Cz En

Lucie Frýdová

  1. Číslo: 000250
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 10. 05. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2016
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 149700 (M), A3Ch Graphit Gina Galaxy Zebulon

  2. 014304 (L), Isis Bohemia Alké

  3. 014705 (L), Czech This Out Tosari

  4. 029106 (L), Anything 4U od Zlatonosné říčky

  5. 026608 (L), Are you ready od Zlatonosné říčky

  6. 088009 (L), C.D. od Zlatonosné říčky

  7. 070218 (M), Limonádový Joe

  8. 070318 (L), Jimmy

Výsledky

  1. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  2. LA2/1 LA2, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  3. LA2/2 LA2, C.D. od Zlatonosné říčky: 7/24, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  4. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  5. 1. zkouška LA2, C.D. od Zlatonosné říčky: 9/20, 36.69 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  6. 2. zkouška LA2, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  7. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  8. Jumping, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 4/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  9. Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  10. Jumping II, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 6/8, 28.89 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  11. Zkouška, C.D. od Zlatonosné říčky: 6/14, 40.0 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  12. Zkouška II, C.D. od Zlatonosné říčky: 3/14, 29.2 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  13. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  14. 1Q Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: 52/131, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  15. 2Q Agility, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  16. Družstva - Agility, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  17. Družstva - Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  18. Jednotlivci A1 - Agility, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  19. Jednotlivci A1 - Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: 6/38, 28.4 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  20. Oldies - Agility, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 4/7, 36.21 s, 20.0 tr. b., 45.79 m/s

  21. Oldies - Finále, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 2/7, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  22. Oldies - Jumping, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 6/7, 30.14 s, 30.0 tr. b., 4.31 m/s

  23. Power & speed A1, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  24. Tachyon Trophy A1 - Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: 11/38, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  25. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  26. NE - Holdye memorial L, C.D. od Zlatonosné říčky: 4/35, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  27. NE - Holdye memorial L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 7/35, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  28. NE - jumping L, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  29. NE - jumping L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  30. NE - Zkouška agility LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 4/15, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  31. NE - Zkouška agility LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 8/15, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  32. SO - agility L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  33. SO - agility L, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  34. SO - jumping L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 15/35, 37.36 s, 7.36 tr. b., 3.64 m/s

  35. SO - jumping L, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  36. SO - Zkouška agility LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  37. SO - Zkouška agility LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 1/17, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  38. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  39. Agility, C.D. od Zlatonosné říčky: 4/51, 30.59 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  40. Agility, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 15/51, 30.65 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  41. Jumping, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 10/49, 31.77 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  42. Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: 19/49, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  43. Zkouška, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 4/25, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  44. Zkouška, C.D. od Zlatonosné říčky: 7/15, 28.78 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  45. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  46. AGILITY, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  47. AGILITY, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  48. JUMPING, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 18/40, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  49. JUMPING, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  50. LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 2/11, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 7/16, 39.55 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  52. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  53. 1. zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 12/26, 24.0 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  54. 1. zkouška LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 10/32, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  55. 2. zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 10/29, 35.15 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  57. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  58. Agility L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 3/19, 38.12 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  59. Agility L, C.D. od Zlatonosné říčky: 5/19, 48.12 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  60. Jumping L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 5/19, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  61. Jumping L, C.D. od Zlatonosné říčky: 6/19, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  62. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  63. 1. zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 5/20, 27.46 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  64. 2. zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 8/20, 26.37 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  65. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  66. Zkouška 1 LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 6/17, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  67. Zkouška 1 LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  68. Zkouška 2 LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 2/17, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  69. Zkouška 2 LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  70. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  71. Agility CACAg L, C.D. od Zlatonosné říčky: 4/46, 38.73 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  72. Agility CACAg L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  73. Jumping 1 L, C.D. od Zlatonosné říčky: 7/46, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  74. Jumping 1 L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 9/46, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  75. Jumping 2 CACAg L, C.D. od Zlatonosné říčky: 9/37, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  76. Jumping 2 CACAg L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  77. ZKO Cvikov - 2. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2010

  78. ZKOUŠKA AGILITY LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  79. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  80. 1.zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 2/14, 30.5 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  81. 1.zkouška LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  82. 1.zkouška MA2, A3Ch Graphit Gina Galaxy Zebulon: 6/11, 37.61 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  83. 2.zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 1/14, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  84. 2.zkouška LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 5/11, 34.92 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  85. 2.zkouška MA2, A3Ch Graphit Gina Galaxy Zebulon: Diskvalifikován

  86. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 005, 11. 07. 2009

  87. AGILITY-L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  88. JUMPING-L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  89. LA3, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 2/8, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s