Cz En

Svatava Stodolová

  1. Číslo: 002558
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 06. 01. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 079009 (M), Artýsek

  2. 049310 (M), Bubu Podještědská smečka

  3. 069815 (L), A3Ch Bosorka Lerbynn

  4. 072419 (L), Andora Deabei

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  2. 1. zkouška LA3, Andora Deabei: 3/7, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  3. 2. zkouška LA3, Andora Deabei: 2/7, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  4. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  5. II. zkouška A2 L, Andora Deabei: 1/6, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  6. I. zkouška A2 L, Andora Deabei: 1/6, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  7. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  8. 1. zkouška A2 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška A2 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  10. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  11. Zkouška neděle 1 , Andora Deabei: Diskvalifikován

  12. Zkouška neděle 2, Andora Deabei: Diskvalifikován

  13. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  14. 1. zkouška A2 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška A2 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  16. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  17. 1. zkouška A2 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška A2 L, Andora Deabei: 1/4, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  19. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  20. ZkA. II. LA2, Andora Deabei: 9/12, 38.4 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  21. ZkA. I. LA2, Andora Deabei: Diskvalifikován

  22. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  23. Zkouška LA2 I., Andora Deabei: 2/5, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. Zkouška LA2 II., Andora Deabei: 2/5, 49.28 s, 16.28 tr. b., 3.69 m/s

  25. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  26. 1. Zkouška LA2, Andora Deabei: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA2, Andora Deabei: 1/3, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  28. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  29. 1. zkouška A2 L, Andora Deabei: 3/5, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. 2. zkouška A2 L, Andora Deabei: 3/5, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  31. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  32. II. zkouška A2 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  33. I. zkouška A2 L, Andora Deabei: 3/5, 33.06 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  34. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  35. 1. zkouška A2 LA, Andora Deabei: 1/5, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  36. 2. zkouška A2 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  37. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  38. 1. zkouška, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  39. 1. zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška, Andora Deabei: 1/7, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  41. 2. zkouška, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/5, 50.09 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  42. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  43. 1. Zkouška LA2, Andora Deabei: Diskvalifikován

  44. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/4, 53.57 s, 2.57 tr. b., 3.83 m/s

  45. 2. Zkouška LA2, Andora Deabei: 2/6, 48.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  46. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 3/3, 67.73 s, 20.73 tr. b., 3.1 m/s

  47. 3. Zkouška LA2, Andora Deabei: Diskvalifikován

  48. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  49. 1. Zkouška LA2, Andora Deabei: Diskvalifikován

  50. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/5, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  51. 2. Zkouška LA2, Andora Deabei: 1/2, 42.49 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  52. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  53. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  54. 1. Zkouška LA1, Andora Deabei: 2/8, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  55. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/4, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  56. 2. Zkouška LA1, Andora Deabei: 1/8, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  57. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/4, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  58. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  59. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: Diskvalifikován

  60. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: 4/6, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  61. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  62. 1. běh LA1, Andora Deabei: 3/12, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  63. 2. běh LA1, Andora Deabei: Diskvalifikován

  64. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  65. II. zkouška A1 L, Andora Deabei: 1/9, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  66. I, zkouška A1 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  67. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  68. 1. zkouška, A3Ch Bosorka Lerbynn: 3/7, 49.34 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  69. 1. zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška, Andora Deabei: 4/11, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  71. 2. zkouška, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  72. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  73. 1. Zkouška LA1, Andora Deabei: 2/10, 47.52 s, 22.52 tr. b., 3.32 m/s

  74. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/12, 50.42 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  75. 2. Zkouška LA1, Andora Deabei: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/12, 69.24 s, 36.24 tr. b., 2.8 m/s

  77. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  78. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: Diskvalifikován

  79. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: 7/14, 42.58 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  80. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  81. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: Diskvalifikován

  82. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: Diskvalifikován

  83. ZkA. LA3 I., A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  84. ZkA. LA3 II., A3Ch Bosorka Lerbynn: 3/8, 46.67 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  85. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  86. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: 8/14, 37.94 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  87. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: 7/14, 40.17 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  88. ZkA. LA3 I., A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/8, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  89. ZkA. LA3 II., A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/8, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  91. Druhá zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  92. Druhá zkouška, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  93. První zkouška, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/5, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  94. První zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  95. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  96. Zk LA3 I., A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/6, 51.28 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  97. Zk LA3 II., A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/6, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  98. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  99. II. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 6/14, 50.44 s, 1.44 tr. b., 3.77 m/s

  100. I. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  101. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  102. LA3 - I., A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/7, 43.38 s, 1.38 tr. b., 4.33 m/s

  103. LA3 - II., A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  104. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  105. 1.zkouška LA3 , A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA3 , A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  107. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  108. II. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/14, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  109. I. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 3/14, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  110. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  111. II.zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/29, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  112. I. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  113. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  114. 1. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/10, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  115. 2. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  116. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  117. III. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  118. II. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/13, 45.99 s, 5.99 tr. b., 3.91 m/s

  119. I. zkouška LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 3/13, 48.92 s, 10.92 tr. b., 3.78 m/s

  120. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  121. Zkouška 1 LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/17, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  122. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 11/17, 58.83 s, 12.83 tr. b., 3.35 m/s

  123. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  124. Zkoukša 1 LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/20, 49.41 s, 6.41 tr. b., 3.78 m/s

  125. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  127. ZkA. II. LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  128. ZkA. I. LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  129. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  130. 1. BĚH LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  131. 2. BĚH LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/16, 74.33 s, 42.33 tr. b., 2.26 m/s

  132. 3. BĚH LA3, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  133. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  134. II. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/19, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  135. I. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 8/19, 31.8 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  136. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  137. II. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/19, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  138. I. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/19, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  139. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  140. Zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/9, 49.53 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  141. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  142. Zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/13, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  143. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  144. Zkouška II LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/21, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  145. Zkouška I LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 6/21, 41.62 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  146. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  147. III. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/22, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  148. II. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  149. I. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 3/22, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  150. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  151. Agility - Ne, A3Ch Bosorka Lerbynn: 18/91, 51.07 s, 7.07 tr. b., 3.49 m/s

  152. Agility - So, A3Ch Bosorka Lerbynn: 17/97, 55.24 s, 6.24 tr. b., 3.55 m/s

  153. Jumping - Ne, A3Ch Bosorka Lerbynn: 27/89, 47.09 s, 8.09 tr. b., 3.63 m/s

  154. Jumping - So, A3Ch Bosorka Lerbynn: 49/97, 43.09 s, 9.09 tr. b., 3.41 m/s

  155. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  156. Agility L, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/14, 48.98 s, 14.98 tr. b., 2.84 m/s

  157. Hra L, A3Ch Bosorka Lerbynn: 6/17, 21.18 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  158. Jumping L, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/13, 39.0 s, 8.0 tr. b., 3.33 m/s

  159. Zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  160. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  161. Druhá zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/26, 43.06 s, 0.06 tr. b., 3.65 m/s

  162. První zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/26, 42.85 s, 0.85 tr. b., 3.62 m/s

  163. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  164. II. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/27, 44.93 s, 6.93 tr. b., 3.67 m/s

  165. I.zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  166. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  167. III. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/25, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  168. III. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/23, 36.58 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  169. II. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/23, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  170. II. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 7/25, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  171. I. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 3/25, 40.54 s, 0.54 tr. b., 3.8 m/s

  172. I. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/23, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  173. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  174. Zkouška 1 LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 7/39, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  175. Zkouška 2 LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/39, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  176. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  177. 1. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 9/28, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  178. 2. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 11/28, 36.91 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  179. 3. zkouška LA2, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  180. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  181. III.zkouska LA1, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  182. II.zkouska LA1, A3Ch Bosorka Lerbynn: 6/16, 44.18 s, 12.18 tr. b., 3.26 m/s

  183. I. zkouška LA1, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  184. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  185. Zkouška LA1, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/8, 30.84 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  186. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  187. Zkouška LA1, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  188. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  189. Zkouška LA1, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/8, 36.78 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  190. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  191. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  192. Zka 1, A3Ch Bosorka Lerbynn: 2/16, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  193. Zka 2, A3Ch Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  194. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  195. Agility L, A3Ch Bosorka Lerbynn: 5/41, 42.57 s, 0.57 tr. b., 4.06 m/s

  196. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 12/19, 46.9 s, 32.9 tr. b., 3.69 m/s

  197. Jumping L, A3Ch Bosorka Lerbynn: 4/41, 36.11 s, 1.11 tr. b., 4.07 m/s

  198. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: 10/19, 43.45 s, 26.45 tr. b., 3.38 m/s

  199. Zkouska LA1, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/10, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  200. Zkouska MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  201. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  202. Zka 1, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/17, 39.07 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  203. Zka 2, A3Ch Bosorka Lerbynn: 1/17, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  204. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  205. Agility Ne, Bubu Podještědská smečka: 7/20, 42.49 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  206. Jumping Ne, Bubu Podještědská smečka: 13/20, 36.09 s, 10.09 tr. b., 4.24 m/s

  207. ZkA 1 So, Bubu Podještědská smečka: 5/14, 52.86 s, 32.86 tr. b., 3.29 m/s

  208. ZkA 2 So, Bubu Podještědská smečka: 3/14, 41.59 s, 15.59 tr. b., 3.97 m/s

  209. ZkA Ne, Bubu Podještědská smečka: 4/13, 43.92 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  210. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  211. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  212. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: 4/8, 50.08 s, 20.0 tr. b., 3.29 m/s

  213. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  214. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  215. Agility OPEN M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  216. Jumping Open M, Bubu Podještědská smečka: 7/22, 40.23 s, 19.23 tr. b., 3.73 m/s

  217. Zkouska MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  218. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  219. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  220. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  221. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: 7/10, 42.11 s, 30.0 tr. b., 3.97 m/s

  222. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  223. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: 3/5, 38.84 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  224. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  225. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  226. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  227. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: 3/5, 39.37 s, 25.0 tr. b., 4.27 m/s

  228. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  229. ZkA 1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  230. ZkA 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  231. ZkA 3, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  232. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  233. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  234. Agility I, Bubu Podještědská smečka: 20/46, 52.56 s, 28.56 tr. b., 3.08 m/s

  235. Agility II, Bubu Podještědská smečka: 14/48, 54.39 s, 42.19 tr. b., 3.31 m/s

  236. Agility III, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  237. Agility IV, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  238. FINAL, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  239. Jumping I, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  240. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  241. 1. ZkA, Bubu Podještědská smečka: 3/7, 41.36 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  242. 2. ZkA, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  243. Jumping, Bubu Podještědská smečka: 9/18, 42.05 s, 15.05 tr. b., 4.0 m/s

  244. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  245. Agility Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  246. Jumping Ne, Bubu Podještědská smečka: 7/15, 43.36 s, 15.36 tr. b., 3.51 m/s

  247. Zka Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  248. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  249. MA1 II MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/9, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  250. MA2 II MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  251. MA2 I MA2, Bubu Podještědská smečka: 10/13, 41.08 s, 25.0 tr. b., 3.99 m/s

  252. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  253. Jumping MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/3, 30.16 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  254. Zkouška 1 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  255. Zkouška 2 MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/3, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  256. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  257. MA1 druhý běh MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  258. MA1 první běh MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  259. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  260. Heroutice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  261. Heroutice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  262. Heroutice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  263. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  264. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  265. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  266. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  267. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  268. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  269. Agility 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  270. Agility 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  271. Jumping, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  272. Jumping 2, Bubu Podještědská smečka: 12/18, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  273. Memorial Ivy Patakove, Bubu Podještědská smečka: 10/14, 29.98 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  274. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  275. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 13/24, 44.96 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  276. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: 20/25, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  277. MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  278. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  279. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: 4/7, 43.49 s, 25.0 tr. b., 3.66 m/s

  280. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  281. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  282. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  283. Agility Medium, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  284. Jumping Medium, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  285. ZkA, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  286. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  287. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/6, 29.31 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  288. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  289. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 3/6, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  290. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  291. Zkouška 1 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  292. Zkouška 2 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  293. Zkouška 3 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  294. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  295. Zk MA1 III MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  296. Zk MA1 II MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  297. Zk MA1 I MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/5, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  298. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  299. Agility - Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  300. Agility - So, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  301. Jumping - Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  302. ZkA - Ne, Bubu Podještědská smečka: 4/8, 29.3 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  303. ZkA - So, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  304. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  305. Agility M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  306. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 3/4, 37.87 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  307. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  308. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 9/17, 53.63 s, 11.63 tr. b., 3.39 m/s

  309. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  310. MA1, Bubu Podještědská smečka: 7/8, 40.23 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  311. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  312. Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  313. Jumping M, Artýsek: Diskvalifikován

  314. Zkouška MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  315. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  316. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Artýsek: Diskvalifikován

  317. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Artýsek: Diskvalifikován

  318. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  319. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Artýsek: 5/7, 42.62 s, 10.62 tr. b., 3.36 m/s

  320. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Artýsek: Diskvalifikován

  321. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  322. 1.Zkouška MA2 MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  323. 2.Zkouška MA2 MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  324. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  325. Agility MA1, Artýsek: 8/12, 45.68 s, 11.68 tr. b., 2.89 m/s

  326. Agility MA1 - 2., Artýsek: 3/12, 35.57 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  327. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  328. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  329. MA1_2, Artýsek: 2/5, 49.58 s, 11.58 tr. b., 2.92 m/s

  330. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  331. AGILITY, Artýsek: 5/11, 55.59 s, 14.59 tr. b., 3.11 m/s

  332. AGILITY, Artýsek: Diskvalifikován

  333. JUMPING, Artýsek: Diskvalifikován

  334. MA1, Artýsek: 2/3, 48.68 s, 10.0 tr. b., 2.9 m/s

  335. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  336. Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II., 14. 08. 2010 - 15. 08. 2010

  337. NE - Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  338. NE - Zkouška MA1, Artýsek: 3/7, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  339. SO - Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  340. SO - Jumping M, Artýsek: 18/26, 45.08 s, 14.08 tr. b., 3.37 m/s

  341. SO - Zkouška MA1, Artýsek: 5/8, 54.3 s, 27.3 tr. b., 2.85 m/s

  342. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  343. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  344. MA1 - 2., Artýsek: 2/4, 54.73 s, 17.73 tr. b., 2.63 m/s

  345. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  346. AGILITY, Artýsek: 7/16, 66.12 s, 26.12 tr. b., 2.33 m/s

  347. AGILITY, Artýsek: Diskvalifikován

  348. JUMPING, Artýsek: Diskvalifikován

  349. MA1, Artýsek: 3/9, 66.53 s, 34.53 tr. b., 2.21 m/s

  350. MA1, Artýsek: Diskvalifikován