Cz En

Klára Reinischová

  1. Číslo: 000229
  2. OSA: Amonra
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 02. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 146700 (L), Andy z Plotišského vršku

  2. 148500 (L), Andy z Plotišského vršku

  3. 182900 (S), Fridolin

  4. 012711 (L), A - Barunka Libušský brouček

  5. 048518 (L), Fast Form Ballarat

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  2. 1. Agility L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  3. 1. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  4. 2. Agility L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  5. 2. Jumping L, Fast Form Ballarat: 9/33, 21.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  6. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  7. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 6/15, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  8. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  9. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 3/15, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  10. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  11. Agility Open L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  12. Jumping Open L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  13. ZkA. LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  14. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  15. Jumping, Fast Form Ballarat: 14/33, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  16. Zkouška 1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  17. Zkouška 2, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  18. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  19. Agility Large Ne, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  20. Agility Large So, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  21. Jumping Large Ne, Fast Form Ballarat: 12/34, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  22. Jumping Large So, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  23. LA3 Ne, Fast Form Ballarat: 3/14, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  24. LA3 So, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  25. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  26. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 3/16, 39.3 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  28. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  29. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  30. LA3 I, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  31. LA3 II, Fast Form Ballarat: 2/11, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  32. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  33. II. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 1/6, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  34. I. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  35. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  36. Open AGI L, Fast Form Ballarat: 7/20, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  37. Open JUMP L, Fast Form Ballarat: 6/20, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  38. Zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  39. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  40. I. agility L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  41. II. agility L, Fast Form Ballarat: 26/90, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  42. II. jumping L, Fast Form Ballarat: 28/97, 32.24 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  43. I. jumping L, Fast Form Ballarat: 40/97, 33.66 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  44. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  45. II. zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  46. I. zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  48. Agility 1 L, Fast Form Ballarat: 9/19, 35.24 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  49. Agility 2 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  50. Jumping 1 L, Fast Form Ballarat: 5/19, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  51. Jumping 2 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  52. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 2/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  53. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  54. II. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  55. I. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 1/10, 43.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  56. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  57. LA3 - I., Fast Form Ballarat: 2/9, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  58. LA3 - II., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  59. LA3 - III., Fast Form Ballarat: 1/9, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  61. A2 II L, Fast Form Ballarat: 4/10, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  62. A2 I L, Fast Form Ballarat: 1/10, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  63. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  64. Agility L, Fast Form Ballarat: 11/24, 38.85 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  65. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 2/9, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  67. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  68. Agility Open L_sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  69. Jumping L_sobota, Fast Form Ballarat: 9/37, 43.7 s, 10.7 tr. b., 3.98 m/s

  70. LA2_sobota, Fast Form Ballarat: 2/8, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  71. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  72. LA2 I, Fast Form Ballarat: 1/5, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  73. LA2 II, Fast Form Ballarat: 1/5, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  74. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  75. II. zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 3/9, 38.77 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  76. I. zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 3/9, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  77. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  78. Agility Open, A - Barunka Libušský brouček: 50/125, 44.91 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  79. Agility Squads as Individual, A - Barunka Libušský brouček: 57/137, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  80. Jumping Open, A - Barunka Libušský brouček: 72/136, 46.37 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  81. Jumping Squads as Individual, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  82. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  83. LA2 - I., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  84. LA2 - II., Fast Form Ballarat: 1/9, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  85. LA3 - I., A - Barunka Libušský brouček: 4/7, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  86. LA3 - II., A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  87. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  88. 1. zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 3/5, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  89. 1.zkouška LA3 , A - Barunka Libušský brouček: 2/12, 45.44 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  90. 2. Zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 1/5, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  91. 2. zkouška LA3 , A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  92. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  93. Zkouška LA1 I, Fast Form Ballarat: 1/7, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  94. Zkouška LA1 II, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  95. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  96. 1. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 1/17, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  97. 1. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 5/13, 37.02 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  98. 2. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 1/17, 24.94 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  99. 2. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 7/13, 34.57 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  100. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  101. QA1 agility, A - Barunka Libušský brouček: 23/123, 43.37 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  102. QA2 agility, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  103. QA3 agility, A - Barunka Libušský brouček: 78/120, 44.69 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  104. QJ1 jumping, A - Barunka Libušský brouček: 73/123, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  105. QJ2 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  106. QJ3 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  107. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  108. Jumping 1 L, A - Barunka Libušský brouček: 3/11, 36.39 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  109. Jumping 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  110. Jumping2 L, A - Barunka Libušský brouček: 3/11, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  111. Jumping2 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 2/4, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  113. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 2/3, 42.97 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  114. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  115. Agility I, A - Barunka Libušský brouček: 29/167, 47.66 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  116. Agility II, A - Barunka Libušský brouček: 32/165, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  117. Jumping I, A - Barunka Libušský brouček: 21/169, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  118. Jumping II, A - Barunka Libušský brouček: 22/161, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  119. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  120. LA1 I., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  121. LA1 II., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  122. LA1 III., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  123. LA3 I., A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  124. LA3 II., A - Barunka Libušský brouček: 8/18, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  125. LA3 III., A - Barunka Libušský brouček: 6/18, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  126. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  127. 1. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  128. 1. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 3/8, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  129. 2. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 4/10, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  130. 2. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 5/8, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  132. Agility 1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  133. Agility 2, A - Barunka Libušský brouček: 14/40, 49.64 s, 24.64 tr. b., 3.65 m/s

  134. Jumping 1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  135. Jumping 2, A - Barunka Libušský brouček: 17/40, 41.35 s, 17.35 tr. b., 3.7 m/s

  136. Zkouška, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  137. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  138. Zkouška LA1 I, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  139. Zkouška LA1 II, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA2 I, A - Barunka Libušský brouček: 4/13, 35.64 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  141. Zkouška LA2 II, A - Barunka Libušský brouček: 1/13, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  142. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  143. Agility klubů L, A - Barunka Libušský brouček: 7/33, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  144. Agility klubů L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  145. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 6/34, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  146. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  147. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 4/7, 32.07 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  148. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  149. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  150. II.zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 4/10, 28.73 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  151. I. zkouška LA1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  152. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  153. Agility LA sobota, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  154. Agility LA sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  155. Jumping LA neděle, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  156. Jumping LA neděle, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  157. Jumping LA sobota, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  158. Jumping LA sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  159. Zkoušky LA1 neděle, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  160. Zkoušky LA1 sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  161. Zkoušky LA2 neděle, A - Barunka Libušský brouček: 4/11, 39.62 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  162. Zkoušky LA2 sobota, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  163. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  164. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 3/30, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  165. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  166. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 3/4, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  167. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 4/11, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  169. 1.ZK LA1, Fast Form Ballarat: 5/20, 42.35 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  170. 1.ZK LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/17, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  171. 2.ZK LA1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  172. 2.ZK LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/17, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  173. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  174. 1. Zka - LA1, Fast Form Ballarat: 1/6, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  175. 2. Zka - LA1, Fast Form Ballarat: 2/6, 30.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  176. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  177. Agility OPEN L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  178. Jumping OPEN L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  179. Zk.A LA1, Fast Form Ballarat: 2/12, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  180. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  181. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  182. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/5, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  183. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  184. Agility družstev, A - Barunka Libušský brouček: 56/88, 40.21 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  185. Agility jednotlivců, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  186. Jumping družstev, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  187. Jumping jednotlivců, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  188. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  189. Agility - Ne, A - Barunka Libušský brouček: 15/91, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  190. Agility - So, A - Barunka Libušský brouček: 23/97, 46.93 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  191. Jumping - Ne, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  192. Jumping - So, A - Barunka Libušský brouček: 38/97, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  193. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  194. QA4 agility, A - Barunka Libušský brouček: 42/99, 42.78 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  195. QA5 agility, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  196. QA6 agility, A - Barunka Libušský brouček: 51/95, 41.5 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  197. QJ4 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  198. QJ5 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  199. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  200. QA1 agility, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  201. QA2 agility, A - Barunka Libušský brouček: 51/127, 42.21 s, 17.21 tr. b., 4.19 m/s

  202. QA3 agility, A - Barunka Libušský brouček: 27/130, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  203. QJ1 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  204. QJ2 jumping, A - Barunka Libušský brouček: 52/135, 34.16 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  205. QJ3 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  206. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  207. Agility 1, A - Barunka Libušský brouček: 3/128, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  208. Agility 2, A - Barunka Libušský brouček: 71/128, 42.07 s, 25.0 tr. b., 4.59 m/s

  209. Jumping 1, A - Barunka Libušský brouček: 43/128, 31.62 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  210. Jumping 2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  211. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  212. Agility LA sobota, A - Barunka Libušský brouček: 13/63, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  213. Jumping LA neděle, A - Barunka Libušský brouček: 27/63, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  214. Jumping LA sobota, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  215. Zkoušky LA2 neděle, A - Barunka Libušský brouček: 4/22, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  216. Zkoušky LA2 sobota, A - Barunka Libušský brouček: 5/24, 41.47 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  217. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  218. 1. zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  219. 2. zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 4/28, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  220. 3. zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 2/28, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  221. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  222. Agility, A - Barunka Libušský brouček: 1/51, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  223. Jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  224. Zka - LA2, A - Barunka Libušský brouček: 8/27, 40.43 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  225. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  226. Horní Počernice, 1. běh, A - Barunka Libušský brouček: 11/22, 36.99 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  227. Horní Počernice, 2. běh, A - Barunka Libušský brouček: 2/22, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  228. Horní Počernice, 3. běh, A - Barunka Libušský brouček: 3/22, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  229. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  230. Druhá zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  231. První zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 12/22, 50.58 s, 15.58 tr. b., 3.56 m/s

  232. Třetí zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/17, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  233. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  234. Zkouška II LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  235. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/12, 39.6 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  236. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  237. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  238. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A - Barunka Libušský brouček: 36/121, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  239. Power a Speed - Hra A2/A3, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  240. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  241. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  242. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  243. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  244. agility Large L, A - Barunka Libušský brouček: 5/44, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  245. jumping Large L, A - Barunka Libušský brouček: 15/41, 29.19 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  246. LA2 LA2, A - Barunka Libušský brouček: 6/17, 43.22 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  247. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  248. Agility sobota L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  249. Finále large L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  250. Jumping neděle L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  251. Jumping sobota L, A - Barunka Libušský brouček: 1/40, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  252. zkouška neděle LA2, A - Barunka Libušský brouček: 6/16, 47.84 s, 15.84 tr. b., 3.41 m/s

  253. Zkouška sobota LA2, A - Barunka Libušský brouček: 3/16, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  254. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  255. 2. zkouška LA2 LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  256. zkouška LA2 LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  257. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  258. LA2 - II LA2, A - Barunka Libušský brouček: 2/32, 41.0 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  259. LA2 - I LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  260. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  261. LA2 - II LA2, A - Barunka Libušský brouček: 6/36, 39.08 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  262. LA2 - I LA2, A - Barunka Libušský brouček: 4/36, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  263. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  264. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  265. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  266. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  267. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  268. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  269. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  270. Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  271. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  272. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  273. 1. LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  274. 2. LA2, A - Barunka Libušský brouček: 5/19, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  275. 3. LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  276. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  277. Agility III / Parkur A L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  278. Agility II / Parkur A L, A - Barunka Libušský brouček: 36/107, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  279. Agility I / Parkur B L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  280. Agility IV / Parkur A L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  281. Jumping II / Parkur B L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  282. Jumping I / Parkur A L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  283. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  284. Test Agility / Parkur A LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  285. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  286. AGILITY-L, A - Barunka Libušský brouček: 10/43, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  287. AGILITY-L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  288. JUMPING-L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  289. JUMPING-L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  290. LA2, A - Barunka Libušský brouček: 7/18, 35.6 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  291. LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  292. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  293. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  294. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  295. Power & Speed A2/A3 L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  296. Speciální závod Agility L, A - Barunka Libušský brouček: 57/136, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  297. Speciální závod Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 55/137, 50.2 s, 25.2 tr. b., 3.98 m/s

  298. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 21/82, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  299. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  300. Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  301. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  302. Jumping neděle L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  303. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  304. Zkouška neděle LA2, A - Barunka Libušský brouček: 6/14, 46.3 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  305. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  306. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A - Barunka Libušský brouček: 2/18, 29.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  307. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  308. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  309. Agility II L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  310. Agility I L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  311. Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  312. Jumping II L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  313. Jumping I L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  314. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  315. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  316. Ne-Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  317. Ne-Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  318. Ne- LA1, A - Barunka Libušský brouček: 5/11, 31.48 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  319. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  320. LA1, A - Barunka Libušský brouček: 2/8, 27.82 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  321. LA1, A - Barunka Libušský brouček: 6/8, 22.25 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  322. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  323. Ne-Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  324. Ne-Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 6/31, 40.81 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  325. Ne- LA1, A - Barunka Libušský brouček: 8/15, 33.25 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  326. So-Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  327. So-Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  328. So- LA1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  329. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  330. LA1, A - Barunka Libušský brouček: 5/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  331. LA1, A - Barunka Libušský brouček: 7/11, 32.28 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  332. Česká Lípa - DVOJZKOUŠKY U KOCOURA, 17. 09. 2011

  333. Zkouška_1 LA1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  334. Zkouška_2 LA1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován