Cz En

Jana Jirsová

  1. Číslo: 002223
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 12. 03. 2013
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 027109 (S), Arleta hafies

  2. 046912 (M), A3Ch Extreme of Darkness

  3. 009015 (M), Gaudí Bohemia Black Diamond

  4. 002817 (XS), Cassiopea Star

  5. 059918 (L), Vinky Dream of joy

  6. 020520 (XS), Chaos Dream of joy

  7. 071022, Tasmanian Princess Dream of joy

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  2. 1. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 1/4, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  3. 2. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 4/4, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  5. 1.zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 1/7, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  6. 2.zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 1/7, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  7. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  8. QA1 Agility, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  9. QA2 Agility, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  10. QA3 Agility, Chaos Dream of joy: 24/49, 47.01 s, 11.04 tr. b., 4.68 m/s

  11. QJ1 Jumping, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  12. QJ2 Jumping, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  13. QJ3 Jumping, Chaos Dream of joy: 24/39, 37.58 s, 5.77 tr. b., 4.74 m/s

  14. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  15. 2. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  16. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 1/5, 43.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  17. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  18. 1. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 6/10, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  19. 2. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 4/10, 50.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  20. 3. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  21. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  22. Neděle Jumping2+3 S, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  23. Neděle SA3 I, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  24. Neděle SA3 II, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  25. Sobota Jumping2+3 S, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  26. Sobota SA3 I, Chaos Dream of joy: 3/12, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  27. Sobota SA3 II, Chaos Dream of joy: 3/12, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  28. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  29. 1. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 2/5, 49.13 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  30. 2. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 3/5, 47.63 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  31. 3. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  32. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  33. 1. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  37. Agility I 250, Chaos Dream of joy: 3/17, 49.37 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  38. Agility II 250, Chaos Dream of joy: 3/18, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  39. Agility III 250, Chaos Dream of joy: 7/15, 57.2 s, 16.2 tr. b., 3.74 m/s

  40. Jumping I 250, Chaos Dream of joy: 6/18, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  41. Jumping II 250, Chaos Dream of joy: 4/16, 39.83 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  42. Jumping III 250, Chaos Dream of joy: 4/15, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  43. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  44. 1. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 2/5, 43.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  45. 2. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 1/5, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  46. 3. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  47. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  48. 1. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  50. 3. Zkouška SA3, Chaos Dream of joy: 2/4, 48.58 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  51. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  52. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” XS, Chaos Dream of joy: 2/5, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  53. Jumping FirstAnimal XS, Chaos Dream of joy: 3/5, 44.88 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  54. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. XS, Chaos Dream of joy: 1/1, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  55. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  56. 1. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: 1/4, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  57. 2. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  58. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  59. Druhá zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  60. První zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  61. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  62. 1. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  65. 1. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  67. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  68. 1. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: 1/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  69. 2. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: 1/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  70. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  71. 1. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: 1/4, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  72. 2. zkouška SA2, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  73. Jumping II S, Chaos Dream of joy: 2/8, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  74. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  75. 1. Jumping XS, Chaos Dream of joy: 2/6, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  76. 1. Zkouška XSA2, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška XSA2, Chaos Dream of joy: 1/2, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  78. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  79. 1. Agility XS, Chaos Dream of joy: 1/3, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  80. 1. Jumping XS, Chaos Dream of joy: 1/3, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  81. 2. Agility XS, Chaos Dream of joy: 1/3, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  82. 2. Jumping XS, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  83. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  84. Druhá zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  85. První zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  86. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  87. Druhá zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  88. První zkouška, Chaos Dream of joy: 2/5, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  89. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  90. Agility S, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  91. Jumping S, Chaos Dream of joy: 8/14, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  92. Zkouška SA2, Chaos Dream of joy: 2/5, 47.83 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  93. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  94. Agility S, Chaos Dream of joy: 5/18, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  95. Jumping S, Chaos Dream of joy: 6/18, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  96. Zkouška A2 S, Chaos Dream of joy: 2/5, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  97. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  98. 1. zkouška, Chaos Dream of joy: 1/6, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  99. 2. zkouška, Chaos Dream of joy: 3/6, 41.86 s, 11.86 tr. b., 4.04 m/s

  100. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  101. Druhá zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  102. První zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  103. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  104. agility open XS, Chaos Dream of joy: 1/3, 53.4 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  105. Jumping open XS, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  106. Zkouška A1 XS, Chaos Dream of joy: 1/1, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  107. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  108. 1. Jumping S, Chaos Dream of joy: 2/11, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  109. 1. Zkouška SA1, Chaos Dream of joy: 1/1, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  110. 2. Zkouška SA1, Chaos Dream of joy: 1/1, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  111. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  112. agility open XS, Chaos Dream of joy: 1/3, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  113. Jumping open XS, Chaos Dream of joy: 2/3, 46.41 s, 16.41 tr. b., 3.94 m/s

  114. Zkouška A1 XS, Chaos Dream of joy: 1/1, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  115. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  116. Open AGI XS, Chaos Dream of joy: 1/5, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  117. Open JUMP XS, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  118. Zkouška A1 XS, Chaos Dream of joy: 1/1, 42.48 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  119. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  120. 1. zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  122. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  123. Jumping, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  124. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  125. Druhá zkouška, Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  126. První zkouška, Chaos Dream of joy: 1/3, 28.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  127. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  128. 1. Zkouška LA2, Vinky Dream of joy: 3/13, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  129. 2. Zkouška LA2, Vinky Dream of joy: 3/13, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  130. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  131. Agility Open, Vinky Dream of joy: 40/125, 51.09 s, 8.09 tr. b., 3.88 m/s

  132. Agility Squads as Individual, Vinky Dream of joy: 50/137, 61.07 s, 6.07 tr. b., 3.6 m/s

  133. Jumping Open, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  134. Jumping Squads as Individual, Vinky Dream of joy: 74/138, 49.28 s, 22.28 tr. b., 3.39 m/s

  135. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  136. Ne. - Agility II. L, Vinky Dream of joy: 10/105, 53.07 s, 1.07 tr. b., 4.07 m/s

  137. Ne. - Jumping II. L, Vinky Dream of joy: 15/96, 45.5 s, 1.5 tr. b., 4.35 m/s

  138. So. - Agility I. L, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  139. So. - Jumping I. L, Vinky Dream of joy: 7/107, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  140. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  141. LA2 I, Vinky Dream of joy: 3/13, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  142. LA2 II, Vinky Dream of joy: 3/13, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  143. LA2 III, Vinky Dream of joy: 2/13, 48.8 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  144. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  145. Druhá zkouška LA2, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  146. První zkouška LA2, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  147. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  148. zkouška 1 LA2, Vinky Dream of joy: 3/10, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  149. zkouška 2 LA2, Vinky Dream of joy: 6/10, 41.25 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  150. zkouška 3 LA2, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  151. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  152. Druhá zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 1/4, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  153. Druhá zkouška SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  154. První zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 1/4, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  155. První zkouška SA2, Cassiopea Star: 6/13, 79.07 s, 38.07 tr. b., 2.14 m/s

  156. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  157. 1.Zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 1/10, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  158. 2.Zkouška LA1 , Vinky Dream of joy: 1/10, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  159. 3.Zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 2/10, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  160. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  161. LA1 I., Vinky Dream of joy: 5/14, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  162. LA1 II., Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  163. LA1 III., Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  164. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  165. Druhá zkouška SA2, Cassiopea Star: 4/5, 54.9 s, 3.9 tr. b., 3.44 m/s

  166. První zkouška SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  167. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  168. LA1 1. LA1, Vinky Dream of joy: 4/8, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  169. LA1 2. LA1, Vinky Dream of joy: 3/8, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  170. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  171. II. zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 6/17, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  172. I. zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 11/17, 29.29 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  173. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  174. Zkouška LA1 I, Vinky Dream of joy: 2/5, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  175. Zkouška LA1 II, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  176. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  177. 1. běh LA1, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  178. 2. běh LA1, Vinky Dream of joy: 4/7, 32.48 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  179. 3. běh LA1, Vinky Dream of joy: 1/7, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  180. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  181. Agility klubů L, Vinky Dream of joy: 15/33, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  182. Jumping L, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  183. Zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 1/7, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  184. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  185. II. zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 4/17, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  186. I. zkouška LA1, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  187. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  188. Druhá zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 3/11, 42.5 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  189. První zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 6/11, 29.94 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  190. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  191. Zkouška III. LA1, Vinky Dream of joy: 2/15, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  192. Zkouška II. LA1, Vinky Dream of joy: 6/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  193. Zkouška I. LA1, Vinky Dream of joy: 5/16, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  194. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  195. 1.zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 4/9, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  196. 2.zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/9, 44.95 s, 11.95 tr. b., 3.85 m/s

  197. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  198. II. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/7, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  199. I. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  200. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  201. 1. zkouška SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  202. 2. zkouška SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  203. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  204. Jumping SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  205. Zkouška první SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  206. Zkouška VIP SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  207. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  208. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 5/16, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  209. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/16, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  210. Zkouška - MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/9, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  211. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  212. 1. zkouška SA1, Cassiopea Star: 3/11, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  213. 2. zkouška SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  214. 3. zkouška SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  215. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  216. Agility - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 15/50, 45.81 s, 10.81 tr. b., 3.47 m/s

  217. Agility - So, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  218. Jumping - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 19/52, 40.47 s, 2.47 tr. b., 3.93 m/s

  219. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  220. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  221. Agility Individuals Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 4/29, 55.92 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  222. Agility Individuals Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  223. Agility Pairs Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 5/29, 49.91 s, 5.91 tr. b., 3.97 m/s

  224. Agility Pairs Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  225. Agility Teams Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 3/29, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  226. Agility Teams Small, Cassiopea Star: 26/45, 64.29 s, 36.29 tr. b., 2.89 m/s

  227. Finals Individuals Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/18, 57.21 s, 9.21 tr. b., 3.46 m/s

  228. Jumping Individuals Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/28, 39.16 s, 2.16 tr. b., 4.24 m/s

  229. Jumping Individuals Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  230. Jumping Nations Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/29, 41.06 s, 1.06 tr. b., 4.14 m/s

  231. Jumping Nations Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  232. Jumping Pairs Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 15/30, 49.34 s, 5.34 tr. b., 3.87 m/s

  233. Jumping Pairs Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  234. Jumping Teams Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/29, 44.63 s, 2.63 tr. b., 4.08 m/s

  235. Jumping Teams Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  236. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  237. 1. běh SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  238. 2. běh SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  239. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  240. Agility XS S, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  241. Hra S, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  242. Jumping XS S, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  243. Zkouška SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  244. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  245. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/14, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  246. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  247. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 2/13, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  248. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  249. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 3/5, 49.69 s, 16.69 tr. b., 3.4 m/s

  250. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  251. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  252. III. zkouška SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  253. II. zkouška SA1, Cassiopea Star: 6/8, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  254. IV. zkouška SA1, Cassiopea Star: 2/8, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  255. I. zkouška SA1, Cassiopea Star: 2/8, 37.68 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  256. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  257. 1. Zka - SA1, Cassiopea Star: 4/7, 48.09 s, 15.0 tr. b., 3.26 m/s

  258. 2. Zka - SA1, Cassiopea Star: 1/7, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  259. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  260. Agility 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  261. Agility 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  262. Jumping 1, A3Ch Extreme of Darkness: 20/50, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  263. Jumping 2, A3Ch Extreme of Darkness: 10/50, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  264. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  265. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/13, 53.68 s, 9.68 tr. b., 3.52 m/s

  266. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  267. Zka - MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/7, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  268. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  269. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/21, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  270. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 7/21, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  271. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 2/11, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  272. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  273. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/27, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  274. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 11/28, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  275. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/27, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  276. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 4/12, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  277. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  278. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  279. 1. Zka - MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  280. 2. Zka - MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  281. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  282. Agility - So, A3Ch Extreme of Darkness: 10/34, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  283. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: 9/34, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  284. ZkA - So, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  285. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  286. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 4/19, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  287. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 7/19, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  288. Teriéři agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 1/9, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  289. Teriéři jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 4/9, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  290. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/9, 49.67 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  291. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  292. Agility OPEN M, A3Ch Extreme of Darkness: 1/8, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  293. Jumping OPEN M, A3Ch Extreme of Darkness: 2/8, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  294. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  295. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  296. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 1/12, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  297. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/16, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  298. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  299. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  300. QA5 Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 24/72, 53.1 s, 8.1 tr. b., 3.41 m/s

  301. QA6 Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  302. QJ5 Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 28/74, 46.99 s, 15.99 tr. b., 3.19 m/s

  303. QJ6 Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 25/79, 46.66 s, 4.66 tr. b., 3.79 m/s

  304. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  305. I Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  306. II Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 8/19, 47.98 s, 7.98 tr. b., 3.75 m/s

  307. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  308. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 1/14, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  309. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 3/14, 38.34 s, 0.34 tr. b., 3.99 m/s

  310. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 2/7, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  311. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  312. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  313. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  314. QA1 Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 30/88, 56.75 s, 11.75 tr. b., 3.52 m/s

  315. QA2 Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 13/82, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  316. QJ1 Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  317. QJ2 Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 21/81, 37.33 s, 0.33 tr. b., 4.31 m/s

  318. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  319. Agility I, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  320. Agility II, A3Ch Extreme of Darkness: 5/14, 55.68 s, 14.68 tr. b., 3.59 m/s

  321. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  322. ZkA II. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  323. ZkA I. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 43.7 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  324. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  325. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 4/25, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  326. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 10/25, 36.02 s, 1.02 tr. b., 4.16 m/s

  327. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 11/26, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  328. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 4/14, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  329. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 6/12, 41.47 s, 3.47 tr. b., 4.12 m/s

  330. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 2/12, 47.66 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  331. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  332. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/12, 53.18 s, 0.18 tr. b., 3.76 m/s

  333. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  334. ZkA, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  335. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  336. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 1/16, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  337. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 2/16, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  338. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  339. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  340. 1. ZK MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  341. 2. ZK MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 49.89 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  342. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  343. 1.zkouška MA1, Gaudí Bohemia Black Diamond: 6/9, 36.97 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  344. 2.zkouška MA1, Gaudí Bohemia Black Diamond: Diskvalifikován

  345. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  346. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  347. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 3/10, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  348. ZkA, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  349. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  350. Agility OPEN M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  351. Jumping Open M, A3Ch Extreme of Darkness: 2/22, 36.56 s, 0.56 tr. b., 4.1 m/s

  352. Zkouska MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/8, 45.42 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  353. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  354. 1. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/6, 52.59 s, 15.59 tr. b., 3.52 m/s

  355. 2. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/6, 43.93 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  356. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  357. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 2/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  358. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 47.77 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  359. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  360. NE - Holdye memorial M, A3Ch Extreme of Darkness: 6/15, 46.84 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  361. NE - jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  362. NE - Zkouška agility MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 4/6, 41.48 s, 2.48 tr. b., 3.78 m/s

  363. SO - agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/14, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  364. SO - jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/13, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  365. SO - Zkouška agility MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/6, 45.54 s, 6.54 tr. b., 3.69 m/s

  366. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  367. ZkA I., A3Ch Extreme of Darkness: 3/5, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  368. ZkA II., A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  369. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  370. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/13, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  371. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  372. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  373. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  374. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 3/17, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  375. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  376. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 3/17, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  377. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 7/14, 49.83 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  378. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  379. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 45.87 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  380. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  381. Agility Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 16/62, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  382. Agility So, A3Ch Extreme of Darkness: 23/62, 56.0 s, 6.0 tr. b., 3.57 m/s

  383. Jumping Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 41/63, 46.1 s, 9.1 tr. b., 3.97 m/s

  384. Jumping So, A3Ch Extreme of Darkness: 33/65, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  385. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  386. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 13/21, 50.93 s, 17.93 tr. b., 3.53 m/s

  387. Jumping - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 5/23, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  388. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: 11/21, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  389. ZkA - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 5/11, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  390. ZkA - So, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  391. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  392. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  393. Agility II Open, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  394. Agility I Open, A3Ch Extreme of Darkness: 12/71, 39.72 s, 0.72 tr. b., 4.13 m/s

  395. Jumping II Open, A3Ch Extreme of Darkness: 25/68, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  396. Jumping I Open, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  397. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  398. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 1/11, 48.9 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  399. Májová cena, Horní Počernice Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 1/10, 44.58 s, 5.58 tr. b., 3.99 m/s

  400. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 1/1, 52.95 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  401. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  402. Agility 1, A3Ch Extreme of Darkness: 3/62, 44.32 s, 1.32 tr. b., 4.2 m/s

  403. Agility 2, A3Ch Extreme of Darkness: 3/60, 42.63 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  404. Finále, A3Ch Extreme of Darkness: 4/12, 44.54 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  405. Jumping 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  406. Jumping 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  407. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  408. Zkouška 1, A3Ch Extreme of Darkness: 2/19, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  409. Zkouška 2, A3Ch Extreme of Darkness: 5/17, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  410. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  411. MA3 II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/9, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  412. MA3 II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  413. MA3 I MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  414. MA3 I MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 6/9, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  415. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  416. ZkA III. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/6, 47.97 s, 7.97 tr. b., 3.69 m/s

  417. ZkA II. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  418. ZkA I. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/6, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  419. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  420. Heroutice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  421. Heroutice, 2. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 32.48 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  422. Heroutice, 3. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 49.36 s, 14.36 tr. b., 3.04 m/s

  423. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  424. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 4/24, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  425. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  426. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 10/24, 47.12 s, 20.12 tr. b., 3.35 m/s

  427. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  428. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 3/10, 43.76 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  429. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  430. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  431. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/11, 49.39 s, 5.39 tr. b., 3.32 m/s

  432. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 2/11, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  433. Zka MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  434. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  435. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/25, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  436. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 5/25, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  437. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/24, 40.93 s, 5.93 tr. b., 3.96 m/s

  438. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  439. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 5/12, 56.57 s, 21.57 tr. b., 3.27 m/s

  440. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 5/12, 46.82 s, 4.82 tr. b., 3.91 m/s

  441. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  442. 1.ZK MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  443. 2.ZK MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  444. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  445. Agility Individual, A3Ch Extreme of Darkness: 14/38, 56.34 s, 25.34 tr. b., 2.88 m/s

  446. Agility Squads, A3Ch Extreme of Darkness: 13/38, 44.95 s, 3.95 tr. b., 3.8 m/s

  447. Jumping Individual, A3Ch Extreme of Darkness: 22/38, 41.18 s, 5.18 tr. b., 3.86 m/s

  448. Jumping Squads, A3Ch Extreme of Darkness: 15/38, 44.98 s, 0.98 tr. b., 4.09 m/s

  449. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  450. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 14/24, 50.27 s, 10.27 tr. b., 3.26 m/s

  451. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 10/25, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  452. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 7/10, 48.49 s, 0.49 tr. b., 3.61 m/s

  453. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  454. MA3 - 1., A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 47.39 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  455. MA3 - 2., A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  456. MA3 - 3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 56.03 s, 7.03 tr. b., 3.19 m/s

  457. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  458. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: 2/11, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  459. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: 3/11, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  460. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: 3/10, 34.49 s, 1.49 tr. b., 4.0 m/s

  461. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: 4/11, 46.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  462. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  463. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  464. 1. zk MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  465. 2. zk MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 40.73 s, 0.73 tr. b., 4.0 m/s

  466. Jumping - M, A3Ch Extreme of Darkness: 4/14, 42.67 s, 13.67 tr. b., 3.89 m/s

  467. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  468. AGILITY-M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/11, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  469. JUMPING-M, A3Ch Extreme of Darkness: 6/11, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  470. JUMPING-M, A3Ch Extreme of Darkness: 9/11, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  471. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/7, 53.17 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  472. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  473. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 3/11, 48.49 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  474. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  475. Agility - So, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 52.92 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  476. Finále Agility - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 48.79 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  477. Jumping - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  478. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: 2/13, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  479. ZkA 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  480. ZkA 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  481. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  482. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  483. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 42.6 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  484. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 3/5, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  485. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  486. zkouška 1 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/5, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  487. zkouška 2 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/5, 47.32 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  488. zkouška 3 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/5, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  489. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  490. Agility 1, A3Ch Extreme of Darkness: 17/49, 52.71 s, 5.71 tr. b., 3.53 m/s

  491. Agility 2, A3Ch Extreme of Darkness: 13/50, 40.37 s, 1.37 tr. b., 3.77 m/s

  492. Jumping 1, A3Ch Extreme of Darkness: 19/50, 47.49 s, 5.49 tr. b., 3.92 m/s

  493. Jumping 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  494. Zkouška, A3Ch Extreme of Darkness: 4/19, 51.49 s, 6.49 tr. b., 3.86 m/s

  495. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  496. Zkouška A3 - II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/7, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  497. Zkouška A3 II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  498. Zkouška A3 - I MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/7, 51.59 s, 5.59 tr. b., 3.86 m/s

  499. Zkouška A3 I MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 42.57 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  500. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  501. Heroutice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 3/4, 41.72 s, 6.72 tr. b., 3.79 m/s

  502. Heroutice, 2. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 41.3 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  503. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  504. JUMPING 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  505. JUMPING 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  506. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  507. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  508. Heroutice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 3/4, 45.03 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  509. Heroutice, 2. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 47.34 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  510. Heroutice, 3. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 48.88 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  511. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  512. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  513. Finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 4/18, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  514. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 11/28, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  515. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/28, 38.74 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  516. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 5/10, 51.78 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  517. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  518. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  519. AGILITY-M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  520. Agility MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 4/25, 57.52 s, 2.52 tr. b., 3.34 m/s

  521. JUMPING-M, A3Ch Extreme of Darkness: 11/25, 30.43 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  522. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 2/25, 55.4 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  523. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 42.7 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  524. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  525. Heroutice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 48.4 s, 9.4 tr. b., 3.66 m/s

  526. Heroutice, 2. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 48.63 s, 11.63 tr. b., 3.23 m/s

  527. Heroutice, 3. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 46.98 s, 2.98 tr. b., 3.6 m/s

  528. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  529. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  530. Agility družstev, A3Ch Extreme of Darkness: 26/58, 51.08 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  531. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  532. Jumping družstev, A3Ch Extreme of Darkness: 25/58, 40.88 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  533. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  534. Agility CACIAg, A3Ch Extreme of Darkness: 11/25, 51.91 s, 7.91 tr. b., 3.2 m/s

  535. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  536. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  537. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 5/10, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  538. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 3/9, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  539. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 33.97 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  540. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  541. Agility Medium, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  542. Jumping Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 2/21, 37.95 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  543. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/4, 49.14 s, 11.14 tr. b., 3.46 m/s

  544. Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, 25. 08. 2013

  545. Babí léto - AGI M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/8, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  546. Babí léto - AGI S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  547. Babí léto - JUMP M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  548. Babí léto - JUMP S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  549. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  550. Zkouška 1 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  551. Zkouška 2 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/5, 47.84 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  552. Zkouška 3 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  553. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  554. Agility MEDIUM M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  555. Jumping MEDIUM M, A3Ch Extreme of Darkness: 7/18, 40.67 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  556. Neděle Jumping MEDIUM M, A3Ch Extreme of Darkness: 5/17, 37.41 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  557. Neděle zkoušky MA3 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  558. Zkoušky MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  559. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  560. 1. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  561. 2. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 49.13 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  562. 3. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  563. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  564. 1.běh MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  565. 2.běh MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 53.59 s, 19.59 tr. b., 3.4 m/s

  566. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  567. Zkouška II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  568. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  569. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  570. Agility- So, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 63.23 s, 23.23 tr. b., 2.77 m/s

  571. Finále Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 1/8, 47.48 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  572. Jumping - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 54.25 s, 17.25 tr. b., 3.08 m/s

  573. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: 2/9, 35.79 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  574. Zka1, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  575. Zka2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 59.28 s, 10.0 tr. b., 3.21 m/s

  576. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  577. III. zkouška MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  578. II. zkouška MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  579. I. zkouška MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 50.01 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  580. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  581. zkoušky 1 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 3/9, 48.63 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  582. zkoušky 1 SA3, Arleta hafies: 4/7, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  583. zkoušky 2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 4/9, 51.2 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  584. zkoušky 2 SA3, Arleta hafies: 2/7, 48.6 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  585. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  586. 2. zkouška MA2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/7, 47.03 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  587. zkouška MA2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 2/7, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  588. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  589. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Arleta hafies: 6/7, 57.25 s, 20.25 tr. b., 2.69 m/s

  590. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  591. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Arleta hafies: 3/7, 50.46 s, 6.46 tr. b., 3.25 m/s

  592. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  593. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  594. MA2 - II MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 2/9, 60.15 s, 17.15 tr. b., 2.83 m/s

  595. MA2 - I MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/9, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  596. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  597. MA2 - II MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 5/10, 52.46 s, 12.46 tr. b., 2.97 m/s

  598. MA2 - I MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 5/10, 50.07 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  599. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  600. Zkouška 1 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 43.55 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  601. Zkouška 2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 38.91 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  602. Zkouška 3 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  603. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  604. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Extreme of Darkness: 2/12, 39.5 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  605. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  606. Řitka - ZKOUŠKY březen 2013, 15. 03. 2013

  607. zk 1 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 39.62 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  608. zk 2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 49.34 s, 28.34 tr. b., 2.66 m/s

  609. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  610. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Extreme of Darkness: 2/13, 42.38 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  611. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Extreme of Darkness: 6/13, 44.82 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  612. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  613. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  614. Agility S, Arleta hafies: 9/33, 45.22 s, 11.22 tr. b., 3.25 m/s

  615. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  616. Jumping S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  617. Zkoušky MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/9, 46.81 s, 6.81 tr. b., 3.08 m/s

  618. Zkoušky SA3, Arleta hafies: Diskvalifikován

  619. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  620. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Extreme of Darkness: 7/11, 63.9 s, 24.9 tr. b., 2.68 m/s

  621. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  622. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  623. Agility individuals, Arleta hafies: 42/87, 52.99 s, 9.99 tr. b., 3.32 m/s

  624. Jumping individuals, Arleta hafies: 62/88, 43.29 s, 8.29 tr. b., 3.97 m/s

  625. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  626. Zkouška MA2 - II MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  627. Zkouška MA2 - I MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  628. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  629. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Extreme of Darkness: 4/9, 44.47 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  630. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Extreme of Darkness: 5/9, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  631. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  632. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  633. Agility S, Arleta hafies: 7/27, 47.04 s, 9.04 tr. b., 3.61 m/s

  634. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 5/12, 39.24 s, 12.24 tr. b., 3.62 m/s

  635. Jumping S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  636. Zkoušky MA1, A3Ch Extreme of Darkness: 3/4, 37.92 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  637. Zkoušky SA3, Arleta hafies: Diskvalifikován

  638. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  639. 1. zkouška MA1, A3Ch Extreme of Darkness: 3/8, 40.9 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  640. 2. zkouška MA1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  641. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  642. agility, A3Ch Extreme of Darkness: 10/20, 56.16 s, 16.16 tr. b., 3.04 m/s

  643. jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 9/22, 50.81 s, 15.81 tr. b., 3.39 m/s

  644. zkouška A1, A3Ch Extreme of Darkness: 1/8, 44.36 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  645. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  646. Agility - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 8/10, 64.66 s, 20.66 tr. b., 2.63 m/s

  647. Agility - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  648. Jumping - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/12, 47.54 s, 17.54 tr. b., 3.05 m/s

  649. Jumping - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  650. Zkouška Agility A1 - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 3/3, 49.06 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  651. Zkouška Agility A1 - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  652. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  653. Agility Small, Arleta hafies: 15/35, 60.05 s, 26.05 tr. b., 2.56 m/s

  654. Agility Small, Arleta hafies: 19/34, 52.18 s, 12.18 tr. b., 3.01 m/s

  655. Jumping Small, Arleta hafies: 2/37, 34.39 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  656. Jumping Small, Arleta hafies: 3/36, 38.4 s, 1.4 tr. b., 3.57 m/s

  657. Zkouška SA3, Arleta hafies: 1/9, 45.52 s, 5.52 tr. b., 3.58 m/s

  658. Zkouška SA3, Arleta hafies: 3/10, 49.24 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  659. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  660. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Arleta hafies: 3/7, 37.81 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  661. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Arleta hafies: Diskvalifikován

  662. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  663. SA3-2-Ne SA3, Arleta hafies: 3/10, 60.96 s, 15.96 tr. b., 2.95 m/s

  664. SA3-Ne SA3, Arleta hafies: 3/10, 50.87 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  665. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  666. SA3-2 SA3, Arleta hafies: 7/10, 53.14 s, 23.14 tr. b., 3.01 m/s

  667. SA3 SA3, Arleta hafies: Diskvalifikován

  668. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  669. Agility jednotlivci S, Arleta hafies: 27/55, 54.02 s, 13.02 tr. b., 3.2 m/s

  670. Jumping jednotlivci S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  671. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  672. Jumping 30 S, Arleta hafies: 6/29, 69.85 s, 29.85 tr. b., 3.39 m/s

  673. ZK 1 SA3, Arleta hafies: 2/4, 54.92 s, 10.0 tr. b., 2.91 m/s

  674. ZK 2 SA3, Arleta hafies: 2/4, 54.37 s, 11.37 tr. b., 3.07 m/s

  675. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  676. Agility Jednotlivci S, Arleta hafies: 20/59, 45.59 s, 7.59 tr. b., 3.9 m/s

  677. Jumping Jednotlivci S, Arleta hafies: 29/61, 37.19 s, 10.19 tr. b., 3.91 m/s

  678. Cvičiště KK Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 07. 08. 2010 - 08. 08. 2010

  679. Agility SA2, Arleta hafies: Diskvalifikován

  680. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  681. 1.zkouška SA2, Arleta hafies: Diskvalifikován

  682. 2.zkouška SA2, Arleta hafies: 2/12, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  683. Nymburk - Závody agility, 05. 06. 2010

  684. Agility SMALL, Arleta hafies: 12/34, 47.64 s, 9.64 tr. b., 3.57 m/s

  685. Jumping SMALL, Arleta hafies: 4/34, 37.95 s, 1.95 tr. b., 4.14 m/s

  686. Zkouška Small A2, Arleta hafies: 5/16, 49.32 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  687. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  688. Agility S, Arleta hafies: 6/26, 40.91 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  689. Agility S, Arleta hafies: 26/45, 41.18 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  690. Agility SA2, Arleta hafies: 3/17, 42.12 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  691. Agility SA2, Arleta hafies: 7/12, 45.42 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  692. Jumping S, Arleta hafies: 5/29, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  693. Jumping S, Arleta hafies: 20/43, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  694. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  695. Agility SA2, Arleta hafies: 4/20, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  696. Agility SA2 - 2., Arleta hafies: 11/20, 47.92 s, 10.92 tr. b., 3.76 m/s

  697. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  698. Agility, Arleta hafies: 15/31, 53.06 s, 18.06 tr. b., 2.86 m/s

  699. Jumping, Arleta hafies: Diskvalifikován

  700. Zkoušky A1, Arleta hafies: Diskvalifikován