Cz En

Dominika Kohoutová

  1. Číslo: 002176
  2. OSA: LbP Agility Team
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 22. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 017809 (M), A3Ch Dany

  2. 028112 (L), Kerry

  3. 080012 (L), Little Kiss Aibara

  4. 055213 (S), Beauty Roxy AG

  5. 055313 (S), Cair Elanor z Lorienu Moravia

  6. 071515 (L), According To Wish Breembark

  7. 100015 (M), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia

  8. 888818, Lime

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  2. Czech Imp Jump, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/24, 21.25 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  3. Jumping 1, A3Ch Dany: 1/1, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  4. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/24, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  5. Jumping 2, A3Ch Dany: 1/1, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  6. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  8. II. zkouška MA3, A3Ch Dany: 5/9, 51.27 s, 27.27 tr. b., 3.67 m/s

  9. I. zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  10. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  11. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: 5/51, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  13. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  14. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  15. AGILITY, According To Wish Breembark: 12/40, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  16. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  17. LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  18. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  19. Jumping II. M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  20. Jumping I. M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  21. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  22. Agility 1, According To Wish Breembark: 21/217, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Agility 2, According To Wish Breembark: 7/216, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  24. Agility 3, According To Wish Breembark: 1/190, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  25. Agility 4, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  26. Agility Trial, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  27. Jumping 1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  28. Jumping 2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  29. NATIVIA GRAND FINAL, According To Wish Breembark: 22/45, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  30. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  31. Agility open L, According To Wish Breembark: 2/23, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  32. Agility open M, A3Ch Dany: 6/10, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  33. III. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 1/17, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  34. II. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 9/17, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  35. II. zkouška LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  36. I. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 5/17, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  37. I. zkouška LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  38. Jumping open M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  39. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  40. Agility - Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  41. Agility - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  42. Jumping - Ne, According To Wish Breembark: 33/89, 35.07 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  43. Jumping - So, According To Wish Breembark: 6/97, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  45. QA4 agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  46. QA5 agility, According To Wish Breembark: 11/97, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  47. QA6 agility, According To Wish Breembark: 22/95, 35.73 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  48. QJ4 jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  49. QJ5 jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  50. QJ6 jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  51. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  52. 1. běh LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  53. 1. běh MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  54. 2. běh LA3, According To Wish Breembark: 3/10, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  55. 2. běh MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/2, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  56. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  57. QA1 agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  58. QA2 agility, According To Wish Breembark: 50/127, 41.43 s, 16.43 tr. b., 4.27 m/s

  59. QA3 agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  60. QJ1 jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  61. QJ2 jumping, According To Wish Breembark: 4/135, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  62. QJ3 jumping, According To Wish Breembark: 3/118, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  63. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  64. Agility open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  65. II. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  66. I. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  67. Jumping open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/7, 33.74 s, 5.74 tr. b., 4.24 m/s

  68. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  69. III. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 1/12, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  70. III. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  71. II. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 5/12, 41.96 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  72. II. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/4, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  73. IV. zkouška LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  74. IV. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  75. I. zkouška LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  76. I.zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  77. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  78. III. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  79. III. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 7/14, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  80. II. zkouška LA2, According To Wish Breembark: 1/23, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  81. II. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 1/14, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  82. I. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  83. I. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 4/14, 34.24 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  84. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  85. Agility 1, According To Wish Breembark: 26/128, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  86. Agility 2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  87. Jumping 1, According To Wish Breembark: 58/128, 34.27 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  88. Jumping 2, According To Wish Breembark: 33/128, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  89. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  90. Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  91. Fun Jumping, According To Wish Breembark: 18/34, 25.25 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  92. Jumping, According To Wish Breembark: 29/39, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  93. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  94. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/19, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  95. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/21, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  96. AGILITY, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  97. AGILITY, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  98. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 10/19, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  99. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  100. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  101. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  102. LA2, According To Wish Breembark: 2/15, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  103. LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  104. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/10, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  105. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  106. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  107. Agility, According To Wish Breembark: 8/46, 38.18 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  108. Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  109. Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  110. Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  111. Zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  112. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  113. 1. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  115. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  116. ZkA. II. LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  117. ZkA. I. LA2, According To Wish Breembark: 1/28, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  118. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  119. Agility, According To Wish Breembark: 16/47, 37.36 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  120. Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA2, According To Wish Breembark: 1/26, 36.13 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  122. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  123. 1. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  125. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  126. Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  127. Jumping, According To Wish Breembark: 5/48, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  128. Zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  129. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  130. Druhá zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  131. První zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  132. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  133. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: 1/59, 18.2 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  134. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: 24/59, 34.07 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  135. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  136. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  137. Agility LA sobota, According To Wish Breembark: 4/63, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  138. Jumping LA neděle, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  139. Jumping LA sobota, According To Wish Breembark: 22/63, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  140. Velké finále LA neděle, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  141. Zkoušky LA2 neděle, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  142. Zkoušky LA2 sobota, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  143. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  144. JUMPING_LA2 LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  145. LA2_1 LA2, According To Wish Breembark: 6/17, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  146. LA2_2 LA2, According To Wish Breembark: 1/17, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  147. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  148. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: 39/69, 21.99 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  149. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  150. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: 21/69, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  151. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  152. 1. zkouška LA2, According To Wish Breembark: 16/28, 29.03 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  153. 1. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  154. 2. zkouška LA2, According To Wish Breembark: 1/28, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  155. 2. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  156. 3. zkouška LA2, According To Wish Breembark: 9/23, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  157. 3. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  158. Agility L, According To Wish Breembark: 1/38, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  159. Jumping L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  160. Ne-zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  161. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  162. Agility - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  163. Jumping - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  164. ZkA - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  165. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  166. ZkA. II. LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  167. ZkA. I. LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  168. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  169. Agility 1 L, According To Wish Breembark: 7/29, 28.65 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  170. Agility L, According To Wish Breembark: 6/31, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  171. Jumping 1 L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  172. Jumping L L, According To Wish Breembark: 4/31, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  173. Zkouška A2 LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  174. Zkouška Ne LA2, According To Wish Breembark: 2/15, 31.66 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  175. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  176. 1.zkouška, According To Wish Breembark: 1/22, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  177. 2.zkouška, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  178. Jumping Open, According To Wish Breembark: 10/35, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  179. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  180. QA5 Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  181. QA6 Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  182. QJ5 Jumping, According To Wish Breembark: 22/187, 35.4 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  183. QJ6 Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  184. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  185. Agility So Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  186. Jumping Ne Large, According To Wish Breembark: 8/37, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  187. Jumping Ne Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  188. Jumping So Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  189. LA2 Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  190. LA2 So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  191. Mistrovské Agility Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  192. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  193. QA3 Agility, According To Wish Breembark: 51/176, 45.21 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  194. QA4 Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  195. QJ3 Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  196. QJ4 Jumping, According To Wish Breembark: 45/174, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  197. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  198. Běh dvojic, A3Ch Dany: 3/16, 53.33 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  199. Běh dvojic, According To Wish Breembark: 7/44, 48.34 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  200. JUMPING, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  201. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  202. LA2, According To Wish Breembark: 3/18, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  203. MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  204. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  205. Zkouska LA2 1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  206. Zkouska LA2 1, Kerry: Diskvalifikován

  207. Zkouska LA2 2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  208. Zkouska LA2 2, Kerry: Diskvalifikován

  209. Zkouska LA2 3, According To Wish Breembark: 10/32, 29.41 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  210. Zkouska LA2 4, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  211. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  212. Agility, According To Wish Breembark: 19/50, 42.23 s, 25.0 tr. b., 4.26 m/s

  213. Agility 2, According To Wish Breembark: 18/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  214. Jumping, According To Wish Breembark: 46/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  215. Jumping 2, According To Wish Breembark: 41/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  216. Zkouška, According To Wish Breembark: 4/16, 27.93 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  217. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  218. Agility - Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  219. Agility - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  220. Jumping - Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  221. Jumping - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  222. ZkA - Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  223. ZkA - So, According To Wish Breembark: 2/18, 26.72 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  224. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  225. Agility, According To Wish Breembark: 9/55, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  226. Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  227. Zkouška, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  228. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  229. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: 23/52, 19.61 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  230. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: 24/54, 31.26 s, 15.0 tr. b., 5.6 m/s

  231. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  232. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  233. 5.prorubská, According To Wish Breembark: 3/11, 20.33 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  234. 6.prorubská, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  235. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  236. agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  237. jumping, According To Wish Breembark: 17/51, 39.35 s, 22.35 tr. b., 4.24 m/s

  238. zkouška, According To Wish Breembark: 10/13, 26.25 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  239. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  240. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  241. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  242. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  243. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  244. II. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  245. II. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  246. I. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  247. I. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  248. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  249. Jump III L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  250. Jump II L, According To Wish Breembark: 10/34, 27.18 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  251. Jump I L, According To Wish Breembark: 18/35, 30.42 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  252. Zkouška A1 II LA1, According To Wish Breembark: 1/13, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  253. Zkouška A1 I LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  254. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  255. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  256. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: 16/49, 31.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  257. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: 5/49, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  258. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  259. Agility Ne, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  260. Jumping Ne, A3Ch Dany: 5/20, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  261. ZkA 1 So, A3Ch Dany: 2/9, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  262. ZkA 2 So, A3Ch Dany: 2/9, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  263. ZkA Ne, A3Ch Dany: 1/4, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  264. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  265. MA3 II MA3, A3Ch Dany: 4/13, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  266. MA3 II MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  267. MA3 I MA3, A3Ch Dany: 7/9, 41.92 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  268. MA3 I MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  269. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  270. MA3 druhý běh MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  271. MA3 první běh MA3, A3Ch Dany: 3/7, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  272. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  273. MA3 I, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  274. MA3 II , A3Ch Dany: Diskvalifikován

  275. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  276. Agility MEDIUM, A3Ch Dany: 5/18, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  277. Jumping MEDIUM, A3Ch Dany: 2/18, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  278. zkouška MA 3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  279. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  280. A3 neděle MA3, A3Ch Dany: 2/4, 44.48 s, 3.48 tr. b., 3.66 m/s

  281. A3 sobota MA3, A3Ch Dany: 2/7, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  282. Agility neděle M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  283. Agility sobota M, A3Ch Dany: 3/13, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  284. Jumping neděle M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  285. Jumping sobota M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  286. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  287. 1. zkouška MA3, A3Ch Dany: 3/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  288. 2. zkouška MA3, A3Ch Dany: 2/7, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  289. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  290. 1. zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  291. 1. zkouška SA1, Beauty Roxy AG: 3/8, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  292. 2. zkouška MA3, A3Ch Dany: 2/8, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  293. 2. zkouška SA1, Beauty Roxy AG: 2/8, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  294. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  295. Agility, A3Ch Dany: 1/12, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  296. Jumping, A3Ch Dany: 4/13, 40.48 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  297. MA3, A3Ch Dany: 1/7, 42.55 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  298. MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  299. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  300. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dany: 5/18, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  301. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Dany: 3/17, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  302. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Dany: 3/8, 44.1 s, 1.1 tr. b., 3.76 m/s

  303. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  304. Agility Open M, A3Ch Dany: 6/14, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  305. Agility Open M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  306. Jumping Open M, A3Ch Dany: 5/14, 35.55 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  307. Jumping Open M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  308. MR Agility kříženců a psů bez PP M, A3Ch Dany: 2/9, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  309. Zkoušky Agility MA3, A3Ch Dany: 3/8, 49.61 s, 1.61 tr. b., 3.45 m/s

  310. Zkoušky Agility MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  311. Řitka - ZKOUŠKY duben 2014, 25. 04. 2014

  312. 1.zk MA3, A3Ch Dany: 2/2, 46.35 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  313. 2.zk MA3, A3Ch Dany: 1/2, 47.69 s, 17.69 tr. b., 2.94 m/s

  314. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  315. Zkouška A3 - II MA3, A3Ch Dany: 4/7, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  316. Zkouška A3 II MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  317. Zkouška A3 - I MA3, A3Ch Dany: 2/7, 49.58 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  318. Zkouška A3 I MA3, A3Ch Dany: 5/10, 43.64 s, 5.64 tr. b., 3.87 m/s

  319. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  320. Agility Open, A3Ch Dany: 4/16, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  321. Agility Open, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  322. Agility "Zkoušky", A3Ch Dany: 2/12, 44.18 s, 1.18 tr. b., 3.98 m/s

  323. Agility "Zkoušky", A3Ch Dany: 4/9, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  324. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  325. Agility "Zkoušky", A3Ch Dany: 3/16, 41.93 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  326. Agility "Zkoušky", A3Ch Dany: 7/14, 48.16 s, 12.16 tr. b., 3.59 m/s

  327. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  328. Agility, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  329. Finále, A3Ch Dany: 5/8, 42.53 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  330. Jumping, A3Ch Dany: 3/14, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  331. Jumping, A3Ch Dany: 5/15, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  332. Zkouška, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  333. Zkouška, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  334. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  335. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dany: 4/9, 38.15 s, 1.15 tr. b., 3.67 m/s

  336. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dany: 5/9, 34.63 s, 5.63 tr. b., 3.9 m/s

  337. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  338. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  339. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dany: 3/10, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  340. Praha - Hloubětínský drak, 29. 09. 2013

  341. Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  342. Jumping M, A3Ch Dany: 5/13, 54.17 s, 9.17 tr. b., 3.43 m/s

  343. Zkouška A3 MA3, A3Ch Dany: 1/8, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  344. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  345. Jumping MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  346. Zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  347. Zkouška SA1, Beauty Roxy AG: 1/7, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  348. Zkouška SA1, Cair Elanor z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  349. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  350. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Dany: 2/5, 37.31 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  351. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Dany: 4/4, 36.59 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  352. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  353. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  354. LA1 - II LA1, Little Kiss Aibara: 8/28, 39.39 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  355. LA1 - I LA1, Little Kiss Aibara: 11/28, 34.88 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  356. MA3 - II MA3, A3Ch Dany: 1/6, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  357. MA3 - I MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  358. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  359. LA1 - II LA1, Little Kiss Aibara: 3/37, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  360. LA1 - I LA1, Little Kiss Aibara: 4/37, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  361. MA3 - II MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  362. MA3 - I MA3, A3Ch Dany: 2/10, 44.34 s, 1.34 tr. b., 4.29 m/s

  363. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  364. Ne - Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  365. Ne - Jumping M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  366. Ne - Zkouška MA3, A3Ch Dany: 1/5, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  367. So - Agility M, A3Ch Dany: 2/16, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  368. So - Jumping M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  369. So - Zkouška MA3, A3Ch Dany: 4/6, 53.5 s, 16.5 tr. b., 3.48 m/s

  370. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  371. Zkouška LA1 - II LA1, Little Kiss Aibara: Diskvalifikován

  372. Zkouška LA1 - I LA1, Little Kiss Aibara: 15/19, 31.6 s, 15.0 tr. b., 3.26 m/s

  373. Zkouška MA3 - II MA3, A3Ch Dany: 2/4, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  374. Zkouška MA3 - I MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  375. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  376. Agility M, A3Ch Dany: 4/16, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  377. Agility M, A3Ch Dany: 9/16, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  378. Jumping M, A3Ch Dany: 2/16, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  379. Jumping M, A3Ch Dany: 3/16, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  380. Zkouška MA3, A3Ch Dany: 1/4, 40.33 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  381. Zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  382. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  383. Agility jednotlivci, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  384. Družstva - Agility, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  385. Hra, A3Ch Dany: 8/13, 37.12 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  386. Jumping jednotlivci, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  387. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  388. Agility Open - junioři L, Kerry: Diskvalifikován

  389. Agility Open - junioři M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  390. Jumpig Open - junioři L, Kerry: Diskvalifikován

  391. Jumpig Open - junioři M, A3Ch Dany: 1/6, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  392. Jumping Open - junioři L, Kerry: Diskvalifikován

  393. Jumping Open - junioři M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  394. Zkouška Agility - junioři LA2, Kerry: Diskvalifikován

  395. Zkouška Agility - junioři MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  396. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  397. Agility Medium, A3Ch Dany: 4/15, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  398. Agility Medium, A3Ch Dany: 8/11, 42.3 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  399. Jumping Medium, A3Ch Dany: 3/11, 35.24 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  400. Jumping Medium, A3Ch Dany: 4/15, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  401. MR Kříženců Medium, A3Ch Dany: 3/8, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  402. Zkouška MA3, A3Ch Dany: 1/6, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  403. Zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  404. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  405. Agility 1 Medium Junioři, A3Ch Dany: 1/14, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  406. Agility 2 Medium Junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  407. Agility Medium 3 Junioři, A3Ch Dany: 2/14, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  408. Agility Medium 4 Junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  409. Jumping 1 Medium Junioři, A3Ch Dany: 2/14, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  410. Jumping 2 Medium Junioři, A3Ch Dany: 10/14, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  411. Sekvence 1 Medium Junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  412. Sekvence 2 Medium Junioři, A3Ch Dany: 8/10, 24.29 s, 0.29 tr. b., 3.33 m/s

  413. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  414. Agility M, A3Ch Dany: 1/16, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  415. Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  416. Jumping II M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  417. Jumping M, A3Ch Dany: 2/16, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  418. Jumping M, A3Ch Dany: 6/12, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  419. MA3, A3Ch Dany: 1/4, 50.41 s, 8.41 tr. b., 3.53 m/s

  420. MA3, A3Ch Dany: 2/4, 54.38 s, 9.38 tr. b., 3.25 m/s

  421. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  422. MA3-2-Ne MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  423. MA3-Ne MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  424. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  425. LA2-2 LA2, Kerry: 7/29, 43.27 s, 10.27 tr. b., 3.79 m/s

  426. LA2 LA2, Kerry: Diskvalifikován

  427. MA3-2 MA3, A3Ch Dany: 1/2, 40.69 s, 0.69 tr. b., 3.93 m/s

  428. MA3 MA3, A3Ch Dany: 1/2, 46.69 s, 6.69 tr. b., 3.66 m/s

  429. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  430. AGILITY-M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  431. JUMPING-M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  432. JUMPING-M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  433. MA2, A3Ch Dany: 5/6, 43.12 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  434. MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  435. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  436. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  437. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Dany: 1/13, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  438. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  439. Agility, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  440. Jumping, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  441. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  442. Agility Junioři M, A3Ch Dany: 14/21, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  443. Jumping Junioři M, A3Ch Dany: 4/21, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  444. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  445. Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  446. Denní Jumping 1.kolo M, A3Ch Dany: 2/13, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  447. Noční Jumping 2.kolo M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  448. Zkouška MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  449. Zkouška MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  450. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  451. AGILITY, A3Ch Dany: 2/20, 41.37 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  452. JUMPING, A3Ch Dany: 3/20, 32.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  453. MA2, A3Ch Dany: 1/13, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  454. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  455. Agility 2 Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  456. Agility 2 Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  457. Agility Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  458. Agility Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  459. Jumping Medium, A3Ch Dany: 4/16, 31.09 s, 3.09 tr. b., 4.7 m/s

  460. Jumping Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  461. Mistrovství kříženců - Agility Medium, A3Ch Dany: 5/12, 47.01 s, 8.01 tr. b., 3.49 m/s

  462. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  463. Agility 1 Medium junioři, A3Ch Dany: 9/20, 51.65 s, 20.65 tr. b., 3.31 m/s

  464. Agility 2 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  465. Agility 3 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  466. Agility 4 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  467. Jumping 1 Medium junioři, A3Ch Dany: 6/20, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  468. Jumping 2 Medium junioři, A3Ch Dany: 5/20, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  469. Sekvence 1 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  470. Sekvence 2 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  471. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  472. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  473. Agility MA2 - 2., A3Ch Dany: Diskvalifikován

  474. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  475. Agility MA2, A3Ch Dany: 11/22, 46.61 s, 10.61 tr. b., 3.5 m/s

  476. Agility MA2 - 2., A3Ch Dany: 13/22, 36.26 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  477. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  478. AGILITY-M, A3Ch Dany: 12/22, 51.31 s, 11.31 tr. b., 3.82 m/s

  479. JUMPING-M, A3Ch Dany: 6/23, 38.92 s, 8.92 tr. b., 3.67 m/s

  480. JUMPING-M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  481. MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  482. MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  483. Praha - Kyje - Novoroční Dráček 2011, 01. 01. 2011

  484. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  485. Jumping MA2, A3Ch Dany: 1/4, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  486. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  487. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  488. Agility MA2 - 2., A3Ch Dany: 2/16, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  489. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  490. Agility MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  491. Agility MA2, A3Ch Dany: 1/8, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  492. Jumping MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  493. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  494. Agility M, A3Ch Dany: 2/18, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  495. Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  496. Agility MA2, A3Ch Dany: 5/9, 44.42 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  497. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  498. Jumping M, A3Ch Dany: 5/22, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  499. Jumping M, A3Ch Dany: 9/18, 31.4 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  500. Mistrovství kříženců M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  501. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  502. 1. Jumping MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  503. 1. Open MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  504. 2. Jumping MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  505. 2. Open MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  506. 3. Open MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  507. 4. Open MA, A3Ch Dany: 13/30, 51.98 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  508. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  509. AGILITY, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  510. JUMPING, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  511. MA2, A3Ch Dany: 5/10, 48.3 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  512. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  513. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  514. Agility MA2 - 2., A3Ch Dany: Diskvalifikován