Cz En

Pavlína Bohunová

  1. Číslo: 002418
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2020
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 056209 (M), Melisa Od Hrubého lesa

  2. 056309 (M), Ellen Z Ráje Sidy

  3. 005112 (S), Babetka od Hrubého lesa

  4. 072613 (S), Flow od Hrubého lesa

  5. 072713, Uragan v.d. Bismarckquelle

  6. 028715 (L), Gianna El Greco Wapini von Folge

  7. 061319 (ML), New Dimenzion of Silent Storm

  8. 061419 (L), I'm New Hipolyta Wapini von Folge

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  2. 1. Zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 3/8, 37.77 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  3. 2. Zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 2/8, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  4. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  5. LA1 I, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 3/14, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  6. LA1 II, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  7. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  8. LA1 - I., I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 1/2, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  9. LA1 - II., I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  10. MLA1 - I., New Dimenzion of Silent Storm: 1/5, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  11. MLA1 - II., New Dimenzion of Silent Storm: 2/5, 40.12 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  12. SA3 - I., Flow od Hrubého lesa: 5/7, 58.35 s, 19.35 tr. b., 3.63 m/s

  13. SA3 - II., Flow od Hrubého lesa: 2/7, 58.97 s, 3.97 tr. b., 3.73 m/s

  14. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  15. ZkA. LA1 I., I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 3/12, 38.11 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  16. ZkA. LA1 II., I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 1/12, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  17. ZkA. MLA1 I., New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  18. ZkA. MLA1 II., New Dimenzion of Silent Storm: 1/5, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  19. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  20. II. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 4/13, 44.41 s, 5.41 tr. b., 3.45 m/s

  21. II. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  22. I. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 1/13, 40.66 s, 5.66 tr. b., 3.42 m/s

  23. I. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: 1/2, 28.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  25. Jumping 1, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  26. Jumping 1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  27. Jumping 2, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  28. Jumping 2, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  29. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  30. III. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 5/12, 35.45 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  31. III. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  32. II. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 5/12, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  33. II. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: 2/4, 39.57 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  34. I. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  35. I. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  36. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  37. SA3 - I., Flow od Hrubého lesa: 1/3, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  38. SA3 - II., Flow od Hrubého lesa: 2/3, 47.03 s, 7.03 tr. b., 3.93 m/s

  39. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  40. III. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 3/8, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  41. II. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  42. I. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 4/8, 41.79 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  43. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  44. Druhá zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 2/20, 47.5 s, 1.5 tr. b., 3.75 m/s

  45. První zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 4/20, 45.4 s, 6.4 tr. b., 3.7 m/s

  46. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  47. II. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  48. I. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 2/2, 44.07 s, 5.07 tr. b., 3.97 m/s

  49. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  50. 1. zkouška LA1, Gianna El Greco Wapini von Folge: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška LA1, Gianna El Greco Wapini von Folge: 8/22, 35.02 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  52. 3. zkouška LA1, Gianna El Greco Wapini von Folge: Diskvalifikován

  53. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  54. III.zkouska SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  55. II.zkouska SA3, Flow od Hrubého lesa: 2/6, 45.0 s, 13.0 tr. b., 3.44 m/s

  56. I. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  57. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  58. Zkouska III SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  59. Zkouska II SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  60. Zkouska I SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  61. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  62. Zkouska III SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  63. Zkouska II SA3, Flow od Hrubého lesa: 3/3, 49.23 s, 7.23 tr. b., 3.9 m/s

  64. Zkouska I SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  65. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  66. 1. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  68. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  69. ZkA 1 So, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  70. ZkA 2 So, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  71. ZkA 3 So, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  72. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  73. Zkouška SA3 druhá, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  74. Zkouška SA3 první, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  75. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  76. Heroutice, 1. běh, Flow od Hrubého lesa: 4/9, 42.41 s, 2.41 tr. b., 3.61 m/s

  77. Heroutice, 2. běh, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  78. Heroutice, 3. běh, Flow od Hrubého lesa: 6/9, 39.42 s, 6.42 tr. b., 3.55 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  80. 1. ZK SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  81. 2. ZK SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  82. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  83. Horní Počernice, 1. běh, Flow od Hrubého lesa: 2/16, 38.26 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  84. Horní Počernice, 2. běh, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  85. Horní Počernice, 3. běh, Flow od Hrubého lesa: 5/16, 47.84 s, 9.84 tr. b., 3.49 m/s

  86. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  87. ZkA I., Flow od Hrubého lesa: 2/17, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  88. ZkA I., Gianna El Greco Wapini von Folge: 6/15, 45.5 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  89. ZkA II., Flow od Hrubého lesa: 4/17, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  90. ZkA II., Gianna El Greco Wapini von Folge: Diskvalifikován

  91. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  92. ZkA 1, Flow od Hrubého lesa: 1/13, 39.43 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  93. ZkA 2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  94. ZkA 3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  95. Řitka - ZKOUŠKY - březen 2015, 13. 03. 2015

  96. 1.ZKOUSKA SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  97. 2.zkouska SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  98. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  99. 1. zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: 8/15, 42.72 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  100. 2. zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/15, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  101. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2015, 20. 02. 2015

  102. Zkouska1 SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/3, 42.5 s, 2.5 tr. b., 3.01 m/s

  103. zkouska2 SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/3, 50.97 s, 15.97 tr. b., 2.83 m/s

  104. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  105. Heroutice, 1. běh, Flow od Hrubého lesa: 2/10, 42.4 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  106. Heroutice, 2. běh, Flow od Hrubého lesa: 1/10, 40.5 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  107. Heroutice, 3. běh, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  108. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  109. 1.zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/5, 41.5 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  110. 2. zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/5, 43.72 s, 0.0 tr. b., 3.2 m/s

  111. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  112. zkouška 1 SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  113. zkouška 2 SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  114. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  115. zkouska1 SA2, Flow od Hrubého lesa: 2/2, 46.69 s, 21.69 tr. b., 2.76 m/s

  116. zkouska2 SA2, Flow od Hrubého lesa: 2/2, 41.32 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  117. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  118. Zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  119. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  120. Zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  121. Řitka - ZKOUŠKY březen 2014, 07. 03. 2014

  122. 1. zk SA1, Flow od Hrubého lesa: 1/5, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  123. 2. zk SA1, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  124. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  125. Heroutice, 1. běh, Flow od Hrubého lesa: 2/12, 41.46 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  126. Heroutice, 2. běh, Flow od Hrubého lesa: 3/12, 41.41 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  127. Heroutice, 3. běh, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  128. Řitka - ZKOUŠKY - únor, 07. 02. 2014

  129. 1.zkouška SA1, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  130. 2.zkouška SA1, Flow od Hrubého lesa: 3/4, 38.0 s, 10.0 tr. b., 3.05 m/s

  131. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  132. 1. Zkouška, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  134. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  135. Jumping Open, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  136. Zkoušky, Flow od Hrubého lesa: 2/4, 38.23 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  137. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  138. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Ellen Z Ráje Sidy: 3/5, 36.56 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  139. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  140. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  141. SA1-2 SA1, Babetka od Hrubého lesa: 2/17, 47.33 s, 7.33 tr. b., 2.81 m/s

  142. SA1 SA1, Babetka od Hrubého lesa: 6/17, 39.83 s, 7.83 tr. b., 3.21 m/s

  143. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  144. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Ellen Z Ráje Sidy: 2/3, 51.81 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  145. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Melisa Od Hrubého lesa: 4/7, 41.37 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  146. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Ellen Z Ráje Sidy: 2/3, 47.91 s, 6.91 tr. b., 3.28 m/s

  147. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  148. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  149. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Melisa Od Hrubého lesa: 1/12, 41.15 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  150. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  151. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Ellen Z Ráje Sidy: 2/12, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  152. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Melisa Od Hrubého lesa: 3/12, 48.16 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  153. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  154. Zkouška A2 II MA2, Ellen Z Ráje Sidy: 3/13, 44.57 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  155. Zkouška A2 I MA2, Ellen Z Ráje Sidy: 3/13, 45.33 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  156. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  157. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Ellen Z Ráje Sidy: 1/6, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  158. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  159. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  160. Agility MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  161. Agility MA2 - 2., Ellen Z Ráje Sidy: 3/20, 41.81 s, 2.81 tr. b., 3.71 m/s

  162. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  163. Agility MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  164. Agility MA2 - 2., Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  165. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  166. Agility MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 8/16, 48.49 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  167. Agility MA2 - 2., Melisa Od Hrubého lesa: 9/16, 44.98 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  168. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  169. Agility MA, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  170. Agility MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 4/8, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  171. Jumping MA, Melisa Od Hrubého lesa: 6/9, 42.15 s, 15.15 tr. b., 3.49 m/s

  172. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  173. AGILITY, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  174. JUMPING, Melisa Od Hrubého lesa: 6/13, 36.92 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  175. MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 4/7, 41.43 s, 9.43 tr. b., 3.72 m/s

  176. Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II., 14. 08. 2010 - 15. 08. 2010

  177. NE - Agility M, Melisa Od Hrubého lesa: 9/24, 44.96 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  178. NE - Agility M, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  179. NE - Jumping M, Melisa Od Hrubého lesa: 5/22, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  180. NE - Jumping M, Ellen Z Ráje Sidy: 17/22, 37.78 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  181. NE - Zkouška MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  182. NE - Zkouška MA2, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  183. SO - Agility M, Melisa Od Hrubého lesa: 11/26, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  184. SO - Agility M, Ellen Z Ráje Sidy: 14/26, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  185. SO - Jumping M, Melisa Od Hrubého lesa: 10/26, 38.06 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  186. SO - Jumping M, Ellen Z Ráje Sidy: 19/26, 45.09 s, 19.09 tr. b., 3.37 m/s

  187. SO - Zkouška MA2, Ellen Z Ráje Sidy: 2/14, 46.75 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  188. SO - Zkouška MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 4/14, 47.97 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  189. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  190. 1.zkouška MA2, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  191. 1.zkouška MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  192. 2.zkouška MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 4/11, 49.32 s, 16.32 tr. b., 3.24 m/s

  193. 2.zkouška MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  194. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  195. AGILITY, Ellen Z Ráje Sidy: 3/17, 40.59 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  196. AGILITY, Melisa Od Hrubého lesa: 4/17, 41.63 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  197. JUMPING, Melisa Od Hrubého lesa: 2/16, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  198. JUMPING, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  199. MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 2/8, 44.43 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  200. MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  201. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  202. Jarní závody agility 2010, Ellen Z Ráje Sidy: 4/9, 48.73 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  203. Jarní závody agility 2010, Ellen Z Ráje Sidy: 5/20, 46.18 s, 0.18 tr. b., 3.66 m/s

  204. Jarní závody agility 2010, Melisa Od Hrubého lesa: 8/20, 36.45 s, 2.45 tr. b., 4.25 m/s

  205. Jarní závody agility 2010, Ellen Z Ráje Sidy: 9/20, 36.92 s, 2.92 tr. b., 4.2 m/s

  206. Jarní závody agility 2010, Melisa Od Hrubého lesa: 12/20, 47.96 s, 11.96 tr. b., 3.52 m/s

  207. Jarní závody agility 2010, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  208. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  209. Agility MA1, Melisa Od Hrubého lesa: 3/7, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  210. Agility MA1 - 2., Melisa Od Hrubého lesa: 3/7, 39.83 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  211. Agility MA2, Ellen Z Ráje Sidy: 14/16, 48.66 s, 16.66 tr. b., 3.53 m/s

  212. Agility MA2 - 2., Ellen Z Ráje Sidy: 4/16, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s