Cz En

Eva Nováková

  1. Číslo: 002590
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 18. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 039007 (M), Bárbí Stříbrné doly

  2. 084209 (M), Líza z Karlova hrádku

  3. 008614 (S), Godie Kamenitá říčka

  4. 040621 (M), Gaia Bella Cambria

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  2. II. Jumping A0, Gaia Bella Cambria: 1/4, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  3. I. Jumping A0, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  4. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  5. III. jumpng M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  6. II. jumping M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  7. I. jumping M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  8. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  9. Jumping M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  10. Jumping M, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  11. Tuneliáda M, Gaia Bella Cambria: 28/45, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  12. Tuneliáda M, Gaia Bella Cambria: 28/45, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  13. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  14. Finále, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  15. Jumping 1, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  16. Jumping 2, Gaia Bella Cambria: Diskvalifikován

  17. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  18. Agility 1, Godie Kamenitá říčka: 14/19, 56.2 s, 20.2 tr. b., 2.88 m/s

  19. Jumping 1, Godie Kamenitá říčka: 8/19, 41.49 s, 5.49 tr. b., 3.86 m/s

  20. Zkouška 1, Godie Kamenitá říčka: 2/7, 53.93 s, 12.93 tr. b., 3.23 m/s

  21. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  22. Jumping veteráni S, Godie Kamenitá říčka: 1/4, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  23. Tuneliáda veteráni S, Godie Kamenitá říčka: 3/4, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  24. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  25. 1.kvalifikace, Godie Kamenitá říčka: 14/22, 42.91 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  26. 2.kvalifikace, Godie Kamenitá říčka: 9/19, 44.81 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  27. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  28. Agility 1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  29. Jumping 1, Godie Kamenitá říčka: 6/17, 43.88 s, 0.88 tr. b., 3.9 m/s

  30. Jumping 2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  31. Zkouška 1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  33. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  34. Zkouška 1 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  35. Zkouška 2 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  36. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  37. AGILITY S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  38. JUMPING S, Godie Kamenitá říčka: 10/33, 47.24 s, 3.24 tr. b., 3.92 m/s

  39. ZKOUŠKA SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  41. 1. zkouška A2 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška A2 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  44. ZkA. II. SA2, Godie Kamenitá říčka: 3/8, 78.09 s, 44.09 tr. b., 2.13 m/s

  45. ZkA. I. SA2, Godie Kamenitá říčka: 6/8, 76.39 s, 42.39 tr. b., 2.4 m/s

  46. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  47. III. jumping S, Godie Kamenitá říčka: 2/12, 43.39 s, 2.39 tr. b., 3.83 m/s

  48. II. Jumping S, Godie Kamenitá říčka: 6/12, 49.76 s, 8.76 tr. b., 3.68 m/s

  49. I. JUMPING S, Godie Kamenitá říčka: 7/12, 53.44 s, 20.44 tr. b., 3.13 m/s

  50. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  51. A2 zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  52. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  53. Agility S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  54. JUMPING S, Godie Kamenitá říčka: 8/23, 46.26 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  55. Zkouška agility SA2, Godie Kamenitá říčka: 3/5, 48.83 s, 8.83 tr. b., 3.36 m/s

  56. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  57. 1. Zkouška A2 SA2, Godie Kamenitá říčka: 6/9, 51.12 s, 16.12 tr. b., 2.9 m/s

  58. 2. Zkouška A2 SA2, Godie Kamenitá říčka: 4/9, 58.64 s, 8.64 tr. b., 3.29 m/s

  59. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Godie Kamenitá říčka: 9/15, 40.39 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  60. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  61. II. zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  62. I. zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  64. ZkA II. SA2, Godie Kamenitá říčka: 7/15, 52.49 s, 19.49 tr. b., 3.07 m/s

  65. ZkA I. SA2, Godie Kamenitá říčka: 14/15, 55.01 s, 22.01 tr. b., 2.91 m/s

  66. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  67. JUMPING 1 S, Godie Kamenitá říčka: 8/19, 35.47 s, 2.47 tr. b., 3.44 m/s

  68. JUMPING 2 S, Godie Kamenitá říčka: 11/19, 41.44 s, 1.44 tr. b., 3.64 m/s

  69. JUMPING 3 S, Godie Kamenitá říčka: 10/19, 56.88 s, 22.88 tr. b., 2.87 m/s

  70. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  71. II. zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: 4/9, 41.97 s, 7.97 tr. b., 3.29 m/s

  72. I. zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  73. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  74. 1. jumping, Godie Kamenitá říčka: 12/20, 44.66 s, 8.66 tr. b., 3.49 m/s

  75. 2.jumping, Godie Kamenitá říčka: 13/20, 56.57 s, 29.57 tr. b., 2.95 m/s

  76. 3.jumping, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  77. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  78. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: 17/28, 50.88 s, 19.88 tr. b., 3.14 m/s

  79. Zkouška 1 SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  80. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  81. Agility NE S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  82. Agility So S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  83. Jumping NE S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  84. Jumping So S, Godie Kamenitá říčka: 17/21, 51.95 s, 16.95 tr. b., 3.08 m/s

  85. Zkouška So SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  86. Zkoušky NE SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  87. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  88. Ne-, Godie Kamenitá říčka: 6/11, 69.34 s, 21.34 tr. b., 2.7 m/s

  89. Ne-Agility, Godie Kamenitá říčka: 21/32, 68.01 s, 32.01 tr. b., 2.5 m/s

  90. Ne-Jumping, Godie Kamenitá říčka: 19/30, 52.04 s, 18.04 tr. b., 2.98 m/s

  91. So-, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  92. So-Agility, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  93. So-Jumping, Godie Kamenitá říčka: 20/36, 49.44 s, 13.44 tr. b., 3.14 m/s

  94. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  95. 1.zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: 10/14, 68.07 s, 28.07 tr. b., 2.38 m/s

  96. 2.zkouška SA2, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  97. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  98. 1.vítězná, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  99. 2.vítězná, Godie Kamenitá říčka: 4/8, 47.0 s, 7.0 tr. b., 3.3 m/s

  100. Jumping, Godie Kamenitá říčka: 12/25, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  101. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  102. Jumping_1, Godie Kamenitá říčka: 13/27, 49.41 s, 11.41 tr. b., 3.26 m/s

  103. Jumping_2, Godie Kamenitá říčka: 15/27, 56.35 s, 6.35 tr. b., 3.3 m/s

  104. Jumping_3, Godie Kamenitá říčka: 16/27, 44.13 s, 12.13 tr. b., 3.08 m/s

  105. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  106. 1. zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 3/7, 50.16 s, 19.16 tr. b., 3.07 m/s

  107. 2. zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  108. Hra - tuneliáda pro A1 S, Godie Kamenitá říčka: 2/7, 43.69 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  109. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  110. A1 Jump II. S, Godie Kamenitá říčka: 3/9, 31.83 s, 1.83 tr. b., 3.61 m/s

  111. A1 Jump I. S, Godie Kamenitá říčka: 7/9, 39.44 s, 19.44 tr. b., 3.02 m/s

  112. A2+A3 Jump II. M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  113. A2+A3 Jump I. M, Líza z Karlova hrádku: 3/6, 38.4 s, 9.4 tr. b., 3.49 m/s

  114. Zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 3/6, 41.63 s, 8.63 tr. b., 3.36 m/s

  115. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  116. II. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 2/3, 36.39 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  117. I. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  118. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  119. II. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  120. I. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 3/6, 42.47 s, 22.47 tr. b., 3.04 m/s

  121. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  122. II. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 1/3, 48.96 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  123. I. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 1/3, 50.33 s, 0.0 tr. b., 2.86 m/s

  124. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  125. 15.prorubská, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  126. 16.prorubská, Godie Kamenitá říčka: 1/4, 50.27 s, 17.27 tr. b., 2.39 m/s

  127. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  128. 13.prorubská, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  129. 14.prorubská, Godie Kamenitá říčka: 1/3, 55.12 s, 7.12 tr. b., 2.88 m/s

  130. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  131. 12.prorubská, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  132. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  133. Jumping (1), Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  134. Jumping (2), Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  135. Zkouška, Líza z Karlova hrádku: 2/4, 49.94 s, 7.94 tr. b., 3.08 m/s

  136. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  137. Agility 1 M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  138. Agility 1 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  139. Finálový běh M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  140. Jumping 1 M, Líza z Karlova hrádku: 2/8, 47.18 s, 3.18 tr. b., 3.39 m/s

  141. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: 8/22, 50.01 s, 6.01 tr. b., 3.2 m/s

  142. Jumping 2 M, Líza z Karlova hrádku: 4/10, 50.93 s, 9.93 tr. b., 3.36 m/s

  143. Jumping 2 S, Godie Kamenitá říčka: 10/19, 59.57 s, 23.57 tr. b., 2.87 m/s

  144. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/3, 58.13 s, 18.13 tr. b., 3.18 m/s

  145. Zkouška 1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 2/3, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  146. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 2/4, 55.72 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  147. Zkouška 2 SA1, Godie Kamenitá říčka: 3/4, 46.17 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  148. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  149. 1.zkouška, Líza z Karlova hrádku: 1/3, 47.54 s, 7.54 tr. b., 3.03 m/s

  150. 2.zkouška, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  151. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  152. 1. zkouška A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 1/6, 59.33 s, 22.33 tr. b., 3.15 m/s

  153. 2. zkouška A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  154. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  155. Jumping 1 M, Líza z Karlova hrádku: 4/9, 53.96 s, 20.96 tr. b., 3.0 m/s

  156. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  157. Jumping 2 M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  158. Jumping 2 S, Godie Kamenitá říčka: 2/8, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  159. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  160. III. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  161. II. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  162. I. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 3/16, 45.76 s, 12.76 tr. b., 3.39 m/s

  163. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  164. 3.prorubská, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  165. 4.prorubská, Líza z Karlova hrádku: 4/6, 55.41 s, 15.41 tr. b., 3.21 m/s

  166. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  167. 1.prorubská, Líza z Karlova hrádku: 5/8, 56.97 s, 18.97 tr. b., 2.77 m/s

  168. 2.prorubská, Líza z Karlova hrádku: 2/8, 52.93 s, 9.93 tr. b., 3.34 m/s

  169. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  170. Agility 1 M, Líza z Karlova hrádku: 7/9, 51.36 s, 19.36 tr. b., 2.92 m/s

  171. Agility 1 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  172. Finálový běh M, Líza z Karlova hrádku: 1/7, 43.21 s, 3.21 tr. b., 3.59 m/s

  173. Finálový běh S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  174. Jumping 1 M, Líza z Karlova hrádku: 4/9, 40.11 s, 8.11 tr. b., 3.14 m/s

  175. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  176. Jumping 2 M, Líza z Karlova hrádku: 3/8, 42.43 s, 4.43 tr. b., 3.23 m/s

  177. Jumping 2 S, Godie Kamenitá říčka: 10/12, 45.32 s, 12.32 tr. b., 3.02 m/s

  178. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/5, 66.27 s, 26.27 tr. b., 2.64 m/s

  179. Zkouška 1 SA1, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  180. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/4, 53.48 s, 12.48 tr. b., 3.12 m/s

  181. Zkouška 2 SA1, Godie Kamenitá říčka: 1/2, 48.38 s, 17.38 tr. b., 2.6 m/s

  182. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  183. 1. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 8/15, 41.11 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  184. 2. zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 5/15, 38.21 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  185. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  186. (1) Bannyho zkouška, Líza z Karlova hrádku: 3/6, 53.91 s, 6.91 tr. b., 3.3 m/s

  187. (1) Bannyho zkouška, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  188. (2) Cargova zkouška, Godie Kamenitá říčka: 4/8, 45.44 s, 6.44 tr. b., 2.93 m/s

  189. (2) Cargova zkouška, Líza z Karlova hrádku: 4/6, 58.37 s, 19.37 tr. b., 2.93 m/s

  190. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  191. Agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  192. Agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  193. Agility 2, Líza z Karlova hrádku: 3/10, 38.82 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  194. Agility 2, Líza z Karlova hrádku: 5/17, 49.19 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  195. Jumping, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  196. Jumping 2, Líza z Karlova hrádku: 16/18, 48.93 s, 18.93 tr. b., 3.37 m/s

  197. Memorial Ivy Patakove, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  198. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  199. Agility 1 M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  200. Agility 1 S, Godie Kamenitá říčka: 12/16, 62.9 s, 29.9 tr. b., 2.54 m/s

  201. Finálový běh S, Godie Kamenitá říčka: 7/11, 70.19 s, 37.19 tr. b., 2.31 m/s

  202. Jumping 1 M, Líza z Karlova hrádku: 5/13, 43.82 s, 7.82 tr. b., 3.61 m/s

  203. Jumping 1 S, Godie Kamenitá říčka: 10/17, 47.42 s, 6.42 tr. b., 3.33 m/s

  204. Jumping 2 M, Líza z Karlova hrádku: 6/12, 42.47 s, 8.47 tr. b., 3.56 m/s

  205. Jumping 2 S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  206. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: 6/8, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.55 m/s

  207. Zkouška 1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 1/6, 47.22 s, 0.22 tr. b., 3.37 m/s

  208. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 4/9, 45.25 s, 5.25 tr. b., 3.65 m/s

  209. Zkouška 2 SA1, Godie Kamenitá říčka: 5/5, 59.31 s, 26.31 tr. b., 2.44 m/s

  210. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  211. Agility Medium, Líza z Karlova hrádku: 9/19, 57.89 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  212. Agility Small, Godie Kamenitá říčka: 12/38, 61.07 s, 3.07 tr. b., 3.03 m/s

  213. Jumping Medium, Líza z Karlova hrádku: 12/22, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  214. Jumping Small, Godie Kamenitá říčka: 22/39, 50.3 s, 15.3 tr. b., 2.98 m/s

  215. ZkA, Líza z Karlova hrádku: 4/11, 55.15 s, 11.15 tr. b., 3.23 m/s

  216. ZkA, Godie Kamenitá říčka: 6/11, 60.16 s, 10.16 tr. b., 2.49 m/s

  217. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  218. 1. zkouška, Líza z Karlova hrádku: 2/7, 48.41 s, 7.41 tr. b., 3.49 m/s

  219. 1. zkouška, Godie Kamenitá říčka: 6/16, 51.78 s, 6.78 tr. b., 2.74 m/s

  220. 2. zkouška , Godie Kamenitá říčka: 10/16, 51.77 s, 11.77 tr. b., 2.78 m/s

  221. 2. zkouška , Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  222. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  223. Agility M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  224. Agility S, Godie Kamenitá říčka: 13/18, 79.55 s, 29.55 tr. b., 2.45 m/s

  225. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  226. Jumping S, Godie Kamenitá říčka: Diskvalifikován

  227. Zkouška MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  228. Zkouška SA1, Godie Kamenitá říčka: 2/3, 70.61 s, 10.61 tr. b., 2.41 m/s

  229. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  230. 1. Zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 5/12, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  231. 1. Zkouška A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  232. 2. Zkouška A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 7/12, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  233. 2. Zkouška A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/8, 51.07 s, 17.07 tr. b., 3.21 m/s

  234. Hra - tuneliáda A1 SA1, Godie Kamenitá říčka: 10/12, 40.26 s, 0.26 tr. b., 2.98 m/s

  235. Hra - tuneliáda A2 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  236. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  237. Agility M, Líza z Karlova hrádku: 6/9, 48.92 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  238. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 5/9, 43.75 s, 5.75 tr. b., 3.43 m/s

  239. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  240. AGILITY, Líza z Karlova hrádku: 5/18, 57.27 s, 19.27 tr. b., 3.07 m/s

  241. JUMPING, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  242. MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  243. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  244. Agility - sobota, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  245. Jumping - neděle, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  246. Jumping - sobota, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  247. Zkouška - neděle, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  248. Zkouška - sobota, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  249. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  250. 1., Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  251. 2., Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  252. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  253. I. agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  254. II. agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  255. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  256. Agility M, Líza z Karlova hrádku: 13/20, 54.42 s, 29.42 tr. b., 2.9 m/s

  257. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 10/21, 47.46 s, 10.46 tr. b., 3.27 m/s

  258. Zkouška MA2, Líza z Karlova hrádku: 1/7, 46.41 s, 6.41 tr. b., 3.28 m/s

  259. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  260. Ne-, Líza z Karlova hrádku: 4/6, 58.6 s, 28.6 tr. b., 2.8 m/s

  261. Ne-Agility, Líza z Karlova hrádku: 7/19, 53.44 s, 16.44 tr. b., 3.07 m/s

  262. Ne-Jumping, Líza z Karlova hrádku: 10/19, 51.78 s, 19.78 tr. b., 2.74 m/s

  263. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  264. Agility, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  265. Jumping, Líza z Karlova hrádku: 6/21, 40.85 s, 0.85 tr. b., 3.99 m/s

  266. Zka, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  267. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  268. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  269. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  270. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  271. Zkouška 1 MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  272. Zkouška 2 MA2, Líza z Karlova hrádku: 3/6, 54.15 s, 16.15 tr. b., 2.86 m/s

  273. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  274. AGILITY, Líza z Karlova hrádku: 10/17, 54.18 s, 16.18 tr. b., 2.93 m/s

  275. JUMPING, Líza z Karlova hrádku: 4/17, 39.28 s, 1.28 tr. b., 3.44 m/s

  276. MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  277. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  278. 1. MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  279. 2. MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  280. 3. MA2, Líza z Karlova hrádku: 4/10, 47.74 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  281. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  282. Agility M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  283. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 3/10, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  284. MA2, Líza z Karlova hrádku: 2/4, 63.72 s, 15.72 tr. b., 2.75 m/s

  285. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  286. Agility I., Líza z Karlova hrádku: 6/16, 58.71 s, 20.71 tr. b., 2.98 m/s

  287. Agility II., Líza z Karlova hrádku: 9/15, 55.07 s, 13.07 tr. b., 3.21 m/s

  288. Jumping I., Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  289. Jumping II., Líza z Karlova hrádku: 5/16, 42.34 s, 6.34 tr. b., 3.66 m/s

  290. ZK 1, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  291. ZK 2, Líza z Karlova hrádku: 3/7, 55.13 s, 15.13 tr. b., 2.94 m/s

  292. Dolní Přím - Probluz - Závody agility, 08. 05. 2012

  293. Agility M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  294. Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 9/14, 49.46 s, 22.46 tr. b., 2.55 m/s

  295. Zkouška MA2, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  296. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  297. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Líza z Karlova hrádku: 1/6, 48.45 s, 2.45 tr. b., 3.32 m/s

  298. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Líza z Karlova hrádku: 5/21, 38.31 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  299. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Líza z Karlova hrádku: 8/21, 48.42 s, 11.42 tr. b., 3.24 m/s

  300. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  301. AGILITY, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  302. JUMPING, Líza z Karlova hrádku: 13/19, 41.39 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  303. MA1, Líza z Karlova hrádku: 4/8, 41.74 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  304. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  305. Ne-Agility M, Líza z Karlova hrádku: 5/10, 60.57 s, 29.57 tr. b., 2.86 m/s

  306. Ne-Jumping M, Líza z Karlova hrádku: 3/10, 46.25 s, 2.25 tr. b., 3.35 m/s

  307. Ne-Zkouška MA1, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  308. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 21. 08. 2011

  309. 1. Jumping 1, Líza z Karlova hrádku: 2/5, 30.53 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  310. 2. Jumping 1, Líza z Karlova hrádku: 2/5, 31.37 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  311. Zkouška A1, Líza z Karlova hrádku: 1/5, 39.15 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  312. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  313. Ne-Zkouška3 MA1, Bárbí Stříbrné doly: 2/4, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  314. Ne-Zkouška3 MA1, Líza z Karlova hrádku: 3/4, 47.86 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  315. Ne-Zkouška4 MA1, Líza z Karlova hrádku: 2/2, 47.88 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  316. So-Zkouška1 MA1, Bárbí Stříbrné doly: 2/5, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  317. So-Zkouška1 MA1, Líza z Karlova hrádku: 3/5, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  318. So-Zkouška2 MA1, Líza z Karlova hrádku: 3/5, 38.57 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  319. So-Zkouška2 MA1, Bárbí Stříbrné doly: 5/5, 43.36 s, 25.0 tr. b., 3.46 m/s

  320. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  321. AGILITY-M, Líza z Karlova hrádku: Diskvalifikován

  322. JUMPING-M, Líza z Karlova hrádku: 14/22, 42.25 s, 11.25 tr. b., 3.24 m/s

  323. JUMPING-M, Líza z Karlova hrádku: 16/23, 50.33 s, 20.33 tr. b., 2.84 m/s

  324. MA1, Líza z Karlova hrádku: 2/3, 56.74 s, 16.74 tr. b., 2.82 m/s

  325. MA1, Líza z Karlova hrádku: 3/3, 43.19 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s