Cz En

Zdenek Smrček

  1. Číslo: 002790
  2. OSA: Run as one
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 29. 06. 2011
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 024210 (S), Chantal Lenfir

  2. 038911 (S), Beruška Gold Rebecca

  3. 036714 (M), Casanova ze Smrčkova dvora

  4. 056518 (S), Annie Lee Castle

Výsledky

  1. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  2. ZkA I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  3. ZkA II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  4. ZkA III, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  5. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  6. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 7/17, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  7. Agility Zk, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  8. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/17, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  9. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  10. Agility J, Casanova ze Smrčkova dvora: 6/17, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  11. Agility J, Beruška Gold Rebecca: 6/36, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. Agility Squads as Individual, Casanova ze Smrčkova dvora: 13/23, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  13. Agility Squads as Individual, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  14. Jumping J, Beruška Gold Rebecca: 8/36, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  15. Jumping J, Casanova ze Smrčkova dvora: 10/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  16. Jumping Squads as Individual, Beruška Gold Rebecca: 6/52, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  17. Jumping Squads as Individual, Casanova ze Smrčkova dvora: 12/23, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  18. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  19. jumping, Annie Lee Castle: 2/2, 48.98 s, 14.98 tr. b., 2.86 m/s

  20. zkouška1, Beruška Gold Rebecca: 1/3, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  21. zkouška1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  22. zkouška2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  23. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  24. Agility Open, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  25. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  26. Agility Squads as Individual, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/69, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  27. Agility Squads as Individual, Beruška Gold Rebecca: 33/71, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  28. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 11/69, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  29. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  30. Jumping Squads as Individual, Beruška Gold Rebecca: 6/71, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. Jumping Squads as Individual, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  32. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  33. Jumping M, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/18, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  34. Jumping S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  35. Zkouška II. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  36. Zkouška II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  37. Zkouška I. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/11, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  38. Zkouška I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  39. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  40. 1.Zkouška - MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  41. 1.Zkouška - SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  42. 1.Zkouška - SA3, Beruška Gold Rebecca: 5/8, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  43. 2.Zkouška - MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  44. 2.Zkouška - SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  45. 2.Zkouška - SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/8, 48.38 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  46. Agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  47. Agility S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  48. Jumping M, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/11, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  49. Jumping S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  50. Zkouška - MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  51. Zkouška - SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  52. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  53. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: 2/6, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  54. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/5, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  55. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  56. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: 3/6, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  57. Agility Trial II, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  58. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  59. Jumping Trial I, Beruška Gold Rebecca: 1/6, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  60. Jumping Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/5, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  61. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  62. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/40, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  63. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 19/40, 48.32 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  64. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/39, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  65. Agility II, Beruška Gold Rebecca: 21/38, 46.21 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  66. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/40, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  67. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: 9/40, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  68. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: 14/40, 48.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  69. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  70. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  71. QA4 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  72. QA5 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 26/56, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  73. QA6 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 24/51, 46.52 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  74. QJ4 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  75. QJ5 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  76. QJ6 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  77. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  78. Jumping So A1 S S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  79. Jumping So A2+3 M M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  80. Jumping So A2+3 S S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  81. Zkouška Ne-1 MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/6, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  82. Zkouška Ne-1 SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  83. Zkouška Ne-1 SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/7, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  84. Zkouška Ne-2 MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  85. Zkouška Ne-2 SA1, Annie Lee Castle: 1/4, 56.27 s, 9.27 tr. b., 3.23 m/s

  86. Zkouška Ne-2 SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  87. Zkouška So-1 MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  88. Zkouška So-1 SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  89. Zkouška So-1 SA3, Beruška Gold Rebecca: 6/9, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  90. Zkouška So-2 MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  91. Zkouška So-2 SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  92. Zkouška So-2 SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  93. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  94. 1. Medium - Agi - Junioři, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  95. 1. Small - Agi - Junioři, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  96. 2. Medium - Agi - Junioři, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/11, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  97. 2. Small - Agi - Junioři, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  98. 3. Medium - Jum - Junioři, Casanova ze Smrčkova dvora: 7/11, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  99. 3. Small - Jum - Junioři, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  100. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  101. QA1 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  102. QA2 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  103. QA3 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  104. QJ1 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  105. QJ2 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  106. QJ3 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 7/60, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  107. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  108. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/10, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  109. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  110. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  111. Agility Trial II, Annie Lee Castle: 1/5, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  112. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: 2/13, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  113. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  114. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  115. Agility, Beruška Gold Rebecca: 8/23, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  116. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 15/42, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  117. Agility, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  118. Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/42, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  119. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 5/24, 43.83 s, 6.46 tr. b., 3.67 m/s

  120. Jumping, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  121. Jumping Veteran, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  122. Tuneliáda, Beruška Gold Rebecca: 5/24, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  123. Tuneliáda, Casanova ze Smrčkova dvora: 29/41, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  124. Tuneliáda, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  125. Tuneliáda Veteran, Chantal Lenfir: 5/6, 59.34 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  126. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  127. J Agility IV, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  128. J Agility IV, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  129. J Agility V, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/13, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  130. J Agility V, Beruška Gold Rebecca: 8/18, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  131. J Agility VI, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/13, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  132. J Agility VI, Beruška Gold Rebecca: 7/16, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  133. J Jumping III, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/13, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  134. J Jumping III, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  135. J Jumping IV, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/13, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  136. J Jumping IV, Beruška Gold Rebecca: 2/17, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  137. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  138. TRIAL II. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/4, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  139. TRIAL II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  140. TRIAL I. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  141. TRIAL I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  142. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  143. Agility, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  144. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  145. Agility Trial, Annie Lee Castle: 3/5, 66.1 s, 15.1 tr. b., 2.57 m/s

  146. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/9, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  147. Agility Trial II, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  148. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  149. Agility Trial III, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  150. Agility Trial III, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  151. Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  152. Jumping, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  153. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  154. J Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: 6/15, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  155. J Agility I, Beruška Gold Rebecca: 6/23, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  156. J Agility II, Beruška Gold Rebecca: 2/23, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  157. J Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  158. J Agility III, Beruška Gold Rebecca: 11/23, 47.76 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  159. J Agility III, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  160. J Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/15, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  161. J Jumping I, Beruška Gold Rebecca: 15/23, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  162. J Jumping II, Beruška Gold Rebecca: 2/23, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  163. J Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/15, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  164. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  165. Agility Trial I, Chantal Lenfir: 3/11, 47.85 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  166. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  167. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  168. Agility Trial II, Annie Lee Castle: 1/7, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  169. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: 6/8, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  170. Agility Trial II, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  171. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  172. Agility MA, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  173. Agility MA, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  174. Agility SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  175. Agility SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  176. Jumping MA, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/34, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  177. Jumping MA, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/34, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  178. Jumping SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  179. Jumping SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  180. Zkouška MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  181. Zkouška MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  182. Zkouška SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  183. Zkouška SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  184. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  185. TRIAL III. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  186. TRIAL III. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  187. TRIAL II. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  188. TRIAL II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  189. TRIAL I. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  190. TRIAL I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  191. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  192. TRIAL II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  193. TRIAL I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  194. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  195. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: 4/12, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  196. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  197. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  198. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: 5/12, 55.25 s, 13.25 tr. b., 3.51 m/s

  199. Agility Trial II, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  200. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  201. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/24, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  202. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 9/22, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  203. Jumping Open, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  204. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  205. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 4/20, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  206. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  207. GRAND FINAL, Beruška Gold Rebecca: 8/11, 46.86 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  208. GRAND FINAL, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  209. Hvezdy minulosti, Chantal Lenfir: 1/2, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  210. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/35, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  211. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  212. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/35, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  213. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: 5/20, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  214. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  215. TRIAL III. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  216. TRIAL III. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  217. TRIAL II. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  218. TRIAL II. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/3, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  219. TRIAL I. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  220. TRIAL I. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  221. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  222. Agility Open, Beruška Gold Rebecca: 13/31, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  223. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  224. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  225. Agility Trial, Beruška Gold Rebecca: 5/16, 49.48 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  226. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/21, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  227. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 3/31, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  228. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  229. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  230. Agility, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  231. Agility DRUZSTVA, Casanova ze Smrčkova dvora: 16/43, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  232. Agility DRUZSTVA, Beruška Gold Rebecca: 31/56, 45.39 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  233. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 43/57, 45.56 s, 11.56 tr. b., 4.17 m/s

  234. Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  235. Jumping DRUZSTVA, Casanova ze Smrčkova dvora: 29/43, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  236. Jumping DRUZSTVA, Beruška Gold Rebecca: 39/56, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  237. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  238. AGILITY DRUZSTVA, Beruška Gold Rebecca: 3/57, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  239. AGILITY DRUZSTVA, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/26, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  240. J Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 12/20, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  241. J Agility, Beruška Gold Rebecca: 13/35, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  242. J Hra, Casanova ze Smrčkova dvora: 7/19, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  243. J Hra, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  244. J Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  245. J Jumping, Beruška Gold Rebecca: 5/36, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  246. JUMPING DRUZSTVA, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/26, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  247. JUMPING DRUZSTVA, Beruška Gold Rebecca: 8/57, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  248. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  249. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  250. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  251. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/26, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  252. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  253. CURRICULUM M, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/25, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  254. TRIAL II. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  255. TRIAL I. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  256. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  257. QA4 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  258. QA5 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  259. QA6 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  260. QJ4 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/44, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  261. QJ5 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 10/43, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  262. QJ6 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/38, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  263. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  264. Jumping A2+3, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/12, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  265. Jumping A2+3 , Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  266. Zkouška 1 MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  267. Zkouška 1 SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/8, 48.88 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  268. Zkouška 2 MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  269. Zkouška 2 SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/8, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  270. Zkouška II MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  271. Zkouška II SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/11, 49.1 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  272. Zkouška I MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  273. Zkouška I SA3, Beruška Gold Rebecca: 6/11, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  274. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  275. QA1 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 25/57, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  276. QA2 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 39/57, 45.5 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  277. QA3 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  278. QJ1 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  279. QJ2 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  280. QJ3 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  281. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  282. III. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/6, 40.62 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  283. III. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  284. II. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  285. II. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  286. I. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  287. I. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 3/13, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  288. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  289. agility open M, Casanova ze Smrčkova dvora: 15/40, 41.4 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  290. agility open S, Beruška Gold Rebecca: 14/25, 47.54 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  291. Jumping open M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  292. Jumping open S, Beruška Gold Rebecca: 9/26, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  293. Tuneliáda M, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/38, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  294. Tuneliáda S, Beruška Gold Rebecca: 10/26, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  295. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  296. Ju Agility IV, Beruška Gold Rebecca: 5/15, 43.26 s, 6.93 tr. b., 4.58 m/s

  297. Ju Agility IV, Casanova ze Smrčkova dvora: 14/20, 45.86 s, 10.7 tr. b., 4.32 m/s

  298. Ju Agility V, Beruška Gold Rebecca: 7/15, 33.59 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  299. Ju Agility V, Casanova ze Smrčkova dvora: 10/20, 31.84 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  300. Ju Agility VI, Beruška Gold Rebecca: 6/15, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  301. Ju Agility VI, Casanova ze Smrčkova dvora: 9/20, 37.37 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  302. Ju Jumping IV, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  303. Ju Jumping IV, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  304. Ju Jumping V, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/19, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  305. Ju Jumping V, Beruška Gold Rebecca: 2/14, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  306. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  307. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/19, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  308. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/7, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  309. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/19, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  310. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  311. Agility M Ne, Casanova ze Smrčkova dvora: 13/48, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  312. Agility M So, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  313. Jumping M Ne, Casanova ze Smrčkova dvora: 21/46, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  314. Jumping M So, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/47, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  315. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  316. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  317. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: 12/21, 43.43 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  318. Agility II, Beruška Gold Rebecca: 3/16, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  319. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  320. Agility III, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 49.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  321. Agility III, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/21, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  322. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  323. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/21, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  324. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: 2/16, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  325. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/21, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  326. Jumping III, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  327. Jumping III, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/20, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  328. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  329. TRIAL II. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/11, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  330. TRIAL I. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/11, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  331. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  332. TRIAL II. SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/6, 46.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  333. TRIAL I. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  334. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  335. II. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  336. II. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/5, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  337. I. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  338. I. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/5, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  339. Jumping A2 + A3 M, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/19, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  340. Jumping A2 + A3 S, Beruška Gold Rebecca: 4/16, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  341. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  342. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/37, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  343. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 5/21, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  344. Agility II FINAL, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  345. Agility II FINAL, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  346. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/37, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  347. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: 9/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  348. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/37, 27.52 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  349. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: 4/21, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  350. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  351. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  352. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  353. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  354. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  355. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: 5/13, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  356. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  357. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: 4/13, 41.45 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  358. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  359. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  360. Trial II. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  361. Trial II. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  362. Trial I. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  363. Trial I. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/4, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  364. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  365. Agility Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  366. Agility Ju, Beruška Gold Rebecca: 3/35, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  367. Agility Squads, Beruška Gold Rebecca: 4/59, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  368. Agility Squads, Casanova ze Smrčkova dvora: 23/44, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  369. Hra Ju, Beruška Gold Rebecca: 16/36, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  370. Hra Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  371. Jumping Ju, Beruška Gold Rebecca: 6/35, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  372. Jumping Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  373. Jumping Squads, Beruška Gold Rebecca: 8/59, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  374. Jumping Squads, Casanova ze Smrčkova dvora: 17/44, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  375. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  376. Agility družstev, Casanova ze Smrčkova dvora: 24/50, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  377. Agility družstev, Beruška Gold Rebecca: 29/54, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  378. Agility jednotlivců, Beruška Gold Rebecca: 16/54, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  379. Agility jednotlivců, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  380. Jumping družstev, Beruška Gold Rebecca: 15/55, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  381. Jumping družstev, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  382. Jumping jednotlivců, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/47, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  383. Jumping jednotlivců, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  384. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  385. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/17, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  386. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  387. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 9/17, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  388. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  389. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  390. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  391. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  392. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/22, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  393. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: 8/23, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  394. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 9/22, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  395. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  396. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 5/28, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  397. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  398. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Beruška Gold Rebecca: 1/23, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  399. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/20, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  400. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  401. 1. Agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  402. 1. Jumping M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/15, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  403. 2. Agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/15, 41.01 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  404. 2. Jumping M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/15, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  405. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  406. Agility 1, Beruška Gold Rebecca: 6/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  407. Agility 1, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  408. Agility 2, Casanova ze Smrčkova dvora: 16/36, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  409. Agility 2, Beruška Gold Rebecca: 25/45, 47.66 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  410. Jumping 1, Casanova ze Smrčkova dvora: 6/36, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  411. Jumping 1, Beruška Gold Rebecca: 23/45, 43.88 s, 7.88 tr. b., 3.76 m/s

  412. Jumping 2, Beruška Gold Rebecca: 5/45, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  413. Jumping 2, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/36, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  414. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  415. Open Jumping, Beruška Gold Rebecca: 1/30, 23.68 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  416. Open Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  417. Open tuneliáda, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/20, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  418. Open tuneliáda, Beruška Gold Rebecca: 3/30, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  419. Zkoušky, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  420. Zkoušky, Beruška Gold Rebecca: 3/6, 46.07 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  421. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  422. Agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/22, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  423. Jumping M, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/15, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  424. zkouška 1 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  425. zkouška 2 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/7, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  426. zkouška 3 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  427. zkouška 4 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  428. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  429. QA1 agility, Beruška Gold Rebecca: 14/67, 44.13 s, 0.13 tr. b., 4.31 m/s

  430. QA3 agility, Beruška Gold Rebecca: 36/68, 44.73 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  431. QJ1 jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  432. QJ2 jumping, Beruška Gold Rebecca: 18/69, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  433. QJ3 jumping, Beruška Gold Rebecca: 29/66, 39.51 s, 6.51 tr. b., 4.1 m/s

  434. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  435. Agility 1 Ju, Beruška Gold Rebecca: 3/22, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  436. Agility 1 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  437. Agility 2 Ju, Beruška Gold Rebecca: 1/22, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  438. Agility 2 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  439. Agility 3 Ju, Beruška Gold Rebecca: 4/22, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  440. Agility 3 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: 12/17, 44.36 s, 12.34 tr. b., 4.42 m/s

  441. Agility 4 Ju, Beruška Gold Rebecca: 4/20, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  442. Agility 4 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  443. Jumping 1 Ju, Beruška Gold Rebecca: 2/22, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  444. Jumping 1 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: 11/17, 32.4 s, 11.77 tr. b., 4.6 m/s

  445. Jumping 2 Ju, Beruška Gold Rebecca: 9/20, 34.07 s, 6.51 tr. b., 4.26 m/s

  446. Jumping 2 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  447. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  448. Agility Med Ne, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  449. Agility Med So, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  450. Jumping Med Ne, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  451. Jumping Med So, Casanova ze Smrčkova dvora: 10/39, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  452. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  453. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: 4/8, 41.24 s, 10.24 tr. b., 3.61 m/s

  454. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  455. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  456. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  457. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  458. II. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  459. II. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  460. I. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  461. I. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 8/14, 44.65 s, 10.65 tr. b., 3.9 m/s

  462. Jumping open M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/18, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  463. Jumping open S, Beruška Gold Rebecca: 4/31, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  464. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  465. Agility Final SH, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/11, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  466. Agility Final SH, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  467. Agility I SH, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  468. Agility I SH, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  469. Jumping II SH, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/32, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  470. Jumping II SH, Beruška Gold Rebecca: 3/18, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  471. Jumping I SH, Beruška Gold Rebecca: 3/18, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  472. Jumping I SH, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  473. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  474. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  475. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  476. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: 2/11, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  477. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 46.07 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  478. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  479. Agility družstva, Casanova ze Smrčkova dvora: 25/41, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  480. Agility družstva, Beruška Gold Rebecca: 26/48, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  481. Agility - junioři, Beruška Gold Rebecca: 13/30, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  482. Agility - junioři, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  483. Jumping družstva, Beruška Gold Rebecca: 3/48, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  484. Jumping družstva, Casanova ze Smrčkova dvora: 25/41, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  485. Jumping - junioři, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  486. Jumping - junioři, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  487. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  488. Agility družstva, Beruška Gold Rebecca: 22/60, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  489. Agility jednotlivci, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  490. Jumping družstva, Beruška Gold Rebecca: 38/60, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  491. Jumping jednotlivci, Beruška Gold Rebecca: 27/59, 31.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  492. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  493. AGILITY, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  494. JUMPING, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  495. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  496. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  497. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  498. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 1/10, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  499. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  500. Agility II, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  501. HCV Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/22, 41.01 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  502. HCV Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  503. Jumping 1, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/16, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  504. Jumping 1, Beruška Gold Rebecca: 7/27, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  505. Jumping 2, Beruška Gold Rebecca: 2/26, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  506. Jumping 2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  507. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/12, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  508. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  509. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  510. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  511. Agility I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  512. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/8, 41.17 s, 8.17 tr. b., 3.4 m/s

  513. Agility II, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  514. TUNELIADA, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/29, 23.9 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  515. TUNELIADA, Beruška Gold Rebecca: 5/29, 26.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  516. TUNELIADA, Chantal Lenfir: 12/29, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  517. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  518. QA5 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  519. QA5 Agility, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  520. QA6 Agility, Beruška Gold Rebecca: 21/90, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  521. QA6 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  522. QJ5 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 33/74, 47.86 s, 26.86 tr. b., 3.13 m/s

  523. QJ5 Jumping, Beruška Gold Rebecca: 44/96, 43.3 s, 22.3 tr. b., 3.46 m/s

  524. QJ6 Jumping, Beruška Gold Rebecca: 42/90, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  525. QJ6 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  526. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  527. agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  528. jumping 1 M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  529. jumping 1 S, Beruška Gold Rebecca: 6/17, 47.15 s, 10.15 tr. b., 3.9 m/s

  530. jumping 2 M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  531. jumping 2 S, Beruška Gold Rebecca: 2/17, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  532. zkouška 1 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/9, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  533. zkouška 2 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  534. zkouška Ne MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  535. zkouška Ne SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  536. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  537. QA3 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  538. QA4 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  539. QJ3 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  540. QJ4 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  541. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  542. Agility open M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  543. Agility open S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  544. Jumping open M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  545. Jumping open S, Chantal Lenfir: 11/25, 44.55 s, 7.55 tr. b., 3.7 m/s

  546. Zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  547. Zkouška SA1, Chantal Lenfir: 1/8, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  548. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  549. J Agility 1, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  550. J Agility 1, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  551. J Agility 2, Beruška Gold Rebecca: 13/22, 34.0 s, 10.55 tr. b., 4.44 m/s

  552. J Agility 2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  553. J Agility 3, Beruška Gold Rebecca: 9/23, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  554. J Agility 3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  555. J Agility 4, Casanova ze Smrčkova dvora: 7/17, 52.47 s, 11.37 tr. b., 3.58 m/s

  556. J Agility 4, Beruška Gold Rebecca: 16/22, 44.57 s, 13.11 tr. b., 4.22 m/s

  557. J Jumping 1, Beruška Gold Rebecca: 3/23, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  558. J Jumping 1, Casanova ze Smrčkova dvora: 6/19, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  559. J Jumping 2, Beruška Gold Rebecca: 3/23, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  560. J Jumping 2, Casanova ze Smrčkova dvora: 11/18, 35.91 s, 12.03 tr. b., 4.04 m/s

  561. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  562. QA1 Agility, Beruška Gold Rebecca: 30/113, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  563. QA2 Agility, Beruška Gold Rebecca: 29/110, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  564. QJ1 Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  565. QJ2 Jumping, Beruška Gold Rebecca: 10/109, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  566. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  567. 10.prorubská, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  568. 10.prorubská, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  569. 9.prorubská, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  570. 9.prorubská, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  571. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  572. Agility MA M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  573. Agility SA S, Beruška Gold Rebecca: 3/32, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  574. Jumping MA M, Casanova ze Smrčkova dvora: 17/27, 40.06 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  575. Jumping SA S, Beruška Gold Rebecca: 6/31, 31.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  576. Zk MA2 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  577. Zk SA3 SA3, Beruška Gold Rebecca: 5/10, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  578. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  579. II. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  580. I. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  581. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  582. Agility neděle M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  583. Agility neděle S, Beruška Gold Rebecca: 3/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  584. Agility neděle S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  585. Agility sobota M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  586. Agility sobota S, Beruška Gold Rebecca: 2/21, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  587. Jumping neděle M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  588. Jumping neděle S, Beruška Gold Rebecca: 2/16, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  589. Jumping neděle S, Chantal Lenfir: 9/16, 44.68 s, 12.68 tr. b., 3.72 m/s

  590. Jumping sobota M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  591. Jumping sobota S, Beruška Gold Rebecca: 3/21, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  592. Zkouška neděle MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  593. Zkouška neděle SA1, Chantal Lenfir: 1/3, 50.85 s, 14.85 tr. b., 3.28 m/s

  594. Zkouška neděle SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/6, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  595. zkouška sobota MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  596. zkouška sobota SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  597. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  598. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/5, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  599. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  600. Agility, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  601. Agility Open I, Beruška Gold Rebecca: 1/15, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  602. Agility Open I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  603. Agility Open I, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  604. Jumping Open I, Beruška Gold Rebecca: 2/15, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  605. Jumping Open I, Chantal Lenfir: 9/15, 39.24 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  606. Jumping Open I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  607. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  608. II.zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  609. II.zkouška SA1, Chantal Lenfir: 2/4, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  610. II.zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/10, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  611. I.zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  612. I.zkouška SA1, Chantal Lenfir: 1/4, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  613. I.zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 6/10, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  614. JUMPING M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  615. JUMPING S, Beruška Gold Rebecca: 3/23, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  616. JUMPING S, Chantal Lenfir: 16/23, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  617. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  618. Agility, Beruška Gold Rebecca: 2/58, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  619. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  620. Agility - D, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  621. Agility - D, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/13, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  622. Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 19/34, 35.21 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  623. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 31/58, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  624. Jumping - D, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  625. Jumping - D, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/13, 24.15 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  626. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  627. Agility, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  628. Agility squads, Beruška Gold Rebecca: 30/40, 45.8 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  629. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 21/40, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  630. Jumping Squads, Beruška Gold Rebecca: 26/40, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  631. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  632. Agility, Chantal Lenfir: 2/7, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  633. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  634. Agility Open, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  635. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  636. Jumping Open, Chantal Lenfir: 12/24, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  637. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  638. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  639. Tuneliáda A2 + A3 M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/14, 30.57 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  640. Tuneliáda A2 + A3 S, Beruška Gold Rebecca: 4/14, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  641. Zkouška II. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/8, 52.13 s, 20.13 tr. b., 3.53 m/s

  642. Zkouška II. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  643. Zkouška I. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  644. Zkouška I. SA3, Beruška Gold Rebecca: 5/8, 51.88 s, 12.88 tr. b., 3.86 m/s

  645. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  646. Agility Individual Ch, Beruška Gold Rebecca: 2/31, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  647. Agility Squads, Beruška Gold Rebecca: 6/193, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  648. Jumping Individual Ch, Beruška Gold Rebecca: 2/31, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  649. Jumping Squads, Beruška Gold Rebecca: 119/191, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  650. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  651. Agility Ne, Beruška Gold Rebecca: 13/74, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  652. Agility So, Beruška Gold Rebecca: 27/80, 50.26 s, 5.26 tr. b., 3.98 m/s

  653. Jumping Ne, Beruška Gold Rebecca: 39/78, 43.19 s, 6.19 tr. b., 4.24 m/s

  654. Jumping So, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  655. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  656. Agi S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  657. Jump 1 S, Chantal Lenfir: 5/14, 31.81 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  658. Jump 2 S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  659. Jump S, Beruška Gold Rebecca: 2/14, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  660. Zk 1 SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  661. Zk 2 SA1, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  662. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  663. Agility S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  664. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: 1/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  665. Tuneliáda S, Beruška Gold Rebecca: 5/17, 18.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  666. Zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  667. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  668. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  669. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  670. Agility III, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/8, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  671. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  672. Agility III - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  673. Agility III - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  674. Agility II - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  675. Agility II - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 31.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  676. Agility I - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  677. Agility I - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 38.18 s, 3.18 tr. b., 4.06 m/s

  678. Agility IV - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  679. Agility IV - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  680. Jumping II - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  681. Jumping II - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 2/14, 30.87 s, 1.87 tr. b., 4.47 m/s

  682. Jumping I - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/6, 35.23 s, 18.23 tr. b., 4.12 m/s

  683. Jumping I - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  684. Sekvence II - MEDIUM - DĚTI, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  685. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  686. Agility So M, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/13, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  687. Agility So S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  688. Jumping So M, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/13, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  689. Jumping So S, Beruška Gold Rebecca: 10/29, 36.75 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  690. Zkouška So SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/9, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  691. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  692. Družstva - Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/44, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  693. Družstva - Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  694. Jumping jednotlivci, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  695. Jumping jednotlivci, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  696. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  697. I. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  698. I. Agility, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  699. II. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/5, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  700. II. Agility, Beruška Gold Rebecca: 2/6, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  701. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 1/29, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  702. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  703. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  704. Zkouška III. MA1, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  705. Zkouška III. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  706. Zkouška II. MA1, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  707. Zkouška II. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  708. Zkouška I. MA1, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  709. Zkouška I. SA3, Beruška Gold Rebecca: 5/7, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  710. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  711. A1 zkouska 1, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/4, 36.75 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  712. A1 zkouska 2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  713. A1 zkouska 3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  714. A3 zkouska 1, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  715. A3 zkouska 2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  716. A3 zkouska 3, Beruška Gold Rebecca: 5/9, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  717. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  718. Agility S, Beruška Gold Rebecca: 2/20, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  719. Jumping ne S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  720. Jumping S, Chantal Lenfir: 11/21, 40.85 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  721. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  722. Zkouška II SA1, Chantal Lenfir: 2/6, 58.15 s, 15.15 tr. b., 3.18 m/s

  723. Zkouška II SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  724. Zkouška I SA1, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  725. Zkouška I SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/4, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  726. Zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  727. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  728. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  729. Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  730. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  731. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  732. Agility S, Beruška Gold Rebecca: 11/18, 49.63 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  733. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: 5/20, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  734. Zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  735. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  736. Agility "zkoušky I.", Beruška Gold Rebecca: 3/4, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  737. Agility "zkoušky II.", Beruška Gold Rebecca: 1/4, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  738. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  739. II. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/7, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  740. I. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/7, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  741. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  742. Agility, Beruška Gold Rebecca: 2/7, 43.78 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  743. Agility Open, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  744. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 9/23, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  745. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  746. I. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  747. II. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/15, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  748. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  749. DĚTI - Agility, Beruška Gold Rebecca: 11/20, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  750. DĚTI - Jumping, Beruška Gold Rebecca: 1/20, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  751. DĚTI - Left or Right, Beruška Gold Rebecca: 7/19, 30.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  752. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  753. II.zkouška SA2, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  754. I.zkouška SA2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  755. Jumping SA S, Beruška Gold Rebecca: 2/24, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  756. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  757. Agility KIDS, Beruška Gold Rebecca: 7/11, 28.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  758. Agility squads/družstva, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  759. Jumping KIDS, Beruška Gold Rebecca: 1/11, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  760. Jumping squads/družstva, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  761. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  762. Agility S, Beruška Gold Rebecca: 3/15, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  763. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: 7/15, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  764. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  765. Zkouška II. SA2, Beruška Gold Rebecca: 1/5, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  766. Zkouška I. SA2, Beruška Gold Rebecca: 4/5, 30.76 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  767. Zkouška SA2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  768. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  769. 1. Agility, Beruška Gold Rebecca: 6/10, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  770. 2. Agility, Beruška Gold Rebecca: 5/10, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  771. 3. Agility, Beruška Gold Rebecca: 6/10, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  772. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  773. Agility 1 S, Beruška Gold Rebecca: 6/8, 41.45 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  774. Agility 2 S, Beruška Gold Rebecca: 2/8, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  775. Agility 3 S, Beruška Gold Rebecca: 4/8, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  776. Agility 4 S, Beruška Gold Rebecca: 4/8, 34.51 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  777. Jumping 1 S, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  778. Jumping 2 S, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 27.21 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  779. Sekvence 1 S, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  780. Sekvence 2 S, Beruška Gold Rebecca: 7/8, 30.58 s, 11.58 tr. b., 3.92 m/s

  781. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  782. 1. Agility A2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  783. 2. Agility A2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  784. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  785. Agility, Beruška Gold Rebecca: 7/23, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  786. Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  787. Zkoušky, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  788. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  789. Agility, Beruška Gold Rebecca: 2/25, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  790. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 14/26, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  791. Zkoušky, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  792. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  793. Agility, Beruška Gold Rebecca: 12/24, 56.66 s, 17.66 tr. b., 2.84 m/s

  794. Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  795. Zkouška, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  796. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  797. Agility Open - neděle S, Beruška Gold Rebecca: 12/51, 38.86 s, 2.86 tr. b., 4.25 m/s

  798. Agility Open - sobota S, Beruška Gold Rebecca: 8/55, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  799. Jumping Open - neděle S, Beruška Gold Rebecca: 8/54, 38.47 s, 1.47 tr. b., 3.93 m/s

  800. Jumping Open - sobota S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  801. Zkoušky neděle SA2, Beruška Gold Rebecca: 5/14, 49.0 s, 13.0 tr. b., 3.29 m/s

  802. Zkoušky sobota SA2, Beruška Gold Rebecca: 5/13, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  803. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  804. Agility III. SA2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  805. Agility II. SA2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  806. Agility I. SA2, Beruška Gold Rebecca: 3/7, 41.2 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  807. Agility Open I. S, Beruška Gold Rebecca: 9/15, 50.59 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  808. Jumping Open II. S, Beruška Gold Rebecca: 2/16, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  809. Jumping Open I. - pohádkový S, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  810. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  811. Agility S, Beruška Gold Rebecca: 4/29, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  812. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: 3/29, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  813. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  814. Agility 1 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 3/14, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  815. Agility 2 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 5/14, 39.85 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  816. Agility 3 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  817. Agility 4 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 3/14, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  818. Jumping 1 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 9/14, 34.69 s, 12.69 tr. b., 4.32 m/s

  819. Jumping 2 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 2/14, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  820. Sekvence 1 Děti Small, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  821. Sekvence 2 Děti Small, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  822. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  823. AGILITY NE S, Beruška Gold Rebecca: 6/19, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  824. JUMPING NE S, Beruška Gold Rebecca: 5/19, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  825. ZKOUSKA NE SA1, Beruška Gold Rebecca: 1/6, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  826. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  827. 1. Agility SA1, Beruška Gold Rebecca: 6/13, 38.25 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  828. 2. Agility SA1, Beruška Gold Rebecca: 1/13, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  829. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  830. Agility Open S, Beruška Gold Rebecca: 11/29, 53.46 s, 26.46 tr. b., 2.96 m/s

  831. Agility SA1, Beruška Gold Rebecca: 3/10, 41.06 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  832. Jumping Open S, Beruška Gold Rebecca: 7/31, 45.86 s, 16.86 tr. b., 3.49 m/s

  833. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  834. Agility Open S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  835. Agility SA1, Beruška Gold Rebecca: 8/16, 30.64 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  836. Jumping Open S, Beruška Gold Rebecca: 19/35, 38.1 s, 10.1 tr. b., 3.46 m/s

  837. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  838. Agility jednotlivců S - děti S, Beruška Gold Rebecca: 8/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  839. Jumping jednotlivců S - děti S, Beruška Gold Rebecca: 7/19, 29.38 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  840. Přerov - Závody agility, 28. 08. 2011

  841. JUMP S S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  842. OPEN S S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  843. ZKOUŠKA SA1, Beruška Gold Rebecca: 4/9, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  844. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  845. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/24, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  846. Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  847. Zkouška, Beruška Gold Rebecca: 6/7, 41.22 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  848. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  849. AGILITY, Beruška Gold Rebecca: 16/36, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  850. JUMPING SA1, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  851. SA1, Beruška Gold Rebecca: 7/12, 47.81 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  852. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  853. Agility II. S, Beruška Gold Rebecca: 8/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  854. Jumping II. S, Beruška Gold Rebecca: 11/18, 44.37 s, 27.37 tr. b., 2.97 m/s

  855. Zkoušky II. SA1, Beruška Gold Rebecca: 6/8, 35.59 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s