Radovan Liška

  1. Číslo: 000024
  2. OSA: KK Zetor Brno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 11. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 123800 (M), Eminent Enya z Benešovské zahrady

    Arrow_down
  2. 147000 (S), Baronesse Hepta

    Arrow_down
  3. 043106 (L), Amulet for luck od Zlatonosné říčky

    Arrow_down
  4. 052110 (M), Flash Black od Růžové vily

    Arrow_down
  5. 005212 (L), Oress Rubínové srdce

    Arrow_down
  6. 006914 (L), Baby Pepper z Ohromujícího světa

    Arrow_down
  7. 013917 (L), Prodigy Shadow of Aire

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  2. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: 1/31, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  3. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 1/31, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  4. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 1/18, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility, Prodigy Shadow of Aire: 71/100, 45.98 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Prodigy Shadow of Aire: 40/102, 46.83 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 3/101, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Prodigy Shadow of Aire: 1/102, 33.12 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  10. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  11. LA Agility 1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  12. LA Agility 2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  13. LA Agility 3, Prodigy Shadow of Aire: 23/136, 33.85 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  14. LA Agility 4, Prodigy Shadow of Aire: 42/117, 52.06 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  15. LA Jumping 1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  16. LA Jumping 2, Prodigy Shadow of Aire: 2/140, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  17. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  18. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: 1/64, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  19. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  20. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  21. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: 3/63, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  22. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  23. QA4 Agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  24. QA5 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 35/70, 37.21 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  25. QA6 Agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  26. QJ4 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 18/73, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  27. QJ5 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 8/72, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  28. QJ6 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 24/69, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  29. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  30. II. zkouška, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  31. I. zkouška, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  32. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  33. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  34. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  35. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  36. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Prodigy Shadow of Aire: 15/75, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  37. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Prodigy Shadow of Aire: 20/101, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  38. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  39. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Prodigy Shadow of Aire: 24/106, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  40. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  41. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 4/20, 37.75 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  42. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  43. QA1 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 11/108, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  44. QA2 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 45/107, 38.85 s, 15.0 tr. b., 5.64 m/s

  45. QA3 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 2/66, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  46. QJ1 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 23/109, 38.68 s, 15.0 tr. b., 5.69 m/s

  47. QJ2 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 53/108, 37.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  48. QJ3 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 4/104, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  49. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  50. ZkA. II. LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  51. ZkA. I. LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  52. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  53. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  54. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 8/23, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  55. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  56. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  57. TRIAL I., Prodigy Shadow of Aire: 4/10, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  58. TRIAL II., Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  59. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  60. Vitar Agility Trial I, Prodigy Shadow of Aire: 1/13, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  61. Vitar Agility Trial II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  62. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  63. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  64. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  66. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  67. Agility III 600, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  68. Agility II 600, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  69. Agility I 600, Prodigy Shadow of Aire: 4/36, 36.12 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  70. Jumping III 600, Prodigy Shadow of Aire: 6/33, 37.59 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  71. Jumping II 600, Prodigy Shadow of Aire: 1/37, 35.33 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  72. Jumping I 600, Prodigy Shadow of Aire: 4/37, 34.76 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  73. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  74. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: 1/18, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  75. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 1/20, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  76. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  77. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  78. Czech Imp Jump Large, Prodigy Shadow of Aire: 6/36, 21.28 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  79. Jumping 1 - Large, Prodigy Shadow of Aire: 4/36, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  80. Jumping 2 - Large, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  81. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  82. Agility Individual, Prodigy Shadow of Aire: 1/85, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  83. Agility Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  84. Jumping Individual, Prodigy Shadow of Aire: 29/94, 35.96 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  85. Jumping Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  86. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  87. Agility 1 L, Prodigy Shadow of Aire: 39/119, 43.27 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  88. Agility 2 L, Prodigy Shadow of Aire: 2/115, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  89. Agility 3 L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  90. Agility 4 L, Prodigy Shadow of Aire: 29/108, 36.47 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  91. FARMINA Grand finale L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  92. Jumping 1 L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  95. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  96. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: 1/103, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  97. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: 44/99, 37.42 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  98. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  99. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  100. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  101. 1. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  103. 3. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  104. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  105. Canviťácký jumping L, Prodigy Shadow of Aire: 1/23, 28.01 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  106. Husse jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  107. Stávečkovo jumping L, Prodigy Shadow of Aire: 1/24, 32.18 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  108. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  109. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  110. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 7/13, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  111. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 1/3, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  112. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  113. Agility Individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  114. Agility Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: 28/109, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  115. Jumping Individual, Prodigy Shadow of Aire: 2/108, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  116. Jumping Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: 3/108, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  117. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  118. 1. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 5/12, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  120. 3. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 3/11, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  121. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  122. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: 5/80, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  123. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: 1/73, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  124. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: 37/80, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  125. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: 20/79, 35.31 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  126. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  127. Agility Trial I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  128. Agility Trial II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  130. ZkA. LA3 I., Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  131. ZkA. LA3 II., Prodigy Shadow of Aire: 1/15, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  132. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  133. TRIAL I., Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  134. TRIAL II., Prodigy Shadow of Aire: 1/18, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  135. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  136. TRIAL I., Prodigy Shadow of Aire: 1/5, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  137. TRIAL II., Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  138. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  139. Agility L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  140. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 2/12, 43.63 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  142. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  143. Agility LA neděle, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  144. Agility LA sobota, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  145. Jumping LA neděle, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  146. Jumping LA sobota, Prodigy Shadow of Aire: 8/42, 35.09 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  147. Zkouška LA3 neděle, Prodigy Shadow of Aire: 4/18, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  148. Zkouška LA3 sobota, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  149. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  150. AgilityL, Prodigy Shadow of Aire: 13/34, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  151. JumpingL, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  152. ZkouškaLA2, Prodigy Shadow of Aire: 1/16, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  153. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  154. Agility Large, Prodigy Shadow of Aire: 1/24, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  155. Jumping Large, Prodigy Shadow of Aire: 1/25, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  156. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  157. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  158. Agility Open, Oress Rubínové srdce: 2/125, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  159. Agility Open, Prodigy Shadow of Aire: 61/125, 38.2 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  160. Agility Squads as Individual, Oress Rubínové srdce: 80/137, 44.48 s, 25.0 tr. b., 4.95 m/s

  161. Agility Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  162. Jumping Open, Oress Rubínové srdce: 8/136, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  163. Jumping Open, Prodigy Shadow of Aire: 28/136, 34.32 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  164. Jumping Squads as Individual, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  165. Jumping Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  166. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  167. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 24/217, 42.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  168. Agility 1, Prodigy Shadow of Aire: 45/217, 40.59 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  169. Agility 2, Oress Rubínové srdce: 18/222, 39.29 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  170. Agility 2, Prodigy Shadow of Aire: 53/222, 37.95 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  171. Agility 3, Prodigy Shadow of Aire: 1/177, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  172. Agility 4, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  173. Agility 4, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  174. Jumping 1, Prodigy Shadow of Aire: 22/216, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  175. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  176. Jumping 2, Prodigy Shadow of Aire: 18/200, 30.45 s, 5.0 tr. b., 6.63 m/s

  177. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  178. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  179. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  180. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: 15/85, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  181. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: 1/84, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  182. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  183. QA4 Agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  184. QA4 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  185. QA5 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 39/96, 45.03 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  186. QA5 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  187. QA6 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 20/93, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  188. QA6 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  189. QJ4 Jumping, Oress Rubínové srdce: 5/96, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  190. QJ4 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  191. QJ5 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 2/94, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  192. QJ5 Jumping, Oress Rubínové srdce: 3/94, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  193. QJ6 Jumping, Oress Rubínové srdce: 7/87, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  194. QJ6 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  195. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  196. Agility L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  197. 1. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  198. 2. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: 10/31, 38.69 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  199. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  200. QA1 agility, Oress Rubínové srdce: 2/123, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  201. QA1 agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  202. QA2 agility, Prodigy Shadow of Aire: 4/120, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  203. QA2 agility, Oress Rubínové srdce: 70/120, 45.81 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  204. QA3 agility, Oress Rubínové srdce: 33/120, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  205. QA3 agility, Prodigy Shadow of Aire: 59/120, 37.69 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  206. QJ1 jumping, Oress Rubínové srdce: 18/123, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  207. QJ1 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 81/123, 34.77 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  208. QJ2 jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  209. QJ2 jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  210. QJ3 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 23/111, 33.21 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  211. QJ3 jumping, Oress Rubínové srdce: 47/111, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  212. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  213. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Prodigy Shadow of Aire: 24/63, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  214. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  215. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  216. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Prodigy Shadow of Aire: 16/110, 31.72 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  217. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Prodigy Shadow of Aire: 75/175, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  218. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  219. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  220. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  221. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: 38/167, 39.75 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  222. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  223. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  224. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  225. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  226. I. zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  227. 2. zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  228. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  229. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  230. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  231. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  232. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  233. Agility 1, Prodigy Shadow of Aire: 10/39, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  234. Agility 2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  235. Jumping 1, Prodigy Shadow of Aire: 6/40, 38.26 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  236. Jumping 2, Prodigy Shadow of Aire: 10/40, 29.61 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  237. Zkouška, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  238. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  239. 1. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  240. 2. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: 4/36, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  241. 3. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  242. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  243. Agility, Oress Rubínové srdce: 2/86, 34.38 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  244. Agility DRUZSTVA, Oress Rubínové srdce: 51/97, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  245. Jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  246. Jumping DRUZSTVA, Oress Rubínové srdce: 1/97, 31.34 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  247. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  248. Agility Large, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  249. Jumping Large, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  250. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: 3/18, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  251. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  252. Agility Large, Prodigy Shadow of Aire: 1/28, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  253. Agility Large, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  254. Jumping Large, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  255. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  256. Zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  257. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  258. Agility Trial I, Prodigy Shadow of Aire: 1/19, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  259. Agility Trial II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  260. Agility Trial III, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  261. Agility Trial IV, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  262. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  263. Agility Trial, Prodigy Shadow of Aire: 1/50, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  264. Agility 1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  265. Agility 1, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  266. Agility 2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  267. Agility 2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  268. Agility 3, Prodigy Shadow of Aire: 38/179, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  269. Agility 3, Oress Rubínové srdce: 42/179, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  270. Agility 4, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  271. Grand Final, Oress Rubínové srdce: 7/44, 38.22 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  272. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: 2/214, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  273. Jumping 1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  274. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 2/205, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  275. Jumping 2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  276. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  277. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  278. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  279. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: 40/76, 35.68 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  280. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  281. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  282. QA4 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 16/95, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  283. QA4 Agility, Oress Rubínové srdce: 20/95, 43.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  284. QA5 Agility, Oress Rubínové srdce: 4/93, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  285. QA5 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 23/93, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  286. QA6 Agility, Oress Rubínové srdce: 1/88, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  287. QA6 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 33/88, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  288. QJ4 Jumping, Oress Rubínové srdce: 7/95, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  289. QJ4 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  290. QJ5 Jumping, Oress Rubínové srdce: 3/90, 37.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  291. QJ5 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 39/90, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  292. QJ6 Jumping, Oress Rubínové srdce: 27/77, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  293. QJ6 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 45/77, 35.38 s, 15.38 tr. b., 4.92 m/s

  294. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  295. QA1 agility, Prodigy Shadow of Aire: 22/127, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  296. QA1 agility, Oress Rubínové srdce: 23/127, 38.07 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  297. QA2 agility, Oress Rubínové srdce: 17/125, 39.77 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  298. QA2 agility, Prodigy Shadow of Aire: 39/125, 40.41 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  299. QA3 agility, Oress Rubínové srdce: 3/125, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  300. QA3 agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  301. QJ1 jumping, Oress Rubínové srdce: 5/126, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  302. QJ1 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 78/126, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  303. QJ2 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 28/126, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  304. QJ2 jumping, Oress Rubínové srdce: 54/126, 46.11 s, 11.11 tr. b., 4.32 m/s

  305. QJ3 jumping, Oress Rubínové srdce: 5/122, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  306. QJ3 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 32/122, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  307. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  308. Agility A2A3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  309. Agility Squads as individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  310. Jumping A2A3, Oress Rubínové srdce: 38/113, 34.69 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  311. Jumping A2A3, Prodigy Shadow of Aire: 55/113, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  312. Jumping Squads as Individual, Oress Rubínové srdce: 2/162, 29.11 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  313. Jumping Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: 69/162, 31.59 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  314. Power & Speed A2A3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  315. Special Agility, Prodigy Shadow of Aire: 19/159, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  316. Special Jumping, Oress Rubínové srdce: 2/153, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  317. Special Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  318. Tachyon Trophy A2A3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  319. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  320. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  321. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 1/21, 24.79 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  322. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: 2/11, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  323. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  324. Zkouška LA1 1.běh, Prodigy Shadow of Aire: 1/13, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  325. Zkouška LA1 2.běh, Prodigy Shadow of Aire: 1/13, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  326. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  327. Agility L Ne, Prodigy Shadow of Aire: 49/98, 43.93 s, 35.93 tr. b., 4.14 m/s

  328. Agility L Ne, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  329. Agility L So, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  330. Agility L So, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  331. Jumping L Ne, Oress Rubínové srdce: 48/96, 51.01 s, 22.01 tr. b., 3.78 m/s

  332. Jumping L Ne, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  333. Jumping L So, Oress Rubínové srdce: 3/100, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  334. Jumping L So, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  335. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  336. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  337. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 14/40, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  338. Zkouška LA1, Prodigy Shadow of Aire: 4/9, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  339. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  340. Agility, Oress Rubínové srdce: 7/49, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  341. Agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  342. Jumping, Oress Rubínové srdce: 18/50, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  343. Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  344. Zkouška LA1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  345. Zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: 1/21, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  346. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  347. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: 9/30, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  348. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  349. Zkouška LA1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  350. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  351. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  352. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 20/51, 30.05 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  353. Zkouška LA1, Prodigy Shadow of Aire: 2/14, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  354. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  355. Agility Individual, Oress Rubínové srdce: 138/141, 48.85 s, 16.85 tr. b., 4.07 m/s

  356. Agility Squads - sorted as Individual, Oress Rubínové srdce: 66/145, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  357. Jumping Individual, Oress Rubínové srdce: 15/144, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  358. Jumping Squads - sorted as Individual, Oress Rubínové srdce: 8/146, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  359. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  360. Agility družstev, Oress Rubínové srdce: 19/88, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  361. Agility jednotlivců, Oress Rubínové srdce: 23/87, 35.03 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  362. Jumping družstev, Oress Rubínové srdce: 4/88, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  363. Jumping jednotlivců, Oress Rubínové srdce: 1/87, 32.8 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  364. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  365. Agility Trial, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  366. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 45/217, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  367. Agility 2, Oress Rubínové srdce: 2/216, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  368. Agility 3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  369. Agility 4, Oress Rubínové srdce: 6/196, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  370. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: 6/214, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  371. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 5/209, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  372. NATIVIA GRAND FINAL, Oress Rubínové srdce: 12/45, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  373. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  374. QA4 agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  375. QA5 agility, Oress Rubínové srdce: 3/97, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  376. QA6 agility, Oress Rubínové srdce: 20/95, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  377. QJ4 jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  378. QJ5 jumping, Oress Rubínové srdce: 44/91, 40.93 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  379. QJ6 jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  380. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  381. QA1 agility, Oress Rubínové srdce: 1/135, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  382. QA2 agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  383. QA3 agility, Oress Rubínové srdce: 3/130, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  384. QJ1 jumping, Oress Rubínové srdce: 23/135, 30.06 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  385. QJ2 jumping, Oress Rubínové srdce: 1/135, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  386. QJ3 jumping, Oress Rubínové srdce: 1/118, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  387. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  388. Agility LA, Oress Rubínové srdce: 9/41, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  389. Jumping LA, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  390. Zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  391. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  392. Agility družstva, Oress Rubínové srdce: 35/66, 40.84 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  393. Agility jednotlivci, Oress Rubínové srdce: 27/61, 36.19 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  394. Jumping družstva, Oress Rubínové srdce: 4/66, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  395. Jumping jednotlivci, Oress Rubínové srdce: 16/65, 29.34 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  396. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  397. QA5 Agility, Oress Rubínové srdce: 1/182, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  398. QA6 Agility, Oress Rubínové srdce: 19/186, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  399. QJ5 Jumping, Oress Rubínové srdce: 24/187, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  400. QJ6 Jumping, Oress Rubínové srdce: 2/182, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  401. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  402. FINAL, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  403. QA3 Agility, Oress Rubínové srdce: 18/176, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  404. QA4 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  405. QJ3 Jumping, Oress Rubínové srdce: 5/176, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  406. QJ4 Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/174, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  407. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  408. QA1 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  409. QA2 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  410. QJ1 Jumping, Oress Rubínové srdce: 2/213, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  411. QJ2 Jumping, Oress Rubínové srdce: 8/197, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  412. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  413. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 5/18, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  414. Jumping sobota M, Flash Black od Růžové vily: 10/18, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  415. zkouška sobota MA3, Flash Black od Růžové vily: 4/7, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  416. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  417. Agility, Oress Rubínové srdce: 18/43, 36.93 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  418. Agility squads, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  419. Jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  420. Jumping Squads, Oress Rubínové srdce: 2/47, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  421. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  422. Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  423. Agility I, Oress Rubínové srdce: 15/176, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  424. Agility II, Oress Rubínové srdce: 25/181, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  425. Agility III, Oress Rubínové srdce: 1/157, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  426. Agility IV, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  427. FINAL, Oress Rubínové srdce: 2/45, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  428. Jumping I, Oress Rubínové srdce: 1/182, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  429. Jumping II, Oress Rubínové srdce: 34/169, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  430. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  431. Agility Ne, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  432. Agility So, Oress Rubínové srdce: 2/151, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  433. Jumping Ne, Oress Rubínové srdce: 1/133, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  434. Jumping So, Oress Rubínové srdce: 27/146, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  435. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  436. Agility družstva, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  437. Jumping družstva, Oress Rubínové srdce: 1/133, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  438. Mistrovství A2/A3 - Agility, Oress Rubínové srdce: 3/94, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  439. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/100, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  440. Power & Speed A2/A3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  441. Speciální závod - Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  442. Speciální závod - Finále, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  443. Speciální závod - Jumping, Oress Rubínové srdce: 17/127, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  444. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/99, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  445. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  446. Agility II Open, Oress Rubínové srdce: 9/162, 38.74 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  447. Agility I Open, Oress Rubínové srdce: 2/165, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  448. FINAL, Oress Rubínové srdce: 5/11, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  449. Jumping II Open, Oress Rubínové srdce: 1/162, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  450. Jumping I Open, Oress Rubínové srdce: 5/165, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  451. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  452. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 2/183, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  453. Agility 2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  454. Finále, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  455. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: 5/184, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  456. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 32/182, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  457. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  458. Zkouška 1, Oress Rubínové srdce: 3/48, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  459. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  460. Agility, Flash Black od Růžové vily: 1/11, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  461. Jumping, Flash Black od Růžové vily: 1/11, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  462. Velikonoční, Flash Black od Růžové vily: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  463. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  464. A3 druhá MA3, Flash Black od Růžové vily: 1/3, 53.98 s, 13.98 tr. b., 3.09 m/s

  465. A3 první MA3, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  466. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  467. Agility, Flash Black od Růžové vily: 10/22, 44.62 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  468. Jumping, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  469. Zk MA3, Flash Black od Růžové vily: 5/10, 48.23 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  470. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  471. Jumping LA neděle, Oress Rubínové srdce: 1/78, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  472. Velké finále LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  473. Zkoušky LA3 neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  474. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  475. Agility LA sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  476. Jumping LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  477. Jumping LA sobota, Oress Rubínové srdce: 2/70, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  478. Velké finále LA neděle, Oress Rubínové srdce: 5/32, 32.07 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  479. Zkoušky LA3 neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  480. Zkoušky LA3 sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  481. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  482. Jumping Ne L, Oress Rubínové srdce: 1/34, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  483. Jumping Ne M, Flash Black od Růžové vily: 6/10, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  484. Jumping So L, Oress Rubínové srdce: 8/43, 32.26 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  485. Jumping So M, Flash Black od Růžové vily: 5/15, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  486. Zkouška II Ne LA3, Oress Rubínové srdce: 1/11, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  487. Zkouška II Ne MA3, Flash Black od Růžové vily: 6/6, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  488. Zkouška II So LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  489. Zkouška II So MA3, Flash Black od Růžové vily: 2/8, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  490. Zkouška I Ne LA3, Oress Rubínové srdce: 1/11, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  491. Zkouška I Ne MA3, Flash Black od Růžové vily: 3/6, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  492. Zkouška I So LA3, Oress Rubínové srdce: 1/11, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  493. Zkouška I So MA3, Flash Black od Růžové vily: 3/8, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  494. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  495. Agility MEDIUM, Flash Black od Růžové vily: 3/18, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  496. Jumping MEDIUM, Flash Black od Růžové vily: 11/18, 44.42 s, 12.42 tr. b., 3.62 m/s

  497. zkouška MA 3, Flash Black od Růžové vily: 1/6, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  498. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  499. Agility Individual, Oress Rubínové srdce: 1/55, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  500. Agility Squads, Oress Rubínové srdce: 1/55, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  501. Jumping Individual, Oress Rubínové srdce: 1/56, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  502. Jumping Squads, Oress Rubínové srdce: 1/55, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  503. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  504. Agility Parkur A, Oress Rubínové srdce: 1/162, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  505. Agility (Parkur A), Oress Rubínové srdce: 5/143, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  506. Agility Parkur C, Oress Rubínové srdce: 26/159, 37.19 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  507. Agility (Parkur C), Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  508. FINALE (parkur A), Oress Rubínové srdce: 26/44, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  509. Jumping Parkur B, Oress Rubínové srdce: 12/164, 27.37 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  510. Jumping (Parkur B), Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  511. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  512. I. Agility, Oress Rubínové srdce: 21/102, 46.86 s, 17.86 tr. b., 4.27 m/s

  513. II. Agility, Oress Rubínové srdce: 24/90, 46.25 s, 7.25 tr. b., 4.13 m/s

  514. III. Agility, Oress Rubínové srdce: 12/94, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  515. II. Jumping, Oress Rubínové srdce: 21/98, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  516. I. Jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  517. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  518. I Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  519. II Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  520. III Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  521. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  522. Agility Open I., Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  523. Agility Open II., Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  524. Agility - Velké finále - Fijálový běh , Oress Rubínové srdce: 3/8, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  525. Jumping Open I., Oress Rubínové srdce: 9/91, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  526. Jumping Open III, Oress Rubínové srdce: 1/88, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  527. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  528. (Ne-1) Trixina zkouška, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  529. (Ne-2) Belíškova zkouška, Oress Rubínové srdce: 3/16, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  530. (So-1) Apačova zkouška, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  531. (So-2) Cirdova zkouška, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  532. (So-3) Ulinčina zkouška, Oress Rubínové srdce: 1/13, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  533. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  534. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 1/122, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  535. Agility 2, Oress Rubínové srdce: 1/118, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  536. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  537. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 18/117, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  538. Zkouška, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  539. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  540. II. LA3, Oress Rubínové srdce: 1/12, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  541. II. MA2, Flash Black od Růžové vily: 1/11, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  542. I. LA3, Oress Rubínové srdce: 1/12, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  543. I. MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/11, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  544. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  545. Agility FINAL, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  546. Agility Open, Oress Rubínové srdce: 5/22, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  547. Agility Open, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  548. Agility Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  549. Agility "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  550. Agility "Zkoušky", Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  551. Agility "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  552. Jumping Open, Oress Rubínové srdce: 1/24, 30.51 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  553. Jumping Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 9/24, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  554. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  555. Agility Open, Oress Rubínové srdce: 1/69, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  556. Agility Open - FINAL, Oress Rubínové srdce: 2/17, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  557. Agility "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: 4/19, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  558. Agility "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: 7/19, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  559. Jumping Open, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  560. Jumping Open II, Oress Rubínové srdce: 14/69, 28.98 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  561. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  562. Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  563. Jumping, Oress Rubínové srdce: 10/35, 31.38 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  564. LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  565. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  566. I. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  567. II. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  568. III. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  569. IV. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: 4/15, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  570. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  571. I. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  572. II. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  573. III. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  574. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  575. Heroutice, 1. běh, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  576. Heroutice, 2. běh, Oress Rubínové srdce: 1/16, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  577. Heroutice, 3. běh, Oress Rubínové srdce: 2/13, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  578. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  579. Agility Open, Oress Rubínové srdce: 9/57, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  580. Agility Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/57, 35.16 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  581. Agility Open, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  582. Agility Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  583. Agility "zkoušky", Oress Rubínové srdce: 5/17, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  584. Agility - "Zkoušky", Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/20, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  585. Agility - "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  586. Jumping Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 8/62, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  587. Jumping Open, Oress Rubínové srdce: 11/62, 27.79 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  588. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  589. Agility LA sobota, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 15/79, 39.68 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  590. Agility LA sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  591. Finále LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  592. Jumping LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/79, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  593. Jumping LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  594. Jumping LA sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  595. Jumping LA sobota, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  596. Zkoušky LA3 neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  597. Zkoušky LA3 neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  598. Zkoušky LA3 sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  599. Zkoušky LA3 sobota, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  600. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  601. AGILITY-L, Oress Rubínové srdce: 2/59, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  602. AGILITY-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 9/59, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  603. Agility LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/59, 50.37 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  604. Agility LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  605. Finále LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/23, 31.22 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  606. Finále LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  607. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 35/59, 28.88 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  608. JUMPING-L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  609. Jumping LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  610. Jumping LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  611. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 11/22, 41.16 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  612. LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  613. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  614. Neděle agility L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  615. Neděle Jumping L, Oress Rubínové srdce: 8/39, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  616. Neděle zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: 2/12, 36.31 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  617. Sobota Agility Large L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  618. Sobota Agility Medium M, Flash Black od Růžové vily: 8/14, 39.41 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  619. Sobota Jumping Large L, Oress Rubínové srdce: 2/39, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  620. Sobota Jumping Medium M, Flash Black od Růžové vily: 6/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  621. Sobota zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  622. Sobota zkouška MA3, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  623. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  624. Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  625. Agility I BarkingHeads, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/132, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  626. Agility I BarkingHeads, Oress Rubínové srdce: 43/132, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  627. Agility II BarkingHeads, Oress Rubínové srdce: 1/118, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  628. Agility III ArdenGrange, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  629. Agility IV ArdenGrange, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  630. BarkingHeads GRAND FINAL, Oress Rubínové srdce: 5/29, 35.2 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  631. BarkingHeads GRAND FINAL, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  632. Jumping I BarkingHeads, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 10/127, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  633. Jumping I BarkingHeads, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  634. Jumping II ArdenGrange, Oress Rubínové srdce: 2/111, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  635. Brno - Intercanis Agility 2013, 29. 06. 2013 - 30. 06. 2013

  636. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 2/22, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  637. Jumping sobota M, Flash Black od Růžové vily: 3/22, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  638. MA2 sobota MA2, Flash Black od Růžové vily: 1/9, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  639. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  640. Agility I., Oress Rubínové srdce: 1/62, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  641. Agility I., Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 10/62, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  642. Agility II., Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/62, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  643. Agility II., Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  644. Jumping I., Oress Rubínové srdce: 2/60, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  645. Jumping I., Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 19/60, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  646. Jumping III., Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/62, 34.97 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  647. Jumping III., Oress Rubínové srdce: 22/62, 32.72 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  648. Jumping IV., Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  649. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  650. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 22/113, 36.55 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  651. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 55/121, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  652. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  653. Speciální závod - Finále - Agility, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/26, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  654. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/164, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  655. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  656. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/186, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  657. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  658. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/124, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  659. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/124, 33.71 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  660. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  661. Agility, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 5/85, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  662. Agility, Oress Rubínové srdce: 12/82, 37.03 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  663. Agility, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/82, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  664. Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  665. Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/84, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  666. Jumping, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 16/84, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  667. Jumping , Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  668. Jumping , Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  669. LA3, Oress Rubínové srdce: 10/28, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  670. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  671. Agility 1, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 16/90, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  672. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 25/90, 47.4 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  673. Agility 2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 5/85, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  674. Agility 2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  675. Finále, Oress Rubínové srdce: 1/17, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  676. Finále, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  677. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: 1/90, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  678. Jumping 1, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 10/90, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  679. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 1/85, 27.05 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  680. Jumping 2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 42/85, 30.56 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  681. Zkouška, Oress Rubínové srdce: 18/39, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  682. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 1 aneb 4 in 1, 06. 04. 2013

  683. 1. agility LA3, Oress Rubínové srdce: 1/7, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  684. 2. agility LA3, Oress Rubínové srdce: 2/7, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  685. 3. agility LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  686. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  687. Agility neděle L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  688. Agility sobota L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  689. Jumping neděle L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  690. Jumping sobota L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  691. Zkouška neděle LA2, Oress Rubínové srdce: 1/12, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  692. Zkouška sobota LA2, Oress Rubínové srdce: 1/14, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  693. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  694. Ne - Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  695. Ne - Agility L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  696. Ne - Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/32, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  697. Ne - Jumping L, Oress Rubínové srdce: 5/32, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  698. Ne - Zkouška LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  699. Ne - Zkouška LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/12, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  700. So - Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  701. So - Agility L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  702. So - Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/38, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  703. So - Jumping L, Oress Rubínové srdce: 14/38, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  704. So - Zkouška LA2, Oress Rubínové srdce: 3/14, 31.54 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  705. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  706. AGILITY-L, Oress Rubínové srdce: 1/74, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  707. AGILITY-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/74, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  708. Finále LA neděle, Oress Rubínové srdce: 2/37, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  709. Finále LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/37, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  710. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/71, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  711. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/74, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  712. JUMPING-L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  713. JUMPING-L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  714. LA2, Oress Rubínové srdce: 1/32, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  715. LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  716. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/21, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  717. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/27, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  718. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  719. Agility neděle M, Flash Black od Růžové vily: 9/22, 51.39 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  720. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 7/16, 43.74 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  721. Jumping neděle M, Flash Black od Růžové vily: 3/23, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  722. Jumping sobota M, Flash Black od Růžové vily: 4/16, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  723. MA2n MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/11, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  724. MA2s MA2, Flash Black od Růžové vily: 6/12, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  725. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  726. Agility III / Parkur A L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/109, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  727. Agility III / Parkur A L, Oress Rubínové srdce: 24/109, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  728. Agility I / Parkur B L, Oress Rubínové srdce: 4/121, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  729. Agility I / Parkur B L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 5/121, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  730. Agility IV / Parkur A L, Oress Rubínové srdce: 1/80, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  731. Agility IV / Parkur A L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/80, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  732. Finále / Parkur A L, Oress Rubínové srdce: 11/28, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  733. Finále / Parkur A L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  734. Jumping II / Parkur B L, Oress Rubínové srdce: 5/103, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  735. Jumping II / Parkur B L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/103, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  736. Jumping I / Parkur A L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/121, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  737. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  738. Test Agility / Parkur B LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 25/57, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  739. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  740. Agility Open - neděle L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 16/67, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  741. Agility Open - neděle L, Oress Rubínové srdce: 36/67, 40.38 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  742. Agility Open - sobota L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 11/73, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  743. Agility Open - sobota L, Oress Rubínové srdce: 14/73, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  744. Jumping Open - neděle L, Oress Rubínové srdce: 27/69, 33.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  745. Jumping Open - neděle L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 28/69, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  746. Jumping Open - sobota L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/74, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  747. Jumping Open - sobota L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  748. Zkoušky neděle LA2, Oress Rubínové srdce: 5/25, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  749. Zkoušky sobota LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  750. Zkoušky sobota LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/32, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  751. Brno - Letní Robinsonáda 2012, 16. 06. 2012

  752. Agility Large, Oress Rubínové srdce: 15/30, 47.49 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  753. Jumping Large, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  754. Zkouška LA2, Oress Rubínové srdce: 2/11, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  755. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  756. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 17/88, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  757. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Oress Rubínové srdce: 26/88, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  758. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/83, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  759. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  760. Power & Speed A2/A3 L, Oress Rubínové srdce: 10/58, 22.14 s, 5.0 tr. b., 6.32 m/s

  761. Speciální závod Agility L, Oress Rubínové srdce: 1/136, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  762. Speciální závod Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/136, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  763. Speciální závod - Finále Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/24, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  764. Speciální závod - Finále Agility L, Oress Rubínové srdce: 9/24, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  765. Speciální závod Jumping L, Oress Rubínové srdce: 12/137, 34.14 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  766. Speciální závod Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  767. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/82, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  768. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Oress Rubínové srdce: 27/82, 41.26 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  769. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  770. Agility 1 L, Oress Rubínové srdce: 31/79, 45.75 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  771. Agility 1 L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  772. Agility 2 L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/80, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  773. Agility 2 L, Oress Rubínové srdce: 26/80, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  774. Jumping 1 L, Oress Rubínové srdce: 3/70, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  775. Jumping 2 L, Oress Rubínové srdce: 5/79, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  776. Jumping 2 L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 30/79, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  777. Jumping 3 L, Oress Rubínové srdce: 18/80, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  778. Jumping 3 L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  779. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  780. AGILITY I, Oress Rubínové srdce: 12/121, 38.49 s, 6.49 tr. b., 4.29 m/s

  781. AGILITY I, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  782. AGILITY II, Oress Rubínové srdce: 1/118, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  783. AGILITY II, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  784. JUMPING I, Oress Rubínové srdce: 29/109, 39.09 s, 5.09 tr. b., 4.5 m/s

  785. JUMPING II, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/124, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  786. JUMPING II, Oress Rubínové srdce: 53/124, 34.47 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  787. JUMPING III, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/119, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  788. JUMPING III, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  789. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  790. LA2II LA2, Oress Rubínové srdce: 1/15, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  791. LA2I LA2, Oress Rubínové srdce: 3/15, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  792. LA3I LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  793. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  794. LA2-II LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  795. LA2-I LA2, Oress Rubínové srdce: 11/23, 30.22 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  796. MA2-II MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/12, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  797. MA2-I MA2, Flash Black od Růžové vily: 5/12, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  798. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  799. Ne-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/43, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  800. Ne-Agility L, Oress Rubínové srdce: 10/43, 32.75 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  801. Ne-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/42, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  802. Ne-Jumping L, Oress Rubínové srdce: 11/42, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  803. Ne- LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  804. So-Agility L, Oress Rubínové srdce: 7/63, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  805. So-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  806. So-Jumping L, Oress Rubínové srdce: 5/64, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  807. So-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/64, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  808. So- LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  809. So- LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  810. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  811. 1. Agility LA1, Oress Rubínové srdce: 2/18, 28.52 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  812. 1. Agility LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/7, 46.17 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  813. 2. Agility LA1, Oress Rubínové srdce: 4/18, 23.64 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  814. 2. Agility LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/7, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  815. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - II, 11. 02. 2012 - 12. 02. 2012

  816. Ne - Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/25, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  817. Ne - Agility L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  818. Ne - Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/23, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  819. Ne - Jumping L, Oress Rubínové srdce: 7/23, 33.39 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  820. Ne - Zkoušky LA1, Oress Rubínové srdce: 2/9, 27.89 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  821. Ne - Zkoušky LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/10, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  822. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  823. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/11, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  824. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  825. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  826. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  827. Brno - KK Zetor - Podzimní Brno, 15. 10. 2011 - 16. 10. 2011

  828. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 2/18, 45.7 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  829. Jumping sobota II M, Flash Black od Růžové vily: 5/17, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  830. Jumping sobota I M, Flash Black od Růžové vily: 3/18, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  831. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  832. Agility jednotlivci L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 8/56, 34.91 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  833. Jumping jednotlivci L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  834. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  835. Agility III M, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  836. Agility I L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  837. Agility I M, Flash Black od Růžové vily: 10/42, 49.12 s, 8.12 tr. b., 3.89 m/s

  838. Agility IV M, Flash Black od Růžové vily: 7/23, 47.71 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  839. Agility Small final M, Flash Black od Růžové vily: 1/14, 43.32 s, 8.32 tr. b., 3.81 m/s

  840. Agilty II M, Flash Black od Růžové vily: 22/41, 48.5 s, 9.5 tr. b., 3.3 m/s

  841. Jumping II M, Flash Black od Růžové vily: 10/41, 38.63 s, 3.63 tr. b., 4.27 m/s

  842. Jumping I M, Flash Black od Růžové vily: 25/41, 41.31 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  843. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  844. Trial MA2, Flash Black od Růžové vily: 8/17, 52.06 s, 10.06 tr. b., 3.27 m/s

  845. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  846. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 9/39, 34.65 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  847. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 9/39, 34.65 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  848. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/39, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  849. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/39, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  850. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  851. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  852. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  853. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  854. Jumping C (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  855. Jumping C (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  856. Jumping D (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  857. Jumping D (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  858. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  859. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/45, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  860. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/45, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  861. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/45, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  862. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/45, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  863. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  864. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  865. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/44, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  866. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/44, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  867. Jumping A (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 7/45, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  868. Jumping A (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 7/45, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  869. Jumping B (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 11/44, 34.41 s, 7.41 tr. b., 4.21 m/s

  870. Jumping B (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 11/44, 34.41 s, 8.41 tr. b., 4.21 m/s

  871. Brno - KK Zetor - Jarní Brno, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  872. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 2/7, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  873. Jumping sobota M, Flash Black od Růžové vily: 3/7, 36.08 s, 5.08 tr. b., 4.49 m/s

  874. MA2n-II MA2, Flash Black od Růžové vily: 1/4, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  875. MA2n-I MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/4, 42.98 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  876. MA2s-II MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/4, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  877. MA2s-I MA2, Flash Black od Růžové vily: 3/4, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  878. Brno - KK Zetor - 2x zkoušky agility, 23. 04. 2011

  879. LA2-I LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/16, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  880. MA2-II MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/6, 47.41 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  881. MA2-I MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  882. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  883. Ne-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  884. Ne-Agility M, Flash Black od Růžové vily: 9/18, 42.74 s, 11.74 tr. b., 3.74 m/s

  885. Ne-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/51, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  886. Ne-Jumping M, Flash Black od Růžové vily: 6/18, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  887. Ne-Zkouška LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/28, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  888. Ne-Zkouška MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  889. So-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  890. So-Agility M, Flash Black od Růžové vily: 1/19, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  891. So-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/55, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  892. So-Jumping M, Flash Black od Růžové vily: 2/19, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  893. So-Zkouška LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/26, 33.9 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  894. So-Zkouška MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  895. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  896. Ne-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  897. Ne-Agility M, Flash Black od Růžové vily: 7/16, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  898. Ne-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 18/46, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  899. Ne-Jumping M, Flash Black od Růžové vily: 8/16, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  900. Ne-LA2 LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  901. Ne-MA2 MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  902. So-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  903. So-Agility M, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  904. So-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/56, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  905. So-Jumping M, Flash Black od Růžové vily: 2/18, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  906. So-LA2 LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/25, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  907. So-MA2 MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  908. Horka nad Moravou - Mistrovství republiky beaglů v agility + otevřené zkoušky, 13. 11. 2010 - 14. 11. 2010

  909. Zkoušky I. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/3, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  910. Zkoušky I. MA1, Flash Black od Růžové vily: 2/11, 33.42 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  911. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  912. AGILITY, Flash Black od Růžové vily: 3/8, 45.1 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  913. AGILITY, Flash Black od Růžové vily: 4/18, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  914. JUMPING 1, Flash Black od Růžové vily: 3/9, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  915. JUMPING 1, Flash Black od Růžové vily: 6/19, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  916. JUMPING 2, Flash Black od Růžové vily: 5/8, 39.23 s, 5.23 tr. b., 3.85 m/s

  917. JUMPING 2, Flash Black od Růžové vily: 13/17, 47.66 s, 21.66 tr. b., 3.11 m/s

  918. MA1, Flash Black od Růžové vily: 1/2, 45.51 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  919. MA1, Flash Black od Růžové vily: 2/5, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  920. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  921. Agility Jednotlivci L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/71, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  922. Jumping Jednotlivci L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/74, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  923. Brno - AGILITY INTERCANIS, 26. 06. 2010 - 27. 06. 2010

  924. JUMPING, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 5/10, 31.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  925. JUMPING, Eminent Enya z Benešovské zahrady: Diskvalifikován

  926. MA2-I, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 5/9, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  927. MA2-II, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 4/5, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  928. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  929. AGILITY-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/48, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  930. AGILITY-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 8/44, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  931. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/44, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  932. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/48, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  933. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  934. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  935. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  936. Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/43, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  937. Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  938. Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/45, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  939. Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  940. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  941. Agility M, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 1/33, 38.64 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  942. Jumping M, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 4/32, 35.64 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  943. Brno - Psí škola Na Ostrově - Zkoušky agility, 31. 08. 2008

  944. I. Zkouska - MA3, Eminent Enya z Benešovské zahrady: Diskvalifikován

  945. Jumping - M, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 6/10, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s