Cz En

Miroslav Prokop

  1. Číslo: 002482
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 10. 10. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 066009 (S), Ejmy

  2. 066209 (S), Claudi Indyk

  3. 003011 (M), Baqunisile Modrá odysea

  4. 052812 (XS), Gera

  5. 004318 (M), Trixi Stříbrné doly

Výsledky

  1. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  2. 1. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 5/7, 41.38 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  3. 2. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 1/7, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  4. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  5. MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/2, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  6. MA1-2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  7. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  8. A1M neděle, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  9. A1M sobota, Trixi Stříbrné doly: 1/2, 45.53 s, 15.0 tr. b., 3.25 m/s

  10. A3M neděle, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  11. A3M sobota, Baqunisile Modrá odysea: 3/7, 64.12 s, 16.12 tr. b., 3.09 m/s

  12. Agility neděle, Baqunisile Modrá odysea: 9/15, 57.82 s, 12.82 tr. b., 3.55 m/s

  13. Agility neděle, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  14. Agility sobota, Baqunisile Modrá odysea: 7/13, 46.84 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  15. Agility sobota, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  16. Jumping nedělě, Baqunisile Modrá odysea: 6/15, 45.57 s, 0.57 tr. b., 3.64 m/s

  17. Jumping nedělě, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  18. Jumping sobota, Baqunisile Modrá odysea: 6/13, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  19. Jumping sobota, Trixi Stříbrné doly: 8/13, 51.75 s, 17.75 tr. b., 3.07 m/s

  20. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  21. Zkouška 1 MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  22. Zkouška 1 MA3, Baqunisile Modrá odysea: 1/8, 48.22 s, 7.22 tr. b., 3.71 m/s

  23. Zkouška 2 MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/9, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  24. Zkouška 2 MA3, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  25. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  26. Jumping MA1 - I, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  27. Jumping MA1 - II, Trixi Stříbrné doly: 4/8, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  28. Jumping MA3 - I, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  29. Jumping MA3 - II, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  30. Jumping speciál MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  31. Jumping speciál MA3, Baqunisile Modrá odysea: 4/7, 50.94 s, 8.94 tr. b., 3.71 m/s

  32. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  33. Jumping 1, Baqunisile Modrá odysea: 3/13, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  34. Jumping 1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  35. JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  36. JUMPING 2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  37. JUMPING 3 , Baqunisile Modrá odysea: 3/13, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  38. JUMPING 3 , Trixi Stříbrné doly: 4/13, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  39. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  40. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  41. AGILITY, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  42. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  43. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  44. MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  45. MA3, Baqunisile Modrá odysea: 5/8, 59.13 s, 14.13 tr. b., 3.55 m/s

  46. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  47. Agility open M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  48. Agility open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  49. Jumping open M, Trixi Stříbrné doly: 4/28, 54.84 s, 16.84 tr. b., 3.43 m/s

  50. Jumping open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  51. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 4/10, 39.48 s, 10.48 tr. b., 3.44 m/s

  52. Zkouška MA3, Baqunisile Modrá odysea: 4/8, 47.52 s, 13.52 tr. b., 3.7 m/s

  53. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  54. Zkouška II MA1, Trixi Stříbrné doly: 1/7, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  55. Zkouška II MA3, Baqunisile Modrá odysea: 2/7, 61.56 s, 21.56 tr. b., 3.33 m/s

  56. Zkouška I MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/7, 60.34 s, 8.34 tr. b., 2.55 m/s

  57. Zkouška I MA3, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  58. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  59. MA1 - druhá, Trixi Stříbrné doly: 4/7, 54.01 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  60. MA1 - první, Trixi Stříbrné doly: 3/7, 44.56 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  61. MA1 - třetí, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  62. MA3 - druhá, Baqunisile Modrá odysea: 5/8, 49.06 s, 11.06 tr. b., 3.57 m/s

  63. MA3 - první, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  64. MA3 - třetí, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  65. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  66. AGILITY M, Trixi Stříbrné doly: 2/15, 52.05 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  67. AGILITY M, Baqunisile Modrá odysea: 7/15, 60.85 s, 12.85 tr. b., 3.25 m/s

  68. JUMPING M, Trixi Stříbrné doly: 11/15, 47.21 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  69. JUMPING M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  70. Zkoušky MA1, Trixi Stříbrné doly: 4/6, 40.15 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  71. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/6, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  72. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  73. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 7/11, 42.16 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  74. AGILITY, Trixi Stříbrné doly: 8/11, 47.38 s, 18.38 tr. b., 3.38 m/s

  75. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: 3/11, 50.96 s, 23.96 tr. b., 2.9 m/s

  76. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  77. MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  78. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/5, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  79. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  80. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: 3/15, 48.58 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  81. Agility M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  82. Jumping M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  83. Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  84. ZKOUŠKY MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  85. ZKOUŠKY MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/5, 52.83 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  86. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  87. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 8/20, 43.81 s, 6.81 tr. b., 3.47 m/s

  88. AGILITY, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  89. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  90. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  91. MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  92. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/8, 65.06 s, 23.06 tr. b., 2.94 m/s

  93. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  94. 1. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 3/4, 44.01 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  95. 1. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/5, 58.47 s, 17.47 tr. b., 3.04 m/s

  96. 2. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/5, 49.48 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  98. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  99. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  100. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  101. Jumping II, Baqunisile Modrá odysea: 2/16, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  102. Jumping II, Trixi Stříbrné doly: 7/16, 55.6 s, 26.6 tr. b., 2.93 m/s

  103. Ztřeštěnec, Baqunisile Modrá odysea: 5/17, 42.87 s, 5.0 tr. b., 2.17 m/s

  104. Ztřeštěnec, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  105. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  106. AGILITY, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  107. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  108. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 10/14, 45.51 s, 12.51 tr. b., 3.05 m/s

  109. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  110. MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  111. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  112. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  113. MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/4, 51.03 s, 10.0 tr. b., 2.98 m/s

  114. MA1 II, Trixi Stříbrné doly: 2/4, 42.18 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  115. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  116. MA2 II, Baqunisile Modrá odysea: 1/5, 45.45 s, 10.45 tr. b., 3.54 m/s

  117. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  118. MA I, Baqunisile Modrá odysea: 2/4, 55.92 s, 24.92 tr. b., 2.75 m/s

  119. MA II, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  120. MA III, Baqunisile Modrá odysea: 3/4, 51.6 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  121. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  122. Agility Open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  123. Jumping Open M, Baqunisile Modrá odysea: 12/28, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  124. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/6, 45.09 s, 0.09 tr. b., 3.84 m/s

  125. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  126. Agility MA, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  127. Jumping MA, Baqunisile Modrá odysea: 7/22, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  128. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  129. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  130. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  131. Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: 5/17, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  132. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/9, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  133. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  134. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 5/19, 51.47 s, 6.47 tr. b., 3.61 m/s

  135. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/19, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  136. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  137. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  138. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 2/14, 51.97 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  139. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 5/14, 44.81 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  140. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/4, 40.33 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  141. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  142. ZkA. I. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/10, 48.79 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  143. ZkA. ll. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/10, 45.83 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  144. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  145. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 2/15, 49.18 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  146. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  147. Speciální, Baqunisile Modrá odysea: 9/12, 97.89 s, 0.0 tr. b., 1.84 m/s

  148. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  149. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 3/16, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  150. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 5/17, 51.18 s, 5.18 tr. b., 3.79 m/s

  151. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 3/16, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  152. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/17, 45.27 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  153. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/2, 59.8 s, 12.8 tr. b., 3.13 m/s

  154. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  155. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  156. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/2, 47.81 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  157. MA2 II, Baqunisile Modrá odysea: 1/2, 45.65 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  158. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  159. Agility , Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  160. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 3/8, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  161. Zlouška A2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  162. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  163. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 4/17, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  164. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 9/17, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  165. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/4, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  166. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  167. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  168. Czech Imp Jump XS, Gera: Diskvalifikován

  169. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  170. Jumping 1 XS, Gera: Diskvalifikován

  171. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  172. Jumping 2 XS, Gera: 5/12, 44.97 s, 1.97 tr. b., 3.85 m/s

  173. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  174. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: 10/20, 22.03 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  175. Czech Imp Jump XS, Gera: 5/12, 26.57 s, 2.57 tr. b., 3.54 m/s

  176. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  177. Jumping 1 XS, Gera: Diskvalifikován

  178. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  179. Jumping 2 XS, Gera: 6/12, 43.73 s, 17.73 tr. b., 3.29 m/s

  180. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  181. Agility I SH, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  182. Jumping II SH, Baqunisile Modrá odysea: 8/32, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  183. Jumping I SH, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  184. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  185. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: 6/18, 50.57 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  186. Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: 9/18, 46.12 s, 13.12 tr. b., 3.36 m/s

  187. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/8, 48.05 s, 11.05 tr. b., 3.5 m/s

  188. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  189. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 8/16, 54.29 s, 31.29 tr. b., 2.67 m/s

  190. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/16, 44.35 s, 14.35 tr. b., 3.27 m/s

  191. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  192. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  193. Běh dvojic Medium, Baqunisile Modrá odysea: 5/10, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  194. JUMPING Medium, Baqunisile Modrá odysea: 4/10, 45.33 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  195. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/2, 53.15 s, 18.15 tr. b., 3.09 m/s

  196. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  197. Agility, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  198. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 7/14, 54.15 s, 25.15 tr. b., 2.94 m/s

  199. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: 7/7, 45.77 s, 11.77 tr. b., 3.19 m/s

  200. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  201. Agility , Baqunisile Modrá odysea: 6/17, 57.47 s, 25.47 tr. b., 2.96 m/s

  202. Agility , Gera: Diskvalifikován

  203. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 7/17, 43.38 s, 8.38 tr. b., 3.41 m/s

  204. Jumping, Gera: Diskvalifikován

  205. Speciální zTřeštěnec, Baqunisile Modrá odysea: 7/16, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  206. Speciální zTřeštěnec, Gera: Diskvalifikován

  207. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  208. AGILITY ne, Baqunisile Modrá odysea: 8/11, 68.74 s, 16.74 tr. b., 2.46 m/s

  209. JUMPING ne, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  210. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  211. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  212. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: 12/22, 81.94 s, 29.94 tr. b., 2.42 m/s

  213. Jumping I. M, Baqunisile Modrá odysea: 16/22, 55.31 s, 7.31 tr. b., 3.15 m/s

  214. Jumping ll. M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  215. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  216. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  217. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/14, 48.53 s, 6.53 tr. b., 3.26 m/s

  218. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  219. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  220. Agility Open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  221. Jumping Open M, Baqunisile Modrá odysea: 11/15, 53.5 s, 18.5 tr. b., 2.97 m/s

  222. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  223. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  224. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  225. Czech Imp Jump XSmall, Gera: 9/16, 33.24 s, 8.24 tr. b., 3.01 m/s

  226. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  227. Jumping 1 XSmall, Gera: Diskvalifikován

  228. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: 13/26, 38.43 s, 4.43 tr. b., 3.93 m/s

  229. Jumping 2 XSmall, Gera: 6/16, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  230. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  231. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  232. Czech Imp Jump XSmall, Gera: 3/21, 20.62 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  233. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  234. Jumping 1 XSmall, Gera: Diskvalifikován

  235. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: 8/18, 43.24 s, 7.24 tr. b., 3.7 m/s

  236. Jumping 2 XSmall, Gera: Diskvalifikován

  237. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  238. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  239. Czech Imp Jump XS, Gera: 8/13, 32.4 s, 12.4 tr. b., 3.02 m/s

  240. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: 6/23, 45.26 s, 6.26 tr. b., 3.49 m/s

  241. Jumping 1 XS, Gera: Diskvalifikován

  242. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  243. Jumping 2 XS, Gera: 6/13, 49.54 s, 8.54 tr. b., 3.45 m/s

  244. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  245. AGILITY M, Baqunisile Modrá odysea: 8/12, 63.67 s, 16.67 tr. b., 2.84 m/s

  246. JUMPING M, Baqunisile Modrá odysea: 6/12, 55.73 s, 26.73 tr. b., 2.44 m/s

  247. ZKOUŠKY MA2, Baqunisile Modrá odysea: 5/8, 65.5 s, 19.5 tr. b., 2.41 m/s

  248. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  249. Agility , Baqunisile Modrá odysea: 9/16, 59.72 s, 16.72 tr. b., 3.03 m/s

  250. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 12/16, 74.85 s, 36.85 tr. b., 2.4 m/s

  251. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  252. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  253. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 8/14, 48.29 s, 7.29 tr. b., 3.35 m/s

  254. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  255. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 5/13, 35.82 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  256. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 8/14, 43.38 s, 6.38 tr. b., 3.62 m/s

  257. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/4, 67.78 s, 23.78 tr. b., 2.76 m/s

  258. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  259. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  260. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 7/13, 52.86 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  261. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 3/13, 29.88 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  262. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 5/6, 66.16 s, 21.66 tr. b., 2.72 m/s

  263. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  264. Agility, Gera: 15/21, 63.07 s, 23.07 tr. b., 2.7 m/s

  265. Agility, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  266. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 7/16, 45.49 s, 15.49 tr. b., 2.97 m/s

  267. Jumping, Gera: 9/21, 40.81 s, 5.81 tr. b., 3.31 m/s

  268. Zk MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  269. Zk SA2, Gera: 4/10, 52.97 s, 4.97 tr. b., 3.11 m/s

  270. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  271. Agility, Baqunisile Modrá odysea: 9/20, 51.56 s, 18.56 tr. b., 3.22 m/s

  272. Agility, Gera: 10/19, 47.6 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  273. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 11/20, 47.58 s, 15.58 tr. b., 3.22 m/s

  274. Jumping, Gera: 11/19, 48.91 s, 11.91 tr. b., 3.13 m/s

  275. Zk MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/9, 65.19 s, 33.19 tr. b., 2.64 m/s

  276. Zk SA2, Gera: 4/8, 52.98 s, 5.98 tr. b., 3.25 m/s

  277. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  278. AGILITY, Gera: 11/31, 70.0 s, 26.0 tr. b., 2.67 m/s

  279. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  280. JUMPING, Gera: 14/31, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.28 m/s

  281. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  282. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/5, 54.62 s, 16.62 tr. b., 3.22 m/s

  283. SA2, Gera: 9/14, 54.14 s, 11.14 tr. b., 3.25 m/s

  284. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  285. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  286. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: 5/23, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  287. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 11/23, 48.02 s, 13.02 tr. b., 3.33 m/s

  288. XS - Czech Imp Jump, Gera: 8/16, 31.03 s, 10.03 tr. b., 3.22 m/s

  289. XS - JUMPING 1, Gera: 10/16, 53.1 s, 11.1 tr. b., 3.2 m/s

  290. XS - JUMPING 2, Gera: Diskvalifikován

  291. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  292. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: 9/20, 24.83 s, 0.83 tr. b., 3.87 m/s

  293. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  294. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 5/20, 40.3 s, 3.3 tr. b., 3.65 m/s

  295. XS - Czech Imp Jump, Gera: Diskvalifikován

  296. XS - JUMPING 1, Gera: Diskvalifikován

  297. XS - JUMPING 2, Gera: Diskvalifikován

  298. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  299. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: 8/18, 26.34 s, 0.34 tr. b., 3.87 m/s

  300. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: 6/18, 45.5 s, 11.5 tr. b., 3.49 m/s

  301. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 5/18, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  302. XS - Czech Imp Jump, Gera: 7/15, 28.68 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  303. XS - JUMPING 1, Gera: 3/15, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  304. XS - JUMPING 2, Gera: 9/15, 46.12 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  305. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  306. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: 7/14, 23.27 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  307. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: 5/14, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  308. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 6/14, 39.25 s, 2.25 tr. b., 3.87 m/s

  309. XS - Czech Imp Jump, Gera: 6/11, 31.51 s, 11.51 tr. b., 3.27 m/s

  310. XS - JUMPING 1, Gera: 4/11, 42.32 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  311. XS - JUMPING 2, Gera: Diskvalifikován

  312. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  313. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  314. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  315. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 12/21, 46.53 s, 12.53 tr. b., 3.52 m/s

  316. XS - JUMPING 1, Gera: 5/14, 39.43 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  317. XS - JUMPING 2, Gera: Diskvalifikován

  318. XSmall - Czech Imp Jump, Gera: 6/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 3.02 m/s

  319. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  320. Agility, Baqunisile Modrá odysea: 5/6, 48.63 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  321. Agility Open, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  322. Agility XS, Gera: 10/26, 48.26 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  323. Jumping Open, Baqunisile Modrá odysea: 7/17, 41.42 s, 12.42 tr. b., 3.26 m/s

  324. Jumping XS, Gera: 12/26, 37.8 s, 9.8 tr. b., 3.04 m/s

  325. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  326. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  327. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  328. MEDIUM - JUMPING 3, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  329. SMALL VETERÁN - JUMPING 1, Ejmy: 1/2, 59.71 s, 0.0 tr. b., 2.68 m/s

  330. SMALL VETERÁN - JUMPING 2, Ejmy: 1/2, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  331. XS - JUMPING 1 , Gera: 6/18, 50.23 s, 0.23 tr. b., 3.19 m/s

  332. XS - JUMPING 2, Gera: 8/18, 50.04 s, 10.04 tr. b., 3.04 m/s

  333. XS - JUMPING 3, Gera: 6/18, 39.4 s, 1.4 tr. b., 3.65 m/s

  334. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  335. Agility MEDIUM, Baqunisile Modrá odysea: 12/18, 45.58 s, 6.58 tr. b., 3.69 m/s

  336. Agility SMALL, Gera: 12/23, 48.22 s, 9.22 tr. b., 3.48 m/s

  337. Agility VETERÁNI SMALL, Ejmy: 1/4, 52.9 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  338. Jumping MEDIUM, Baqunisile Modrá odysea: 4/18, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  339. Jumping SMALL, Gera: 7/23, 45.44 s, 3.44 tr. b., 3.54 m/s

  340. Jumping VETERÁNI SMALL, Ejmy: 1/4, 47.12 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  341. zkouška MA 2, Baqunisile Modrá odysea: 3/6, 41.91 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  342. zkouška SA 1, Gera: 1/5, 51.11 s, 8.11 tr. b., 3.21 m/s

  343. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  344. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: 9/10, 73.0 s, 25.0 tr. b., 2.66 m/s

  345. Agility S, Gera: 5/19, 61.73 s, 8.73 tr. b., 3.14 m/s

  346. Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  347. Jumping S, Gera: 7/20, 51.79 s, 6.79 tr. b., 3.38 m/s

  348. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  349. Zkouška SA1, Gera: 1/9, 46.2 s, 3.2 tr. b., 3.29 m/s

  350. Třešť - Šiškobraní, 23. 08. 2014

  351. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 4/9, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  352. AGILITY, Gera: 4/18, 47.73 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  353. AGILITY VETERÁNI, Ejmy: 5/6, 63.03 s, 11.03 tr. b., 2.74 m/s

  354. Hra, Ejmy: 4/6, 24.62 s, 4.62 tr. b., 3.33 m/s

  355. Hra, Gera: 11/18, 20.37 s, 0.37 tr. b., 4.03 m/s

  356. Hra, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  357. JUMPING, Gera: 6/18, 44.14 s, 2.14 tr. b., 3.62 m/s

  358. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/9, 47.11 s, 15.11 tr. b., 3.4 m/s

  359. JUMPING VETERÁNI, Ejmy: Diskvalifikován

  360. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/4, 55.19 s, 15.0 tr. b., 3.26 m/s

  361. SA1, Gera: 1/8, 51.48 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  362. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  363. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 9/12, 42.9 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  364. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  365. AGILITY VETERÁNI, Ejmy: 4/4, 52.4 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  366. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 4/12, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  367. JUMPING, Gera: 17/25, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  368. JUMPING VETERÁNI, Ejmy: 2/4, 43.08 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  369. Papillon jump, Ejmy: 2/3, 38.24 s, 0.24 tr. b., 0.37 m/s

  370. Papillon jump, Baqunisile Modrá odysea: 4/12, 28.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  371. Papillon jump, Gera: 12/26, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  372. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  373. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 6/9, 60.42 s, 20.42 tr. b., 2.98 m/s

  374. AGILITY, Gera: 13/22, 56.84 s, 19.84 tr. b., 2.96 m/s

  375. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  376. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  377. AGILITY VETERÁNI, Ejmy: 2/5, 43.33 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  378. AGILITY VETERÁNI, Ejmy: 3/4, 44.71 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  379. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 5/9, 45.29 s, 9.29 tr. b., 3.53 m/s

  380. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/9, 45.07 s, 13.07 tr. b., 3.46 m/s

  381. JUMPING, Gera: 15/25, 44.4 s, 7.4 tr. b., 3.51 m/s

  382. JUMPING, Gera: 16/22, 52.51 s, 21.51 tr. b., 3.05 m/s

  383. JUMPING VETERÁNI, Ejmy: 2/4, 30.94 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  384. JUMPING VETERÁNI, Ejmy: 3/5, 47.73 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  385. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/6, 46.09 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  386. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  387. SA1, Gera: 1/4, 42.5 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  388. SA1, Gera: 2/6, 41.64 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  389. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  390. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 5/13, 46.09 s, 6.09 tr. b., 3.47 m/s

  391. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  392. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/12, 42.46 s, 0.0 tr. b., 0.35 m/s

  393. JUMPING, Gera: 18/25, 49.5 s, 9.5 tr. b., 3.21 m/s

  394. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 5/7, 45.0 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  395. SA1, Gera: 4/11, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  396. Třešť - K.A.T. cup, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  397. AGILITY, Ejmy: 11/18, 56.93 s, 14.93 tr. b., 3.09 m/s

  398. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  399. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  400. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  401. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  402. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  403. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 4/10, 45.59 s, 1.59 tr. b., 3.75 m/s

  404. JUMPING, Gera: 8/18, 43.7 s, 11.7 tr. b., 3.25 m/s

  405. JUMPING, Gera: 8/17, 53.55 s, 9.55 tr. b., 3.19 m/s

  406. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  407. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  408. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  409. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/6, 56.08 s, 21.08 tr. b., 3.03 m/s

  410. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/5, 49.4 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  411. SA1, Gera: 3/5, 43.22 s, 1.22 tr. b., 2.94 m/s

  412. SA1, Gera: 4/6, 54.43 s, 17.43 tr. b., 2.57 m/s

  413. SA2, Ejmy: 6/7, 59.15 s, 11.15 tr. b., 3.06 m/s

  414. SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  415. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka, 03. 05. 2014

  416. Agility, Gera: Diskvalifikován

  417. Agility, Ejmy: Diskvalifikován

  418. Agility, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  419. Jumping, Ejmy: 13/23, 57.82 s, 15.82 tr. b., 3.04 m/s

  420. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  421. Jumping, Gera: Diskvalifikován

  422. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  423. SA1, Gera: 4/7, 58.56 s, 29.56 tr. b., 2.66 m/s

  424. SA2, Ejmy: 5/8, 63.34 s, 12.34 tr. b., 3.06 m/s

  425. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  426. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  427. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  428. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  429. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 8/19, 39.86 s, 5.86 tr. b., 3.51 m/s

  430. JUMPING, Gera: 12/32, 42.7 s, 3.7 tr. b., 3.28 m/s

  431. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  432. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/9, 46.43 s, 11.43 tr. b., 3.38 m/s

  433. SA1, Gera: 6/11, 45.58 s, 8.58 tr. b., 3.01 m/s

  434. SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  435. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  436. Agility Open, Gera: 16/35, 68.3 s, 18.3 tr. b., 2.68 m/s

  437. Agility Open, Ejmy: Diskvalifikován

  438. Agility Open, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  439. Agility Zkoušky, Ejmy: 11/15, 63.6 s, 26.6 tr. b., 2.72 m/s

  440. Agility Zkoušky, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  441. Agility Zkoušky, Gera: Diskvalifikován

  442. Jumping Open, Ejmy: 17/35, 48.73 s, 5.73 tr. b., 3.04 m/s

  443. Jumping Open, Gera: 18/35, 49.44 s, 11.44 tr. b., 2.99 m/s

  444. Jumping Open, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  445. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  446. Agility SMALL, Gera: 11/22, 47.26 s, 18.26 tr. b., 3.51 m/s

  447. Agility SMALL, Ejmy: 12/22, 47.53 s, 18.53 tr. b., 3.49 m/s

  448. Jumping SMALL, Gera: 10/24, 49.13 s, 14.25 tr. b., 3.07 m/s

  449. Jumping SMALL, Ejmy: 13/24, 54.0 s, 24.12 tr. b., 2.8 m/s

  450. zkouška SA 1, Gera: 2/4, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  451. zkouška SA 2, Ejmy: 6/9, 54.02 s, 14.02 tr. b., 3.05 m/s

  452. Zátaví u Písku - NAGIT CUP, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  453. Open-Agility M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  454. Open-Agility S, Ejmy: 3/17, 52.51 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  455. Open-Agility S, Gera: Diskvalifikován

  456. Open-Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  457. Open-Jumping S, Gera: 6/18, 51.33 s, 11.33 tr. b., 3.12 m/s

  458. Open-Jumping S, Ejmy: Diskvalifikován

  459. Zkouška Agility MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/6, 68.24 s, 23.24 tr. b., 2.45 m/s

  460. Zkouška Agility SA1, Gera: 1/5, 51.04 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  461. Zkouška Agility SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  462. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  463. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 7/11, 46.43 s, 9.43 tr. b., 3.34 m/s

  464. AGILITY, Ejmy: 9/21, 47.37 s, 10.37 tr. b., 3.27 m/s

  465. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  466. JUMPING, Ejmy: 3/21, 39.44 s, 0.44 tr. b., 3.78 m/s

  467. JUMPING, Gera: 12/21, 48.95 s, 14.95 tr. b., 3.04 m/s

  468. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  469. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  470. SA1, Gera: 4/7, 57.94 s, 41.94 tr. b., 2.47 m/s

  471. SA2, Ejmy: 3/8, 53.77 s, 20.77 tr. b., 2.94 m/s

  472. Hodonín - Letní hodonínská tlapka, 27. 07. 2013

  473. Agility, Gera: 23/32, 60.05 s, 19.51 tr. b., 2.86 m/s

  474. Agility, Ejmy: 24/32, 62.65 s, 22.11 tr. b., 2.75 m/s

  475. Agility, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  476. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 4/15, 47.48 s, 4.83 tr. b., 3.56 m/s

  477. Jumping, Ejmy: 15/31, 56.33 s, 11.58 tr. b., 3.0 m/s

  478. Jumping, Gera: Diskvalifikován

  479. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  480. SA1, Gera: Diskvalifikován

  481. SA2, Ejmy: 8/12, 66.36 s, 20.36 tr. b., 2.46 m/s

  482. Třešť - K.A.T. cup, 08. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  483. AGILITY, Ejmy: 11/25, 75.09 s, 35.09 tr. b., 2.36 m/s

  484. AGILITY, Ejmy: 14/25, 58.37 s, 10.37 tr. b., 2.84 m/s

  485. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  486. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  487. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 8/14, 48.78 s, 10.78 tr. b., 3.34 m/s

  488. JUMPING, Ejmy: 14/25, 58.44 s, 20.44 tr. b., 2.79 m/s

  489. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  490. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  491. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 5/10, 54.07 s, 16.07 tr. b., 3.44 m/s

  492. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 9/10, 59.47 s, 29.47 tr. b., 2.54 m/s

  493. SA2, Ejmy: 1/11, 64.06 s, 11.06 tr. b., 2.9 m/s

  494. SA2, Ejmy: 7/11, 60.12 s, 15.12 tr. b., 2.51 m/s

  495. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  496. agility Medium M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  497. agility Small S, Ejmy: 28/50, 63.72 s, 18.72 tr. b., 3.11 m/s

  498. jumping Medium M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  499. jumping Small S, Ejmy: Diskvalifikován

  500. MA2 MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/10, 63.46 s, 13.46 tr. b., 2.87 m/s

  501. SA2 SA2, Ejmy: 7/17, 75.37 s, 20.37 tr. b., 2.41 m/s

  502. Jihlava - O ježčí bodlinu + III. Šampionát australských kelpií a welsch corgi, 18. 05. 2013

  503. Agility Open M, Baqunisile Modrá odysea: 16/20, 68.11 s, 40.11 tr. b., 2.54 m/s

  504. Agility Open S, Ejmy: 7/25, 50.86 s, 7.86 tr. b., 3.4 m/s

  505. Jump Open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  506. Jump Open S, Ejmy: 16/25, 45.95 s, 13.95 tr. b., 3.05 m/s

  507. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  508. Zkouška SA2, Ejmy: 5/10, 52.86 s, 11.86 tr. b., 3.14 m/s

  509. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů 2013, 04. 05. 2013

  510. AGILITY, Ejmy: 4/25, 46.11 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  511. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  512. JUMPING, Ejmy: 7/24, 45.96 s, 5.96 tr. b., 3.42 m/s

  513. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 10/12, 56.81 s, 26.81 tr. b., 2.76 m/s

  514. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  515. SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  516. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  517. Agility I, Baqunisile Modrá odysea: 14/33, 52.07 s, 11.07 tr. b., 3.46 m/s

  518. Agility I, Ejmy: 24/42, 60.13 s, 19.13 tr. b., 2.99 m/s

  519. Agility II, Baqunisile Modrá odysea: 20/27, 57.3 s, 32.3 tr. b., 2.84 m/s

  520. Agility II, Ejmy: Diskvalifikován

  521. Jumping I, Baqunisile Modrá odysea: 6/32, 37.31 s, 0.31 tr. b., 3.67 m/s

  522. Jumping I, Ejmy: Diskvalifikován

  523. Jumping II, Baqunisile Modrá odysea: 8/32, 48.23 s, 5.23 tr. b., 3.23 m/s

  524. Jumping II, Ejmy: 16/39, 49.58 s, 3.58 tr. b., 3.15 m/s

  525. Jumping III, Baqunisile Modrá odysea: 16/27, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  526. Jumping III, Ejmy: 29/35, 58.07 s, 23.07 tr. b., 2.69 m/s

  527. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  528. Agility, Baqunisile Modrá odysea: 2/11, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  529. Agility, Ejmy: 10/15, 54.78 s, 10.78 tr. b., 3.34 m/s

  530. Agility Open, Ejmy: 8/33, 48.96 s, 0.96 tr. b., 3.74 m/s

  531. Agility Open, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  532. Jumping Open, Baqunisile Modrá odysea: 11/26, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  533. Jumping Open, Ejmy: 14/33, 46.37 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  534. Třebíč - Velikonoční beránek 2013, 01. 04. 2013

  535. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 6/16, 51.86 s, 14.86 tr. b., 3.2 m/s

  536. AGILITY, Ejmy: 15/25, 68.88 s, 27.88 tr. b., 2.41 m/s

  537. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  538. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 8/14, 55.51 s, 24.51 tr. b., 2.38 m/s

  539. JUMPING, Ejmy: 12/22, 61.13 s, 30.13 tr. b., 2.16 m/s

  540. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  541. SA2, Ejmy: 7/10, 66.79 s, 11.79 tr. b., 2.71 m/s

  542. Třešť - Závody agility, 25. 08. 2012

  543. AGILITY, Ejmy: 14/25, 63.75 s, 28.75 tr. b., 2.62 m/s

  544. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  545. SA2, Ejmy: 4/14, 57.75 s, 14.75 tr. b., 3.0 m/s

  546. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  547. Agility Medium, Baqunisile Modrá odysea: 10/19, 41.38 s, 11.38 tr. b., 3.19 m/s

  548. Agility Small, Ejmy: 12/26, 45.57 s, 5.57 tr. b., 2.9 m/s

  549. Jumping Medium, Baqunisile Modrá odysea: 7/19, 41.81 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  550. Jumping Small, Ejmy: 14/27, 53.91 s, 19.91 tr. b., 2.67 m/s

  551. Zkouška MA1, Baqunisile Modrá odysea: 1/8, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  552. Zkouška SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  553. Třebíč - Calibra special, Moravský pohár kníračů, 09. 06. 2012

  554. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 11/19, 46.24 s, 24.24 tr. b., 2.92 m/s

  555. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  556. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 5/10, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  557. Třešť - Závody agility, 02. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  558. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  559. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  560. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  561. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  562. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 2/8, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  563. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 2/7, 28.62 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  564. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  565. Agility Medium, Baqunisile Modrá odysea: 8/15, 72.77 s, 28.77 tr. b., 2.12 m/s

  566. Agility Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  567. Jumping Medium, Baqunisile Modrá odysea: 8/15, 52.0 s, 27.0 tr. b., 2.62 m/s

  568. Jumping Medium, Baqunisile Modrá odysea: 9/11, 65.43 s, 38.43 tr. b., 2.09 m/s

  569. Zkouška MA1, Baqunisile Modrá odysea: 4/4, 67.1 s, 15.1 tr. b., 2.32 m/s

  570. Zkouška MA1, Baqunisile Modrá odysea: 4/5, 60.47 s, 20.47 tr. b., 2.61 m/s

  571. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  572. AGILITY, Ejmy: 8/24, 57.06 s, 7.06 tr. b., 2.94 m/s

  573. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  574. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 4/20, 52.75 s, 4.75 tr. b., 2.98 m/s

  575. JUMPING, Ejmy: 9/24, 50.28 s, 7.28 tr. b., 3.12 m/s

  576. MA1, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  577. SA2, Ejmy: 7/12, 58.85 s, 8.85 tr. b., 2.75 m/s

  578. Třebíč - Velikonoční beránek, 09. 04. 2012

  579. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 11/25, 62.0 s, 26.0 tr. b., 2.39 m/s

  580. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  581. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 7/25, 50.1 s, 22.1 tr. b., 2.65 m/s

  582. JUMPING, Ejmy: 10/26, 44.84 s, 16.84 tr. b., 2.97 m/s

  583. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 4/8, 49.87 s, 22.87 tr. b., 2.95 m/s

  584. SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  585. Šlapanice - "O Šlapanického vlka" speciál pro SMALL a MEDIUM, 08. 10. 2011

  586. Agility MEDIUM, Baqunisile Modrá odysea: 11/22, 59.61 s, 34.61 tr. b., 2.48 m/s

  587. Agility SMALL, Ejmy: 13/31, 58.4 s, 15.4 tr. b., 2.53 m/s

  588. Jumping MEDIUM, Baqunisile Modrá odysea: 9/22, 42.91 s, 16.91 tr. b., 3.08 m/s

  589. Jumping SMALL, Ejmy: Diskvalifikován

  590. MA 1, Baqunisile Modrá odysea: 4/8, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  591. SA 2, Ejmy: Diskvalifikován

  592. Třešť - Šiškobraní, 27. 08. 2011

  593. AGILITY, Ejmy: 9/24, 56.87 s, 9.87 tr. b., 2.88 m/s

  594. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  595. JUMPING, Ejmy: 7/24, 48.03 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  596. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  597. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 2/5, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  598. MA1 II, Baqunisile Modrá odysea: 3/5, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  599. SA2, Ejmy: 4/8, 52.73 s, 7.73 tr. b., 2.94 m/s

  600. SA2 II, Ejmy: Diskvalifikován

  601. Třešť - K.A.T. Cup, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  602. AGILITY, Ejmy: 14/21, 57.12 s, 18.12 tr. b., 2.87 m/s

  603. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  604. JUMPING, Ejmy: 17/23, 50.14 s, 25.14 tr. b., 3.03 m/s

  605. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  606. SA1, Ejmy: 3/5, 66.92 s, 42.92 tr. b., 2.03 m/s

  607. SA1, Ejmy: Diskvalifikován

  608. Třebíč - Calibra special + Fousatý pohár, 14. 05. 2011

  609. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  610. JUMPING, Ejmy: 9/19, 52.5 s, 22.5 tr. b., 2.99 m/s

  611. SA1, Ejmy: 3/6, 53.41 s, 26.41 tr. b., 2.7 m/s

  612. Třešť - Zkoušky Třešť, 18. 09. 2010

  613. AGILITY, Ejmy: 10/24, 43.52 s, 8.52 tr. b., 3.4 m/s

  614. JUMPING, Ejmy: 8/24, 46.75 s, 6.75 tr. b., 3.34 m/s

  615. SA1, Ejmy: 4/7, 42.85 s, 6.85 tr. b., 3.13 m/s

  616. SA1 II, Ejmy: 4/7, 42.72 s, 8.72 tr. b., 3.18 m/s

  617. Veselí nad Lužnicí - Letní dvojzkoušky, 18. 07. 2010

  618. 1.zkouška SA1, Ejmy: 4/11, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  619. 2.zkouška SA1, Ejmy: Diskvalifikován

  620. Třebíč - CALIBRA IV., 08. 05. 2010

  621. AGILITY, Ejmy: 5/24, 46.5 s, 6.5 tr. b., 3.53 m/s

  622. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  623. SA1, Ejmy: Diskvalifikován

  624. Jihlava-Helenín - Jumpingový speciál, 01. 05. 2010

  625. Jumping 1, Ejmy: 15/23, 56.25 s, 27.25 tr. b., 3.06 m/s

  626. Jumping 2, Ejmy: Diskvalifikován

  627. Jumping 3, Ejmy: 11/23, 42.53 s, 8.53 tr. b., 3.53 m/s

  628. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  629. Jarní závody agility 2010, Ejmy: Diskvalifikován

  630. Jarní závody agility 2010, Ejmy: Diskvalifikován

  631. Jarní závody agility 2010, Ejmy: Diskvalifikován

  632. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  633. AGILITY-S, Ejmy: 12/30, 57.36 s, 14.36 tr. b., 2.75 m/s

  634. JUMPING-S, Ejmy: Diskvalifikován

  635. SA1, Ejmy: Diskvalifikován

  636. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  637. Agility, Ejmy: Diskvalifikován

  638. Jumping, Ejmy: 11/31, 46.08 s, 9.08 tr. b., 3.04 m/s

  639. Zkoušky A1, Ejmy: 7/15, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  640. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  641. AGILITY-S, Ejmy: Diskvalifikován

  642. AGILITY-S, Claudi Indyk: Diskvalifikován

  643. JUMPING-S, Claudi Indyk: 11/27, 55.16 s, 16.16 tr. b., 2.77 m/s

  644. JUMPING-S, Ejmy: Diskvalifikován

  645. SA1, Ejmy: 5/7, 51.31 s, 11.31 tr. b., 2.63 m/s

  646. SA2, Claudi Indyk: Diskvalifikován