S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 23/55, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  446. Jumping jednotlivci S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 12/56, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  447. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  448. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  449. Denní Jumping 1.kolo S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/22, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  450. Denní Jumping 3.kolo S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/26, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  451. Noční Jumping 2.kolo S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/21, 39.58 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  452. Zkouška SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  453. Zkouška SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/9, 40.81 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  454. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  455. Agility 1 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/20, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  456. Agility 2 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/20, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  457. Agility 3 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  458. Agility 4 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/19, 45.63 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  459. Jumping 1 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 11/20, 38.68 s, 8.68 tr. b., 4.19 m/s

  460. Jumping 2 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  461. Sekvence 1 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 30.61 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  462. Sekvence 2 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/16, 25.31 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  463. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  464. SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/16, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  465. SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  466. Nymburk - Závody agility, 05. 06. 2010

  467. Agility SMALL, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  468. Jumping SMALL, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 10/34, 39.54 s, 8.54 tr. b., 3.97 m/s

  469. Zkouška Small A2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/16, 48.02 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  470. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  471. Agility SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  472. Agility SA2 - 2., A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/20, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s