Cz En

Daniela Malínská

  1. Číslo: 002689
  2. OSA: AgiLipy
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 15. 07. 2010
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009310 (L), Blanche Sub Tilia

  2. 000614 (L), Dexter Near Future

  3. 035620 (S), Bailey Orlický poklad

  4. 025721 (S), Haike Z oderských skal

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  2. II. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 3/3, 64.0 s, 15.0 tr. b., 2.66 m/s

  3. I. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/3, 60.0 s, 16.0 tr. b., 2.83 m/s

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  5. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/6, 63.34 s, 3.34 tr. b., 2.68 m/s

  7. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  8. Jumping, Haike Z oderských skal: 2/4, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  9. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  10. 1. zkouška, Haike Z oderských skal: 1/2, 49.94 s, 3.94 tr. b., 3.24 m/s

  11. 2. zkouška, Haike Z oderských skal: 2/2, 60.22 s, 19.22 tr. b., 2.66 m/s

  12. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  13. II. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 2/7, 47.42 s, 3.42 tr. b., 3.16 m/s

  14. I. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 2/7, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  15. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  16. 1. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 2/3, 53.37 s, 14.37 tr. b., 2.89 m/s

  18. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  19. Zkouška neděle 1 , Haike Z oderských skal: 2/3, 54.64 s, 15.64 tr. b., 2.8 m/s

  20. Zkouška neděle 2, Haike Z oderských skal: 2/3, 48.69 s, 7.69 tr. b., 2.96 m/s

  21. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  22. Jumping I, Haike Z oderských skal: 4/6, 48.44 s, 7.44 tr. b., 3.1 m/s

  23. Jumping II, Haike Z oderských skal: 4/5, 53.81 s, 21.81 tr. b., 2.51 m/s

  24. Jumping Light, Haike Z oderských skal: 4/7, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  25. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  26. 1. Zkouška, Haike Z oderských skal: 1/1, 51.51 s, 2.51 tr. b., 3.22 m/s

  27. 2. Zkouška, Haike Z oderských skal: 1/1, 53.01 s, 16.01 tr. b., 2.75 m/s

  28. Tuneliáda A1, Haike Z oderských skal: 2/2, 21.75 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  29. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  30. Jumping III. S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  31. Jumping II. S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  32. Jumping I. S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  33. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  34. 1. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 3/3, 56.33 s, 22.33 tr. b., 2.79 m/s

  35. 2. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/3, 54.95 s, 20.95 tr. b., 2.8 m/s

  36. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  37. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 3/5, 50.81 s, 12.81 tr. b., 2.95 m/s

  38. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  39. 3.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  40. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  41. II. zkouška, Haike Z oderských skal: 4/5, 54.56 s, 12.56 tr. b., 2.84 m/s

  42. I. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  43. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  44. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  45. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 4/7, 62.5 s, 19.5 tr. b., 2.56 m/s

  46. 3.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/7, 63.89 s, 23.89 tr. b., 2.32 m/s

  47. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  48. 1. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 5/9, 58.69 s, 8.69 tr. b., 2.76 m/s

  50. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  51. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 5/6, 55.48 s, 15.48 tr. b., 2.79 m/s

  52. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 4/6, 51.63 s, 6.63 tr. b., 3.0 m/s

  53. 3.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/6, 61.2 s, 16.2 tr. b., 2.53 m/s

  54. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  55. SO - 1. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/1, 54.7 s, 22.7 tr. b., 2.67 m/s

  56. SO - 2. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  57. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  58. II. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/2, 58.79 s, 12.79 tr. b., 2.82 m/s

  59. I. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  60. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  61. III. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  62. IV. zkouška S, Haike Z oderských skal: 4/4, 64.07 s, 28.07 tr. b., 2.26 m/s

  63. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  64. Zkouška II. SA1, Haike Z oderských skal: 4/4, 61.51 s, 12.51 tr. b., 2.91 m/s

  65. Zkouška I. SA1, Haike Z oderských skal: 4/4, 63.74 s, 15.74 tr. b., 2.49 m/s

  66. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  67. II. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  68. I. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  69. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  70. 1.kvalifikace, Haike Z oderských skal: 7/15, 58.38 s, 13.38 tr. b., 3.08 m/s

  71. 2.kvalifikace, Haike Z oderských skal: 8/15, 63.04 s, 18.04 tr. b., 2.86 m/s

  72. 3.kvalifikace, Haike Z oderských skal: 10/14, 71.79 s, 31.79 tr. b., 2.51 m/s

  73. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  74. Agility S, Haike Z oderských skal: 14/19, 78.48 s, 33.48 tr. b., 2.27 m/s

  75. Jumping S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  76. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 3/4, 67.62 s, 23.62 tr. b., 2.57 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  78. II. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  79. I. zkouška, Haike Z oderských skal: 1/1, 62.69 s, 25.69 tr. b., 2.55 m/s

  80. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  81. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/3, 52.7 s, 15.0 tr. b., 3.24 m/s

  82. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 1/3, 66.85 s, 24.85 tr. b., 2.54 m/s

  83. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  84. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  86. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  87. Agility, Haike Z oderských skal: 6/16, 85.52 s, 41.52 tr. b., 2.07 m/s

  88. Jumping S1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  89. Zkouška S1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  90. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  91. Jumping 1 - A1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  92. Jumping 2 - A1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  93. Jumping 3 - A1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  94. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  95. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  96. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  97. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  98. 1. zkouška, Haike Z oderských skal: 3/4, 79.97 s, 42.97 tr. b., 2.06 m/s

  99. 2. zkouška, Haike Z oderských skal: 3/4, 64.9 s, 32.9 tr. b., 2.25 m/s

  100. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  101. Jumping I, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  102. Jumping II, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  103. Jumping III, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  104. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  105. 1.kvalifikace, Dexter Near Future: 17/38, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  106. 2.kvalifikace, Dexter Near Future: 4/30, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  107. Východočeské finále, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  108. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  109. Jumping 2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  110. Zkouška 2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  111. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  112. 1. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  114. Jumping open L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  115. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  116. 1. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  118. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  119. Jumping III L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  120. Jumping II L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  121. Jumping I L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  122. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  123. 1.kvalifikace, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  124. 2.kvalifikace, Dexter Near Future: 14/45, 40.44 s, 13.44 tr. b., 3.73 m/s

  125. 3.kvalifikace, Dexter Near Future: 14/45, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  126. Východočeské finále, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  127. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  128. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  129. Hra L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  130. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  131. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  132. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  133. JUMPING 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  134. JUMPING 2 L, Dexter Near Future: 7/24, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  135. Zkouška 2 LA3, Dexter Near Future: 4/10, 39.8 s, 6.8 tr. b., 3.94 m/s

  136. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  137. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  138. A3 - 1. LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  139. A3 - 2. LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  140. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  141. 1.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  142. 2.zkouška, Dexter Near Future: 10/20, 42.72 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  143. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  144. zkouška 1 LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  145. zkouška 2 LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  146. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  147. Ne-, Dexter Near Future: 2/15, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  148. Ne-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  149. Ne-Jumping, Dexter Near Future: 14/41, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  150. So-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  151. So-Agility, Dexter Near Future: 4/41, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  152. So-Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  153. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  154. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  155. JUMPING L, Dexter Near Future: 16/51, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  156. Zkouška agility LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  157. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  158. 1. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: 8/11, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  159. 2. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  160. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  161. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  162. Jumpy I.běh L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  163. Jumpy II.běh L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  164. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: 1/11, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  165. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  166. III. zkouška LA2, Dexter Near Future: 7/15, 46.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  167. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: 9/15, 40.2 s, 18.2 tr. b., 3.48 m/s

  168. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  169. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  170. ZkA II. LA2, Dexter Near Future: 8/24, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  171. ZkA I. LA2, Dexter Near Future: 15/24, 35.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  172. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  173. JUMPING 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  174. JUMPING 2 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  175. JUMPING 3 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  176. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  177. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  178. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  179. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  180. 1. jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  181. 2.jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  182. 3.jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  183. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  184. Agility 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  185. Jumping 1 L, Dexter Near Future: 9/44, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  186. Jumping 2 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  187. Zkouška 1 LA2, Dexter Near Future: 2/23, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  188. Zkouška 2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  189. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  190. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  191. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  192. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  193. 1.zkouška, Dexter Near Future: 3/19, 42.95 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  194. 2.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  195. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  196. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  197. 1.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  198. 2.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  199. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  200. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  201. Ne-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  202. Ne-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  203. Ne-Jumping, Dexter Near Future: 14/34, 39.17 s, 7.17 tr. b., 3.96 m/s

  204. So-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  205. So-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  206. So-Jumping, Dexter Near Future: 10/40, 38.93 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  207. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  208. Zkouska 1 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  209. Zkouska 2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  210. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  211. 1.vítězná, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  212. 2.vítězná, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  213. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  214. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  215. 1. zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: 8/15, 43.05 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  216. 2. zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  217. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  218. A2+A3 Jump II. L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  219. A2+A3 Jump I. L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  220. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  221. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  222. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: 9/19, 39.59 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  223. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: 12/19, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  224. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  225. zkouška 1 LA2, Dexter Near Future: 1/15, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  226. zkouška 2 LA2, Dexter Near Future: 3/15, 43.07 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  227. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  228. 13.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  229. 14.prorubská, Dexter Near Future: 3/10, 42.69 s, 7.69 tr. b., 4.05 m/s

  230. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  231. 11.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  232. 12.prorubská, Dexter Near Future: 7/15, 42.74 s, 27.74 tr. b., 3.09 m/s

  233. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  234. AGILITY, Dexter Near Future: 9/42, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  235. JUMPING, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  236. LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  237. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  238. Finále, Dexter Near Future: 11/20, 44.42 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  239. Jumping (1), Dexter Near Future: Diskvalifikován

  240. Jumping (2), Dexter Near Future: 13/55, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  241. Zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  242. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  243. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  244. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  245. Zkoušky LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  246. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  247. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  248. Jumping L, Dexter Near Future: 26/44, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  249. Zkouška LA2, Dexter Near Future: 4/15, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  250. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  251. 1.zkouška, Dexter Near Future: 5/13, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  252. 2.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  253. Jumping Open, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  254. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  255. Agility L, Dexter Near Future: 4/29, 53.6 s, 16.6 tr. b., 3.49 m/s

  256. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  257. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  258. Ne-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  259. Ne-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  260. Ne-Jumping, Dexter Near Future: 17/49, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  261. So-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  262. So-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  263. So-Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  264. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  265. 1. zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  266. 2. zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  267. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  268. Agility Open L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  269. Jumping Open L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  270. Zkoušky LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  271. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  272. Jumping 1 L, Dexter Near Future: 12/20, 39.44 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  273. Jumping 2 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  274. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  275. III. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  276. II. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  277. I. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  278. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  279. zkouška_1 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  280. zkouška_2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  281. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  282. 10.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  283. 9.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  284. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  285. 3.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  286. 4.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  287. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  288. 1.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  289. 2.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  290. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  291. Agility, Dexter Near Future: 5/18, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  292. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  293. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  294. Agility 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  295. Jumping 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  296. Jumping 2 L, Dexter Near Future: 19/24, 31.14 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  297. Zkouška 1 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  298. Zkouška 2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  299. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  300. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  301. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  302. Zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  303. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  304. SO - agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  305. SO - jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  306. SO - Zkouška agility LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  307. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  308. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  309. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  310. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  311. Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  312. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  313. Zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  314. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  315. 1. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  316. 2. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: 6/18, 37.28 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  317. Hra - tuneliáda A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  318. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  319. Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  320. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  321. Velikonoční, Dexter Near Future: 5/20, 49.47 s, 19.47 tr. b., 3.46 m/s

  322. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  323. Agility I, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  324. Agility II, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  325. Agility III, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  326. Agility IV, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  327. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  328. ZkA NE II LA2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  329. ZkA NE I LA2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  330. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  331. 1. zkouška LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  332. 2. zkouška LA1, Dexter Near Future: 7/20, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  333. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  334. (1) Bannyho zkouška, Dexter Near Future: 9/13, 41.18 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  335. (2) Cargova zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  336. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  337. Agility 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  338. Jumping 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  339. Jumping 2 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  340. Zkouška 1 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  341. Zkouška 2 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  342. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  343. AGILITY L, Blanche Sub Tilia: 12/39, 50.84 s, 25.0 tr. b., 3.89 m/s

  344. JUMPING L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  345. ZKOUŠKA LA2, Blanche Sub Tilia: 11/17, 37.31 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  346. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  347. (1) Bertíkova zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  348. (2) Noisy zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  349. (3) Audiho zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  350. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  351. Agility Large, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  352. Jumping Large, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  353. ZkA, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  354. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  355. (1) Kubíkův běh, Dexter Near Future: 9/13, 70.35 s, 25.35 tr. b., 2.08 m/s

  356. (2) Ferpíkův běh, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  357. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  358. Ne-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  359. Ne-Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  360. Ne-Zkouška, Dexter Near Future: 9/13, 42.64 s, 20.0 tr. b., 3.4 m/s

  361. So-Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  362. So-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  363. So-Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  364. So-Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  365. So-Zkouška, Blanche Sub Tilia: 4/17, 38.68 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  366. So-Zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  367. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  368. AGI L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  369. AGI L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  370. JUMP L, Dexter Near Future: 10/54, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  371. JUMP L, Blanche Sub Tilia: 28/54, 40.95 s, 30.0 tr. b., 3.93 m/s

  372. Zkoušky LA1, Dexter Near Future: 19/24, 47.61 s, 20.0 tr. b., 3.55 m/s

  373. Zkoušky LA2, Blanche Sub Tilia: 8/23, 46.94 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  374. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  375. (Ne-1) Trixina zkouška, Dexter Near Future: 4/8, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  376. (Ne-2) Belíškova zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  377. (So-1) Apačova zkouška, Dexter Near Future: 3/14, 25.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  378. (So-2) Cirdova zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  379. (So-3) Ulinčina zkouška, Dexter Near Future: 6/14, 26.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  380. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  381. 1. Zkouška A1 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  382. 2. Zkouška A1 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  383. Hra - tuneliáda A1 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  384. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  385. LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  386. LA1 I., Dexter Near Future: 18/26, 39.2 s, 32.2 tr. b., 3.27 m/s

  387. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  388. (Ne-1) Faustova zkouška, Blanche Sub Tilia: 4/10, 39.32 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  389. (Ne-2) Harryho memoriál, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  390. (So-1) Alfova zkouška, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  391. (So-2) Dejdyho memoriál, Blanche Sub Tilia: 3/14, 39.84 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  392. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  393. Agility - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  394. Jumping - neděle, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  395. Jumping - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  396. Zkouška - neděle, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  397. Zkouška - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  398. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  399. Ne-1, Blanche Sub Tilia: 8/21, 42.1 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  400. Ne-2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  401. So-1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  402. So-2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  403. So-3, Blanche Sub Tilia: 8/22, 40.74 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  404. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  405. 1., Blanche Sub Tilia: 4/8, 43.57 s, 35.0 tr. b., 4.27 m/s

  406. 2., Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  407. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  408. Ne-, Blanche Sub Tilia: 2/14, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  409. Ne-Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  410. Ne-Jumping, Blanche Sub Tilia: 14/43, 36.18 s, 11.18 tr. b., 3.92 m/s

  411. So-, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  412. So-Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  413. So-Jumping, Blanche Sub Tilia: 17/45, 33.02 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  414. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  415. Agility L, Blanche Sub Tilia: 16/35, 36.59 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  416. Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  417. Zkoušky LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  418. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  419. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  420. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  421. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  422. Agility Hill´s, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  423. Agility Hill´s, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  424. Jumping Hill´s, Blanche Sub Tilia: 5/34, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  425. Jumping Hill´s, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  426. Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  427. Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  428. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  429. Agility L, Blanche Sub Tilia: 6/25, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  430. Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  431. Zkoušky LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  432. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  433. 1. zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  434. 2. zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  435. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  436. LA2 A, Blanche Sub Tilia: 5/19, 38.93 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  437. LA2 B, Blanche Sub Tilia: 6/19, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  438. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  439. II. zkouška A2 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  440. I.. zkouška A2 LA2, Blanche Sub Tilia: 8/16, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  441. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  442. Vanocni darek, Svojetice, Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  443. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, Blanche Sub Tilia: 19/37, 38.43 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  444. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  445. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  446. Zkouška 1 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  447. Zkouška 2 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  448. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  449. AGILITY, Blanche Sub Tilia: 25/48, 40.81 s, 13.81 tr. b., 3.9 m/s

  450. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  451. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  452. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  453. Ne-1. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  454. Ne-2. LA2, Blanche Sub Tilia: 7/20, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  455. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  456. So-1. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  457. So-2. LA2, Blanche Sub Tilia: 4/23, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  458. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  459. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  460. Agility - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  461. Jumping - neděle, Blanche Sub Tilia: 25/46, 34.1 s, 20.0 tr. b., 4.55 m/s

  462. Jumping - sobota, Blanche Sub Tilia: 12/45, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  463. Zkouška - neděle, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  464. Zkouška - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  465. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  466. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  467. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  468. Jumping, Blanche Sub Tilia: 6/18, 28.0 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  469. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  470. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  471. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  472. Memoriál Ivy Patákové LA, Blanche Sub Tilia: 9/27, 31.27 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  473. SA3, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  474. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  475. 1. LA2, Blanche Sub Tilia: 9/19, 43.43 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  476. 2. LA2, Blanche Sub Tilia: 7/19, 37.71 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  477. 3. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  478. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  479. agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  480. jumping L, Blanche Sub Tilia: 9/33, 34.38 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  481. zkoušky LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  482. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  483. O pohár Purina ProPlan 2012, Blanche Sub Tilia: 5/41, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  484. O pohár Purina ProPlan 2012, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  485. O pohár Purina ProPlan 2012, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  486. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  487. Agility L, Blanche Sub Tilia: 6/31, 41.77 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  488. Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  489. LA2, Blanche Sub Tilia: 6/13, 42.07 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  490. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  491. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  492. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  493. Zkouška, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  494. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  495. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  496. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  497. So- LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  498. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  499. AGILITY, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  500. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  501. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  502. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  503. Agility L, Blanche Sub Tilia: 14/38, 35.25 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  504. Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  505. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  506. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  507. Zkoušky, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  508. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  509. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Blanche Sub Tilia: 5/12, 35.16 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  510. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Blanche Sub Tilia: 7/39, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  511. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  512. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  513. Agility CACAg L, Blanche Sub Tilia: 18/46, 48.38 s, 35.0 tr. b., 4.13 m/s

  514. Jumping 1 L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  515. Jumping 2 CACAg L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  516. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  517. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  518. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  519. Ne- LA2, Blanche Sub Tilia: 6/20, 40.52 s, 30.0 tr. b., 4.27 m/s

  520. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  521. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  522. So- LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  523. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  524. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: 16/41, 43.81 s, 30.0 tr. b., 4.18 m/s

  525. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: 22/41, 35.38 s, 35.0 tr. b., 4.41 m/s

  526. Ne- LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  527. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  528. Agility LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  529. Jumping Open L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  530. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  531. AGILITY, Blanche Sub Tilia: 12/37, 32.19 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  532. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  533. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  534. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  535. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  536. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  537. Ne- LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  538. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  539. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  540. So- LA2, Blanche Sub Tilia: 1/7, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  541. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 27. 08. 2011

  542. AGILITY L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  543. JUMPING L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  544. ZKOUŠKY LA2, Blanche Sub Tilia: 1/6, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  545. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  546. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  547. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  548. Zkouška, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  549. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  550. Ne-Zkouška3 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  551. Ne-Zkouška4 LA2, Blanche Sub Tilia: 2/11, 45.5 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  552. So-Zkouška1 LA2, Blanche Sub Tilia: 3/7, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  553. So-Zkouška2 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  554. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  555. AGILITY, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  556. JUMPING LA2, Blanche Sub Tilia: 5/11, 32.97 s, 30.0 tr. b., 4.28 m/s

  557. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  558. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  559. Agility L, Blanche Sub Tilia: 5/51, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  560. Jumping L, Blanche Sub Tilia: 34/52, 38.45 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  561. Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: 7/18, 43.58 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  562. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  563. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  564. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  565. Ne-Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  566. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  567. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  568. So-Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: 1/16, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  569. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2011

  570. Prvomájové závody agility 2011, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  571. Prvomájové závody agility 2011, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  572. Prvomájové závody agility 2011, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  573. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  574. AGILITY, Blanche Sub Tilia: 5/46, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  575. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  576. LA2, Blanche Sub Tilia: 7/16, 32.62 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  577. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  578. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  579. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  580. Ne-Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  581. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  582. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  583. So-Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: 15/26, 40.51 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  584. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  585. Agility open large, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  586. Jumping large, Blanche Sub Tilia: 21/41, 34.03 s, 20.0 tr. b., 4.94 m/s

  587. zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  588. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  589. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: 15/46, 43.59 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  590. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: 23/46, 39.41 s, 12.41 tr. b., 3.76 m/s

  591. Ne-LA2 LA2, Blanche Sub Tilia: 8/24, 36.67 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  592. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: 18/52, 35.63 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  593. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: 8/56, 38.05 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  594. So-LA2 LA2, Blanche Sub Tilia: 9/25, 42.07 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  595. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  596. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  597. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  598. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  599. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  600. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  601. AGILITY-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  602. AGILITY-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  603. JUMPING-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  604. JUMPING-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  605. LA1, Blanche Sub Tilia: 3/11, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  606. LA1, Blanche Sub Tilia: 4/12, 32.07 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  607. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  608. Agility LA, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  609. Agiltiy LA1, Blanche Sub Tilia: 2/13, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  610. Jumping LA, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  611. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  612. AGILITY, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  613. AGILITY, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  614. JUMPING, Blanche Sub Tilia: 2/28, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  615. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  616. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  617. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  618. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  619. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Blanche Sub Tilia: 3/17, 32.65 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  620. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  621. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  622. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  623. AGILITY-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  624. JUMPING-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  625. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován