Cz En

Radana Píšťková

  1. Číslo: 000267
  2. OSA: ROSA Zlín
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 11. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 151700 (L), A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre

  2. 024807 (L), A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream

  3. 000709 (S), A3Ch Be My Jousee Tantum Auri

  4. 007710 (ML), A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream

  5. 029117 (ML), Eywa Ria Wonderfull Dream

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  2. Agility Open L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/19, 42.94 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  3. Jumping Open L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 7/19, 42.81 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  4. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/7, 35.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  5. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  6. Agility L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/28, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  7. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  10. III. Jumping A2&A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/11, 45.95 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  11. II. Jumping A2&A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/11, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  12. I. Jumping A2&A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  13. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  14. 1. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 10/17, 46.51 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  15. 2. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/15, 41.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  16. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  17. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/5, 34.2 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  19. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  20. Agility Brut L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  21. Demi Z LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 9/14, 45.17 s, 30.0 tr. b., 4.87 m/s

  22. Jumping Extra Dry L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  23. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  24. Agility OPEN L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  25. Jumping OPEN I. L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 7/16, 45.72 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  27. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  28. 1.zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  30. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  31. Agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 47/103, 50.86 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  32. Agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 35/99, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  33. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  34. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 25/101, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  35. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  36. 1. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  38. 3. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  39. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  40. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/18, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  41. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  42. Jumping III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  43. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  44. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/23, 31.73 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  45. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  46. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  47. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/10, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  48. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 9/23, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  49. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  50. Jumping III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  51. Jumping III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  52. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  53. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  54. 1. Jumping A2/A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/10, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  55. 1. Jumping A2/A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/9, 25.93 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  56. 2. Jumping A2/A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/10, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  57. 2. Jumping A2/A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  58. 3. jumping A2/A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/9, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  59. 3. jumping A2/A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/10, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  60. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  61. 1. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 19/29, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  62. 2. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 10/29, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  63. 3. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  64. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  65. Finále, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/12, 24.99 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  66. JUMPING I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/13, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. JUMPING I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/18, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  68. JUMPING I., Eywa Ria Wonderfull Dream: 19/27, 33.17 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  69. JUMPING II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 7/13, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  70. JUMPING II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/18, 47.08 s, 7.08 tr. b., 3.82 m/s

  71. JUMPING II., Eywa Ria Wonderfull Dream: 14/27, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  72. JUMPING III., Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/26, 27.76 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  73. JUMPING III., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/13, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  74. JUMPING III., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/18, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  75. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  76. FINALE O bezovou hulku, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  77. Zk agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  78. Zk agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  79. Zk agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  80. Zk agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/12, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  81. Zk agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  82. Zk agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  83. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  84. Zkouška II. LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  85. Zkouška I. LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/12, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  86. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  87. Zkouška II. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/8, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  88. Zkouška I. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/8, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  89. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  90. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/36, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  91. Agility Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  92. Agility Zk, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/12, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  93. Agility Zk, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/15, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  94. Jumping Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: 17/36, 35.33 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  95. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  96. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  97. 1. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/18, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  98. 2. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/19, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  99. 3. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/19, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  100. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  101. Jumping 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/14, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  102. Jumping 1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 15/38, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  103. Jumping 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 16/38, 49.65 s, 13.65 tr. b., 3.99 m/s

  104. Jumping 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  105. Jumping 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/36, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  106. Jumping 2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  107. Zkoušky, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/12, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  108. Zkoušky, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/13, 47.09 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  109. Zkoušky, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/6, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  110. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  111. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 15/40, 46.94 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  112. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 33/85, 51.29 s, 7.29 tr. b., 4.23 m/s

  113. Agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 44/85, 50.19 s, 16.19 tr. b., 4.32 m/s

  114. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/85, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  115. Agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 52/85, 46.88 s, 25.0 tr. b., 4.63 m/s

  116. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  117. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/85, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  118. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  119. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  120. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/40, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  121. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 48/84, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  122. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 54/84, 49.23 s, 20.23 tr. b., 3.86 m/s

  123. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  124. Agility L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/19, 26.64 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  125. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 7/19, 31.57 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  126. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/16, 30.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  127. Jumping special L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/17, 23.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  128. Jumping special L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 16/17, 29.44 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  129. Jumping special S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/16, 25.07 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  130. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/9, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  131. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/4, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  132. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/4, 49.43 s, 15.43 tr. b., 3.64 m/s

  133. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  134. QA4 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 36/97, 46.17 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  135. QA4 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  136. QA4 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  137. QA5 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 22/36, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  138. QA5 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  139. QA5 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  140. QA6 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 19/93, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  141. QA6 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/35, 49.05 s, 6.05 tr. b., 4.49 m/s

  142. QA6 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  143. QJ4 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/36, 53.62 s, 12.62 tr. b., 3.95 m/s

  144. QJ4 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 45/96, 48.38 s, 17.38 tr. b., 4.24 m/s

  145. QJ4 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  146. QJ5 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 22/94, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  147. QJ5 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 23/36, 54.97 s, 15.97 tr. b., 3.64 m/s

  148. QJ5 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  149. QJ6 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 57/87, 45.94 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  150. QJ6 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  151. QJ6 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  152. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  153. c - 1. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  154. d - 1. Zkouška LA2 LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  155. i - 2. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  156. j - 2. Zkouška LA2 LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  157. JUMPING L L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/29, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  158. JUMPING L L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  159. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  160. QA1 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 33/123, 48.49 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  161. QA1 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  162. QA1 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  163. QA2 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 80/120, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  164. QA2 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  165. QA2 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  166. QA3 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 56/120, 50.36 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  167. QA3 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  168. QA3 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  169. QJ1 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 25/48, 49.3 s, 13.3 tr. b., 3.96 m/s

  170. QJ1 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 89/123, 44.35 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  171. QJ1 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: 91/123, 44.89 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  172. QJ2 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 59/122, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  173. QJ2 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  174. QJ2 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  175. QJ3 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  176. QJ3 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  177. QJ3 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  178. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  179. Agility LA, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/16, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  180. Agility SA, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/15, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  181. Jumping LA, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/16, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  182. Jumping SA, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/15, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  183. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/5, 48.38 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  184. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  185. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  186. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/9, 41.69 s, 25.0 tr. b., 4.25 m/s

  187. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/9, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  188. Jumping Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  189. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  190. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/20, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  191. GRAND FINAL, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/11, 44.68 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  192. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  193. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/20, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  194. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  195. TRIAL III. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/18, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  196. TRIAL II. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/21, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  197. TRIAL I. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  198. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  199. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/14, 42.61 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  200. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  201. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  202. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/23, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  203. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  204. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/22, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  205. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  206. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/23, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  207. Jumping III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  208. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  209. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  210. Agility DRUZSTVA, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  211. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/57, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  212. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  213. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  214. Agility Large, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  215. Agility Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  216. Jumping Large, Eywa Ria Wonderfull Dream: 10/27, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  217. Jumping Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/30, 37.56 s, 1.56 tr. b., 4.31 m/s

  218. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/11, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  219. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/13, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  220. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  221. 1.Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 9/17, 47.0 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  222. 2.Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  223. 3.Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 8/17, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  224. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  225. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/32, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  226. Agility Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: 14/32, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  227. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  228. Agility Trial, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  229. Agility Trial, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/10, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  230. Agility Trial, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  231. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/25, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  232. Jumping Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: 16/35, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  233. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  234. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  235. 1. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  236. 1. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  237. 1. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/8, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  238. 2. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  239. 2. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/7, 47.53 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  240. 2. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  241. 3. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/17, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  242. 3. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  243. 3. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/8, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  244. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  245. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 23/75, 48.02 s, 23.02 tr. b., 3.96 m/s

  246. Agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  247. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  248. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/74, 40.28 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  249. Agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  250. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  251. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/47, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  252. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/76, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  253. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 26/76, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  254. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 20/73, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  255. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 31/73, 36.67 s, 9.67 tr. b., 4.04 m/s

  256. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  257. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  258. QA4 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/45, 45.94 s, 7.94 tr. b., 3.74 m/s

  259. QA4 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  260. QA4 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  261. QA5 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 16/45, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  262. QA5 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 34/93, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  263. QA5 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 55/93, 40.9 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  264. QA6 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 26/43, 50.19 s, 11.19 tr. b., 3.91 m/s

  265. QA6 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  266. QA6 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  267. QJ4 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/95, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  268. QJ4 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  269. QJ4 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  270. QJ5 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 37/45, 43.36 s, 13.36 tr. b., 4.04 m/s

  271. QJ5 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 44/90, 43.5 s, 13.5 tr. b., 4.53 m/s

  272. QJ5 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  273. QJ6 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/42, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  274. QJ6 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 39/77, 41.19 s, 11.19 tr. b., 4.22 m/s

  275. QJ6 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  276. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  277. Jumping A2+3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/18, 38.43 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  278. Jumping A2+3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  279. Jumping A2+3 , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  280. Zkouška II LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/10, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  281. Zkouška II LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/7, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  282. Zkouška II SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/11, 46.98 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  283. Zkouška I LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/10, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  284. Zkouška I LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/8, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  285. Zkouška I SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/11, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  286. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  287. QA1 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/53, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  288. QA1 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  289. QA1 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  290. QA2 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 15/125, 46.63 s, 0.63 tr. b., 4.42 m/s

  291. QA2 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/53, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  292. QA2 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  293. QA3 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 23/52, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  294. QA3 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 45/125, 36.05 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  295. QA3 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 57/125, 51.1 s, 17.1 tr. b., 3.82 m/s

  296. QJ1 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 15/53, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  297. QJ1 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 50/126, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  298. QJ1 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  299. QJ2 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 71/126, 52.54 s, 27.54 tr. b., 3.79 m/s

  300. QJ2 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  301. QJ2 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  302. QJ3 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/53, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  303. QJ3 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 48/122, 40.83 s, 7.83 tr. b., 4.56 m/s

  304. QJ3 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  305. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  306. druhá zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/6, 31.46 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  307. první zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/6, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  308. třetí zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/6, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  309. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  310. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/32, 46.3 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  311. Agility L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  312. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  313. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/33, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  314. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/33, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  315. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/27, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  316. Zkoušky LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  317. Zkoušky LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/9, 41.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  318. Zkoušky SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/8, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  319. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  320. druhá zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/8, 32.58 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  321. první zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  322. třetí zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/8, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  323. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  324. Agility L Ne, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  325. Agility L So, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  326. Agility S Ne , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 26/66, 39.07 s, 10.07 tr. b., 4.15 m/s

  327. Agility S So , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/65, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  328. Jumping L Ne, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  329. Jumping L So, Eywa Ria Wonderfull Dream: 56/100, 39.39 s, 28.39 tr. b., 4.06 m/s

  330. Jumping S Ne , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/66, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  331. Jumping S So , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 38/65, 39.6 s, 14.61 tr. b., 3.71 m/s

  332. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  333. Agility hra, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/13, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  334. Agility hra, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/4, 38.37 s, 13.37 tr. b., 3.13 m/s

  335. Agility hra, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/7, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  336. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/20, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  337. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/39, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  338. Agility Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  339. Tuneliada, Eywa Ria Wonderfull Dream: 8/16, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  340. Tuneliada, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/16, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  341. Tuneliada, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 25/33, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  342. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  343. 1. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/14, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  344. 2. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  345. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  346. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/21, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  347. Agility II FINAL, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/10, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  348. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/21, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  349. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  350. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  351. Agility Trial I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  352. Agility Trial II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/10, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  353. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  354. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/26, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  355. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/26, 33.1 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  356. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/20, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  357. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/26, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  358. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/20, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  359. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  360. Jumping III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/26, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  361. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/19, 28.55 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  362. Jumping III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  363. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  364. druhá zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/9, 34.35 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  365. druhá zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  366. první zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/9, 26.75 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  367. první zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/6, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  368. třetí zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/9, 23.71 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  369. třetí zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  370. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  371. Agility družstev, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 22/54, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  372. Agility jednotlivců, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 33/54, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  373. Jumping družstev, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 28/55, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  374. Jumping jednotlivců, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 23/54, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  375. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  376. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  377. Agility Trial I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  378. Agility Trial I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  379. Agility Trial II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/8, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  380. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 8/11, 56.59 s, 31.59 tr. b., 2.77 m/s

  381. Agility Trial II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/14, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  382. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/23, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  383. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/24, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  384. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 12/24, 34.1 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  385. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/23, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  386. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/24, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  387. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  388. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/37, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  389. Jumping Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  390. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  391. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/24, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  392. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  393. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  394. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  395. Agility 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 18/77, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  396. Agility 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  397. Agility 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/45, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  398. Agility 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  399. Jumping 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/45, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  400. Jumping 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/77, 43.5 s, 15.5 tr. b., 3.91 m/s

  401. Jumping 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/45, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  402. Jumping 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 26/77, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  403. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  404. QA4 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/56, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  405. QA4 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  406. QA5 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/55, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  407. QA5 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 27/97, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  408. QA6 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 16/95, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  409. QA6 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  410. QJ4 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/98, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  411. QJ4 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 35/55, 36.78 s, 11.78 tr. b., 3.97 m/s

  412. QJ5 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/53, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  413. QJ5 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  414. QJ6 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  415. QJ6 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  416. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  417. 2Q Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 56/157, 47.61 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  418. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 42/108, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  419. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 60/117, 37.05 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  420. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  421. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  422. QA1 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 24/67, 44.85 s, 10.85 tr. b., 4.24 m/s

  423. QA1 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/135, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  424. QA2 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/64, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  425. QA2 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 30/127, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  426. QA3 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 33/130, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  427. QA3 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  428. QJ1 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/68, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  429. QJ1 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 53/135, 36.7 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  430. QJ2 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 16/69, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  431. QJ2 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 42/135, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  432. QJ3 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 59/118, 41.49 s, 12.49 tr. b., 4.22 m/s

  433. QJ3 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  434. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  435. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/30, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  436. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/43, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  437. Agility Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  438. Agility Trial, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/14, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  439. Agility Trial, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  440. Agility Trial, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  441. Jumping Special, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/5, 29.51 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  442. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/35, 29.16 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  443. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/22, 38.14 s, 14.14 tr. b., 3.8 m/s

  444. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  445. Agility LA neděle, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/18, 41.88 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  446. Agility SA neděle, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/8, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  447. Jumping LA neděle, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/18, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  448. Jumping SA neděle, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  449. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  450. Zkouška SA3 neděle, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  451. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  452. Zkouška LA3 1.běh, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/7, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  453. Zkouška LA3 2.běh, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 43.3 s, 5.3 tr. b., 3.95 m/s

  454. Zkouška SA3 1.běh, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  455. Zkouška SA3 2.běh, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  456. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  457. Agility Lar Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 27/85, 44.61 s, 10.61 tr. b., 4.26 m/s

  458. Agility Lar So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 28/87, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  459. Agility Sm Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  460. Agility Sm So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  461. Jumping Lar Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 40/85, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  462. Jumping Lar So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 49/87, 35.23 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  463. Jumping Sm Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  464. Jumping Sm So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  465. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  466. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/17, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  467. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 23/44, 29.42 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  468. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 23/44, 39.2 s, 19.2 tr. b., 3.52 m/s

  469. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  470. Jumping III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/44, 26.05 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  471. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  472. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  473. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/34, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  474. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  475. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  476. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/19, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  477. Zk LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  478. Zk SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/8, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  479. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  480. III.zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/9, 37.28 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  481. II.zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/9, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  482. I.zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  483. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  484. Agility družstva, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/66, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  485. Agility družstva, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  486. Agility jednotlivci, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/59, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  487. Agility jednotlivci, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/61, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  488. Jumping družstva, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/60, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  489. Jumping družstva, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 40/66, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  490. Jumping jednotlivci, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 24/65, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  491. Jumping jednotlivci, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  492. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  493. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/24, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  494. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/16, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  495. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/23, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  496. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/16, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  497. Zk LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  498. Zk SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/5, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  499. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  500. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  501. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  502. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/25, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  503. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  504. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  505. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  506. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  507. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/35, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  508. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/22, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  509. Jump L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/35, 31.21 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  510. Jump S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  511. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/14, 40.17 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  512. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  513. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  514. QA5 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 22/96, 46.13 s, 6.13 tr. b., 3.92 m/s

  515. QA5 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  516. QA6 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/90, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  517. QA6 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  518. QJ5 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 27/96, 34.3 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  519. QJ5 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/187, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  520. QJ6 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 30/182, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  521. QJ6 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  522. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  523. 1. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  524. 1. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  525. 2. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 7/14, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  526. 2. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 46.34 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  527. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  528. QA3 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/100, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  529. QA3 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/176, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  530. QA4 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  531. QA4 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  532. QJ3 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/101, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  533. QJ3 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 25/176, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  534. QJ4 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 23/174, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  535. QJ4 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 39/102, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  536. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  537. 1. Zkouška A3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  538. 1. Zkouška A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  539. 2. Zkouška A3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/6, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  540. 2. Zkouška A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/4, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  541. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  542. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  543. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  544. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/38, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  545. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/25, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  546. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/19, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  547. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/30, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  548. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  549. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  550. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  551. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  552. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  553. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/25, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  554. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/45, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  555. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  556. QA1 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/113, 48.23 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  557. QA1 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 83/213, 49.59 s, 15.59 tr. b., 3.93 m/s

  558. QA2 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/110, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  559. QA2 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 74/204, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  560. QJ1 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 82/213, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  561. QJ1 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  562. QJ2 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/197, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  563. QJ2 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  564. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  565. Agility Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/40, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  566. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/39, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  567. Agility Open (neděle) Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/24, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  568. Agility Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/24, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  569. Jumping Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  570. Jumping Open (neděle) Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/36, 42.44 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  571. Jumping Open (neděle) Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  572. Jumping Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/25, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  573. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  574. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/19, 45.17 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  575. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/9, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  576. Zkouška SA3 (Ne), A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/9, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  577. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  578. Jumping Open I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/27, 32.18 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  579. Jumping Open II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/26, 34.82 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  580. Jumping Open III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  581. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  582. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/5, 40.83 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  583. Finále Krmiva Hulín, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/13, 47.23 s, 12.23 tr. b., 3.58 m/s

  584. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/5, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  585. Open Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/31, 26.79 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  586. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  587. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 24/38, 47.26 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  588. Agility squads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/40, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  589. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/40, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  590. Jumping Squads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  591. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  592. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  593. Jump Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/24, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  594. Zkouška I SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/5, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  595. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  596. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  597. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/24, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  598. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/24, 27.75 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  599. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  600. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/6, 53.59 s, 9.59 tr. b., 3.73 m/s

  601. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/7, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  602. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  603. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/6, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  604. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/30, 40.9 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  605. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/25, 39.43 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  606. Dogmania Jump, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/27, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  607. Dogmania Jump, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 14/31, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  608. Free Jumping Sport, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/33, 36.57 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  609. Free Jumping Sport, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  610. HCV Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/38, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  611. HCV Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  612. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  613. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/10, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  614. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  615. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/10, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  616. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 47.07 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  617. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/10, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  618. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  619. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  620. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/35, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  621. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  622. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/34, 32.35 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  623. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/23, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  624. Zk LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  625. Zk SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/10, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  626. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  627. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  628. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  629. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  630. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  631. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/21, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  632. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  633. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  634. Agility Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 31/74, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  635. Agility Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 36/140, 47.86 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  636. Agility So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 29/80, 53.12 s, 8.12 tr. b., 3.77 m/s

  637. Agility So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 70/151, 43.45 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  638. Jumping Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 46/133, 34.4 s, 5.4 tr. b., 4.51 m/s

  639. Jumping Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  640. Jumping So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/146, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  641. Jumping So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  642. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015, 30. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  643. Agility III Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/53, 45.2 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  644. Agility III Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/22, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  645. Agility II Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 14/55, 41.57 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  646. Agility II Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/24, 46.15 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  647. Agility I Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/55, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  648. Agility I Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  649. Finále Agility Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/16, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  650. Finále Agility Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  651. Finále Jumping Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  652. Jumping III Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 25/54, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  653. Jumping III Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  654. Jumping II Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  655. Jumping II Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  656. Jumping I Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/56, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  657. Jumping I Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/23, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  658. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  659. Agility II Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/84, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  660. Agility II Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  661. Agility I Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  662. Agility I Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  663. Jumping II Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 47/162, 36.07 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  664. Jumping II Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  665. Jumping I Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/90, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  666. Jumping I Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 53/165, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  667. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  668. Zkouška 1 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  669. Zkouška 1 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  670. Zkouška 2 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  671. Zkouška 2 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  672. Zkouška 3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/7, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  673. Zkouška 3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/9, 49.02 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  674. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  675. 1. zkouška, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/7, 49.28 s, 16.28 tr. b., 3.45 m/s

  676. 1. zkouška, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  677. 2. zkouška, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  678. 2. zkouška, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  679. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  680. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/7, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  681. Luhačovice - Fešák lázeňský, 03. 05. 2015

  682. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  683. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  684. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/30, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  685. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 16/35, 35.22 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  686. Fešák lázeňský, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/34, 29.31 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  687. Fešák lázeňský, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  688. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  689. Agility 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 48/183, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  690. Agility 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  691. Agility 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 34/96, 43.69 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  692. Agility 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  693. Finále, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/19, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  694. Jumping 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/184, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  695. Jumping 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/100, 40.78 s, 8.78 tr. b., 4.02 m/s

  696. Jumping 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/97, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  697. Jumping 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 26/182, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  698. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  699. Zkouška 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 16/48, 45.42 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  700. Zkouška 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  701. Zkouška 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/43, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  702. Zkouška 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/22, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  703. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  704. Agility Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/32, 40.95 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  705. Agility Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  706. Agility Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  707. Agility Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  708. Jumping Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  709. Jumping Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  710. Jumping Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  711. Jumping Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/19, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  712. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/15, 39.4 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  713. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  714. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/11, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  715. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/12, 42.87 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  716. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  717. A3 druhá LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/8, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  718. A3 druhá SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  719. A3 první LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/8, 39.46 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  720. A3 první SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  721. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  722. Jumping Ne L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/34, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  723. Jumping Ne S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/21, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  724. Jumping So L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 14/43, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  725. Jumping So S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/23, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  726. Zkouška II Ne LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  727. Zkouška II Ne SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/7, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  728. Zkouška II So LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  729. Zkouška II So SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  730. Zkouška I Ne LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/11, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  731. Zkouška I Ne SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  732. Zkouška I So LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/11, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  733. Zkouška I So SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  734. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  735. 1. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  736. 1. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  737. 2. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/8, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  738. 2. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  739. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  740. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/11, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  741. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/15, 44.8 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  742. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/27, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  743. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  744. Agility SuperG challenge, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/15, 45.68 s, 13.82 tr. b., 3.28 m/s

  745. Agility SuperG challenge, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  746. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/15, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  747. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  748. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/23, 38.89 s, 12.89 tr. b., 3.65 m/s

  749. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  750. Jumping Super G challenge, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/13, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  751. Jumping Super G challenge, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  752. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  753. Agility Individual, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/61, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  754. Agility Squads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/60, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  755. Jumping Individual, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/62, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  756. Jumping Squads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/61, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  757. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  758. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  759. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  760. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/14, 39.7 s, 10.7 tr. b., 3.9 m/s

  761. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  762. Majsa Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/39, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  763. Majsa Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/47, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  764. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  765. 1. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/8, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  766. 1. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  767. 2. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/13, 47.97 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  768. 2. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/8, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  769. 3. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/8, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  770. 3. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/13, 45.84 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  771. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  772. 1. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/9, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  773. 1. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/6, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  774. 2. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  775. 2. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  776. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  777. I. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  778. I. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  779. II. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/6, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  780. II. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/16, 50.19 s, 10.19 tr. b., 3.95 m/s

  781. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/38, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  782. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  783. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  784. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/38, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  785. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  786. Ctvrte Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/8, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  787. Ctvrte Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/19, 50.03 s, 20.03 tr. b., 3.6 m/s

  788. Treti Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  789. Treti Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  790. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  791. A3 zkouska 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/9, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  792. A3 zkouska 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/9, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  793. A3 zkouska 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/9, 47.14 s, 5.14 tr. b., 3.9 m/s

  794. A3 zkouska 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  795. A3 zkouska 3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  796. A3 zkouska 3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/9, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  797. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  798. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/54, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  799. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/10, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  800. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/31, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  801. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/57, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  802. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/20, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  803. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/54, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  804. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/33, 46.25 s, 5.25 tr. b., 4.26 m/s

  805. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/55, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  806. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 15/30, 53.48 s, 20.48 tr. b., 3.27 m/s

  807. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  808. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  809. I. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/56, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  810. I. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  811. II. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/90, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  812. II. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  813. III. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  814. III. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  815. II. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  816. II. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  817. I. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  818. I. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  819. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  820. Agility Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/36, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  821. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/23, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  822. Agility Veterán LV, A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream: 1/4, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  823. Jump Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/35, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  824. Jump Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/23, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  825. Jump Veterán LV, A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream: 1/4, 24.68 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  826. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/5, 45.14 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  827. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/5, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  828. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  829. I Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  830. I Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  831. II Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  832. II Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  833. III Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/9, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  834. III Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/7, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  835. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  836. Agility Open I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 24/56, 47.97 s, 18.97 tr. b., 3.75 m/s

  837. Agility Open I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  838. Agility Open II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 30/55, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  839. Agility Open II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  840. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/8, 41.05 s, 10.05 tr. b., 4.43 m/s

  841. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/11, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  842. Jumping Open I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/56, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  843. Jumping Open I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  844. Jumping Open II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/61, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  845. Jumping Open II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  846. Jumping Open III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/54, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  847. Jumping Open III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  848. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  849. Agility "zkouška" I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/10, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  850. Agility "zkouška" I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/8, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  851. Agility "zkouška" II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  852. Agility "zkouška" II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  853. Agility "zkouška" III., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  854. Agility "zkouška" III., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  855. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  856. Agility 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 32/71, 47.6 s, 5.6 tr. b., 3.91 m/s

  857. Agility 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 37/122, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  858. Agility 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 34/118, 54.41 s, 13.41 tr. b., 3.66 m/s

  859. Agility 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  860. Jumping 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/71, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  861. Jumping 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  862. Jumping 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  863. Jumping 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  864. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  865. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/27, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  866. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  867. Agility Open II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/40, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  868. Agility Open II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  869. Agility "zkoušky", A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/12, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  870. Agility "zkoušky", A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/19, 48.37 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  871. Agility "zkoušky II.", A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/19, 41.86 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  872. Agility "zkoušky II.", A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/12, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  873. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/27, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  874. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  875. Jumping Open II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/23, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  876. Jumping Open II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  877. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  878. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/35, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  879. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  880. Agility Zkoušky, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/10, 50.09 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  881. Agility Zkoušky, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/8, 44.61 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  882. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  883. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  884. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  885. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/12, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  886. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/23, 38.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  887. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/23, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  888. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  889. Agility I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/3, 44.82 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  890. Agility I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  891. Agility II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  892. Agility II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  893. Zlechov - VII. Zlechovské hopsání, 21. 09. 2013

  894. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/37, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  895. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/28, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  896. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 22/37, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  897. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/28, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  898. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 42.85 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  899. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  900. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  901. Jumping 1 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 7/31, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  902. Jumping 1 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  903. Jumping 2 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/31, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  904. Jumping 2 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  905. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  906. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  907. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  908. II. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/11, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  909. II. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  910. I. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  911. I. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  912. Jumping LA L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 19/45, 33.02 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  913. Jumping SA S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/24, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  914. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  915. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/35, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  916. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/34, 43.86 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  917. Agility I BarkingHeads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/53, 49.13 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  918. Agility I BarkingHeads, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 36/132, 50.91 s, 5.91 tr. b., 3.79 m/s

  919. Agility II BarkingHeads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  920. Agility II BarkingHeads, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  921. Agility III ArdenGrange, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 15/123, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  922. Agility III ArdenGrange, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  923. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/46, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  924. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/113, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  925. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  926. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  927. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 15/111, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  928. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  929. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  930. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/113, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  931. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 45/121, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  932. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/100, 22.7 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  933. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  934. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 18/186, 34.71 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  935. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  936. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  937. Agility Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  938. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/22, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  939. Jump Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 14/40, 41.07 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  940. Jump Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/21, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  941. Zkoušky LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/14, 40.16 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  942. Zkoušky SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/8, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  943. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  944. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/63, 45.53 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  945. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/66, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  946. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 38/85, 40.76 s, 23.76 tr. b., 4.17 m/s

  947. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  948. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  949. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  950. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  951. Jumping , A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  952. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/30, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  953. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 21/31, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  954. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  955. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  956. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  957. 1. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/23, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  958. 1. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  959. 2. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/6, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  960. 2. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  961. 3. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  962. 3. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/23, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  963. Zlín - Závody agility, 08. 05. 2013

  964. AGILITY L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/36, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  965. AGILITY S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/24, 46.83 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  966. JUMPING L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  967. JUMPING S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  968. zkouška LA2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  969. zkouška SA3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  970. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  971. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/42, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  972. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 20/40, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  973. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  974. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  975. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  976. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  977. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/39, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  978. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/40, 42.02 s, 6.02 tr. b., 3.71 m/s

  979. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/35, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  980. Jumping III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  981. Zlechov - 3. Zlechovské dvojzkoušky, 13. 04. 2013

  982. Zkouška 1 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/25, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  983. Zkouška 1 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  984. Zkouška 2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/23, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  985. Zkouška 2 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 40.33 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  986. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  987. So - Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/28, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  988. So - Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/21, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  989. So - Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  990. So - Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/21, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  991. So - Zkouška LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  992. So - Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  993. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  994. AGILITY-L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  995. AGILITY-S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/19, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  996. AGILITY-S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/50, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  997. JUMPING-L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  998. JUMPING-L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  999. JUMPING-S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/50, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1000. JUMPING-S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 20/50, 42.26 s, 18.26 tr. b., 3.57 m/s

  1001. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/25, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1002. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/25, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1003. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/19, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1004. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1005. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  1006. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/25, 41.64 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1007. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/45, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1008. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/26, 33.75 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1009. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1010. Zkoušky, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/7, 47.29 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1011. Zkoušky, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/22, 41.99 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  1012. Mikulov - Mikulovský dvojhrb IV., 17. 11. 2012

  1013. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/9, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1014. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/9, 43.53 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1015. České Budějovice - Českobudějovické závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  1016. NE-Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1017. NE-Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/14, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1018. NE-Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/17, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1019. NE-Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1020. NE-Zkouska A2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/8, 33.82 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  1021. NE-Zkouska A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/6, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1022. SO1-ZkouskyA2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/8, 36.1 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  1023. SO1-ZkouskyA3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/6, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1024. SO-2 Zkouska A2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/8, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1025. SO-2 Zkouska A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1026. SO-Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1027. SO-Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1028. SO-Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1029. SO-Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1030. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  1031. AGILITY, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1032. AGILITY, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1033. JUMPING, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1034. JUMPING, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1035. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1036. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1037. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  1038. Agility Super G Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1039. Agility Super G Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1040. Jumping Super G Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1041. Jumping Super G Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1042. Zkouška A LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1043. Zkouška A SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/23, 51.22 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  1044. Zkouška J2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/18, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1045. Zkouška J SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1046. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  1047. Finále large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1048. Jumping Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1049. Jumping Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1050. Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1051. Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1052. Zkouška A2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/10, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1053. Zkouška A3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1054. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  1055. Agility L L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/34, 36.7 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1056. Agility S S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/18, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1057. Jumping L L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1058. Jumping S S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/18, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1059. ZK 1 běh LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1060. ZK 1 běh SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1061. ZK 2 běh LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/14, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1062. ZK 2 běh SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1063. Přerov - Dvojí zkoušky, 19. 08. 2012

  1064. 1.zkouska LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1065. 1.zkouska SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 47.07 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  1066. 2.zkouška LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1067. 2.zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/7, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  1068. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  1069. Jumping LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/13, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1070. Jumping SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1071. Zkouška LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/13, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1072. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1073. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  1074. Agility III / Parkur A L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 47/109, 45.64 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  1075. Agility III / Parkur A S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1076. Agility II / Parkur A L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 62/107, 56.76 s, 21.76 tr. b., 3.08 m/s

  1077. Agility II / Parkur A S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/47, 45.54 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1078. Agility I / Parkur B L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 66/121, 54.14 s, 37.14 tr. b., 3.29 m/s

  1079. Agility I / Parkur B S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/49, 40.03 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1080. Agility IV / Parkur A L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/80, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  1081. Agility IV / Parkur B S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/43, 43.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1082. Jumping II / Parkur B L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 41/103, 38.62 s, 8.62 tr. b., 4.32 m/s

  1083. Jumping II / Parkur B S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 22/49, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1084. Jumping I / Parkur A L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 72/121, 36.63 s, 11.63 tr. b., 3.85 m/s

  1085. Jumping I / Parkur A S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 28/50, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1086. Small final / Parkur B S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1087. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  1088. Test Agility / Parkur A LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/33, 42.07 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  1089. Test Agility / Parkur B SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/24, 57.27 s, 15.27 tr. b., 3.42 m/s

  1090. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1091. Agility Open - neděle L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 25/67, 41.85 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1092. Agility Open - neděle S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 31/51, 45.55 s, 19.55 tr. b., 3.62 m/s

  1093. Agility Open - sobota L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1094. Agility Open - sobota S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1095. Jumping Open - neděle L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1096. Jumping Open - neděle S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 20/54, 45.48 s, 13.48 tr. b., 3.32 m/s

  1097. Jumping Open - sobota L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 20/74, 37.05 s, 11.05 tr. b., 4.21 m/s

  1098. Jumping Open - sobota S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/55, 34.9 s, 7.9 tr. b., 3.72 m/s

  1099. Zkoušky neděle LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1100. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1101. Zkoušky sobota LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1102. Zkoušky sobota SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1103. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1104. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 30/88, 51.82 s, 16.82 tr. b., 3.51 m/s

  1105. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/83, 43.16 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1106. Speciální závod Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 58/136, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  1107. Speciální závod Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1108. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1109. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1110. Agility 1 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1111. Agility 1 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/48, 58.04 s, 14.04 tr. b., 3.39 m/s

  1112. Agility 2 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1113. Agility 2 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 26/48, 49.39 s, 12.39 tr. b., 3.81 m/s

  1114. Jumping 1 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/70, 44.13 s, 19.13 tr. b., 4.08 m/s

  1115. Jumping 1 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/41, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1116. Jumping 2 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 41/79, 38.79 s, 5.79 tr. b., 4.33 m/s

  1117. Jumping 2 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1118. Jumping 3 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1119. Jumping 3 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1120. Valašské Meziříčí - Dvojzkoušky, 19. 05. 2012

  1121. 1. LA2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/12, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1122. 1. SA3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1123. 2. LA2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/12, 41.43 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  1124. 2. SA3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1125. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  1126. Jarní cena, Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1127. Jarní cena, zkoušky, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/13, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1128. Zlín - Příluky - dvojzkoušky agility, 01. 05. 2012

  1129. druha zkouska A2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1130. druha zkouska A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1131. prvni zkouska A2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/15, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1132. prvni zkouska A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 49.49 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  1133. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1134. AGILITY I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/88, 42.15 s, 5.15 tr. b., 3.94 m/s

  1135. AGILITY I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1136. AGILITY II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 15/81, 48.96 s, 5.96 tr. b., 3.94 m/s

  1137. AGILITY II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1138. JUMPING I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 51/109, 44.66 s, 20.66 tr. b., 3.94 m/s

  1139. JUMPING I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1140. JUMPING II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 57/124, 41.43 s, 16.43 tr. b., 4.3 m/s

  1141. JUMPING II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1142. JUMPING III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 37/79, 40.86 s, 22.86 tr. b., 3.62 m/s

  1143. JUMPING III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1144. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  1145. Zkouška III LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1146. Zkouška III SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1147. Zkouška II LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1148. Zkouška II SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1149. Zkouška I LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1150. Zkouška I SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/7, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1151. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  1152. Agility LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/16, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1153. Agility Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1154. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/35, 49.37 s, 23.37 tr. b., 2.94 m/s

  1155. Agility SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1156. Jumping Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1157. Jumping Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/35, 29.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1158. Měchenice - GrAnt Prix Bohemia Alké, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  1159. AGILITY So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/16, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1160. AGILITY So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/26, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1161. JUMPING Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/15, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1162. JUMPING Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/27, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1163. JUMPING So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/26, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1164. JUMPING So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1165. Zk Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/15, 42.59 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  1166. Zk Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1167. Zk So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/11, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1168. Zk So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/14, 43.08 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  1169. Zlechov - V. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2011

  1170. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/37, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1171. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1172. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/37, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1173. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/16, 28.58 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1174. Zkoušky LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1175. Zkoušky SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1176. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011, 03. 09. 2011

  1177. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/31, 49.8 s, 15.8 tr. b., 3.73 m/s

  1178. Agility LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/1, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1179. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/38, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1180. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1181. Jumping LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/1, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1182. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/38, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1183. Zkoušky LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/14, 51.84 s, 25.0 tr. b., 3.53 m/s

  1184. Zkoušky SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/12, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1185. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  1186. AGILITY, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1187. JUMPING MA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/5, 38.88 s, 10.88 tr. b., 3.63 m/s

  1188. MA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1189. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  1190. Agility final S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/16, 41.65 s, 5.65 tr. b., 3.84 m/s

  1191. Agility III S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 24/45, 45.41 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  1192. Agility II S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/45, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  1193. Agility I S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1194. Agility IV S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/38, 59.49 s, 16.49 tr. b., 2.86 m/s

  1195. Jumping II S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/45, 38.64 s, 13.64 tr. b., 4.27 m/s

  1196. Jumping I S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 28/46, 43.78 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  1197. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1198. Trial SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/24, 48.69 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  1199. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1200. Agility 5 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1201. Agility 5 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1202. Agility 6 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/25, 44.66 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  1203. Agility 6 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/25, 44.66 s, 10.66 tr. b., 4.03 m/s

  1204. Agility 7 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1205. Agility 7 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1206. Agility 8 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/25, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1207. Agility 8 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/25, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1208. Jumping C (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1209. Jumping C (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1210. Jumping D (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/25, 37.52 s, 1.52 tr. b., 4.13 m/s

  1211. Jumping D (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/25, 37.52 s, 2.52 tr. b., 4.13 m/s

  1212. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec V., 04. 06. 2011

  1213. Agility Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/24, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1214. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1215. Agility Veteráni LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/2, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1216. Jump Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/23, 42.3 s, 24.3 tr. b., 3.48 m/s

  1217. Jump Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/17, 38.6 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  1218. Jump Veteráni LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/2, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1219. Zkouška LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/10, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  1220. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/7, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1221. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1222. Agility 1 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/27, 41.6 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1223. Agility 1 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/27, 41.6 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1224. Agility 2 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1225. Agility 2 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1226. Agility 3 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/31, 44.38 s, 5.38 tr. b., 3.94 m/s

  1227. Agility 3 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/31, 44.38 s, 7.38 tr. b., 3.94 m/s

  1228. Agility 4 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/29, 43.1 s, 5.1 tr. b., 3.94 m/s

  1229. Agility 4 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/29, 43.1 s, 7.1 tr. b., 3.94 m/s

  1230. Jumping A (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1231. Jumping A (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1232. Jumping B (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/31, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1233. Jumping B (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/31, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1234. Třebíč - Velikonoční beránek, 25. 04. 2011

  1235. AGILITY, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1236. AGILITY, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1237. JUMPING, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/20, 38.72 s, 15.72 tr. b., 4.08 m/s

  1238. JUMPING, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1239. LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1240. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/5, 56.97 s, 13.97 tr. b., 3.21 m/s

  1241. Mikulov - Mikulovský dvojhrb III, 26. 03. 2011

  1242. II. Zkouška LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/14, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1243. II. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/5, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1244. I. Zkouška LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/14, 34.29 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1245. I. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1246. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  1247. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 28/34, 40.0 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  1248. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1249. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/45, 35.01 s, 20.01 tr. b., 4.17 m/s

  1250. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1251. LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/16, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1252. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/8, 58.12 s, 27.12 tr. b., 2.84 m/s

  1253. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec IV. a MČR ACD, 28. 09. 2010

  1254. Agility Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1255. Agility Large Vet., A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/2, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1256. Agility Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1257. Jump Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1258. Jump Large Vet., A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/2, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  1259. Jump Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/19, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1260. ZK LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/12, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1261. ZK SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/12, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1262. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1263. Agility Jednotlivci S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1264. Agility Veteráni LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/10, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1265. Jumping Jednotlivci S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1266. Jumping Veteráni LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 6/11, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1267. Žamberk - Závod C.A.C.I.Ag., 11. 09. 2010

  1268. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/21, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1269. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže, 04. 09. 2010

  1270. Jump Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1271. Jump Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1272. LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/13, 23.59 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1273. Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1274. Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/33, 43.52 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1275. SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/18, 53.63 s, 20.0 tr. b., 3.26 m/s

  1276. Zlín - O Zlínský ranec III., 05. 06. 2010

  1277. Agility Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/24, 43.5 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  1278. Jump Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/24, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1279. SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/11, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1280. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  1281. Agility small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1282. Agility small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1283. Jump Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/33, 44.34 s, 5.34 tr. b., 3.5 m/s

  1284. Jump Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1285. SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1286. SA2 (41+5), A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1287. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  1288. Zkouška SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován