Kateřina Pospíšilová

  1. Číslo: 002187
  2. OSA: Dogs in Action
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 19. 01. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 020409 (L), Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady

    Arrow_down
  2. 039010 (L), Bessi ze Zátoče

    Arrow_down
  3. 011512 (L), Alexandra od Světického pramene

    Arrow_down
  4. 017913 (ML), Dragon´s Fly Express Speedy Dream

    Arrow_down
  5. 010718 (L), Zoey

    Arrow_down
  6. 030220 (L), Live

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. I. agility L, Live: Diskvalifikován

  3. II. agility L, Live: Diskvalifikován

  4. II. zkouška A3 L, Live: 1/5, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  5. I. zkouška A3 L, Live: Diskvalifikován

  6. JUMPING L, Live: Diskvalifikován

  7. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  8. Agility 2 L, Live: 9/84, 35.98 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  9. Jumping 1 L, Live: Diskvalifikován

  10. Jumping 2 L, Live: Diskvalifikován

  11. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  12. QA4 Agility, Live: Diskvalifikován

  13. QA5 Agility, Live: Diskvalifikován

  14. QJ4 Jumping, Live: Diskvalifikován

  15. QJ5 Jumping, Live: Diskvalifikován

  16. QJ6 Jumping, Live: Diskvalifikován

  17. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  18. Agility 1 L, Live: Diskvalifikován

  19. Agility 2 L, Live: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 L, Live: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 L, Live: 2/90, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  22. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  23. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Live: Diskvalifikován

  24. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Live: Diskvalifikován

  25. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Live: Diskvalifikován

  26. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  27. 1. zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška A2 L, Live: 1/6, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  29. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  30. 1. zkouška A2 L, Live: 1/10, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  31. 2. zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  32. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  33. QA1 Agility, Live: Diskvalifikován

  34. QA2 Agility, Live: 31/107, 37.76 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  35. QJ1 Jumping, Live: Diskvalifikován

  36. QJ2 Jumping, Live: Diskvalifikován

  37. QJ3 Jumping, Live: 31/104, 38.09 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  38. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  39. Zkouška LA2, Live: 1/12, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  40. 2. Zkouška LA2, Live: Diskvalifikován

  41. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  42. 1. zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  43. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  44. I. JUMPING L, Live: 5/11, 26.59 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  45. 1. zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  46. 1. zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  47. 2. JUMPING L, Live: 7/11, 30.45 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  48. 2. zkouška A2 L, Live: 1/3, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  49. 2. zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  50. 3. JUMPING L, Live: 1/11, 28.77 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  51. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  52. 1.zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška A2 L, Live: 2/5, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  54. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  55. Agility I 600, Live: Diskvalifikován

  56. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  57. 1. zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška A2 L, Live: 1/5, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  59. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  60. ČT - 1. zkouška A1 L, Live: 1/6, 26.08 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  61. NE - 1. jumping L, Live: Diskvalifikován

  62. NE - 2. jumping L, Live: Diskvalifikován

  63. PÁ - 1. zkouška A2 L, Live: 1/3, 32.08 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  64. PÁ - 2. zkouška A2 L, Live: 1/3, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  65. SO - 1. zkoušku A2 L, Live: 1/7, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  66. SO - 2. zkouška A2 L, Live: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  68. II. zkouška A1 L, Live: 1/9, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  69. I. zkouška A1 L, Live: Diskvalifikován

  70. Strážiště u Mnichova Hradiště - Odpolední 2x zkoušky, 15. 12. 2021

  71. II. zkouška A1 L, Live: Diskvalifikován

  72. I. zkouška A1 L, Live: 1/3, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  73. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  74. II. zkouška A1 L, Live: 1/5, 26.45 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  75. I. zkouška A1 L, Live: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  77. 1. Zkouška LA1, Live: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA1, Live: Diskvalifikován

  79. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  80. III. jumpng L, Live: Diskvalifikován

  81. III. zkouška A1 L, Live: Diskvalifikován

  82. II. jumping L, Live: Diskvalifikován

  83. II. zkouška L, Live: Diskvalifikován

  84. I. jumping L, Live: 8/19, 25.71 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  85. IV. zkouška L, Live: Diskvalifikován

  86. I. zkouška A1 L, Live: 3/15, 28.34 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  87. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  88. II. zkouška A1 L, Live: Diskvalifikován

  89. I. zkouška A1 L, Live: 1/7, 31.39 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  90. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  91. Agility L, Live: Diskvalifikován

  92. Jumping L, Live: Diskvalifikován

  93. LA1, Live: Diskvalifikován

  94. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  95. III. jumping L, Live: Diskvalifikován

  96. II. jumping L, Live: Diskvalifikován

  97. I. jumping L, Live: Diskvalifikován

  98. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  99. II. zkouška A1 L L, Live: Diskvalifikován

  100. I. zkouška A1 L, Live: 2/3, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  101. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  102. 1. zkouška A1 L, Live: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška A1 L, Live: Diskvalifikován

  104. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  105. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Live: Diskvalifikován

  106. PetExpert Jumping L, Live: 6/21, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  107. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  108. 1. Zkouška LA1, Live: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA1, Live: Diskvalifikován

  110. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  111. AGILITY II L, Live: Diskvalifikován

  112. AGILITY I L, Live: Diskvalifikován

  113. FNINÁLE - jumping L, Live: Diskvalifikován

  114. Zkouška A1 L, Live: 1/4, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  115. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  116. AGILITY II L, Live: Diskvalifikován

  117. AGILITY I L, Live: 7/17, 37.98 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  118. FINÁLE - jumping L, Live: Diskvalifikován

  119. Zkouška A1 L, Live: Diskvalifikován

  120. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  121. Agility 1 L, Live: Diskvalifikován

  122. Jumping 1 L, Live: Diskvalifikován

  123. Jumping 2 L, Live: Diskvalifikován

  124. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  125. 1. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  126. 1. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  129. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  130. 1. Agility L, Live: 10/37, 25.56 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  131. 1. Jumping L, Live: 1/37, 24.63 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  132. 2. Agility L, Live: 8/33, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  133. 2. Jumping L, Live: 15/33, 24.24 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  134. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  135. 1. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  136. 1. jumping L, Live: Diskvalifikován

  137. 2. jumping L, Live: Diskvalifikován

  138. 2. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  139. 3. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  140. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  141. II. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  142. I. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  143. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  144. II. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  145. I. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  146. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  147. I. agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  148. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  149. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  150. 1. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/19, 37.02 s, 20.0 tr. b., 5.51 m/s

  151. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  152. II. zkouška A3 ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  153. I. zkouška A3 ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  154. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  155. I. agility ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 16/38, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  156. II. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  157. I. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  158. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  159. II. zkouška A3 ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  160. I. zkouška A3 ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  161. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  162. III. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/13, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.82 m/s

  163. II. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  164. II. zkouška MLA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  165. I. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  166. I. zkouška MLA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  167. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  168. II. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  169. I. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  170. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  171. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  172. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  173. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  174. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  175. II. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  176. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  177. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  178. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  180. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  181. 1. Zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  183. 3. Jumping LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  184. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  185. Batmanův jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  186. Jumping superhrdinů L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  187. Kapitánský jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  188. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  189. Batmanova zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/13, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  190. Supermanova zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  191. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  192. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  193. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  194. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  195. LA3- 1 běh, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/12, 38.05 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  196. LA3- 2 běh, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  197. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  198. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  199. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/9, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  200. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  201. Ne. - Agility II. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  202. Ne. - Jumping II. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  203. So. - Agility I. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 34/105, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  204. So. - Jumping I. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  205. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  206. II.zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  207. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  208. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  209. QA1 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 25/123, 39.93 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  210. QA2 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  211. QA3 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  212. QJ1 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  213. QJ2 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  214. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  215. Agility I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  216. Agility II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  217. Jumping I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  218. Jumping II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  219. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  220. I. zkouška LA1, Zoey: Diskvalifikován

  221. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  222. 2. zkouška LA1, Zoey: Diskvalifikován

  223. 2. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  224. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  225. III.jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/32, 35.57 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  226. III.jumping L, Zoey: Diskvalifikován

  227. II. jumping L, Zoey: Diskvalifikován

  228. II. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  229. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  230. I. jumping L, Zoey: Diskvalifikován

  231. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  232. Batmanova zkouška LA1, Zoey: 3/7, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  233. Batmanova zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  234. Supermanova zkouška LA1, Zoey: Diskvalifikován

  235. Supermanova zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  236. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  237. Agility 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  238. Agility 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  239. Jumping 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/40, 42.75 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  240. Jumping 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  241. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  242. Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  243. Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  244. Zkouška, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  245. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  246. Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  247. Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  248. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  249. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  250. II.jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 26/42, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  251. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  252. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  253. II.zkouška LA3, Zoey: Diskvalifikován

  254. I. zkouška LA3, Zoey: Diskvalifikován

  255. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  256. Agility L, Zoey: Diskvalifikován

  257. Agility L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  258. Jumping L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  259. Jumping L, Zoey: Diskvalifikován

  260. Zkouška LA1, Zoey: Diskvalifikován

  261. Zkouška LA3, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  262. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  263. Agility DRUZSTVA, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  264. Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  265. Jumping DRUZSTVA, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  266. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  267. jumping LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  268. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  269. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  270. II. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  271. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  272. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  273. Agility 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  274. Agility 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  275. Agility 3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  276. Agility 4, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 84/191, 40.98 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  277. Jumping 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  278. Jumping 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  279. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  280. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/23, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  281. II. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  282. I. JUMPING L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/26, 32.42 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  283. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  284. II.zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  285. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  286. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  287. Agility II. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/92, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  288. Agility I. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  289. Jumping II. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  290. Jumping I. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  291. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  292. QA1 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 45/127, 41.56 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  293. QA2 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  294. QA3 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  295. QJ1 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  296. QJ2 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  297. QJ3 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  298. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  299. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/20, 40.59 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  300. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  301. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  302. III. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  303. III. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  304. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/10, 36.73 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  305. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  306. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/10, 35.31 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  307. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  308. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  309. I. Batmanova zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/13, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  310. II. Supermanova zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  311. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  312. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/34, 24.51 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  313. II. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/34, 30.85 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  314. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/34, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  315. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  316. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/16, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  317. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  318. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  319. 1 LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  320. 2 LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  321. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  322. II. Packa LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 9/28, 33.22 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  323. I. Packa LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/28, 31.5 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  324. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  325. 1. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  326. 2. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  327. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  328. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  329. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  330. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  331. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  332. II. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  333. I. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  334. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  335. JUMPING 1 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  336. JUMPING 1 L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  337. JUMPING 2 L, Alexandra od Světického pramene: 8/43, 39.12 s, 2.12 tr. b., 3.83 m/s

  338. JUMPING 2 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  339. JUMPING 3 L, Alexandra od Světického pramene: 14/42, 33.04 s, 2.04 tr. b., 3.69 m/s

  340. JUMPING 3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  341. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  342. Agility Kluby Large, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  343. Jumping Družstva Large, Alexandra od Světického pramene: 9/57, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  344. Jumping Dvojice Large, Alexandra od Světického pramene: 30/57, 38.65 s, 5.65 tr. b., 4.06 m/s

  345. Podle roku narození Large, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  346. Soutěž feny proti psům Large, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  347. Soutěž plemen Large, Alexandra od Světického pramene: 4/54, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  348. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  349. Agility NE L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  350. Agility So L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  351. Jumping So L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  352. Zkouška So LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/16, 33.87 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  353. Zkoušky NE LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/17, 37.83 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  354. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  355. Zkouška II LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  356. Zkouška I LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 9/21, 30.9 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  357. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  358. Agility 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  359. Agility 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  360. Agility 3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  361. Agility 4, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  362. Jumping 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  363. Jumping 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  364. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  365. Agility open L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  366. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  367. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  368. Jumping open L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  369. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  370. Agility open L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  371. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  372. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 3/18, 29.39 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  373. Jumping open L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  374. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  375. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  376. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  377. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  378. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  379. IV. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  380. IV. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  381. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  382. I.zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  383. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  384. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/23, 30.06 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  385. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  386. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 13/23, 35.26 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  387. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  388. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/25, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  389. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  390. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  391. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/19, 27.36 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  392. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  393. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  394. 1. běh L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  395. 2. běh L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  396. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  397. II.zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/7, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  398. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  399. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  400. Zkouška pro Fly LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/29, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  401. Zkouška pro Charlieho LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  402. Zkouška pro Jacka LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  403. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  404. 1. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/34, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  405. 2. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 7/34, 29.16 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  406. 3. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/34, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  407. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  408. Agility LA sobota, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  409. Jumping LA neděle, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  410. Jumping LA sobota, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  411. Zkoušky LA2 neděle, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/25, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  412. Zkoušky LA2 sobota, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/25, 39.89 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  413. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  414. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  415. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  416. Ne-zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  417. 1. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  418. 1. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  419. 2. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  420. 2. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  421. 3. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  422. 3. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  423. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  424. 1. ZK LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  425. 2. ZK LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  426. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  427. III.zkouska LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  428. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/13, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  429. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  430. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  431. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 9/38, 26.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  432. Zkoušky A1 LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  433. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  434. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  435. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  436. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/15, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  437. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  438. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  439. Zkouška LA3, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  440. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  441. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 7/31, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  442. Agility 1 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/29, 32.71 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  443. Jumping L L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  444. Jumping 1 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/34, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  445. Zkouška A2 LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 3/14, 35.76 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  446. Zkouška Ne LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/15, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  447. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  448. Agility I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  449. Agility II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  450. Agility III, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  451. Agility IV, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  452. Jumping I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  453. Jumping II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  454. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  455. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  456. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/35, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  457. Zkouska III LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  458. Zkouska II LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/18, 36.99 s, 25.0 tr. b., 0.0 m/s

  459. Zkouska I LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  460. Zkouska IV LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  461. Zkouska VII LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 3/13, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  462. Zkouska VI LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  463. Zkouska V LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  464. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  465. QA1 Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  466. QA2 Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  467. QJ1 Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  468. QJ2 Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  469. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  470. Agility I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  471. Agility II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  472. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  473. Zkouska III LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  474. Zkouska II LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  475. Zkouska I LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/23, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  476. Zkouska IV LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  477. Zkouska VI LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  478. Zkouska V LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  479. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  480. Jump III L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  481. Jump III L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  482. Jump II L, Alexandra od Světického pramene: 9/34, 32.68 s, 0.68 tr. b., 4.19 m/s

  483. Jump II L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  484. Jump I L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  485. Jump I L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  486. Zkouška A2 I LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  487. Zkouška A3 II LA3, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  488. Zkouška A3 I LA3, Alexandra od Světického pramene: 4/9, 47.08 s, 7.08 tr. b., 3.87 m/s

  489. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  490. Agility Ne, Alexandra od Světického pramene: 22/46, 50.15 s, 13.15 tr. b., 3.47 m/s

  491. Agility Ne, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  492. Jumping Ne, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 16/46, 30.34 s, 5.34 tr. b., 5.04 m/s

  493. Jumping Ne, Alexandra od Světického pramene: 24/46, 39.3 s, 14.3 tr. b., 3.89 m/s

  494. ZkA Ne, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 11/22, 38.11 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  495. ZkA Ne, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  496. ZkA 1 So, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 11/27, 33.79 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  497. ZkA 1 So, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  498. ZkA 2 So, Alexandra od Světického pramene: 3/8, 47.68 s, 15.68 tr. b., 3.52 m/s

  499. ZkA 2 So, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  500. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  501. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: 2/15, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  502. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  503. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  504. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: 3/14, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  505. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  506. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  507. 1. ZK LA2, Alexandra od Světického pramene: 5/14, 51.51 s, 32.51 tr. b., 3.3 m/s

  508. 1. ZK LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  509. 2. ZK LA2, Alexandra od Světického pramene: 1/14, 43.5 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  510. 2. ZK LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  511. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  512. LA2 I , Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  513. LA2 II , Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  514. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  515. Agility jednotlivci, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  516. Agility jednotlivci, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  517. Agility jednotlivci, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  518. Družstva - Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 26/58, 48.25 s, 18.25 tr. b., 3.52 m/s

  519. Družstva - Agility, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  520. Družstva - Agility, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  521. Družstva - Jumping, Alexandra od Světického pramene: 32/57, 40.65 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  522. Družstva - Jumping, Bessi ze Zátoče: 40/57, 42.22 s, 10.22 tr. b., 3.65 m/s

  523. Družstva - Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  524. Jumping jednotlivci, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 20/40, 38.41 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  525. Jumping jednotlivci, Alexandra od Světického pramene: 21/40, 42.21 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  526. Jumping jednotlivci, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  527. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  528. (1) Bertíkova zkouška, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  529. (2) Noisy zkouška, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/10, 28.5 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  530. (3) Audiho zkouška, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  531. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  532. Zkouška LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/9, 31.62 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  533. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  534. Cvikov - 15. Cvikovské zkoušky agility, 04. 08. 2014

  535. Zkouška LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/10, 28.87 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  536. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: 3/18, 39.44 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  537. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  538. Agility L, Alexandra od Světického pramene: 19/45, 46.58 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  539. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  540. Jumping L, Alexandra od Světického pramene: 4/47, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  541. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  542. LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/12, 31.93 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  543. LA2, Alexandra od Světického pramene: 19/28, 43.54 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  544. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  545. Zkouška A1 II LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  546. Zkouška A1 - II LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/27, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  547. Zkouška A1 I LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  548. Zkouška A1 - I LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  549. Zkouška A2 II LA2, Bessi ze Zátoče: 15/29, 42.97 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  550. Zkouška A2 - II LA2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  551. Zkouška A2 I LA2, Bessi ze Zátoče: 13/29, 46.15 s, 25.0 tr. b., 3.68 m/s

  552. Zkouška A2 - I LA2, Bessi ze Zátoče: 15/31, 51.61 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  553. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  554. LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  555. LA1 I., Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  556. LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  557. LA2 I., Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  558. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  559. Agility L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  560. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  561. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  562. Jumping L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  563. Zkouška LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  564. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  565. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  566. JUNIOŘI - Agility, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  567. JUNIOŘI - Agility, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  568. JUNIOŘI - Jumping, Alexandra od Světického pramene: 2/27, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  569. JUNIOŘI - Jumping, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  570. JUNIOŘI - Left or Right, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  571. JUNIOŘI - Left or Right, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  572. Cvikov - 14. Cvikovské zkoušky, 08. 08. 2013

  573. Zkouška agility LA2, Bessi ze Zátoče: 4/18, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  574. Zkouška agility LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  575. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  576. Zkouška agility LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  577. Zkouška agility LA2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  578. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  579. Zkouška agility LA2, Alexandra od Světického pramene: 1/9, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  580. Zkouška agility LA2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  581. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  582. 11. Cvikovské zkoušky LA2, Alexandra od Světického pramene: 2/6, 47.9 s, 23.9 tr. b., 3.19 m/s

  583. 11. Cvikovské zkoušky LA2, Bessi ze Zátoče: 3/6, 36.43 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  584. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  585. Agility jednotlivci, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  586. Agility jednotlivci, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  587. Družstva - Agility, Alexandra od Světického pramene: 5/36, 56.53 s, 2.53 tr. b., 3.13 m/s

  588. Družstva - Agility, Bessi ze Zátoče: 25/36, 63.96 s, 19.96 tr. b., 2.77 m/s

  589. Hra, Bessi ze Zátoče: 7/28, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  590. Hra, Alexandra od Světického pramene: 25/28, 53.52 s, 0.0 tr. b., 2.52 m/s

  591. Jumping jednotlivci, Alexandra od Světického pramene: 8/29, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  592. Jumping jednotlivci, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  593. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  594. Zka1, Alexandra od Světického pramene: 1/8, 35.86 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  595. Zka2, Alexandra od Světického pramene: 2/8, 34.55 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  596. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  597. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  598. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  599. Power & Speed A1 L, Bessi ze Zátoče: 10/36, 16.46 s, 5.0 tr. b., 8.81 m/s

  600. Speciální závod Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  601. Speciální závod Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  602. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  603. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  604. Májová cena, Agility, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  605. Májová cena, Agility, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  606. Májová cena, Jumping, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  607. Májová cena, Jumping, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  608. Májová cena, zkoušky, Bessi ze Zátoče: 8/17, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  609. Májová cena, zkoušky, Alexandra od Světického pramene: 9/17, 40.19 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  610. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  611. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Bessi ze Zátoče: 5/18, 38.78 s, 15.0 tr. b., 3.02 m/s

  612. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  613. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Alexandra od Světického pramene: 1/18, 34.6 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  614. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  615. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  616. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Bessi ze Zátoče: 3/24, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  617. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Alexandra od Světického pramene: 18/24, 48.54 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  618. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  619. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  620. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  621. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  622. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  623. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  624. Zkouška A1 II LA1, Bessi ze Zátoče: 11/15, 30.35 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  625. Zkouška A1 I LA1, Bessi ze Zátoče: 6/15, 29.31 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  626. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  627. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  628. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Bessi ze Zátoče: 4/11, 30.91 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  629. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  630. AGILITY, Bessi ze Zátoče: 6/19, 53.43 s, 17.43 tr. b., 3.37 m/s

  631. AGILITY, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: Diskvalifikován

  632. JUMPING, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: Diskvalifikován

  633. JUMPING, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  634. LA1, Bessi ze Zátoče: 1/7, 37.03 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  635. LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: Diskvalifikován

  636. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  637. Agility Junioři L, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 18/27, 62.11 s, 22.11 tr. b., 2.59 m/s

  638. Agility Junioři L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  639. Jumping Junioři L, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 14/27, 46.39 s, 7.39 tr. b., 3.36 m/s

  640. Jumping Junioři L, Bessi ze Zátoče: 20/27, 48.09 s, 24.09 tr. b., 3.24 m/s

  641. Smržovka - Smržovský agi Cup - 2x Zk, 17. 07. 2011

  642. Zkouška 1, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 2/7, 50.79 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  643. Zkouška 1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  644. Zkouška 2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 3/7, 59.86 s, 15.86 tr. b., 2.66 m/s

  645. Zkouška 2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  646. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  647. AGILITY, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 12/40, 53.57 s, 18.57 tr. b., 3.04 m/s

  648. AGILITY, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  649. JUMPING, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 9/40, 43.21 s, 10.21 tr. b., 3.31 m/s

  650. JUMPING, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  651. LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  652. LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 9/10, 55.1 s, 18.1 tr. b., 2.94 m/s

  653. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  654. Agility 1 Large junioři, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  655. Agility 2 Large junioři, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  656. Jumping 1 Large junioři, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  657. Sekvence 1 Large junioři, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  658. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  659. Agility LA1, Bessi ze Zátoče: 9/27, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  660. Agility LA1 - 2., Bessi ze Zátoče: 9/27, 40.23 s, 5.23 tr. b., 3.83 m/s

  661. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  662. Agility LA1, Bessi ze Zátoče: 2/29, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  663. Agility LA1 - 2., Bessi ze Zátoče: 3/30, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  664. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  665. Ne-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  666. Ne-Jumping L, Bessi ze Zátoče: 11/51, 34.59 s, 2.59 tr. b., 4.34 m/s

  667. Ne-Zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  668. So-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  669. So-Jumping L, Bessi ze Zátoče: 21/55, 40.92 s, 22.92 tr. b., 3.47 m/s

  670. So-Zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: 4/13, 42.13 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  671. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  672. Agility open large, Bessi ze Zátoče: 6/39, 46.69 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  673. Jumping large, Bessi ze Zátoče: 22/41, 41.67 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  674. zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: 9/20, 38.99 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  675. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  676. Ne-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  677. Ne-Jumping L, Bessi ze Zátoče: 11/53, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  678. Ne-Zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: 6/10, 35.39 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  679. So-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  680. So-Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  681. So-Zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: 7/11, 32.79 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  682. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  683. Svojetice dvojzkoušky běh 1, Bessi ze Zátoče: 9/22, 25.1 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  684. Svojetice dvojzkoušky běh 2, Bessi ze Zátoče: 5/22, 28.65 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  685. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  686. Ne-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  687. Ne-Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  688. Ne-LA1 LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  689. So-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  690. So-Jumping L, Bessi ze Zátoče: 10/56, 46.37 s, 21.37 tr. b., 3.17 m/s

  691. So-LA1 LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  692. Praha - Letňany - PRAGIL – PEDIGREE 2010, 06. 11. 2010 - 07. 11. 2010

  693. AGILITY LA, Bessi ze Zátoče: 15/35, 36.87 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  694. Final 1. LA, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 8/16, 44.75 s, 17.75 tr. b., 3.17 m/s

  695. Final 1. LA, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  696. JMP LA1, Bessi ze Zátoče: 5/12, 26.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  697. JMP LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 5/14, 35.14 s, 1.14 tr. b., 3.56 m/s

  698. JUMPING LA, Bessi ze Zátoče: 14/34, 35.27 s, 9.27 tr. b., 3.32 m/s

  699. LA1, Bessi ze Zátoče: 3/10, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  700. LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  701. LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 8/16, 47.38 s, 19.38 tr. b., 3.1 m/s

  702. LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: Diskvalifikován