Cz En

Dita Korcová

  1. Číslo: 002388
  2. OSA: Psí škola Superpes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009607 (L), Falka Klodo od skály

  2. 051709 (L), Elfie Drapa

  3. 020312 (L), František Superpes

  4. 028413 (S), Extra Pepe Elita Triumphans

  5. 068219 (M), Bombastic Zazu Jump Jett Team

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  2. 1.zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/6, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  5. 1. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  8. II. Zk MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  9. I. Zk MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  10. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  11. 1. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  15. 1.kvalifikace, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  16. 2.kvalifikace, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 5/15, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  17. 3.kvalifikace, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  18. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  19. II. Zk MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  20. I. Zk MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/5, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  21. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  22. Jumping, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  23. Zkouška 1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/8, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. Zkouška 2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  25. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  26. II. zkouška A1 M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  27. I. zkouška A1 M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/4, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  28. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  29. 1. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  32. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  33. 1. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/3, 28.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  34. 2. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/3, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  35. 3. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  36. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  37. 1.zkouška, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  39. Jumping, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  40. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  41. agility open M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  42. Jumping open M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  43. Zkouška A1 M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  44. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  45. Jumping Open I, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  46. Jumping Open II, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 9/17, 39.26 s, 10.26 tr. b., 3.72 m/s

  47. Jumping Open III, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  48. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  49. Jumping, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  50. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  51. Agility M sobota, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  52. Agility S sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/10, 50.34 s, 5.34 tr. b., 3.99 m/s

  53. Jumping M neděle, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  54. Jumping M sobota, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  55. Jumping S sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/10, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Zkouška MA1 neděle, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  57. Zkouška MA1 sobota, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  58. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  59. Zkouška MA1 I, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/12, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  60. Zkouška MA1 II, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/12, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  61. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  62. Agility Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/70, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  63. Agility Squads as Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/71, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  64. Jumping Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/71, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  65. Jumping Squads as Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  66. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  67. QA1 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/48, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  68. QA2 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/48, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  69. QA3 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/48, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  70. QJ1 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  71. QJ2 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/48, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  72. QJ3 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 12/45, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  73. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  74. Agility I, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  75. Agility II, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  76. Jumping I, Extra Pepe Elita Triumphans: 9/81, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  77. Jumping II, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/79, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  78. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  79. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  80. Zkouška 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/11, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  81. Zkouška 2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  82. Zkouška 3, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/13, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  83. Zkouška 4, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/13, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  84. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  85. Agility 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  86. Jumping 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  87. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  88. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/22, 42.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  89. Finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/12, 43.36 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  90. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/20, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  91. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/22, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  92. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/12, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  93. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  94. Jumping S, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/9, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  95. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/6, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  96. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  97. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/56, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  98. Agility DRUZSTVA, Extra Pepe Elita Triumphans: 37/56, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  99. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/57, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  100. Jumping DRUZSTVA, Extra Pepe Elita Triumphans: 13/56, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  101. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  102. QA4 Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  103. QA5 Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/45, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  104. QA6 Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/43, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  105. QJ4 Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  106. QJ5 Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/45, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  107. QJ6 Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/42, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  109. QA1 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/53, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  110. QA2 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 16/53, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  111. QA3 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/52, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  112. QJ1 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 33/53, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  113. QJ2 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/53, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  114. QJ3 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 24/53, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  115. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  116. I Agility Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/75, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  117. II Agility Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/69, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  118. II Jumping Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/73, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  119. I Jumping Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/75, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  120. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  121. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/22, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  122. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/25, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  123. Finále, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  124. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/22, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  125. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  126. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  127. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  128. Agilty, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/33, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  129. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/33, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  130. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/16, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  131. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  132. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  133. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/27, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  134. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  135. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  136. Zkoušky SA3 neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/13, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  137. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/13, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  138. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  139. Agility Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 31/98, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  140. Agility Squads - sorted as Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 24/130, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  141. Jumping Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/98, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  142. Jumping Squads - sorted as Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 96/130, 40.96 s, 5.96 tr. b., 4.37 m/s

  143. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  144. Agility družstev, Extra Pepe Elita Triumphans: 21/54, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  145. Agility jednotlivců, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/54, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  146. Jumping družstev, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  147. Jumping jednotlivců, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/54, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  148. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  149. Agility - Ne, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/64, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  150. Agility - So, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/71, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  151. Jumping - Ne, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/69, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  152. Jumping - So, Extra Pepe Elita Triumphans: 37/72, 33.69 s, 7.69 tr. b., 3.83 m/s

  153. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  154. QA4 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/56, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  155. QA5 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/55, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  156. QA6 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  157. QJ4 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/55, 29.49 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  158. QJ5 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/53, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  159. QJ6 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/50, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  160. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  161. QA1 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  162. QA2 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/64, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  163. QA3 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/68, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  164. QJ1 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/68, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  165. QJ2 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  166. QJ3 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 13/66, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  167. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  168. Jumping_1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/27, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  169. Jumping_2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/27, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  170. Jumping_3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/27, 26.82 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  171. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  172. Agility 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/78, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  173. Agility 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/78, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  174. Jumping 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/77, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  175. Jumping 2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  176. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  177. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/24, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  178. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  179. FINÁLE, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  180. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/25, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  181. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/24, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  182. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  183. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  184. Czech Imp Jump Small, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/25, 22.25 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  185. Jumping 1 Small, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/25, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  186. Jumping 2 Small, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  187. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  188. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/31, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  189. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/30, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  190. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/32, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  191. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/17, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  192. Zkoušky SA3 neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/13, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  193. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/13, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  194. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  195. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  196. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/34, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  197. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  198. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/21, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  199. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  200. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  201. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 9/34, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  202. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/34, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  203. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  204. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  205. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  206. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  207. 1. ZK SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  208. 2. ZK SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/15, 51.16 s, 19.16 tr. b., 3.75 m/s

  209. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  210. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/24, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  211. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/24, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  212. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  213. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  214. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 9/30, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  215. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  216. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  217. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/19, 46.17 s, 6.17 tr. b., 4.05 m/s

  218. Zkoušky SA3 neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  219. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/13, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  220. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  221. Finále S, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/11, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  222. Jumping neděle S, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/25, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  223. Jumping sobota S, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  224. Open agility sobota S, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/22, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  225. Zkouška neděle SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 41.4 s, 0.0 tr. b., 0.51 m/s

  226. Zkouška sobota SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/11, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  227. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  228. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/38, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  229. Agility squads, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  230. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/40, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  231. Jumping Squads, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/40, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  232. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  233. Agility Ne, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/74, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  234. Agility So, Extra Pepe Elita Triumphans: 25/80, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  235. Jumping Ne, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/78, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  236. Jumping So, Extra Pepe Elita Triumphans: 39/84, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  237. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  238. Agility II Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/84, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  239. Agility I Open, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  240. FINAL, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  241. Jumping II Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/86, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  242. Jumping I Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 9/90, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  243. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  244. JUMPING, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/30, 28.24 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  245. SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/9, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  246. ŒTAFETA SMALL, Extra Pepe Elita Triumphans: 14/28, 47.53 s, 50.0 tr. b., 4.21 m/s

  247. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  248. Agility 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  249. Agility 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/96, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  250. Jumping 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  251. Jumping 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/97, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  252. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  253. AGILITY, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/26, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  254. AGILITY, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  255. JUMPING, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/24, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  256. JUMPING, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  257. SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  258. SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/11, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  259. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  260. 1. Zka, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  261. 2. Zka, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  262. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  263. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/30, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  264. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/30, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  265. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  266. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  267. SMALL - Czech Imp Jump, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  268. SMALL - JUMPING 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/26, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  269. SMALL - JUMPING 2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  270. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  271. SMALL - Czech Imp Jump, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  272. SMALL - JUMPING 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  273. SMALL - JUMPING 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/30, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  274. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  275. SMALL - Czech Imp Jump, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/24, 19.35 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  276. SMALL - JUMPING 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/24, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  277. SMALL - JUMPING 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/24, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  278. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  279. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  280. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/48, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  281. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  282. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/20, 39.06 s, 0.06 tr. b., 4.33 m/s

  283. Zkoušky SA3 neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/17, 46.67 s, 6.67 tr. b., 3.96 m/s

  284. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  285. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  286. Agility Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/61, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  287. Agility Squads, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  288. Jumping Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/62, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  289. Jumping Squads, Extra Pepe Elita Triumphans: 48/61, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  290. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  291. Agility Small, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/38, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  292. Jumping Small, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/39, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  293. ZkA, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/16, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  294. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  295. Zkouška 1 SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  296. Zkouška 2 SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/12, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  297. Zkouška 3 SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/12, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  298. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  299. SO - Acana agility S, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/31, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  300. SO - Acana jumping S, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/32, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  301. SO - zkouška SA2 SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/9, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  302. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  303. Agility (Parkur A), Extra Pepe Elita Triumphans: 2/44, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  304. Agility Parkur A, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  305. Agility (Parkur C), Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  306. Agility Parkur C, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  307. Jumping (Parkur B), Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  308. Jumping Parkur B, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  309. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  310. I. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/56, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  311. II. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  312. III. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 19/56, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  313. II. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 25/54, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  314. I. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  315. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  316. agility open S, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/29, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  317. jumping S, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  318. zkouška SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  319. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  320. Agility - Malé finále , Extra Pepe Elita Triumphans: 5/12, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  321. Agility Open I., Extra Pepe Elita Triumphans: 8/56, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  322. Agility Open II., Extra Pepe Elita Triumphans: 19/55, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  323. Jumping Open I., Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  324. Jumping Open III, Extra Pepe Elita Triumphans: 11/54, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  325. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  326. Agility - II. kvalifikační běh, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/23, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  327. Finále - Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  328. Jumping - III. kvalifikační běh, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/22, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  329. Jumping - I. kvalifikační běh, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/23, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  330. ZkA 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  331. ZkA 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/8, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  332. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  333. Agility 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/71, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  334. Agility 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/71, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  335. Finále, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  336. Jumping 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  337. Jumping 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 12/71, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  338. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  339. FINÁLE SMALL, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  340. JUMPING 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  341. JUMPING 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/24, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  342. SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/5, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  343. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  344. Agility družstev, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  345. Jumping, Elfie Drapa: 64/102, 41.64 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  346. Jumping družstev, Elfie Drapa: 44/104, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  347. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  348. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, Elfie Drapa: 2/32, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  349. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, Elfie Drapa: 9/32, 29.67 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  350. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, Elfie Drapa: 7/32, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  351. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  352. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  353. Agility - sobota, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  354. Jumping - sobota, Elfie Drapa: 4/28, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  355. Zkouška - sobota, Elfie Drapa: 3/9, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  356. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2013

  357. Agility, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  358. Jumping, Elfie Drapa: 6/26, 29.42 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  359. LA3, Elfie Drapa: 5/6, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  360. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  361. Agility I., Elfie Drapa: Diskvalifikován

  362. Agility II., Elfie Drapa: 17/62, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  363. Jumping I., Elfie Drapa: 8/60, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  364. Jumping III., Elfie Drapa: Diskvalifikován

  365. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  366. AGILITY-L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  367. JUMPING-L, Elfie Drapa: 7/46, 31.87 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  368. JUMPING-L, Elfie Drapa: 10/43, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  369. LA2, Elfie Drapa: 2/18, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  370. LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  371. Velké finále LA neděle, Elfie Drapa: 1/26, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  372. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  373. Agility, Elfie Drapa: 18/82, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  374. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  375. Agility, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  376. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  377. Jumping, Elfie Drapa: 26/84, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  378. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  379. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  380. Jumping , Elfie Drapa: Diskvalifikován

  381. LA2, Elfie Drapa: 3/30, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  382. SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  383. Zkouška SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  384. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  385. zkoušky 1 LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  386. zkoušky 1 SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  387. zkoušky 2 LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  388. zkoušky 2 SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/9, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  389. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  390. Agility L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  391. Agility S, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  392. Jumping L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  393. Jumping S, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  394. ZK LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  395. ZK SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  396. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  397. Agility 1, Elfie Drapa: 6/90, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  398. Agility 2, Elfie Drapa: 39/85, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  399. Jumping 1, Elfie Drapa: 31/90, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  400. Jumping 2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  401. Zkouška, Elfie Drapa: 5/33, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  402. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  403. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/18, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  404. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  405. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/18, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  406. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Elfie Drapa: 2/14, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  407. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  408. Agility - neděle L, Elfie Drapa: 5/26, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  409. Agility - sobota L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  410. Finále L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  411. Jumping - neděle L, Elfie Drapa: 13/26, 47.89 s, 21.89 tr. b., 3.07 m/s

  412. Jumping - sobota L, Elfie Drapa: 6/28, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  413. Zkouška So LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  414. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  415. AGILITY-L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  416. Finále LA neděle, Elfie Drapa: 5/37, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  417. JUMPING-L, Elfie Drapa: 14/74, 41.52 s, 13.52 tr. b., 4.05 m/s

  418. JUMPING-L, Elfie Drapa: 16/71, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  419. LA2, Elfie Drapa: 1/31, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  420. LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  421. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  422. Agility, Elfie Drapa: 7/29, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  423. Agility, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  424. Jumping, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  425. Jumping, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  426. LA2, Elfie Drapa: 5/12, 39.2 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  427. LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  428. Memoriál Ivy Patákové LA, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  429. SA3, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  430. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  431. Agility Large, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  432. Jumping Large, Elfie Drapa: 18/32, 31.06 s, 25.0 tr. b., 4.64 m/s

  433. Zkouška LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  434. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  435. Agility III / Parkur A L, Elfie Drapa: 54/109, 49.1 s, 16.1 tr. b., 3.42 m/s

  436. Agility II / Parkur A L, Elfie Drapa: 33/107, 44.91 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  437. Agility I / Parkur B L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  438. Agility IV / Parkur A L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  439. Jumping II / Parkur B L, Elfie Drapa: 37/103, 38.1 s, 8.1 tr. b., 4.38 m/s

  440. Jumping I / Parkur A L, Elfie Drapa: 29/121, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  441. Small final / Parkur B L, Elfie Drapa: 9/28, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  442. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  443. Agility Open - neděle L, Elfie Drapa: 27/67, 43.47 s, 10.47 tr. b., 3.96 m/s

  444. Agility Open - sobota L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  445. Jumping Open - neděle L, Elfie Drapa: 19/69, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  446. Jumping Open - sobota L, Elfie Drapa: 4/74, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  447. Zkoušky neděle LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  448. Zkoušky sobota LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  449. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  450. Agility 1 L, Elfie Drapa: 18/79, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  451. Agility 2 L, Elfie Drapa: 46/80, 44.43 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  452. Jumping 1 L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  453. Jumping 2 L, Elfie Drapa: 19/79, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  454. Jumping 3 L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  455. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  456. 1.LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  457. 2.LA2, Elfie Drapa: 12/24, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  458. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  459. AGILITY, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  460. JUMPING, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  461. LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  462. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  463. AGILITY I, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  464. AGILITY II, Elfie Drapa: 13/118, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  465. JUMPING I, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  466. JUMPING II, Elfie Drapa: 47/124, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  467. JUMPING III, Elfie Drapa: 25/119, 33.36 s, 5.36 tr. b., 4.47 m/s

  468. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  469. So-Agility L, František Superpes: Diskvalifikován

  470. So-Jumping L, Elfie Drapa: 7/64, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  471. So-Jumping L, František Superpes: Diskvalifikován

  472. So- LA2, František Superpes: Diskvalifikován

  473. So- LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  474. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  475. Agility Ne, Elfie Drapa: 7/30, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  476. Agility Ne, František Superpes: Diskvalifikován

  477. Jumping Ne, Elfie Drapa: 10/30, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  478. Jumping Ne, František Superpes: Diskvalifikován

  479. Zk Ne, František Superpes: 1/15, 46.09 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  480. Zk Ne, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  481. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  482. Zk 1, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  483. Zk 2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  484. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  485. Agility, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  486. Jumping, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  487. Zkouška, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  488. Hradišťko u Sadské - Hopsání u Dědy Mráze, 07. 03. 2010

  489. Agility LARGE, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  490. Jumping LARGE, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  491. Zkouška Large A1, Elfie Drapa: 7/13, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  492. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  493. AGILITY-L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  494. JUMPING-L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  495. LA1, Elfie Drapa: 2/18, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s